>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

wbrew bukom

Status
Zamknięty.
cock 756

cock

Użytkownik
Nie wiem co to dutching, ale jak czytam progesja to podziekuję...
&quot;Czy jesteś za trwałym usunięciem z powszechnego użytku niebezpiecznego związku chemicznego odpowiedzialnego za liczne utonięcia, powodzie, często otyłość, opuchnliznę i nadciśnienie? Związku, który w wyniku oddziaływania temperatury może poparzyć, bądź niszczyć komórki organizmów, budynki i skały? Powodującego pogorszenie warunków drogowych?&quot;
Poczytaj o dutchingu, jeśli szukasz systemu... Wioska lekka kapkę nie ogarniać a brać się za longterm moneymaking. ;)
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
&quot;Czy jesteś za trwałym usunięciem z powszechnego użytku niebezpiecznego związku chemicznego odpowiedzialnego za liczne utonięcia, powodzie, często otyłość, opuchnliznę i nadciśnienie? Związku, który w wyniku oddziaływania temperatury może poparzyć, bądź niszczyć komórki organizmów, budynki i skały? Powodującego pogorszenie warunków drogowych?&quot;
Akurat jestem zwolennikie dwuwodorku tlenu, zwolennikiem THC, najtwardszych narkotyków, trucizn, azbestu itd. Każdy ma mieć swój rozum...
Tu znalazłem jakiś kalkulator: http://www.betsystem.pl/index.php?option=com_content&amp;amp;view=article&amp;amp;id=132&amp;amp;Itemid=126
eee, nie kumam do konca... ale mi wyglada na to, że np. zakładam 100j na dzień i gram kolejny mecz nie wczesniej jak poprzedni się skończy?
 
M 135

mhm

Użytkownik
jak widze tych wszystkich ludzi co graja w tematach kurs 1,5 na &quot;faworyta&quot; czy jakies kursy 5 na &quot;gol w pierwszych 15 min&quot; to jestem przekonany, ze to do czego my tutaj probujemy dojsc bedzie skuteczniejsze od tego amatorstwa i grania 1,5. Poza tym ci ludzie tego nie graja to nie ma sie co sugerowac. Ja wszystkie typy, ktore tu podam gram po 100zł przynajmniej.
 
K 0

kosak

Użytkownik
Dutching to prosta sprawa , wybierasz kilka kursów na dane spotkanie które wg ciebie wejdą np. masz 10 psów, odrzucasz 5 które na pewno przegrają i program wylicza ci jak zagrać na te wybrane 5 (z ktorych jeden wygra) zeby wygrac obojetnie od wyniku tyle samo. Nie wiem tylko jak zastosować dutching na rynkach piłki nożnej.
 
V 31

vector77

Użytkownik
sposob na progresje. gramy na strzelonego gola w danym meczu ale w poszczegolnych plowach. czyli pierwsza polowa bez gola gramy druga polowe progresja. kursy niskie bo mozna sie spodziewac w wiekszosci 1.3 na poczatku meczu na over 0.5
szansa przegranej nikla jesli wbierzemy odpowiednia lige. ekstraliga islandzka o ile pamietam remisy 0-0 sa tam poprostu rzadkoscia. wiekszosc progresji skonczy sie na 1-2 progu wiec nie ma umoczonej kasy i szybko mozna zaczac nowa progresje.
na 26 rozegranych meczow towarzyskich dzisiaj tylko jeden zakonczyl sie remisem 0-0. jakies pytania?
 
M 135

mhm

Użytkownik
a na te 26 meczow ile razy bylo 0:0 do przerwy.
Kursow 1,3 nie tykam. To jest glupota. Najlepszy sposob na przegrana bo zaczniesz podbijac stawki i kombinowac. Tutaj buk to ma policzone matematycznie dobrze i tutaj nie ma mowy o przelamaniu serii bo nie ma scisle okreslonej serii. Nie tedy droga.
 
V 31

vector77

Użytkownik
nie wiem ile bylo 0-0 do przerwy ale z tego co pobierznie sprawdzilem to wiekszosc meczy z brakma w 1 polowie.. rzecz w tym ze na poczatku drugiej polowy przy 0-0 w pierwszej kurs i tak bedzie 1.3. generalnie chodzi o to ze w meczach bramki padaja. stawke musisz podbic tak czy owak albo poczekac az urosnie na tyle co by cie zadowolilo. do 20 minuty najczesciej jest kolo 2.0 na over 0.5 w poszczegolnych polowach.
wiadomo ze w 1 polowach statystycznie pada mniej bramek ale to ma byc progresja wiec trza obstawic po 1.3. wiem ze to gowniane ale co zrobic.
odnosnie liczenia przed oddmakerow to kursy opieraj sie na statystykach. niski kurs moze oznaczac ze zdzrzenie jest bardziej prawdopodobne. dla porowownani kursy na over 0.5 w calym meczy na poczatku spotkania nie przekraczaja u bukow 1.05. na betfair podobno sa wyzsze.
 
D 77

dalik

Użytkownik
Po 1 - zaproponuj to w nowym temacie, a nie rób tutaj śmietnik
Po 2 - kurs 1.30 na kola w pierwszej połowie? Czy ja o czymś nie wiem ?
 
cock 756

cock

Użytkownik
dla porowownani kursy na over 0.5 w calym meczy na poczatku spotkania nie przekraczaja u bukow 1.05. na Betfair podobno sa wyzsze.
To już było... I zapomnieliście jak się skończyło...
Inna bajka, że kurs na Betfair jest wyższy... Co z tego jak zapłacisz za podwójne przewalutowanie, jeśli albo portfel, albo konto masz w PLN... A i prowizję od wygranej...
Betfair ma inną przewagę, opcję back/lay bez marż gdzie szybko idzie policzyć zysk z arbitrażu.
 
D 77

dalik

Użytkownik
Ja już na tych LAYach przerżąłem tyle kasy , że dziękuję za Betfair.
Wiem, że to nie temat na takie rozmowy ale mam zapytanie:
Jakiego buka polecacie?
- gdzie są w miarę dobre kursy
- bogata oferta
- minimum live (za bardzo kusi i łatwo się traci)
- niska minimalna stawka
- wypłacalni
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Dalik, może Pinnacle
wracamy do tematu, koniec piedrolamento o jakis over0,5 albo HT...
Wczorajsze 4 typy z analizy serii okazały się skuteczne, weszły 3 na 4 mecze, ale to oczywiście śmiesznie niska próba...
 
V 31

vector77

Użytkownik
nie no gra na 0.5 w calym meczu to idiotyzm pierwszej wody. sam tak zagralem 2 razy za grubsza kase i dziekuje. wiecej nie.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Dalik, ciekawa strona...
mozna nawet zobaczyć, że w wielu ligach seria o/u zadko przekracza serię 4 kolejnych meczów, ale są czasami wyjątki typu nawet 10 i więcej meczów, co dowodzi o bezsensowaności grania progresji!
 
D 77

dalik

Użytkownik
Dalik, ciekawa strona...

mozna nawet zobaczyć, że w wielu ligach seria o/u zadko przekracza serię 4 kolejnych meczów, ale są czasami wyjątki typu nawet 10 i więcej meczów, co dowodzi o bezsensowaności grania progresji!
Możesz podać linka o jaką ligę ci chodzi ?
Te 10 spotkań to undery czy overy ?

@ klimeque
No to pozdrów wszystkich fanów , napisz coś w tematach o wyścigach konnych i jakoś nazbierasz :p

@mhm
Podawałeś typ na weekend Chicago Fire chyba z Vancouver na BTS ale czy Vancouver jakoś nie gra dzisiaj ?
Ten mecz Vancouver może popsuć schemat i mecz z Chicago nie wypali.

Poza tematem U/O ale w dobrym temacie :
Mam dziś przeczucie, że Lech Poznań z Kazachstanu przywiezie remis. Kurs 4.0 ????
 
V 31

vector77

Użytkownik
spoko stronka. duzo info i na dzisiaj. pozatym to wynika z wyboru druzyny. botafago z braziliero ma juz 8 meczow z ponad 2,5. serie sie zdarzaja na over i under. ja osobiscie wole grac na overy gdyz latwiej wtedy coverowac zaklady. kurs na undery maleje z czasem a rosnie z iloscia bramek.
 
M 135

mhm

Użytkownik
wlasnie chcialem o tym pisac ze Vancouver juz popsulo schemat bo bylo 3:2 i wszystkie gole po 50 min wiec juz tego nie tykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom