>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

wbrew bukom

Status
Zamknięty.
M 135

mhm

Użytkownik
w zadnym wypadku nie graj overa po takim kursie. Tez to widzialem ale absolutnie nie ma tego co grac. To jest kurs dla idiotow. Jezeli juz probujemy oszukac system to robmy to z glowa. Ponizej 1.85 nie gramy zadnych serii bo tym sposobem zbankrutujemy a kurs 1,44 nie swiadczy o pewnosci.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Mhm, to co sugerujesz na Irak to serie krótkie (2x under), a w bezpośrednich 3 kolejne over... nie brałbym. Mnie w irakijskiej pasuje tylko over na hedood - baghdad bo seria underów podparta meczem under bezpośrednim, ale kurs tak smieszny, że nie biore...
http://www.qpa.obstawia.com/
na blogu nowe typy, ale te brane z przłemania serii pasują tylko dla kuponów 167 i 168
Dalik, chyba w MLS są takie długie serie...
 
D 77

dalik

Użytkownik
Widzę incubus7, że grasz undery.
Jak mhm wspominał - gra polega na strzelaniu bramek więc ostrożnie z tym tylko wiesz...
My gramy za 1zł a mhm za 100zł więc się jemu nie dziwie, że byleczego nie gra ????
 
M 135

mhm

Użytkownik
singapuru i tego Home bym nie tykal. Oni grali ostatnio i o ile mnie pamiec nie myli to w pucharze bylo 2:1 i 3:3 tylko juz nie pamietam dla kogo. To sa overowe ekipy. Tutaj bym zrobil wyjatek i tego nie gral.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Nie, czemu, zagralem dziś podobną ilość over co under...
My testujemy, mhm już gra na poważnie, stąd różnica stawek...
A co do Lecha, myślę, że value, że nie wygrają ????
pewnie masz rację mhm, ale po to jest k&gt;2,00 żeby ryzykować ;)
 
sebasthian 10

sebasthian

Użytkownik
jesli chodzi o KLIMEQUE to:
wlasnie dostalem bana z wyjasnieniem ze nie wygasnie nigdy, powod: spam
a napisalem 10 postow bo chcialem tu linka zapodac do strony.... co za bzdura....
 
M 135

mhm

Użytkownik
nigdy nie sugeruj sie wynikami ligowymi przy graniu pucharow. Inny swiat. Nie ma nawet co wliczac w statystyke jakakolwiek i szukac serii. Zagralem po prostu przeciwko wilczemu pedowi na undera a jeszcze widze ze jest gol to latwiej o overa jak sie mecz otworzyl a kurs ciekawy. Zobaczymy. Sadze ze kazachy powinni cos w koncu strzelic bo ilez mozna grac do dupy. Ostatnio przegrali 1:5 z karaganda wiec to ze nie ma overow to wiesz;)
 
M 135

mhm

Użytkownik
4:0 Arbil i over w Iraku:] Uwielbiam matematyke i dobre oko.
Lech 1:1, bylo pare okazji, nie wpadlo. Sumujac 2,4 trafione wiec 40zł jest. Bedzie budzet, pomysli sie nad wiekszymi stawkami.
Szukamy dalej. To jest genialny sposob gry. Pewnie duzo ludzi powie &quot;szansa zawsze jest 50%&quot; ale ja tutaj udowadniam, ze swoje wiem ????
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
a mnie i innym na razie nie przynosi zysków, nadal oscylacja wokół zera...
widzać sposób podpasował mhm, albo mhm jest bardziej bardziej powsciagliwy i ograniczanie się do kilku perełek jest najsłuszniejsze... chociaż nadal nie mogę sie zgodzić z Tobą, że celem drużyn jest strzelania goli, bo to zdanie jest tak samo prawdziwe jak to, że celem drużyn jest nie stracić gola... wiec under czy over to kwestia dobrego wyboru, w przypadku under gra się nieco bardziej konfortowo, bo od rozpoczecia meczu jest się wygranym, mozna już przegrać po 10ciu minutach, mozna przegrać w 90 minucie, ale i spokojnie wygrać, a z overami trzeba czesto długo czekać... to tak od strony samopoczucia :p
 
M 135

mhm

Użytkownik
z tym ze ja nie siedze w domu i nie sledze cyferek ani nie ogladam meczu. Mecz sie oglada, zeby wiedziec jak gra druzyna jak robisz analize pod wynik. Jak patrzysz ma przelamanie to nie ogladasz bo to nic nie daje ???? Nie ma emocji. Patrzysz jak sie konczy i ksiegujesz albo nie.
Ograniczam sie do perelek bo gram za kase, ktora dla mnie ma znaczenie ???? Prawda jest taka ze jak duzo nie postawimy to duzo nie wygramy. Grajac za 1-50zł nie da sie wyciagnac nawet na piwo ale jak sie nie ma kasy to za wiecej nie mozna grac. Lepiej sie uczyc a potem grac powaznie niz przegrac majatek.
A celem jest tez obrona ale zauwaz ze pilka jest kierowna w strone bramki. Co tam sie wydarzy to czesto sprawa losowa. Jakby zawodnicy grali na rzuty rozne to by gra inaczej wygladala;) Nadrzednym celem jest wbijanie pilki do bramki i ona w tych okolicach laduje. 3 razy na mecz moze wpasc do bramki po kurie 2,2-2,5;)
 
cock 756

cock

Użytkownik
Bedzie budzet, pomysli sie nad wiekszymi stawkami.
Szukamy dalej. To jest genialny sposob gry.
&quot;Będzie budżet...&quot; - ...jak będzie konsekwencja. ;)
Sens w takiej grze widzę, bo &quot;nic nie może wiecznie trwać&quot;. Szkopuł w tym, że i to powiedzenie ma odniesienie do tych profitów.
Jak nie wykombinujesz jakiegoś zabezpieczenia, jak nie dasz ognia... może być ciekawie.
Dajesz poparcie powiedzeniu, że statystyka to największe kłamstwo Świata, ale i walczysz z faktami przeszłości, które znikąd się przecież nie wzięły... I bądź tu mądry... ;)
 
D 77

dalik

Użytkownik
Ja w pełni popieram ten sposób gry tylko cały czas główkuję nad stawkowaniem bo nie jestem do końca przekonany co do płaskiej stawki. Dla mnie tu progresja może mieć większy sens
Wiem, że to takie trochę wyrwane z dupy (za przeproszeniem) ale wczorajszy dzień :
na 75 - spotkań było:
25 - under
50 - over
a dzisiaj na 53 zakończone było
17 underów
36 overów
Wiadomo,że dużo meczów towarzyskich, pucharowych ale próba jest próbą ????
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
i podejrzewam Dalik, ze jakbys wszystko zagrał over to pewnie byś coś ugrał, ale niewiele, bo w większości przypadków na takim rynku spotkań bukmacherzy dawali sporo mniej niż 2,00 na over...
 
D 77

dalik

Użytkownik
Ale ty masz na myśli tak abym jeszcze grał ( i przegrał) na underach.
Cały haczyk w tym wszystkim, że byleczego mhm nie typuje.
Trzyma się schematu jakim jest seria underów.
Chyba jeszcze jest coś takiego , gdy 4 razy pod rząd dana ekipa ma under to na piątym meczu przeważnie jest kurs powyzej 2 na takie spotkanie
Pisząc te statystyki chciałem pokazać co więcej pada U czy O
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
rozumiem Ciebie, jak pojawią się rozgrywki europejskie poziom u/o bedzie bardzo zbliżony... ale tak mhm ma niezłe propozycje, szkoda, że nie prowadzi bilansu...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom