>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

wbrew bukom

Status
Zamknięty.
M 135

mhm

Użytkownik
sama statysyka nie gra w pilke. Tzn te wyliczenia sa tak 100% statystyczne i nie wiadomo czy oni maja dobry algorytm. Taki system nie uwzglednia przelaman tylko liczy na podstawie wiekszej lub mniejszej bazy danych. On ci nie powie kiedy bedzie over ????
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
http://qpa.obstawia.com/
typy 153, 154, 155, 156 pochodzą z analiz serii
153 seria 3 under gospodarza (co prawda też na arenie międzynarodowej) oraz tylko 1 over z 13 meczów.
154 gospodarze 3 over z rzędu (ale bukmacher zaproponował under3,5 - wiec chyba warto)
155 obydwa zespoły 2 kolejne under zwłaszcza, że ostatnim sezonie co najmniej w 60% mieli over
156 w ostatnich 4 meczach bezepośrednich był over
 
D 77

dalik

Użytkownik
Dobre typy incubus7
Zgapię sobie coś od Ciebie bo jak na razie na dziś nic interesującego nie mam (czasu nie miałem :/)
 
D 77

dalik

Użytkownik
Zedytowałem moją wypowiedź.
Pomyliłem spotkania (tu rozpisałeś od 153 w dół, a na blogu jest odwrotnie) ????
Powiedz mi jak planujesz to stawkować ?
Bawisz się w progresję ?
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
nawet gdybym posiadał 10 tyś na grę, nie wchodzę w progresję, bo to zawsze kończy się bankrutem!
Płaska stawka, chociaż na razie nie mogę się wydobyć z okolicy puli startowej, to moze po robieniu analiz serii zaznie sie udawać. Płaskie stawki, jak podwoję budżet to można np. grać o 50% więcej niż poprzednio...
 
D 77

dalik

Użytkownik
Czyli będziesz zmuszony grac tak jak mhm opisywał:
Po każdym spotkaniu (niezaleznie od wyniku) przeskakiwać na inną ligę, bo granie tej same drużyny aby się odkuć płaską stawką nie przejdzie.

Myślisz, że tak lekko będziesz trafiał skacząc losowo po ligach ? Bałbym się trochę.

Gratuluję trafnego typu: Jenobuk - Seoul
 
M 135

mhm

Użytkownik
nie rozumiem typu na Melgar. Moim zdaniem bez sensu. Nie ma tu zadnej serii, przesadziles z graniem na chama.
Corinthians gram. Czailem sie na ich wygrana. Moim zdaniem 3:1, 2:1 taki wynik spokojnie. Mysle czy nie zagrac over 1,5 gola Corinthians na przelamanie ich fatalnego grania ale raczej over 2.5 lepszy. Botafogo strzelac umie... zreszta tu nie chodzi o to z kim graja tylko o matematyke. Taka ekipa musi w koncu wygrywac.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Czyli będziesz zmuszony grac tak jak mhm opisywał:
Po każdym spotkaniu (niezaleznie od wyniku) przeskakiwać na inną ligę, bo granie tej same drużyny aby się odkuć płaską stawką nie przejdzie.
Myślisz, że tak lekko będziesz trafiał skacząc losowo po ligach ? Bałbym się trochę.
Gratuluję trafnego typu: Jenobuk - Seoul
Dzięki, nigdzie nie wspominałem, ze będę sie trzymał jednego zespołu... ZAłozenie było wybierać zespoły na przypał... teraz załozenie szukać serii, ale bez progresji i trzymania się określonych zespołów...
 
D 77

dalik

Użytkownik
Czyli liczysz na to, że Twoje typy trzymając się serii lecz bądź co bądź losowe spotkania ze wszystkich lig osiągną pułap 50% na ✅ ?
A czy nie wkurzysz się, że po 4 underach padnie jeszcze kolejny under ?
Zostawisz taką drużynę, która ma 5 underów za sobą bo granie tam płaskiej stawki mija się z celem bo jedyne co uzyskasz to zwrot kosztów tego spotkania.

Btw. Czas zmienić buka bo na tych live się wykrawawię.
Zna ktoś dobrego, gdzie będą dostępne U/O i nie będą kusiły mecze live ? ????
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
A czy nie wkurzysz się, że po 4 underach padnie jeszcze kolejny under ?
Zostawisz taką drużynę, która ma 5 underów za sobą bo granie tam płaskiej stawki mija się z celem bo jedyne co uzyskasz to zwrot kosztów tego spotkania.
Odnośnie pierwszego zdania - nie mam możliwości finansowych i chęci przede wszystkim by grać progresją do 15 meczów under, bo i takie serie ktoś kiedyś dostał.
Odnoście drugiego - nie zaniechuję tej drużyny, pewnie losowo na płaskiej zagram ponownie, jeśli buk da kurs powyżej 2,00!
Poza tym chcesz grać progresję na konkretny zespół serii, załóżmy ma jak pisałeś serię 5ciu meczów under, chcesz zagrać over, a buk daje Ci tylko marne 1,60, które i tak nie pokryje progresji...
 
cock 756

cock

Użytkownik
Dzięki, nigdzie nie wspominałem, ze będę sie trzymał jednego zespołu... ZAłozenie było wybierać zespoły na przypał... teraz załozenie szukać serii, ale bez progresji i trzymania się określonych zespołów...
No i ciekawe co wymyślisz, żeby było zyskownie... ;)
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Buk daje kurs, Ty wystawiasz stawkę. WSZYSTKO DA SIĘ UBRAĆ W PROGRES! Nawet 1,10, ale czy ma to większy sens... ;)
No dokładnie, dziekuję podbijać niewiadomo ile więcej, żeby kolejne stopnie progresji się z tego powodu powiększały... Owszem, na remisach niemal zawsze buk daje kurs większy niż 3,00 stąd progresja na siebie ładnie zarabia i ile ma się gigantycznego farta i nerwy z waleriańskiej stali!
 
cock 756

cock

Użytkownik
z waleriańskiej stali!
:razz:

... Ale przy odrobinie sprytu da się obstawić większość wyników z kursem 1,30 i zdrowo dopierniczać po palniku. Ustaw sobie zysk na stały procent w okolicach 2-3% i ognia. Czy nie myślałeś nigdy o sensownym ubraniu dutchingu w progresję?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
:razz:
... Ale przy odrobinie sprytu da się obstawić większość wyników z kursem 1,30 i zdrowo dopierniczać po palniku. Ustaw sobie zysk na stały procent w okolicach 2-3% i ognia. Czy nie myślałeś nigdy o sensownym ubraniu dutchingu w progresję?
Hehe.
Nie wiem co to dutching, ale jak czytam progesja to podziekuję...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom