>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wielki powrót by dawid.400

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
A ja się z Redwitzem nie zgadzam i uważam że Castellana wygra to spotkanie. Zdecydowanie gospodarze mają większa siłę na skrzydłach. Sabbi to solidna firma i potrafi pociągnąć zespół, dostaje bardzo dużo piłek, popełnia też błędy ale zazwyczaj punktuje na wysokim poziomie. Fajnie zgrana para przyjmujących Ferreira to ofensywny przyjmujący, a Casoli to bardziej defensywny odpowiadający głównie za przyjęcie. Na libero doświadczony Paparoni więc jest ok. Na środku gra Yosifov i Cester czyli niezła siła w ofensywie w bloku średnio. Falaschi sypie bez fajerwerków ale bardzo solidnie. Goście wychodzą takim składem Mc Kibbin-Bohme, De Togni-Coali, Fiore-Maric, Cesarini (L). Więc Bohme na ataku więc siła rażenia ze środka spada. Fiore i Maric to gorsza para przyjmujących. Do tego środek bez Marcusa nie wygląda jakoś rewelacyjnie, sypacz Mc Kibbin po śmierci ojca jakoś nie sypie najlepiej nie wiem czy ma to jakiś wpływ na niego no ale takie są fakty. Drużyny z dołu tabeli, ale jakiś potencjał w nich drzemie, na moje oko 4 sety i wynik 3-1 dla gospodarzy.
890#
Castellana Grotte - San Giustino 1 @ 1,72 ⛔
3/10
Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Witam i żegnam. Kupon 890 był ostatnim który podałem w tym temacie. Do prowadzenia tematu już raczej nie wrócę ale jak to się mówi &quot;nigdy nie mów nigdy&quot;. Podsumowanie zawiera grę którą prezentowałem od 01.09.2011 - 16.12.2012 czyli aż 15 miesięcy gry. W czasie podawania typów tylko dwa miesiące skończyłem z ujemnym bilansem, w tym ten ostatni ;) czyli grudzień 2012. W tym czasie udało mi się osiągnąć to co sobie założyłem czyli skończyć rok z yieldem powyżej 10%. Jak widać w poniższych statystykach jest tak jak miało być, a nawet minimalnie lepiej. Analizując grę jestem zadowolony, 60% skuteczności z żużla, 54% z kolarstwa, 62% z siatkówki, 30% z piłki nożnej, 63% z biathlonu, 78% ze skoków narciarskich, 25 % z biegów narciarskich, 0% z LA i 100% z boksu. Myślę że temat był czasami przydatny i kto chciał mógł zaczerpnąć z co niektórych typów. Starałem się pisać do każdego typu kilka słów i w większości się udawało. Ostatnio miałem mniej czasu i było więcej suchych typów, zamykam temat bo krótko mówiąc mam inne priorytety, co niektóre osoby na forum wiedzą w czym rzecz. Jeśli ktoś jest zainteresowany moimi przemyśleniami to zapraszam do działów tematycznych tam, co prawda nie w takiej częstotliwości, będę przedstawiał swoje propozycje do gry. To wszystko, dziękuję za miłe słowa jak i też krytykę odnośnie gry, jeśli ktoś ma jakieś mądre przemyślenie odnośnie tematu co można było poprawić może ewentualnie tu napisać co by inni nie powielali moich błędów, a było ich dużo. Pozdrawiam serdecznie.
Podane Kupony: 890
Trafione Kupony: 519
Zwroty: 27
Zainwestowane: 1453j
Wygrane: 1597,063j
Zysk: 146,063j
Yield: 10,05%

Żużel: 182/307 w tym 22 zwroty
Kolarstwo: 143/264 w tym 1 zwrot
Siatkówka: 119/192
Piłka Nożna: 4/13 w tym 1 zwrot
Biathlon: 61/97 w tym 3 zwroty
Skoki Narciarskie: 7/9
Biegi Narciarskie: 1/4
Lekkoatletyka: 0/2
Boks: 2/2
Grając moje typy, odpowiednio stawkując można było zyskać:
1j = 10zł = 1460,63 zł
1j = 20zł = 2921,26 zł
1j = 50zł = 7303,15 zł
1j = 100zł = 14606,30 zł
1j = 200zł = 29212,60 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +87
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom