>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon '12 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
M 135

mhm

Użytkownik
ale wynik pierwszego seta nieciekawy...
nieciekawy bo faworyt nie wygrywa 3:0. Twoj komentarz ciekawy
Co do Potro. Po takim kursie nie warto. Generalnie trzyma swoje podanie ale gra ciut zbyt pasywnie. Po tym jak przegral seta 1:6 z Soeda twierdze ze nie warto stawiac w jego kierunku. Poki co nie prezentuje najwyzszej formy tylko mial slabych przeciwnikow.
 
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
nieciekawy bo faworyt nie wygrywa 3:0. Twoj komentarz ciekawy

Co do Potro. Po takim kursie nie warto. Generalnie trzyma swoje podanie ale gra ciut zbyt pasywnie. Po tym jak przegral seta 1:6 z Soeda twierdze ze nie warto stawiac w jego kierunku. Poki co nie prezentuje najwyzszej formy tylko mial slabych przeciwnikow.

Wszyscy tak wypominacie del Potro ten stracony set z Soeda, ze zaczynam powoli myslec, ze i za dwa lata dalej bedziecie o tym mowic. Przegral seta. Tylko. Jednego. Fed stracuil dwa z benneteau a i tak dalej jest jednym z trzech faworytow do wygrania turnieju. Kazdemu moze sie zdarzyc slabszy moment i naprawde, naprrrawde jeden stracony set bynajmniej nie mowi NIC o formie danego zawodnika.
 
S 4

saszka87

Użytkownik
Ferrer nie dał szans Del Porto bukmacherzy sie przejechali z tym kursem na niego dziś niewiarygodne zagrania pokazuje Tsonga z Fishem jak utrzyma taki poziom wygra na spokoju z Kolba w 1/4 i półfinał pewnie z Murrayem więc ja go widzę w finale z kim pewnie z Djokovicem
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Ferrer zniszczył dziś Del Potro, ośmieszał przez całe spotkanie, Argentyńczyk bez jakiegokolwiek pomysłu na ten mecz, a przed meczem to w nim upatrywałem faworyta, w końcu w dziesiątym występie Pitbullowi udało się osiągnąć ćwierćfinał na Wimbledonie, jego pojedynek z Paniczem zapowiada się arcyciekawie.
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Ferrer zagrał naprawdę przyzwoite zawody, ale swoją drogą Del Potro był jakiś nie swój dzisiaj. Mimo wszystko brawa dla Davida, przed którym staje ogromna szansa zameldowania się po raz pierwszy w karierze w finale turnieju wielkiego szlema. W ćwierćfinale Murray, dalej ktoś z dwójki Kohli/prawdopodobnie Tsonga. Szkot nie gra najlepiej, ale tak jak już wcześniej pisałem, wystarcza to, aby po mękach odprawiać przeciwników. Teraz miał spacerek z Cilicem, ale od początku Wimbledonu lepsze wrażenie robi Ferrer. Chciałbym, aby to Hiszpan zameldował się w kolejnej rundzie. Zasłużył na to, ale ja tutaj sobie mogę pisać co chcę, a i tak kort wszystko zweryfikuje. Zobaczymy, Pitbull wie, że w końcu Nadala nie ma, pojawia się spora szansa, gra dobrze, trzeba teraz tę świetną formę potwierdzić z Murrayem. Trybuny będą przeciwko niemu, ale go to nie rusza. W Davisie miał przeciwko sobie bardziej żywiołowych kibiców, a i tak grał swoje. Oby podołał.
 
kamil90 69

kamil90

Użytkownik
Ferrer zagrał naprawdę przyzwoite zawody, ale swoją drogą Del Potro był jakiś nie swój dzisiaj. Mimo wszystko brawa dla Davida, przed którym staje ogromna szansa zameldowania się po raz pierwszy w karierze w finale turnieju wielkiego szlema. W ćwierćfinale Murray, dalej ktoś z dwójki Kohli/prawdopodobnie Tsonga. Szkot nie gra najlepiej, ale tak jak już wcześniej pisałem, wystarcza to, aby po mękach odprawiać przeciwników. Teraz miał spacerek z Cilicem, ale od początku Wimbledonu lepsze wrażenie robi Ferrer. Chciałbym, aby to Hiszpan zameldował się w kolejnej rundzie. Zasłużył na to, ale ja tutaj sobie mogę pisać co chcę, a i tak kort wszystko zweryfikuje. Zobaczymy, Pitbull wie, że w końcu Nadala nie ma, pojawia się spora szansa, gra dobrze, trzeba teraz tę świetną formę potwierdzić z Murrayem. Trybuny będą przeciwko niemu, ale go to nie rusza. W Davisie miał przeciwko sobie bardziej żywiołowych kibiców, a i tak grał swoje. Oby podołał.
Też będę kibicował Ferrerowi, ale jednak w 1/4 wg mnie wyraźnym faworytem będzie Murray. Oczywiście, David dzisiaj jak zwykle zagrał bardzo solidnie, ale tak jak zauważono Del Potro miał wyraźnie słabszy dzień. Nie miał żadnej koncepcji jak złamać tę hiszpańską ścianę. Mniej niż zwykle zdobywał punktów serwisem, sporo UE. Śmiem twierdzić, że Szkot zagra o wiele lepiej. Wydaje się, że jego forma rośnie z meczu na mecz. Poza tym, mimo że ten sezon &quot;Ferru&quot; ma bardzo dobry, to jednak znamienny jest fakt, że dopiero po raz pierwszy w karierze awansował do 1/4 Wimbledonu. To nie jest po prostu jego nawierzchnia, chociaż oczywiście doceniam jego tegoroczne wyniki w Anglii i Holandii.
H2H: 5:5, ale nigdy nie grali przeciwko sobie na trawie.
Pojedynek powinien być ciekawy, ale niestety większe szanse daję Murray&#39;owi.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Ferrer - Murray over 39,5 Pinnacle 1,85

Widziałem spotkania obu graczy,
o ile sporo osób przejechało się na overze w meczu Murraya z Cilicem teraz powinien wejść łatwo.
Cilic miał dobrą sytuacją w 1 secie, wystarczyło utrzymać swoje podanie
od stanu 2-1 dla niego, Murray odłamał w 4 i 12 gemie i wygrał 5-7 1 set.
W 1 gemie 3 seta miał 4bp, nie udało się, został raz połamany i przegrał cały mecz w 3 setach.
Ferrer dziś zagrał świetnie, podanie swoje powinien trzymać,
seta też powinien ugrać, czy ktoś widzi tu zakończenie w 3 setach ?

Ja na pewno nie, over zapłacony już dziś.

✅
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
W ostatnim starciu obu graczy Ferrer wiele pracy nie miał i właściwie podczas tego pojedynku w RG jedny pozytywny akcent w wykonaniu Murraya to tiebreak II seta, który wygrał. Jutro sprawy powinny potoczyć się trochę inaczej, tym bardziej że Szkot na szybszych nawierzchniach przeważnie lepiej wypadał w rywalizacji z Davidem. Oszczędzę sobie jednak typowanie tutaj Andiego po tym kursie, bo nawet nie chcę odbierać szans Ferrerowi przy tak doskonałej ostatnio formie jaką prezentuje. Del Potro z resztą nie miał dziś nic do powiedzenia i im bardziej starał się skracać swoje wymiany kończącym forhendem, tym więcej błędów popełniał - nie mówiąc że w ogóle większość wymian wygrywał Hiszpan przy swoich spinowanych uderzeniach dając kolejny raz pokaz nadprzeciętnej waleczności i regularności na korcie. Andy zdecydowanie bardziej urozmaica swoją grę na korcie i choć lubi popajacować, tak jestem pewien że pokaże się tutaj z dobrej strony - to jednak samo tyczy się Ferrera, który przytruć życie Marejowi jest w stanie. Stawiam na over przewidując tutaj nawet 5 setów.

Andy Murray - David Ferrer over 40,5 @ 2,06 Pinnacle ✅
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Andy Murray - David Ferrer 1,44 3:1 ✅

Może i się podobać Ferrer na trawie w tym sezonie, ale to nadal nie jest jego naturalna nawierzchnia na której lubi grać. Bilans na trawie może i robi wrażenie 9:0, ale jest to złudny punkt widzenia moim zdaniem.
Ducklos (kto to?), Mayer Leonardo (ziemniak), Paire (ziemniak), Petzschner (inna liga), Brown (inna liga), Schepper (inna liga), coraz bardziej nieobliczalny Roddick i grający na pół gwizdka Del Potro... To cała gama zawodników których pokonał Ferrer na mnie nie robi wrażenia.
Jutro po drugiej stronie siatki na przeciwko Hiszpana stanie Murray który w porównaniu do tamtych zawodników jest o dwa poziomy wyżej.
Andy osiąga tutaj, na tym turnieju jak i na trawie najlepsze wyniki. To właśnie tutaj na Wimbledonie 3 razy odpadł w półfinale. To jest po prostu jego turniej.
Trzeba dodać jeszcze fakt, że Szkot Wielkie Szlemy traktuje bardzo poważnie. 5 setówka i wyrównany mecz z Djokovicem na Australian Open z tego roku pamiętam do dziś.
O French Open i porażce Murraya z Ferrerem nie ma co rozmawiać, bo to inny turniej i inna nawierzchnia.
Wielu czepia się gry Szkota, już mu nawet niektórzy wróżyli sensacji z Cilicem (bilans na kortach trawiastych w tym roku 8:0), a dzisiaj okazało się, że gładko wygrał 3:0.
Andy z meczu na mecz się coraz bardziej rozkręca, a jak przyjdzie mu się zmierzyć z czołówką to zawsze stawia ciężkie warunki przeciwnikom.
Szkot ma o wiele większy wachlarz umiejętności i zagrań niż przebijak Ferrer.
Jutro pewne zwycięstwo Szkota!
Tsonga - Kohlschreiber 1,30 3:1 ✅
Po prostu inna liga. Tsonga coraz bardziej groźny rywal dla czołówki. Wyrównany mecz na French Open z Djokovicem, rok temu półfinał z Djokovicem na Wimbledonie.
Jeżeli Tsonga zagra na swoim wysokim poziomie to z Niemca nie będzie co zbierać. Bo kogo Philipp ograł? Nikogo...
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Tsonga - Kohlschreiber 1,30

Po prostu inna liga. Tsonga coraz bardziej groźny rywal dla czołówki. Wyrównany mecz na French Open z Djokovicem, rok temu półfinał z Djokovicem na Wimbledonie.
Jeżeli Tsonga zagra na swoim wysokim poziomie to z Niemca nie będzie co zbierać. Bo kogo Philipp ograł? Nikogo...
Tak, jeżeli dla Ciebie Haas jest nikim to gratuluję znajomości dyscypliny, rzekłbym nawet, że to kolejny Twój pokaz ignorancji w dziale Tenis.

Faworytem meczu jest Tsonga, ale uważam, że Kohlschreiber, który jest jednym z niewielu tenisistów grających klasyczny lawn tennis wcale nie jest bez szans o ile nie zawiedzie go głowa, bo Kohli to jest taki typ tenisisty, który w bardzo ważnych zawodzi i gra totalny piach.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tak, jeżeli dla Ciebie Haas jest nikim to gratuluję znajomości dyscypliny, rzekłbym nawet, że to kolejny Twój pokaz ignorancji w dziale Tenis.
Ha, no proszę Cię. Haas ma najlepsze lata już za sobą. Co z tego, że Philipp z nim wygrał w 5 setach, skoro u siebie w Niemczech przegrał. Haas w tym momencie to nikt!
Z Tsongą nie ma co go nawet porównywać.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Ha, no proszę Cię. Haas ma najlepsze lata już za sobą. Co z tego, że Philipp z nim wygrał w 5 setach, skoro u siebie w Niemczech przegrał. Haas w tym momencie to nikt!
Z Tsongą nie ma co go nawet porównywać.
Szaki.. Kingkong też wybitnych graczy nie rozjechał w tym roku na trawie, no - poza Fishem, który opory stawiał. Nie mówiąc już że przegral 2 tygodnie temu z Dodigiem, który raz do roku coś fajnego na korcie stworzy.

Ale racje przyznam, Tsonga to inny level, bardziej poukładany gracz, z większym wachlarzem zagrań, jednak Niemiec jest w stanie opór mimo wszystko postawić, bo papiery posiada do gry na zielonej (zwycięstwo z Nadalem w Halle?)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 27

ljuboja

Użytkownik
Panowie co do Tsongi bym uważał dziś brał Medical co prawda po nim grał jak nowy ale między gemami widziałem grymas na jego twarzy może i to nie był aż tak duży uraz ale do końca nie wiadomo,na ile jest Tsonga wytrzymały może bolało ale po mimo tego grał swoje.Ale raczej powinien sobie poradzić
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Ha, no proszę Cię. Haas ma najlepsze lata już za sobą. Co z tego, że Philipp z nim wygrał w 5 setach, skoro u siebie w Niemczech przegrał. Haas w tym momencie to nikt!
Z Tsongą nie ma co go nawet porównywać.
To ja Cię proszę. Haas to nikt w tym momencie? Ostatnie występy Haasa to wygrana w Halle, 3R Roland Garros i SF Monachium. Na rozkładzie tacy gracze jak: Federer, Kohlschreiber, Berdych, Tomic, Baghdatis czy Tsonga. Wielu graczy chciałoby być takimi &quot;Panami Nikt&quot;.
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
Kohli spali się psychicznie ;) Wszyscy wiemy że potrafi grac dobrze ale w decydujących momentach zawodzi. Zawiedzie też jutro chyba że Tsonga rzeczywiście ma jakieś problemy zdrowotne. Jeśli Jo będzie grał na swoim poziomie to Kolba nie ma najmniejszych szans. A to że wygrał z Haasem to nic nie znaczy. Haas juz swoje lata ma i pięciosetówka nie dla niego. Dla mnie w półfinałach zameldują się Tsonga, Fedex, Djoko i Murray więc nie przewiduję niespodzianek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wojas 11

wojas

Użytkownik
panowie wypowiedzcie się trochę o grze Mikhaila, strasznie dziwi mnie jego obecność w tej fazie turnieju. Czyżby Youzhny zaczął trochę myśleć na korcie i dołożył do tego formę. Czy ma czego szukać z Ferdkiem? Wymęczenie Istomina, ogranie Tipsara który ostatnio nie zachwyca może i sukcesem dla Mikhaila ale Ferdek to już zdecydowanie inna półka. Youzhnego to ja już od dawien dawna nie pamiętam w ćwierćfinale jakiegokolwiek szlema....
W Halle też ładnie wypadł, ograł Haase, Dolgo i Stepanka, ale z Ferdkiem zmoczył gładko. Jutro powinno być to samo...
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
panowie wypowiedzcie się trochę o grze Mikhaila, strasznie dziwi mnie jego obecność w tej fazie turnieju. Czyżby Youzhny zaczął trochę myśleć na korcie i dołożył do tego formę. Czy ma czego szukać z Ferdkiem? Wymęczenie Istomina, ogranie Tipsara który ostatnio nie zachwyca może i sukcesem dla Mikhaila ale Ferdek to już zdecydowanie inna półka. Youzhnego to ja już od dawien dawna nie pamiętam w ćwierćfinale jakiegokolwiek szlema....
W Halle też ładnie wypadł, ograł Haase, Dolgo i Stepanka, ale z Ferdkiem zmoczył gładko. Jutro powinno być to samo...
No myślę, że tym razem razem Federerowi tak gładko nie pójdzie !! Moim zdaniem Youzhny powalczy o wiele ambitniej i jeżeli będzie trzy sety tylko to raczej z tie breakiem. H2H kosmos, 13:0 na korzyść Fedexa ale... ale na trawie grali ze sobą 5 razy i tutaj już Youzhny nawiązywał walkę urywając dwukrotnie po secie:
24/2012 ATP Halle (GER) Grass Roger Federer Mikhail Youzhny 6-1 6-4
25/2011 ATP Wimbledon (GBR) Grass Roger Federer Mikhail Youzhny 6-7(5) 6-3 6-3 6-3
23/2004 ATP Halle (GER) Grass Roger Federer Mikhail Youzhny 6-2 6-1
24/2003 ATP Halle (GER) Grass Roger Federer Mikhail Youzhny 4-6 7-6(4) 6-2
24/2002 ATP Halle (GER) Grass Roger Federer Mikhail Youzhny 6-3 6-4
W tamtym roku Rusek ugrał seta w Wimbledonie Fedexowi więc, może i w tym roku powalczy tym bardziej, że jest w gazie!! Z Tipsą zagrał kapitalny mecz i w zasadzie mimo przegranego seta i tak miałem wrażenie że cały czas kontroluje co się na korcie dzieje... Fantastyczny backhand siał spustoszenie u rywali i dziś myślę, że też to będzie niezła broń na Fedexa. Mój typ to:
????
TYP: R. Federer/M. Youzhny (O 32.5) dla Mecz.
KURS: 1.926
PinnacleSports
Ten typ grałem wczoraj, dziś kurs już spadł do 1.826 ale i tak jest jak najbardziej do grania. Nawet nie musi być 4 setów żeby siadło bo wtnik 76 64 64 już daje WIN więc jak najbardziej scenariusz realny, tymbardziej że Fedex już tracił sety z swoimi przeciwnikami w tym turnieju (Benek ugrał 2 sety, Xman ugrał 1). Youzhny w aktualnej formie na pewno nie jest słabszy od dwóch w/w graczy (a śmiem twierdzieć że jest lepszy) więc jeżeli oni potrafili powalczyć z Fedexem dlaczego Mikhail nie miałby ??? ????
Moim zdaniem będzie ostra walka i raczej się na 3 setach nie skończy, ale bezpieczniej wolałem zagrać over, który ma szansę na powodzenie nawet w przypadku 3 setów ???? Wszelkie dziwne wypowiedzi, że Fedex rozniesie Mikhaila pozostawiam już Wam do przemyślenia, moim zdaniem Fedex się strasznie pomęczy z Rosjaninem... Jak będzie??? Zobaczymy ????
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
panowie wypowiedzcie się trochę o grze Mikhaila, strasznie dziwi mnie jego obecność w tej fazie turnieju. Czyżby Youzhny zaczął trochę myśleć na korcie i dołożył do tego formę. Czy ma czego szukać z Ferdkiem? Wymęczenie Istomina, ogranie Tipsara który ostatnio nie zachwyca może i sukcesem dla Mikhaila ale Ferdek to już zdecydowanie inna półka. Youzhnego to ja już od dawien dawna nie pamiętam w ćwierćfinale jakiegokolwiek szlema....
W Halle też ładnie wypadł, ograł Haase, Dolgo i Stepanka, ale z Ferdkiem zmoczył gładko. Jutro powinno być to samo...
Oglądałem Youzhnego w meczu z Istominem. Spodziewałem się, że Rosjanin łatwo wygra w 3-4 setach, ale wygrał tylko i wyłącznie mając szczęście. W decydujących momentach grał tak nonszalancko, a to były momenty na przetrzymanie i przebijanie piłki. Na korcie odbijała mu szajba tak jak na RG w meczu z Ferrerem. Oglądając tamten mecz i nie znając jeszcze drabinki, wiedziałem, że z kimkolwiek był nie grał trzeba będzie stawiać przeciwko niemu.
Obiektywnie trzeba powiedzieć, że niektóre zagrania wychodziły mu super, ale co z tego przy braku regularności. Zagrał świetnego gema przełamując Uzbeka, a co z tego jak w następnym kiepsko serwował i wyrzucał piłki poza kort, a w następstwie było przełamanie powrotne.
Ja pobrałem do podbicia kuponu z zakładami z wczoraj:
@1,10 (BAH)

A dziś dogram:
@1,15 (Pinnacle)
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Nie wiem co by musiało się stać, aby Roger dzisiejszego spotkania nie wygrał. Fakt, Fedex nie gra najlepiej, męki z Bennetau, z Malissem też momentami nie ciekawie to wyglądało, ale i tak nie zmienia to faktu, że pan doktor z Rosji na ugranie więcej niż seta dzisiaj nie powinien liczyć. Nie mówię tutaj tylko o miażdżącym h2h na korzyść Szwajcara, ale o tym, że Jużny nie ma po prostu argumentów. Jednoręczny backhand ładny dla oka, poprawnie u niego funkcjonuje, ale nie stwarza on nim takich problemów u rywali jak choćby Gasquet, czy Wawrinka (o Rogerze nie wspominam). Szykuje się ładne spotkanie dla oka, ale o jakiejkolwiek niespodziance nie może być mowy. Prędzej Kohli wyrzuci Tsongę, albo Ferrer Murraya. Bądź co bądź jest co oglądać dzisiaj.
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Czy Jo-Wilfried Tsonga dostanie się do półfinału? Tak

Kurs 3,4 bwin

a ja wam radzę zagrać w bwin taki zakład, bwin chyba jeszcze jest w szoku że odpadł Rafa. Pytałem was wcześniej czy ten zakład to nie pomyłka, ale nikt mi nie odpowiedział. Napisałem do supportu i bwin napisał mi że kurs został wystawiony prawidłowo, więc mam dowód;)

dlaczego Tsonga? Nie chodzi nawet o bilans spotkań 5:1, ale o to, że Tsonga dysponuje o wiele większym arsenałem zagrań od Niemca, wszystko na jego stronę, może jak się upierać to backhand po stronie Niemca. Nie oszukujmy się Niemiec przygotowywałby się już do turniejów w domu na ziemi, gdyby nie porażka Rafy Nadala.


Do użytkownika wolnośćsłowa, nie mogę pisać na priv bo nie mam jeszcze 10 postów. Zakład jest dostępny w zakładce wimbledon 2012 - zakłady specjalne w bwin.



------------------------------------------------------------------------------



Ja miałem to zagranie jeszcze przed meczem z Fishem po kursie 3,2. Jak się przestraszyłem że Fish może wygrać zagrałem kontrę, ale mam jasny dowód na to że mi potwierdzili że kurs jest prawidłowy. Więc już żadnego walka nie mogą odwalić.

I sam nie wiem czy mogę zagrać na Niemca kontrę żeby mieć luz, w sumie mam na nich dowody.

Wolnosc słowa zakład ciągle wisi w zakładce zakłady specjalne wimbledon 2012 mężczyźni



------------------------------------------------------------------------------



Wiesz ale kto mi każe patrzeć kilka linijki wyżej i analizować kursy. Jak to obstawiłem w niedzielę to od razu napisałem do nich szczerego maila, że kurs wydaje mi się zawyżony i chcę być wobec nich fair i czy zakład jest aktualny. Dostałem odpowiedź, że tak po konsultacji z bukmacherem kurs jest wystawiony prawidłowo. Dziś dorzuciłem jeszcze 100 zł na to i napisałem znowu, że już wiem że te dwa pierwsze kupony są ważne i pytam czy ten również został wystawiony poprawnie (w niedzielę 3,2, wczoraj po 3,4). Tych 2 pierwszych już nie mogą prawa cofnąć, czekam co z tym wczorajszym. Czekam na odpowiedź, bo w końcu nie wiem za ile tę kontrę dać, żeby mieć luz.



------------------------------------------------------------------------------



Na takie zakłady specjalne są podawane z reguły terminy zakończenia turniejów np jak obstawisz kto będzie w 4 piłkarskiej ligi angielskiej to terminem jest ostatni dzień rozgrywek, mimo że to może się roztrzygnąć 5 kolejek przed końcem. A 8 lipca jest ostatni dzień turnieju.

Nawet jeśli to miałoby być pytanie o to czy Tsonga będzie w finale to przecież to rozstrzygnie się w dniu półfinałów 6.07, więc nie zwracałbym na to uwagi. Były normalne kursy na Djokovicia przed turniejem że będzie w półfinale i też był ostatni dzień turnieju podany jak termin.



------------------------------------------------------------------------------



Betlej to po co mi tak odpisali? Dla zabawy? Ja jak się pomylę i puszczę zakład na odwrót nie mogę go cofnąć. A jak kohlschreiber wygra to powiedzą że przegrałem? Anulować pierwszych dwóch zakładów z niedzieli ńie mogą bo sami mi je potwierdzili.

Ale ja chciałem być fair i dlatego ich wyraźnie zapytałem, zrozumiemy jeśli anulują dzisiejszy zakład bo jest inny kurs 3,4 było 3,2, co do pierwszych dwóch wytaźnie na piśmie mi potwierdzili.



------------------------------------------------------------------------------


To co potwierdzenie przesłane przez support nie jest dowodem?



christopher48 // Połączyłem Twoje posty w jeden post. Każdy z nich oddzieliłem kreskami. Może to teraz chaotycznie wygląda, ale na pewno lepiej niż SZEŚĆ postów na jednej stronie napisanych w ciągu nieco ponad dwóch godzin, gdzie można było użyć funkcji EDYTUJ . Pamiętaj o tym na przyszłość. Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom