>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
N 29

nostradik

Użytkownik
Ja zarzadalem takiego uzasadnienia. Oczywiście przysłali pisemko w którym stwierdzono iz podczas przesłuchania doszli do wniosku że popełniłem przestępstwo, czego dowodem są wpłaty na konto BAH.
Ustnie nie chciano mi ich przedstawić. &quot;Sąd Panu wszystko wyjaśni&quot; tyle usłyszałem
 
M 1

mrowekpl

Użytkownik
Ja zarzadalem takiego uzasadnienia. Oczywiście przysłali pisemko w którym stwierdzono iz podczas przesłuchania doszli do wniosku że popełniłem przestępstwo, czego dowodem są wpłaty na konto BAH.
Ustnie nie chciano mi ich przedstawić. &quot;Sąd Panu wszystko wyjaśni&quot; tyle usłyszałem
U Ciebie sprawa trafiła już do sądu ?
 
P 69

przemek866

Użytkownik
Mrowekpl zadajesz za dużo pytań. Tak jak poprzednicy twierdzę że tutaj Pan Jacek K. wykupił sobie chyba kilka starych kont albo na nowych niektórzy zadają niepotrzebnie pytania, czyżby ktoś z UC chciał dojść do osób które tu piszą ? zaraz zażądają od forum numerów IP osób które się tu wypowiadają, ja już jestem w stanie uwierzyć we wszystko po tym co robią w mojej sprawie. Te Państwo chce nas zrujnować a później dziwią się że Polacy stąd uciekają.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
a czemu nie wezmiecie sie do dziaania plitycznego i nie spuscicie w kibel tej organizacji przestepczej co jest u wladzy
zakladac komitety, zbierac podpisy, wyjasnic, edukowac to za kilka miesiecy za Tuskiem beda wysylane listy goncze
 
M 1

mrowekpl

Użytkownik
Mrowekpl zadajesz za dużo pytań. Tak jak poprzednicy twierdzę że tutaj Pan Jacek K. wykupił sobie chyba kilka starych kont albo na nowych niektórzy zadają niepotrzebnie pytania, czyżby ktoś z UC chciał dojść do osób które tu piszą ? zaraz zażądają od forum numerów IP osób które się tu wypowiadają, ja już jestem w stanie uwierzyć we wszystko po tym co robią w mojej sprawie. Te Państwo chce nas zrujnować a później dziwią się że Polacy stąd uciekają.
Zadaje tyle pytań ponieważ chce się dowiedzieć jak najwięcej, rozumiem ostrożność w temacie. Apropos ostrożności urzędnik UC z którym się umawiałem na przesłuchanie chciał żebym wysłał do niego maila z proponowanym terminem :;/:
 
P 5

pmatusik

Użytkownik
Sugeruje Ci odpisać, tylko z ostrożności procesowych sugeruję wysłać z nowo założonego -emaila i nie z Twojego komputera.
 
M 1

mrowekpl

Użytkownik
To była taka jego rzucona propozycja na którą nie przystałem i powiedziałem, że po to dzwonię żeby się umówić, kolejna rzecz przez tel nagle zadał mi pytanie: &quot;to jak u Pana było z tym bah&quot; ? Jakiś zamotany koleś...
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
To była taka jego rzucona propozycja na którą nie przystałem i powiedziałem, że po to dzwonię żeby się umówić, kolejna rzecz przez tel nagle zadał mi pytanie: &quot;to jak u Pana było z tym bah&quot; ? Jakiś zamotany koleś...
Albo ty sam jesteś zamotany bo sam nie wiesz co piszesz bo jak dla mnie to są bzdury. Urząd Celny to nie zajmuje się pierdołami poprzez email.
 
D 0

damianos500

Użytkownik
czepiają się o przelewy 24 ale przecież to nie idzie bezpośrednio na buka tylko przez nich to chyba nie powinni karać o takie coś. czy trustly jest bezpieczne? czy tylko skrill? pozdrawiam
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Albo ty sam jesteś zamotany bo sam nie wiesz co piszesz bo jak dla mnie to są bzdury. Urząd Celny to nie zajmuje się pierdołami poprzez email.
Tym bardziej przez telefon wypytywać chyba nawet nie może wezwanego o sprawę jaką z nim chce poruszyć.....
 
M 1

mrowekpl

Użytkownik
Albo ty sam jesteś zamotany bo sam nie wiesz co piszesz bo jak dla mnie to są bzdury. Urząd Celny to nie zajmuje się pierdołami poprzez email.
Po czym to wywnioskowałeś, że ja jestem zamotany ? Od UC, który chce mnie przesłuchać do miejsca gdzie obecnie mieszkam jest daleko i urzędnik coś kombinował że przesłucha mnie ktoś w innym urzędzie i żeby wysłać maila w celu umówienia, ale jak powiedziałem że jestem wezwany w charakterze podejrzanego to już tego nie proponował. Myślał, że w roli świadka, a wtedy podobno jest 2 przesłuchania czy coś...
Dziwi mnie chęć zdyskredytowania tu ludzi...a pewnie najwięcej o przesłuchaniach itd. wiedzą osoby, które takich wezwań nie dostały...
 
P 7

pomaranczowa

Użytkownik
U mnie sprawa się niestety przedłuża. Po otrzymaniu wniosku o umorzenie UC wystąpiło do mojego usługodawcy internetu o dane że logowałem się do banku z mojej miejscowości, takowe dane uzyskali i stwierdzili że ten UC który dostał tą sprawę nie będzie prowadził bo moja miejscowość należy pod inny urząd celny i przekazali ją dalej, czyli kolejne tygodnie czekania na to aż ktoś się tym zajmie. Mój prawnik twierdzi że po prostu dostali gorący kartofel ze względu na ten wniosek o umorzenie i chcieli się tej sprawy pozbyć przekazując kolejnemu urzędowi tylko musieli mieć dowód że do banku się logowałem w mojej miejscowości.
Z tego, co się dowiedziałam, usługodawca internetu przetrzymuje logi przez dwa lata. Dlatego jeśli UC oskarża mnie o gry losowe w roku 2011 i 2012, to raczej nie ma możliwości mi tego udowodnić.
Mam w związku z tym pytanie, jak to czasowo wygląda u Ciebie, skoro uzyskali dane na temat logowań. Jakiego czasu to dotyczy?
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Z tego, co się dowiedziałam, usługodawca internetu przetrzymuje logi przez dwa lata. Dlatego jeśli UC oskarża mnie o gry losowe w roku 2011 i 2012, to raczej nie ma możliwości mi tego udowodnić.
Mam w związku z tym pytanie, jak to czasowo wygląda u Ciebie, skoro uzyskali dane na temat logowań. Jakiego czasu to dotyczy?
Źle się dowiedziałaś. Dane przechowywane są przez 12 miesięcy, wynika to wprost z uregulowania ustawy prawo telekomunikacyjne, art. 180a.
Nowelizacja przepisu była bodajże w 2013 r., wtedy było 24 miesiące.
 
P 69

przemek866

Użytkownik
U mnie sprawa się niestety przedłuża. Po otrzymaniu wniosku o umorzenie UC wystąpiło do mojego usługodawcy internetu o dane że logowałem się do banku z mojej miejscowości, takowe dane uzyskali i stwierdzili że ten UC który dostał tą sprawę nie będzie prowadził bo moja miejscowość należy pod inny urząd celny i przekazali ją dalej, czyli kolejne tygodnie czekania na to aż ktoś się tym zajmie. Mój prawnik twierdzi że po prostu dostali gorący kartofel ze względu na ten wniosek o umorzenie i chcieli się tej sprawy pozbyć przekazując kolejnemu urzędowi tylko musieli mieć dowód że do banku się logowałem w mojej miejscowości.
Z tego, co się dowiedziałam, usługodawca internetu przetrzymuje logi przez dwa lata. Dlatego jeśli UC oskarża mnie o gry losowe w roku 2011 i 2012, to raczej nie ma możliwości mi tego udowodnić.
Mam w związku z tym pytanie, jak to czasowo wygląda u Ciebie, skoro uzyskali dane na temat logowań. Jakiego czasu to dotyczy?

Byłem dziś u tego usługodawcy internetu ( w sumie to już byłego ) i twierdzą że oni żadych danych nie udostępniali, prawdopodobnie UC za pośrednictwem banku który udostępnił im dane do konta i adres IP z którego się logowałem do banku doszli że jest to ta konkretna firma. Poza tym uzyskałem dziś pismo z tej firmy że w tamtym czasie miałem internet na całkowicie inny adres niż który oni mają w swoich papierach, nie wiem czy to coś pomoże ale na pewno nie zaszkodzi.
 
G 26

gargulec16

Użytkownik
WItam. Miałem wezwanie do Urzędu Celnego jako podejrzanego w sprawie nr jw. o czyn kwalifikowany w art. 107 2kks.
Byłem dzisiaj na przesłuchaniu. Poczytałem troche te forum wiedziałem jak mniej więcej się zachować. Pani zapytała czy grałem czy przyznaję sie do winy. Ja spytałem się na jakiej podstawie Pani twierdzi że grałem na stronie bet at ( dom ). Powiedziała że ma dowody wpłat z konta bukmacherskiego na moje konto od 13.07.2011 do konca lipca 2013 roku. i przez ten okres wpłyneło mi na kono 50 tys. zł. Ja powiedziałem że nie wiem co to za pieniądze były... a jak już przelewano mi te pieniądze to nie jest dowód stawiania zakładu czy uczestniczenia w grach. Mają tylko dowód wypłat przez jakiś okres. Nie wiedzą dokładnie za co to pieniądze są.
Nie przyznajcie sie do winy. Sprawe będę miał w toku dopóki nie zbierze niby wszystkich dowodów. Chciała abym sam sie przyznał że grałem nieświadomie że każdy grał itd ble ble ble...
Ich dowód to że gracz Jan Kowalski z Miejscowości Warszawa zamieszkujący przy ulicy warszawskiej korzystając z urządzenia z dyskiem twardym otrzymywał wpłaty na konto od buk. bet at dom. Nie jest powiedziane że grałeś dopóki sam się nie przyznasz. Grać mogłeś np wcześniej zanim weszła ustawa hazadrowa i dopiero poźniej wypłacałeś pieniądze. Albo po prostu wpłacałeś sobie pieniądze aby bukmacher udostępniał Ci oglądanie na żywo np meczów sportowych. O
 
P 69

przemek866

Użytkownik
Nie wiem czy było to poruszane w tym temacie ale w przelewach przychodzących z bet-at-home widnieje wpis Gewi...coś tam coś tam. W każdym bądź razie po przetłumaczeniu znaczy to że są to wygrane i często UC też się na tym opiera.
 
G 26

gargulec16

Użytkownik
pani z urzędu mówiła że mają dowód wpłaty na moje konto polskie z konta bet at dom w tytule wygrana i kwota. Nie mają na ciebie nic wiecej. Równie dobrze mogłeś wpłacić i wypłacić pieniądze nie grając. Nie udowodniaa ci tego ze obstawiles 100 zł na Polskę tylko np ze otrzymałeś z bet at dom pieniądze bądź wplacales na ich konto.
 
P 7

pomaranczowa

Użytkownik
pani z urzędu mówiła że mają dowód wpłaty na moje konto polskie z konta bet at dom w tytule wygrana i kwota. Nie mają na ciebie nic wiecej. Równie dobrze mogłeś wpłacić i wypłacić pieniądze nie grając. Nie udowodniaa ci tego ze obstawiles 100 zł na Polskę tylko np ze otrzymałeś z bet at dom pieniądze bądź wplacales na ich konto.
Jasne, nie udowodnią. Pytanie tylko, jak to potraktuje sędzia w sądzie. Ja mam sprawę za dwa miesiące.
Nie wiem, dlaczego u większości sprawa kończy się na przesłuchaniu w UC, a u mnie zaszła tak daleko. Też się nie przyznałam i powiedziałam babce, że tytuł wypłaty gewinauszahlung widnieje na każdym przelewie z bah, nawet jak wyplaca się swoje własne pieniądze wcześniej wpłacone bez żadnego obrotu.
W tym chorym kraju nie zdziwi mnie jak sędzia wyda wyrok skazujący na podstawie poszlak.
 
G 26

gargulec16

Użytkownik
nie moga ci udowodnić że stawiałeś na to czy na to. Bet at dom nie może tego udostępnić im. Udostępnić może bank co najwyzej wpływy jakie robiles na tamte konto lub jakie pieniadze wypłacałeś. Ja cały czas mowie że nie grałem. Dowód wpłaty czy wypłaty jakiś środków to nie dowód na to że grałem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom