>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ważne informacje dotyczące spotkań

Status
Zamknięty.
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Fylkir - Grindavík UG typ 1 1.80⛔
Z tym meczem dzieje sie coś dziwnego ,chodzą pogłoski że jest sprzedany ,w Islandii kurs 1.4 co staje sie nieopłacalnym dla graczy z tamtego kraju.

EDIT: Dowiedziałem sie wiecej o tym meczu.Jest jakaś umowa miedzy zespołami z Reykjavik o tym kto i gdzie ma zdobywać pkt .Pod układy bo Rejkiavik to potęga w Islandii i dzisiaj właśnie Fylkir ma wygrać .Zresztą zobaczcie co sie działo wczoraj w Islandii
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Belgrano - Racing Club typ 1 @ 2.50⛔
Podobno gospodarze kupili sędziego...

Przyznaje sie bez bicia.Ustawki to za wysokie progi jak na moje nogi .I kończe już podawanie typów w tym dziale chyba że ktoś bardzo chce
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Galway United - Drogheda United
Piłka nożna- Irlandia


Gosodarze w trudnej sytuacji organizacyjnej, właściciel klubu zwolnil kilku wartościowych graczy (Daryl Robson, Wes Charles, Ciaran Foley, Stephen O&#39;Flynn, John Lester, Alvin Rouse, Regi Nootimera) Wiekszosc z nich byla podstawowymi pilarzami Galway, Drogheda raczej w optymalnym składzie.

typ: Drogheda 1,8 bet365 ✅
 
haboku 0

haboku

Użytkownik
Galway United - Drogheda United
Piłka nożna- Irlandia

Gosodarze w trudnej sytuacji organizacyjnej, właściciel klubu zwolnil kilku wartościowych graczy (Daryl Robson, Wes Charles, Ciaran Foley, Stephen O&#39;Flynn, John Lester, Alvin Rouse, Regi Nootimera) Wiekszosc z nich byla podstawowymi pilarzami Galway, Drogheda raczej w optymalnym składzie.
typ: Drogheda 1,8 bet365
pisałem o tym już 3 dni temu, ze warto grac na gości i ze kursy beda spadac, pod 2.10 można było lapac, ale ktos inteligentny usunal mój post :spokodfhgfh:
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Pisze tutaj tylko o swoich spostrzezeniach ,duzo obserwuje wyciągam jakieś wnioski,dużo wyszukuje i dzisiaj po przeglądzie wiem że weekend będzie obfitował w dużo ciekawych typów,ale jakoś nie mam chęci tu ich podawać bo nie ciekawa atmosfera panuje na tym forum ale dla tych paru osób co pisały mi na pw dzisiaj wrzuce tutaj swoje spostrzeżena .
Bodo Glimt - Rosenborg Trondheim typ 2 @ 2.15⛔
Popatrzcie tylko na h2h
http://www.betexplorer.com/soccer/norway/norwegian-1st-eliteserien-2008/nextmatch.php?matchid=6295469
Rosenborg w ciągu ostatnich 30 lat ma bilans z dzisiejszymi rywalami 29-5-2 .Jakoś nie chce mi sie wierzyc że Bodo notorycznie czysto sportowo przegrywa z gigantem norewskiej ekstraklasy.Nie sugeruje tu Broń Boże jakiejś ustawki ale takie przypadłości w Norwegii sie zdarzają.Więc jest tylko kwesta tego czy Rosenborg ma zwykły paten na Bodo czy kupuje od nich pkt.Jeśli tak to w takiej sytuacji w jakiej są teraz wrecz niezbedna jest pomoc ze strony poza sportowej dla giganta z Trondheim.
EDIT:Akurat teraz mógł byc remis kiedy ja to wychaczyłem hehe
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Finn Harps - Bray Wanderers typ 1(DNB) @1.9 ✅✅✅

U gości bardzo powazne osłabienia kadrowe.Piłkarze i trener w wywiadach mówili że bardzo ciężko będzie o punkty
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
myślę, że warto już teraz wpisać bo kursy mogą polecieć ;)
LDU De Quito
Espoli Cayambe 2 @6,32 ✅ ✅ ✅ (eFortuna) bądź dla mniej odważnych x2 po kursie 2,37 ✅ ✅ ✅
Gospodarze w tym meczu będą bardzo poważnie osłabieni - nie wystąpi żaden zawodnik z podstawowej jedenastki, gdyż będą oszczędzani na ważny (finałowy) mecz w Copa Lipertadores z Fluminense.
 
haboku 0

haboku

Użytkownik
Nybergsund - Odd Grenland

Pachnie Surebetem, lecą kursy na gości, ale są pewne watpliwości konkretnie dlaczego;) DW 1:0, 2:0, ew win gospodarzy można lekko + under.
 
S 0

starosta

Użytkownik
Koledzy, od dzisiaj trzymajmy się tematu.
Tak jest! Proszę podawać tutaj godne polecenia typy z informacjami,które mogą być pomocne przy ich typowaniu.Suche typy, dyskusje o niskim poziomie motorycznym i nie na temat będą usuwane.Jeśli sytuacja będzie się powtarzać skończyć się to może warnem.
 
S 0

starosta

Użytkownik
Dramatyczne doniesienia z kortów Wimbledonu. Jakub Ciastoń donosi, że Agnieszka Radwańska ma kontuzje nogi. Jej ojciec i trener Robert opowiadał, że wczoraj - po meczu ze Swietłana Kuzniecową, nasza tenisistka ledwo,ledwo weszła po schodach. Pierwsza diagnoza: bolesne naciągnięcie mięśnia
informacja pochodzi z: http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90960,5414406,Radwanska_kontra_S__Williams_Z_czuba_i_na_zywo.html

mecz o 17.00



Edit:
✅ ✅ ✅
Informacja się potwierdziła, Agnieszka wyszła z zabandażowaną nogą i przegrała swój mecz w dwóch setach.
✅ ✅ ✅
 
haboku 0

haboku

Użytkownik
Mikael Bengtsson, Kristian Haynes, Max Fuxberg, Fisnik Shala, Andreas Wihlborg, Erik Sundin i Mattias Nylund nie zagraja dziś dla Trelleborga FF.
 
S 0

starosta

Użytkownik
Dzisiaj spotkanie brazylijskiej drugiej ligi..
Zainteresowałem się statystykami spotkań pomędzy Santo Sndre a CRB
CRB jest w bardzo trudnej sytuacji - okupuje dół tabeli i chyba już sobie nie poradzi i zostanie w strefie spadkowej..
Zobaczcie jednak na historię spotkań między tymi drużynami w linku..
http://www.soccerway.com/match/serie-b/esporte-clube-santo-andre/clube-de-regatas-brasil/599051/
Czy ktoś z Was wie czy te drużyny są obecnie w stosunkach przyjacieskich czy we wrogich?
W poprzednich latach 3pkt za 3pkt - jeśli ktoś wie czy obie drużyny sie lubią czy nienawidzą proszę dajcie znać ;) jakby nie było prawdopodobieństwo odstąpienia 3pkt dla CRB byłoby duże jeśli sie chłopaki lubią miedzy sobą ????

edit:
⛔na przyszłość wszyscy będą wiedzieć, że drużyny te są we wrogich stosunkach 3:1 dla Santo Andre.
 
J 0

jurwittrans

Użytkownik
Dzisiaj spotkanie brazylijskiej drugiej ligi..
Zainteresowałem się statystykami spotkań pomędzy Santo Sndre a CRB
CRB jest w bardzo trudnej sytuacji - okupuje dół tabeli i chyba już sobie nie poradzi i zostanie w strefie spadkowej..
Zobaczcie jednak na historię spotkań między tymi drużynami w linku..
http://www.soccerway.com/match/serie-b/esporte-clube-santo-andre/clube-de-regatas-brasil/599051/
Czy ktoś z Was wie czy te drużyny są obecnie w stosunkach przyjacieskich czy we wrogich?
W poprzednich latach 3pkt za 3pkt - jeśli ktoś wie czy obie drużyny sie lubią czy nienawidzą proszę dajcie znać ;) jakby nie było prawdopodobieństwo odstąpienia 3pkt dla CRB byłoby duże jeśli sie chłopaki lubią miedzy sobą ????
Napisalem to do moich kumpli z Francji odpisali tak juz po tlumaczeniu na polski:

Cześć Jureczku nie mamy pewności ale możesz miec słuszność co do tego meczu.Są to drużyny przyjacielskie i już często były u nich ustawiane mecz ale my o tym meczu nic nie wiemy bo Piere musiał wrócić do Francji z Brazylii.

Takze starosta mozesz miec racje
 
damians888 0

damians888

Użytkownik
Dzisiaj spotkanie brazylijskiej drugiej ligi..
Zainteresowałem się statystykami spotkań pomędzy Santo Sndre a CRB
CRB jest w bardzo trudnej sytuacji - okupuje dół tabeli i chyba już sobie nie poradzi i zostanie w strefie spadkowej..
Zobaczcie jednak na historię spotkań między tymi drużynami w linku..
http://www.soccerway.com/match/serie-b/esporte-clube-santo-andre/clube-de-regatas-brasil/599051/
Czy ktoś z Was wie czy te drużyny są obecnie w stosunkach przyjacieskich czy we wrogich?
W poprzednich latach 3pkt za 3pkt - jeśli ktoś wie czy obie drużyny sie lubią czy nienawidzą proszę dajcie znać ;) jakby nie było prawdopodobieństwo odstąpienia 3pkt dla CRB byłoby duże jeśli sie chłopaki lubią miedzy sobą ????
ja ten typ znalazlem na pewnym zagranicznym forum... takze warto sprubowac, lecz nie ma co szalec ze stawka
 
ciech 0

ciech

Użytkownik
Napisalem to do moich kumpli z Francji odpisali tak juz po tlumaczeniu na polski:

Cześć Jureczku nie mamy pewności ale możesz miec słuszność co do tego meczu.Są to drużyny przyjacielskie i już często były u nich ustawiane mecz ale my o tym meczu nic nie wiemy bo Piere musiał wrócić do Francji z Brazylii.

Takze starosta mozesz miec racje
Bez urazy ale napisales to w taki sposob ze odrazu mnie na smiech wzielo ????

Kurs na gospodarzy spada wzrasta spada teraz znowu wzrozl troche dziwne, moje kontakty z brazylijczykami dzisiaj sa offline takze nie mam zadnych informacji do tego meczu, patrzac po h2h mozna domniemywac ze mecz 3za3 takze Value na gosci
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom