>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon '11 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
A ja typ neguję. Beneto jest nieobliczalny straszliwie, pamiętam w ubiegłorocznym Wimblu w 1r. także 5-setówka z Vliegenem a następnie Francuz dotarł do IV rundy ulegając Tsondze 1-3. Na trawie gra fajnie, przy siatce z pewnością ma przewagę. Berdych bywa chimeryczny, często sam ze sobą przegrywa sety, a że Julien na grassie nie jest leszczem myślę że może tu powalczyć. Także +2,5 seta Benneteau lub over gemowy.
Pełna zgoda. Francuz jak najbardziej powinien powalczyć z Berdychem, który nie jest w najlepszej formie, zdarzają mu się przestoje w grze i bardzo możliwe, że jutro też taki mu się przytrafi co Julien powinien wykorzystać wygrywając przynajmniej seta.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
nie wiem kto pracuje w polskiej telewizji... rozumiem ze takie mecze sa na kortach glownych ale po cholere pokazywac je jak od samego poczatku wiadomo jaki beda mialy przebieg...rozumiem 1 transmisje powrot Sereny OK. ale po co pokazywac Ferdka z przecietnym ruskiem ( fakt 1 set warty obejrzenia ale potem ponad godzina nuuuudy), nie mowiac juz o mecz Djoko-Chardy... a tyle pieknych pojedynkow dzisiaj bylo. :zoltakartka:dla polsatu sport. jeszcze te dziady komentujace jakby mieli zaraz paść.
eurosport o wiele lepiej to organizowal na RG

podpisuje się pod tym, Australian Open, RG i US OPEN to swięto na Eurosporcie, wtedy czuje się tą magie, relacje, powtórki, na zywo wywiady, program Lary i Matsa...po prostu Euro czuje blusa... a PolsatSport powiem krótko : mecze na zywo tylko z komentarzem bardzo kiepskim a dobór spotkań katastrofalny, nie czuc tam entuzjazmu - pozdrawiam!


Andre@


---
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
nie wiem kto pracuje w polskiej telewizji... rozumiem ze takie mecze sa na kortach glownych ale po cholere pokazywac je jak od samego poczatku wiadomo jaki beda mialy przebieg...rozumiem 1 transmisje powrot Sereny OK. ale po co pokazywac Ferdka z przecietnym ruskiem ( fakt 1 set warty obejrzenia ale potem ponad godzina nuuuudy), nie mowiac juz o mecz Djoko-Chardy... a tyle pieknych pojedynkow dzisiaj bylo. :zoltakartka:dla polsatu sport. jeszcze te dziady komentujace jakby mieli zaraz paść.
eurosport o wiele lepiej to organizowal na RG
Masz rację, też wielokrotnie mnie takie coś drażniło i zastanawiałem się czemu tak jest. Oni wychodzą z założenia, że jak gra Federer, Nadal, Djokovic, to musi być super widowisko, piękny mecz i w ogóle dramaturgia i emocje od początku do końca. I można się z tym zgodzić, pod warunkiem, że mają godnych siebie przeciwników. A tak to jest gra jednego aktora, czyli dla kibica tenisowego, który już trochę meczy oglądał jest to po prostu nuda.
Ale tak jest zawsze, nawet eurosport daję na kanale ogólnodostępnym mecze nadal, federera jak grają z leszczami.
No ale komentarza z Polsatu to nikt nie przebije. Ja pamiętam Tomaszewskiego, cenie go za wiedzę, nawet czasem przyjemnie się go słucha jak opowiada o kortach Warszawianki, czy historię Wimbledonu, ale jako komentator bieżących wydarzeń na korcie to nie mogę go słuchać ????
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
no wiec przze to ze ciezko o skroty itp to widzial moze ktos mecz Karlovica albo Kubota ? Karlovica na tej szybkiej trawie to raczej Łukaszowi sie nie uda przełamać natomiast jak ze strony Ivo ? Gładkie 3-0 mozliwe ? Co o tym sadzicie panowie ?
I czy mozna szukac niespodzianki graac na Sele ?
 
G 35

gesio

Użytkownik
no wiec przze to ze ciezko o skroty itp to widzial moze ktos mecz Karlovica albo Kubota ? Karlovica na tej szybkiej trawie to raczej Łukaszowi sie nie uda przełamać natomiast jak ze strony Ivo ? Gładkie 3-0 mozliwe ? Co o tym sadzicie panowie ?
I czy mozna szukac niespodzianki graac na Sele ?
no cóż można o Ivo powiedzieć, meczu nie oglądałem, a więc można tylko statystykami sie opierać, może ktoś oglądał video i się wypowie?
Ivo: 1.serwis - 63%, asy - 14, punkty po 1.serwisie - 93%, po drugim serwisie - 56%, uderzenia kończące +19.
myśle ze może nie 3-0, ale wygrać Ivo powinien
 
S 22

slooz3

Użytkownik
Ja oglądałem mecz Ivo z Tipsarevic&#39;em - Jak Karlovic trafił pierwszym serwisem to nie było gry, te 7% to zepsute woleje z akcji serve&amp;volley(biegał i biegał do tej siatki, wydawało mi się, że po tym 2 secie nie będzie miał sił, niestety nie dane było się przekonać), Janko troszke słabo biegał przez pachwinę, ale jak z determinacją i ambicją to nie miał raczej problemu z wygrywaniem swojego serwisu, płaski odwrotny forehand Janko zawsze kończył się winnerem - trochę mało ich było - ale bardzo skuteczna broń na Karlovica(lub też kątowa gra backhand&#39;owa). Kubot raczej nie ma co marzyć o przełamaniu w 1-2 secie chyba, że Ivo się szybko wystrzela, vide mecz Scheppera z Rochusem, gdzie Oliver wybiegał zwyciestwo - widzę to bardzo podobnie, choć Karlovic chyba jednak jest bardziej regularny niz De Schepper.
ps.a co do ramówki, to ja się nie dziwię - jakby nie pokazali Nadala czy Federera to by ich zasypał ogrom maili &quot;Ale jak to tak, że ja nie mogę oglądnąć nr 1 w turnieju, a pokazujecie mi jakichś gości z 3 i 5 dziesiątki&quot;. A osobiscie też tylko 13 gemów Fedexa zdzierżyłem :p.
 
szlachcic 6

szlachcic

Użytkownik
Fish M.-Istomin D.
Typ: 2
Kurs: 3,02
Długo się zastanawiałem nad tym typem i żałuje że nie oglądałem meczu Istomina z Kohlschreiberem. Fish i Istomin spotykają się ze sobą po raz pierwszy. Co prawda dzieli ich spora różnica położenia w rankingu Amerykanin na pozycji 9 a Uzbek 65. Jeśli chodzi o warunki fizyczne znacznych różnic nie ma gdyż obai panowie mają po 188cm wzrostu, różnica jest taka że Uzbek waży więcej od Fish&#39;a o 6 kg. Jeśli chodzi o faormę zawodników tu mogę się jedynie opierać o wyniki poprzednich spotkań bo nie miałem okazji oglądać wcześniejszych meczy. Fish wyeliminował zajmującego 279 pozycję Hiszpana Granollers-Pujol M. (3-0) a co zmnie zaciekawiło Istomin pogonił(3-1) zajmującego 39 miejsce Kohlschreibera, Niemiec jak mi wiadomo do słabych nie należy i głównie to zadecydowało o moim dzisiejszym typie na Istomina.
 
H 0

hubi.

Użytkownik
Marcel Granollers zajmuje 48 pozycje w rankingu ATP, także nie wiem skąd wyciągnąłeś informację, że jest 279 ????

edit Ted // pewnie na jego brata popatrzył ????
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Panowie oglądał ktos z was wczoraj mecz Tursonov - Gulbis ? Bo mam na moim kuponie już ostatni mecz, na Tursonova i nie wiem czy warto grać kontrę, przypomne, że został zatrzymany przy stanie 6:3, 3:6, 5:5. Jak tam Tursonov grał, dawał rade i raczej wygra ten mecz, czy też, optycznie Gulbis jakos się lepiej prezentował ? Bo przed meczem myslalem, że Tursonov poradzi sobie bardzo latwo z przeciwnikiem a wynik w ktorym mecz został zatrzymany daje teoretycznie 50% na 50%
 
bruno90 1

bruno90

Użytkownik
A ja mam takie pytanie. Wiecie dlaczego eurosport nie transmituje wimbledonu?!?!?!?! I gdzie w takim razie można go oglądać. Z góry dzięki
ted // polsat sport i internet
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ja w zeszłym roku obejrzałem sobie Wimbledon na BBC,bo akurat byłem w UK. I tam się czuje magię,o której mówicie w przypadku relacji Eurosportu z innych GS. Polsat po prostu w tym roku pokazuje mecze z Central Court-taki przekaz widocznie zamówili,bo był najtańszy. Kilka lat temu pamiętam,że przenosili się na inne korty żeby pokazać Radwańską,w tym roku na to się nie zapowiada nawet. No a komentarz panow Tomaszewskich i Wanio to się nadaje do pływania synchronicznego;). Może Lorek w końcu ich zastąpi?!
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Co do Berdycha z francuzem też bym tutaj nie nastawiał zbyt mocno na czecha. Nie wątpię, ma spore szansę na zwycięstwo, ale gra ostatnio nie równo i traci z własnej winy dużo punktów. Francuz natomiast prezentuje sie porządnie. I to wystarczy aby zrobic problemy tak grającemu Tomasowi.

Mnie interesuje mecz Fisha. Mam o nim dobre zdanie, szczególnie na trawie. Ostatnio gral naprawde solidnie. Llodra nie wiem jak sie reprezentuje więc jestem troche zmieszany. Wygrana z niemcem to dobry punkt ale czy dostatecznie? Nie jak dla mnie, ale... Ma ktos jakies dobre przemyślenia? Te powyżej, oparte na złych danych mnie nie przekonuja tym bardziej. A kurs na Rybę 1.38 na Betfair biorąc pod twoje uwagę mój styl gry jest ciekawy!
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Wawrinka, Gasquet, ARod, Berdych &amp; Lalo @ 2.08 ⛔

Po wczorajszym pudle nie bede sie rozpisywał o tej małej taśmie. Nazwiska zaufane w formie i na grass.

Stanislas ulubieniec lecz podczas współpracy z Lundgrenem wychodzi na lepszego uniwersalnego zawodnika niż na claycourtera który jeszcze rok temu wolał grać pod domem na chall na mączce niż na Queens. SuperBol wrócił do formy ale nie jest to taka jakość jak dwa lata temu potrafi ogrywać zawodników z miejsc 80+ ale nie Szwajcara który po Wimbledonie prawdopodobnie wróci do TOP10.

Rysiek powinien też spokojnie wygrać pierwsze rundy i zacząć turniej na poważnie od Poniedziałku, Kunicyn chociaż serwisem nie raz potrafi się wybronić w walce w polu na tej nawierzchni nie ma tylu argumentów co Francuz.

ARoda wstawiam tylko przez to że zawsze jest jednym z cichych faworytów do zdobywania każdego tytułu na trawie, rok temu nie wyszło ale przeciez miał kontuzje, był poważnie chory teraz nie będzie miało miejsca jakieś wpadki, drugi powód to jest Hanescu naprzeciwko siatki który z TOP10 ma bilans bardzo okrutny chyba na 30 spotkań wygrał z 3-4, a dodać trzeba ze psychicznie nie potrafi podchodzić do spotkań.

Berdycha choć nie trawie ponieważ gra schematycznie, chimerycznie to jednak ma bardzo mocne uderzenia i ogólna gre i na trawie bardzo mu to pomaga, na przeciwko Benneteau który jednak nie jest już tak wspaniały jak kiedyś, Berdych chociaż to II r. ma trochę większą mobilizacje przecież na RG wyeliminował go inny Francuz.

Ostatni na papierze to Feliciano Lopez chociaż jest to pussiak jego styl najbardziej pasuje na szybkie nawierzchnie ze świetnej strony pokazał się na tych szybszych mączkach w Barsie, Madrycie i na trawie w Queens. Rainer chociaż też podskoczył z formą nie sądzę by tutaj zanotował swoją piątą młodość jak parę lat temu.

Moodie/Norman, Llodra/Zimo &amp; Melzer/Petzschner @ 1.53 8/10

Dzisiaj inauguracja debli, przypomne gra się tak jak w singlu trzy wygrane sety w piątym nie ma TB. Te zagrania opieram na tym że te trzy pary bardzo dobrze czują się na trawie w każdym teamie jest chociaż jeden zawodnik który posmakował triumfu na Londyńskich trawnikach i nie sądzę by już w Środe mieli odpadać z tzw sklejkami.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Fish - Istomin over 36,5
kurs: 1.80
buk: Paddy Power

Zaskakująco niska linia przy dobrym kursie. Rybka to dla mnie trochę zagadka na trawie, niby lubi grać s&amp;v, ma porządny serwis i przy siatce też wie co do czego, a jednak na Wimbledonie nigdy mu nie idzie. W mniejszych turniej potrafi dojsc do finału, czy wygrac, ale na londyńskich kortach odpada przeważnie wcześnie.
Istomina buki chyba troche nie doceniły, jak przegrywał na trawie to z dobrymi zawodnikami: Nadal, Del Potro, Tsonga, Berdych. Stać go spokojnie na urwanie seta, a byc może i na cos więcej.
Uwazam, że mecz będzie wyrównany, mecz na trawie, a panowie w ogóle graja sporo TB, więc wg mnie linia jest do pokrycia na luzie, bo w innych bukach wynosi 39,5, więc Paddy Power oferuje nam sporo zaniżona granice, która może zostać pokryta nawet i w 3 setach.

Raonic - Muller over 10,5 w 1 secie

kurs: 2,10
Dwóch bombardierów, linia na cały mecz bardzo wysoka bo 44,5gema, więc w 1 secie jak najbardziej prawdopodobny TB. Myślę, że kurs lekko przeszacowany i jest to value, które warto ruszyć.
Del Potro - Rochus under 31,5
kurs: 1,85
buk: Tobet

Handi wynosi -7,5 a linia 31,5...Nie sądzę, aby Potro oddał Rochusowi seta. Belg nie jest chyba w najlepszej dyspozycji, w Eastbourne wygrał po kreczu Hewitta, później ledwo co ograł zmieniaka Berlocqa a w 1/4 odpadł z Seppim po słabym meczu. Wczoraj grał aż 5 setów i również w nich nie prezentował sie zbyt dobrze, a może to trochę sie odbić na jego postawie dzisiaj.
Potro wiadomo, odbudowuje sie po kontuzji i chce wrócić do czołówki, trawa i Wimbledon nie jest jego ulubionym turniejem, ale na Rochusa wystarczy, z kwitkiem odprawił Cipolle i dzisiaj będzie podobnie.
 
B 81

bartek_em

Użytkownik
Mógł by ktoś podać stronę gdzie są statystyki z tenisa? Mam na myśli asy, błędy niewymuszone itp..

Żeby nie było tak ,że bez typu to mam takie 3, lecz jeden z nich muszę poprzeć statystykami których nie umiem znaleźć.

Ivo Karlovic- Łukasz Kubot pierwszy set 1 kurs 1.5 (bet 365)

Jeżeli kubot ma mieć coś do powiedzenia w tym meczu to nie w pierwszym secie gdzie zawodnicy z tak dobrym serwisem nie mylą się za często. Do tego zmęczenie Kubota powinno zrobić swoje.

A.Murry - T. Kamke tutaj chce zagrac pierwszy set over 8.5 kurs 1.53 (bet365)

Chce sprwdzić w statystykach jak serwuje ten Kamke, jak dobrze, to wydaje sie pewne ,że ugra 3 gemy. Pozatym murry wchodzi bardzo powoli w mecz i pierwsze sety się ciągną długo.


Victor Hanescu- A. Roddic over 9.5 gema w pierwszym secie 1.61

Z tego co pamiętam Hanescu dobrze sobie radzi przy swoim podaniu. Roddick wiadomo. Wczoraj było widać jak ciężko było Rodickowi przełamać rywala. Hanescu raczej jest lepszym zawodnikiem i będą podobne problemy dzisiaj. Myśle ze nawet może ugrać seta w tiebraku.

Dziekuje za linka Ted.

a więc patrząc w statystyki to typ na hanescu over 9.5 stał się bardziej pewny dla mnie. natomiast trochę zwątpiłem w tego kemke i raczej to odpuszczę.. Powinno wejść ale przy kursie 1.5 powinno być mniejsze ryzyko ???? . No i Karlovic.. 14 asów w półtora secie co rozegrał i wygrane piłki przy pierwszym serwisie 93% czyni ten typ bardzo prawdopodobnym.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Hanescu, V - Roddick, A
Typ: DW 0:3
Kurs: 1,65
Unibet
5 j
Roddick na grassie to absolutna czołówka, gra pewnie, świetnie sie porusza dobrze serwuje wie jak zaskoczyć rywala. W 1r również grałem DW w meczu z Beckiem i się nie zawiodłem ARod miał męcz pod pełną kontrolą, no w 2secie w Tb było równo ale tak jest jak sie nie wykorzystuje 0:40 przy podaniu rywala dwa gemy wcześniej. Przy podaniu Roddicka oczywiście bez walki. Dzisiaj mecz powinien być jeszcze łatwiejszy, tenis Hanescu absolutnie nie pasuje mi na trawę. H2H 0:3 bez starty seta, dzisiaj szybkie trzy sety...
 
J 0

junoumi

Użytkownik
Panowie oglądał ktos z was wczoraj mecz Tursonov - Gulbis ? Bo mam na moim kuponie już ostatni mecz, na Tursonova i nie wiem czy warto grać kontrę, przypomne, że został zatrzymany przy stanie 6:3, 3:6, 5:5. Jak tam Tursonov grał, dawał rade i raczej wygra ten mecz, czy też, optycznie Gulbis jakos się lepiej prezentował ? Bo przed meczem myslalem, że Tursonov poradzi sobie bardzo latwo z przeciwnikiem a wynik w ktorym mecz został zatrzymany daje teoretycznie 50% na 50%
Oglądałem od drugiego seta i wydawało mi się, że to jednak Gulbis wygra ten mecz. Więcej biegał, więcej zwycięskich piłek, jakoś ta gra wydawała się lepsza. Po stracie własnego podania przy serwisie Gulbisa następne gemy Tursunova to częste wyniki po 40 i męczenie się Tursunova. Zobaczymy jak będzie mecz przebiegał dzisiaj, ale po tym co widziałem na pewno nie postawiłbym na zwycięstwo Tursunova.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom