>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Winmasters

dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
A czy czasem w innym buku nie zagrałeś przeciwnego zakładu? Ja jestem niemal pewny że tak, tym samym zostałeś potraktowany jako &quot;łowca&quot; bonusów i dlatego bonus prawie na pewno zostanie anulowany, tak samo wygrana z tego zakładu zostanie anulowana.
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Legia - Ajax
Obstaw pierwsze spotkanie dwumeczu - odbierz freebet na rewanż! Już w ten czwartek o godz. 21:05 przy Łazienkowskiej Mistrzowie Polski podejmą Ajax Amsterdam w 1/16 finału Ligi Europy.
Mocną stroną Ajaxu jest z pewnością atak z Bernardem Traore, nieco słabiej wypada obrona Holendrów. Czy Legia, która jeszcze w Lidze Mistrzów strzeliła 4 gole Realowi i 3 Borussi znajdzie sposób na Ajax Amsterdam?
W sezonie 2014/2015 Legia na tym samym etapie rozgrywek uległa Ajaxowi 1:0 i 3:0, czy właśnie nadszedł czas na rewanż?
- Postaw pojedynczy zakład przed meczem (1x2) za minimum 100 PLN na mecz Legia – Ajax (16/02)
- Odbierz swój freebet 30 PLN na mecz rewanżowy 23/02/2017
Rozpocznij wiosenne rozgrywki Ligi Europy z freebetem 30 PLN tylko na winmasters!
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Odbierz freebet 40 PLN!
Nadchodzi weekend, a wraz z nim nasza pierwsza futbolowa misja. Wykorzystaj weekendowe rozgrywki Bundesligi i Serie A i zgarnij freebet 40 PLN na nadchodzące mecze Ligi Mistrzów 21 i 22 lutego!
Czy jesteś gotów na wyzwanie? Jeśli tak to przygotuj się na jego wykonanie i zapewnij sobie freebet 40 PLN! Proces jest bardzo prosty i wszystko co potrzeba zrobić by zdobyć freebet to:
  • Dokonaj wpłaty minimum 40 PLN na swoje konto między 15/02-18/02 używając kodu bonusowego WINFB217
  • Postaw zakład pojedynczy przed meczem (min kurs 1.65, bez zakładów handicap) za co najmniej 40 PLN na mecz Hertha Berlin - Bayern Monachium (w sobotę 18/02).
  • Postaw zakład pojedynczy przed meczem (min kurs 1.65, bez zakładów handicap) za co najmniej 40 PLN na dowolny mecz Serie A (w niedzielę 19/02).

I to wszystko. Przygotuj się, wykonaj misję i baw się dobrze!



Więcej info na stronie ????
 
W 84

winmasters

Użytkownik
W najbliższą niedzielę, 26 lutego odbędzie się 89 ceremonia wręczenia Oscarów, którą poprowadzi komik Jimmy Kimmel. Mimo że, La La Land wydaje się zdecydowanym faworytem tej nocy, nikt nie może wykluczyć niespodzianek. Denzel Washington będzie walczył z początkującym Caseyem Affleckiem, o tytuł najlepszego aktora, podczas gdy Emma Stone wydaje się być nie do pokonania. W świetle ceremonii przyznania Oscarów 2017 winmasters przygotował serię zakładów dotyczących nagród oraz zakłady specjalne i zaprasza Cię do odgadnięcia ostatecznych wyników...
Bo na winmasters, zakłady to nie tylko sport! ;););)
Jeśli chcesz wziąć udział w wielkiej fecie Oscarów 2017, po prostu pozostań z winmasters i obstawiaj zakłady specjalne! Niepowtarzalne doświadczenia w obstawianiu zawsze na Ciebie czekają!
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Winmasters połączył się z 10bet ?? W 10bet w open betach mam te zagrane w winmasters, gdy jestem zalogowany w winmasters wyskakuje mi przy logowaniu w 10bet, że jestem już zalogowany... O co chodzi ?
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Winmasters połączył się z 10bet ?? W 10bet w open betach mam te zagrane w winmasters, gdy jestem zalogowany w winmasters wyskakuje mi przy logowaniu w 10bet, że jestem już zalogowany... O co chodzi ?
Radzimy usunąć cookiesy..... winmasters nie ma nic wspólnego z 10betem. Mamy podobny soft ale firmy są niezależne.
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Ciesz się zakładami fantasy w ten weekend
W ten weekend oferujemy zakłady fantasy na różne europejskie derby. winmasters daje Ci szansę obstawiania 3 meczów, w których rywalizować będą Inter - Napoli, Barcelona – Real Madryt i Liverpool – Tottenham.
Jak myślisz, kto zdobędzie więcej goli i zwycięży?
Ile bramek według Ciebie padnie w wirtualnych meczach?
Co tydzień możesz obstawiać wirtualne mecze najlepszych lig, i wygrywać, w zależności od liczby bramek zdobytych przez wybrane drużyny w trakcie ich prawdziwych meczów!
 
forzajuve1897 6K

forzajuve1897

Użytkownik
Dziś pierwszy raz zleciłem wypłatę w tym buku ok. 2000 zł , musiałem przejść szybką weryfikację (skan dowodu, adresu i konta) i po zleceniu wypłaty na skrill kasa w 10 minut na koncie. Żadnych problemów także polecam.
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Postaw zakłady i zgarnij 50 PLN!
winmasters przedstawia kolejną weekendową misję, tym razem z Premier League! Tak byś mógł wykorzystać swoje zakłady jeszcze lepiej, co tydzień!
Liverpool - Arsenal i Tottenham - Everton to najgorętsze pojedynki nadchodzącego weekendu!
Odbierz swój freebet 50 PLN po prostu za... obstawianie. Łatwiej się nie da!
Jesteś gotowy na wyzwanie tego weekendu?
1. Dokonaj wpłaty minimum 100 PLN między 03/03 a 04/03/2017, używając kodu bonusowego WMPL33 by wziąć udział w promocji.
2. Postaw zakład pojedynczy przed meczem za minimum 50 PLN na mecz Liverpool vs Arsenal, po minimalnym kursie 1.80.
3. Postaw zakład pojedynczy przed meczem za minimum 50 PLN na mecz Tottenham vs Everton, po minimalnym kursie 1.80.
4. Ciesz się freebetem 50 PLN do wykorzystania na mecze Ligi Mistrzów rozgrywane we wtorek 7 marca.
 
K 66

krzychu323

Użytkownik
Wczoraj dokonałem depozytu po przez skrill i wpisałem kod bonusowy który jakis czas temu otrzymałem i do dziś nie ma środków na koncie:zoltakartka:
Jeszcze nie miałem sytuacji że po wpłacie czy wypłacie przez skrill transakcja nie została zakończona w kilka chwil...
Pisałem do nich dwa razy i żadnej odpowiedzi...
Porażka:;/:
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Wczoraj dokonałem depozytu po przez skrill i wpisałem kod bonusowy który jakis czas temu otrzymałem i do dziś nie ma środków na koncie:zoltakartka:
Jeszcze nie miałem sytuacji że po wpłacie czy wypłacie przez skrill transakcja nie została zakończona w kilka chwil...
Pisałem do nich dwa razy i żadnej odpowiedzi...
Porażka:;/:
Przepraszamy, jednak jak zostaliśmy powiadomieni, nie pisał Pan w tej sprawie do naszego supportu. Z Pańskiego adresu email nie zanotowali żadnej wiadomości.
Tak jest najłatwiej i najszybciej. Sprawdziliby, dodali co trzeba i sprawa byłaby rozwiązana.
Prosimy w przyszłości pisać do nich, a wszystko będzie rozwiązane najszybciej jak to możliwe.
Pozdrawiamy
 
K 66

krzychu323

Użytkownik
Sprawa załatwiona pozytywnie środki wraz z bonusem na koncie.
W zakładce pomoc wysłałem zgłoszenie nie wiem czy to jest support czy jakiś inny dział obsługi...
Dziękuje za pomoc:spokodfhgfh:
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
Wczoraj dokonałem depozytu po przez skrill i wpisałem kod bonusowy który jakis czas temu otrzymałem i do dziś nie ma środków na koncie:zoltakartka:
Jeszcze nie miałem sytuacji że po wpłacie czy wypłacie przez skrill transakcja nie została zakończona w kilka chwil...
Pisałem do nich dwa razy i żadnej odpowiedzi...
Porażka:;/:
Też tak miałem już 2 razy więc to jakiś błąd techniczny ze strony Winmasters. Sprawe załatwiłem 2 razy poprzez maila, ale denerwujące to jest. Oba razy wystąpiły wtedy, kiedy wpłata szła z kodem bonusowym.
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Ciesz się zakładem fantasy w ten weekend

Zakład fantasy na ten weekend obejmuje interesujący mecz Serie A.
winmasters daje Ci szansę obstawiania wirtualnego meczu, w którym rywalizować będą Interem Mediolan z Lazio.
  • Jak myślisz, kto zdobędzie więcej goli i zwycięży?
  • Ile bramek według Ciebie padnie w ten weekend w wirtualnym meczu?

Co tydzień możesz obstawiać wirtualne mecze najlepszych lig, i wygrywać, w zależności od liczby bramek zdobytych przez wybrane drużyny w trakcie ich prawdziwych meczów!

O wyniku zakładów zdecyduje porównanie ostatecznej liczby goli zdobytych przez Inter Mediolan w meczu z Atalantą z liczbą goli zdobytych przez Lazio w meczu z Torino. Zespół, który zdobędzie najwięcej goli zdecyduje o zwycięskim zakładzie.
Np. jeżeli mecz Inter Mediolan vs Atalanta zakończy się wynikiem 2-2 a mecz Lazio vs Torino 0-1, Inter Mediolan wygra z Lazio 2-0.
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Ciesz się tą kolejką Ligi Mistrzów z zakładem fantasy Atletico Madryt vs Monaco.

Pierwsze mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów Atletico Madryt z Bayerem Leverkusen i Monaco z Manchesterem City z 14 zdobytymi bramkami przerosły oczekiwania wszystkich!
winmasters daje Ci szansę obstawiania wirtualnego meczu Atletico Madryt vs Monaco.
  • Jak myślisz, kto zdobędzie więcej goli i zwycięży?
  • Ile bramek według Ciebie padnie w tym wirtualnym meczu?

Co tydzień możesz obstawiać wirtualne mecze najlepszych lig, i wygrywać, w zależności od liczby bramek zdobytych przez wybrane drużyny w trakcie ich prawdziwych meczów!
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Postaw zakłady i zgarnij 75 PLN!

winmasters przedstawia kolejną weekendową misję, tym razem z meczami Bundesligi, Serie A i La Ligi! Tak byś mógł wykorzystać swoje zakłady jeszcze lepiej, co tydzień!
Po tym weekendzie zmiany w tabelach europejskich lig mogą rzutować na udział w kolejnym sezonie Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Mecze FC Koln - Hertha, Torino - Inter Mediolan, Athletic Bilbao - Real Madryt to najgorętsze pojedynki nadchodzącego weekendu!
Jesteś gotowy na wyzwanie tego weekendu? Odbierz swój freebet 75 PLN po prostu za... obstawianie. Nic prostszego!
Weekendowa misja futbolowa:

  1. Dokonaj wpłaty minimum 150 PLN między 17/03 a 18/03/2017, używając kodu bonusowego WMEL1803 by wziąć udział w promocji.
  2. Postaw zakład pojedynczy przed meczem za minimum 50 PLN na mecz FC Koln - Hertha, po minimalnym kursie 1.80.
  3. Postaw zakład pojedynczy przed meczem za minimum 50 PLN na mecz Torino - Inter Mediolan, po minimalnym kursie 1.80.
  4. Postaw zakład pojedynczy przed meczem za minimum 50 PLN na mecz Athletic Bilbao - Real Madryt, po minimalnym kursie 1.80.

Ciesz się freebetem 75 PLN, który może być wykorzystany do środy 22 marca do 23:59 CET.
 
S 1K

shevc

Użytkownik
Witam. Co mozna u Was w celu weryfikacji konta wyslac zamiast rachunkow za gaz, prad, wode (nie przychodza na moje nazwisko)? I mam nadzieje ze po weryfikacji znikna te smieszne stawki po wcisnieciu przycisku max bet.. ;)
 
B 59

blox

Użytkownik
Przyłączam się do pytania. Czy może być elektroniczna faktura za internet od operatora sieci komórkowej albo zaświadczenie o zameldowaniu z urzędu miasta?
 
Do góry Bottom