>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wasze dziwactwa, odchyly od normy

rzn10 0

rzn10

Użytkownik
jeszcze jedna historia mi sie przypomniala, wprawdzie nie dotyczy mnie ale wydarzyla sie w mojej okolicy i jest smieszna wiec opowiem ????

jakas kobieta blondynka jechala sobie autem ale sie jej zepsulo. No wiec zeby nie robic zbyt duzo klopotow to zadzwonila po przyjaciolke zeby ja zholowala....
Niestety jak mowil znajomy skonczylo sie na tym ze na miejscu zdarzenia widzial poplakanych ze smiechu policjantow ktorzy musieli przyjechac do wypadku bo owe kobiety po zapieciu zepsutego samochodu na hol, wsiadly obie do pierwszego samochodu i pojechaly. Ku ich zdziwieniu holowane auto wderzylo do nich na pierwszym zakrecie ????
ta jasne ,chyba sie za dużo kawałów o blondynkach naczytałeś...
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
No to teraz ja.

Co do bukmacherki:
- przewaznie musi byc parzysta liczba zakladow
- jak ukladam dubelka to spotkania musza byc w zblizonyh godzinach
- min jeden kupon dziennie musi byc ????

Pozostale
- standard telefon w prawej kieszeni klucz i chusteczki w lewej, tylna prawa portfel
- golenie zaczynam od prawej strony
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
To ja raz przez jakis tydzien przez wakacje mi sie ciagle nucilo Lidl jest tani!:-D:-D:-D
No to jest wkurzajace jak sie wkreci jakies gów*o. Ja mialem cos takiego:
Darek(niewazne kto) gej wozi klej na gumowych taczkach, pije, pali, konia wali w dupie ma robaczka:jezora::-D
 
pietras-pl 269

pietras-pl

Użytkownik
no to może ja:

-standardzik portfel i telefon w prawej kieszeni, chusteczki i klucze w lewej
- praktycznie zawsze, gdy włączam kompa po pierwsze wchodzę na sport.onet.pl zobaczyć czy się coś ciekawego nie wydarzyło :wink:
- gdy jestem poza domem notorycznie dotykam się po kieszeniach, aby sprawdzić czy wszystko mam
- jak mam jakiś kupon od stacjonarnego buka typu Toto-mix zawsze jak mi mecz wejdzie muszę przy nim postawić haczyk :wink:
- do tramwaju wsiadam zawsze do drugiego wagonu i zawsze tymi samymi, tylnymi drzwiami
- przed wyjściem na imprezę zawsze koło łóżka stawiam szklankę z wodą żeby była rano na wyciągnięcie ręki :wink:
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Może dodam trochę więcej ;;

* Przeważnie macam sie po kieszeniach czy mam klucze od chaty.
* Nienawidzę Angielskiego futbolu, lecz jeśli gram z kumplami w piłę to prawie zawsze robię rajd którąś stroną i wrzucam piłkę.
* Jak już wspomniałem słucham HHC czyli dosyć ciężkiego stylu techno przy którym moi kumple, koleżanki wysiadają po paru minutach.
* Klikam na pulpicie odśwież z przyzwyczajenia.
* Kiedy zamykam drzwi zawsze łapię za klamkę czy chata zamknięta, ale to zawsze.
* Jesli ogladam mecz dopinguje ekipe ktora bardziej mi sie podoba, lub mam ją na kuponie.
* I najwieksze to ze jesli cos zostaje do picia, lub do jedzienia lecz w kubku czy ugryzione nawet Taty czy Mamy nie tykam tego i nigdty nie tykałem. Mama mowila ze podczas ciazy tak robila ze nie jadla po kims i przeszla to na mnie :p
 
vis-maior 1

vis-maior

Użytkownik
-jak jestem w jakimś hipermarkecie myślę że zaraz zacznie piszczeć taka bramka , chociaż w życiu niczego nie ukradłem.
-jak wyjde z domu zawsze kilka razy po drodze macam kieszenie zeby sprawdzic czy mam portfel klucze itd. choc mam kieszenie na zamek czasem ????
-gdy wlaczam kompa zawsze najpierw wlaczam AIMP&#39; a - taki program typu winamp.
-w autobusie,albo przed wejsciem do niego po kilka razy sprawdzam czy mam na 100 % bilet- kanary nie spia ???? ????
- niektore piosenki szybko mi sie nudza tzn. sciagam w poniedzialek usowam z kompa w piatek ???? ????
jak mi cos przyjdzie do glowy jeszcze to napisze
 
trusiek 0

trusiek

Użytkownik
ja miałem faze z koszmarem:
śniło mi sie ze spadam z jakiegoś urwiska i w momencie kiedy mam pierd*** o glebę... budzę sie w łóżku tak kilka razy mi sie śniło na szczęście już jakiś czas mam z tym spokój
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
ja miałem faze z koszmarem:

śniło mi sie ze spadam z jakiegoś urwiska i w momencie kiedy mam pierd*** o glebę... budzę sie w łóżku tak kilka razy mi sie śniło na szczęście już jakiś czas mam z tym spokój
mialem podobne tylko ze spadalem z jakis wysokich schodow czy cos i potem budzilem sie taki caly spocony ????
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
hehe to może ja teraz :
1.Nie wiem czy to dziwactwo ale nie moge biegac ani krzyczec w snach ???? Próbuje i nie moge ???? Wy tez to macie ? Jak chce biec to mam takie jakby nogi z waty albo jakby cieżarki przyczepione do nóg.
2.Rano w łazience przesiaduje minimum 30 minut , nakładem te wszystkie kremy , balsamy , wypadałoby też pachniec - zupełnie jak baba xD
3.Mam takie dziwactwo ,że musze miec białe buty.
4.Komórke zawsze mam w prawej kieszeni a klucze w lewej...niewiem czemu tak ????
5.Generalnie jak siedze przy kompie i nie mam nic pod ręką do picia to sie zle czuje i tez nie wiem dlaczego ????
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Każdy w snach ma ciężkie nogi chyba.
Ale z tą watą mnie rozwaliłeś ???? tak jak kiedyś jakiś komentator w końcówce meczu &quot;Nogi mają ciężkie jak z waty&quot; haha ????
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
zawsze jak przechodze przez jakis most, czy jestem poprostu na sporej wysokosci i patrze w dol to wyobrazam sobie jak spadam, fatalne uczucie :/ no ale coz ...
 
P 0

pavlinho

Gość
Ja też mam takie sny że czasami spadam ze schodów i nagle wyskakuje z łóżka jak się budzę ???? Nie mogę biegać ani nawet ruszać niczym podczas snu bo wszystko waży jakby z tonę xD Nie wiem czy to normalne ale tak mam ????
 
Do góry Bottom