>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

wbrew bukom

Status
Zamknięty.
D 77

dalik

Użytkownik
Czyli chcesz grać progresję swoich typów.
Na zasadzie:
&quot;wtopiłem 3 mecze to czwartego nie wtopię&quot;
 
M 135

mhm

Użytkownik
tak. Jest to na pewno lepsze niz granie 10 poziomu overa w lidze wloskiej np;)
A ciezko jest tez wykluczyc jakas lige z grania.
Na razie musisz mi &quot;dac spokoj&quot; i posledzic typy;) Ja mam taki system, nie chce podazac za 1 druzyna bo juz tacy byli i juz nie maja kasy.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Poprzedni sezon dawał w lidze włoskiej czasmi kosmiczne wyniki, a początek rozgrywek we francji był dość overowy, sezon sezonowi nie równy... ale podobny.
Dalik, wg jakich parametrów wyliczona jest szansa powodzenia w Twoich tabelach?
Jeśli płaska stawka przy analizie serii bedzie dawała przyzwoity yield po około 100 kuponach własnie, mysle, że nie ma co ryzykować progresji! W końcy jak płaską stawką bedziemy stopniowo coraz bogatsi (hope so), to mozna co jakiś czas lekko zwiększać stawkę...
brawo mhm, całkiem dobrze Ci idzie... a pożyczony typ okazał się trafny, dzięki ????
 
D 77

dalik

Użytkownik
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
nie czytaj nawet tego bo to stek bzdur. Dlatego wlasnie mowie od razu, zeby nie podazac za 1 druzyna.
momencik, sugerujesz nie opierac sie na serii jednej drużyny? niedawno grałeś mecz w którym jedna miała długą serię under, druga długą over, a zagrałeś over, to własnie jak sugerowanie się jedną drużyną...
jak tak dalej pójdzie bedziecie wybierac zespoły z pułapu kursu 1,7 a potem 1,4 - dokładnie jak jeden z wczorajszych meczy niby pewniak serii, miał płacone za over 1,44 a okazał się wtopą...
nie zjeżdżajcie z kursami by na siłę zagrać...
 
M 135

mhm

Użytkownik
mowie zeby nie grac 1 druzyny ciagle progresja. Nie mozesz grac Napoli w srode, potem w sobote a potem znowu w sobote. Grasz Napoli w srode, nie wchodzi =odpuszczasz i szukasz innego typu.
Dalik, nie graj przeplotow. To jest bez sensu.
dzisiaj bylo 1.65 z Finalndii na przelamanie, nie zagralem bo za niski kurs i jest 1:3 wiec nie zjezdzam z kursami. 1.8 jest jeszcze ok. Tutaj to silnie czuje wiec zagralem.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
mowie zeby nie grac 1 druzyny ciagle progresja. Nie mozesz grac Napoli w srode, potem w sobote a potem znowu w sobote. Grasz Napoli w srode, nie wchodzi =odpuszczasz i szukasz innego typu.
no tak, też to tak można było zrozumieć ????
 
M 135

mhm

Użytkownik
Grać progresją czy jechać cały czas płaską stawką ?
twoj wybor. Musisz sam to przemyslec.
Brest 2:1. Elegancko. Tromso walczy.
Nie bylo jeszcze serii 2 lose wiec mozesz lekko progresywnie zagrac. Ale lekko a nie x2.
 
M 135

mhm

Użytkownik
haha, over Tromso. Da sie? Da.
Szukamy dalej, wychodze. Jak przyjde to znowu cos wrzuce. Obczajcie Kanade, jakis mecz z tamtej ligi zagram na pewno bo sie szukuja przelamania. Musze przemyslec, ktory zagrac.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
mhm, świetna gra dziś, z resztą od kilku już dni!
Dalik, mhm - to co, moze zamykamy temat? im więcej osób wie o sposobie gry na wygrywanie to dostaniemy tylko gorsze kursy, jesli rynek nas wyprzedzi... :razz:
Pewnie przesadzam z optymizmem znajdowania łamania serii z minimum 1,80 ale chyba dawno nie było tu tak wydajnego sposobu gry, tym bardziej zrodzonego na podstawie nieco innych założeń...
w CSL nie ma wyraźnych serii...
 
D 77

dalik

Użytkownik
Możemy zamykać, a dalsze przemyślenia wymieniać na PRV lub gdziekolwiek tylko chcecie ;)
U mnie jeszcze tylko jest zastanowienie jak tu stawkować ale jak na razie jadę płaską stawką. Jutro sobota, dziś na blogu zarzucę trochę typów o ile nie zasiedzę się w &quot;Battlefieldzie&quot; :p
Ps.
Na Servette - Basel chciałem under ale &quot;wydygałem&quot;.
65 min, dopiero wpadła 1 bramka
 
V 31

vector77

Użytkownik
temat kontynuujcie i tak polowa ludzi nie kmini. pozatym na tym forum tak naprawde przewijaja sie te same osoby wiec liczba ludzi ktorzy cos tam podbiora jest malutka.
 
M 135

mhm

Użytkownik
D 77

dalik

Użytkownik
W typie pierwszym chyba wyłamujesz się z sposobu bo ja tam o2.5 nie widzę.
Dziękujemy za kierunek ????
Popchniemy jakoś temat i nie zmarnujemy tego.
Obiecujemy ;)
Dzięki i udanego wypoczynku
 
D 77

dalik

Użytkownik
Wexford 1 - 1 Longford
Kolejny trafiony zatopiony
✅ 5j
Kminimy, kminimy, przynajmniej (thx mhm) staramy się. Cały czas do przodu.
Ukończona szkoła średnia zobowiązuje.. :p
Ok, to ja staram się już nic nie pisać.
Jak coś do typów to PRIV
Pozdro dla kumatych!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom