>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ważne informacje dotyczące spotkań

Status
Zamknięty.
majestic 0

majestic

Forum VIP
Ukraina-UPL / Vorskla - Arsenal Kiev (2-1)
propozycja: Win Vorskla 2.80 (betsson) ✅

w poniedzialek 9 graczy Arsenalu Kiev wyladowalo w szpitalu z powodu zatrucia pokarmowego. 4 z nich Ben&#39;o, Simonenko, Litovchenko, Zavarovu sa zawodnikami z podstawowego skladu. zostali oni dzis wypisani ale jest duze prawdopodobienstwo ze w tym meczu nie wystapia.
kursy juz spadaja mysle ze warto ryzykowac.
 
V 3

vulture

Użytkownik
Spotkanie Ligi portugalskiej Leixoes - Benfica rozegrane będzie na neutralnym terenie, w związku z czym beniaminek BWIN ligi nie będzie miał atutu w postaci własnego boiska. W tym wypadku zapowiada się na pewną wygraną Benfiki, która przed sezonem wzmocniła się miedzy innymi takimi piłakrzami jak Angel Di maria, Diaz czy znany polskim kibicom Amerykanin Freedy Adu
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Nie wiem jak kadra w Benfice, ale kurs całkiem całkiem jak na wyjazd z beniaminkiem ;-)

EDIT: Ok już wiem, dobrze że postawiłem na nich ????

Kadra na mecz z Leixőes:

Bramkarze: Quim, Butt

Obrońcy: David Luiz, Léo, Luís Filipe, Miguel Vítor , Miguelito;

Pomocnicy: Katsouranis, Petit, Rui Costa, Nuno Assis, Andrés Diaz , Freddy Adu;

Napastnicy: Nuno Gomes, Cardozo, Fábio Coentrăo, Bergessio , Mantorras.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
NK Medimurje Cakovec - HNK Hajduk Split 1 | 4.90 4/10

NK Medimurje Cakovec - HNK Hajduk Split 1x | 2.02 7.5/10

bah


W ekipie Hajduka zabraknie Mirko Hrgović F.Cernat, N.Kalinić, G.Sablić, M.Verpakovskis, D.Gabrić, M.Pelaić, T.Grčić i I.Tudor
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
NK Medimurje Cakovec - HNK Hajduk Split 1 | 4.90 4/10

NK Medimurje Cakovec - HNK Hajduk Split 1x | 2.02 7.5/10

Bet-at-home


W ekipie Hajduka zabraknie Mirko Hrgović F.Cernat, N.Kalinić, G.Sablić, M.Verpakovskis, D.Gabrić, M.Pelaić, T.Grčić i I.Tudor
Ciekawe skąd to wiesz ???? :p :p

Nom też mam taką informacje :p Pewnie z tego samego źródła :p

pzDr ;)
 
majestic 0

majestic

Forum VIP
SZWECJA: Superettan / Orgryte - Mjallby AIF (3-1)

propozycje: Win Mjallby 3.00 ⛔ $ Mjallby AIF(+0) ⛔ 2.10 $ X2 1.62 ⛔

Druzyna Orgryte jest dzis dosyc powaznie oslabiona. wystapic nie beda mogli Alexander Mellqvist(14 meczy, 2 gole), Boyd Mwila(15meczy, 2gole), Martin Strömberg(17meczy), Samuel Barlay(15 meczy, 5goli) Jukka Sauso(15meczy,1 gol). jak widac jest to az 5 zawodnikow z podstawowego skladu. Mjallby po dosc dlugiej seri porazek w ostatniej kolejce wreszcie sie przelamalo i wygralo z Sirius, dzis ma pelny sklad dlatego mysle ze warto zaryzykowac ktoras z prozycji podanych wyzej

EDIT: magia poniedzialku? ehh....
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
to ja też dorzucę tutaj coś od siebie ;)

NK Zepce - Zrinjski Mostar typ: 2 kurs: 3,40 bukmacher: Bwin ✅ ????

pokrótce... do drużyny Zrinjskiego wraca kilku zawodników, ostatnio druzyna gra lepiej patrz m.in remis z Rabotnickim w UEFA. trener ma ultimatum i musi wygrac dzisiejszy mecz aby utrzymac posade

nieco więcej info w moim temacie : http://forum.bukmacherskie.com/temat15022,105.htm ;)


---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobre info z Bośni i Hercegowiny czasem popłaca i prosze...

NK Zepce - Zrinjski Mostar 1:4 (0:2) ✅

link do wyniku: http://futbol24.com/stat_main_57/Bosnia.html wynik meczu na samej górze

Jeśli ktoś skorzystał proszę bardzo
 
makaveli 0

makaveli

Użytkownik
W meczu Vitesse-Alkmaar w składzie drużyny gośći zabraknie kluczowego pomocnika jakim jest Stijn Schaars którego poprzedni klub to własnie Vitesse.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Napoli - Livorno 1 2.1

Trener Livorno o tym meczu: &quot;Puchar Włoch tylko nam przeszkada w dobrym przygotowywaniu się do rozgrywej ligowych. Już po 1 kolejce mamy 3 graczy Giuliano Giannichedda, Jose Vidigal i Vikash Dhorasoo narzekających na drobne kontuzje a nasza kadra nie jest przecież zbyt szeroka. Na pewno nie będziemy w tym wypadku ryzykować zdrowia najlepszych zawodników przed niedzielnym meczem z Palermo&quot;

Z takim podejsciem raczej można typować na Napoli
 
cineck 45

cineck

Użytkownik
Celtic - Spartak 1 1,91

Zatrucie pokarmowe piłkarzy Spartaka

Artur Boruc może mieć w środę ułatwione zadanie. Jego Celtic Glasgow zagra rewanżowy mecz trzeciej rundy eliminacyjnej do Ligi Mistrzów ze Spartakiem Moskwa. Ale rywale mogą nie być na siłach. Przed wylotem do Szkocji prawie cała drużyna się zatruła. Piłkarze wymiotowali i dostali rozwolnienia - pisze &quot;Dziennik&quot;.

Większość piłkarzy spędziła dzień przed wylotem do Szkocji w... kolejce do toalety. &quot;Zatruli się czymś, co zjedli lub wypili w hotelu, ale powinni wrócić do zdrowia przed meczem z Celtikiem Glasgow&quot; - wyjaśnił lekarz drużyny, Jurij Wasilkow.

&quot;To, że się pochorowaliśmy, nie jest tylko wymówką w razie przegranej z Celtikiem. Naprawdę większość piłkarzy czuje się okropnie&quot; - powiedział anonimowo jeden z piłkarzy Spartaka Moskwa cytowany przez szkocki dziennik &quot;Daily Record&quot;.

źródło: szkocja.goal.pl
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
To może być pic na wodę, fotomontaż. Teraz pewnie piłkarze Celticu myślą, że wygrają na &quot;pół gwizdka&quot;, a Rosjanie to wykorzystają...
 
cineck 45

cineck

Użytkownik
To może być pic na wodę, fotomontaż. Teraz pewnie piłkarze Celticu myślą, że wygrają na &quot;pół gwizdka&quot;, a Rosjanie to wykorzystają...
Myśle ze piłkarze Celticu mają głowe na karku i podejrzewają ze to moze byc kłamstwo i beda tak samo skoncentrowani albo jeszcze bardziej przed meczem, a jeśli choroba piłkarzy Spartaka bedzie prawdą to Celticowi może to tylko pomoc w wygranej.
 
P 0

piotr1112

Użytkownik
31.08.2007 Zagłębie Lubin-Legia Warszawa Tego spotkania na razie nie ma w Expekt w którym tylko mam konto :sad: (nie wiem czy wogóle wystawią ten mecz) ale jest np. w sportingbet. Mój typ to &quot;Obie drużyny strzelą&quot; po kursie 1,8

Ten typ wydaje mi się bardzo prawdopodobny ponieważ znalazłem info że Legia od poczatku sezonu nie straciła jeszcze ani jednego gola (miała 5 zwycięstw), 11 strzelonych goli, 0 straconych.

Lepiej Legia wystartowała tylko w 1931 i 1951 roku, wygrywając aż 6 razy z rzędu. Teraz 509 minut bez straty gola..

Jak już wspomniałem pewnie nie zagram tego spotkania jeśli nie bedzie go w Expekt, ale myslę że typ jest conajmniej wart uwagi.

Już jest w Expekt ale po kursie 1,74

Źródło: Gazeta Wyborcza
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom