>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
M 115

matlaurent

Użytkownik
Zygzak84 ---&gt;
Namierzyli Ciebie po adresie zameldowania z danych, które były wykazane na bankowym rachunku twoim? Chodzi mi o to, czy aktualnie przebywasz (mieszkasz) pod adresem zameldowania, czy nie?
 
Z 14

zygzak84

Użytkownik
Zygzak84 ---&gt;

Namierzyli Ciebie po adresie zameldowania z danych, które były wykazane na bankowym rachunku twoim? Chodzi mi o to, czy aktualnie przebywasz (mieszkasz) pod adresem zameldowania, czy nie?
Przebywam pod adresem zameldowania. W banku tez mam te dane podane.
 
Z 14

zygzak84

Użytkownik
Dzisiaj usunalem czesc moich wpisow, poniewaz doszedlem do wniosku, ze moglyby obciazyc mnie w sądzie. W zamieszczonych skanach bylo za duzo danych, ktore bez problemu mogly powiazac moje wpisy ze mna.
Jestem po spotkaniu z adwokatem. Dam znac jak bedzie przebiegac sprawa, na razie bede czekal na ruch UC, wezwanie na przesluchanie pewnie.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Zygzak84, ja bym na Twoim miejscu przyjął linię obrony że te wypłaty nie pochodzą z gier hazardowych z tego okresu o który cię oskarżają (mogłeś np. grać w 2009 roku i przez te parę lat tą kasę tam trzymać - wypłata kasy w danym dniu nie oznacza przecież że obstawiałeś 2-3 dni wcześniej). A jeśli UC uważa inaczej to niech Ci udowodnią że grałeś w tym okresie - a tego raczej nie są w stanie zrobić.
 
P 69

przemek866

Użytkownik
Informacja na świeżo: mam datę posiedzenia sądu na kwiecień i co najważniejsze W SPRAWIE UMORZENIA POSTĘPOWANIA!!! Tak że brawo ja! Teraz pozostaje złożyć o zwrot kosztów za adwokata. A adwokat mówił że jedyne o co teraz muszę się martwić to czy uc nie zwróci się do skarbówki o to żeby mi podatku nie naliczyli, już tą kwestię chyba tu kiedyś poruszalismy, jak to wyglądało?
 
mario1112 14

mario1112

Użytkownik
Panowie czy skrill tez nie jest podpadziocha bo reklamuje sie wszedzie i nkazdy na forum o nim pisze wiec co to jest dla UC poczytac i wiadomo gdzie jest kasa
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Panowie czy skrill tez nie jest podpadziocha bo reklamuje sie wszedzie i nkazdy na forum o nim pisze wiec co to jest dla UC poczytac i wiadomo gdzie jest kasa
Tylko, że:
1. US musiałby podejrzewać Ciebie o wygrywanie na nielegalnym hazardzie. Nie może pytać się o wszystkich obywateli.
2. US i tak może od Skrilla i tak nie dostać informacji.
 
lazar 109

lazar

Użytkownik
Panowie czy skrill tez nie jest podpadziocha bo reklamuje sie wszedzie i nkazdy na forum o nim pisze wiec co to jest dla UC poczytac i wiadomo gdzie jest kasa
Nawet gdyby, to nadal bedą mieli co najwyzej wplaty i wyplaty, czyli niewiele
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Slą nadal wezwania kolega dzwonił dzis do mnie ze dostał swiezaka nie ma co zamieszczac standard ten sam co widzialem dzis u niego 107 przez 2 chyba bodajze...
 
A 294

art300

Użytkownik
Slą nadal wezwania kolega dzwonił dzis do mnie ze dostał swiezaka nie ma co zamieszczac standard ten sam co widzialem dzis u niego 107 przez 2 chyba bodajze..

Ślą i będą słać do ostatniego gościa z listy Kapicy.
Na podstawie czego mieliby nie słać?
 
dergon 88

dergon

Użytkownik
Przesyłki dostarcza caly czas InPost czy juz PocztaPolska, bo coś przyszło. Sprawa B A H teoretycznie nie może mnie dotyczyć. Czy ktoś czytał o przypadku wezwania za otrzymany przelew od Skrill? Kwoty niewiele.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom