>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

wbrew bukom

Status
Zamknięty.
sebasthian 10

sebasthian

Użytkownik
ja bym tutaj jeszcze urozmaicil ten system na granie wbrew temu co graja ludzie tzn na odchyl od linii podstawowej bo ona wynika z matematyki. Jezeli ludzie graja na zdarzenie dwudrogowe to wydaje sie ze zyskujemy value wzgledem matematycznego wyliczenia bukamachera. I mowie tutaj o over/under ale rowniez handicapach (najlepiej tennisowych czy siatkarskich bo tam jednak sie zdobywa tyle pkt ze latwiej o usrednienie szansy niz w pilce).
..tak ale tu mowisz o gieldzie zakladow, a skupmy sie na zwyklym buku


Warto sie temu przyjrzec ale to sa sprawy na duze budzety.
Przede wszystkim po 100 typach nie ocenisz czy warto takie cos grac. Musisz miec 1000 spotkan i wiecej. Proba 100 nic nie powie. Mozesz miec mega farta albo mega pecha i zle ocenisz &quot;system&quot;.
a co do tego to chyba nie masz racji bo 50% to 50% i czy przy 100 czy przy 1000 spotkaniach to zawsze 50% - z kursem powyzej 2 zawsze da zysk.
Mozesz ewentualnie trafic zla serie, ale po niej powinna zawsze przyjsc dobra;) bo musi dobic do tych 50% ;))
moje wczorajsze 16 znowu 50/50 z zyskiem
16j. zainwestowane na plus 1,74 j. - moze wynik nie powala ale to na plus;)
dodam ze typy bez analizy, jak lecialo.
 
cock 756

cock

Użytkownik
..tak ale tu mowisz o gieldzie zakladow, a skupmy sie na zwyklym buku
C`mon rusz głową!
Sebasthian postanowił dziś zagrać powiedzmy mecz Anglia - Chorwacja u21 upatrując łatwej kasy w wygranej Anglików... Pochwalił się tym wszem i wobec na forum pieczętując swój bet stawką 3/10... Gra w bet365, bo uwielbia zakłady live i pozorną kontrolę streamów. Póki co wiele nie wygrał, a my:
- szukamy najlepszych kursów na X i Chorwatów.
- X 3,87 2 3,87
- z rachunku dutchingu masz uśrednienie 1,935
- a teraz z proporcji... jeżeli chcesz rwać pozornie sebowe, to ile trzeba postawić swoich procent by wygrać na czysto 3j?
W ten sposób nie grasz bezpośrednio z kimś, a raczej o długofalową jego przegraną.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Przypominam, że typy są na http://qpa.obstawia.com/
Zysk/strata: 5,78j✅
Typy: 26✅/27⛔/6z
Yield: 9,80%✅
Krótko mówiąc drugi dzień strat, ale nadal plus przy skuteczności bliskiej 50%. A na razie nie mam pomysłu, czy jest jakiś klucz doboru meczów z k&gt;2,00.
 
D 77

dalik

Użytkownik
C`mon rusz głową!

Sebasthian postanowił dziś zagrać powiedzmy mecz Anglia - Chorwacja u21 upatrując łatwej kasy w wygranej Anglików... Pochwalił się tym wszem i wobec na forum pieczętując swój bet stawką 3/10... Gra w bet365, bo uwielbia zakłady live i pozorną kontrolę streamów. Póki co wiele nie wygrał, a my:

- szukamy najlepszych kursów na X i Chorwatów.
- X 3,87 2 3,87
- z rachunku dutchingu masz uśrednienie 1,935
- a teraz z proporcji... jeżeli chcesz rwać pozornie sebowe, to ile trzeba postawić swoich procent by wygrać na czysto 3j?

W ten sposób nie grasz bezpośrednio z kimś, a raczej o długofalową jego przegraną.
Czyto tylko ja jestem taki tępy czy kolega Cock pisze takimi szyframi, skrótami myślowymi, że ciężko połapać o co biega ?
 
M 135

mhm

Użytkownik
ja rozumiem o co mi chodzi. Generalnie trzeba zrozumiec ten concept (pomysl, tok myslenia), ze tak naprawde u buka nie gra sie NIGDY przeciwko bukowi a zawsze przeciwko graczom. To ze, gdzies jest gielda to jest sciema! Betfair sie firmuje jako gielda ale tak naprawde kazdy bukmacher to gielda bo on gra na swoja prowizje! Jak ktos to zrozumie to ma wstep do grania przeciwko graczom. Kazda zmiana kursu od sredniej matematycznej to jest value w nasza strone. Jezeli ta zamiana jest tak znaczaca ze przewyzsza szanse i prowizje buka (1,9-1,9 i robi sie 1,7 i 2,1 to znaczy ze matematycznie byla szansa 50% a teraz mamy kurs 2,1 to przy duzym budzecie warto grac).
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
zdaje sie, że dziś znów będzie niezła kupa... na razie trzy pierwsze mecze na wtopie... 50% szans ucieka?
 
cock 756

cock

Użytkownik
zdaje sie, że dziś znów będzie niezła kupa... na razie trzy pierwsze mecze na wtopie... 50% szans ucieka?
Nie żebym się wymądrzał... ale masz idealną okazję do liczenia odchylenia.
Licz stosunek wygranych do porażek. Jeżeli rozkład wygranych do porażek ma wynosić 50-50, należałoby losowo wybieranym kursom ponad 2,00 jakoś przeczyć - gra z oddsmasterem MUSI być ciężka.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Może by tak zastosowanie w praktyce ?
... może nie?
czytam posty kolegi coka i tez nie wszystko rozumiem choc IQ dosyc wysokie mam
Czyli albo wyprzedzam epokę, by zamiast bawić się w analizy wolę policzyć kogoś kiepskiego i konsekwentnie grać mu &quot;a właśnie, że nie&quot;, albo piszę od rzeczy - tylko sęk w tym, że moja &quot;inność&quot; nie przekłada się na moje straty. Skromnie z tym IQ. ;)
A w ostatnim poście coś faktycznie pomieszałem, chyba przez upał, bo nie wiem jakim cudem chciałem dla całej oferty liczyć odchylenie i skąd akurat wiadomo, że to ten a nie inny pracownik wystawił kurs... Mea culpa. Co nie zmienia faktu, że walka z samym bukiem będzie ciężka, bo mamy tylko intuicję za realną broń w selekcji...
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
OMG
poddaje się na to co piszecie...
z całym szacunkiem do Cock, ale mam dziwne wrażenie, że kolega siłuje się z jakąś niewidzialną siłą... albo najnormaniej nie kumam za nic co próbuje nakreślic...
 
cock 756

cock

Użytkownik
OMG

poddaje się na to co piszecie...

z całym szacunkiem do Cock, ale mam dziwne wrażenie, że kolega siłuje się z jakąś niewidzialną siłą... albo najnormaniej nie kumam za nic co próbuje nakreślic...
Na pewno niewidzialną, ale mierzalną.

Tłumaczyłem, nie rozumiecie. Szukacie i testujecie przeróżne metody gry. Progresja zła, prawo serii złe, kursy &gt;2,00 różnie... Doskonale wiecie, że kurs poniżej 2,00 bywa często zaniżony, a im niższy wydaje się być bardziej pewny... Jasne? OK, to dalej. Ilu wg was jest ludzi, którzy tłuką regularnie kasę na zakładach? Siepie się procentami, to 2%, to 5% utrzymuje się z regularnej gry... Nie pozostaje nic innego jak sprawdzić historię graczy... Jak? Korzystając z regularnego, jawnego portalu, wchodząc w staty typera, czy wątek jeśli podaje swoje typy. Dlaczego przegrywa? Bo typuje błędnie. Co powinien zrobić by wygrać? Typować inaczej. Chcesz wygrać? Typuj inaczej.
Ilu macie speców na forum, od których można brać w ciemno typy? 10? 20? A teraz na spokojnie jak można ciułać swoje na cudzym oczekiwaniu, gdy ktoś przegrywa? Wpłaca, przegrywa i wierzy, że wreszcie wygra? Skoro firm przybywa, jedni wykupują drugich, to ktoś buka utrzymuje. Nie tylko marża.

Różne różni ludzie mają IQ, różnie kojarzą, różne wyniki wychodzą im z tych samych równań.

Przepraszam Panowie, jaśniej nie umiem tego wyłożyć.
 
sebasthian 10

sebasthian

Użytkownik
no ok cock, ale skad wiesz ktore typy beda odwrotnymi ;) skoro typujacy obstawiaja roznie i roznie im to wpada;) raz dobrze raz zle, raz wyrywaja i sa na plusie, a raz nie;)
przekladajac to na Twoja taktyke to Ty rowniez raz bedziesz na gorze raz na dole.
Zazebia sie to jak tryby w zegarku ;)
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
dokładnie, tym bardziej, że własnie ten gracz którego obserwujesz może jest wśród tych 10-20 wygrywajacych. Gdybyś grał przeciw moim typom tegu tu tematu niewątpliwie byłbyś mocno stratny...
po wczorajszych typach na blogu:
Zysk/strata: 6,72j✅
Typy: 31✅/32⛔/7z
Yield: 9,60%✅
Wczoraj mały wzrost, a skuteczność była idealnie 50/50 (nie licząc zwrotu).
 
M 135

mhm

Użytkownik
Viikingit - Jippo under 2.5 2.24
tutaj jeszcze dochodzi moj ulubiony czynnik czyli przelamanie passy overow obu ekip i przelamanie passy meczow bez remisu. 1:1 0:0 cos takiego.
Swietny temat, dobrze to wykminiles.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Viikingit - Jippo under 2.5 2.24
tutaj jeszcze dochodzi moj ulubiony czynnik czyli przelamanie passy overow obu ekip i przelamanie passy meczow bez remisu. 1:1 0:0 cos takiego.
Swietny temat, dobrze to wykminiles.
Może i tak, na razie balansuję na 50%.
Wg tego co testuję i częsciowo już gram od poczatku tego tematu widać że stać mnie na sześć kolejnych porażek... Im dłużej zachowam 50% tym bilans bedzie wzrastał, bo zawsze liczy po przecinku &gt;2,00 daja zyski...
 
D 77

dalik

Użytkownik
no ok cock, ale skad wiesz ktore typy beda odwrotnymi ;) skoro typujacy obstawiaja roznie i roznie im to wpada;) raz dobrze raz zle, raz wyrywaja i sa na plusie, a raz nie;)
przekladajac to na Twoja taktyke to Ty rowniez raz bedziesz na gorze raz na dole.
Zazebia sie to jak tryby w zegarku ;)
Nadal nie rozumiem kolegi Cock&#39;a ale ju jest jađniej.
A w sprawie tego co piszesz sebasthian to może być taka sytuacja, że to to twoje kursy są wyższe i dla przykładu:
gracz - wygrywa 2 spotkania z kursami 1.2 oraz 1.5
ty - wygrywasz 2 spotkania z kursami 2.1 oraz 2.2
Rachunek jest prosty.
Nawet jego AKO złożone z 3 kursów będzie gorsze od twojego typu.
No i jak Cock pisał - nie ma co bawić się w analizy spotkań - grać odwrotność i tyle

@ Cock
Możesz podać jakieś sprawdzone strony z typami (i rankingami) graczy ?
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
@ Cock
Możesz podać jakieś sprawdzone strony z typami (i rankingami) graczy ?
Cock nie poda, bo po co? Ty ja i inni mieliby zaniżać kursy u buka? śledzi pewnie jakieś wstawki z działu typy i kupony z tego forum, usiał na kilku graczach co mają bilans ujemny, gra przeciwne zdarzenia i codziennie zarabia...
 
cock 756

cock

Użytkownik
Dokładnie Sebastianie, tak to działa.
Gdybyś grał przeciw moim typom tegu tu tematu niewątpliwie byłbyś mocno stratny...
A czy nie pochwaliłem Ci tematu na wstępie dyskusji sugerując pewne &quot;udoskonalenia&quot;? ;)
Generalne założenie podobało mi się od samego początku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom