>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

wbrew bukom

Status
Zamknięty.
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
to trochę szaleństwo, ale może w rozwiązaniach dwudrogowych warto zagrać przeciw przewidywaniom bukmacherów, np.:
Sabah - Kedeh under2,5 2,20
KR Reykiavik - Breidablik under2,5 2,50
TP-37 - Warkhaus under2,5 2,37
Sparvagens - Roterbo under3,5 2,10
Dania u17 - Niemcy u17 (K) under3,5 2,20
Sligo - Derry over2,5 2,25
Maroko B - Libia over2,5 2,30
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
może tak, ale czego szukać w 2-drogowych? czerwonych kartek? może rzutów rożnych (kto pierwszy wykona 3 rogale)? podbijania, zaniżania u/o?
 
D 77

dalik

Użytkownik
Ja myślę, że Ty już prawie wszystko próbowałeś a jak widać nic nie działa w 75% i to mnie martwi.
Powoli zastanawiam się nad surebetami ale trochę szkoda mi kaski.
By nie było offtopowo: Nastolatki Dania - Niemcy jak na razie ładnie wchodzą ???? (po 1 poł. 0:0)
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Sabah - Kedeh under2,5 2,20 ✅ 1:0
Dania u17 - Niemcy u17 (K) under3,5 2,20 ✅ 0:2
tak, generalnie notuję albo to małe straty, albo wychodzę na zero... ale przecież chodzi o nawet 1%✅ stały yield. Surebety to mega kasa - najlepiej 40 tyś. zł na co najmniej 10 bukach. O ile nie zlimitują to wygrywasz...
Masz rację, dziewczynki weszły elegancko w typ.
czyli dwa z siedmiu typów już weszły, jeszcze dwa wejdą i byłoby bardzo fajnie!
Co do typu Sabah - Kedeh muszę się przyznać, że to jedyny typ, który analizowałem (i zagrałem), reszta poszła testem na przypał. Wybrałem ten mecz ponieważ oceniłem, że:
po pierwsze to równorzędne zespoły z dna tabeli
po drugie gospodarze musieli przełamać fatalną serię bez zwycięstw i tylko 2 strzelonych goli na 6 meczów, stąd minimalizm i tak bedzie sukcesem
po trzecie goście nie potrafią wygrywać na wyjazdach.
fajnie jeśli taka reguła byłaby kluczem do wyboru underów...
 
D 77

dalik

Użytkownik
Reguły nie ma żadnej.
2 rodzaje gier w jakich upatruje się zysków to progresja oraz surebety - bynajmniej tak mnie się wydaje bo losowość w zdarzeniach jest po prostu masakryczna.
Ciekawą sprawą jest sposób gry Zdzisiu Kręcin&#39;a ale to nie temat na rozpisywanie się o tym.
Jedno jest pewne - trzeba czekać na mecze ligowe i kropka
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Pomysł Zdzisia chyba też upadł... Nie ma prawidłowego sposobu, to jasne. być może najlepszy sposób to taki, w którym najpierw porównujemy obie ekipy a potem szukamy odpowiedniego typu do zagrania...
 
D 77

dalik

Użytkownik
Do tego musiałbyś jeszcze znać składy drużyn, kontuzje , samopoczucie piłkarzy (czy dostał w nocy od żony, czy też nie ;) )
Czynników wpływających na grę jest masę!
Jak na razie tylko na MLB + progresja coś upatruję.
Jak się zacznie NBA też mam plan no i mecze ligowe.... ale to najwcześniej we wrześniu
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Sabah - Kedeh under2,5 2,20 ✅ 1:0
KR Reykiavik - Breidablik under2,5 2,50 ⛔ 3:0
TP-37 - Warkhaus under2,5 2,37 zwrot przełożony
Sparvagens - Roterbo under3,5 2,10 ⛔ 2:3
Dania u17 - Niemcy u17 (K) under3,5 2,20 ✅ 0:2
Sligo - Derry over2,5 2,25 ✅ 4:0
Maroko B - Libia over2,5 2,30 ⛔ 0:0
czyli skromny plus: 0,65j✅
A dziś przypadku poszukam w:
Naftan - Slavia over2,5 2,37
Torpedo - Mińsk over2,5 2,37
Kajani - Kokkola under2,5 2,42
Panachaiki - Kallithea over2,5 2,30
Molde - Rosenborg under2,5 2,40
Incheon - Seongham over2,5 2,25
Gwengju - Jenobuk under3 2,15
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
czyli skromny plus: 0,65j✅
A dziś przypadku poszukam w:
Naftan - Slavia over2,5 2,37 ⛔ 0:0
Torpedo - Mińsk over2,5 2,37 ✅ 2:1
Kajani - Kokkola under2,5 2,42 ✅ 2:0
Panachaiki - Kallithea over2,5 2,30 ✅ 2:1
Molde - Rosenborg under2,5 2,40 ⛔ 3:3
Incheon - Seongham over2,5 2,25 ⛔ 0:0
Gwengju - Jenobuk under3 2,15 zwrot 0:3
Zysk/strata: 1,74j✅
Typy: 6✅/6⛔/2z
Nie no, muszę chyba to dziś kontynuować, granie na pół przypał nie jest na razie takie tragiczne, testów część dalsza...
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Niemcy - Włochy advance 2 2,87
Niemcy - Włochy kto pierwszy 3 rożne? 2 2,37 [edit]
O&#39;Higgins - Universidad de Chile under2,5 2,10
Lahti - Vaasa over2,5 2,25
PSM - Sigli under3 2,15
Sangju - Seoul under2,5 2,15
Szachtar Donieck - Rapid Bukareszt under2,5 2,35
Fassebergs - Torslandia 1X 2,05
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Niemcy - Włochy advance 2 2,87 ✅ Włochy
Niemcy - Włochy kto pierwszy 3 rożne? 2 2,37 ⛔ Niemcy
O&#39;Higgins - Universidad de Chile under2,5 2,10 ⛔ 2:1
Lahti - Vaasa over2,5 2,25 ⛔ 1:0
PSM - Sigli under3 2,15 zwrot 2:1
Sangju - Seoul under2,5 2,15 ✅ 0:1
Szachtar Donieck - Rapid Bukareszt under2,5 2,35 ✅ 1:0
Fassebergs - Torslandia 1X 2,05 ✅ 0:0
Zysk/strata: 4,16j✅
Typy: 10✅/9⛔/3z
Yield: 18,91%✅
Ale beka, temat założony dla żartu, ale chyba powoli warto traktować go poważniej...
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Lech - Arka under2,5 2,30
Kelantan - Salengor under2,5 2,10
Chengwon - Busan over2,5 2,37
Ulsan - Yongin under2,5 2,25
Uddevala - Gotene under3,5 2,05
Oleksandria - Kremin under2,5 2,30
Sturm Graz - Trencin under2,5 2,30
 
cock 756

cock

Użytkownik
Ale beka, temat założony dla żartu, ale chyba powoli warto traktować go poważniej...
Nie traktuj tego dla żartu... Zauważ, że większości (tu sobie pozwalam na nadinterpretację) wydaje się, że większe szanse ma niższy kurs, często do tego i zaniżony. Skoro ta wywołana większość tylko wpłaca... Wniosek może być tylko jeden... ;)
Jesteś na dobrej drodze, by coś z tego było. Bez żartów, obecnie jeden z lepszych tematów w dziale systemów.
Przy okazji, przemyśl płaską stawkę...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Cock przyznam, że zaczynam się bać tego &quot;systemu&quot;... Nie dlatego, że można wygrywać (choć to jeszcze nie potwierdzone), ale tego, że zacznę go &quot;dopieszczać&quot;, bo dotychczasowe mecze bardziej dobierane w ciemno niż na realne dogłębne analizy... czyli wkradnie sie problem psychiki: który z tych wszystkich meczów bedzie poprawny? część z dzisiejszych meczów też już weszła i w bilansie strat nie bedzie...
Płaska stawka? to tak w razie czerwonej serii?!
 
D 77

dalik

Użytkownik
Jak nie patrzeć wszędzie jest pozamiatane jeśli trafi się czerwona seria.
Zauważyłem, że Cock jest zwolennikiem wysokich kursów albo dokładniej mówiąc gry bez kursów (nie patrzysz na nie wcale i nie dajesz zarobić bukom). Mam racje ?
Zdecydowanie ten pomysł jest lepszy niż temat na niefaworyta.
Co do płaskiej stawki Cock ma racje.Oczywiście to jest dobry pomysł gdy nie bierzemy pod uwagę czerwonej serii ale zauważ, że masz mecze wybierane z rozmachem. To znaczy nie masz żadnego schematu, którym mógłbyś się sugerować co za tym idzie wpada tu pełna losowość. W losowych spotkaniach nie ma czegoś takiego jak czerwona bo wszystko jest losowe. Jedynie możesz mieć niefart ale cokolwiek byś nie grał taki przypał może się trafić.
Jeżeli na próbie 50 meczów (małej ale jakaś tam jest) masz ponad 50% ✅ to przy płaskiej stawce i takich kursach stajesz się coraz bogatszy.
No i oczywiście SINGLE i tylko SINGLE
ps. można się dopatrywać też tutaj gry w tenisa (szczególnie kobiet) - tam też są zawirowania
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
ale wydaje się, że traktowanie sportu jak ruletki jest nielogiczne, w końcu zdarzeniami nie rządzi czysty los, a przecież głowa, mieśnie, spryt, dyspozycja dnia, motywacja, pozycja ligowa, kontuzje, taktyka...
hmm, na razie jakoś sporotwa ruletka na małej próbie zadziałała...
tak to najważniejsze: tylko single!
pewnie mozna to przeniesc i na tenis, ale ja chyba wolę jednak pozostać zdala od małej zółto-zielonej piłeczki
 
cock 756

cock

Użytkownik
Płaska stawka? to tak w razie czerwonej serii?!
Nie, nie... Domyślam się, że grasz płasko teraz, skoro nie posługujesz się jednostkami.
czyli wkradnie sie problem psychiki: który z tych wszystkich meczów bedzie poprawny?
Przecież możesz zagrać z cudzą psychiką, z cudzymi stawkami, z cudzym oczekiwaniem... ;) Osobiście nie bawię się w żadne analizy, po za historią zakładów i liczydłem yieldu.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Lech - Arka under2,5 2,30 ✅ 0:0
Kelantan - Salengor under2,5 2,10 ✅ 1:0
Chengwon - Busan over2,5 2,37 ✅ 3:2
Ulsan - Yongin under2,5 2,25 ⛔ 4:0
Uddevala - Gotene under3,5 2,05 ✅ 1:0
Oleksandria - Kremin under2,5 2,30 ✅ 0:2
Sturm Graz - Trencin under2,5 2,30 ⛔ 3:2
Zysk/strata: 8,28j✅
Typy: 15✅/11⛔/3z
Yield: 28,55%✅
MASAKRA
Cock, płaska stawka, bo to testy na razie...
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
@Incubus Z tematu założonego &quot;na ślepo&quot; wyszła Ci całkiem ciekawa opcja grania - brawo ???? Dotychczasowe wyniki są co prawda więcej niż zadowalające, ale ciężko mi się do tego przekonać, jako że to jednak loteria, bez żadnej analizy. W każdym razie na pewno będę zaglądać tu często i sprawdzać jak Ci idzie, bo zapowiada się obiecująco.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom