>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon '12 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Wimbledon
Mecz: Troicki V. - Monaco J.
Data: 29.06.2012 12:30
Czy Juan Monaco wygra więcej niż jednego seta?
Typ: Nie ✅ 3-0 Troicki ;)
Kurs: 4.20
Bukmacher: Bwin
To już trzecia runda Wielkiego Szlema rozgrywanego na kortach trawiastych w Wimbledonie. Dziś o godzinie 12:30 dojdzie do spotkania Victora Troickiego z Juanem Monaco, minimalnym faworytem według bukmacherów jest Hiszpan ,ale zgodnie z moją wiedzą to Serb jest na trawie zawodnikiem lepszym. Dotychczas grali ze sobą 3 razy dwukrotnie zwyciężał Troicki tylko raz wygrał Monaco. Powodem tak wysokiego kursu na Troickiego może być fakt iż rozegrał do tej pory w pierwszej i drugiej rundzie pięciosetowe mecze i może już być lekko zmęczony. W pierwszej rundzie ograł Granollersa chociaż wygrywał już Serb 0-2 to musiał się jeszcze zaniepokoić nie raz ostatecznie wygrał , 2-3 ( 5-7,6-7,6-3,6-2,6-8) . W drugiej rundzie ograł Klizana także 3-2 (6-4,4-6,5-7,7-6,6-4) . Monaco nie miał większych trudności z dotarciem do trzeciego etapu. W pierwszej rundzie gładko ograł Leonardo Mayera 3-0 ,a w drugiej Chardego 3-1. Monaco jest zawodnikiem , który potrafi świetnie grać na nawierzchni ziemnej , na trawie już nie jest taki dobry i myślę ,że nie ugra więcej niż jednego seta ,a kurs na to zdarzenie jest bardzo przyzwoity , Troicki jednak należy do zawodników , którzy mają problemy z psychiką i nawet w przypadku prowadzenia 2-0 w setach może przegrać mecz,jednak ja jestem dobrej myśli , gdyż Serb prezentuje się na szybkiej nawierzchni porządnie i nie odda więcej niż jednego seta swojemu rywalowi jak to miało miejsce w poprzednich 2 meczach na tym turnieju. Polecam.
 
M 135

mhm

Użytkownik
z twojej analizy wynika ze bedzie 3:0 dla Monaco po czym piszesz &quot;jednak ja jestem dobrej mysli&quot;. Jednak czyli ze analiza pod Monaco, wszystko przemawia za Monaco ale ty JEDNAK szukasz niespodzianki.
Fajna analiza tylko u gory powinien byc handicap gemowy na Monaco.
 
hmmmm 113

hmmmm

Użytkownik
minimalnym faworytem według bukmacherów jest Hiszpan
Jak powiesz mi który z tej dwójki to Hiszpan dam Ci bilion dolarów????
Aha i jeszcze jedno zanim wprowadzisz ludzi w błąd z typem który nie ma szans wejścia zapoznaj się przynajmniej z podstawowymi informacji o zawodniku takimi jak z którego kraju pochodzi...
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Wczoraj świetny dzień!
Belg wygrał przełożony mecz... a reszta zgodnie z planem.
Szkoda choroby Bułgara bo od początku nie wyglądało to wybitnie ale na przełomie pierwsze i drugiego seta widać było całkowitą bezradność wynikającą z kłopotów poza sportowych.
Dziś widzę głównie triumfy faworytów.

Najpierw Monaco.
Juan udowadnia wszystkim przeciwnikom, że potrafi efektownie wygrywać na trawie. Przeciwnicy do tej pory nie powalali ale... czy Troicki to na pewno ktoś &quot;z topu&quot;?
Nie będę ukrywał, że nie lubię Viktora. Słaba psychika, brak determinacji... Powiecie, że w Wimbledonie udowodnił, że potrafi grać do końca. Może i tak ale im więcej meczów pełnych zaangażowania tym bliżej nam do kompromitacji w wykonaniu Serba. Tak to u niego działa. Nna trawie nie należny do potentatów. Wygrał z deblistą Granollersem ale był już blisko pożegnania się z turniejem. Z Klizanem sytuacja się powtórzyła. Znów początek nie zapowiadał horroru a mecz musiał się kończyć w 5 setach.
Dziś trafia na Monaco, który zagrał 7 setów, wygrywając 3/3 TB. To robi wrażenie.
Myślę, że mecz zakończy się pewnym zwycięstwem Juana.

Viktor Troicki - Juan Monaco
Monaco -1,5
7/10 @ 1,68
Unibet

Viktor Troicki - Juan Monaco

Monaco -2,5
3/10 @ 3,38
Pinnacle


Kolejny typ - Faja!
Kolumbijczyk rozgrywa imponujący turniej.
Druga runda Isner - Mahut i powtórka wielkiego maratonu? Nie!
Falla zrobił coś czego nie spodziewał się raczej nikt. Pokonał Isnera, pokonał Mahuta. Obydwa pojedynki były długie i emocjonujące ale w najważniejszych momentach Alejandro zachowywał zimną krew.
Istomin w pierwszej rundzie pokonał faworyzowanego Seppiego. Potem w roli faworyta stracił tylko jednego seta z Andreevem.
Jeśli Falla utrzyma dobrą postawę na returnie to powinien utrudnić życie dobrze serwującemu Istominowi.

Alejandro Falla - Denis Istomin
Falla
3/10 @ 2,87
Bet365


Kolejny mecz i fantastyczny kurs na X-mana.
Bukmacherzy znów dają okazję zarobić na Belgu. Dziś jego rywalem będzie Verdasco, którego nie należy traktować poważnie w tym turnieju.
Męki z Wangiem, przeciętna postawa z Zemlją. wygląda słabo na tle Malisse&#39;a, który łącznie w 6 setach odprawił Matosevicia i Simona.
Nie wierzę, że Verdasco będzie tak łatwo kończyć wymiany w meczu z Belgiem... a już kompletnie nie wierzę w przewagę przy serwisie Xmana.
Fernando Verdasco - Xavier Malisse
Xavier
8/10 @ 1,73
Pinnacle


Fernando Verdasco - Xavier Malisse
Xavier
-2,5
2/10 @ 4,52
Pinnacle


Dalej mamy Tipsę.
Mam zagrane zwycięstwo Serba w turnieju @ 501 i chociaż planuję to kontrować... to na pewno jeszcze nie teraz.
Rosjanin może i zniszczył w drugiej rundzie Cervantesa ale wcześniej męczył się z Youngiem! Gdyby Amerykanin miał większe cojones, Youzhny mógłby pożegnać się z Wimbledonem już w pierwszej rundzie.
Tipsa najpierw pokonał Nalbandiana, potem wygrał ze Sweetingiem. Pierwszy mecz zaskakująco łatwym drugi zaskakująco ciężki. Czym to może być spowodowane? Trudno powiedzieć ale jeśli było to zlekceważenie rywala to dziś znów powinniśmy zobaczyć fantastycznego Janko.
Jeśli Tipsa będzie przyzwoicie serwować i wywrze presję podobną do Donalda przy serwisie Michała, to znów zobaczymy sporo błędów i łatwe i szybkie zwycięstwo Serba.

Mikhail Youzhny - Janko Tipsarevic
Janko

8/10 @ 1,568
Pinnacle

Mikhail Youzhny - Janko Tipsarevic
Janko
-1,5
4/10 @ 1,84
Unibet


Na koniec - Janowicz!
Taki kurs? Polak na fali! Mayer monetami był tragiczny z Pecznerem...
Zdecydowanie gram na Jerzyka, licząc na kolejny pokaz świetnego serwisu i returnu &quot;albo płot albo winner&quot;!

Florian Mayer - Jerzy Janowicz
Niepękający Jerzyk

3/10 @ 2,75
Bet365


Wimbledon 2012 Finalisci Murray - Djokovic
kurs 2.90
Postanowilem dzis zagrac rowniez na to, ze w finale tegorocznego Wimbledonu zobaczymy Djokovicia z Andy&#39;m. Moim zdaniem jedna sensacja pt brak Nadala to juz wszystko co Nas czeka w tym turnieju.
Patrzac na drabinke otworzyla sie swietna droga dla Murraya do finalu. Po pierwsze gra u siebie. Po drugie odpadl mu najtrudniejszy rywal. Po trzecie to swietny moment dla Murraya na to, aby pokazac, ze stac go na to, zeby jednak wejsc do pierwszej 3 w najblizszych latach.
Mysle, ze szansa przed Nim niepowtarzalna.
Z drugiej strony wszystko poukladane..Wydaje mi sie, ze mimo swietnej postawy na tym turnieju Federer nie bedzie w stanie sprostac Djkoviciowi, ktory rowniez czuje, ze po odpadniecu Nadala ma wielka szanse na wygranie turnieju. Roger swietny, ale wedlug mnie Novak jest obecnie poprostu mocniejszy.
Kurs zacheca.
Murray jest słaby!
Ivo go łamie w pierwszym gemie serwisowym... potem były i mini w TB i przegrany set.
Czym tu się zachwycać?
Dla mnie Szkot poleci w którymś z dwóch kolejnych spotkań.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
L 27

ljuboja

Użytkownik
Czy ktoś widział wypowiedz na Eurosporcie Nadal?
Cytuję urywki.
Mój przeciwnik rozegrał bardzo dobry mecz, był lepszy i wygrał bardzo mu gratuluję i życze powodzenia w dalszej rundzie teraz chcę odpocząć i jadę na Finał Euro 2012 w którym zagra moja kochana ojczyzna

Czyli przegrał bo chciał zobaczyc finał Euro hehe;p;p
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Hehehe, ale ten &quot;Hiszpan&quot; Monaco 2 razy przegrał z Viktorem na trawie, weźcie tez to pod uwage ;) Zobaczymy ????
To samo odnośnie Janowicza, jak zagra jak wcześniej, czyli serwis + forhand i dobry return w stylu wóz albo przewóz, to według mnie wygra.
Wyszli na kort, 1 gem i...DESZCZ ???? cały Wimbledon haha
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Murray jest słaby!
Ivo go łamie w pierwszym gemie serwisowym... potem były i mini w TB i przegrany set.
Czym tu się zachwycać?
Dla mnie Szkot poleci w którymś z dwóch kolejnych spotkań.
Pozwolisz, ze sie z Toba nie zgodze...Wedlug mnie Murray nie jest slaby.
To tenisista, ktory lubi &quot; meczyc&quot; mecze, ale jest bardzo dobry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 135

mhm

Użytkownik
To tenisista, ktory lubi &quot; meczyc&quot; mecze, ale jest bardzo dobry.
jak dla mnie to oznacza ze jest slaby. Jakby byl dobry to by nie &quot;meczyl&quot; meczy. To nie jest pilka nozna ze mozna tak sie meczyc. Tu trzeba w kazdej fazie jak najmniej wysilku miec, zeby utrzymac sily do finalu.
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
W następnej rundzie czeka Bagieta, tutaj powinno się odbyć bez niespodzianki. Następnie ktoś z trójki Cilic/Raonic/Querrey, a potem prawdopodobnie Ferrer albo Del Potro, w półfinale, no właśnie, kto ? Tsonga, Rosol (bez żartów)... Andy ma przeogromną szansę na awans do finału, dużo zależy od jego głowy, a nie od dziś wiadomo, że nie zawsze może na nią liczyć. Doczłapać się do ostatecznego meczu ma szansę, ale wygrać Wimbledon ? Nie wierzę.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Istomin-Falla 1 1,48 Milenium under 40,5g 1,85
Faja już dawno powinien polecieć ale Isner z Mahutem słabo się zaprezentowali choć trzeba podkreślić świetne minięcia Kolumbijczyka no i był bardziej regularny.Uzbek nie śmiga tak często do siatki jak Francuz czy Amerykanin więc Falla będzie mniej punktować z minięć.Istomin powinien gładko sobie poradzić i nie sądze by mecz był długi.
Guccione/Hewitt-Becker/Stebe 1 1,5 Milenium
Obie pary ograły faworytów swoich pojedynków ale to Australijczycy zrobili na mnie większe wrażenie,przede wszystkim znakomicie funkcjonował u nich serwis,dzięki któremu wygrali 3 tie-breaki.Becker ze Stebe ograli Cabala i Faraha ale to dla mnie przereklamowana para.Serwis po stronie Kangurów,Hewitt swoim doświadczeniem powinien przechylić szalę zwycięstwa na ich korzyść.Poza tym Stebe nie jest zbyt dobrym deblistą.
Klizan/Lacko-Emmrich/Kohlmann 2 1,60 Milenium
Emmrich z Kohlmannem skupiają się głównie na grze deblowej,choć razem mało grają ale parę stworzoną tylko i wyłącznie na potrzeby turnieju powinni spokojnie pokonać.
Lu/Waske-Mallisse/Norman 2 1,4 Milenium
Malisse z Normanem wydają się być deblem dużo lepszym,Malisse w kapitalnej formie a trawa działa na ich korzyść.Lu z Waske para sklejona na potrzeby turnieju ale nie widzę dużych szans dla nich,Belgowie po prostu za mocni.
Lipsky/Ram-Brown/Marach 1 1,65 Milenium
Lipsk i Ram wczoraj po zaciętym meczu pokonali Knowlesa i Hanleya a Brown z Marachem Cermaka oraz Polasaka.Niemca z Austriakiem nie powinno być już tym turnieju,Cermak/Polasek prowadzili 4-2 w piątym secie by ostatecznie przegrać go 5-7 ale dzisiaj nie będą mieć już tyle szczęścia i odpadną ze swoimi rywalami.
Huey/Kops-Jones-Soares/Gajdosova 2 1,65 Milenium
Soares z Gajdosovą nie od dziś grają w mikście i zgranie na pewno na ich korzyść.Huey z Kops-Jones złączeni dopiero pierwszy raz a,że Soares nieźle gra na trawie a Gajdosova deblistką jest lepszą niż Kops-Jones to spróbować warto.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Zachłyśnięty poprawnym rozwiązaniem podobnego typu w spotkaniu Ivo Karlovic - Andy Murray postanowiłem dzisiaj zaryzykowac i wystawic na próbę serwis Francuza Juliena Benneteau w spotkaniu z rakietą numer 2 w rankingu ATP - Rogerem Federerem. Moim zdaniem Bwin troszkę przeszacował kurs, ponieważ u konkurentów taki sam zakład wisi do 2.60 max. - Poza tym, wydaję mi się że jest to lekkie value, bo pomimo że Benneteau nie grzeszy warunkami fizycznymi, to serwis ma mocny i potrafi nim celnie operowac. Benek nie leży za bardzo Rogerowi:

Julien Benneteau - Roger Federer (3-6 7-6 6-4) Paryż, halowa
Roger Federer - Julien Benneteau (6-4 7-5 7-5) Paryż, ceglana
Roger Federer - Julien Benneteau (6-3 6-3) Cincinatti, twarda

Bardzo dobrze pamiętam wygrane spotkanie prze Juliena Benneteau z roku 2009. Glorię w tamtym spotkaniu Francuz zawdzięcza tylko i wyłącznie świetnemu serwisowi. Wygrał wtedy 75% piłek przy własnym serwisie, więcej niż Federer 72% a skutecznośc wygrywanych piłek po pierwszym serwisie wynosiła 79% przy celnym pierwszym serwisie w granicach 79%. Jeżeli dzisiaj statystyki również będą oscylowały w okolicach 80% skuteczności myślę, że Benneteau jest w stanie nawiązac walkę z Rogerem, który moim zdaniem dopiero w III rundzie napotka na groźniejszą przeszkodę. Albert Ramos-Vinolas wygrał na trawie 1 mecz w karierze, a Fabio Fognini 7. Obaj z ujemnymi bilansami na trawie, więc Roger sprzątnął ich szybciutko sprzed nosa. Benek gra na trawię troszkę lepiej, w 2010 roku był nawet w 4 rundzie Wimbledonu - także wie co się dzieje na grassie.

Allez Julien!

Roger Federer - Julien Benneteau ▶ Będzie TB w meczu 2.95 Bwin
✅ Poziom spotkania zaiste wysoki ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
win1988 164

win1988

Użytkownik
Kołek... Jak w takim razie nazwać Jurka, który ma przeogromne problemy z technicznymi zagraniami ? Nie wiem czemu bawił się w dropshoty, skoro zdecydowana większość z nich lądowała w siatce, a jeżeli już jakimś cudem przeszła na drugą stronę kortu to Mayer zazwyczaj dobiegał i zdobywał punkt. Fajnie to wszystko wygląda, potężny serwis, silny forhend, backhand także swoje dzisiaj zrobił, ale zabrakło zimnej krwi, spokoju i chyba jednak umiejętności. Fakt, miał dwie meczowe, ale jak szybko się pojawiły tak szybko zniknęły. Szkoda meczu, bo przy odrobinie szczęścia Jeżyk mógł awansować. Mayer czekał na swoją okazję i się w końcu doczekał. Nie zagrał Niemiec wielkiego meczu i pewnie poleci z Gasquetem, ale mówić, że jest kołkiem to ogromna przesada. To określenie w niektórych momentach bardziej (niestety) pasowałoby do Jurka, bo to co czasami wyrabiał pod siatką wołało o pomstę do nieba. Krzyki, machanie rękami, skakanie, także nie potrzebne, nie przepadam za takim zachowaniem, ale wiadomo, młody chłopak, sporo nauki przed nim. Miejsce w pierwszej setce powinien utrzymać, ale ja go widzę mimo wszystko koło max 80-70 miejsca...
 
sober219 338

sober219

Użytkownik
Jakies typy na jutro?? Dzieki wam dzis troche wygralem ????
Moim zdaniem na jutro dobre kupony to
Kohlschreiber P.-Rosol L.
kurs: 1,55 Milenium
Rosolowi wyszedl mecz zycia z Rafa i mysle ze sie troche wypali tym bardziej ze stoczyl 5 setowy pojedynek co wplynie na jego jutrzejsza gre
Goffin D.-Fish M.
kurs: 1,6 Milenium
Goffin wydaje sie byc solidny w ostatnich turniejach(wciaz mam w pamieci ten wyrownany mecz z Rogerem) no a Fish podobnie jak Rosol stoczyl 5 setowy pojedynek.
Ferrer D.-Roddick A.
kurs: 1,42
Ferrer ostatnio gra bardzo dobry tenis, mysle ze spokojnie poradzi sobie z Andym.
Prosze o wasze opinie czy warto zagrac te 3 mecze
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Kołek... Jak w takim razie nazwać Jurka
Określenie to biorąc pod uwagę dzisiejsze mecze najbardziej pasuje do Raonica.
Piłka wpadała w środek kortu, a on brał chalenge. Brytyjscy komentatorzy go wyśmiewali, że to są najlepsze chalenge całego turnieju.
 
M 135

mhm

Użytkownik
Mardy Fish to czlowiek, ktorego nie mozna lekcewazyc. Goffin to wielki talent. Wydaje sie ze to przyszlosc tennisa. Troche na nim juz zarobilem ale po takim kursie no way. Ja bym nie gral bo ten koles ostatnio co chwile gra. Moze juz byc zmeczony. Ciezko jest okreslic jaka nawierchnia lezy Goffinowi wiec na razie proponuje ogladac a za 2-3 miesiace stawiac jak sie wykrystalizuje jego styl.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Expekt daje kurs 1,28 za to, że Rosol wygra seta. Typ według mnie pewny i gdybym miał tam kasę zagrałbym za pokaźną sumkę. Czecha stać na seta z takim serwisem. Natomiast co do całego spotkania to różnie może być. Osobiście odpuszczam ten mecz.
 
N 3

navson

Użytkownik
A ja jednak skusze sie na Rosola. Intuicyjnie i mam nadzieje ze chłopak przeszedł na nieco wyższy poziom na okres tygodnia do trzech i przy odrobinie szczescia wyeliminuje Philipa. Jeśli chodzi o spotkanie z Nadalem to Hiszpan grał mecz średnio-dobry. Gdyby wniósł sie na wyżyny to by wygrał w 3-4 setach na trawie. na mączce byłaby deklasacja, ale nie skreślam tego czeskiego grajka w najbliższym meczu. Widze go wyeliminowanego z kimś pokroju Tsongi, ale z Kohlschreiberem może jeszcze sie uda.
Trudno no, spróbuje ;]
 
mikecandys 29

mikecandys

Użytkownik
Fish - Goffin 1@2,38 - William hill ✅
Spore value, kursy już spadają. Goffin potrafi grać bardzo dobrze na szybkich nawierzchniach, w dodatku ostatnio jest w dobrej dyspozycji. Mimo to nie powinien być faworytem w meczu z Amerykaninem.
Fish po kontuzji, opuścił cały sezon na kortach ziemnych, co skutkowało straconymi punktami do rankingu. Rok temu był w ćwierćfinale Wimbledonu, także ewentualna porażka z Belgiem oznaczać będzie kolejne straty. Nie mam wątpliwości kto jest lepszym tenisistą. Łatwo nie będzie, ale Fish powinien sobie poradzić.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
David Ferrer - Andy Roddick
Typ: 2
Kurs: 3,25 (Pinnacle)
Roddick wygra pierwszy set 7-6
Kurs: 7,50
Hiszpan od dawna się wpasował w ścisłą czołówkę tenisa, cały czas odnosi jakieś sukcesy, niezależnie od nawierzchni, ale właśnie grass jest jego najsłabszą stroną. W tym roku bilans na kortach trawiastych ma najlepszy w całej karierze, bo 7 zwycięstw, 0 przegranych. Wygrał turniej &#39;s-Hertogenbosch, tracąc tylko jednego seta (z Paire), a ogólnie bez problemów sobie poradził całościowo. W pierwszych rundach zaliczył wygrane z Brownem i De Schepperem, czyli tak naprawdę dopiero teraz czas na prawdziwe wyzwanie. Będę się upierał, że to nie jest zawodnik stworzony na te korty, dlatego drogą naturalną wybieram tutaj Roddicka. Oczywiście, na pewno jest dużo lepszy na trawie od innych claycourterów typu Verdasco czy Monaco (którzy w rolach faworytów wczoraj odpadli), ale to nadal nie jest to. W sumie Nadal udowodnił, że nie trzeba być potęgą, żeby wygrać Wimbledon, ale wiemy też co udowodnił w spotkaniu z Rosolem - jeden gem może zdecydować o przebiegu seta/meczu. Trawa pragnie niespodzianek. Andy - co tu dużo mówić... bilans 81/20 na trawie. Był tutaj aż trzy razy w finale, za każdym razem przegrywając z geniuszem Federerem, a ostatnie spotkanie (2009 rok) dopiero po 5 setach, 14-16 w ostatniej partii. To była klasa, co grał wtedy, a wbrew pozorom wcale nie jest niewyobrażalnie daleki od tamtej dyspozycji. Niedawno był totalnie bez formy, spadał w rankingu, zapowiadano mu dno, ale się podniósł i z hukiem gra w tym turnieju. Jak wiemy, pewnie trzyma serwis, wali dużo asów, ale też przy podaniu rywali potrafi im sprawić problemy. Nie jest drewniakiem typu Isner, który może liczyć właściwie tylko na swoje podanie. Uważam, że to może być długi, dobry, zacięty, loteryjny, emocjonujący mecz i widzę duże value na A-Roda.
Wynik: ⛔ 3-1
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Nishikori - Del Potro
over 3,5 sets
1,54
Dla mnie to chyba najpewniejszy typ po bardzo ciekawym kursie na dzisiaj.
Nishikori dwa razy w tym turnieju wygrywal po 3:0, a Del Potro po 3:1.
Dzis wedlug mnie bedzie to wyrownany pojedynek ze wskazaniem oczywiscie na Del Potro.
To jednak tenisista, ktory przez prawdopodobne problemy zdrowotne miewa gorsze momenty meczu jak np. 3 set z Soeda. Przegral 6:1.
Mysle, ze nie ma szans na to, zeby jeden z Nich wygral ten mecz 3:0.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom