>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

wbrew bukom

Status
Zamknięty.
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
za mną 170 kuponów na blogu: http://qpa.obstawia.com/ i kilkadziesiąt z początku tematu, zakładam więc że jest to około 200 typów na skuteczności około 46-47% i nieznacznym plusie. Gdyby każdy kupon grać za 1000zł to spokojnie minimalna pensja by z tego była. Ale chyba nie o to chodzi, żeby obracać 200000zł dla niewspółmiernie małego zysku...
Zdecydowana więkoszość dotychczasowych kuponów to czysta losowość doboru, tylko niewiele było stosowanych dla przełamania serii, a wszystko wskazuje na to, że to może dać powodzenie.
Będę starał się łamać serie co najmniej 3 kolejnych - a lepiej większych lub przeplatanych - under/over dla dwóch zasadniczych konfiguracji (meczów ogólnie i meczów bezpośrednich). Serie kilku kolejnych niewygranych/nieprzegranych najczęściej w oparciu o mecz u siebie/na wyjeździe, czyli typ podparty remisem lub azjanem.
Pomocne mogą być strony
o seriach (na przykładzie MLS):
http://pl.fcstats.com/serie,major-league-soccer-stany-zjednoczone,51,1.php
o serii meczów bezpośrednich i innych statystykach sezonu (na przykładzie Bahia - Flamengo) http://pl.soccerway.com/teams/comparison/?team_ids[]=318&amp;team_ids[]=341
edit: nie zaakceptowało drugiego linka w pełni, kopiujcie
 
M 135

mhm

Użytkownik
gram na over 16.5 gema w meczu Bartoli.
Zaklad stricte przeciwko graczom. Temat o tennisie roi sie od ekspertow, a czerwono tam jak w SLD. Probuje zlapac dobry kurs czyli 1.85. Na otwarcie bylo 1.68. Uznaje to za value. Zobaczymy czy po raz drugi wtoie granie przeciwko wilczemu pedowi czy moze teraz sie uda. W praktyce amerykanka musi ugrac 5 gemow.
edit: ide spac przy stanie 5:4. Cuda by sie musialy wydarzyc zeby nie weszlo. Gracze w wiekszosci nie maja racji a kasa wpada ???? Pozdro i szukajcie a znajdziecie. Jutro mam pare meczu na tapecie ale to podam rano bo pewnie kursy jeszcze skocza.
 
D 77

dalik

Użytkownik
????
Richmond już mam obstawione tak jak Ty ;)
Na live ostatnio udaje mi się też trochę ugrać ale nie ma jak wstawiać typów.

@mhm
ogarniasz MLB?
Startuje dziś po kilkudniowej przerwie.
Liczę na to,że też uda się tu coś uszczypnąć.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Richmond, owszem ma solidną serię under, ale Heidelberg ma solidną serię over... rozumiem, że najważniejsze dla mhm jest łamanie tylko underów?
Ja proponuję dziś:
Servette - Basel under, bo seria 4 over bezpośrednich
Mervie - Limerick under, bo z obydwu stron seria 4 over a w bezpośrednich widać, ze pojedynki bez pogromów
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
ale ten Richmond ma over2,5 za jedyne 1,90... to wbrew sposobowi...
Z Servette to prawda, może być ryzkownie, bo nie znamy ich formy :p ale bardziej podszedłem do tego jak do ruletki...
Co do Tanjong to zagrałem podrpórkę na nich, ponieważ od kilku meczy nie wygrali u siebie... a Ty zagrałeś zgodnie z bukiem, a nie wbrew niemu... czemu?
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Gajin, chodzilo mi o szukanie meczy a nie wyniku;)
Albo dodałeś tą część o szukaniu po moim wpisie, albo zwyczajnie nie doczytałem tego, także nie sugerowałem się tym wcale. Chodziło mi tylko o wynik oczywiście - tak w razie jakbyś wszedł na forum szybciej niż na stronę z wynikami ;).

Co do Richmond - też to zagrałem, ale na spokojnie na O1,5. Wczoraj się nie pomyliłem na overach i golach, oby dziś również.
 
D 77

dalik

Użytkownik
Dlaczego mówisz, że wbrew sposobowi?
W ogóle uważam, że to nieodpowiedni temat na ten sposób bo chodzi nam tu o łamanie serii a nie granie przeciw niskim kursom.
Jakby było k&gt;2.0 to byś zagrał?
Policz sobie nawet to przy stawce 100zł.
Wolę mieć +90 niż +0. (zresztą po to się gra)

Jest okazja i liczymy, że wejdzie to stawiamy

Ja postawiłem za 5zł więc i to po kursie 1.85 więc jakbym miał postawić z kursem 2.0 to by było 75 gr. różnicy czyli niewiele.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
temat dotyczy graniu wbrew bukowi a nie wbrew serii, seria nam tu się zrodziła dla usprawniania sposobu, grając k&lt;2,00 na pewno musisz byc gotowy na wyższą skuteczność...
 
M 135

mhm

Użytkownik
nie do konca musimy grac over 2. Pamietaj ze typ ma byc skuteczny. Na razie moje typy utrzymuja sie na skutecznosci przy ktorej mozemy grac 1,9 nawet. Przeplatam typy 1,9 z 2,2 wiec nie ma zle.
Poza tym gramy wbrew graczom (nie mowmy o buku, mowmy o grze przeciw rynkowi/graczom). Wczoraj over w meczu Bartoli to typowy zaklad przeciwko rynkowi po kursie 1.85 o ile dobrze pamietam i weszlo. Zeby wrzucic typy w system musi byc kurs powyzej 1.8-1.85.
Tylko 1 typ sie z tego wylamuje na BTS w Singapurze. Zobaczymy jaki bedzie efekt. Ciezko mi tez proponowac system jak ludzie nie maja bankrolla, zeby to grac. Moj system na progresywne granie d&#39;alembertem jest dobry ale trzeba miec na to pieniadze.

Australia elegancko. W 2 meczu tez chcialem over ale trzeba sie trzymac tego zeby o 1 porze grac 1 mecz, zeby mozna bylo to w system wrzucic. Szukac propozycji i wklejac tutaj. Moga byc linki z betexplorer.
 
M 135

mhm

Użytkownik
w tej chwili nie ale jezeli gramy takie rzeczy na tzw. oko to trzeba dac sobie miejsce na poszukanie ew progresji. Celem na przyszlosc jest progresywne granie bo one zwieksza zyski czy tez pozwala miec zyski. Jezeli nie trafisz 1 przelamania, zwiekszysz stawke o 50% i trafisz nastepne przelamanie to juz jestes do przodu. Na 2 meczach na kursach 1.9 przy podibiciu stawki masz profit. Gram plasko i sprawdzam jak to pojdzie. Jak pojdzie dobrze to zaczne grac progresywnie.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Uważaj, teraz przegrasz... nie dlatego, że łamiesz prawidłowo dwie serie, ale dlatego, że typ pożyczyłem i zagrałem... a jak pożyczam to zwykle potem przegrywam... ale może ta klątwa przy mhm się odwróci :razz:
Wybrzebałem skamieliny: http://forum.bukmacherskie.com/f18/under-over-w-pilce-noznej-serie-5600.html nie kontynuowali tematu... ciekaw jestem czemu...
a tu ktoś próbował być śmieszny z tą progresją na losowych zdarzeniach http://forum.bukmacherskie.com/f18/moja-propozycja-systemu-42274.html
 
M 135

mhm

Użytkownik
nie czytaj nawet tego bo to stek bzdur. Dlatego wlasnie mowie od razu, zeby nie podazac za 1 druzyna.
Over w Iraku latwo i przyjemnie.
Brest - Naftan BTS(obie strzela). 2.1 w bet
 
D 77

dalik

Użytkownik
Stek bzdur ale prawda jest prawdą czyli te serie underów/overów.

Z pierwszego linka, który podałeś możemy wywnioskować 2 rzeczy:
1) Najlepiej odpuścić sobie ligę francuską i włoską
2) Nie licząc tego wybryku 12 serii to seria 9-10 jest maxem.
Licząc, że zaczynasz od serii po 4 U progresję można ładnie zagrać:



Lub troszkę spokojniej:



Nie wiem jak przeoczyłem Irak ????
 
M 135

mhm

Użytkownik
jeszcze raz ci napisze, ci ludzie tam proponowali grac na 1 druzyne i ciupac to progresja. Ja gram rozne zdarzenia. Wiem, ze to nie ma logicznego wytlumaczenia i mozna za kazdym razem zle wybrac ale na razie dobrze wybieram wiec sie tego trzymam. Po 100 meczach bedzie mozna miec jakis wglad jak to dziala.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom