>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
C 445

cristovao

Użytkownik
Polak wygrał na starsach 1 mln $ w ok. 7 min na smartfonie, ten to ma teraz problem jak to przelać. Prawie 3,5 mln złociszy w 7 min, do tej pory ciężko mi to ogarnąć jak niektórych szczęście dopada. Jestem ciekawy jak to będzie wypłacał bo w sumie może jechać teraz do UK pracować pół roku, przelać to na konto angielskiego banku, zapłacić podatek w UK i wrócić do Polski i żyć sobie jak zechce.
* Dla niewtajemniczonych dodam, że gra tylko 3 graczy, pula jest losowana automatycznie a przy 1 mln pozostali gracze na pocieszenie mają już zagwarantowane ... 100 tys. $. Pomijam już, że te turnieje Spin &amp; Go to jak ruletka no ale zainwestować 5 dolców i wygrać mln to już szczęście.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Polak wygrał na starsach 1 mln $ w ok. 7 min na smartfonie, ten to ma teraz problem jak to przelać. Prawie 3,5 mln złociszy w 7 min, do tej pory ciężko mi to ogarnąć jak niektórych szczęście dopada. Jestem ciekawy jak to będzie wypłacał bo w sumie może jechać teraz do UK pracować pół roku, przelać to na konto angielskiego banku, zapłacić podatek w UK i wrócić do Polski i żyć sobie jak zechce.

a nie masz innych zmartwień??
To już nie Twój problem jak będzie wypłacał.
 
legia 122

legia

Użytkownik
Cristovao
Żeby tylko takie problemy ludzie mieli...

W Anglii czy tam na Malcie jak będzie rezydentem to zdaje się podatku nie będzie musiał żadnego zapłacić.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
@przemoevil nie wiem o co Ci chodzi, jakiś nerwowy jesteś,czyżby wezwanie od UC? jak Pańka wygrywał też o tym tutaj pisano, temat jest o prawie hazardowym, Polak wygrał, nie można tego napisać?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Polak wygrał na starsach 1 mln $ w ok. 7 min na smartfonie, ten to ma teraz problem jak to przelać. Prawie 3,5 mln złociszy w 7 min, do tej pory ciężko mi to ogarnąć jak niektórych szczęście dopada. Jestem ciekawy jak to będzie wypłacał bo w sumie może jechać teraz do UK pracować pół roku, przelać to na konto angielskiego banku, zapłacić podatek w UK i wrócić do Polski i żyć sobie jak zechce.
* Dla niewtajemniczonych dodam, że gra tylko 3 graczy, pula jest losowana automatycznie a przy 1 mln pozostali gracze na pocieszenie mają już zagwarantowane ... 100 tys. $. Pomijam już, że te turnieje Spin &amp; Go to jak ruletka no ale zainwestować 5 dolców i wygrać mln to już szczęście.
No raczej że to zwykły fart a wszyscy się tak tym podniecają i traktują go jak by za chwile miał być następcą Pańki. Chłop zagrał sobie spin&amp;go i akurat trafił pule 1200 000 usd i wygrał, czysty fart, to mógł być każdy.
Jeżeli chodzi o wygraną to nie ma co się podniecać prawnicy na pewno wiedzą jak to legalnie wyprowadzić z tym nie będzie miał na pewno problemu.
Jestem ciekawy jak to będzie wypłacał bo w sumie może jechać teraz do UK pracować pół roku, przelać to na konto angielskiego banku, zapłacić podatek w UK i wrócić do Polski i żyć sobie jak zechce.
Ale kombinujesz... ???? Jak bym wgrał pare mln w totka i ktoś by mi powiedział że musze jechać zapier...ć na angielskiego Pana żeby te pieniądze były legalne to bym go wyśmiał.
 
W 0

wasyl388

Użytkownik
@przemoevil nie wiem o co Ci chodzi, jakiś nerwowy jesteś,czyżby wezwanie od UC? jak Pańka wygrywał też o tym tutaj pisano, temat jest o prawie hazardowym, Polak wygrał, nie można tego napisać?
Panie nie dziw się pan takiej nerwowej reakcji . Wiesz pan co to zazdrość ?
Człowiek musi harować tutaj jak wół za 1500pln , a ty piszesz o jakieś wygranej . Mnie to nie przeszkadza , ale wielu swoich ziomali doprowadzisz do wścieklizny .
 
C 445

cristovao

Użytkownik
grał pare mln w totka i ktoś by mi powiedział że musze jechać zapier...ć na angielskiego Pana żeby te pieniądze były legalne to bym go wyśmiał.
tylko w totka sobie przelewasz na polskie konto bankowe, płacisz podatek i masz z głowy
co by jednak nie było taka wygrana 1 mln $ w pokera online jest w PL nielegalna
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
tylko w totka sobie przelewasz na polskie konto bankowe, płacisz podatek i masz z głowy
co by jednak nie było taka wygrana 1 mln $ w pokera online jest w PL nielegalna
Legalna nie legalna, mamy mnóstwo bardzo dobrych pokerzystów, zobaczyć statystki i wygrane danych graczy to nie jest problem, są ogólno dostępne.
Teoretycznie jest nie legalna, prawnicy na pewno znają sposoby żeby zalegalizować takie pieniądze z tym nie ma większego problemu.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Wiem, że mamy ale pozostaje to &quot;ale&quot; nie mogą normalnie funkcjonować, muszą się kryć za portfelami, kombinować i chodzić po prawnikach aby słuszne wygrane pieniądze móc wydawać, inwestować w Polską gospodarkę.
 
N 29

nostradik

Użytkownik
Dodam małe 3 grosze Od siebie. Bylem w marcu na przesluchaniu w charakterze świadka. Odmawialem odpowiedzi na pytania które mogły mnie pogrążyć, na inne tak. W połowie przesłuchania zmieniono mi status na &quot;podejrzany&quot;. Później juz nic nie mówiłem poza nieprzyznawaniem się do grania na bah. Pani celniczka stwierdziła że skoro wplacalem to po to żeby grać. Na sam koniec zaproponowano mi 600 zł i zakończenie postępowania na miejscu. Odmówiłem. Poinformowano mnie że sprawa zostanie przekazana do sądu. Niedawno tak się stało, otrzymałem odpis aktu oskarżenia w ktorym jako dowód widnieje jedynie &quot;wpłata na konto bankowe na rzecz firmy bah.... &quot; w 2011 roku.
Napisałem odpowiedź na akt oskarżenia w ktorym wytknalem brak podstaw do wszczęcia postępowania i poprosilem o umorzenie. No i czekam co dalej.
Pzdrwm.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Niedawno tak się stało, otrzymałem odpis aktu oskarżenia w ktorym jako dowód widnieje jedynie &quot;wpłata na konto bankowe na rzecz firmy bah.... &quot; w 2011 roku.
Napisałem odpowiedź na akt oskarżenia w ktorym wytknalem brak podstaw do wszczęcia postępowania i poprosilem o umorzenie. No i czekam co dalej.
Pzdrwm.
Czyli rozumiem, że sąd nie wydał wyroku nakazowego?
http://www.e-play.pl/File/schematpoker.bmp
Powodzenia na rozprawie!
 
R 1

rozkos

Użytkownik
Dodam małe 3 grosze Od siebie. Bylem w marcu na przesluchaniu w charakterze świadka. Odmawialem odpowiedzi na pytania które mogły mnie pogrążyć, na inne tak. W połowie przesłuchania zmieniono mi status na &quot;podejrzany&quot;. Później juz nic nie mówiłem poza nieprzyznawaniem się do grania na bah. Pani celniczka stwierdziła że skoro wplacalem to po to żeby grać. Na sam koniec zaproponowano mi 600 zł i zakończenie postępowania na miejscu. Odmówiłem. Poinformowano mnie że sprawa zostanie przekazana do sądu. Niedawno tak się stało, otrzymałem odpis aktu oskarżenia w ktorym jako dowód widnieje jedynie &quot;wpłata na konto bankowe na rzecz firmy bah.... &quot; w 2011 roku.
Napisałem odpowiedź na akt oskarżenia w ktorym wytknalem brak podstaw do wszczęcia postępowania i poprosilem o umorzenie. No i czekam co dalej.
Pzdrwm.
Czy mógłbyś podać więcej szczegółów tzn czy jesteś podejrzany z KKS 107 paragraf 2.
Czy sąd wydał wyroku nakazowy?
Jako podejrzany masz prawo:
1. odmawy składania wyjaśnień, na każde pytanie mówisz odmawiam odpowiedzi.
2. prosisz o sporządzenie uzasadnienia na piśmie
3. prosisz o zapoznanie z materiałami sprawy tzn przynosisz aparat fotograficzny i robisz zdjęcia, jak nie chcą dać możliwości fotografowania, to upieraj się, że jest to Twoje prawo jako podejrzanego z KPK.
Podejrzany otrzymuje pouczenie o uprawnieniach i obowiązkach podejrzanego w postępowaniu karnym w którym jest napisane, ma prawo dostępu do akt sprawy, do sporządzania odpisów i kopii.
Moim zdaniem żaden sąd w Polsce tylko na postawie informacji o wypłatach do Bah (i możliwe, że nie są to nawet wyciągi z konta), a podejrzany odmawia składania zeznań nie skaże podejrzanego z KKS 107 paragraf 2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
N 29

nostradik

Użytkownik
Nie. Jak na razie tylko info ze otrzymali akt oskarzenia z UC. W odpowiedzi pisałem o braku dowodów na to ze uczestniczylem w grach losowych oraz ze mialo to miejsce z terytorium RP.
Zobaczymy.. Jak nie to rozprawa. Pojde do jakiegos adwokada po poradę.
Edit.
Tak art 107/2 . Nie bylo (jeszcze?) wyroku nakazowego.
Jako podejrzany nic nie mowilem. O uzasadnienie pisemne poprosilem. Przysłali.. Ale były tam tylko wypociny typu &quot;podczas przesłuchania ustalono że podejrzany brał udział w zakladach wzajemnych... &quot; a jak to ustalili tego nie wiem ;-) prosilem zeby pokazała mi dowod ze gralem.. Stwierdziła nawet ze wplaty są nielegalne :-D
 
R 1

rozkos

Użytkownik
Nie. Jak na razie tylko info ze otrzymali akt oskarzenia z UC. W odpowiedzi pisałem o braku dowodów na to ze uczestniczylem w grach losowych oraz ze mialo to miejsce z terytorium RP.
Zobaczymy.. Jak nie to rozprawa. Pojde do jakiegos adwokada po poradę.
Edit.
Tak art 107/2 . Nie bylo (jeszcze?) wyroku nakazowego.
Jako podejrzany nic nie mowilem. O uzasadnienie pisemne poprosilem. Przysłali.. Ale były tam tylko wypociny typu &quot;podczas przesłuchania ustalono że podejrzany brał udział w zakladach wzajemnych... &quot; a jak to ustalili tego nie wiem ;-) prosilem zeby pokazała mi dowod ze gralem.. Stwierdziła nawet ze wplaty są nielegalne :-D
Czy zapoznałeś się z materiałami sprawy tzn co na Ciebie mają?
Moim zdaniem ośmieszają się z tym sądem, mam nadzieję, że żaden sędzie nie ośmieszy się i nie będzie wszczynał sprawy gdy UC ma tylko wplaty (chyba, że ze Szczecinka tam ktoś taki jest i J.Kapica chwalił się tym pseudo osiągnięciem).
Powyższe zachowanie świadczy tylko o tym, że J.Kapica martwi się, że jego super akcja poszła na marne, a tak się starał, ale nie wyszło, bo co mu wyszło tylko pryszcze na twarzy.
Dla 600 zł robią aferę, żenada, ale jakby doszło do sądu to oczywiste, że tylko z adwokatem.
 
N 29

nostradik

Użytkownik
Pisałem wyżej że w punkcie &quot;Materiał dowodowy&quot; widnieje tylko wplata na rzecz bah oraz zapytanie o dane wlasciciela konta - to pewnie z mojego banku dane.
 
Z 18

zipp

Użytkownik
Witam ponownie,
byłem na przesłuchaniu w Urzędzie Celnym. Sprawa dotyczyła jednej wypłaty w wysokości 40zł. Urzędnik powiedział, że chce sprawę umorzyć ze względu na niską kwotę i teraz mam czekać tylko na to, aż ktoś wyżej jego wniosek &quot;przyklepie&quot;. Oczywiście miesiąc czekania w niepewności, ale prawdopodobnie sprawa skończy się dla mnie pozytywnie. Jeśli ktoś chciałby się czegoś dowiedzieć to śmiało pytać, niewiele wiem ale chętnie odpowiem w miarę swoich możliwości.
 
G 36

guxinimod

Użytkownik
Witam ponownie,
byłem na przesłuchaniu w Urzędzie Celnym. Sprawa dotyczyła jednej wypłaty w wysokości 40zł. Urzędnik powiedział, że chce sprawę umorzyć ze względu na niską kwotę i teraz mam czekać tylko na to, aż ktoś wyżej jego wniosek &quot;przyklepie&quot;. Oczywiście miesiąc czekania w niepewności, ale prawdopodobnie sprawa skończy się dla mnie pozytywnie. Jeśli ktoś chciałby się czegoś dowiedzieć to śmiało pytać, niewiele wiem ale chętnie odpowiem w miarę swoich możliwości.

????

Nie chce mi się wierzyć w to, pokaż jakiś dokument, akt oskarżenia czy coś.
 
P 1

padik

Użytkownik
Ma Ci pokazać akt oskarżenia, skoro sprawa ma być umorzona na etapie postępowania przygotowawczego? Ludzie, litości...
 
C 29

czopekkk

Użytkownik
Witam
w lutym dostalem pismo z urzedu celnego w charakterze swiadka o przestepstwo skarbowe z art.107 par.2 kks . Po stawieniu sie na przesluchaniu dowiedzialem sie ze wezwanie dotyczy gry w internetowych zakladach buckmaherskich(bet-at-home). Podczas przesluchania w urzedzie celnym przyznalem sie ze bralem udzial wplacalem pieniadze na konto buckmaherskie ale nic nie wyplacalem, zadnych wygranych. Dodam, ze laczna suma wplat wyniosla 49,5 zl Pani prowadzaca przesluchanie powiedziala ze grozi mi grzywna i wciagu 2 tygodni od przesluchania poinformuje mnie telefonicznie o wysokosci tej grzywny. Od tego czasu minely 2 miesiace i dostalem list z urzedu celnego z wezwaniem o przekazanie wydrukow ze swojego konta bankowego za okres sierpien 2011 do kwiecien 2012. Co mam w takiej sytuacji robic?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom