>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wielki powrót by dawid.400

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Co tu dużo pisać różnica klas ogromna, ostatnio Olsztyn co grał niby z Kielcami to była patola. Brak Ananiewa to jednak sporo. Zaksa idzie w tym roku na mistrza mają zdecydowanie najlepszy skład, przed sezonem ich lekko skreślałem bo uważałem że będzie dziura w postaci drugiego przyjmującego ale na razie Fontales to gwiazdor ligi, prze kozak. Guma robi niesamowitą różnicę bo przyjęcie w każdym meczu ma bardzo dobre, a jak Paweł ma piłę pod siatką to robi wiatraki ze środkowych. Na pojedynczych Antek kończy więc w ofensywie Zaksa ma ogień. Dla mnie zdecydowanie 3-0 w tym meczu a tym samym under 160 punktów.
818#
ZAKSA - Indykpol Olsztyn Under 160,5 @ 1,75 ✅ 142
3/10
Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Mniej typów w ostatnim czasie bo tylko 20 od ostatniego podsumowania, ale ciągle jadę na ciut ponad 10% yieldu i to mi w zupełności wystarcza. Teraz w temacie już tylko siatkówka, a za miesiąc ruszają sporty zimowe także jeszcze przez 2 miesiące trochę życia będzie w temacie, to tyle joł ????
Podane Kupony: 819
Trafione Kupony: 479
Zwroty: 27
Zainwestowane: 1256j
Wygrane: 1393,872j
Zysk: 139,872j
Yield: 11,14%


Żużel: 182/307 w tym 22 zwroty
Kolarstwo: 143/264 w tym 1 zwrot
Siatkówka: 95/152
Piłka Nożna: 4/13 w tym 1 zwrot
Biathlon: 47/69 w tym 3 zwroty
Skoki Narciarskie: 7/8
Biegi Narciarskie: 1/4
Lekkoatletyka: 0/2
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Gram już teraz na Gdańsk, bo uważam że później lepszego kursu nie znajdziemy. Dlaczego Gdańsk? uważam że jest potencjał w tej drużynie, tylko ja się tak zastanawiam czy trener Luks jest idiotą czy po prostu jest słabym trenerem, wydaje mi się że jedno i drugie ale nie o tym chciałem pisać. Bo decyzję o sadzaniu na ławkę Kamińskiego dla mnie jest objawem debilizmu, jest to o wiele lepszy atakujący niż Mikołajczak, co prawda Paweł kopie na zagrywce z lewej ręki no ale w ataku Michał gra o wiele dojrzalej. Paweł Rusek to gwarancja przyjęcia na niezłym poziomie. Mika widać zaczyna grać na całkiem przyzwoitym poziomie, dziura na pozycji drugiego przyjmującego jest to Hietanen jest słaby w przyjęciu co prawda w ataku robi swoje ale to do jasnej anielki jest przyjmujący i głównie ma przyjmować. Więc ja bym wolał postawić na Żalińskiego który według mnie powinien być nr 1 na przyjęciu w Gdańsku a do niego dostawiany albo Mika albo Hietanen. No ale TRENER Luks jest mądrzejszy. Środek mocny bo Gawryszewski i Kaźmieraczk to już uznane marki w Plus Lidze. Sypacz Łomacz, niestety to tylko Łomacz i ma zagrania fajne przeplatanie słabymi, ale ogólnie gra dość interesująco. Uważam też że ostatni mecz wygrany z Częstochową może być przełomowym dla drużyny znad morza. Kielce, za wiele o nich powiedzieć nie mogę bo nie widziałem w ich wykonaniu nawet 1 seta w tym roku, ale posiłkując się opiniami innych można powiedzieć że rewelacji nie grają, ciułają punkty ale to bardzo nierówna drużyna. Widać że grę ciągną Danger i Milczarek, ten cały Penczew też potrafi zagrać, Zniszczoł w ataku taki se, ale w bloku fajnie się czuje. Na moje Kielce mają mniejszy potencjał, do tego własna hala Gdańszczan myślę że się przełamią i wygrają pierwsze spotkanie przy własnej publiczności.
820#
Trefl Gdańsk - Effector Kielce 1 @ 1,68 ⛔ 0-3 ???? LUKS na trenera roku!!
3/10
Marathonbet
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Spróbuję jeszcze raz zaatakować Rosję, jutro mamy puchar Rosji i z całej oferty wybrałem jeden typ a mianowicie Fakieł kontra Gubernija, uważam że obie drużyny mają bardzo porównywalny potencjał, kwesta zwycięzcy meczu jest otwarta jednak raczej wygrają gospodarze. Ja uważam że żadna z drużyn nie wygra tego meczu 3-0, więc granie overa 177,5 według mnie jest dobrą opcją to ta linia powinna zostać pokryta przy 4 setach. Na pewno własny teren przemawia za drużyną Żygadły, jednak wcale rewelacyjnie się w tym roku nie spisują. Ogólnie Fakieł ma zwyczaj w tym sezonie grać 5 setówki więc nie mam nic przeciwko by jutro była powtórka. Bakun i Melnik to niezła siła w ataku więc może być ciekawy mecz. Goście skład mają lepszy na moje, wraca chyba Nikic po urazie chociaż mogę się mylić. Do tego Esko dość szybko przyzwyczaił się do stylu Rosjan i sypie ciekawie. Na młotku Pavlov to spory ogień. Dla mnie mecz na styku co najmniej 4 setowy więc overek pyknie.

821#
Fakieł Nowyj Urengoj - Gubernija Niżny Nowogród Over 177,5 @ 1,96 ⛔ 125 :]
2/10
Marathonbet
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ruskich wałkarzy już nie ruszam więc tylko PL i Włochy, ewentualnie LM ;)
Kursy na mecz, under/over mnie nie zadowalają więc gram na ujemny handicap punktowy w stronę Zaksy. Dlaczego tak? po pierwsze KK ma najbardziej ustabilizowaną formę, najwyższą formę w lidze, im przestoje się nie zdarzają i w ogólne nie biorę pod uwagę przegranie seta w jakimś wysokim stosunku punktowym. JSW ma takie przestoje i swobodnie może przegrać jakiegoś seta nawet do 18. Do tego Zaksa jest moim faworytem i nawet wygrywając 3-0, w minimalnym stosunku czyli różnicą dwóch punktów to tylko raz muszą wygrać 25-21 by typ wszedł realne? realne. Do tego Hala Azoty twierdza, JSW łatwo mieć nie będzie. Zagrywka siedzi Zaksie i w obliczu absencji Wojtaszka to fajowy handicap. JSW też straszy na zagrywce ale po drugiej strony jest Fontales, Ruciak i Gacek którzy w przyjęciu są świetni. Guma zrobi tu różnicę i przy dobrym przyjęciu a takie będzie pogoni Jastrzębski.
822#
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle -7 - Jastrzębski Węgiel 1 @ 1,96 ✅ 75-52 izzi ????
3/10
Marathonbet
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Drugi mecz z 6 kolejki PLS, Olsztyn podejmuje Warszawę. Starce byłego trenera Wawy Panasa z AZS-em. Faworytem tego meczu są goście. Ogólnie rzecz biorąc sezon brutalnie weryfikuje siłę Olsztyna po kontuzji najlepszego gracza Ananiewa. Zdecydowanie zawodnicy pokroju Ferensa, Krzyśka czy Hermana nie powinni nawiązać walki gośćmi. Warszawa złapała ostatnio fajną formę co prawda grali z przeciętnymi drużynami ale gra drużyny z Warszawy jest coraz lepsza. Wierzbowski i Pawliński to bardzo ciekawa para przyjmujących. Obaj się wzajemnie uzupełniają, obaj znakomicie spisują się w polu serwisowym. Zresztą jak cała Politechnika i to będzie miało ogromne znaczenie bo Olsztyn słabo przyjmuje. Zajder i Nowak fajna para na środku, Drzyzga sypie bardzo dobrze, a doświadczenie Szymańskiego jest nieocenione. Michu Potera na libero nawet fajnie się spisuje, Wawa to kompletna drużyna, jest potencjał w tym zespole i zdaje mi się że punktów dzisiaj nie stracą w Olsztynie, więc gram ujemny handicap w stronę gości.
823#
Indykpol AZS Olsztyn - AZS Politechnika Warszawska -1,5 2 @ 1,75 ✅ 0-3 pięknie Politechnika!
2/10
Tobet
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Kole3jnym moim typem jest under punktowy w meczu, w jedynym dzisiejszym meczu Włoskiej Lega Pallavolo. Latina podejmuje Trentino. Nie oszukam tu nikogo pisząc że faworytem jest Trentino. Jeśli będzie maksymalna koncentracja żadnego olewania to wygrają ten mecz 3-0. Skład wychodzi najmocniejszy więc powinno być ok. Latina bardzo ciekawie prezentuje się w tym roku, widać że Jarosz dojrzewa siatkarsko na Włoskich parkietach. Ogólnie kadrowo jest nieźle ale znowu bez jakichkolwiek rewelacji. Trentino gra swoje ostatnio i spokojnie wygrywa. Nie będę przecież opisywał drużyny Trentino bo to jest bez sensu, ale krótko mówiąc jak nie będzie żadnego lekceważenia to będzie spokojnie 3-0. Kurs to spore value, chociaż z chęcią pograłbym wyższą linię np 183, a takiej nie ma, bo linie 175 to mniej więcej to samo co 160 bo i tak przy 4 setach by nie weszło a kurs tutaj zdecydowanie lepszy. Wahałem się również między underem a -2,5 na Trento no ale zawsze może być 3-0 dla Latiny ???? ;)
824#
Andreoli Latina - Itas Diatec Trentino Under 160,5 @ 2,44 ✅ 133 JUANTORENA!!
2/10
Marathonbet
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
No i taśma morderca. Ako: 2,042 ;)

825#
Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa Under 160,5 @ 1,35 ⛔ największe cieniasy PLS-u? resovia
Latina - Trentino 2 @ 1,166 ✅
Macerata - Perugia 1 @ 1,07
Modena - Ravenna 1 @ 1,05
Skra Bełchatów - Delecta Bydgoszcz 1 @ 1,153 ✅
3/10
Marathonbet
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Nie znam się na boksie, ale przy każdej większej walce staję się typowym Polakiem i zostaję znawcą boksu. Dla mnie ta walka to jedna wielka komercja, bracia Kliczko wiedzą co robić by kasa się zgadzała, więc muszą kilka rund powalczyć by sponsorzy byli zadowoleni. 6 czy 7 rund to tak chyba idealnie, a później Kliczko zakończy walkę.
826#
Władimir Kliczko - Mariusz Wach Over 5,5 rundy @ 1,50 ✅ 12 brawo Wach
3/10
Sportingbet

827#
Władimir Kliczko - Mariusz Wach Over 6,5 @ 1,80 ✅ 12
2/10
Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Bardzo przyjemna linia w Betsafe, taki under to nic innego jak wynik 3-0 dla Modeny, a na taki typ jest o wiele niższy kurs. Modena nie spisuje się w tym roku najlepiej mają dwie wygrane i dwie przegrane, przed sezonem mocno się osłabili jednak aż tak cienko to z drugiej strony nie wyglądają. Najgorsze jest w tej drużynie przyjęcie, ale ostatnio grał Deroo Sam który trzyma całkiem przyzwoicie przyjęcie, Manir pokryje Kooya i powinno być ok. Baranowicz to tylko wystawiacz ale H2H pomiędzy nim a sypaczem Ravenny to tak jak Zagumny-Łomacz. Gundars Celitanas spory ogień na młotku i dzisiaj mocno liczę na tego zawodnika. Środek siatki przyzwoity Sala i Vesley to bardzo skuteczni zawodnicy. Brak wygranej w stosunku 3-0 nad najgorszą drużyną ligi będzie swoistą porażką. Ciężko znaleźć pozytywy w grze drużyny Ravenny najgroźniejszy jest zawodnik występujący na pozycji atakującego Stefano Moro. Reszta to typowi przeciętniacy, którzy powinni grać w drugiej lidze, ale niestety kuchennymi drzwiami Ravenna dostała się do S1 i trzeba ich oglądać. Dla mnie każdy inny wynik niż 3-0 będzie sensacją i kompromitacją Modeny.
828#
Modena - Ravenna under 145,5 @ 1,86 ⛔ 188 (1-3 ????) po co był modenie ten 3 set :-(
3/10
Betsafe
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Długo zwlekałem z zagraniem tego typu, obiecałem sobie że jak kurs wskoczy ponad 1,60 to zaatakuję Cuneo i tak też robię. Może i Cuneo ostatnio nie gra rewelacji, dwie przegrane z rzędu, no ale nie z byle kim bo z Trentino i rozpędzoną Latiną. Szkoda tylko że Cuneo nie dysponuje najlepszym przyjęciem bo Grbić gdyby miał piłkę pod siatką to swobodnie mógłby grać dwójką znakomitych środkowych czyli GiGi Mastrangelo i Emanuelem Kohutem, a tak obaj dostają tylko po kilka piłek na mecz, no ale są zazwyczaj bardzo skuteczni. Cuno potrafi grać blokiem więc Piacenza w tym elemencie nie będzie miała aż tak dużego handicapu. Zagrywka to mocna strona tej drużyny praktycznie każdy może swobodnie zaserwować asa. Sokolov jest w wybornej formie i o niego się nie martwię. Liczę na przełamanie przyjmujących N&#39;Gapetha i Wijsmansa obaj potrafią, ale obaj są lekko pod formą. Nie sądzę też że Cuneo przegra trzeci mecz z rzędu, Piacenza niby wszystko fajnie ale mnie oni nie przekonują, nie wiem czemu. Kadrowo petarda ale to nie wystarczy do wygrywania. Cuneo to nadal 3 siła we Włoszech. Piacenza to bardzo zrównoważona drużyna praktycznie Papi, Zlatanov i Fei grająna podobnych parametrach i otrzymują po równo piłek. Środek też wiele nie dostaje jak w Cuneo. Na moje wygrana Cuneo a kurs po takim wzroście mnie zadowala.
829#
Cuneo - Piacenza 1 @ 1,64 ✅ 3-0 pogrom, Tim spirit zadziałał perfekcyjnie
2/10
Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
3 typy z LM mężczyzn. Typ na Maceratę i na Zaksę połapałem praktycznie na górnym pułapie limitu więc, przy Maceracie brakuje kilku zł by było pełne 2,5j, ale brakuje nie dużo więc zaokrągliłem do 2,5.
Roeselare to już nie jest tak silna drużyna jak trzy lata temu, kiedy straszyli niesamowicie w ofensywie. Mecz o tyle ważny bo praktycznie o drugie miejsce w tabeli. Obie drużyny nie mają szans z Zenitem więc do wyjścia z grupy nie wystarczy pokonanie Innsbrucku ale także zwycięstwa pomiędzy sobą. Fryderyki też nie jest niewiadomo jaką siłą, ale według mnie są nieco lepsi niż rywale, do tego taki kurs na moje to value więc spróbuję. Viaczesław Simeonov powienien pociągnąc grę, do tego ciekawi zawodnicy tacy jak Rosic, Lima czy Rivera. Niemcy zawsze w LM niezależnie od składu jakim dysponują potrafią grać. Belgowie tak jak pisałem to już nie ta sama ekipa ie ma tej epy a ataku, bazują na szybkiej grze i jak się ich odrzuci od siatki to mogą mieć problemy w ataku, a Fryderyki potrafią zagrywać.
Drugi typ na over punktowy Trentino-Zaksa, uważam że KK jest spokojnie w stanie ugrać seta, jak nie więcej. Są w super formie, wzmocnienie Fontelesem do tego kapitalna gra środkiem. Nie wiem co z Gackiem ale coś obiło mi się o uszy że zagra, chociaż ostatnio w PLS młody libero poradził sobie dobrze. Trentino też się odbudowuje, ale bardziej stabilną formę ma Zaksa, tylko że Trento ma Juantorenę. Ja osobiście liczę na wyrównany mecz, nie sądzę że ktoś wygra to spotkanie 3-0 i dlatego też gram over 160 punktów który wchodzi bardzo bardzo pewnie przy 4 setach, a nawet przy 3 granych do 30 :razz: jest szansa na powodzenie.
Ostatni typ z kolei na under punktowy w meczu Generali - Macerata. Włosi mają praktycznie na każdej pozycji zawodnika lepszego o co najmniej klasę. Widać że Macerata jest w mega formie na początku sezonu, Travica sypie bardzo dobrze, urozmaica grę. Zabraknie kontuzjowanego Savaniego ale rezerwy są na tyle mocne że drużyna nie odczuwa absencji Christiana. Kovar też ostatnio małe problemy, ale przynajmniej gra Saszka Starović i z tego się cieszę, a para Zajcew i Parodi to para kompletna. Komplet punktów pojedzie zapewne do Włoch, a nawet przy wyniku 3-1 ten under ma szanse na powodzenie. Macerata pokopie ich zagrywką i to przesądzi o wygranej.

830#
Knack Roeselare - Friedrichshafen 2 @ 2,40 ⛔ 3-1 jest niedosyt :]
2/10
Unibet

831#
Trentino - Zaksa Kędzierzyn Koźle Over 160,5 @ 1,75 ⛔ 141 czegoś zabrakło :?
2/10
Marathonbet

832#
Generali Haching - Macerata Under 180,5 @ 1,94 ✅ 139
2,5/10
Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
O dziwo popieram typ DawidBarca. To co gra miszcz Polski to jest jedna wielka kpina. Jak można przegrać na Podpromiu z Częstochową to nie wiem. Ostatnie mecze też na kiepskim poziomie. Cuneo jeśli zagra z taką pasją jak w meczu z Piacenzą to o wynik jestem bardzo spokojny. Mają lidera w postaci Sokolova który w trudnych momentach ciągnie zespół, Wijsmans i N&#39;Gapeth jeśli będą przyjmowali tak jak w niedzielę to będzie dobrze. Mastrangelo i Kohut straszą na środku. Do tego wirtuoz Grbić. Mocna zagrywka to spory atut zespołu z Piemontu więc powinni spokojnie wygrać, może nawet 3-0.
Rozgrywający:
Grbic 9:7 Tichaczek
Analiza fajna :wink: ale jeśli zdecydowałeś się na porównanie zawodników na konkretnych pozycjach to w tym przypadku porównując tych zawodników powinieneś zastosować inną skalę. Ten &quot;pojedynek&quot; po wienien wyglądać tak:
Nieudacznik -1 - Grbić 10

833#
Miszcz Polski Resovia Rzeszów - Bre Banca Lannutti Cuneo 2 @ 1,60 ✅ 0-3 resovia ????
2/10
Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
To teraz czas na PRAWDZIWEGO Mistrza Polski. Skra Bełchatów podejmuje w Łodzi drużynę ze stolicy Rosji. Faworytem jest Skra, pomimo tego że zagra bez Plińskiego. Niestety najlepszy środkowy PLS-u złapał grypę. Zastąpi go Kłos który musi coś udowodnić, bo stracił miejsce w tym roku na rzecz Kooistry. Skra ma mocne skrzydła, Woicki całkiem fajnie rozumie się z Atanem i to spora szansa dla Skry. Wlazły ma kłopoty w przyjęciu, ale jak trzeba to w ataku kończy. Winiar jest w formie. Dynamo zagra bez Kurka, na pewno nie są to wielcy potentaci. W tym roku nie grają najlepszej siatkówki. Dla mnie wygrana Skry.
834#
Skra Bełchatów - Dynamo Moskwa 1 @ 1,541 ✅ 3-1
3/10
Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
A jednak dopiero teraz statystyki. Jest ok, trochę frajerskie kupony typu 825 i 820 no ale nie można przecież wszystkiego trafiać. Jest ✅ jest ok i tego się trzymajmy.
Podane Kupony: 834
Trafione Kupony: 488
Zwroty: 27
Zainwestowane: 1292,5j
Wygrane: 1433,185j
Zysk: 141,685j
Yield: 10,69%


Żużel: 182/307 w tym 22 zwroty
Kolarstwo: 143/264 w tym 1 zwrot
Siatkówka: 102/165
Piłka Nożna: 4/13 w tym 1 zwrot
Biathlon: 47/69 w tym 3 zwroty
Skoki Narciarskie: 7/8
Biegi Narciarskie: 1/4
Lekkoatletyka: 0/2
Boks: 2/2
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Trener Luks nadal trenerem Lotosu więc swobodnie gram na Politechnikę iż wygra 3-0. Gdańska ma spory potencjał ale jak się ma takiego trenera co wszystko spieprzy to jak mogą być wyniki. Mika (wiadomo że z Rzeszowa) gra chyba najgorzej w całej Plus Lidze, najlepsze są w jego wykonaniu pajpy ???? Hietanen w ataku ciągnie grę jednak w przyjęciu to jest sporo dziura. Liczę że Luks pokaże swój kunszt trenerski i znowu wystawi gorszego w ataku Mikołajczaka. Gdyby Kaźmierczak znowu usiadł na ławce to pęknę ze śmiechu. Ogólnie rzecz biorąc gdyby przed meczem wywalili Luksa to Trefl by seta ugrał a tak nie mają szans. Politechnika gra nadspodziewanie dobrze w tym sezonie. Widać że jest fajna forma, Fabian Drzyzga rozgrywa bardzo dojrzale i ciekawie. Szymański swoje na młotku robi, Wierzbowski w przyjęciu na początku sezonu wygląda dobrze. Środek też funkcjonuje na wysokim poziomie. Do tego bardzo mocna zagrywka którą zniszczą Trefl który z przyjęciem ma problemy, po takim kursie według mnie warto zagrać na Polibudę.
835#
AZS Politechnika Warszawska -2,5 - Trefl Gdańsk 1 @ 2,13 ⛔ 2-3
2/10
Pinnacle
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
*przez pomyłkę podałem stawkę 2 a w rzeczywistości dałem za 2,5, ale to i tak nie ma znaczenia bo w statsach uwzględnię oczywiście 2 ;)
839#
Dynamo Moskwa - N. Novgorod 2 @ 3,55 ✅ 0-3
2/10
unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom