>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 3

Status
Zamknięty.
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
7 miesięcy w roku rezyduję w Niemczech i tam nie tylko najwięksi biorą podatek na swoją klatę,tyle że niemiecki suweren nie jest maltretowany przez własne państwo najwyższym podatkiem obrotowym na świecie!
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Bukmacherka to biznes jak każdy inny. Nie widzę przyczyn, żeby nawet najwięksi brali go na siebie. Więc z krucjatą przeciw „leszczom do dojenia” nie trafiłeś…
Gdyby bukmacherka była biznesem jak każdy inny, to by była opodatkowana w sensowny sposób, jak inne biznesy.
Na giełdzie czy w banku też płacę podatek Belki i to aż 19%, ale wyłącznie od zysku. Nie ma zysku, nie ma podatku!
W bukmacherce płacę haracz 12% od stawki + zysk i to w każdym przypadku, czy się wygra, czy się przegra.

To nie są warunki dla normalnych ludzi, co więcej, to nie są żadne warunki. Dlatego w takim bajzlu nie uczestniczę i nie zamierzam! Żaden buk zagraniczny tego nie zmieni, więc nie ma się co podniecać, komu i kiedy MF da licencję i czy w ogóle ją komuś da.
Nie prowadzę też żadnej krucjaty, ale też nic nie poradzę na to, że jest sporo osób dobrowolnie dających się doić.
 
M 0

manson

Użytkownik
Jak wygląda sprawa z rozliczaniem się w takim iforbecie? Musze składać jakieś zeznania? Pare wygranych było większych niz 2280 zł i bukmacher od razu sciagnal podatek. Zazwyczaj rozliczam sie automatycznie, ale nigdzie nie mialem uzglednionych zyskow z bukmachera.
 
M 0

markaka

Użytkownik
Racja, racja. Na szczęście wszystkie formalności z opodatkowaniem wygranej rozliczane są po stronie bukmachera. Gracze nie muszą się bawić w deklaracje podatkowe i inne pity
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
Lubuszanin
Czekać możesz na poważne buki ale raczej się nie doczekasz a przynajmniej nie szybko. Władze ma tu MF i może uwalić każdy wniosek o licencje na jaki ma ochotę co z resztą robi konsekwentnie . Jedyną nadzieję jaką tu widzę to fakt iż wydalili Wiesia Janczyka z ministerstwa i może w końcu ktoś tam będzie skłonny pójść po rozum do głowy Aczkolwiek wątpię ...
 
F 18

falcon13031987

Użytkownik
Witam wszystkich nie wiedziałem gdzie napisać więc napisze tu. Dawno temu miałem konto na betssonie już nawet o nim zapomniałem. A tu 5 dni temu się odezwali że dają mi za darmo darmowy zakład za 60 zł i nic nie muszę wpłacać tylko go muszę wygrać a później wygraną oczywiście obrócić a że miałem urlop i się nudzilem sobie myślę a prgram za wysokie kursy i pewnie wtopie A tu nic bardziej mylnego z 60 zł mam już ponad 2 tysiące i zaczyna mi się szkoda robić żeby nie wybrać tych pieniążków. No ale betsson nie jest legalnym bukmacherem nie doczepia się do mnie? Jest opcja przelewu do mBanku ktoś mi mówił że tam git bo to internetowe i że luz. Wie ktoś coś jak wybrać te pieniążki bo mi naprawdę szkoda i by mi się przydały
? Proszę o pomoc.
Ecopayz lub Trustly - Bank Transfer
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Na twitterze natknąłem się na taki wpis &quot;Jeden duży, europejski gracz jest już na ostatniej prostej w drodze po licencję w Polsce. Będzie ciekawie.&quot; ktoś coś ?
 
M 0

markaka

Użytkownik
Na twitterze natknąłem się na taki wpis &quot;Jeden duży, europejski gracz jest już na ostatniej prostej w drodze po licencję w Polsce. Będzie ciekawie.&quot; ktoś coś ?
To chyba nie jest aktualne info... Bo jakieś dwa tygodnie temu też na twitterze czytałem, że zagraniczny i podobno bardzo duży gracz się wycofał. Więc na nowe buki z licencją możemy jeszcze trochę poczekać...
Ale z drugiej strony, to wszystko tylko nieoficjalne informacje, więc kto wie. Może jeszcze coś nas zaskoczy, najlepiej by było jeszcze przed mundialem!
 
william1 44

william1

Użytkownik
Widac celowo to robią, mają zarobic tylko lokalni znajomi
Ciekawe jak się ma sprawa z ważnością licencji aktualnych buków w Polsce, może komuś wygasa i nie przedłużą z braku znajomsci, a dostali licencje wiele lat przed ustawą
Z drugiej strony co tu się dziwić że im odrzucają , tyle lat zarabiali na polskim rynku i nagle chcą tu wejśc, trochę za późno
 
baba 134

baba

Użytkownik
Od kilku miesięcy działają &quot;naziemnie&quot;. Wniosek o licencję online już dawno złożyli, więc jeżeli dostaną licencję, to mając już dobrze działającą stronę internetową z ofertą, bardzo szybko uruchomią zakłady online. I wiem, że &quot;robią wszystko&quot; - cokolwiek to znaczy :cool: - żeby wystartować przed MŚ.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
ODOL TUTEJSZEGO FORUM ZATRZYMANY ????
Jacek Kapica, wiceminister finansów w rządach PO-PSL, został zatrzymany.
Do zatrzymania Jacka Kapicy doszło na polecenie białostockiej prokuratury. Sprawa dotyczy afery hazardowej. W związku ze sprawą skarb państwa miał stracić 21 mld zł - informują Wiadomości TVP.
 
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
ODOL TUTEJSZEGO FORUM ZATRZYMANY ????
Jacek Kapica, wiceminister finansów w rządach PO-PSL, został zatrzymany.
Do zatrzymania Jacka Kapicy doszło na polecenie białostockiej prokuratury. Sprawa dotyczy afery hazardowej. W związku ze sprawą skarb państwa miał stracić 21 mld zł - informują Wiadomości TVP.
Niestety to kompletnie nic nie zmienia w kwestii blokady buków zagranicznych, bo ewentualne zarzuty mają dotyczyć automatów hazardowych.
A najpewniej to raczej pic na wodę i żadnych zarzutów nie będzie. Teraz Kapica zatrzymany, za 48h zwolniony i zarzuty będą przygotowywać np 15 miesięcy albo na wieczne nigdy. Tak jak z Gawłowskim. A dzisiaj cała szopka po to żeby TVP Info miało o czym trąbić przez cały dzień czy dwa. Przykryć gorszy sondaż, nagrody dla ministrów &quot;należało się&quot;, jacht Kusznierewicza itd. Pewnie kamery przy tym były.
 
makalacz 2

makalacz

Użytkownik
Niestety to kompletnie nic nie zmienia w kwestii blokady buków zagranicznych, bo ewentualne zarzuty mają dotyczyć automatów hazardowych.
A najpewniej to raczej pic na wodę i żadnych zarzutów nie będzie. Teraz Kapica zatrzymany, za 48h zwolniony i zarzuty będą przygotowywać np 15 miesięcy albo na wieczne nigdy. Tak jak z Gawłowskim. A dzisiaj cała szopka po to żeby TVP Info miało o czym trąbić przez cały dzień czy dwa. Przykryć gorszy sondaż, nagrody dla ministrów &quot;należało się&quot;, jacht Kusznierewicza itd. Pewnie kamery przy tym były.
No ale mimo wszystko to dobry news,ja się ciesze!!!
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Niestety to kompletnie nic nie zmienia w kwestii blokady buków zagranicznych, bo ewentualne zarzuty mają dotyczyć automatów hazardowych.
A najpewniej to raczej pic na wodę i żadnych zarzutów nie będzie. Teraz Kapica zatrzymany, za 48h zwolniony i zarzuty będą przygotowywać np 15 miesięcy albo na wieczne nigdy. Tak jak z Gawłowskim. A dzisiaj cała szopka po to żeby TVP Info miało o czym trąbić przez cały dzień czy dwa. Przykryć gorszy sondaż, nagrody dla ministrów &quot;należało się&quot;, jacht Kusznierewicza itd. Pewnie kamery przy tym były.
Jaki zrobi swoje ;)
Shingper, możesz podać linka do tej informacji?
&quot;Na twitterze natknąłem się na taki wpis &quot;Jeden duży, europejski gracz jest już na ostatniej prostej w drodze po licencję w Polsce. Będzie ciekawie.&quot; ktoś coś ?&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom