>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

wbrew bukom

Status
Zamknięty.
M 135

mhm

Użytkownik
pare osob cos kmini a reszta robi &quot;analizy&quot; w temacie o tenisie gdzie zalicza pogromy. Jak wroce to zrobie statystyki co by bylo gdyby kazdy typ podany w tamtym dziale grac LAY czyli na odwrot. Ostatnio geniusze przechodza samych siebie. Kazdy typ jest tam w plecy.
Lepiej szukac przelaman niz grac na mloda radwanska po kursie 1,66, pisac ze prezent a ona elegancko na zwolanie 4:6 4:6. Nie powiem, zagralem przeciwko i talary wpadly ale nie w tym rzecz polega zeby grac przeciwko amatorce tylko przeciwko przelamaniom serii ???? Ost. post, spadam. Powodzenia.
edit: bynajmniej=wcale. Przynajmniej=przynajmniej.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
ja rozumiem Cocka nie zrozumieć, jak zapodaje angielskojęzyczne metody matymatyczne bez objaśnień, ale tu... na hasło wbrew bukom/graczom albo przełamanie serii jest chyba wystarczające by czaić bazę... nie wiem jak sie zakłada prywatne forum i gdzie to tu jest... poczekajmy z tym, na razie kazdy sam niech sobie smiga co sie tu nauczył i z wnioskami zapraszam po weekendzie w poniedziałek, 23 lipca
 
cock 756

cock

Użytkownik
Nie powiem, zagralem przeciwko i talary wpadly ale nie w tym rzecz polega zeby grac przeciwko amatorce tylko przeciwko przelamaniom serii
Każdy sposób na pieniążki jest dobry. Szukaj serii, ja wolę grać przeciwko amatorce. Zwróć też uwagę na to ile ryzykuję by wygrać cudzą stawkę.
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Cześć, śledzę ten temat i dało mi do myślenia poniższe stwierdzenie:
Jeżeli nie zamierzasz typów opierać o nikogo, czy żaden serwis, tylko zawsze walić &quot;po kursach&quot; musisz liczyć się z tym, że wraz z ilością prób stosunek błędów do wygranych będzie zbliżał się 1. Pamiętaj, że kurs ustawia oddsmaster i gdyby jego szacowania były non stop błędne...
Co sądzicie o takim rodzaju analizy zakładów? Patrzę na kursy 4 ostatnich meczów drużyny X i Y - są dwie możliwości -
1. drużyna jest faworytem (najniższy kurs)
2. drużyna nie jest faworytem (kurs średni i najwyższy)
Jeżeli bukmacher oszacował w 4 ostatnich meczach więcej razy źle szanse danych zespołów to rośnie prawdopodobieństwo, że w najbliższym meczu tych drużyn wejdzie kurs najniższy czyli faworyt i na odwrót, jeżeli zespoły są &quot;przewidywalne&quot; to musi z matematycznego punktu widzenia wejść w przyszłości ten wyższy kurs. Zrobiłem taką analizę dla ligi szwedzkiej (kolejki 5-12), wyszło mi 24 mecze ✅ 27 ⛔ pozostałe odrzuciłem ze względu na bilans 2-2 obydwu zespołów, więc nie było tendencji by grać w jakąkolwiek &quot;stronę&quot;. Myślę, że przy stosowaniu podpórek i selekcji typów możnaby znacząco zwiększyć skuteczność, dodać do tego historię meczów, kontuzje, kartki itp i na tej podstawie odrzucać i dobierać mecze z każdej ligi. W załączniku przykład - zespół Malmo, który akurat ma bilans 7 / 7 czyli na 14 kolejek aż w 50 % bukmacher źle oszacował możliwości tego zespołu...
Tak jako ciekawostkę podam tu jeszcze typy na najbliższą kolejkę ligi szwedzkiej (w nawiasie liczba na pierwszym miejscu oznacza ile razy buk dobrze oszacował szanse zespołu, druga liczba to ilość pomyłek buka)
IFK (0-4) - Gefle (2-2) typ: 1 (faworyt)
Atvidabergs (1-3) - AIK (4-0) typ: 1X (niefaworyt)
Mjaellby (0-4) - Sundsvall (1-3) typ: 1 (faworyt)
Helsingborg (1-3) - Syrianska (1-3) typ: 1 (faworyt)
Orebro (1-3) - Hacken (2-2) typ: 2 (faworyt)
Kalmar (2-2) - Elfsborg (2-2) no bet
Malmo (2-2) - GAIS (1-3) typ: 1 (faworyt)
Djurgarden (0-4) - Norrkoping (2-2) typ: 1 (faworyt)
 
cock 756

cock

Użytkownik
Kalmar (2-2) - Elfsborg (2-2) no bet
Grałbym gości, wg teorii serii... DNB z doświadczenia. Lider bez wygranej w dwóch ost. meczach ligowych. Po spacerku w pucharach zagra potem z ekipą z Mołdawii... Ale to tylko takie gdybanie. ;)
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
zastanówcie się przez ten tydzien czy warto grać np łamanie serii kolejki ligowej? W sensie, że np. w lidze 20 drużyniowej 7 z ostanich 9 meczów było under i został ostatni mecz kolejki, może własnie grać go over, aczkolwiek rozumiem, że to nie ma związku z historią meczów drużyn zaintersowanych... To wydaje się mogłoby pasować fajnie do ligi polskiej, której mecze są grane każdy o innej porze...
 
M 135

mhm

Użytkownik
czasami zdarza mi sie tak grac. Jak wszystkie mecze under to pogram ostatni na over ale nie ma to zadnego logicznego uzasadnienia wiec przestalem tak robic. Czasami sa kolejki same undery a potem rekompensuje sie to wynikami 3:1 2:2 3:0 4:1 w nastepnej kolejce.
 
L 13

lukaldo

Użytkownik
Witam, @incubus7 jak idzie testowanie? Czemu nie rozliczyłeś typów na swojej stronie? Dlatego, że na 15 typów weszło tylko 5?
Pozdrawiam
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
IFK (0-4) - Gefle (2-2) typ: 1 (faworyt) ⛔
Atvidabergs (1-3) - AIK (4-0) typ: 1X (niefaworyt) ✅
Mjaellby (0-4) - Sundsvall (1-3) typ: 1 (faworyt) ✅
Helsingborg (1-3) - Syrianska (1-3) typ: 1 (faworyt) ✅
Orebro (1-3) - Hacken (2-2) typ: 2 (faworyt) ✅
Kalmar (2-2) - Elfsborg (2-2) no bet
Malmo (2-2) - GAIS (1-3) typ: 1 (faworyt)✅
Djurgarden (0-4) - Norrkoping (2-2) typ: 1 (faworyt) ⛔
5/7

 
bender7 91

bender7

Użytkownik
IFK (0-4) - Gefle (2-2) typ: 1 (faworyt) 1,34 ⛔
Atvidabergs (1-3) - AIK (4-0) typ: 1X (niefaworyt) 1,53 ✅
Mjaellby (0-4) - Sundsvall (1-3) typ: 1 (faworyt) 1,88 ✅
Helsingborg (1-3) - Syrianska (1-3) typ: 1 (faworyt) 1,32 ✅
Orebro (1-3) - Hacken (2-2) typ: 2 (faworyt) 2,00 ✅
Kalmar (2-2) - Elfsborg (2-2) no bet
Malmo (2-2) - GAIS (1-3) typ: 1 (faworyt) 1,42 ✅
Djurgarden (0-4) - Norrkoping (2-2) typ: 1 (faworyt)1,71 ⛔
Przy grze płaską stawką wynik jest następujący (kursy średnie z BetExplorer)
Wkład: 7 jednostek
Wygrana: 8,15 jednostki
To nic nadzwyczajnego, ale typy podałem bez żadnej selekcji, całą kolejkę wg tego schematu co napisałem w poście wyżej. Można to poprawić ;)
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Ciekawe co z tego wyjdzie? :cool:
Myjava - Zlate Moravce over 2,5 (1,95)
Arsenal Kijów - Dynamo Kijów under 2,5 (1,90)
Young Boys Berno - Grasshoppers under 2,5 (2,00)
Sion - Servette over 2,5 (1,80)
Admira - Ried over 2,5 (1,90)
Kosice - Slovan over 2,5 (1,95)
Anżi Machaczkała - Kubań over 2,5 (1,95)
+ wyjątek, który potwierdza regułę Basel - Luzern over 2,5 (1,65)
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Myjava - Zlate Moravce over 2,5 (1,95) ✅
Arsenal Kijów - Dynamo Kijów under 2,5 (1,90) ✅
Young Boys Berno - Grasshoppers under 2,5 (2,00) ✅
Sion - Servette over 2,5 (1,80) ⛔
Admira - Ried over 2,5 (1,90) ⛔
Kosice - Slovan over 2,5 (1,95) ⛔
Anżi Machaczkała - Kubań over 2,5 (1,95) ✅
+ wyjątek, który potwierdza regułę Basel - Luzern over 2,5 (1,65)✅
Wkład: 8 j. (płaska stawka)
Wygrana: 9,45 j.
A więc ✅
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
brawo Bender, dajesz radę... u nas testy tez nieźle i wychodzi na to, że początkowe załozenie jest słuszne, łam pewne serie ????
 
D 15

daras

Użytkownik
I buk i gracz przed meczem teoretycznie zgadują. Buk dodatkowo posługuje się swoistym współczynnikiem, który w zależności od popularności zdarzenia różnie generuje marżę.
Dokładnie tak. Nie ma innej opcji jak 50/50 szans dla każdego zdarzenia. Są tylko mniej czy bardziej prawdopodobne. Tak jak może wygrać 20 zdarzeń pod rząd Barca , Williams czy podobne pewniaki, tak samo może za którymś razem przegrać i nie ma na to reguły. Wszelkie zdarzenia są dla mnie wielką niewiadomą. Nie widzę 100% pewniaków i nie widzę 100% faworytów. Osobiście widzę każde zdarzenie jako 50 % szans na wygraną lub przegraną i nic ponad to.

Można bawić się na dużych stawkach po kursach 1,2 - 1,3 ale ewentualne wtopy są dotkliwie i bolesne które trzeba 3-4 kolejnymi zdarzeniami odrabiać. Przy czarnej serii płyniemy bardzo szybko i zerujemy stan. Jedni wolą analizy i taki przemyślany ostrożny sposób gry, inni idą na żywioł po kursach ponad 2. I jedni i drudzy mają jak dla mnie szanse tak wygrać jak i przegrać. Wszystko zależy od danego dnia, spotkań i przede wszystkim szczęścia. Są dni że wchodzi wszystko jak po maśle, a są takie że nic nie wchodzi kompletnie.

Wchodzę w tą zabawę. Zagrałem dzisiaj tym systemem 10 spotkań na over 2,5 po kursach od 2 do 2,30. Tak potestuję to z tydzień. Jak będzie wychodziło na plus, dam tylko wyższe stawki wtedy.
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Karaganda - Liberec over 2,5 (2,06)
Shmona - Żilina over 2,5 (1,91)
Szerif - Ulisses under 2,5 (1,98)
Zestafoni - Neftczi under 2,5 (1,90)
Ekranas - Shamrock over 2,5 (2,15)
Debreczyn - Skenderbeu under 2,5 (1,98)
Reykjavik - Helsinki under 2,5 (2,11)
Joinville - America RN X2 (1,79) &lt;- 2.liga brazylijska
OPS Oulu - Viikingit 1 (2,30) &lt;- 2.liga fińska
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Karaganda - Liberec over 2,5 (2,06) ⛔
Shmona - Żilina over 2,5 (1,91) ⛔
Szerif - Ulisses under 2,5 (1,98) ✅
Zestafoni - Neftczi under 2,5 (1,90) ⛔
Ekranas - Shamrock over 2,5 (2,15) ✅
Debreczyn - Skenderbeu under 2,5 (1,98) ⛔
Reykjavik - Helsinki under 2,5 (2,11) ⛔
Joinville - America RN X2 (1,79) &lt;- 2.liga brazylijska ⛔
OPS Oulu - Viikingit 1 (2,30) &lt;- 2.liga fińska ⛔
Gorszy dzień...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom