>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wielki powrót by dawid.400

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Starcie dwóch akademików. W tym pojedynku stawiam na akademików z Olsztyna. Częstochowa oprócz wygranej w Rzeszowie nic wielkiego nie pokazała, jest to najgorsza drużyna ligi. Wyróżniającym zawodnikiem tej drużyny jest Grzegorz Bociek jest liderem drużyny i bardzo dobrze rokującym zawodnikiem. Para przyjmujących Hebda i Kaczyński w ofensywie są ok ale defensywa i przyjęcie to w ich wykonaniu nie wygląda najlepiej. Środek gra mało ze względu na słabe przyjęcie. Ogólnie gra jest prosta i łatwa do odczytania. Bo grają głównie wysokimi piłkami do skrzydłowych. Którzy bardzo dużo biją do środka pola, nawet jak po prostej mają lotnisko to i tak ściągają piły do środka. Olsztyn był stawiany przeze mnie jako czarny koń ale kontuzja Ananieva szybko zweryfikowały moje założenia. Liderem drużyny jest Krzysiek naprawdę ciekawy zawodnik i w przyszłości może być zawodnikiem reprezentacji. W przyjęciu parę powinni tworzyć Ferens i Gruszka więc nieźle. Herman przy dobrym przyjęciu stara się grać środkiem z Heinem i Sobalą. W odwodzie jest jeszcze Gunia który ma ciekawego flota. Kadrowo lepsza jest drużyna z Olsztyna, obecna forma też po ich stronie dlatego też gram na gości w tym spotkaniu.
861#
AZS Częstochowa - AZS Olsztyn 2 @ 1,50 ✅ 1-3
3/10
Marathonbet
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Seta zrobią, nawet rezerwą.
862#
Ach Volley Ljubljana - Lube Banca Marche Macerata +2,5 2 @ 1,735 ✅ 3-1 izzi ????
3/10
Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
3 single z biathlonu.
863#
Alex Volkov - Benedikt Boll 1 @ 1,45 ⛔ 41-35 jak pussy pobiegł Volkov :?
3/10
Unibet

864#
Jewgienij Ustiugow - Alexis Boeuf 1 @ 1,72 ✅ 5-9
3/10
Unibet

865#
Daria Domarcheva - Tora Berger 1 @ 2,10 ✅ 1-3
3/10
Marathonbet
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ten weekend bez analiz bo sporo nauki, ale wszystko przemyślane :]

866#
Martin Fourcade - Andreas Birnbacher 1 @ 1,666 ✅ 3-5
3/10
Sportingbet

867#
Miriam Gossner - Olga Vilukhina 1 @ 1,46 ✅ 6-16

3/10
Betsafe

868#
Daria Domracheva - Tora Berger 1 @ 1,94 ⛔5-2
3/10
Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Najpierw siatka a za chwile biathlon.
869#
Tonno Callipo Vibo Valentia - Sir Safety Perugia 1 @ 1,372 ✅ 3-0
4/10
Pinnacle

870#
Tonno Callipo Vibo Valentia -1,5 - Sir Safety Perugia 1 @ 1,72 ✅ 3-0
3/10
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Na sztafetę facetów, jak ta ci*a Vansą Że nie spieprzy to Francuzy wygrają. A Lindstroem nie po to na 1 zmianie by nie by nie wyprowadzić Szwedów na podium po 1 zmianie.

871#
Niemcy - Francja 2 @ 1,60 ✅ 6-2
3/10
Betsafe

872#
Fredrik Lindstroem - Simon Schempp 1 @ 1,68 ⛔ 9-2 litości...
3/10
Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Przedostatnie podsumowanie tego tematu, po fatalnym początku w grudniu gdzie zaliczyłem serię LLLLWLL wróciło wszystko do normy, odrobiłem straty i wygenerowałem nawet zysk w wysokości 4j, dużo czy mało? nie wiem, ważne że jest ✅
Podane Kupony: 873
Trafione Kupony: 511
Zwroty: 27
Zainwestowane: 1405j
Wygrane: 1554,391j
Zysk: 151,391j
Yield: 10,78%


Żużel: 182/307 w tym 22 zwroty
Kolarstwo: 143/264 w tym 1 zwrot
Siatkówka: 115/186
Piłka Nożna: 4/13 w tym 1 zwrot
Biathlon: 57/86 w tym 3 zwroty
Skoki Narciarskie: 7/9
Biegi Narciarskie: 1/4
Lekkoatletyka: 0/2
Boks: 2/2
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Grajo w niedziele ale pykam już teraz bo spadnie.
875#
Lokomotiv Novosibirsk - Zenit Kazan 2 @ 2,44 ✅ 2-3 izzunia ;)
3/10
Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Skład: Lanza , Matey , Uschaikov , Raphael, Djuric. 3-0 jak nic!
876#
Crvena Zvezda Beograd - Trentino Volley -2,5 2 @ 2,05 ⛔ 1-3 musieli stracić, jak zwykle :mad:
3/10
Pinnacle
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ten koniec świata rzeczywiście się zbliża skoro Bah w swojej ofercie ma zdarzenia na biathlon... Pojedynek dwóch reprezentantów USA, zdecydowanie lepszym zawodnikiem jest Burke. Szczególnie biegowo myślę że jest w stanie nawet nadrobić ok 30 sekund nad Lowellem więc da to możliwość jednego pudła więcej. Strzelecko obaj porównywalni, komu mniej zawieje ten lepiej strzeli bo w tym fachu są równi, bardzo dobrzy na leżaka w stójce obaj słabi. Jednak Burke ma przebłyski i być może jutro taki nastąpi. Miażdży mnie marża w Bah-u kursy po @1,80, ale taki kurs mnie jednak zadowala więc pograłem.
Boeuf zdecydowanie rewelacja sezonu jak na razie, świetny na strzelnicy, ale biegowo też bardzo dobrze wygląda Francuz. Ogólnie wszyscy Francuzi mają znakomicie posmarowane narty i to jest ogromny handicap. Szwedzi nie do końca mnie przekonywują. Szczególnie Ferry miało być dużo lepiej w tym sezonie a szału nie ma. Strzelecko jest ok bo to najlepszy strzelec sezonu 90%, Boeuf 89% więc najlepsi strzelcy. Ale biegowo traci dużo i tu zdecydowanie jedną rundę nadrobi Alexis nad Ferrym.
Trzeci typ na dokładkę, Czerezow wraca do PŚ ale nie wydaje mi się aby coś zwojował. Jego najlepsze lata przeminęły i wątpię że wróci do formy jaką prezentował 3 lata temu. Na początku sezonu nie startował więc forma na pewno nie jest wysoka. Ustiugow 3 w generalce, wreszcie pokazuje na co go stać. Jest w formie, na strzelnicy nie zawodzi biegać też potrafi, sprint to może nie jest jego najmocniejsza strona ale nie sądzę że uplasuje się niżej niż Ivan groźny.
877#
Tim Burke - Lowell Bailey 1 @ 1,80 ✅
3/10
Bah

878#
Alexis Boeuf - Bjorn Ferry 1 @ 1,55 ⛔
Jewgienij Ustiugow - Iwan Czerezow 1 @ 1,25 ✅
3/10
Unibet
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Szpital i epidemia grypy w JSW, poza tym Jastrzębie gra kupę na wyjeździe. Jest value. Stawka dziwna ale limit.
879#
Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel 1 @ 4,55 ⛔ 1-3 Trefl to jednak pusiaki.
2,2/10
Marathonbet
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Obie zawodniczki są bardzo dobre na strzelnicy, jednak mimo wszystko za lepszą w tym fachu uznaję Brunet. Do tego Francuzka zdecydowanie lepiej biega, przy równym strzelaniu spokojnie wygra z Rosjankom. Przy jednym pudle więcej pomimo tego że Brunet w tym roku człapie to i tak ma szansę pokonać Kasie. Kurs tak sobie, ale raczej nie widzę opcji by Rosjanka była przed Francuzką. Po ciuchu liczę na wygraną Brunet.
Drugi typ na tą co miała zastąpić Neuner, jest jeszcze młoda i słabo strzela ale Magda też słabo strzelała na początku kariery a później się uspokoiła. Gossner potrafi błysnąć, oczywiście jeśli chodzi o bieg, jeśli nie zwali strzelania w stójce to jutro powalczy, nawet o wygraną. Soukalova lepiej strzela ale też bez rewelacji jeśli chodzi o stójkę. Biegowo Gossner spokojnie zadrobi dwie karne rundy więcej więc liczę że nie zawali strzelania bo u tej zawodniczki to klucz do sukcesu.
880#
Marie Laure Brunet - Ekaterina Glazyrina 1 @ 1,40 ⛔ DSQ-10 HE HE HE
3/10
Unibet

881#
Miriam Gössner - Gabriela Soukalova 1 @ 1,60 ⛔ 2-1 HE HE HE
3/10
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Nie ma czasu na głębokie analizy bo za chwilę ruszają. Na pierwszym strzelaniu będą już razem bo te 5 sekund straty Mertena to nic. Dzisiaj wieje więc strzelanie zadecyduje a w tym aspekcie Martę zjada Svendsena na początku sezonu. Martę 90% na strzelnicy Emil 83% więc różnica spora. Na moje oko powinno być tu po @1,85 więc te @ 2,09 to vajułe. ALLEZ ALLEZ MARTĘ FOURCADE!!!!

882#
Emil Hegle Svendsen - Martin Fourcade 2 @ 2,09 ⛔ 1-2
3/10
Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Tora ma tylko 1:19 straty przy 20/20 a ma na to spore szanse wygra. Dzisiaj Svendsen pokazał że serwismeni Norwegi wykonali kawał dobrej roboty i narty są doskonale przygotowane. Tora nie takie cuda wyprawiała.
Vilukhina lepsza biegowo od Yourlowej, na strzelnicy też wydaje mi się że jest pewniejsza, startuje 2 sekundy wcześniej więc jadą razem :razz: Vilukhina to pewniejsza zawodniczka i dlatego też na nią zagram.
883#
Zwycięzca biegu na dochodzenie kobiet? Tora Berger @ 34,00 ⛔ 9
0,8/10
Sportingbet

884#
Olga Vilukhina - Ekaterina Yourlova 1 @ 1,55 ✅ 10-16
3/10
Marathonbet
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Mówisz bieg masowy myślisz Ole Einar Bjorndalen.

Ole lepiej biega od Erika, może nie jest to znaczna przewaga w stronę Ole, ale jakby się zabrał w biegu za dobrymi biegaczami to utrzyma ich tempo i jest w stanie zrobić nawet jedną karną rundę nad Lesserem. Na strzelnicy mają równe statystyki po 81% więc szału nie ma. Ale z tego względu że masowy=Bjorndalen to myślę sobie że król Ole będzie wolniej strzelał i dzisiaj uplasuje się na podium, bo wygra Szipulin.

Lubię Faka ale jest za duża podnieta na niego, bo wygrał sprint. Bieg masowy to najlepsza konkurencja dla Szipulina. Zazwyczaj w masówkach ma bardzo dobre wyniki. Biegowo ciężko tutaj wskazać kto jest lepszy, może delikatną przewagę, teoretycznie oczywiście, ma Fak, ale Szypa nie raz pokazywał doskonały bieg ze swojej strony. On lubi długie dystanse gdzie są 4 strzelania. Na strzelnicy lepszy jest Anton i dzisiaj Fak co najmniej raz więcej spudłuje.

885#
Ole Einar Björndalen - Erik Lesser 1 @ 1,70 ✅ 12-24
3/10
Bah

886#
Jakov Fak - Anton Szipulin 2 @ 1,95 ⛔ 2-22
3/10
Betsafe
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Polska Gossner podejrzewam że znowu zrobi czas na poziomie TAP6, strzelanie wiadomo u Magdy nie jest kolorowe, ale może się zepnie. Nad Kristi zrobi gdzieś ok 50 sekund w samym biegu, co przy dobrych wiatrach da dwie rundy karne więcej. Na strzelnicy Krystyna jest lepsza ale ostatnio nie ma kompletnie regularności i wątpię że ustrzeli dzisiaj choćby nawet 18/20, a Gwizdoń te 16/20 powinna strzelić. Biegowo przepaść i w tym upatruję szansy na Gwizdoń.
887#
Krystyna Pałka - Magdalena Gwizdoń 2 @ 1,95 ⛔ 7-26 to postrzelała Gwizdoń ????
3/10
Bwin
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Na papierze ten typ wygląda rewelacyjnie, dlaczego? Głupio to zabrzmi i dość śmiesznie ale Miriam zjada na strzelnicy Kasię :grin: Zdanie to brzmi jak jakiś niewiarygodny fakt ale tak jest, Gossner pomimo tego że pudłuje jak nienormalna to strzela lepiej niż Makarainen więc coś się dzieje. Do tego biegowo Gossner jest przynajmniej jeden poziom wyżej niż pozostałe zawodniczki, no może Daria Domracheva może się z nią równać. Wczoraj pomimo 5 pudeł i tak wygrała, biegiem miażdżąc rywalki biegiem, nad Kaisą biegowo może zrobić jedną rundę więcej. Na strzelnicy Miriam 74%, Makarainen 70%.
888#
Miriam Gossner - Kaisa Makarainen 1 @ 1,719 ✅ 2-14
3/10
Pinnacle
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom