>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ważne informacje dotyczące spotkań

Status
Zamknięty.
M 0

mexicooo

Użytkownik
Tromsö - Fredrikstad pick 1 @ 10/10 @ 1.9 ⛔⛔⛔
three for three
Obydwa zespoły bardzo sie przyjaźnią....
tak dla ciekawości jest 60 min i wynik 0-1 ,al mecz zapewne skończy sie 2-1 bo był fix na 2/1 @ 20 ale takie kursy to już cos grubszego

EDIT: No tak ktoś dał info a było w drugą strone żeby inni zarobili...
Ja sam osobiście dużo straciłem ,mam nadzieje że nikt nie skorzystał.
 
M 0

mexicooo

Użytkownik
Hönefoss Liv/Fossekallen - Notodden pick 1 @ 1.9 @ 10/10
tu taka sama sytuacja jak powyżej
Start Kristiansand - Haugar Haugesund pick 2 @ 7.00 @ 8/10
Klasyczna gruuba ustawka norweska
 
M 0

mexicooo

Użytkownik
Sport Recife - Palmeiras pick 2 @ 2.00 stake ?/10
To jest bardzo grubo grane .Gospodarze mają odpuścić mecz.Wczoraj w nocy zagrałem to na unibet za 2.70 dałem stawke 7/10
 
oryon 0

oryon

Użytkownik
Sport Recife - Palmeiras pick 2 @ 2.00 stake ?/10

To jest bardzo grubo grane .Gospodarze mają odpuścić mecz.Wczoraj w nocy zagrałem to na unibet za 2.70 dałem stawke 7/10
Tak jak Niemcy mają odpuścic dzis ????

Gremio-Fluminense 2 @ 5.5

Gremio bez 6 podstawowych graczy. Kurs godny ryzyka.
 
till 0

till

Użytkownik
ludzie, prosze piszcie tu konkretne infa a nie te wasze pseudoustawki bo z ostatnich meczy to doslownie wszystko wchodzi na odwrot. najbardziej rozsmieszyla mnie &#39;Klasyczna gruuba ustawka norweska&#39; . no prosze, smiech na sali
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
ponoc mecz niemcow z austria ma byc ustawiony :] to ma byc wtedy gdy ktoras z reprezentacji bedzie potrzebowala pkt do awansu ;)
to wiadome, mysle ze jak Niemcy wygraja z Chorwacja i beda miec pewne 1 miejsce to oddadza pkt Austri (oczywiscie jakby ciagle miala szanse na awans) ( albo nawet specjalnie przegraja by byc na 2 miejscu i trafic na łatwiejszego rywala)
 
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
Następne mecze będą grane o tej samej godzinie parami, więc niby jak mają to ustawiać? Będą z komórkami po boisku latać i się kolegów pytać jak im idzie? ????

A poza tym, to Austria zakończy rywalizację na ostatnim miejscu w grupie, więc o czym my tu piszemy..

A, i do kolegi, który podaje &quot;gruuube ustawki z ligi norweskiej&quot;: a weź się Pan idź i utop. Po jaką cholerę ludzie podają takie coś?

Nie masz pewnego źródła = nie pisz. To, że ktoś kiedyś na jakimś forum napisał, że coś ma być ustawione, na 95% ustawione nie jest. Dziękuję.
 
typper 2

typper

Użytkownik
dyskograf nie mam zamiaru dyskutować z takimi jak Ty,zresztą Twój post nic tu nie wnosi
Znasz takie przysłowie o ślepej kurze? Jak zapodasz jeszcze kilka celnych to zwrócę honor, póki co to tak jak kolega powyżej uważam, że kolejna gruba ustafffka, która przypadkiem wpadła...średnia 25%, jak na mecze ustawione to słabo;]
 
M 0

mexicooo

Użytkownik
Roskilde FC 1906 - Sollerod-Vedbak BK typ 2 6.65 Bet24 10/10
Nic tobie Typper nie musze udowadniać i nie musisz mnie dażyć zaufaniem i zwracać honoru
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom