>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wasze dziwactwa, odchyly od normy

angel1122 0

angel1122

Użytkownik
ja np wolalem spoznic sie rano na autobus szkolny ale musze sprawdzic wynik meczów z MLS , MLB, NHL czy NBA dodam iz autobus mialem o 6.40. jak bym nie sprawdzil wyniku to nie mogl bym usiedziec w szkole :]
Mam to samo tylko, że ja mam do szkoły jakieś 300 metrów ale i tak często się spóźniam bo jak wstaje pierwsze co robię to włączam komputer i sprawdzam nocne wyniki :p A potem jeszcze jakieś pierdoły przeglądam i 20 minut zlatuje :-D
 
matex 0

matex

Użytkownik
potwierdzam, też po kilka razy upewniam się czy są zamknięte drzwi. Osobiście nigdy nie ustawiam głośności w TV na 13 (ale jakoś w innych czynnościach 13 mi nie przeszkadza), nie lubię odbierać telefonów, ustawiam sobie 5 min. wczesniej budzik niz mam wstać, a reszty chyba nie pamiętam, najwyżej dopiszę :]
 
getosk8 0

getosk8

Użytkownik
to ja mam takie coś, że codzinnie niezaleznie czy cos obstawilem czy nie to pierwsza stronka jaka zapodaje to livesports.pl tak ogolnie zeby sobie sprawdzic jak kto zagral i takie tam :p czasem nawet jest tak, ze dzien wczesniej wiem iz nie bedzie rozgrywany mecz z jakichs tam lepszych lig ale na livescore&#39;a i tak wbije ???? jak tego nie zrobie to czegos mi &quot;brakuje&quot; i mam wrazenie, ze czegos waznego nie zrobilem ????

z telefonem mam podobnie jak Wy ;) - tylko i wylacznie prawa kieszen ????

i jeszcze cos :p jak ide spac zawsze kolo lozka mam przysuniety fotel (taki obracany od kompa) a na nim musza byc 2 akcesoria ???? telefon i pilot od sprzetu audio ;) czasem odrazu ide spac i nie slucham juz radia czy czegos podobnego, ale pilot kolo lozka musi byc ???? jak nie to wstaje szukam i klade ????
 
ucubucu 9

ucubucu

Użytkownik
No ja tak samo ,normalne odruchy ,sprawdzam czy jest portfel ,kluczyki ,dokumenty w kieszeniach.
Raz jak się lałem z gościem na balecie założyłem mu balachę na rękę i lężąc jedną ręką szukałem po kiermanach czy wszystko mam a drugą trzymałem jego reke.
to jest ta balacha
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
a ja mam taki schiz że bardzo często myje ręce. nawet jak np. jem obiad czy coś i ktoś mnie poprosi o podanie czegoś z kuchni, przykładowo soli, to i tak później lezę umyć ręce. bo zawsze mi się wkręca że jest jakaś brudna, cała z bakterii.
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
a wiec ja tak:

- telefon tez zawsze obowiazkowo w prawej kieszeni a portfel w tylnej prawej
- tez upewniam sie wiele razy czy cos wylaczylem itd.
- srednio kilka razy na godz patrze na fona czy ktos nie dzwonil albo czy nie ma smsa.
- Lubie porzadek na kompie. Nic zbednego nie moze byc na pulpicie. Tylko te najwazniejsze ikony i poukladane symetrycznie. Reszta pochowana w folderach
- nigdy nie jem kielbasy bez ketchupu
-zawsze najpierw biore prysznic a potem myje zeby
- jak siedze przed kompem to musze miec wyprostowane nogi
- czesto macam sie po kieszeniach czy wszystko mam
- nie zasne jezeli nie zamkne drzwi w pokoju i nie zaslonie wszelkiego doplywu swiatla
- prawie nigdy nie chodze po domu bez papuci
- Jezeli cos obstawialem z MLB to rano od razu musze wlaczyc kompa albo na komorce sprawdzam wyniki
- nigdy nie chodze spac bez kolacji ????

no i ogolnie jeszcze duzo innych mani podobnych jak ma detektyw Monk czyli np nienawidze asymetrii (nierowne ksiazki itd) jak ide po chodniku to musze cala stopa stanac na jedna płyte, nie lubie stawac na tych jakby fugach ???? no i wiele innych dziwnych urojen o ktorych nie wspomne ;)
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
- piwo smakuje mi tylko zimne i bez piany ????
- skarpetki obowiązkowo muszę zmienić co dzień rano.
- zęby myję , 3-4 razy dziennie .
- do Kościoła tylko na 11 ( niedziela)
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
- piwo smakuje mi tylko zimne i bez piany ????
- skarpetki obowiązkowo muszę zmienić co dzień rano.
- zęby myję , 3-4 razy dziennie .
- do Kościoła tylko na 11 ( niedziela)
ale gdzie tu widzisz jakieś dziwactwo..? chyba że zmianę skarpetek nazywasz odchyłem od normy:jezora:
 
drago 108

drago

Użytkownik
To ja też sie podzielę.
- Wychodząc kręcę się po mieszkaniu i patrze czy gaz wyłączony, komp, tv itp. zamykam drzwi potem otwieram i patrze czy na pewno wszystko off ???? Zamykam drzwi wale kilka razy w klamkę czy są na bank zamknięte.
- Idąc spać muszę kilka razy zobaczyć czy drzwi są zamknięte (przechodzi mi to ???? )
- nie nastawiam głośności TV na 13... ktoś już tak miał ????
- codziennie muszę zmienić gacie... jak tego nie zrobie głupio się czuje... - to jest dopiero dziwne... :|
Wszystko na pewno nie... ale nie pamiętam już ????
 
dydel12 0

dydel12

Użytkownik
-wiecie a ja mam coś takiego co każe mi nie grzeszyć jak wcześniej puściłem kupon i jeszcze nie jest rozstrzygnięty, cokolwiek by to było NIE ROBIE tego.
-poza tym nie jem mięsa innego jak kotlet schabowy, ale nie byle jaki tam. Inaczej nie jem, bardzo się brzydzę mięsem.
-podobnie jak ktoś wcześniej napisał muszę mieć czyściutkie, pachnące ręce.
-do mojego pokoju nie wpuszczam kolegów, w wyjątkowych sytuacjach wchodzi rodzina. po prostu boję sie ze mi cos zniszczą albo ukradną(sam nie wiem co, TV 20kilka cali &quot;z dupą&quot;:-D)
-na śniadanie zawsze jedna bułka pokrojona na 2 częsci z masłem i dzemem, zawsze
-mam bzika na punkcie jakiegokolwiek zapachu który wydaje mi się nieprzyjemny, od razu wychodzę albo wietrzę, jak na ironie moi rodzice palą, to im zrobiłe takie coś że w domu nie mogą palić, jak coś poczuje to mają przejebane
-acha i jeszcze co jakiś czas, przeważnie co miesiąc robie takie podsumowanie ile mam hajsu, (nie na buku) i często mi sie zdarza że brakuje mi 100 zł. nie ma!! ale po jakimś czasie się odnajduje, najczęściej pożyczam komuś i potem myślę a tak naprawdę nie wiem czy ten ktoś mi je już oddał. :-D fajnie nie??

- nigdy nie chodze spac bez kolacji
chciałbym tak ja u mnie w lodówce nic nie ma np: dżemu, pomidora, sera, mleka albo świeżych bułek to nie jem przez cały dzien do ok. 15 albo 18 zależy jak moja mama przychodzi,
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
JA mam coś takiego ,tzw dzentelmenski nawyk bo pale papierosa w wyłącznie lewej ręce ,tak że jak ktoś chciałby sie ze mną przywitać to nie mam problemu i nie musze przekładać fajka w drugą dłoń
 
Do góry Bottom