>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon '12 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Normalny buk, więcej można zagrać zanim dostaniesz limit niż choćby w bwinie.
Limit po wygraniu większych kwot i większej liczbie zakładów niż kilka się dostaje,
ale nie kwoty wymienionej przez Ciebie.

Po pierwszym zakładzie często blok konta, za kilka tys zł, wysyłasz skan rachunku i można dalej grać,
limitu od razu za wygranie nawet kilku tys. nie dostaje się.

ps. liczę, że odp tu zostanie, bo tematu o tym buku nie widzę w odpowiednim dziale.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis ziemny, ATP
Spotkanie: R. Gasquet - F. Mayer
Typ: F. Mayer
Kurs: 4,570
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Uważam, że bukmacherzy zbyt mocno faworyzują Gasqueta. Ten zawodnik już nie raz w swojej karierze zawodził grając z teoretycznie słabszym rywalem. Gasquet we wcześniejszych rundach pokonał Kamke, Bemelmansa i Almagro, ale jak wiadomo Almagro na trawie nigdy nie był zbyt groźny. Trudno powiedzieć, czy Gasquet jest w formie, bo rywale byli niezbyt wymagający, no i w Eastbourne odpadł w pierwszej rundzie przegrywając z Matosevicem. Jeśli chodzi o Mayera, to miał on znacznie bardziej wymagających rywali. W pierwszej rundzie wygrał z Tursunovem, czyli solidnym graczem. W drugiej rundzie pokonał po bardzo zaciętym boju Petzschnera, czyli bardzo dobrego zawodnika na trawie, a w trzeciej Janowicza. Oglądałem mecz Mayera z Janowiczem i w mojej ocenie to spotkanie stało na wysokim poziomie. Janowicz tak dobrze grał, że niejeden dużo wyżej notowany tenisista mógłby tego dnia z nim przegrać. Mayer obronił piłki meczowe i ostatecznie wygrał w pięciu setach. Wygrywając ten mecz oraz mecz z Petzschnerem udowodnił, że jego psychika jest naprawdę mocna, czego raczej nie można powiedzieć o Francuzie... Tenisowo może i Gasquet ma więcej argumentów, ale psychika raczej po stronie Mayera i po takim kursie moim zdaniem warto zaryzykować i zagrać na jego zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gju 134

gju

Użytkownik
W meczu Cilica z Murrayem over 38. Andy jak to Andy - nie przygotował nic specjalnego na Wimbla. Tutaj nie ma się nawet to łudzić. Szanse na wygranie turnieju są minimalne. Cilic solidnie się prezentuje. Wygrał ostatnio Queens. 3 setów to tu nie będzie.
Bonga - niesamowicie Francuz serwuje tutaj. Naprawdę świetne statystyki. Dla mnie to jeden z większych faworytów do wygrania całej imprezy.
------
Nieźle wygląda over na Feda i Malisse. Innego typu tenisista niż Julien, ale Belg potrafi sprawić Fedowi problemy. Można próbować też z overem (38) u Mayera i Ryśka.
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
Cilic M.-Murray A. Typ over 37.5
Analiza.
Długo się zastanawiałem nad tym zakładem,mając 1 powód czy Cilić jeszcze nie odczuwa zmęczenia po tym ponad 5 godzinnym meczu z Samem.Ale myślę że to nie będzie miało znaczenia.Andy nie pokazuje nic nadzwyczajnego w tej edycji Wimbledonu, i myślę że o ile przejdzie Cilicia to to ostatnia jego runda.Przy mocnym serwisie Cilicia, Marin powinien wygrac przynajmniej 1 seta i Over powinien wejsc.
4/10

Ferrer D. -Del Potro J.M. Typ 1
Analiza.
Najciekawszy mecz jaki dziś zostanie rozegrany na kortach w Londynie.Dla mnie typ nie podlega wątpliwości kto wygra może nie w 3 setach ale David wygra ten mecz.
Jak na razie Juan Nie miał zbyt trudnych rywali s po mimo tego nie zachwycił mnie niczym zbytnio z Soeda stracił nawet seta ugrywając 1 gema.David miał znacznie groźniejszych rywali Brown D a przede wszystkim myślę powracający małymi kroczkami do formy Roddicka.z którym David wygrał 3-1 co prawda pierwsze 2 sety David był w niezłych opałach i wytrzymał presję, i potem już nie było wątpliwości.
6/10
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Tenis, ATP WImbledon, 14:00
Spotkanie: Roger Federer - Xavier Malisse
Typ: over 9,5g 1 set
Kurs: 1,85
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Na dziś do analizy przygotowałem over gemowy pierwszego seta w meczu Federera z Malisse. Zacznijmy od tego, że Belg super spisuje się na trawie i będzie groźnym tenisistą w dzisiejszym meczu i może zagrozić wielkiemu Federerowi. Belg dobrze serwuje, wyeliminował Simona i Verdasco, jest w gazie. Federer natomiast męczył się bardzo w ostatnim meczu z Francuzem Benneteau, który podobnie gra do Malisse, choć wg mnie Belg jest bardziej regularny. Szwajcar miał problemy z koncentracją w pierwszych setach ostatnio i sądzę, że XMan jest w stanie ugrać co najmniej 4 gemy w 1 secie przy swoim serwisie. Kurs ciekawy, można spróbować.
 
buktyper 3

buktyper

Użytkownik
Baker - Kohlschreiber Typ:1 @2,80 Buk:Bwin
Dziwi mnie, że nikt nie widzi tu sporego value przynajmniej w teorii na Bakera. Jak dla mnie to Amerykanin jest faworytem w meczu z Kolbą. Baker ma rewelacyjny serwis i z dnia na dzień robi ogromne postępy, odradza się ta wielka amerykańska nadzieja. Już na Roland Garros grał naprawdę nieźle. Bez większych problemów w poprzedniej rundzie ograł rewelacyjnego Paire&#39;a - 6:1, 6:3 (ostatnie dwa sety). Dodatkowo rozbił solidnego Nieminena, pogromcę Lopeza i to rozbił go naprawdę mocno, jak na nawierzchnię trawiastą - 6:0, 6:2, 6:4. Jak dla mnie Baker to w przyszłości zawodnik na top10.
 
januask 48

januask

Użytkownik
Tenis, ATP Wimbledon, 14:00
Spotkanie: Roger Federer - Xavier Malisse
Typ: 3:0 w setach
Kurs: 1,57
Bukmacher: Gamebookers

Analiza:
*Pierwsze primo...Rogerowi zawsze szło lekko i przyjemnie z grajkami takimi jak Xavier. Malisse pomimo całej sympatii do tego gracza to nie ten rozmiar kapelusza. Dodatkowo &quot;zabija go&quot; zbyt zachowawcza gra jaką prezentuje podczas tegorocznego Wimbledonu.
*Drugie primo...U Malisse co bardzo ważne w jego wypadku, nie funkcjonuje tak jak powinien jego serwis, co przy przeciwniku pokroju Rogera zakonczy się bardzo szybką porażką.
*Trzecie primo...bezpośrednie pojedynki pomiędzy panami.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Ferrer D. -Del Potro J.M. Typ 1

Analiza.

Najciekawszy mecz jaki dziś zostanie rozegrany na kortach w Londynie.Dla mnie typ nie podlega wątpliwości kto wygra może nie w 3 setach ale David wygra ten mecz.
Jak na razie Juan Nie miał zbyt trudnych rywali s po mimo tego nie zachwycił mnie niczym zbytnio z Soeda stracił nawet seta ugrywając 1 gema.David miał znacznie groźniejszych rywali Brown D a przede wszystkim myślę powracający małymi kroczkami do formy Roddicka.z którym David wygrał 3-1 co prawda pierwsze 2 sety David był w niezłych opałach i wytrzymał presję, i potem już nie było wątpliwości.

6/10
Przecież Ferrer z Arodem nie pokazał zupełnie nic , był o włos od 0:2 w setach w wtedy już prawdopodobnie pożegnałby się z turniejem. W pierwszym secie , kiedy Amerykanin był jeszcze świeży to Hiszpan nie istniał na korcie. Del Potro potrafi grać na kapitalnym poziomie , może to nie jest jego nawierzchnia , ale tak naprawdę Davida też nie. Trawa i Ferrer , to dwa słowa które nie łączą się w jedno. Argentyńczyk z Keim znakomicie serwował , zresztą to też jego duży atut w porównaniu do Ferrera. Jak dla mnie zdecydowany win Juana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 835

miesza7

Użytkownik
Ferrer - Del Potro - 1
Buk - totomix
Kurs 1.87 - 13:30
Najlepszy mecz (jak dla mnie) do tej pory!Chciałbym taki finał!
Del Potro - uwielbiam tego gościa, w moim mniemaniu to jest ścisła 5 razem z Ferrerem.
Dlaczego postawiłem na Ferrera?
Dlatego iż w moim przekonaniu będzie miał lepsze returny.
Pomimo rewelacyjnego forhanda Del Potro uważam że do większości piłek powinien dochodzić i grać &quot;przeciw wagę&quot; czyli chyba mijankę.
Jest to na pewno specyficzna nawierzchnia i nie bez powodu faworytem wg. buka jest Del Potro.Jeżeli utrzyma serwis to spodziewam się długiego pojedynku.Jeżeli nie to będzie szybkie rozdawanie kart przez Ferrera.
Nic tylko oglądać !!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Krótko
Trochę już dzisiaj grałem ale byli to głównie faworyci po niskich kursach więc nie ma się czym chwalić ;)
Na późniejsze granie proponuję:
1. Brian Baker!
Kolba to bardzo nieprzewidywalny zawodnik. Wiem, że pokonał Nadala w Niemczech ale przecież chwilę później zawalił mecz z Tommym Haasem. Wiem, że pokonał go w pierwszej rundzie na Wimbledonie ale był to bardzo wyrównany mecz i Niemca mogliśmy tu dziś w ogóle nie zobaczyć.
W Halle prezentował się nieźle ale zawodziła głowa. W Eastbourne było gorzej z formą a i zdrowie nie pozwoliło skończyć meczu z Seppim.
W turnieju pokonał wspomnianego Haasa, słabego na trawie Jaziriego i przereklamowanego Rosola. Rozumiem radość po wygranej z Nadalem - Lukas zagrał wybitny mecz i zasłużył nawet na miejsce w avatarze... ale nazywać go rewelacją? Przecież nic z tej gry nie zobaczyliśmy w pojedynku z Kolba. Żaden z argumentów tak dobrze funkcjonujących z Hiszpanem nie zadziałał w meczu kolejnej rundy.
Kolba miał ułatwione zadanie wię awansował. Dziś nikt mu nie pomoże.
Bakera już parę razy opisywałem. Dziś wspomnę tylko o 6 meczach rozegranych w Wimbledonie i dwóch straconych setach. O świetnej grze na returnie i mocnej dyspozycji psychicznej.
Baker wraca do wielkiej gry... i dziś najprawdopodobniej staje przed najważniejszym pojedynkiem od powrotu do &quot;prawdziwej gry&quot;.
Baker - Kohlschreiber
1
8/10 @2,62
Bet365

2. Potro!
Sorry ale jak słyszę o fenomenalnym returnie Ferrera na trawie, to mały uśmiech wkrada się na moją twarz.
Fenomenalny return? Tymi krótkimi rączkami? Przy tym małym zasięgu? Nie!
Potro nie jest ostatnio (dość długo :| ) w formie pozwalającej stawiać go w gronie faworytów do zwycięstw w poważnych turniejach. Dziś jednak musi jedynie dobrze serwować... trafiać jak najczęściej a osiągnie podobny efekt co Roddick w pierwszym secie poprzedniej rundy.
Ferrer D. - Del Potro J.M.
2

8/10 @ 1,714
Pinnacle

Ferrer D. - Del Potro J.M.
2
-2,5(s)
2/10 @ 4,76
Pinnacle


Do tego dorzucam singlami na Pinnacle:
Ryśka -2,5 @ 2,40
i
Cilicia +2,5 @ 1,637
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Krótko

Trochę już dzisiaj grałem ale byli to głównie faworyci po niskich kursach więc nie ma się czym chwalić ;)

Na późniejsze granie proponuję:

1. Brian Baker!
Kolba to bardzo nieprzewidywalny zawodnik. Wiem, że pokonał Nadala w Niemczech ale przecież chwilę później zawalił mecz z Tommym Haasem. Wiem, że pokonał go w pierwszej rundzie na Wimbledonie ale był to bardzo wyrównany mecz i Niemca mogliśmy tu dziś w ogóle nie zobaczyć.
W Halle prezentował się nieźle ale zawodziła głowa. W Eastbourne było gorzej z formą a i zdrowie nie pozwoliło skończyć meczu z Seppim.
W turnieju pokonał wspomnianego Haasa, słabego na trawie Jaziriego i przereklamowanego Rosola. Rozumiem radość po wygranej z Nadalem - Lukas zagrał wybitny mecz i zasłużył nawet na miejsce w avatarze... ale nazywać go rewelacją? Przecież nic z tej gry nie zobaczyliśmy w pojedynku z Kolba. Żaden z argumentów tak dobrze funkcjonujących z Hiszpanem nie zadziałał w meczu kolejnej rundy.
Kolba miał ułatwione zadanie wię awansował. Dziś nikt mu nie pomoże.
Bakera już parę razy opisywałem. Dziś wspomnę tylko o 6 meczach rozegranych w Wimbledonie i dwóch straconych setach. O świetnej grze na returnie i mocnej dyspozycji psychicznej.
Baker wraca do wielkiej gry... i dziś najprawdopodobniej staje przed najważniejszym pojedynkiem od powrotu do &quot;prawdziwej gry&quot;.

Baker - Kohlschreiber
1
8/10 @2,62
Bet365


2. Potro!

Sorry ale jak słyszę o fenomenalnym returnie Ferrera na trawie, to mały uśmiech wkrada się na moją twarz.
Fenomenalny return? Tymi krótkimi rączkami? Przy tym małym zasięgu? Nie!
Potro nie jest ostatnio (dość długo :| ) w formie pozwalającej stawiać go w gronie faworytów do zwycięstw w poważnych turniejach. Dziś jednak musi jedynie dobrze serwować... trafiać jak najczęściej a osiągnie podobny efekt co Roddick w pierwszym secie poprzedniej rundy.

Ferrer D. - Del Potro J.M.
2

8/10 @ 1,714
Pinnacle



Ferrer D. - Del Potro J.M.
2
-2,5(s)
2/10 @ 4,76
Pinnacle
Popieram typ na Del Potro. Argumentacja odnośnie Bakera wydaje mi się jednak niekonsekwentna. Po pierwsze, nazwiska które wyeliminowali NIC nie znaczą (btw ktoś nazwał Rosola rewelacją?). Jeśli już jednak brnąć w tą logikę to jednak to Niemiec grał z rywalem (Haas) który reprezentuje poziom z jakim Baker nie zmierzył się jeszcze od powrotu.
Po drugie Kohlschreiber też ma stracone tylko 2 sety w turnieju (zaznaczam że to też NIC nie znaczy oprócz tego że w mniej (raczej to) lub bardziej dokładny sposób pokazuje formę zawodnika). Uważam natomiast że zachwalanie kandydata na ćwierćfinalistę turnieju wielkoszlemowego poprzez liczenie mu że z trzema zawodnikami z odpowiednio trzeciej, trzeciej i czwartej setki którzy specjalizują się w grze na zupełnie innej nawierzchni jest nieobiektywne.
Co do dyspozycji psychicznej, woli walki, kwestii kto będzie chciał wygrać bardziej, to Kohlschreiber ma bardzo dobry stat w piątym secie (bo chyba głównie tym mówimy mając na myśli psychikę w tym meczu). Amerykanin natomiast zagrał w karierze jedną pięciosetówkę. Przegrał ją 0:6. Wątpię by w ewentualnym piątym secie podołał.
Zgadzam się natomiast co do tego, że return działa zdecydowanie na korzyść Bakera.
Wszystko to sprawia, że pobrałem Kohliego i ten typ polecam (@ 1,54 Pinnacle)


Lutek na poprzedniej stronie



Psychika to nie tylko 5 set...
To również umiejętność wykorzystywania i bronienia BP, kończenia rywala czy wygrywania długich wymian.
Kolba nie należy do graczy u których serwis na mecz gwarantuje zwycięstwo. Potrafi przegrywać w takich momentach i potrafi wprowadzać niepotrzebne zamieszanie. Z Rosolem w TB prowadził zdecydowanie żeby zrobić 6-6. Z Haasem w Halle przez cały set trzymał podanie niemal bez straty punktu, żeby na końcu oddać seta bez walki.
To nie jest przecież kwestia umiejętności tylko psychiki.

Dziś gra z TEORETYCZNIE prostym rywalem. Pewnie poczuje tę presję wyniku, presję na awans do kolejnej rundy.
Baker nic nie musi... już od dawna. Teraz tylko MOŻE, a że możliwości miał i ma spore, już zdążył pokazać.

http://forum.bukmacherskie.com/members/lutek-u74772.html
I tylko na tym opierasz swój typ? Kohli już bywał w drugim tygodniu Szlemów.
Gość co nieco osiągnął i liczenie na pusiactwo moim zdaniem jest pobożnym myśleniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 1,2K

kukla

Forum VIP
(btw ktoś nazwał Rosola rewelacją?)
Lutek na poprzedniej stronie
Po drugie Kohlschreiber też ma stracone tylko 2 sety w turnieju (zaznaczam że to też NIC nie znaczy oprócz tego że w mniej (raczej to) lub bardziej dokładny sposób pokazuje formę zawodnika). Uważam natomiast że zachwalanie kandydata na ćwierćfinalistę turnieju wielkoszlemowego poprzez liczenie mu że z trzema zawodnikami z odpowiednio trzeciej, trzeciej i czwartej setki którzy specjalizują się w grze na zupełnie innej nawierzchni jest nieobiektywne.
Co do dyspozycji psychicznej, woli walki, kwestii kto będzie chciał wygrać bardziej, to Kohlschreiber ma bardzo dobry stat w piątym secie (bo chyba głównie tym mówimy mając na myśli psychikę w tym meczu). Amerykanin natomiast zagrał w karierze jedną pięciosetówkę. Przegrał ją 0:6. Wątpię by w ewentualnym piątym secie podołał.
Zgadzam się natomiast co do tego, że return działa zdecydowanie na korzyść Bakera.
Wszystko to sprawia, że pobrałem Kohliego i ten typ polecam (@ 1,54 Pinnacle)
Psychika to nie tylko 5 set...
To również umiejętność wykorzystywania i bronienia BP, kończenia rywala czy wygrywania długich wymian.
Kolba nie należy do graczy u których serwis na mecz gwarantuje zwycięstwo. Potrafi przegrywać w takich momentach i potrafi wprowadzać niepotrzebne zamieszanie. Z Rosolem w TB prowadził zdecydowanie żeby zrobić 6-6. Z Haasem w Halle przez cały set trzymał podanie niemal bez straty punktu, żeby na końcu oddać seta bez walki.
To nie jest przecież kwestia umiejętności tylko psychiki.
Dziś gra z TEORETYCZNIE prostym rywalem. Pewnie poczuje tę presję wyniku, presję na awans do kolejnej rundy.
Baker nic nie musi... już od dawna. Teraz tylko MOŻE, a że możliwości miał i ma spore, już zdążył pokazać.
http://forum.bukmacherskie.com/members/lutek-u74772.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Baker - Kohlschreiber Typ:1 @2,80 Buk:Bwin
Dziwi mnie, że nikt nie widzi tu sporego value przynajmniej w teorii na Bakera. Jak dla mnie to Amerykanin jest faworytem w meczu z Kolbą. Baker ma rewelacyjny serwis i z dnia na dzień robi ogromne postępy, odradza się ta wielka amerykańska nadzieja. Już na Roland Garros grał naprawdę nieźle. Bez większych problemów w poprzedniej rundzie ograł rewelacyjnego Paire&#39;a - 6:1, 6:3 (ostatnie dwa sety). Dodatkowo rozbił solidnego Nieminena, pogromcę Lopeza i to rozbił go naprawdę mocno, jak na nawierzchnię trawiastą - 6:0, 6:2, 6:4. Jak dla mnie Baker to w przyszłości zawodnik na top10.
w 100% popieram kolegę i również twierdzę, że ten mecz wygra BAKER !! Wiele osób chyba tylko zerkna na ranking i dla nich to już wszystko jasne ???? Pamiętajmy jednak, że Baker tylko i wyłącznie ze względu na kontuzje jest tak nisko w rankingu bo moim zdaniem umiejętności ma na TOP30 spokojnie...
Baker po licznych kontuzjach jest głodny sukcesu, zawodnika ma jak najbardziej w zasięgu i może się okazać, że nawet będzie szybkie 3:0 dla Bakera ???? Baker gra agresywny tenis często podbiegając do siatki i tutaj widzę ogromną przewagę na korzyść Amerykanina, Kohli jednak preferuje &quot;klepanie&quot; z końcowej linii i mocne głębokie zagrania. Kohli już z Haasem miał ogromne problemy ale przegrywając już 1:2 w setach potrafił jednak wygrać kolejne dwa sety i wygrać mecz. Jednak widać, że z agresywniejszymi zawodnikami Kohli miewa problemy, Haas podobnie jak Baker gra agresywnie! Jak będzię?? Zobaczymy za kilka godzin...
 
jasmin_bogow 1,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
w 100% popieram kolegę i również twierdzę, że ten mecz wygra BAKER !! Wiele osób chyba tylko zerkna na ranking i dla nich to już wszystko jasne ???? Pamiętajmy jednak, że Baker tylko i wyłącznie ze względu na kontuzje jest tak nisko w rankingu bo moim zdaniem umiejętności ma na TOP30 spokojnie...

Baker po licznych kontuzjach jest głodny sukcesu, zawodnika ma jak najbardziej w zasięgu i może się okazać, że nawet będzie szybkie 3:0 dla Bakera ???? Baker gra agresywny tenis często podbiegając do siatki i tutaj widzę ogromną przewagę na korzyść Amerykanina, Kohli jednak preferuje &quot;klepanie&quot; z końcowej linii i mocne głębokie zagrania. Kohli już z Haasem miał ogromne problemy ale przegrywając już 1:2 w setach potrafił jednak wygrać kolejne dwa sety i wygrać mecz. Jednak widać, że z agresywniejszymi zawodnikami Kohli miewa problemy, Haas podobnie jak Baker gra agresywnie! Jak będzię?? Zobaczymy za kilka godzin...

A ja tu gram na Skrybe...ma duzo wieksze doswiadczenie z takich turniejow, kondycyjnie stoi w miare ok, Baker teraz sie rozwija ale poki co to dla mnie jeszcze troche mu brakuje zeby wygrac ten mecz. Powalczy, moze 5 setow, ale in the end of the day widze tu Skrybe przechodzacego dalej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
L 27

ljuboja

Użytkownik
Ja także bardziej byłbym skłonny stawiać na Kohlschreibera serwis ma nie zły z gry także gra nie zle.Ale bardziej mnie ciekawi co zrobi Tsonga wczoraj grał tak , że jakby nie rozpadało sie na dobre przegrałby i to prawdopodobnie 3-0. Serwis słabiutki dużo błędów.
Myślę i mam małą nadziej iż Tsonga dziś wyjdzie na całkiem inny mecz by zagrać swoje bo wczoraj na pewno tego nie prezentował , na jego kamiennej twarzy widziałem duże zdenerwowanie a u tego Tenisisty to rzadko to widać.Wiadomo Tsonga lubi dominować ale wczoraj to raczej Fish go miażdżył.Mam nadzieje że Tsonga przemyślał co nie co i dziś rozwali Fisha 3-1
Tsonga-Fish 1 1,7
 
H 19

hasol

Użytkownik
Witam
Chciałem się zapytać co myślicie o kursie 1.65 na Del Potro w meczu z Ferrerem. Moim zdaniem, jeżeli mu nie przeszkodzą jakieś kontuzje to spokojnie powinien wygrać. Przecież w RG prowadził 2:0 z Federerem i by pewnie wygrał gdyby nie przestał biegać.
A i jeszcze chciałem zapytać czy warto postawić na Murreya, że zwycięży Wimbledon. Jakoś patrząc na jego grę mam wrażenie, że to może być jego turniej. Przestał się zabawiać z rywalami nawet z tymi z pierwszych rund i jest mocno skoncentrowany od pierwszej do ostatniej piłki, widać że mu zależy.
 
jasmin_bogow 1,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Witam

Chciałem się zapytać co myślicie o kursie 1.65 na Del Potro w meczu z Ferrerem. Moim zdaniem, jeżeli mu nie przeszkodzą jakieś kontuzje to spokojnie powinien wygrać. Przecież w RG prowadził 2:0 z Federerem i by pewnie wygrał gdyby nie przestał biegać.

A i jeszcze chciałem zapytać czy warto postawić na Murreya, że zwycięży Wimbledon. Jakoś patrząc na jego grę mam wrażenie, że to może być jego turniej. Przestał się zabawiać z rywalami nawet z tymi z pierwszych rund i jest mocno skoncentrowany od pierwszej do ostatniej piłki, widać że mu zależy.
Co do JMDP to jak dla mnie to mecz 50/50 z lekka przewaga del Potro. Nie ruszam, bo moze sie roznie skonczyc, dyspozycja dnia w duzym stopniu zdecyduje.

Co do Murraya to ja mu tu kibicuje, ale nie wiem czy ma wystarczajaco silna psychike by sie nie spalic im dalej w las.
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Chciałem się zapytać co myślicie o kursie 1.65 na Del Potro w meczu z Ferrerem. Moim zdaniem, jeżeli mu nie przeszkodzą jakieś kontuzje to spokojnie powinien wygrać. Przecież w RG prowadził 2:0 z Federerem i by pewnie wygrał gdyby nie przestał biegać.
Ale RG to inna nawierzchnia, a Federer grał tam padakę, więc nie ma co tam patrzeć.
To jest raczej spotkanie do oglądania niż obstawiania.
Ja do kuponu jednak dorzuciłem do podbica Ferrer +2,5 seta 1,18 (Expekt) ✅✅✅, bo nawet jak Del Po wygra to nie sądzę, żeby to było 3:0. Patrząc na H2H trudno coś konstruktywnego wywnioskować oprócz tego, że Ferrer nie jest bez szans.


Patrzył ktoś wczoraj na mecz Tsonga-Fish ? Wynik pokazuje, że Tsonga coś siadł i nie wiem czy nie kontrować ?
 
lothar 251

lothar

Użytkownik
Patrzył ktoś wczoraj na mecz Tsonga-Fish ? Wynik pokazuje, że Tsonga coś siadł i nie wiem czy nie kontrować ?
[/center]
Co do meczu Tsonga-Fish, przed meczem miałem ochotę pograć Tsongę, ale ostatecznie odpuściłem, bo kurs śmieszny. Wczorajszy mecz zdecydowanie na korzyść Fisha, pewnie wygrywane swoje podanie, dobra gra z głębi kortu i przy siatce, ale zdarzały się też głupie niewymuszone błędy dlatego tylko wygrał 1/7 BP. Tsonga w praktycznie każdym gemie serwisowym problemy. Wszystkie te czynniki zdecydowały, że zagrałem wczoraj Fisha na live po kursie 2.20, chwilę po tym ... przyszedł deszcz, niestety. Mam nadzieję, że Rybka utrzyma formę z wczoraj. Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 0

damian_97

Użytkownik
A mecz Gasquet&#39;a też ktoś oglądał może? ???? Został mi jako ostatni, a nie miałem wczoraj możliwości oglądania i nie wiem jak &quot;idzie&quot; gra, ale wynik pierwszego seta nieciekawy...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom