>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon '12 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Parę szybkich propozycji:
Ivan Dodig!
Chorwat gra z Rosolem i jest dla mnie faworytem w tym spotkaniu. Występ w Hertogenbosch może nasuwać pewne wątpliwości, bilans bezpośrednich pojedynków też (1-2) ale patrząc na potencjał na trawie, Dodig zyskuje bardzo wiele.
Rosol to przede wszystkim serwis i wściekłe ataki. Jeśli będzie mu wchodzić wszystko - będzie wygrywał... może wygrać któryś set, mogą być to nawet 2 partie... ale jeśli Dodig zaprezentuje grę podobną do tej z meczu z Tsongą czy nawet z przegranego pojedynku z Querreyem (wszystko w Londynie) to nie powinien mieć kłopotów ze zdominowaniem Czecha. Rosol nie jest wszechstronny... nie powinien dostawać zbyt wielu okazji na breaka a jako, że jest nieregularny to każde zawahanie przy serwisie może skutkować przegranym setem.
Dodig to według mnie jeden z ciekawszych zakładów w dniu dzisiejszym.

Lukas Rosol - Ivan Dodig
Dodig

8/10 @ 1,77
Unibet

Kolejna propozycja to Kubot.
Janowicz dał wczoraj zarobić (i to nieźle!) więc dziś kolej na najlepszego polskiego tenisistę.
Łukasz po trudnym do ocenienia RG (z jednej strony sukces... z drugiej rozczarowanie) przyjechał na swoje ulubione korty.
To tu może spełniać się w swoim S&amp;V, które na takiego przeciwnika jak Ito powinno wystarczyć w 100%. Przed turniejem obaj grali w Holandii. Ito pokonał Melzera ale nie traktowałbym tego spotkania jako wybitny wyznacznik formy. Wcześniej męczył się bodajże z węgierskim no-name&#39;em, potem poległ w dwóch setach z Paire. Ten sam Paire był przeszkodą nie do przejścia dla Kubota ale wcześniejsze rozgromienie Seli robiło wrażenie.
Jeśli Polak pokaże dziś chłodną głowę to wygra to spotkanie bez najmniejszych kłopotów!

Tatsuma Ito - Lukasz Kubot
Kubot (-2,5 s)

4/10 @ 2,97
Pinnacle

Kolejny mecz za moment!
Rafa zmierzy się z Belluccim. Bez zbędnych ogródek - Nadal powinien włączyć &quot;agresora&quot; i skończyć ten mecz błyskawicznie. Bellu może i gra przyzwoicie z Nadalem (dwa razy 0:3 we Frenchu ale jednak po walce) ale dziś wchodzi na trawę, której Nadal zdążył już się bardzo dobrze nauczyć.
4 breaki serwisu Brazylijczyka nie powinny być kłopotem dla Nadala... szczególnie, że ostatni set, często jest już wyjątkowo jednostronnym widowiskiem.
Thomaz Bellucci - Rafael Nadal
under 28,5

8/10 @ 1,83
Bet365

Kolejne dwie propozycje to dokładne wyniki pierwszego seta.
Karlovicia i Raonica nikomu nie trzeba przedstawiać... ich zalet też nie trzeba opisywać.
Obydwaj panowie powinni skupić się na serwisie i wygrywać większość setów w tym turnieju po TB.

Ivo Karlovic - Dudi Sela
Ivo 7-6 1 set

2/10 @ 5,0
Bet365
Santiago Giraldo - Milos Raonic
Milos 7-6 1 set

1/10 @ 6,0
Bet365
Do tego gram to w dublu.

Prócz tego pogranego mam Hewitta co można dołożyć i teraz (9,0) przy stanie 0-1 w setach.
Polecam buka, który liczy krecz jako wygraną/przegraną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
Jutro mecz Janowicza z Gulbisem, kurs na Gulbisa @1.44 mnie mocno zaskoczył, myślałem, że będzie o wiele niższy. Co wy o tym sądzicie? Grać Gulbisa?
 
black-mamba 7

black-mamba

Użytkownik
Jutro mecz Janowicza z Gulbisem, kurs na Gulbisa @1.44 mnie mocno zaskoczył, myślałem, że będzie o wiele niższy. Co wy o tym sądzicie? Grać Gulbisa?
wg mnie grać, sam już delikatnie pobrałem z obawy, że kurs zleci. Wieczorem może napiszę szersze uzasadnienie, ale też spodziewałem się kursu w granicach 1.25-1.30 ????
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Niby kurs na Gulbisa kusi, ale czy myślicie, ze bez kłopotów upora się z Janowiczem? Janowicz Go ograł ponad miesiąc temu, fakt na ziemnym korcie, no ale still. Być może Gulbis w euforii po wyeliminowaniu Berdycha bez problemów sobie poradzi z Polakiem. Chętnie bym spróbował, ale jakoś nie mam przekonania do końca. Co sądzicie jeszcze, tak bardziej merytorycznie o tym typie? Poza radością, że kurs jest większy niż można było się spodziewać.
Poza tym, koleś którego pokonał wczoraj Janowicz wygrał ostatnio z Gulbisem, jasne takie gadanie może być niemiarodajne, no ale jakimś wyznacznikiem też może być. Nie ulega wątpliwości, że Gulbis zaimponował wyrzucając w pierwszej rundzie Berdycha, ale czy tylko to jest argumentem za graniem Go? Pozdrawiam
 
B 30

boher

Użytkownik
Gulbis jest chaotyczny, potrafi zagrać kapitalne spotkanie, jak wczoraj z Berdychem, żeby w następnej rundzie grać swoje, czyli z błędami. Wczoraj grał na pełnym ryzyku i wychodziło mu wszystko, czy może zagrać 2 takie mecze z rzędu? Myślę, że nie. Janowicz ma szanse, jeśli zagra jak ostatnio, spokojnie z głową. Oczywiście jeśli Łotysz zagra znów genialnie, nie będzie szans, bo papiery na granie ma większe niż Jurek, ale jest nieobliczalny. Według mnie lepiej ten mecz ominąć. Liczę na to, że znów Janowicz pokaże Gulbisowi kto jest lepszy!
 
black-mamba 7

black-mamba

Użytkownik
Nie oglądałem meczu Janowicza, natomiast oglądałem większość spotkania Gulbis-Berdych. Moim zdaniem Berdych nie zagrał źle, natomiast był całkowicie bezradny wobec fantastycznej gry Gulbisa. Szczerze mówiąc przecierałem oczy ze zdumienia, bo wiemy że Ernest potrafi przegrać nawet z gimnazjalistą. Janowicz dysponuje dobrym serwisem, nie spodziewam się tu pogromu, jednak Gulbis powinien spokojnie go ograć. Kluczową sprawą może być wejście w mecz, jeśli Gulbis się rozpędzi, zacznie trafiać, to wg mnie nie będzie co zbierać. Janowicz też miewa problemy z główką, więc są siebie warci ???? pewniaków nie ma, jednak po wczorajszym występie daje Gulbisowi więcej szans niż buki, także chętnie skorzystam. Dla czystej zabawy pograłem też 3:0 (3.50 w bet365), choć nie zdziwię się, jeśli Jurek jednak seta wyciągnie ???? oby Łotysz nie stracił ochoty do gry w 2 dni.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Ogolnie, gdyby Gulbis zachowywal sie jak na profesjonaliste przystalo i dawal z siebie wszystko na korcie to w jutrzejszym pojedynku nie widze cienia szansy dla Polaka. No ale wlasnie wszyscy wiemy kim jest Ernest, rozkapryszony koleszka ktory i tak kasy ma jak lodu wiec tenis to dla niego czasem zabawa a czasem nie (tak przynajmniej mysli sporo osob w tym ja). Patrzac na jego umiejetnosci gosc spokojnie powinien byc w TOP20 non stop. I kto wie co mu jutro do glowy uderzy? Z Berdychem dal z siebie wszystko i wygral ...
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Simon na hardzie owszem, ale na trawie wybitny nigdy nie był co potwierdzają jego rezultaty z zeszłych lat. W tym roku rozegrał tylko 2 mecze - z Bolellim w Londynie, którego przegrał i wczorajsze wygrane spotkanie z Mathieu, który to oddał mecz w II secie. Poza tym Francuz ostatnio ma wahania swojej formy i z regularnością oraz dobrą postawą na korcie jest u niego różnie. Dlatego więc przed Belgiem stoi spora szansa, by krok po kroku bronić tutaj punkty, które wywalczył rok temu dochodząc aż do ćwierćfinału. Ogólnie sezon na trawie rozpoczął dobrze; półfinał w Hertogenbosch i wczorajsza głdka przeprawa w I rundzie z Matosevicem w 3 setach. Trawa wydaje się być jego ulubioną nawierzchnią, tak więc myślę że jutro podejdzie na tyle zmotywowany by ograć nierównego ostatnio Simona.

Gilles Simon - Xavier Malisse @ 2,00 Pinnacle ✅

Monaco powtarzałem już kilka razy że swą walecznością , stylem i dość regularną postawą potrafi sprawdzić się na każdej nawierzchni. Serwis mu siedzi, a także w wymianach z głębi kortu potrafi być niezwykle solidny. Chardy to przedewszystkim mocny, skuteczny serwis - nieco gorzej w wymianach, gdzie tutaj na pewno Monaco będzie zdecydowanie rozdawał karty. Z resztą Argentyńczyk udowodnił już ostatnio, że grać z dobrymi serwisantami potrafi, chociażby po zwycięstwie w RG z Raonicem czy wcześniej z Lukasem Rosolem. Stawiam pewnie na Juana.

Jeremy Chardy - Juan Monaco @ 1,87 Pinnacle ✅

Kolejne bardzo ciekawe starcie to pojedynek dwóch rówieśnikow z Niemiec, którzy posiadają bardzo bogate arsenały w zanadrzu, co na tej nawierzchni mogą przy zwiększonej regularności zdawać doskonale egzamin. Mayer, który na prawdę próbuje, stara się i z tygodnia na tydzień napiera optymizmem jeśli chodzi o swoje umiejętności i grę - kontra zawsze groźny, doświadczony na trawniku Petzschner ze swoim niezawodnym serve &amp; volley. Pisałem, że obaj mogą tutaj zdać egzamin, jednak Mayer na grassie w tym sezonie rozegrał tylko 3 mecze - zwycięstwo i porażka w Halle oraz dość łatwa przeprawa w tym turnieju po I rundzie z Tursunovem. Petz co prawda odpadł w Halle już po pierwszym meczu z Raonicem, jednak później w Hertogenbosch osiągnął finał ulegając dopiero Ferrerowi nie tracąc przez wcześniejsze rundy a ni jednego seta. Serwis i gra przy siatce to jego zdecydowanie najlepsze atuty, które ostatnio są niezwykle skuteczne przez co Florian będzie miał na pewno sporo pracy i problemów. H2H przemawia tutaj co prawda jednostronnie za Mayerem, ale na trawie jeszcze nigdy nie grali - i szczerze mówiąc gdzie indziej wahałbym się grać Filipa, jednak tutaj za tą cene zamierzam się skusić, tym bardziej że przeszłość pokazuje jak dobrze Petzschner czuje się na tej nawierzchni.

Florian Mayer - Philipp Petzschner @ 2,36 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 27

ljuboja

Użytkownik
Zgadza się , gdyby ten mecz został przerwany gdzieś na początku 5 seta wtedy bym nie miał wątpliwości że Wawrinka to wygra. Oglądałem cały mecz bo niestety zamyka na grubo ponad 1500zl. Staszek miał prawie mecz na tacy 1 set Zagrał fenomenalnie w 2 secie po złamaniu zaraz w 1 gemie Melzera nie wiem czy rozluźnił się czy co zaczęły się głupie auty błędy ze strony Wawrinki i zaraz odłamanie jeszcze Melzer nic nie grał potem juz mecz wyrównany 3 set to Wawrinka powtórka z 1 seta. gdy już myślałem że jest po meczu to znów całkiem inny Staszek wyszedł na 4 set błędy pod koniec już nawet do łatwych piłek Wawrinka nie próbował biegać zmęczony był masakrycznie.
i wiedziałem ze jak nie spadnie deszcz to Wawrinka przegra bo melzer wyglądał jakby dopiero mecz zaczął nie było widać zmęczenia.Deszcz nadszedł za póżno widze około 2-5% szans na Wawrinkę że choć utrzyma podanie.Bo jak Wiadomo odpocznie Melzer też odpocznie ale na pewno ten deszcz jest na korzyść Wawrinki także jest mała szansa
 
buktyper 3

buktyper

Użytkownik
Typ na over 38,5 gema w pojedynku Karlovica z Selą zamyka mi jutro kupon przyzwoity kupon. Liczyłem jednak, że Karlovic zamiast 6-4, będzie wygrywał 7-6 lub Sela urwie mu seta. Jak myślicie - jest jakaś szansa, by jednak to weszło?
Widzę, że jutro gra Falla z Mahutem. Czyli gdyby Isner w poniedziałek wygrał, to znowu trafiłby na Francuza. I moglibyśmy mieć powtórkę z rozrywki ???? No szkoda, byłoby ciekawie...
PS: W 100 procentach popieram typ na Malisse! A co do Wawrinki, to jestem w szoku...
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Ja też bym nie odbierał szans Janowiczowi. Może kurs 1,6, jaki oferuje Pinnacle za zwycięstwo Gulbisa jest atrakcyjny, ale on nie jest tak wysoki bez powodu. Janowicz dobrze trzyma swoje podanie i Gulbisowi wcale nie będzie łatwo. Poza tym mimo, że sportowo większy potencjał ma Łotysz to nie wiemy jak on podejdzie do tego spotkania. Może mobilizuje się na maksa w tym turnieju, pokonanie Berdycha i sprawienie małej sensacji jeszcze go uskrzydli i jutro znów zagra genialnie. Z drugiej strony przeciwnik taki jak Jerzy raczej nie wzbudzi ekscytacji Ernesta dodatkowo mecz zaplanowany na korcie 17 więc mało publiki i Gulbis może już nie grać na takiej mobilizacji jak dzisiaj gdzie w meczu mógł się pokazać i zostać największą niespodzianką pierwszej rundy.
No i dodatkowo całkiem niedawno Polak wygrał z swoim najbliższym rywalem. Co prawda na innej nawierzchni, jednak trzeba wspomnieć, że w tamtym spotkaniu Gulbis też był faworytem bukmacherów, nawet większym niż dzisiaj.
Dla mnie ten mecz to typowe no bet przynajmniej w zakresie typowania zwycięzcy. Za dużo niewiadomych, są inne ciekawsze, typy w które można zainwestować.
Jak już wyżej ktoś napisał dobrze wygląda granie na Malisse. Dla Xmena to najlepsza nawierzchnia, dodatkowo ostatnio całkiem nieźle sobie pograł w Hertogenbosch osiągając półfinał, tutaj w 1r ograł w 3 setach Matosevicia. Rok temu osiągnął na kortach Wimbledonu 1/8 finału, co tylko potwierdza dobrą grę Belga na kortach trawiastych. Simon tutaj z kolei w pierwszej rundzie miał praktycznie wolny los, przed Wimbledonem zagrał tylko w Queens, gdzie odpadł w pierwszej rundzie przegrywając z Bolellim, który też nie jest wyjadaczem na trawie.Teoretycznie Francuz ma większy wachlarz zagrań i większy potencjał, ale jak spojrzeć na jego wyniki na GS to nigdy nie osiągnął jakiegoś dużego sukcesu. Simon jest dobry w defensywie, ale defensywny styl nie jest dobry na trawie. Jak dla mnie szanse lekko w stronę Malisse, więc kurs 2,05 na Bwin dobry do gry.
Simon - Malisse 2,05 Bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
big93 46

big93

Użytkownik
A czy te wzrosty kursu na Gulbisa nie znaczą czegoś? Przecież żaden bukmacher będący pewien zwycięstwa Gulbisa i wiedzący, że jego klienci też postawią na niego, nie będzie robił takiego prezentu ludziom, na których chce zarobić.
 
R 28

roki1

Użytkownik
Janowicz-Gulbis

Do tej pory ci panowie grali ze soba dwa razy.Head to Head 1-1.Nigdy te dwa pojedynki nie byly jednostronne.Raz wygral Janowicz 2 do 1 a raz Gulbis 3 do 1.Dzisiaj graja znowu i ja mysle ze kolejny raz ten pojedynek nie bedzie jednostronny.Spodziewam sie w tym meczu overa gemowego.Forme tych panow oceniam na dobra.Obaj panowie gladko,pewnie wygrali 1 runde.Janowicz ogral 3 do 1 Bolelliego ktory przed turniejem gral calkiem dobrze bo wygral chociazby z Simonem i wlasnie Gulbisem.A Gulbis wlasnie wypalil w pierwszej rundzie Wimbledonu z Berdychem i wlasnie to jest pytanie jak on zagra dzisiasj.Bo mecze przed turniejem Gulbisa nie wygladaly za dobrze,bo mial wiecej porazek jak wygranych ale tez w tych meczach mial wygrana z Murray.Widac ze u Gulbisa duza role odgrywa mobilizacja i ranga przeciwnika.I ja osobiscie licze ze Gulbis nie podejdzie na maksa do Janowicza i ze to go zgubi.Gram lekko na Janowicz win 2.29 pinnacle i over gemowy 40 rowniez pinnacle 1.9
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
Nad czym wy się zastanawiacie , nie znacie Gulbisa ? Buki już wiedzą jak zagra Janowicz bo gra od kilku spotkań swoje i regularnie mocny serwis itp. A Gulbis wczoraj mu mecz wyszedł a dziś wyjdzie i zagra jak 15 kelner on to potrafi zrobić. Więc buki ryzykują dają kuszący kurs na Gulbisa jak zagra to co potrafi czyli nawet piłki nie przebić buki zarobią i to sporo jak zagra to co z Tomasem stracą taka jest Polityka Buków. I to jest odpowiedz.
Edit.
Wawrinka masz dziś powalczyć !!!!!!!!!!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 15

amte

Użytkownik
Janowicz - Gulbis

kilka słów Janowicza odnośnie meczu z Gulbisem:
- To nie będzie łatwy mecz, głównie pod względem psychicznym. Znamy się bardzo dobrze, a Ernests na pewno będzie mi się chciał zrewanżować za tegoroczną porażkę, tym bardziej, że były tam jakieś niewielkie spięcia w trakcie meczu. Na pewno z Ernestsem trzeba być cierpliwym i czekać na jego słabszy moment, bo on miewa problemy z utrzymaniem się cały czas na jednej linii jeśli chodzi o koncentrację i nerwy.&quot;
reszta wywiaduna stronie sportowefakty.pl/tenis/
 
rumak57 271

rumak57

Coach
Dobra pora na kilka typów ode mnie:
Janowicz - Gulbis
1.72 Pinnacle
5/10
Kurcze przeciez te kursy to rzecz niepojeta oczywiscie na nasza korzysc wiadomo Janowicz wielki progres w karierze ale jednak Gulbis to i chyba level wyzej pokonal w stylu wrecz znakomitym mocnego zwlaszcza na trawie Berdycha. Napewno dostal wiatru w żagle i chyba nie odpusci dzisiaj meczu bo wie ze z taka gra moze zajsc daleko. Wg mnie bedzie to dosc jednostronny pojedynek max Jurkowi moze uda sie ugrac seta ale to juz bedzie wsyzstko.
Andreev - Istomin (1.5-0)
1.48 12bet
6/10
Istomin jak Gulbis nie lada niespodzianka z pierwszej rundy pokonal Seppiego ktory naprawde byl w zyciowej formie przeciez niewiele brakowalo by pokonal Djokovica a tutaj Istomin. Świadczy to wszystko ze poziom sie wyrownuje i coraz wiecej grajkow ma chec zasmakowac zwyciestwa. Dzisiaj nie widze szans dla Igora gdyz nie wydaje mi sie zeby mogl przelamac Istomina. Dodatkowo Andreev to typowy clayowiec nie wydaje mi sie by mogl cos tutaj ugrac.
Bemelmans - Gasquet (2.5-0)
2.37 pinnacle
2.5/10
Tutaj fajny kurs nam zaoferowaly buki na Rubena gosc ktoremu trawa lezy jak malo komu Gasqet raczej woli grac na clayu rozegral w tym sezonie dwa mecze na grassie i 1-1 porazke odniosl z Matosevicem a wiec grajkiem podobnym do Bemelmansa ktory w tym sezonie na trawie spisuje sie niezle 7-2 a przegral tylko z Beckerem pozniejszym zwyciezca turnieju w Nothingham oraz z Nalbandianem. Mysle ze jednego seta bedzie w stanie ugrac aczkolwiek po cichu licze na zwyciestwo.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Rozkręca się powoli turniej deblowy, dziś wiele pojedynków. Oto kilka typów:
J. Delgado/K. Skupski - M. Bachinger/T. Kamke 1 @ 1,50 Tobet - reprezentanci gospodarzy nie powinni mieć kłopotów z Niemcami, którzy do turnieju przebili się przed eliminacje. Para Delgado/Skupski przed Wimbledonem obiecująco się prezentowała, ogrywała niezłe deble min. naszych Frytkę i Matkę. Po takim kursie aż żal nie zagrać.
C. Fleming/R. Hutchins - M. Kukushkin/L. Rosol 1 @ 1,28 Tobet - kolejna para gospodarzy, w pojedynku z graczami, którzy specjalizują się w singlu. Przewiduję szybki mecz.
L. Dlouhy/M. Mertinak - R. Lindstedt/H. Tecau 2 @ 1,30 Tobet - Finaliści z poprzedniego roku bez problemów awansują do kolejnej. Choć Dlouhy i Mertinak to dobrej klasy debliści, ale ze sobą w tym sezonie nie zagrali meczu na trawie.
A. Qureshi/J.J. Rojer - J. Goodall/J. Ward 1 @ 1,25 @ Tobet- w tym pojedynku z kolei gospodarze są bez szans. Para Qureshi / Rojer prezentuje się bardzo dobrze, może nie będzie to 3-setowy mecz, ale innej opcji niż zwycięstwo reprezentantów Pakistanu i Antyli Holenderskich nie widzę
i na koniec najbardziej mnie interesujący mecz :
J. Brunstrom/P. Marx - M. Fyrstenberg/M. Matkowski 1 set @ 1 @ 2,05 Tobet - nasza najlepsza para fatalnie zaczęła sezon na trawie, szybkie 2 porażki w pierwszych rundach, tutaj może być podobnie, trafili na dobrze dysponowany debel Szwedzko - Niemiecki. Liczę jednak na to, że nasi się przebudzą i po ciężkim meczu awansują. Jednak z doświadczenia wiem, że często długo wchodzą w pojedynek, dlatego zdecydowałem się na 1 set i zwycięstwo Brunstroma i Marxa.
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Fleming C./Hutchins R. - Kukushkin M./Rosol L.
Typ: Fleming C./Hutchins R. # 1.30 Unibet
Tegoroczny Wimbledon pokazał, że nie ma nic pewnego. Kilka zaskakujących wyników spowodowało, że chyba każdy podchodzi do typowania z dużym dystansem. Jednak dziś na całego rusza debel panów. Kilka na prawdę ciekawych spotkań. Na pierwszy rzut idzie spotkanie w którym występują gospodarze. Para Fleming i Hutchins ostatnio zaliczyli świetny występ w turnieju w Eastbourne. W ubiegłym roku ta para zaliczyła ćwierćfinał, więc trochę punktów trzeba bronić. Co do rywali to para praktycznie z łapanki. Czasem można zobaczyć ich z jakimiś innymi partnerami w słabych turniejach ATP albo challengerach. Jak dla mnie nie ma co się rozpisywać na temat tej pary. Faworyt jest tylko jeden i mimo kilki niespodzianek, akurat w tej parze będzie o nią bardzo, ale to bardzo ciężko.

Malisse X. - Simon G.
Typ: over 175.5 minuty # 1.87 Unibet
Dziś dużo ludzi upatruje X-mana jako lekkiego faworyta w tym meczu. Ostatnio dobrze grał Malisse i powinien kontynuować tą passę. Jak gra Simon to każdy wie, długie a czasem nawet bardzo długie wymiany. Co prawda na trawie powinno być takich sytuacji znacznie mniej, ale pomimo wszystko trochę tego będzie. W mojej opinii będą tutaj cztery seta co najmniej, a wynik jaki upatruje to 3:1 dla Francuza. Moim typem jednak będzie czas trwania meczu. Unibet wystawił linię 175.5 minuty. Nie całe trzy godziny dla dwóch dobrych zawodników, a przy czym jeden to typowy przebijacz. Biorę taki kurs z pocałowaniem ręki.
 
blads 187

blads

Użytkownik
Janowicz - Gulbis
Tb w 1 secie - 3,75 bet365

Czasami mam zajawke na takie typy, dzis patrzac na ten mecz nic innego nie przychodzi mi do glowy. TB moim zdaniem w tym meczu jest pewny, zwlaszcza na trawie. Oboje skupia sie na utrzymywaniu wlasnego serwisu, jeden i drugi maja uderzenie wiec licze na twarda rozgrywke w 1 secie. Gulbis wczoraj zagral sobie trzy, Jerzyk akurat zadnego, ale to raczej ze wzgledu na slabsza gre wlocha. Pierwszego seta niby przegral z kretesem, ale to mlody chlopak, potem cisnienie zeszlo i juz bylo ok. Dzis juz o takim poczatku nie ma mowy, grali ze soba 2 razy, wiedza czego sie spodziewac po sobie, serwisy obojga wczoraj na dobrym poziomie. Polak 19, Lotysz 30 asow, jezeli mialbym upatrywac TB to szukam go w 1 secie, kurs zacny, mozna probowac.

Do tego gram jeszcze dzis na Monaco i Mahuta. O pierwszym duzo zostalo powiedziane, wiec nie bede sie produkowal na sile. Co do Francuza to troche mnie zawiodl w spotkaniu z Dimitrovem w ostatnim turnieju, ale zaufam mu dzis. Kurs moze maly bo ich mecze z reguly sa zaciete, Falla prowadzi w H2H, czas dzis wyrownac stan rywalizacji. Gdzie jak nie na &quot;swojej&quot; trawce. Myslalem nad overem w tym meczu, ale nie bede kombinowal, chociaz wydaje mi sie tez bardzo prawdopodobny
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Tie break to rozsądne rozwiązanie..
E.Gulbis vs J.Janowicz ???? TB w meczu TAK @ 1,53
F.Mayer vs P.Petzschner ???? TB w meczu TAK @ 1,57
G.Simon vs X.Malisse ???? TB w meczu TAK @ 1,53
W tych trzech meczach to chyba jedyne sensowne zagrania..
Cała szóstka gra wyśmienicie własne gemy serwisowe..​
poprzednie mecze..
F Mayer - Tursunov 7:6,6:2,6:3
Petzschner - Kavcic 6:4,6:4,6:2
Dziś para o wiele bardziej wyrównana..
Malisse - Matosevic 6:2,6:2,7:5
Simon - Mathieu 6:3,5:4 krecz Mathieu
Równie dobrze można rzucić monetą..By wskazać zwycięzcę..
Janowicz - Bolelli 3:6,6:3,6:3,6:3 nie było TB :zy3ou:
Gulbis -Berdych 7:6,7:6,7:6 za to tu były same TB ;)
I jako ciekawostkę poprzedni mecz Gulbisa..Też na trawie..
Bolelli - Gulbis 6:3,6:4 Może skoro Jurek pokonał Bolelliego a Bolelli dał radę Gulbisowi..? ????
W tych trzech parach tylko Jurek stracił seta po głupim przełamaniu w gemie otwarcia..potem już planowo..
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom