>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ważne informacje dotyczące spotkań

Status
Zamknięty.
O 0

opciu

Użytkownik
Mecz Conference , Anglia

Stevenage Borough - Northwich Victoria
Typ:1
Kurs:1.6

z tego co się dowiedziałem to mecz wygrają gospodarze i to bez problemów.Niektórzy zagrali ten mecz za naprawde duże pieniądze.Gospodarze walcza jeszcze o awans a do końca 4 kolejki.
 
soken07 0

soken07

Użytkownik
Może i wygrają, ale goście też walczą o utrzymanie....są tuż nad strefą spadkową....
masz jakieś info o tym meczu czy po prostu tak stawiasz bo ktoś to zagrał za dużą kasę ? :p
 
O 0

opciu

Użytkownik
Może i wygrają, ale goście też walczą o utrzymanie....są tuż nad strefą spadkową....
masz jakieś info o tym meczu czy po prostu tak stawiasz bo ktoś to zagrał za dużą kasę ? :p
mam Typ z raczej pewnego źródła...ręki sobie nie dam uciąć ale ja zaryzykuje,goście może i graja o utrzymanie ale nie sądzę aby wywalczyli chociażby remis.
 
M 0

mariwow

Użytkownik
Grays - Salisbury
Tip-1
kvota:2.10
stake:5/10

Czy ktoś ma jakieś bliższe informacje dotyczące tego meczu. Typ znanego i dobrego typera ???
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Kalmar-Helsingborg 1 @ 2.00 5/10

Druzyna gosci bez: Olafur Skoulasson ( defender, 6 att. (4/2), 1 assist), Isaac Chansa (midfielder, 6 att. (4/2), 1 goal) i Joel Ekstrand (defender, 6 att.) , również pod znakiem zapytania stoi wystep: Henrika Larssona (6 att., 2 goals, 2 assists) i Razaka Omotoyossi&#39;a (5 att., 1 goal).
 
S 7

smyku1910

Użytkownik
zagrałem X2:spokodfhgfh:, tak jakoś mnie podkusiło, żeby zagrać na przekrór, często bywa tak, że jak jest masówka, np w jednej ekipie jest dużo absencji, to wszyscy grają przeciw niej, a potem sie okazuje, że remisik. Pzdro

P.S hukubu coś tam weź sie ogarnij i nie pozwalaj sobie na takie teksty. No chyba, że jesteś pasjonatem i hodujesz takie zwierzęta na chacie, i w taki sentymentalny sposób zwracasz się do wszystkich, to spoko:spokodfhgfh: bez odbioru.
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Kalmar-Helsingborg 1 @ 2.00 5/10

Druzyna gosci bez: Olafur Skoulasson ( defender, 6 att. (4/2), 1 assist), Isaac Chansa (midfielder, 6 att. (4/2), 1 goal) i Joel Ekstrand (defender, 6 att.) , również pod znakiem zapytania stoi wystep: Henrika Larssona (6 att., 2 goals, 2 assists) i Razaka Omotoyossi&#39;a (5 att., 1 goal).
4:2 ✅

PS. pzDr Sztywny :!: - masz zle informację ???? bo chyba Ci sie ktoś inny pomylil z tym projektem.A mecz , mam z http://www.google.pl ???? , jeszcze raz pzDr!
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Dallas Burns - New England 1 @ 2.35 5/10

W dzisiejszym pojedynku z Dallas , trener New England nie będzie mógł skorzystać z 6 podstawowych zawodników. Na szczęście zespół miał przerwe i nakazał rezerowym bardziej trenować i młodszym zawodnikom na to spotkanie.
Jeff Larentowicz, Sainey Nyassi, Chris Albright, Steve Ralston, Taylor Twellman (wszyscy kontuzjowani) oraz pauzujący za czerwoną kartke Maurcio Castro.
Obrońca Jay Heaps powiedział, że jest tylko jedna dobra nowina z tej całej złej sytuacji dla New England, że zagrają Ci co na codzień nie grają. To samo z resztą stwierdził sam trener, iż to będzie ich najlepsza sytuacja by się wykazać.
Trudne zadanie czeka więc zespół przyjezdnych, ponieważ Dallas jest jedyną niepokonaną drużyną w MLS i do tego strzelającą najwięcej bramek.
Dallas ma bardzo silną ekpie. Grają dobry futbol.
Najważniejszym ogniwem w zespole jest napastnik Kenny Cooper oraz do tego zwinni skrzydłowi Alvarez i Ricardinho.
Trener gosci powiedział, że jest przygotowany na porażkę, ale będzie motywował gorąco na wpół wykrojony skład do walki.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Wie ktoś coś o meczu FC Kopenhaga- Aarhaus, kursy rosną na Kopenhagę...?
FC Kopenhaga zagra bez: Jesper Gronkjaer (pomocnik bardzo ważny w drużynie), Rasmus Wurtz (pomocnik ważny w drużynie) oraz obronca Ulrik Laursen, którego jednak zastapi powracajacy po kontuzji Graavgard.

Do składu wraca także Libor Sionko.
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Sporting Braga - Ferreira
Braga zagra osłabiona w tym spotkaniu, nie zagrają:
Pomocnicy Ze Manel i Caser Peixoto Zawieszeni,
Obrońca Rodriguez, Pomocnicy Andreas Madrid i Vandinho; Bramkarz Poulo Santos, Napastnicy Jorginho oraz Matheus Kontuzjowani.
jak dla mnie...&quot;No Bet&quot; lub ewentualnie X2
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
US Palermo - Atalanta Bergamo
w drużynie Palermo zabraknie kilku ważnych zawodników.
W tabelce Kolejno: Imię i nazwisko; Pozycja; Status; Mecze rozegrane; Gole strzelone; Data ostatniego rozegranego meczu. Ciro Capuano ... Obrońca ... Kontuzja ... 12 ... 0 ... 20.01.2008 Carvalho Amauri ... Napastnik ... Zawieszenie ... 32 ... 13 ... 19.04.2008 Leandro Rinaudo ... Obrońca ... Zawieszenie ... 19 ... 2 ... 19.04.2008 Mark Bresciano ... Pomocnik ... Zawieszenie ... 25 ... 1 ... 19.04.2008 Giuseppe Biava ... Obrońca ... Kontuzja ... 22 ... 0 ... 19.04.2008 Edison Cavani ... Napastnik ... Kontuzja ... 29 ... 5 ... 12.04.2008 Fabio Simplicio ... Pomocnik ... Kontuzja ... 30 ... 5 ... 06.04.2008
Alberto Fontana ... Bramkarz ... dubtful ... 30 ... 0 ... 06.04.2008

W zespole Atalanty nie zagra z podstawowego składu tylko jeden zawodnik - Antonio Langella (Pomocnik - 27 meczy ; 8 goli)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom