>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wielki powrót by dawid.400

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Cuneo jest ostatnio na fali, w lidze łoją każdego kto stanie im na drodze, w niedzielę spokojnie w stosunku 3-1 pokonali Veronę, wcale nie taką słabą drużynę. W LM w środę przejechali się jak walec po miszczach Polski. Sokolov jest w fantastycznej formie i zawodnik zapowiada że jutro zagrają na 100% by zapewnić sobie awans z 1 miejsca. Droga drużyn Włoskich w tym roku w LM będzie jeszcze bardziej utrudniona bo Macerata ma organizować FF więc Włosi będą mieli rzucane kłody pod nogi by gdzieś odpadli, bo co z tego że mają najlepsze drużyny na świecie jak lepiej żeby grały jakieś Arkasy bo w FF nie może być za dużo włoskich drużyn. Ale wracając do meczu, N&#39;Gapeth wije się jak pantera jest w niesamowitym sztosie, to jest prawdziwy lider zespołu. Grbić sypie bardzo pewnie a Tichaczek wygląda przy nim jak adept siatkówki. Ostatnio w 1 secie zszedł Wijsmans ale nie mam żadnej informacji by miał jutro nie zagrać. Ale nawet Antonov go spokojnie zastąpi. Środek swoje robi przy takim sypaczu. Resovia do Włoch pojechała bez Akrema i Nowakowskiego. Do składu wrócił jednak Kosok ale jego forma to wielka zagadka, no ale z drugiej strony nic po środkowych w Rzeszowie bo ten cienias Tichaczek i tak im nic nie dogrywa więc to nieistotne. Ale strata najlepszego zawodnika Akrema to już jednak osłabienie i tak słabego zespołu. Sam Bartman nie zapewni co najmniej 20 punktów w każdym secie, a takie tuzy jak Lotman w ofensywie nic nie dają. Kovacević też jeszcze nie gra na 100%. Dla mnie zwycięzca może być tylko jedna drużyna czyli Cuneo, liczę na demolkę, a sety maksymalnie do 20 to chyba max ile może ugrać Resovia na trudnym terenie we Włoszech, więc gram handicap punktowy -12,5 na drużynę prowadzoną przez Roberto Piazzę.
840#
Cuneo -12,5 - Resovia Rzeszów 1 @ 1,94 ⛔ 93-87 jak mogli dostać seta do 14 i to z Resovią? :-|
3/10
Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jestem zmuszony zagrać w najgorszym bukmacherze w sieci, ale nigdzie indziej nie ma takiej linii. Zaksa na moje oko jest w stanie dzisiaj ugrać co najmniej seta. We Włoszech zagrali średnio, a i tak potrafili nawiązać wyrównaną walkę praktycznie w każdym secie. Castellani mówił że zagrali najsłabszy mecz w tym sezonie, no ale ja go tam nie słucham :wink: Zaksa jest w formie, trochę zawodzi Ruciak, szczególnie w ataku, ale w przyjęciu jest ok. Fonteles jest w gazie, Rouzier to nie jest kiler ale ostatnio gra na przyzwoitym procencie. Ogromną siłą jest Zagumny i środkowi i liczę że w tym elemencie Zaksa będzie miała dzisiaj przewagę. Nie gra Gacław i to spora strata ale ten Kozuira wcale taki słaby nie jest, no i mocno w przyjęciu chowa go Fontales. Trento grało 5 setówkę z Maceratą, grali dobrze, ale w tym momencie nie jest to drużyna nie do pokonania. Zaksa zdecydowanie ma szanse na seta, jak nie więcej, a według mnie gra w każdym secie będzie wyrównana to też szansa na over 181 punktów jest duża.

843#
Zaksa Kędzierzyn Koźle - Trentino Over 180,5 @ 1,86 ⛔ 179 ???? no i się posrali na rzadko
3/10
Betsyf
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Macerata ma zagrać pierwszym składem, żadnego odpuszczania więc uważam że po takim kursie warto zagrać ten typ. Macerata na każdej pozycji ma zawodnika o dwie klasy lepszego. W mecz w Unterhaching Macerata wygrała 3-0, jednak linia punktowa wyniosła 139, ale jeden z setów grany był na przewagi i zakończył się 27-25 z tego co pamiętam. Aby jednak ten typ wszedł potrzebuję 3 sety 25-20, realne? realne. W jednym spokojnie może być większy blow out.
844#
Macerata - Generali Unterhaching Under 135,5 @ 2,55 ✅ 133
3/10
Betsafe
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Crvena to najgorsza drużyna tegorocznej LM, drużyna która odstaje chyba nawet o 2 poziomy od pozostałych drużyn. Ciężko szukać pozytywów w ich grze, popełniają masę własnych niewymuszonych błędów. Drużyna ma fatalne przyjęcie i głównie bazuje na wysokich piłkach, Tour potęgą w tym roku nie jest, ale są solidnym teamem. DO tego mocno straszą na zagrywce szczególnie Konecny. Przyjęcie mają dobre za sprawą Exigi. W ofensywie Popp i Konecny powinni robić różnicę, zespół dobrze gra blokiem i wyblokiem i dlatego też liczę że od początku pojadą na pełnej ku... i nie pozwolą by goście doszli do 20 punktów w pierwszym secie.
845#
Tours - Crvena Zvezda 1 set Under 44,5 @ 1,97 ✅ 25-18=43 izzi :cool:
2/10
Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
O Piacenzie kilka słów napiszę jutro albo później.
Resovia: Boże wybacz mi bo nie wiem co czynię.
846#
Piacenza - Perugia 1 @ 1,28 ✅ 3-1
Resovia Rzeszów - Politechnika Warszawska 1 @ 1,30 ✅ 3-0
3/10
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Gram zdecydowanie na Norwegów w tym typie, na razie wszystko na czuja i na podstawie wywiadów i opinii trenerów. Ale tak Norwegia wystawia bardzo mocny skład, dzisiaj przegrają według mnie tylko z Francją i Ruskami. Tora Berger i Solemdal powinni po zmianach kobiet być bardzo wysoko razem z Francją i Ruskimi. Niemki w mojej ocenie powinny już trochę tracić. U panów Niemcy bez swoich dwóch fortepianów Peiffera i Birnbachera. Zamiast nich jadą Lesscher i Schempp, ten pierwszy nie dość że zawsze słabo strzelał to biegowo też nigdy nie miał rewelacyjnych wyników. Schempp na strzelnicy też pudłuje jak nienormalny biega zazwyczaj dobrze. Wikingi mają Bjoentegaarda który jedzie pierwszy raz w seniorach, ale skoro startuje to coś jest na rzeczy, może to nowy Tarjei Boe? kto wie. No i na końcu mistrzunio Svendsen więc nawet ewentualnie jak Norwegia straci na 3 zmianie to Emil to odrobi.
Francja z Dorin i Brunet na pierwszych zmianach mogą pozamiatać ten typ. Szwedzi wystawiając Jonsson i Stroemestedt strzelają sobie w stopę, bo biegowo na tych dwóch zmianach stracą gdzieś ok 1 minuty, no a jeszcze strzelnica gdzie będzie słabiutko w porównaniu z Francją. Facetów lepszych mają Szwedzi, Lindstroem i Ferry to uznane marki, tylko jak baby spieprzą to im już nie będzie chciało się nadrabiać. Francuzi niby 2 garnitur ale i tak nie jest źle Beatrix potrafi dobrze pobiec, Boeuf tak samo, na strzelnicy nie mają problemów więc i na to dzisiaj liczę. Nie ma na szczęście Vansą Że więc nie ma kto spieprzyć, no i brak Simona w sztafecie to zawsze wzmocnienie :cool::grin:

Z innych typów które rozważałem to Słowacja - Kanada 1 @ 1,70 Marathonbet oraz Ukraina - Szwecja 1 @ 1,80 Marathonbet ale jako że są to pierwsze zawody to trzeba poobserwować i zagrać na te &quot;pewne&quot; reprezentacje.

847#
Norwegia - Niemcy 1 @ 1,43 ✅ 2-4
Francja - Szwecja 1 @ 1,30 ✅ 5-8
3/10
Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
W 10 dni ✅6j? żyć nie umierać. Poprzednio zlekceważyłem swoje założenia grania płaską stawką i raz grałem za 2 raz za 3 i okazało się że te za 3 nie wchodziły te za 2 wchodziły i ledwo co plus wyszedł. Teraz zwiększam stawkę do 3 już na stałe. Bolą porażki typu #842 i #843 bo brakowało tak mało że płakać się chce że to nie weszło. Ale dzisiaj Macerata dała zarobić także nie narzekam.

To tyle oby ostatni miesiąc prowadzenia tematu był równie udany jak wcześniejsze.

Podane Kupony: 847
Trafione Kupony: 495
Zwroty: 27
Zainwestowane: 1326j
Wygrane: 1471,287j
Zysk: 147,287j
Yield: 11,11%


Żużel: 182/307 w tym 22 zwroty
Kolarstwo: 143/264 w tym 1 zwrot
Siatkówka: 108/177
Piłka Nożna: 4/13 w tym 1 zwrot
Biathlon: 48/70 w tym 3 zwroty
Skoki Narciarskie: 7/8
Biegi Narciarskie: 1/4
Lekkoatletyka: 0/2
Boks: 2/2
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jutro kilka słów, polecam nawet z handi -1,5.
848#
Politechnika Warszawska - PGE Skra Bełchatów 2 @ 1,20 ⛔ 3-2 ????
Lotos Trefl Gdańsk - Resovia Rzeszów 2 @ 1,20
3/10
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Początkowo jak przejrzałem oferty u bukmacherów to wydawało mi się że są fajnie pewy, ale jak dłużej przemyślałem sprawę to stwierdzam że jest cienko. Pan Tobet tak kozaczył że jakąś specjalną ofertę wystawią, a mają najgorszą ofertę na rynku ???? czyny ważniejsze od słów panie Tobet to tak na przyszłość jeden betsyf wystarczy nie powtarzajcie ich błędów :spokodfhgfh:
Gram na razie tylko ten jeden typ, nie uważam że jest to niewiadomo co ale.. Ustiugow pojechał w miksach, a trener Ruskich coś wspominał że w sztafecie pojadą zawodnicy którzy mają najlepszą formę, wiec skoro Jewgienij pojechał to jest w formie :] W sztafecie nie zawiódł, dobrze szybkie strzelanie, dobry bieg. Dodam że strzelał najszybciej z całej stawki. W biegach długich spisuje się jako tako, bardziej to specjalista od masówek. Ale widać że cała kadra Rosyjska jest w formie to liczę na dobry występ Jewgienija, po ciuchu liczę na wygraną. Anton zazwyczaj dobrze strzela, z bieganiem tragedii nie ma ale na dystansie 20 km będzie zdecydowanie wolniejszy. Nie wiem czy Ustiugow jest w stanie nadrobić aż 1 min na trasie, by w razie jednego ewentualnego pudła więcej był przed swoim kolegom, ale przy równym strzelaniu a takie może być Ustiugow wygra ten pojedynek biegowo.
849#
Jewgienij Ustiugow - Anton Szipulin 1 @ 1,82 ✅ 5-9
3/10
Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Braterski pojedynek tfuu siostrzany pojedynek pomiędzy dwoma Ukrainkami. Zdecydowanie w tym zestawieniu gram na Vitę. Dlaczego? Jak wiemy bieg długi to liczy się strzelanie a w tym aspekcie zdecydowanie lepsza jest Vita, tak trochę dla zobrazowania powiem że rok temu a w kwestii strzelania u obu zawodniczek nic się wielkiego nie zmieniło, Vita miała skuteczność 85%,a Valij 77%, różnica ogromna. W mikstach nie pobiegła Valij bo po prostu słabo strzela. Dzisiaj to da się jej mocno we znaki jak zainkasuje ze 3 minuty dodatkowe za słabe strzelanie. Vita w sztafecie pobiegła dobrze, strzelała też szybko i dobrze tylko jedno dobieranie. Według mnie w tej parze zdecywoadną faworytką jest Vita.
Gerekova to strasznie brzydka zawodnicza, brzydsza nawet od Tory :cool: i dlatego przeciwko niej :wink: A tak na poważnie, Kristi jest w dobrej formie, obecnie to najlepsza zawodnicza z Biało-Czerwonych. Dobre strzelanie, oraz w miarę dobry bieg, po cichutku liczę na TOP10, a przy 20/20 jest do tego spora szansa. Dobry bieg w mikstach, dobrze strzelanie 10/10. Chociaż tym nie ma co się sugerować bo to pierwsze zawody, ale tymi wynikami potwierdziła dobrą formę którą prezentowała latem. Gerekova lepiej biega ale na pewno nie pobiegnie o tyle szybciej by nawet w przypadku jednego pudła więcej wyprzedzić Polkę, ja szacuję że pobiegnie szybciej o 30-40 sekund. Ale to na nic się zda, bo na strzelnicy będzie według mnie o wiele gorsza, strzela w średnim tempie, ale bardzo niecelnie. Rok temu Pałka 83,5%, Gerekova 78%, ale to tylko tak dla zobrazowania typu.
Swoista lokata na moje. Gossner ma zastąpić Neuner i może ją zastąpić, ale prędzej w biegach gdzie za pudła są karne rundy anieżeli karna minuta. Gossner jak strzela tak strzela i pomimo tego że trenowała strzelanie to cudów nie będzie. Przypominają mi się jej ubiegłoroczne występy w biegach długich gdzie potrafiła pudłować nawet 7 razy! Biegowo lepsza od Bachmann biegowo może nawet nadrobić ponad minutę, ale jestem wręcz pewny że Bachmann strzeli przynajmniej o dwa razy celniej niż Miriam.

850#
Vita Semerenko - Valij Semerenko 1 @ 1,526 ✅ 20-29
3/10
Sportingbet

851#
Krystyna Pałka - Jana Gerekova 1 @ 1,60 ✅ 6-34
3/10
Unibet

852#
Tina Bachmann - Miriam Gossner 1 @ 1,60 ⛔ 33-10
3/10
Betsafe
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Teraz spadam na uczelnię, ale jak wrócę to napiszę kilka słów o tym typie i zapodam jeszcze inne ;)
854#
Martin Fourcade - Carl Johan Bergman 1 @ 1,43 ✅
3/10
Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Po raz kolejny przeciwko Valiji Semerenko tym razem zdecydowanie stawiam na Dorę, dlaczego? Po pierwsze Francuzka o wiele lepiej strzela to że na razie coś nie wychodziło kompletnie nie biorę pod uwagę, bo tak z dnia na dzień nie można zapomnieć jak się strzela, a rok temu Dorę pokazywała że w sztuce strzeleckiej jest dobra. Bardzo dobrze biega czym jestem mile zaskoczony, czasy biegowe w TOP15 zawodów to doskonały wynik jak na Marie. Valija słabo strzela, w masówce aż 4 błędy, biegowo obie zawodniczki są na podobnym poziomie, nawet z lekkim wskazaniem na Dorę, w tym pojedynku zadecyduje strzelanie a Dorę zdecydowanie może trafiać 10/10, a Valija w życiu nie strzeli 10/10.
855#
Marie Habert Dorin - Valij Semerenko 1 @ 1,60 ⛔
3/10
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Pozytywny typ, pozytywny kurs. Ustiugow jutro wyruszy na trasę 25 sekund przed Szipulinem i już na starcie ma spory handicap bo to aż jedna karna runda więcej. Do tego pierwszą rundę pobiegnie razem z Fourcadem więc tempo będzie bardzo mocne. Szypa pobiegnie z pędziwiatrem Bergerem ale obawiam się że nie utrzyma jego tempa. Także na 1 rundzie liczę że Jewgienij dołoży jeszcze kilka sekund Antonowi. Do tego na strzelnicy lepiej wygląda Ustiugow. Na razie widać że Rosjanin ma wysoką formę, jutro zdecydowanie może zameldować się na podium. Biegowo obaj wyglądają mniej więcej równo w Oestersund więc zadecyduje przewaga na starcie oraz strzelnica a tu przewaga po stronie Jewgienija.
856#
Jewgienij Ustiugow - Anton Szipulin 1 @ 1,72 ⛔
3/10
Unibet
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Rosjanka jest lepsza w biegu, myślę że jutro jest w stanie samym biegiem nadrobić nad Henkel ok 20 sekund czyli da to jej możliwość jednej karnej rundy więcej. Do tego rusza na trasę wcześniej o 8 sekund, to dużo i mało, ale myślę że do pierwszego strzelania ta przewaga może wzrosnąć do 15 sekund nawet, na strzelnicy Henkel jest dość pewna ale strzela wolno w porównaniu do Olgi która strzela najszybciej z całej stawki, no może TOra jak wpadnie w trans to ładuje szybciej. A Vilukhina pomimo tego że strzela szybko to z celnością nie ma problemów. Taki kurs to fajne value, chociaż w Marathonie będzie lepszy kurs, ale nie będę miał możliwości zagrania także gram już teraz w Betsyfie.
857#
Andrea Henkel - Olga Vilukhina 2 @ 1,98 ⛔
3/10
Betsafe
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
858#
Berlin - Lokomotiv Novosibirsk 2 @ 1,48 ⛔
Dinamo Moscow - Fenerbahce 1 @ 1,26 ✅*
Zenit Kazan - Friedrichshafen 1 @ 1,153 ✅*
ACH Volley - Macerata 2 @ 1,45 ⛔*
3/10
Marathonbet
*tak będzie :razz:
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Spore limity na to spotkanie ale zmieściłem się prawie na styk. Taki kursik na COpre to mimo wszystko spore value. Co prawda Copra mają taki skład gra tragicznie. Kompletnie mnie nie przekonuje ta drużyna, brakuje jakiegoś przełamania by z bandy gwiazd bo tak na razie postrzegam tą drużynę; utworzył się monolit. Materiał na dobrą grę jest bo jeśli jest przyjęcie to De Cecco wie co z tym zrobić, ma mocny środek i jak ma piłkę przy siatce to go wykorzystuje. Fei poniżej pewnego poziomu nie schodzi chociaż wyżyny to w tym roku nie są. Nie grał ostatnio Zlatanov, ale Papi i Maruoti czy Ogurcak potrafiązagrać na wysokim poziomie. Latina jest rewelacją ligi. Patrząc na skład to kadrowo odstają od Piacenzy, ale mają to coś czyli zgranie. Mocna zagrywka to też atut tej drużyny. Jakub Jarosz wyrasta na lidera zespołu. Rauwerdink to bardzo ciekawy zawodnik bo nie dość że trzyma przyjęcie to jeszcze w ataku sporo dokłada. Reasumując obie drużyny walczą o najlepszą 4 w tabeli. Copra zgłaszała przed sezonem mistrzowskie aspiracje i jeśli rzeczywiście tak ma być to ten mecz muszą wygrać.
859#
Andreoli Latina - Copra Piacenza 2 @ 2,25 ✅ 0-3
3/10
Marathonbet
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Chciałbym aby Macerata to spotkanie wygrała ale rozum podpowiada coś innego. Stawiam na Cuneo nie ze względu na ich siłę, chociaż też ją mają, ale ze względu na braki kadrowe Maceraty. Myślałem że przyjście Kooya coś zmieni ale to nie jest gwiazdor, szczególnie w przyjęciu ma kłopoty i z tego względu była zamiana Zajcew na przyjęcie a Kooy na atak i dla obu zawodników nie jest to korzystne. Lepsza opcja była by odwrotna Zajcew na ataku, Kooy na przyjęciu i jak Dick jest w drugiej linii to za niego powinien wchodzić Lampariello. No ale co ja tam mam do gadani ;) Cuneo pewnie dzisiaj podaruje sobie mecz w LM i z Maceratą zagrają na świeżości.
860#
Bre Banca Cuneo - Lube Macerata 1 @ 1,88 ✅ 3-2
3/10
Marathonbet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom