>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

World Snooker Championship 2009 (18.04 - 04.05.2009)

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Mimo, że przed nami jeszcze China Open to rozpoczęły się już kwalifikacje do najważniejszej imprezy sezonu czyli snookerowych Mistrzostw Świata.


Zawody te pierwszy raz odbyły się w 1927 roku, a od sezonu 1976/77 sa rozgrywane w Crucible Theatre w Sheffield.

Mistrzostwa Świata to jak nie trudno się domyślić najbardziej prestiżowy i najlepiej opłacany turniej w całym snookerowym sezonie. Swiadczyć może o tym fakt, że &quot;tylko&quot; za breake&#39;a maksymalnego można otrzymać aż 147 tysięcy funtów (1.000 funtów za każdy punkt).

Najwięcej zwycięstw bo aż 15 w MŚ zanotował Joe Davis. Wydarzyło się to jednak w czasach kiedy snooker był mało popularną dyscypliną i zawodowo grało w niego tylko kilku zawodników.

Poniżej przedstawienie ostatnich 26 finałowych rywalizacji począwszy od sezonu 1982:



Wtedy to nadeszła era Stephena Hendry&#39;ego, który az 7-krotnie zdobywał tytuł i Jimmy&#39;ego White&#39;a, zawodnika, który co prawda nigdy zawodów w Sheffield nie wygrał, ale aż 6 razy dochodził do finału tej imprezy z czego cztery finałowe pojedynki przegrał z wcześniej wspomnianym Stephen&#39;em Hendry&#39;em.

Obecnie nie ma już tak wielkiej dominacji jednego czy dwóch zawodników. W ostatnich dziewięciu latach czyli od roku 2000 aż sześciu zawodników wygrywało Mistrzostwo Świata. Trzykrotnie udało się to osiągnąć Ronniemu O&#39;Sullivanowi, a dwukrotnie Markowi Williamsowi.

W tym sezonie tytułu Mistrza Świata broni wspomniany Ronnie O&#39;Sullivan. Rok temu zdecydowanie pokonał w finale Allistera Cartera wygrywając 18-8, odzyskując tytuł po czterech latach przerwy.

Co ciekawe wszyscy zawodnicy, którzy grali w ostatnich 19 finałach sa nadal czynnymi snookerzystami i każdego z nich możemy w tym roku w Sheffield zobaczyć.


Temat założyłem już, bo jak pisałem na samym początku rozpoczęły sie wczoraj kwalifikacje do głównego turnieju w Sheffield. Mimo, że do turnieju jeszcze półtora miesiąca to o MŚ mówi się już coraz więcej.

U bukmacherów istnieje już możliwość obstawianie meczów eliminacyjnych drugiej rundy, w której występuje 32 zawodników. Dziś do zagrania jest sześć spotkań.

Mimo, że to tak odległa faza Mistrzostw to wśród kwalifikantów są znani gracze tacy jak &quot;wiecznie drugi&quot; Jimmy White, pogromca Stephena Hendry&#39;ego z Welsh Open - Martin Gould, a także dobrze grający w tym sezonie Barry Pinches
.


Zapraszam do pisania swoich przemyśleń, typów, analiz i ogólnie do dyskusji na temat MISTRZOSTW ŚWIATA w snookerze sezonu 2008/2009 !!​
 
D 0

donek89

Użytkownik
Mecz mistrzostw w ofercie bet 365.com



Warto zagrac teraz poki kursy sa dosyc wysokie. Mysle ze za wieksza kase warte grania sa

Allister Carter v Gerard Greene (1.25)
Ali jak gra kazdy wie ostatnie turnieje zawsze konczyl wysoko badz jako zwyciezca (welsh open). Dla mnie stake 10/10 przy w miare dobrym kursie. Gerard w rankingu kroczacym zajmuje 35 miejsce, jedyne co moze martwic to wygrana Green&#39;a w kwalifikacjach z Doherty&#39;m 10;5, ale Ali na pewno nie ma zamiaru oidpadac tak wczesnie.

Pojedynek Ronniego dla mnie no bet mimo ze to mistrzostwa, (kurs)

Mark King v Rory McLeod (1.5)

McLeod to dobry rzemieslnim lecz nie jest wielkim snookerzysta w kwalifikacjach meczyl sie z McCullochem 10-7. Mc Leod w ranikingu dopiero 42 przy 18 Kinga z czego Mark w tym seozonie duzo lepiej pogrywa. Jak na razie tylko tyle. Co do pierwszych meczy to bardzo fajnie sie zapowiadaja na pewno bedzie na co popatrzec
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
No panowie.. Przygotowania do MŚ w snookerze zaczęły sie od dawna, ale teraz wkraczają w decydująca fazę ponieważ do rozpoczęcia najbardziej prestiżowego turnieju snookera na świecie pozostały zaledwie 3 dni !!

Zapraszam do ogólnej dyskusji na temat tego wspaniałego czempionatu.
Prosze o wypowiedzi, czego oczekujecie po tych zawodach, kogo najchetniej będziecie oglądać, jakiego składu finału się spodziewacie i najważniejsze kto jest waszym faworytem do zwycięstwa w Sheffield.

Jeszcze raz przypomnienie kursów na pierwsza rundę:



Na zwycięzcę:



Zdobywcę najwyższego brejka:



a także na to czy w Sheffield obejrzymy maxa:



Bet365 proponuje jeszcze kilka ciekawych opcji. Jak choćby zakład na to, który z kwalifikantów zajdzie najdalej w turnieju (faworytem jest, nie wiedzieć czemu M.Williams), a także warte obejrzenia handicapy i zakłady na DW.


Ja postaram się na bieżąco pisać w tym temacie. Mam nadzieję, że dolączą się do mnie inne osoby. Szczególnie liczę na userów, którzy przy poprzednich turniejach pisali równie dużo.. ;)
 
sower 0

sower

Użytkownik
Więc korzystając z chwili czasu postaram się coś konstruktywnego napisać.

Jeśli chodzi o Mistrzostwa Świata to spodziewam się walki czołówki z rankingu. Nie wydaje mi się, żeby w tym turnieju ktoś odpuścił. Każdy będzie walczył o najwyższe cele, a mianowicie o prestiż, a co za tym idzie o punkty rankingowe i $ :](z czegoś w końcu trzeba żyć). Ja osobiście będę kibicował swojej ulubionej dwójce, mianowicie Alisterowi Carterowi i Markowi Selby i chciałbym, żeby tak wyglądał finał. Nie mniej jednak po drodze jest paru wyśmienitych graczy, którzy tak łatwo nie odpuszczą- Ronie jest jednym z nich. Zdeterminowany do walki i pokazaniu wszystkim kto w świecie snookera jest największy- prasa pisała o tym, że Roni będzie grał dla swojego Ojca, który w tym roku wychodzi z paki- jak dla mnie to szukanie trochę taniej sensacji. Roni jak to Roni jak dla mnie gracz z charakterem i dużym talentem. Jak pisałem, gdzieś kiedyś trochę jakby znudzony graniem. Ostatni jego nieprzewidywalny okres gry rozczarował wielu fanów i typerow. Nie mniej jednak wcześniej już przy China Open Roni zapowiedział, że Mistrzostwa Świata są dla niego najważniejsze.
Więc pewnie w finale Roni się znajdzie i będę zadowolony jeśli jego przeciwnikiem będzie któryś z moich ulubieńców i po ciężkiej i pięknej walce zdoła go pokonać.

PS: Jak wpadnie mi coś nowego to postaram się z wami tym podzielić. Mam nadzieję, że dyskusję w tym temacie będą ożywione i ciekawe, a wspólne analizy i typy przy okazji pozwolą nam zarobić trochę $.

pozdrawiam

btw: Drabinka turniejowa:
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Jeżeli chodzi o O&#39;Sullivana to naturalnie, że ten turniej potraktuje poważnie. On nie zadowala się byle czym, co w jego przypadku oznacza China Open czy też Welsh Open.

Na pewno będzie bardzo groźny ale moim zdaniem nie obroni tytułu, chociaż inna sprawa, że drabinkę ma banalną!

Tak naprawdę &quot;Rakieta&quot; dopiero w półfinale może mieć problemy, bo tam najprawdopodobniej zagra z Higginsem bądź Selbym. Wcześniejsze rundy aktualny mistrz świata powinien przejśc bez problemów.

Wystarczy spojrzeć jakich może miec przeciwników (Ebdon, Allen, Gould, Day, Lee). Myslę, że żaden z wymienionych nie ma szans w starciu z Ronniem i chętnie zagrałbym na to, że &quot;The Rocket&quot; zajmie w Sheffield miejsce 1 - 4.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
ktoś odpuścił
Mam nadzieję, że w MŚ takie coś jak wyżej przy typowaniu nie będzie brane pod uwagę i faworyci, z potencjałem nareszcie dojdą do głosu i w ćwierćfinale obejrzymy zażarte pojedynki. Liczę na jednego czarnego konia typu Swail w Welsh Open.
(Ebdon, Allen, Gould, Day, Lee)
Day mam nadzieję, że powalczy ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Day mam nadzieję, że powalczy ????
Na pewno powalczy, ale szans większych dla Walijczyka nie widzę. Jego forma w tym sezonie również wskazuje na to, że &quot;pan Dzień&quot; kluczowej roli w Crucible nie odegra. Niemniej jednak chciałbym, żeby ktoś z niższej półki pokazał O&#39;Sullivanowi, że jest w stanie go pokonać.. ;)
 
K 54

korn85

Użytkownik
Witajcie ???? Jak kazdy z was z pewnoscia nie mogę sie juz doczekać Mistrzostw Świata. Turniej napewno najważniejszy dla każdego snookerzysty w sezonie. Zupełne przeciweństwo ostatniego turnieju w Chinach. Niespodzianki mam nadzieje będą rzadko a juz w 1 rundzie mam nadzieje , że żadnej. Wszystkie swoje srodki u buka juz dawno postawilem na 1 runde i teraz tylko czekam na to co się wydarzy. Moimi faworytami MŚ jest oczywiscie O&#39;Sullivan i Ali Carter. Mam też nadzieję iż dobrze się zaprezentują Hendry i Murphy. Ten pierwszy lekko mieć nie będzie bo juz w 1 rundzie spotka sie z Markiem Williamsem. Faworytem tego meczu jest Williams lecz mam nadzieję ze Hendry sie dobrze przygotuje do tego turnieju i powalczy. Kursy powiem wam szczerze są zadawalające mimo iż to pierwsza runda i nie znamy jeszcze formy poszczególnych snookerzystów. Pewniakiem dla mnie nr.1 w 1 rundzie jest Ding po kursie ~ 1.40. To co wyprawia jego rodak Liang Wenbo to jest jedno wielkie nieporozumienie. Co najsmieszniejsze na ostatnich MŚ sobie świetnie radził i do teraz nie rozumiem dlaczego ???? Owszem nawet bardzo dobrze wbija ale gra taktyczna to jest chyba na poziomie zerowym ???? Co prawda mam niewielkie watpliowsci co do tego spotkania bo Ding w jakiejs szczegolnej formie nie jest ale jak zagra na przynajmniej 50% tego co potrafi to zgniecie swojego rodaka. Jeszcze może parę słow co do pierwszego pojedynku O&#39;Sullivana. Przeczytałem wczesniej iż to tzw &quot;no bet&quot; i że nie oplaca sie go grac. Uwazam troche inaczej. Oczywiscie kurs rewelacyjny nie jest , ale jak mozna sie spodziewac wyzszego skoro na zwyciestwo O&#39;Sullivana jest jakby troche mały ???? Prawde mówiac wcale mnie zdziwi jak obroni tytuł lecz mam nadzieje ze znajdzie sie pogromca ???? Napewno to nie bedzie Bingham i mecz powinien sie skonczysz szybko i bezstresowo ???? Co jak co ale MŚ kosztuja trochę sił i kazdy się bedzie oszczedzał by nie meczyc sie z przecietniakami. Następnym pewniakiem wg mnie jest Selby który zagra z Rickym Waldenem. Selby mam nadzieje ze sie pokaze z bardzo dobrej strony i solidnie się do tego turnieju przygotuje. Najwyzsza pora pokazać sie znowu z dobrej strony bo inaczej sezon uznam za przecietny w jego wykonaniu bo talent ma bardzo duzy. Oprocz tego oczywiscie Higgins, Carter, Murphy. Na koniec chcialem zyczyc wam milego ogladania i duzych wygranych ???? Pozdrawiam i dziekuje jednoczesnie za zaproszenie do grupy Snookerzystow ktore niedawno dostalem. Pozdrawiam
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
No to może ja napiszę kilka zdań. Przed nami najważniejsze snookerowe wydarzenie sezonu. Mistrzostwa Świata. Zawody te są odziane najważniejszym tytułem, najwyższą rangą, najlepiej opłacane, rozgrywne jest jest fream&#39;ów co nie miara i zawody te toczą sie w kolebce snookera, czyli miejscowości Sheffield. W miejscowości tej znajduje się Światowa Akademia Snookera(World Snooker Academy) i oczywiście miejsce rozgrywania Mistrzostw czyli Crucible Theatre. Co roku każdy zawodnik marzy aby w tej imprezie sięgnąć po triumf. Jednym marzenia te się spełniają, inny wciąż mogą tylko marzyć. Tacy zawodnicy jak Steve Davis, Stephen Hendry, John Higgins, Mark Williams i Ronnie O&#39;Sullivan smakowali zwyciestwa conajmniej raz. Co cieszy wszyscy Ci zawodnicy zagrają w tym roku w Sheffield.

Kto może sięgnąć po tytuł? Według mnie każdy z czołówki, jednak największe szanse ma O&#39;Sullivan, Higgins no i jednak Carter. Jednal niezapominajmy, że w turnieju może pojawić się czarny koń. W ostatnich latach taki zawodnikami byli: Carter, Selby, Perry, Dott, Murphy a nawet Stevens. Wszyscy mówią, że tu nie powinno być niespodzianek bo to Mistrzostwa i faworyci się sprężą. Ja troszkę inaczej na to patrzę. Wystarczy powspominać ostatnich zaskakujących finalistów i półfinalistów. Co Mistrzostwa Świata jakiś niespodziewany zwodnik dochodzi dość wysoko. Ktoś może złapać formę, niebywale się zmotywować, nieziemsko czuć grę. Niewiadomo kto &quot;wypali&quot;, ja kogo miałbym stawiać w roli czarnego konia to chyba Walden, nikt inny nie podchodzi mi.

Bet365 wystawiło fajną ofertę i z tego co wkleił Assitalia spodobało mi się, że jest oferta kto wbije najwyższego breaka. Kto takiego może wbić? Praktycznie każdy ale moi faworyci to: O&#39;Sullivan (4,50) Higgins (12,00) Carter (13,00). Jednak z tym to jest wysokie ryzyko...

W milenium mamy możliwość grania na to kto dojdzie do 1/2, finału i oczywiście zwycięzce. Mnie najbardziej spodobały się dwa typy:

O&#39;Sullivan - miejsce 1-4 (1,45)
Carter - miejsce 1-4 (2,75)


AKO: 3,99

Jak dla mnie peffy... Po przeanalizowaniu drabinki są to najpewniejsze typy na typowanie takich zdarzeń. Dla mnie te ako jest w pełni satysfakcynujące i jutro w Milenium to zagram????

Więcej pisać w tym poście nie będę. Po pierwsze byłby strasznie dlugiii, a po drugie w czasie całych Mistrzostw i przy analizach będzie można coś dopisać.

Czekamy do soboty!!! &lt;yeah&gt;
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
No to zaczynamy zabawę w kulki..
Już jutro w Sheffield rozpoczynają się MŚ w snookerze. Myślę, że to czas kiedy bukmacherzy powinni szykować się na ostre wydatki.. ????

Pierwszy kupon będzie długoterminowy, na to kto zostanie Mistrzem Świata.
Mam kilku faworytów. Są to Ali Carter, Stephen Maguire, John Higgins i Shaun Murphy. Postanowilem zainwestować w tego ostatniego. Sezon Merfi miał średnio udany, chociaż wygrał prestizowy UK Championship, na pewno oczekiwał więcej. Myślę jednak, że na MŚ zaprezentuje bardzo dobra formę i po raz drugi w karierze będzie w Crucible najlepszy. Nie będe ukrywał, że jest to mój ulubiony snookerzysta i również dlatego obstawiam jego wygraną.
Jeżeli nie Shaun to .. Ali Carter. Jest szansa, że oboje zagrają w półfinale i to będzie dla mnie przedwczesny finał. Jak już wczesniej napisałem, myslę, że spora rolę moga odegrać Szkoci - Maguire i Higgins, ale oni w gronie faworytów są dla mnie za Murphy&#39;m i Carter&#39;em.
Przestrzegam jednak przed graniem na to, że wygra Anglik. Szkoci mająć takich reprezentantów jak John i Stephen wcale nie stoją na straconej pozycji, a kurs 1.45 na wygraną reprezentanta Anglii jest śmiesznie niski.

75 KUPON:

Długoterminowy - 17.04.2009 rok


Shaun Muprhy (wygra MŚ?) - TAK - 17.50

Stawka: 100 zł
AKO: 17.50
Zakładana wygrana: 1750 zł

Bukmacher: Tobet

-------------------------------------------------------------

Następny kupon to ten na który liczę najbardziej. Trzej zdecydowani faworyci czyli Ronnie, Ali i Stephen powinni bez problemu ograc przeciwników. Licze szczególnie na pogrom ze strony Cartera, który bardzo rzadko odpuszcza, myślę, że Greene nie będzie w stanie ugrac nawet 5 frejmów, a ten handicap &quot;pozwala&quot; mu na wygranie aż 6.

76 KUPON:

Długoterminowy - 17.04.2009 rok


O&#39;Sullivan - Bingham - 1 - 1.12
Carter (-3.5) - Greene - 1 - 1.78
Maguire - Burnett - 1 - 1.13

Stawka: 350 zł
AKO: 2.25
Zakładana wygrana: 787.50 zł

Bukmacher: Tobet

-------------------------------------------------------------

Ten zestawik to kolejni murowani kandydaci do awansu. Murphy, wiadomo dlaczego. Higgins podobnie. Ich rywale to zawodnicy o kilka klas słabsi. Co do pojedynku Chinczyków. Na pewno będzie ciekawy, ale Wenbo przy Dingu to jak uczeń przy profesorze. Nie daję wiekszych szans Liangowi tym bardziej po kompromitacji u siebie w CO.

77 KUPON:

Długoterminowy - 17.04.2009 rok


Murphy - Higginson - 1 - 1.33
Higgins - Holt - 1 - 1.28
Ding - Wenbo - 1 - 1.40

Stawka: 250 zł
AKO: 2.38
Zakładana wygrana: 595 zł

Bukmacher: Tobet

-------------------------------------------------------------

Tu postanowiłem za nizsza stawkę zaryzykować. Jeżeli Walden wygra z Selbym co wcale nie jest niemożliwe to zajdzie naprawde wysoko. W nastepnej rundzie zagra z Dottem bądź Hawkinsem i sadze, że nie miałby kłopotów z pokonaniem tej dwójki i ten szczebel turnieju w prawie 100% zapewnia mi wygrany kupon bo nie widze innego kwalifikanta, ktory zaszedłby aż do ćwierćfinału.

78 KUPON:

Długoterminowy - 17.04.2009 rok


Ricky Walden (zajdzie najdalej z kwalifikantów?) - TAK - 12.00

Stawka: 50 zł
AKO: 12.00
Zakładana wygrana: 600 zł

Bukmacher: Tobet

-------------------------------------------------------------

Spodobalo mi się to co napisal ryba_gangsta12. Sam szukałem tego typu zakładu.
Dlaczego tak? Pisałem w dziale snooker, że drabinka dla O&#39;Sullivana jest banalna i jezeli on nie będzie w 1/4 to tylko dlatego, że nie chciał tam być. Do dubelka daje Merfiego, w koncu to mój faworyt. Higginsom w 1 rundzie, później Fu bądź Swail. Myślę, że z żadnym z nich Shaun nie będzie miał problemu. W ćwierćfinale pewnie Ding. z tym, że jego forma wystarczy na Wenbo, może na emeryta Hendry&#39;ego badź Williamsa, ale bedącego w gazie (oby!) Merfiego to będzie za mało.

79 KUPON:

Długoterminowy - 17.04.2009 rok


O&#39;Sullivan (1-4?) - TAK - 1.66
Murphy (1-4?) - TAK - 3.25

Stawka: 150 zł
AKO: 5.39
Zakładana wygrana: 809.25 zł

Bukmacher: Bet365

-------------------------------------------------------------

I jeszcze tasiemka. Dość niespodziankom! To nie jest WO czy CO. To są MŚ w snookerze i tu nikt nie odpuści! Ale żeby typy się nie dublowały nie stawiam tutaj już na ronniego. Shauna czy też Maguire&#39;a.

80 KUPON:

Długoterminowy - 17.04.2009 rok


Hendry - Williams - 1 - 2.28
Carter - Greene - 1 - 1.23
Ebdon - Bond - 1 - 1.35
Day - Lee - 1 - 1.47

Stawka: 100 zł
AKO: 5.56
Zakładana wygrana: 556 zł

Bukmacher: Tobet

Zainwestowałem na początek okrągły 1000 zł i mam nadzieję, że się nie zawiodę. Naturalnie, że kupon na wygraną w całych MŚ Murphy&#39;ego czy awans Waldena to liczenie na łut szczęscia ale zakłady na wygrane w 1 rundzie O&#39;Sullivana, Higginsa czy też Cartera nie powinny rozczarować.

POWODZENIA !!
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Kuponik zagrany z ogromną wiarą w to, że wejdzie:
Peter Ebdon - zwycięzca Mistrzostw Świata 2009
kurs: 40.00
stawka 50 PLN
do wygrania: 2000 PLN
buk: unibet
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Kuponik zagrany z ogromną wiarą w to, że wejdzie:
Peter Ebdon - zwycięzca Mistrzostw Świata 2009
kurs: 40.00
stawka 50 PLN
do wygrania: 2000 PLN
buk: unibet
Jeśli Peter Ebdon wygra to zaczne aspirować do grona zawodowców ???? Dlaczego to obstawiłeś? Chyba pierwszy raz spotkałeś się ze snookerem na China Open 2009 gdzie wyszedł mu turniej, gdzie inni zawodnicy olali taka imprezę... Szkoda 50 zł, wołalbym puścić z połową spotkań na pierwszą rundę.
 
M 1

michael007acm

Użytkownik
O&#39;Sullivan - miejsce 1-4 (1,45)
Carter - miejsce 1-4 (2,75)
Dużo lepsze kursy znajdziesz w Expekcie.
1.70 na O&#39;Sullivana i 3.00 na Cartera.

Troszkę tam to inaczej sie nazywa bo &quot;Zwycięzca 1st Quarter&quot; i &quot;Zwycięzca 4th Quarter&quot; ale wiadomo że chodzi o to samo.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
VS


Stephen Hendry - Mark Williams
Typ: Hendry
Kurs: 2,22✅✅✅
Buk: unibet


Wynik: 10:7

Super powrót do meczu przez szkota, jednak dużo pomógł fakt, że Williams musiał zmienić tip i potem nie radził sobie z kontrolą białej. Ogólnie mecz na słabym poziomie ale typ wszedł i jest ✅

Spotkanie pierwszej rundy Mistrzostw Świata. Na przeciw siebie staną dwaj świetni zawodnicy. Stephen Hendry wielki mistrz i dominator snookera. Wygrywał z każdym i wszędzie, bez względu na wszystko. Super gracz, niebywałe opanowanie i spokój przy stole. W Crucible tytuł zdobywał aż 7 razy! Gra bardzo dojrzały snooker, niepodpala się i jest bardzo rozsądny, niekiedy aż za bardzo. Jego wielkim atutem jest umiejętność budowania wysokich break&#39;ów. W karierze wbił 8 maxów i bodajże grubo ponad 600 setek. Od kilku sezonów nie wiedzie mu się tak jakby sobie tego życzył. Pomimo swojego wieku i &quot;przesycenia&quot; snookerem nadal znajduje się w czołowej 16. Mark Williams był Mistrzem Świata i to dwukrotnie. Także bardzo dobry zawodnik, jego kariera dość bogata i ciekawa. Również jest cierpliwy, lecz bardziej okazuje emocje niż Stephen. Jego gra potrafi nudzić ale i zaskakiwać i cieszyć. Ale Williams w tym sezonie gra fatalnie, jego występy wyglądały bardzo źle. Gra nie kleiła się, dziwne decyzje i proste błędy. Przed Mistrzostwami ewidentnie bez formy. Hendry również nie ma dobrego sezonu, ale z lepszymi występami i przede wszystkim takimi przebłyskami dobrej gry. Spotkanie tych zawodników pomimo ich słabszej dyspozycji może być bardzo ciekawe. Jest to taki pojedynek &quot;starych lisów&quot;. To nie tylko punkty i pieniądze za przejście dalej, ale i prestiż. Według mnie ten mecz wygra Stephen Hendry. Jest w pełni profesjonalistą i zawsze gra o wygraną, w tym meczu również o to zagra.
 
batoniq 64

batoniq

Użytkownik
Dużo lepsze kursy znajdziesz w Expekcie.
1.70 na O&#39;Sullivana i 3.00 na Cartera.

Troszkę tam to inaczej sie nazywa bo &quot;Zwycięzca 1st Quarter&quot; i &quot;Zwycięzca 4th Quarter&quot; ale wiadomo że chodzi o to samo.
i to chyba jest nawet lepsze rozwiązanie, niż granie miejsca 1-4, bo tutaj z tego co widzę i zrozumiałem to wystarczy, żeby dany zawodnik z grupy znalazł się w półfinale i to by było na tyle ???? a 1-4 to jeszcze musi wygrać w półfinale ???? czy może ja coś źle zrozumiałem ? ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Kuponik zagrany z ogromną wiarą w to, że wejdzie:
Peter Ebdon - zwycięzca Mistrzostw Świata 2009
kurs: 40.00
stawka 50 PLN
do wygrania: 2000 PLN
buk: unibet
Rzeczywiście szkoda straconej kasy. Ebdon nie ma moium zdaniem najmniejszych szans zostac Mistrzem Świata, ale na pewno będziesz czuł duzo emocji podczas meczów Petera.

Dużo lepsze kursy znajdziesz w Expekcie.
1.70 na O&#39;Sullivana i 3.00 na Cartera.

Troszkę tam to inaczej sie nazywa bo &quot;Zwycięzca 1st Quarter&quot; i &quot;Zwycięzca 4th Quarter&quot; ale wiadomo że chodzi o to samo.
i to chyba jest nawet lepsze rozwiązanie, niż granie miejsca 1-4, bo tutaj z tego co widzę i zrozumiałem to wystarczy, żeby dany zawodnik z grupy znalazł się w półfinale i to by było na tyle ???? a 1-4 to jeszcze musi wygrać w półfinale ???? czy może ja coś źle zrozumiałem ? ????
michael007acm rzeczywiście &quot;Zwycięzca 1st Quarter&quot; i &quot;Zwycięzca 4th Quarter&quot; to to samo i dobrze, że zorientowałem się o tym teraz i nie zagrałem tego typu zakładów w Millenium, bo uniknąłem podatku.. ;)
(Zeedytowałem swój post z kuponem nr 79, zagram go w Bet365, a nie jak początkowo pisałem w Millenium).

BatoniQ źle zrozumiałeś. W tym zakładzie na 1-4 ryby_gangsta12 wystarczy, że dany zawodnik znajdzie się w najlepszej czwórce. Nie istotne jest czy wygra, czy też przegra półfinał.
 
K 54

korn85

Użytkownik
Chciałbym skomentować typy Assitalia ???? Widząc je , że tak powiem widze swoje typy ???? Nawet widze , ze wszyscy wierzą w mojego Hendry&#39;ego co mnie bardzo cieszy ???? Zasugerowałem sie też bukiem w którym gra Assitalia czyli Tobet. Bardzo dobry buk, wpłacilem troche kasy i rowniez postawilem na 1 runde. Troche to zle pokombinowalem i mam nadzieje ze wejdzie O&#39;Sullivan i Higgins bo tych dwoch zawodników mam na 2 głownych kuponach ???? Co do waszych typów na zwyciezce MŚ to wg mnie Ebdon za wielkich szans nie ma ale oczywiscie sam postawiłem równiez delikatnie na Hendry&#39;ego ot tak by sie lepiej ogladalo ???? Shaun oczywiscie szanse ma i wcale bym sie nie zdziwił jakby wygrał. Wszak to jest mnostwo frejmów do rozegrania i walory kondycyjno-psychiczne rowniez beda decydowac. Mistrzostwa sie zaczynaja juz za godzinke i pewnie transmisja sie rozpocznie od meczu Ronniego. Miejmy nadzieje ze niczego nie odwali i szybko sobie zrobi przewage juz w 1 sesji. Pozdrawiam i udanych typow zycze.
 
batoniq 64

batoniq

Użytkownik
BatoniQ źle zrozumiałeś. W tym zakładzie na 1-4 ryby_gangsta12 wystarczy, że dany zawodnik znajdzie się w najlepszej czwórce. Nie istotne jest czy wygra, czy też przegra półfinał.
acha no chyba, że tak :-D

hmm mnie jedno zastanawia dlaczego nikt nie gra dzisiaj Dotta ???? ? wg mnie ma spore szanse na wygranie z będącym w słabej formie Hawkinsem ???? Barry ma ostatnio problem z przejściem przez same kwalifikacje...Teraz wygrał z Wellsem ledwo ledwo 10-9 i wszedł do MŚ, wcześniej porażki 4-5 z Paul Davies w kwalach do WO i 0-5 z Davidem Grayem w kwalach do CO ???? z taką formą Hawkinsa ja tutaj nie widzę nikogo innego w kolejnej rundzie jak Greamego ???? a kursik 1,70 w Unibecie wart gry ????
 
mlodyfan 0

mlodyfan

Użytkownik
acha no chyba, że tak :-D
hmm mnie jedno zastanawia dlaczego nikt nie gra dzisiaj Dotta ???? ? wg mnie ma spore szanse na wygranie z będącym w słabej formie Hawkinsem ???? Barry ma ostatnio problem z przejściem przez same kwalifikacje...Teraz wygrał z Wellsem ledwo ledwo 10-9 i wszedł do MŚ, wcześniej porażki 4-5 z Paul Davies w kwalach do WO i 0-5 z Davidem Grayem w kwalach do CO ???? z taką formą Hawkinsa ja tutaj nie widzę nikogo innego w kolejnej rundzie jak Greamego ???? a kursik 1,70 w Unibecie wart gry ????
Ja mam Dotta na wariacie ????

z Higginsem Dayem Robertsonem i Maguirem ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom