>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon '12 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Dla mnie w ofercie są na dziś dwa fenomenalne kursy.
Zwycięstwo Petzschnera i Malisse&#39;a wydaje się bardzo prawdopodobne... na pewno mają na nie większe szanse niż przewidują to bukmacherzy.
Ani Florian Mayer, ani Philipp Petzschner nie mieli ciężkiej przeprawy w pierwszej rundzie. Zarówno Tursunov jak i Kavcic polecieli po trzech setach.
Co było wcześniej? Obaj szybko pożegnali się z Halle (jedyne przetarcie przed Wimbledonem dla Mayera) ale Philipp zaliczył potem ŚWIETNY występ w Holandii. Kwalifikacje przeszedł bez kłopotu i mimo, że wydawało się niemożliwym aby wrócić do formy po tak TRAGICZNYM sezonie, to Niemiec udowadnia, że na trawie zawsze trzeba się z nim liczyć.
Mayer ma za sobą lepszy sezon, Petzschner zaliczył powrót do grona najlepszych. Jeśli utrzyma poziom gry jaki prezentował w Hertogenbosch, nie powinien mieć dziś kłopotów z Florianem.
Dodatkowo typ na TB w pierwszym secie.
Póki co te zkałady nie idą tak jak sobie zaplanowałem ale w pojedynków Niemców znów warto spróbować - zarówno w pierwszym jak i w kolejnych setach.

Florian Mayer -
Philipp Petzschner ???? ????
Petzchner
5/10 @ 2,37
Bet365

Florian Mayer -
Philipp Petzschner
1 set TB
1/10 @ 3,50
Bet365


X-man - mój drugi typ - gra dziś z bardzo przeciętnym Simonem. Nigdy nie należałem do fanów tego pana ale ostatnio nie tylko ja widzę regres formy u Gillesa. Malisse ma swoją ulubioną nawierzchnię - od lat radzi sobie na niej znakomicie. Możliwości Belga powinny uniemożliwić skuteczną grę w defensywie Francuza a bez tego trudno się spodziewać wyrównanej walki.

Gilles Simon - Xavier Malisse
Xavier

5/10 @ 2,0
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Wimbledon
Mecz: Gulbis E. - Janowicz J.
Data: 27-06-12 13:45
Typ: 3:0 dla Gulbisa
Kurs: 4.61
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Bardzo dobry kurs dzisiaj na zwycięstwo Gulbisa bez straty seta. Jak dla mnie zdecydowanie za duzy i pokuszę się, a nóż siądzie. Ernests Gulbis to dopiero jak na jego umiejętności 87 gracz w rankingu ATP, a predyspozycje ma naprawdę na zdeccydowanie lepszą pozycję. Jest szczególnie dobry na trawie oraz nawierzchnii sztucznej, więc liczę na to, że dzisiaj to udowodni. W pierwszej rundzie WImbledonu Ernests Gulbis pokonał samego Tomasa Berdycha, czyli zawodnika, który jest w czołowej dziesiątce i ta nawierzchnia także mu &quot;leży&quot;. Nie ogloądałem meczu, lecz jużsam wynik o czymś świadczy. Ernests Gulbis wygrał 3:0, wygrywając trzy razy w tie-breakach. Wcześniej na trawie rozegrałtylko 1 spotkanie i uległ 3:6, 4:6 w Londynie Włochowi Simone Bolleliemu, a co ciekawe tego zawdonika w pierwszej rundzie pokonał Jerzy Janowicz. Polak wygrał 3:6, 6:3, 6:3, 6:3. Jednak mecze na Wimbledonie mają znacznie większy prestiż niż te, które przygotowują zawdonika do turnieju, więc dzisiaj nie ma taryfy ulgowej dla Jerzego Janowicza i według mnie nie ma czego szukać w starciu z Gulbisem. W ostatnim czasie Jerzy Janowicz poczynił naprawdę duże postępy, jednak to już jest za wysoko postawiona poprzeczka. Jerzy Janowicz w rankingu jest 136. Wcześniej doszedł do ćwierćfinału w Nottingham 2, no i wygrał 3 mecze kwalifikacyjne do Wimbledonu. Z Gojowczykiem, który skreczował, 6:1, 6:2 z Kamilem Capkoviciem oraz z Denisem Kudlą także oddając rywalowi 3 gemy w 3 setach! Wyniki świetne, lecz zobaczymy. Ja stawiam na Łotysza!
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Wimbledon

Viktor Troicki (SRB) - Martin Klizan (SVK)
Ile gemów zostanie rozegranych w pierwszym secie?

Typ: 11 lub więcej gemów
Kurs 3.60
Bukmacher: Bwin
Data: 27-06-12 14:30
Typ bardzo ryzykowny ,ale jestem narwańcem . W sumie do typu zostałem przekonany głównie dzięki statystykom z ostatnich meczy , wiadomo faworytem jest Troicki ,ale myślę ,że możemy się tutaj spodziewać pięciosetowego meczu.Obaj panowie mieli sporo problemów w pierwszej rundzie , na przeszkodzie Troickiem stanął Granollers Marcel i w tym meczu było 5 setów , w dwóch pierwszych setach padło więcej niż 11 gemów. W pierwszym było 5-7 w drugim 6-7, a także w ostatnim secie na swoją korzyść przełamał rywala Troicki i wygrał 8-6. W meczu Klizana też padł wynik pięciosetowy i w 3 setach spośród 5ciu padł over 11 gemów w każdych z tych setów. Wynik spotkania to 7:5,3:6,7:6, 1:6, 11:9 . Jak widać w obu mezach w pierwszym secie padł wynik , który mnie zadowoli i myślę ,że i w tym meczu tak się stanie. Pierwszy set musi się skończyć 7-5 bądź 7-6. Troicki to 34 zawodnik rankingu atp zaś Klizan 62 , dziś zmierzą się ze sobą po raz pierwszy.
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
co polecacie na jutro ciekawego?
wg mnie
Philipp Kohlschreiber - Malek Jaziri 1
jeden &quot;pewny&quot; typ na jutro, a reszta?
moze baker + paire?
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
Panowie jak Myslicie to dobrze że przerwali mecz dla Falli czy bardziej dla Mahuta ?

nie znam ani tego ani tego dość dobrze jak z nimi tam ale znów falla zamyka na dośc dużo;/


nie znasz zawodników a stawiasz na nich &quot;na dość dużo&quot;...bez komentarza.
znaczy się może zle napisałem nie stawiałem dośc dużej stawki tylko na dużą wygraną zamyka praktycznie 30% meczy dziś w tenisa weszło nie spodziewałem się tego kursy po 2,5 nawet.
 
H 19

hasol

Użytkownik
No i zemściło się na was granie przeciwko polakowi, brawo Janowicz, trzymam za ciebie kciuki dalej. Ja nie wiem jak wy możecie stawiać przeciwko tym którym powinniście kibicować.


christopher48 // Ponieważ jesteś nowym użytkownikiem, więc oszczędzę Ci słów krytyki. Chciałbym Ci tylko zwrócić uwagę na słowo &quot;powinniście&quot;, którego użyłeś w swoim poście. Otóż każdy kibicuje komu chce. Są na pewno w Polsce fani Gulbisa, którzy w tym meczu kibicowali właśnie jemu. Pozdrawiam.
 
R 28

roki1

Użytkownik
Goffin - Levine 1 Paire - Dolgopolov 1 Na ta chwile suchar, jutro postaram sie znalesc wiecej czas zeby napisac czemu tak mysle.Typy przemyslane.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Raonic
1.25
bet at home

Gram na Miłosza. Sprawia naprawdę solidne wrazenie. Siła podania i woleja na niesamowitym poziomie. Swoje wygrywa i stara się w miarę podgryzać swoich przeciwników na złamanie ich podania. Sam odżył, ale na kanadyjczyka wydaje mi się aktualnie za słaby. Moze to będzie turniej kanadyjczyka, kto wie? z amerykańcem powinno być do przodu...


---
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 82

kupson141

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Wimbledon ( 28 Jun 2012, 17:00 )
Spotkanie: Querrey S. - Raonic M.
Typ: Raonic M. 3-0
Kurs: 2,40
Bukmacher: Bwin
Jak dla mnie typ bardzo pewny i prawdopodobny. Od razu patrząc na ofertę z tenisa rzucił mi się typ na Raonicia. Kurs 1.25 traktuje jako lokatę 25%, ale posunę się dalej polecając zakłady na handi -1,5 seta oraz DW 3-0. Dlaczego właśnie tak? Otóż już tłumacze. Raonic to wielka nadzieja Kanadyjczyków. Facet ma genialne predyspozycje by niebawem zagościć w TOP 10 rankingu ATP. Jest to wielki chłop ( 196 cm i 90kg ) do tego młody bo zaledwie 22 latek. Tenisista ten posiada wielki arsenał. Bombarduje serwisami aż miło. Jest to typ zawodnika, którego jest arcy trudno przełamać, daje on rywalom bardzo mało szans na breaka, a jak już jest ten break point to zazwyczaj broniony jest on wygrywającym podaniem. Oczywiście nie kończy się to zawsze, ale najczęściej właśnie taka akcja ma miejsce. Przekonał się o tym w I rundzie Giraldo, który miał dwie szanse na breaka i właśnie asem zostały wybite mu z głowy. Co tu dużo gadać przy serwisie Raonicia, Giraldo zdobył zaledwie 15 punktów! Z czego aż 7 w jednym gemie serwisowym Kanadyjczyka w drugim secie, w tym też gemie były te BP. Gem oczywiście został wygrany, a później już Kolumbijczyk nie wygrał więcej niż jeden piłki przy serwisie Raonicia. Sam Roger Federer przekonał się jak na trawie niewygodnym rywalem jest Raonic, z którym to grał w Niemieckim Halle. Na trawie serwis i dobry wolej odgrywa bardzo istotną role i zawodnicy tak grający są zdecydowanie faworyzowani na tej nawierzchni. Mimo iż Raonic jest wielkim chłopem to nie ma problemów z poruszaniem się po korcie. Potrafi zagrać ładnego kończącego woleja. Z Giraldo wygrał aż 18 piłek przy siatce. O jego piekielnie szybkim forhendzie nie wspomnę bo bym musiał się trochę bardziej rozpisać. Querreya oglądałem w tym roku wiele razy i nie widzę w ogóle ani jednego argumentu, który by zanim przemawiał. Niby w Queen`s dotarł do półfinału, ale nie ma co brać na serio pod uwagę meczy rozgrywanych tuż przed Wimbledonem. Były to raczej spotkania, które miały na celu zapoznanie się z nawierzchnią przed Wimbledonem i Igrzyskami. Tam po stojącym wręcz na żenującym poziomie przegrał z Ciliciem. Meczu nie ma co komentować, bo obaj zawodnicy grali co by tu dużo nie mówić słabo. W Eastbourne dziwny krecz z Roddickiem i tu w pierwszej rundzie niby wygrana 3-1 z rodakiem Raonicia, Vaskiem Pospisilem Mecz dość wyrównany, jednak w ważniejszych momentach lepiej grał Amerykanin. Jednak set stracony z Kanadyjczykiem chluby mu nie przynosi, gdyż jest to niedoświadczony zawodnik na trawie w dodatku spoza pierwszej setki rankingu. Jutrzejszy mecz dopiero będzie prawdziwym sprawdzianem dla sama. Jest duże prawdopodobieństwo iż w meczu obejrzymy TB, być może nawet więcej niż jeden, aczkolwiek i tak faworytem dogrywki Tie brekowej i tak będzie Raonic. Milos zazwyczaj skupia się na swoich gemach serwisowych, jednak w jego grze można zauważyć iż w secie daje z siebie więcej w jednym, może dwóch gemach przy serwisie rywala, w którym czuje swoją szanse. Querrej szanse na breaka da mu na pewno nie jedną, gdyż nawet Pospisil miał ich wiele. Zresztą widziałem jego wcześniejsze mecze i przy swoim podaniu jakiś większych fajerwerków to on nie grał. Co tu więcej gadać, Raonic jest zdecydowanym faworytem, 3-0 jest wielce prawdopodobne, Bwin wystawił fajny kurs gdyż inne buki są bardziej ostrożne. Nie widzę innej możliwości niż wygrana Raonicia. Kwestia tylko czy ludzie lubią większe ryzyko czy pewny zysk. Mam nadzieje, że przekonałem co niektórych, że jest to godny uwagi typ. Pozdrawiam i mam nadzieje, że ci co skorzystają nie pożałują! GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Podbijam typ Andre@ dotyczący zwycięstwa Milosa Raonica z Samem Querreyem. Zdubluje Milosa Raonica z pewnym ciekawym i wydaje mi się bardzo pewnym typem ze spotkania Chorwata Ivo Karlovica z Andy Murrayem, które odbędzie się zaraz po spotkaniu Sereny Williams z Melindą Czink na korcie centralnym - więc będzie dach i typ rozstrzygnie się napewno jutro do godziny 17 max. - Tyle słowem wstępu.

Ivo z Andym spotykali się ze sobą trzy razy:
Andy Murray - Ivo Karlovic (6-4 6-4) Cincinnati, twarda
Andy Murray - Ivo Karlovic (7-6 6-7 6-3) Indian Wells, twarda
Andy Murray - Ivo Karlovic (6-7 6-4 7-6) San Jose, halowa

Korty z rodzajów tych szybszych - czyli beton/hala, więc pasuje do realiów Wimledonu. Na osiem setów granych pomiędzy tymi zawodnikami były cztery tie breaki. - Sporo i wyniki sugerują, że Panowie raczej nie łamali swoich serwisów nawzajem.

Dyspozycja serwisowa w spotkaniach pierwszej rundy:
Ivo Karlovic w spotkaniu z Dudi Selą ▶

1 podanie: 70%
Punkty zdobyte po 1 podaniu: 90%
Punkty zdobyte po 2 podaniu: 52%
Punkty zdobyte przy własnym podaniu: 79%
Obronione break-pointy: 4/5 - 80%
Asy: 26
DF: 3

Andy Murray w spotkaniu z Nikolayem Davidyenko ▶
1 podanie: 67%
Punkty zdobyte po 1 podaniu: 83%
Punkty zdobyte po 2 podaniu: 75%
Punkty zdobyte przy własnym podaniu: 80%
Obronione break-pointy: 0/0
Asy: 10
DF: 1

Wszyscy znamy atuty gry jednego i drugiego. O ile Andy jest wszechstronny i posiada bardzo dobry i techniczny serwis, świetnie returnuje i dobrze gra zza linii końcowej. Potrafi się też bardzo dobrze bronic, jednak przy stylu gry Ivo Karlovica możemy byc pewni, że Szkot więcej czasu spędzonego na korcie po prostu przestoi niż będzie biegał. Ivo - wydaję mi się, że Chorwat będzie świadomy tego, że nie ma co szukac w wymianie i jego jedynym celem będzie szybkie kończenie swoich gemów serwisowyc i czekac na ewentualne przestoje Murraya (które raczej nie będą się zdarzac) lub na trzynaste gemy w setach, w których będzie miał handicap w postaci swojego serwisu. - Może statystyki tego dobitnie nie pokazują, ale jedyną bronią Karlovica w tym spotkaniu będzie właśnie serwis. A że Wimbledon gramy na elegancko przyciętej, zielonej i szybszej niż nawierzchnie twarde - trawie to daje temu typowi bardzo duże szanse powodzenia, które określam na mniej więcej 80%.

Ivo Karlovic - Andy Murray ▶ Dojdzie w meczu do Tie Breaku 1.50 Bwin ✅
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Debel Wimbledon
Mecz: Cipolla F. / Fognini F. - Reynolds B. / Van Der Merwe I.
Data: 28.06.2012 12:30
Typ: Cipolla F. / Fognini F.
Kurs: 2.35
Bukmacher: Bwin
Analiza: Na dzisiaj z Wimbledonu wybrałem 4 mecze, z których najbardziej pewnym wydaje mi się typ na debel Cipolla F. / Fognini F. po bardzo dobrym kursie proponowanym nam przez Bwin. Będzie to dla nich pierwszy mecz deblowy na tym turnieju, co nie znaczy, że nie mają pojęcia z grą na Wielkim Szlemie w tym roku w Londynie. Obydwaj zdążyli już zapoznać się z kortami na Wimbledonie i co ciekawe obydwaj już odpadli. Fognini w pierwszej rundzie pokonał Francuza Michaela Llondre w 4 setach zwyciężając 3:6, 6:3, 6:4, 7:5. Pokazał się w tym meczu z bardzo dorbej strony. Zaserwował 7 asów, trzymał swoje podanie na przyzwoitym poziomie, 34% wygranych returnów oraz 52 winnery w porównaniu do 23 niewymuszonych błędów. W drugiej rundzie los nie był dla Włocha łaskawy i przyszło mu się mierzyć z Rogerem Federerm, a ten mecz srogo przegrał 6:1, 6:3, 6:2, ale tu też nie było najgorzej. Cipolla dość niespodziewanie przegrał z Hiszpanem Cervantesem 2:6, 6:7, 6:3, 6:2, 6:1. Obydwaj odpadli, a więc jedyny dobry wynik jaki mogą osiągnąc pozostaje w deblu. Tutaj nie wróżę im jakiegoś spektakularnego sukcesu, jednak z przedostaniem się do rundy drugiej nie powinni mieć żadnych problemów według mnie. Ich rywalami będzie para złożona z Bobbiego Reynoldsa i Izaaka Van Der Merwe. Zagrali oni w kwalifikacjach do turnieju głównego. Wygrali 2 mecze. Najpierw 6:3, 6:4 z Karolem Beckiem i Lovro Zovko, a później 7:6, 3:6, 11:9 z Australijczykami Ebelithite/Peers. Wyniki te są dosyć dobre, jednak porónując umiejętności obydwu zawodników w singlu, para włoska wydaje się byż znacznie solidniejsza. Debel to jednak inna gra, lecz liczę na to, że Włosi się zmobilizują i udowodnią moje słowa dobrą postawą na korcie. Zarówno Reynolds jak i Van Der Merwe nie dostali się do turnieju głównego singla. Pierwsyz odpadł w 1 rundzie kwalifikacyjnej, a drugi w ostatniej. Stawiam na Włochów!
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
zgadzam się co do typów na Raonica, pierwszym podaniem wygra ten pojedynek, całkiem możliwe że da radę w 3 setach, jednak jak ktoś nie ma tyle odwagi to proponuję zagrać to co ja czyli Raonic -1,5 seta 1.48 unibet
zastanawiam się nad Dimitrovem, faktycznie Baghdatis wyniki w tym sezonie na turniejach na trawie miał słabe, ale w poprzednich latach potrafił na Wimbledonie dobrze pogrywać, nawet jeszcze w poprzednim roku w trzech setach ograł Seppiego, a powalczył z Nole.
 
D 5

dero1987

Użytkownik
Sam Querrey - Milos Raonic H(5 - 0) Tobet
typ: 2 1,80
Milos powinien wygrywać niemal wszystkie swoje podania. Dodatkowo całkiem nieźle porusza się po korcie, co powinno mu pomóc przełamać Sama. Myślę, że dziś 3-0, ale gram 2 z handi 5-0.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Sam Querrey - Milos Raonic H(5 - 0) Tobet
typ: 2 1,80
Milos powinien wygrywać niemal wszystkie swoje podania. Dodatkowo całkiem nieźle porusza się po korcie, co powinno mu pomóc przełamać Sama. Myślę, że dziś 3-0, ale gram 2 z handi 5-0.
to już lepiej spróbuj po wyższym kursie DW 3:0 bo na handi gemowe ciężko liczyć, Querrey dobrze serwuje, Raonicowi ciężko będzie go złamać i nie zdziwie się jak nawet dwa tie-breaki dziś zobaczymy w tym meczu.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Przeciwko Bagiecie nie grałbym po kursie 1.50. Już szybciej jakieś +1,5s lub +2,5s bo nie sądzę że polegnie tam 3-0. Grigori pokonał serwismena który zbytnio nie ma urozmaiconych zagrać z linii końcowej. Bagieta to posiada i do tego potrafić zrobić show w którym Grigori może się na początku zagubić. Może w tym meczu jakiś over gemowy też byłby ciekawym rozwiązaniem.
Ward - tutaj typ wariat ale nie do końca... Oglądałem rybkę w akcji w pierwszej rundzie i jakiegoś przebłysku nie widziałem w jego grze. Mocno nieregularny był. Ward ma już chyba najgorsze za sobą (5setówka z kelnerem w tym *0-3 w 5secie). Widownia powinna pomóc mu wykrzesać dodatkowe pokłady energii i umiejętności. Może jakiś TB ?
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Goffin @1.50
2 lata temu, kiedy to po raz pierwszy ujrzałem Goffina w akcji (bodaj mecz z Dolgopolovem w Maroko) od razu stwierdziłem, iż jest to ogromny talent i kiedyś będą jeszcze z niego ludzie. Jak widać nie myliłem się. Belg nabrał nieco doświadczenia, stał się jeszcze bardziej regularnym zawodnikiem, który lada moment powinien awansować do top50. Pomimo niezbyt imponujących warunków fizycznych jest w stanie uderzać piłkę naprawdę mocno, a co najważniejsze precyzyjnie. Świetny backhand po linii, solidny forehand, na siatce również sobie radzi. Udowodnił w meczu z Tomicem, że nawet na trawie może być bardzo groźny. Jest piekielnie szybkim zawodnikiem, który walczy do samego końca i nigdy się nie poddaje i to mi się podoba! Jego rywalem będzie 24-letni Jesse Levine, który jak widać na trawie grać potafi. Miałem okazję oglądać kilka spotkań z jego udziałem. Fajnie wyprowadzany 2-ręczny backhand, na który Belg będzie musiał uważać. Serwis solidny, jednak bez fajerwerków. Wydaje mi się, że kluczem do zwycięstwa w tym meczu będzie przede wszystkim regularność zza końcowej linii. Myślę, że jeśli Goffin po raz kolejny wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności i zagra z tak ogromnym zaangażowaniem, wówczas powinien awansować do kolejnej rundy. Swoją drogą, trzeba przyznać, że ma chłopak farta jeśli chodzi o drabinki ;).
Simon @1.65
Zgadzam się z tym, że Malisse to zawodnik, który będąc w formie potrafi sprawić niejednokrotnie niespodziankę, a zwłaszcza na trawie. Obawiam się jednak o jego psychikę, przez którą można powiedzieć, że zmarnował swoją karierę. Jest to szaleniec, któremu na dobrą sprawę nigdy nie wiadomo, co strzeli do głowy. Możliwości ma spore, jednak czasami nie jest w stanie z tego skorzystać. Wszyscy chyba wiemy, do jakiego typu graczy należy Gilles Simon. Momentami jest jak ściana, prawie w ogóle nie popełnia błędów, natomiast gdy rywal uderzy mocniej, ruszy pod siatkę wówczas świetnie kontruje. Myślę, że Belg nie wytrzyma nerwowo tak długich wymian, będzie za wszelką cenę starał się je skracać, co wiąże się ze sporą ilością niewymuszonych błędów. Chciałbym oglądać X-mana w kolejnej rundzie, jednak w tym wypadku nie widzę dla niego niestety nawet najmniejszych szans.
Dolgopolov @1.52
Zdziwiły mnie szczerze powiedziawszy kursy wystawione przez bukmacherów na to spotkanie. Mało myślący, często nieobliczalny Paire miałby pokonać Dolgopolova? Może i Ukrainiec ostatnimi czasy nie jest w najlepszej formie, jednak nie wyobrażam sobie, aby mógł przegrać w drugiej rundzie z Paire. Francuz co prawda wykręca ostatnio coraz lepsze wyniki, jednak nadal moje zdanie na temat tego gracza się nie zmieniło. Pajac jeszcze większy niż Fognini. Bardzo lubi utrudniać sobie grę, czasami decyduje się na tak ekstremalnie trudne zagrania, że głowa mała. Gdy nie trafia pierwszego serwisu, wówczas automatycznie zaczynają się robić schody, co widać było gołym okiem choćby w poprzednim meczu z Ebdenem. Australijczyk grał tragicznie w pierwszych dwóch setach. W kolejnej partii stwierdził, że nie ma nic do stracenia, zaczął grać na luzie, zdobywać coraz więcej punktów po serwisie Paire, który z biegiem czasu zaczynał słabnąć. Udało się ostatecznie pokonać Ebdena, jednak z takimi wahaniami w grze i brakiem stabilizacji nie wróżę mu sukcesu z Dolgopolovem, który nie powinien po raz kolejny odpaść tak wcześnie. Wystarczy odrobinę pomyśleć, pogonić rywala po korcie i nie powinno być problemów z awansem.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Goffin @1.50
2 lata temu, kiedy to po raz pierwszy ujrzałem Goffina w akcji (bodaj mecz z Dolgopolovem w Maroko) od razu stwierdziłem, iż jest to ogromny talent i kiedyś będą jeszcze z niego ludzie. Jak widać nie myliłem się. Belg nabrał nieco doświadczenia, stał się jeszcze bardziej regularnym zawodnikiem, który lada moment powinien awansować do top50. Pomimo niezbyt imponujących warunków fizycznych jest w stanie uderzać piłkę naprawdę mocno, a co najważniejsze precyzyjnie. Świetny backhand po linii, solidny forehand, na siatce również sobie radzi. Udowodnił w meczu z Tomicem, że nawet na trawie może być bardzo groźny. Jest piekielnie szybkim zawodnikiem, który walczy do samego końca i nigdy się nie poddaje i to mi się podoba! Jego rywalem będzie 24-letni Jesse Levine, który jak widać na trawie grać potafi. Miałem okazję oglądać kilka spotkań z jego udziałem. Fajnie wyprowadzany 2-ręczny backhand, na który Belg będzie musiał uważać. Serwis solidny, jednak bez fajerwerków. Wydaje mi się, że kluczem do zwycięstwa w tym meczu będzie przede wszystkim regularność zza końcowej linii. Myślę, że jeśli Goffin po raz kolejny wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności i zagra z tak ogromnym zaangażowaniem, wówczas powinien awansować do kolejnej rundy. Swoją drogą, trzeba przyznać, że ma chłopak farta jeśli chodzi o drabinki ;).
wiadomo Levine to nie jest jakiś wielki grajek, jednak na trawie trochę meczy rozegrał, zdołał przejść kwale. Z tym Goffinem bym nie przesadzał, kurs według mnie mało atrakcyjny, a Belg ma na trawie bardzo małe doświadczenie, w karierze seniorskiej można wręcz powiedzieć że żadne, ostatnio z Paire nie był w stanie powalczyć, a po zwycięstwie nad zmagającym się z kontuzją pleców Tomicem zbyt daleko idących wniosków bym nie wyciągał, bardziej widzi mi się w tym meczu over 38 gemów 1.79.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Pierwsza propozycja na dziś - David Goffin.
Młody Belg, zagrał świetne spotkanie w pierwszej rundzie. Pokonał 3-1 Tomica i udowodnił, że może osiągać dobre wyniki nie tylko na ziemi (RG) ale i na trawie.
W pierwszej rundzie potrafił zneutralizować wszystkie zalety Tomica. Fajnie trafiał kończącymi uderzeniami (39/28), wygrywał wymiany i dobrze trzymał serwis. Jeśli w podobny sposób zagra dzisiaj to nie będzie miał większych kłopotów z Levinem.
Jesse w swoim meczu zanotował jeszcze lepszy stosunek wygranych do niewymuszonych (38/13) ale rywal byłmało wymagający. Beck nie trafiał za dużo pierwszym podaniem, drugie było bardzo słabe... Goffin na pewno bardziej utrudni życie Amerykaninowi.

David Goffin - Jesse Levine

Goffin
8/10 @ 1,694
Pinnacle



Drugi propozycja z meczu Jarkko Nieminen - Brian Baker.
Baker stał się moim ulubieńcem i nie będę tego ukrywał. Życzę mu jak najlepiej i sam nie wiem czy dzisiejszy mecz oceniłem w pełni obiektywnie.
Fin pokazał niezłą grę z Deliciano ale nie mogę pozbyć się wrażenia, że Lopez bardzo mu w tym pomógł. Baker na pewno na trawie nie jest tak groźny jak na mączce ale każdy kolejny mecz daje mu więcej doświadczenia. Gdyby nie kontuzja sprzed paru lat dziś kurs w tym meczu nie wynosiłby 1,80 na faworyta a 1,08.
Jeśli Brian zagra na miarę swoich obecnych możliwości powinien pokonać Nieminena.

Jarkko Nieminen - Brian Baker
Baker

5/10 @ 1,862
Pinnacle


Dalej - Grigor Dimitrov.
Bułgar spotkał się z Cypryjczykiem rok temu na ziemi. Wygrał i pokazał, że styl gry Bagiety mu nie przeszkadza.
Na trawie ma jeszcze większe szans na końcowy sukces.
Z Andersonem osiągnął świetny poziom gry! 24 asy, żadnego DF... fantastyczna ilość winnerów - 71, przy 21 niewymuszonych. Bagieta taki słaby na returnie nie będzie ale i tak nie powinien mieć nic do powiedzenia przy Bułgarze w takiej formie.

Grigor Dimitrov - Marcos Baghdatis
Dimitrov -1,5

8/10 @ 2,0
Sportingbet
ZWROT
Grigor Dimitrov - Marcos Baghdatis

Dimitrov 3:0

2/10 @ 3,80
Sportingbet

ZWROT
Na koniec parę słów o Paire!
Forumowicze często podkreślają, że Paire nie należy do zbyt rozga... rozsądnych tenisistów. Utrudnia sobie życie, wybiera dziwne uderzenia...
Jeśli tak uważacie to spójrzcie na Dolgo. Powiedzieć, że to &quot;jeździec bez głowy&quot; to nic nie powiedzieć. Ciężko powiedzieć czy Ukrainiec wierzy w siebie za bardzo czy po prostu przechodzi obok niektórych spotkań. Jeśli jednak zacznie się sypać to jego gra wygląda z minuty na minutę gorzej.
Benoit osiąga ostatnio niezłe wyniki. Potrafi postraszyć najlpeszych...
Jeśli wywrze odpowiednią presję na Alexandra to może wprowadzić sporo zamieszania w grę rywala.
Lekko ale jednak... gram na underdoga!
Benoit Paire - Alexandr Dolgopolov
Paire

3/10 @ 2,50
Bet365



Co jeszcze? Ward i Kubot.
Liczę na to, że obydwaj sprawią niespodziankę.
Nie typuję już teraz bo chcę poczekać na live i pierwsze minuty spotkania.
Jeśli dobrze wejdą w mecz to spróbuję zagrać obydwu.
Szczególnie mocno czaję się na Warda, który gra z Fishem. Ryba dał zarobić na 3:0 w pierwszej rundzie ale teraz będę spokojnie czekał na dobry kurs przeciwko niemu. Nawet jeśli nie dziś to w następnej rundzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
Dzisiaj widze kazdy z wielkim przekonaniem gra na Raonica. Ciagle pisanie o wysokosci Kanadyjczyka(nizszego od Querreya ;) ), sile podania i ostatnich meczach z Ferdkiem wcale nie musza swiadczyc o takim scenariuszu o jakim tutaj czytam, a jak widze stawianie w tym spotkaniu wyniku 3-0 to w ogole lapie sie za glowe. Sam Querrey jest niemal identycznie ulozonym tenisista jak Milos, jednak bardziej doswiadczony i najlepsze wyniki osiagal na nawierzchniach twardych i trawiastych. Na kortach Queens imponował solidnym returnem, a Raonic to nie Isner lub Dr Ivo co nawet przy drugim serwisie potrafi wbić gwoździa. Obaj panowie droge do zwyciestwa ustawiają sobie przez piekielnie mocny serwis, tutaj jakiś tie break jest nieunikniony, grając w takich imprezach jak Wimbledon i czasem rywalizując ze sobą przez 5 setów trudno utrzymac ciagłą koncentracje i trafiać serwisem na zawołanie. 1.20 to smiech na sali i raczej polecam dobrze sie zastanowic grajac po takim kursie to spotkanie.
Lepiej zainwestowac w deble a mianowicie :
Cermak F./Polasek F. - Brown D./Marach O. 1 1.7
Cermak to wzór do naśladowania, taki drugi Clement, który jednak w singlu nie gra już prawie wcale. Jeden z bardziej reprezentatywnych deblistów świata, od dłuższego czasu grający w parze ze Słowakiem Polaskiem, który w grze podwójnej również należy do światowej czołówki. Od maja gra nie przekłada sie na wyniki, po zwycięstwie w Monachium troche opadły im skrzydła, ale dziś grają na kortach Wimbledonu gdzie bankowo żaden z nich rakiety odstawiać nie będzie. Ich rywale ? Marach po rozstaniu z Kubotem całkowicie zagubił się w hierarchii deblowej. Co chwile zmienia partnerów i nie wychodzi na tym dobrze. Ponadto dopiero drugi raz zagra u jego boku Dustin Brown, który najlepsze wyniki osiągał grając w parze z Jonathanem Marrayem. Takiego kursu nie można przepuścić, świetnie zgrany debel, który sprawia problemy najlepszym parom deblowym na świecie vs zawodnicy u których nie można mówić o żadnym zgraniu i komunikacji, w końcu dopiero zagrają ze sobą 2gi raz.
Do tego bez analizy :
Elgin M./Istomin D. - Andujar P./Garcia-Lopez G. 1 1.4
Granollers M./Lopez M. - Marray J./Nielsen F. 1 1.35
AKO 3.21
Powodzenia!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom