>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wasze dziwactwa, odchyly od normy

ucubucu 9

ucubucu

Użytkownik
oglądam życie na fali i się wzruszam, marzę o takiej wielkiej miłości jaką przeżyli ryan i marissa[zdaje sobie sprawe ze taka mnie nie spotka] a jak marissa umarła to się załamałem - ku#wa bądźmy szczerzy czy ja jestem popaprany ? ????
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Słucham ciężkiego stylu techno &quot;Happy Hardcore&quot;. Normalni śmiertelnicy średnio wytrzymują 10 minut, tzw. moi kumple i znajomi. :p
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
co do rozkladu kieszeni:
przod lewa: drobniaki, pen drive, gumy do zucia
przod prawa: telefon
tyl lewa: z reguly nic, czasem klucze lub chusteczki
tyl prawa: portfel
te kieszenie to chyba nie odchyl, gdzies to wszystko trzeba nosic, telefon i portfel po prawej, bo wygodnie, wyjmuje i obsluguje prawa reka, portfel z tylu bo z przodu przeszkadza i jest niewygodnie
nigdy nie nosze drobnych w portfelu i banknotow luzem w kieszeni
bardzo czesto robie taki dwuklik myszka, czyli jak siedze na necie to najezdzam na miejsce gdzie nie ma zadnego linku, obrazka itd i klikam dosc szybko prawym, a potem lewym przyciskiem myszy, nie wiem czemu ma to sluzyc, ale znika wtedy taka kropkowana obwodka wokol kliknietych wczesniej linkow, w sumie ten dwuklik to taki srodek czystosci ;)
nie lubie jak mi sie zegarek sciagnie z strone lokcia (musi byc jak najblizej dloni), ani jak tarcza sie przekreci na wewnetrzna strone nadgarstka, od razu to poprawiam (zegarek na bransolecie, wiec zdarza sie)
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
oglądam życie na fali i się wzruszam, marzę o takiej wielkiej miłości jaką przeżyli ryan i marissa[zdaje sobie sprawe ze taka mnie nie spotka] a jak marissa umarła to się załamałem - ku#wa bądźmy szczerzy czy ja jestem popaprany ? ????
No zdeka:jezora: Ale z tą pałka to ja tez mam pewien odchył ale niebede sie chwalił:jezora:
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
bardzo czesto robie taki dwuklik myszka, czyli jak siedze na necie to najezdzam na miejsce gdzie nie ma zadnego linku, obrazka itd i klikam dosc szybko prawym, a potem lewym przyciskiem myszy, nie wiem czemu ma to sluzyc, ale znika wtedy taka kropkowana obwodka wokol kliknietych wczesniej linkow, w sumie ten dwuklik to taki srodek czystosci ;)
mam podobnie... ino z tą różnicą że raz, czasami dwa razy tylko lewym klikam:jezora:
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
A po co wam portfel? Ja nosze wszystko po kieszeniach na luzaka ????
w portfelu mam (teraz, ale na codzien jest mniej wiecej to samo):
kasa (3 banknoty)
paragony potrzebne do ewentualnych reklamacji (6 sztuk; za ubrania glownie)
pokwitowania z wymeldowania z akademika (4 sztuki)
bilet 10przejazdowy ulgowy
zdjecie dziewczyny
banknot 1dolarowy (na szczescie ;) )
prawo jazdy
dowod osobisty
dowod rejestracyjny samochodu
legitymacja studencka
karta biblioteczna
karta z towarzystwa ubezpieczeniowego
karta klubu kibica
karta platnicza
karta kodow
maseczka do robienia sztucznego oddychania
jakbym mial to wszystko pomiescic na luzie w kieszeniach, to bylby wielki burdel, poza tym musialbym ciagle przekladac to do innych spodni, a tak to wszystko jest w portfelu
 
matex 0

matex

Użytkownik
przypomniało mi się jeszcze, że jak się golę to zawsze, ale to zawsze zaczynam od prawej strony twarzy ... ????
 
dydel12 0

dydel12

Użytkownik
oglądam życie na fali i się wzruszam, marzę o takiej wielkiej miłości jaką przeżyli ryan i marissa[zdaje sobie sprawe ze taka mnie nie spotka] a jak marissa umarła to się załamałem - ku#wa bądźmy szczerzy czy ja jestem popaprany ? ????
a co ty myślisz że jesteś jeden? ja to myślałem że to koniec OC. Nigdy bym nie przypuszczał że sprawy tak się potoczą..
słuchając tej piosenki płaczę
http://youtube.com/watch?v=yMGyl-l3qqc
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
przypomniało mi się jeszcze, że jak się golę to zawsze, ale to zawsze zaczynam od prawej strony twarzy ... ????
absolutnie zawsze! mam to samo, gole sie od prawej do lepej strony, podobnie jak sie myle, z tym ze tam kolejnosc jest taka: lewa reka, lewa lopatka, lewy bok, przod (klatka i brzuch), plecy, prawy bok, prawa lopatka, prawa reka, lewe udo, prawe udo, lewa lydka, prawa lydka, lewa stopa, prawa stopa... reszta gdzies pomiedzy ;)
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
bardzo czesto robie taki dwuklik myszka, czyli jak siedze na necie to najezdzam na miejsce gdzie nie ma zadnego linku, obrazka itd i klikam dosc szybko prawym, a potem lewym przyciskiem myszy, nie wiem czemu ma to sluzyc, ale znika wtedy taka kropkowana obwodka wokol kliknietych wczesniej linkow, w sumie ten dwuklik to taki srodek czystosci
mam podobnie... ino z tą różnicą że raz, czasami dwa razy tylko lewym klikam:jezora:
W sumie też tak mam (jak edyyy bardziej), a jak mam przed sobą pulpit to zawsze odświeżam (F5) bez powodu, po prostu przyzwyczajenie ????
nie lubię takiej życiowej niedokładności np. jak ktoś jadł chipsy i wrzuca paczkę do śmietnika i już cały kosz jest pełen, bo nie chce mu się zdusić tej paczki ???? albo jak ktoś podaje komuś np. komórkę przez stół i nie chce mu sie jej podnieść tylko &quot;szora&quot; przez ten stół obiektywem ;
W sumie też tak mam (jak edyyy bardziej), a jak mam przed sobą pulpit to zawsze odświeżam (F5) bez powodu, po prostu przyzwyczajenie ????
nie lubię takiej życiowej niedokładności np. jak ktoś jadł chipsy i wrzuca paczkę do śmietnika i już cały kosz jest pełen, bo nie chce mu się zdusić tej paczki ???? albo jak ktoś podaje komuś np. komórkę przez stół i nie chce mu sie jej podnieść tylko &quot;szora&quot; przez ten stół obiektywem ;[ ponosi mnie wtedy xD więcej takich sytuacji w życiu mnie wkurzało, ale nie chcę mi sie już pisać
ogólnie jestem estetykiem, no dobra - pedantem
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
nie lubię takiej życiowej niedokładności np. jak ktoś jadł chipsy i wrzuca paczkę do śmietnika i już cały kosz jest pełen, bo nie chce mu się zdusić tej paczki ???? albo jak ktoś podaje komuś np. komórkę przez stół i nie chce mu sie jej podnieść tylko &quot;szora&quot; przez ten stół obiektywem ;[ ponosi mnie wtedy xD więcej takich sytuacji w życiu mnie wkurzało, ale nie chcę mi sie już pisać
ogólnie jestem estetykiem, no dobra - pedantem
mam podobnie, ale to taki dziwny pedantyzm, bo dotyczy kontaktow miedzy ludzmi, nie lubie niechlujnego zwracania sie i zachowania wzgledem innych, takiego jak np rzucanie komus czegos, zamiast wstac i podac itd, szczegolnie mnie to drazni jak zachowuje sie tak chlopak wzgledem dziewczyny, kultura jakas musi byc ;)
niecierpie manier jezykowych, takich jak chlopacy (chlopaki albo chlopcy, jedno z dwoch) czy dobzi (dobrzy jak juz!)
 
makaveli23 138,5K

makaveli23

Użytkownik
A ja mam takie cos w bukmacherce, ze zrobie sobie na stronce toto-mixa kupon na pałe, nawet nie wiadomo po co, a na drugi dzien gdy okaze sie ze wszystko weszlo zaluje ze go nie zagralem, juz tak mam okolo 5 razy wliczajac wczoraj (Falkenbergs,Kansas City, Hafnajrdur i chyba Bohemians tam mialem - oczywiscie wszystko plus).
Od teraz nie wchodze juz na zadna bukmacherska stronke bez powodu i w dni w ktore mam zaplanowane nic nie grac :-D
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Ja mam jeszcze takie dziwactwo ze jak zasypiam w pokoju to musze zawsze przyniesc radio zeby gralo. Jak nei gra to jest za cicho i nie moge zasnac, bez radia bardzo ciezko mi sie na trzezwo spi ???? a tak to zawsze radno zetka obudzi ;)
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
to teraz kolej na mnie :jezora:
- jestem uzalezniony od 2 rzeczy: sport i muzyka, jezeli nie przeczytam w ciagu dnia cos o sporcie to sie jakos zle czuje, tak samo z muzyka jak nie poslucham chociaz troche trancu to juz nie jestem tym samym czlowiekiem co zawsze


- jak wlaczam kompa to zawsze robie te same czynnosci, pierw winamp pozniej rozne stronki ktore zawsze przegladam w tej samej kolejnosci


- nie lubie chodzic wolno, zawsze chodze w szybkim tempie

- zawsze chodze tymi samymi sciezkami do szkoly czy do sklepu

- gdy ide spac, klade zegarek na stole zeby rano wiedziec ktora godzina, ale gdy rano wstaje to i tak na niego nie patrze


- nie umiem spac dluzej niz do 9 maksymalnie, nawet jak sa wakacje to wstaje np. o 8

- zawsze na chemii albo niemieckim ziewam


- jak slucham muzyki na kompie to zawsze ruszam glowa i to tak wyglada jakbym sie bawil
a co do kieszeni to tak:
lewa przod - koma
prawa przod - portfel + jakies klucze
 
wdur 0

wdur

Użytkownik
W dni powszednie zasypiam na prawym boku, w niedzielę i święta na lewym, natomiast w sobotę na plecach. :jezora:






:roll:
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
przypomniało mi się jeszcze, że jak się golę to zawsze, ale to zawsze zaczynam od prawej strony twarzy ... ????
a to ja mam wlasnie na odwrot ???? zawsze zaczynam od lewej strony, srodek zostaje brodka ???? a potem prawa strona
 
szymiaczek 0

szymiaczek

Użytkownik
Hehe... Juz myslalem, ze tylka ja taki jestem:-D:-D:-D Ja lewa przod komorka, portfel prawa przod, niiediedy jestem zmuszony prawa tyl(spodnie), ogolnie jestem pedantem, nie lubie chaosu, lubie zasady, ale prawo ciagle lamie(takie male wykroczenia). I wiele, wiele wiecej, ale nie chce mi sie juz pisac...
 
Do góry Bottom