>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

World Snooker Championship 2009 (18.04 - 04.05.2009)

Status
Zamknięty.
masa16 0

masa16

Użytkownik
Assitalia, zgadzam się z Tobą w sprawie Dinga. Tak się stało, że postawiłem na niego dużo kasy (prawie 800zł) i nawet dość wysoki (mam nadzieję wygrany) kurs nie sprawi mi takiej satysfakcji, jak typ na Ronnie&#39;go z handi -4,5. Kiedy przeglądałem wyniki pierwszego dnia i zobaczyłem 7-5 dla Ronnie&#39;go to aż mi się ciepło zrobiło. Boże! Przecież ten facet nie może już nic przegrać. I tak się stało. Ronnie wygrał trzy następne frejmy i było 10-5. Bardzo się cieszę z tego wygranego typu i teraz czekam, już bez wielkich emocji (pomimo tej kasy) na wynik spotkania Ding - Liang.
Oglądam właśnie 14 frema pojedynku Ding- Liang i przecieram oczy ze zdumienia ! Ding gra fatalnie, toż to chyba poziom niższy niż nawet polscy snookerzyści :O:O Normalnie jak wstałem patrze 7-5 dla niego pomyślałem, że już looz i wygra ale to co teraz gra to się w głowie nie mieści :&gt; Kurs 2.62 na Lianga więc pora zdecydowanie kontrować ...

Edit; :O:O Co za pojedynek ! 7-8 przegrywa Ding, gra tragicznie, na twarzy wypisana bezsilność i nagle się budzi, 3 ładne fremy i wygrana 10:8. jednak gdyby miał trochę lepszego oponenta to nie wygrałby tego spotkania w takiej formie na pewno.
Fatalnie swój mecz zaczął natomiast Ebdon, na razie przegrywa 2-4, ale blisko jest stany 2-5.
 
K 54

korn85

Użytkownik
Ja daje szanse 5 % ???? Moze gdyby to byl jakis turniej nizszej polki to moze moze ... Ale nie w MŚ. Robertson nie gra moze jakos fenomenalnie ale swoje potrafi. Davis to nie ta liga... Dziadek juz nie wytrzymuje tak duzej ilosci frejmow. W takiej dyscyplinie jak snooker trzeb miec mocna psychike i dlugo utrzymywac poziom koncentracji. Dlatego tez starsi zawodnicy odstaja od młodych ???? Robetson powinien bez wiekszych problemow powinien wygrac kolo 10-5, 10-6. Dla mnie oczywiscie pewniak.

Ciesze sie rowniez ze odradzałem komus wyzej zamiane Ebdona na Higginsa ???? Tak jak mowilem w tym meczu mogą być niezłe kwiatki i są... Po co sie dodatkowo denerwowac choc byc moze jeszcze Ebdon wyciagnie ten mecz ???? Higgins powinien spokojnie jutro pojechac Holta.

Za pól godz rozpocznie sie rowniez mecz jednego z kandydatow do koncowego zwyciestwa wg mnie jak i np. Assitalia Shaun&#39;a Murphy&#39;ego z Andrew Higginsonem. Dla mnie jest to wazny mecz dlatego ze wyjasni mi czy grać w nastepnej rundzie grubo na Marco Fu. Nie wiem czy juz wczesniej pisałem o Marco, ale chyba nie a jest to jeden z moich ulubionych snookerzystów. Jego gra w najwazniejszych turniejach jest fantastyczna , a zwlaszcza wtedy kiedy towarzyszą mu kamery telewizyjne. JEsli dzisiaj Muprhy nie pokaze niczego nadzwyczajnego to w nastpnej rundzie pewniakiem dla mnie jest Marco Fu.

Jesli chodzi o mecz Dinga to pisalem Assitalii , że zdecyduja nerwy Lianga w tym meczu. Tak było rok temu ze Swailem, który mecz i tak cudem wygrał, tak bylo teraz z Dingiem. Nagle w ostatnich frejmach przestal trafiać nawet prostych bil , takich jak np. różowa na wprost. W Dinga wstapiła sportowa złość, która ma kazdy zawodnik, uspokoiły sie nerwy i to było widać po szybkości grania ostatnich frejmów. On poprostu juz był tak wkurzony, że najchetniej w ogóle by sie do zagrań nie przykładał tylko powystrzelal wszystkie bile pokolei do łuz . W nastepnej rundzie zmierzy sie z moim najwiekszym ulubiencem czyli z Hendrym. I jest dylemat. Czy Ding zagra tak jak w koncowce czy moze tak jak przez wiekszosc meczu. Hendry napewno nie zagra tak ofensywnie jak Liang i prawdopodobnie mecz rozstrzygnie się na odstawnych i prostych błędach. Odstawne Dinga dzisiaj pozostawiały duzo do zyczenia tak jak i to, że w meczu duzo prostych bledow popelnil dlatego moim faworytem jest Hendry.

O pojedynku O&#39;Sullivana z Allenem za duzo nie trzeba pisac. Strasznie nie lubie Allena , dla mnie to taki &quot;snookerowy gówniarz&quot; , który strasznie mnie irytuje. Chyba bardziej nie lubie tylko Swaila ???? Podczas meczu z Gouldem pokazał , że jest poprostu słaby i głownie pierwsza beznadziejna sesja ( w ktorej i tak Allen oddał 2 frejmy ) spowodowała iz w drugiej sesji nie bylo juz jak dogonic Allena ???? Dla mnie pewniak.

To chyba tyle moich spostrzezen . Jesli cos ciekawego bede mial do powiedzenia chetnie sie z wami podziele. Narazie to głownie patrze non stop w necie i na eurosporcie i wyciagam jakies wnioski. Dzisiaj popoludniu nr.1 dla mnie spotkanie to mecz Murphy&#39;ego. Mam nadzieje , iż będzie na tej stronie : http://atdhe.net/watchtv4.php?b=x . A jak nie to powinien być gdzies na justinie , prawdopodobnie www.justin.tv/sportstime. Milego ogladania . Pozdrawiam
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
TomczykWsk ten temat to nie livescore. Jeżeli nie masz nic konkretnego do napisania oprócz tego co każdy może sam zobaczyć to nie pisz wogóle.
Chętnie za to przeczytam Twoją wypowiedź np po 1 sesji w której przekażesz nam swoje przemyslenia dotyczące gry Murphy&#39;ego i Higginsona.
 
T 0

tomczykwsk

Użytkownik
Rozumiem i przepraszam za zamieszanie.
Wracając do pojedynku Murphy&#39;ego i Higginsona.Moim zdaniem murphy nie prezentuje sie zbyt dobrze,druga sesja pojedynku wcale nie bedzie łatwiejsza.Uwazam ze higginson nie jest bez szans,załuje ze dalem to spotkanie na długotermnowym kuponie.Myśle ze można zagrać na higinsona ze wygra pojedynek,kurs calkiem przyzwoity...Chętnie usłysze inne opinie na temat tego spotkania.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
A ja dalej twierdzę, że Higginson nie ma szans w pojedynku z Murphy&#39;m.
Na pewno spory wpływ na wynik ma taki, a nie inny wynik mają proste błedy Shauna, których w pierwszej sesji się nie ustrzegł. Myślę jednak, że w drugiej już takich błedów Murphy popełniac nie będzie, a co za tym idzie zmniejszy szansę Higginsona na dobry wynik w tym meczu.

Ja bardziej niepokoję się o Ebdona, który jezeli gry nie poprawi, a z tego co widzę po samym początku 1 sesji, będzie o to bardzo cieżko będzie pierwszym typem podczas tych mistrzostw, którego nie trafię.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
A ja dalej twierdzę, że Higginson nie ma szans w pojedynku z Murphy&#39;m.
Na pewno spory wpływ na wynik ma taki, a nie inny wynik mają proste błedy Shauna, których w pierwszej sesji się nie ustrzegł. Myślę jednak, że w drugiej już takich błedów Murphy popełniac nie będzie, a co za tym idzie zmniejszy szansę Higginsona na dobry wynik w tym meczu.

Ja bardziej niepokoję się o Ebdona, który jezeli gry nie poprawi, a z tego co widzę po samym początku 1 sesji, będzie o to bardzo cieżko będzie pierwszym typem podczas tych mistrzostw, którego nie trafię.
Murphy to raczej wygra i przejdzie do drugiej rundy, ale następnym przeciwnikiem będzie Fu. To co pokazał w meczu ze Swailem to cienko widzę Shauna. Te Mistrzostwa dopiero nabiorą rumieńców i się rozkręcą, typować to dopiero zaczniemy:spokodfhgfh:

Pamiętasz jak pisaliśmy na gg i pisałem, że będę grał na Bonda? Nie zrobiłem tego gdyż wolałem odpuścić. Przemyślałem ten mecz i postanowiłem no bet. Jak Nigel Bond wygra będe troszkę zawiedzony zmnianą decyzji...

I chciałbym podzielić się tym jak dzisiaj zaskoczył mnie Jamie Cope &quot;Shotgun&quot;. Druga sesja super gra, tak leciutko mu się grało, bez jakieś presji, bez zachamowań. Tylko co jak w drugiej rundzie trafi na Higginsa:-D To może być zbyt trudny przeciwnik.
 
sower 0

sower

Użytkownik
Dla mnie pojedynek Marphego z Higginsonem w 1 sesji bardzo wyrównany. Śmiem twierdzić, gdyby Higginson miał trochę więcej szczęścia (bile kompletnie mu się nie układają)to wynik byłby zupełnie inny. Murphego trochę ciężko przewidzieć raz trafia trudne bile przez długość stołu by zaraz zepsuć dość proste ścięcie. Murphy jest trochę rozkojarzony. Zgodzę się z przedmówcami, że w drugiej rundzie Murphy pozbiera się i wygra 2 sesję. Te mistrzostwa chyba mają to do siebie, że faworyci w 1 części grają przeciętnie.
O ile dojdzie do spotkania Fu z Merphym to będziemy mieli piękny pojedynek.
Ps. Wracając do Selbego to nie 100 wpłynęła na to, że napisałem iż podoba mi się jego gra- nie ukrywam, że darzę sympatią tego zawodnika i może nie jestem do końca obiektywny jednak na tle innych zawodników nie wypada tak najgorzej i jeszcze pokaże na co go stać ???? .
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
no i moje 50 PLN postawione na Petera jako zwycięzcę mistrzostw najprawdopodobniej poszło zgodnie z oczekiwaniami w piach.
Na pewno nie mam do czynienia ze snookerem po raz pierwszy jak niektórzy z Was uważają (a podejrzewam, że znam tą grę znacznie dłużej niż większość tutaj wypowiadających się), a typ ten był typowo &quot;kibicowskim&quot;, gdyż właśnie Ebdona obok Higginsa i Steve&#39;a Davisa stawiam na pierwszym miejscu wśród swoich ulubieńców.
Jutro Higgins powinien roznieść słabo spisującego się ostatnio Holta. Na niespodziankę liczę w pojedynku Ryana Daya ze Stephenem Lee.
 
T 0

tomczykwsk

Użytkownik
Musze przyznać ze bardzo powtarzam bardzo podobala mi sie wczorajsza gra w pierwszej sesji robertsona.Jestem pełen podziwu i juz czekam na pojedynek drugiej rundy bo zmierzy z nie byle kim tylko ubieglorocznym finalista tej imprezy z alim Carterem.Zapowiada sie ciekwawy pojedynek,wiele emocji,wyskokich breaków.A wracając jeszcze do meczów pierwszej rundy mam nadzieje ze Murphy zacznie &quot;cos&quot; grac w drugiej sesji i latwo pokona higinsoona.W pierwszej rundzie pozostaja nam jeszcze pojedynki Higgins`a J.-Holt`a M. i Maguire`a S.-Burnett`a J.Odrazy nasówa mi sie pytanie do tych co dłuzej siedza w snokerze czy dajecie jakies realne szanse na sprawienie niespodzianki w obu meczach.Ja osobiscie nie sledza calego sezonu tylko wieksze imprezy,nie wiem w jakies formie sa dani zawodnicy.Chciałbym dać jakies handicapy na te dwa spotkania np -3,5 lub -4,5 ale nie wiem czy to dobry pomysł.Chetenie zapoznam sie z opinia innym forumowiczów.
POZDRAWIAM!
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Maguire bez problemu, on przeważnie zaczyna turnieje z wysokiego c wygrywając wysoko, jednak w późniejszych fazach turniejów jest często coraz gorzej :] Higgins mam nadzieję, że z pechowcem Holtem również pojedzie, jednak tutaj bym się wstrzymał z graniem wysokiego handi. Mam nadzieję, że Merfi nie da dupy, bo dawał wczoraj za dużo szans Higginsonowi, które, co prawda Higginson rzadko wykorzystywał, ale 5:4 to się jeszcze wiele może wydarzyć, ale mam nadzieję, że Merfi od początku drugiej sesji zaskoczy ????
Cieszę się ,że nie postawiłem na Ebdona. On tak przyjeżdża z tego Dubaju na te turnieje, i przeważnie mu jeden w sezonie wychodzi :p A Ebbo przecież wygrał ostatnio w Chinach. Gdyby nie to to sam bym na niego pewnie zagrał :p Ale jednak Ebbo wrócił do wcześniejszej dyspozycji i nie sprostał 007 ????
A mecz Daya z Lee dla mnie no bet. Jak coś to handi na grubego.
 
masa16 0

masa16

Użytkownik
Oglądałem 1 serie gier Higginsa z Holtem, i muszę przyznać, że świetnie się oglądało. Zaimponował mi Holt, sympatyczny gość jednak jak prowadził 4-2 to trochę się przestraszyłem o Higginsa, ale dał rade i wyszedł na prowadzenie 5-4. Myśle, że wrócił z dalekiej podróży bo na poczatku robił łatwe błędy a Holt bezlitośnie je wykorzystywał i zapowiadało sie sensacyjnie. Później jakby zeszło powietrze z Holta i zaczął sie mylić, myśle, że Holt ugra łącznie 6-8 frejmów, więc o wygraną Higginsa z handi 3,5 będzsie cieżko według mnie.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Znamy kolejne rozstrzygnięcia. Do Ronniego O&#39;Sullivana, Marka Allena, Stephena Hendry&#39;ego, Marka Kinga, Alistera Cartera, Graeme Dotta, Marco Fu i Marka Selby&#39;ego dołączyli kolejni zawodnicy.

Nie było niespodzianki w spotkaniu dwóch Chinczyków czyli Dinga i Lianga. Mimo, że Liang Wenbo był bardzo blisko sprawienia sensacji, nie wytrzymał presji i przegral z bardziej utytułowanym kolegom 10-8. Jak sam przyznał po meczu, z każdym innym graczem prowadząc 8-7 nie dałby sobie wyrwać zwycięstwa ale w pojedynku z krajowym kolegom nie wytrzymał presji. Nie mniej jednak nalezy pochwalić Jun-Huia za postawę w trzech ostatnich frejmach, kiedy to wbił setkę i nie pozostawił złudzeń Liangowi. Jeżeli Ding Jun-Hui będzie w następnym meczu ze Stephenem Hendrym grał tak jak w ostatnich częściach meczu z Liangiem to ma sporą szansę na awans do ćwierćfinału. Jeżeli zaprezentuję formę z początku drugiej sesji to moim zdaniem Hendry z Chinczykiem wygra.

Wiele oczekiwano po Peterze Ebdonie po zwycięstwie w China Open. Zbyt wiele. Ebdon powrócił do &quot;formy&quot;, którą prezentowal przed azjatyckim turniejem i przegrał z Nigelem Bondem aż 5-10. Dziwny to wynik tym bardziej, że rywal Ebdona - Nigel Bond grał bardzo przeciętnie. Ogólnie mecz ten stał na niskim poziomie i nie zasłuzył na rangę Mistrzostw Świata. Porażki Petera Ebdona szkoda, tym bardziej, że jest to jak narazie jedyny typ z tych MŚ, który mi nie wszedł. W następnej rundzie Bond zagra najprawdopodobniej z Ryanem Day&#39;em, który prowadzi po 1 sesji aż 7-2 z Stephenem Lee i według mnie &quot;007&quot; nie ma zbyt duzych szans.

Obok Bonda drugim zawodnikiem, który gra w MŚ dzięki kwalifikacjom i awansował do drugiej rundy jest Jamie Cope. Po 1 sesji prowadził nieznacznie Perry 5-4, ale druga należala już zdecydowanie do Cope, wygral on 6 frejmow, oddając tylko jeden Perry&#39;emu i pokonując zeszlorocznego półfinalistę 10-6.

Do 1/16 awansował także mój faworyt czyli Shaun Murphy. Jestem jednak zawiedziony jego słabą grą. W meczu z Andrew Higginsonem, wygranym 10-8 grał po prostu słabo. Świetne uderzenia przeplatal bardzo słabymi, pudłując proste bile i nieumiejętnie pozycjonując. Mam nadzieję, że Anglik wyciągnie wnioski bo w następnej rundzie czekam rewelacyjny Marco Fu, a on takich błędów jak Higginson popełniać nie będzie.

1/32 przebrnął również Neil Robertson. W spotkaniu ze Stevem Davis&#39;em &quot;Kangur&quot; nie specjalnie się namęczył. Wygrał pewnie 10-2 nie pozostawiając byłemu Mistrzowi Świata żadnych złudzeń. Wygrana Neila mogła być jeszcze bardziej okazała. Miał świetna okazję by zbudować maksymalnego brejka. Niestety pomylił sie na łatwej czarnej i musiał obejść się ze smakiem.
W kolejnym etapie MŚ zagra z wicemistrzem świata Alim Carterem i będzie to niezwykle ciekawe widowisko.

Przed chwilą zakończyła się 1 sesja meczu Higgins - Holt. Mecz od samego początku nie układał się po myśli Higginsa, w pewnym momencie John przegrywał już 2-4. Wziął się jednak do roboty i na zakończenie pierwszego etapu tego spotkania prowadzi 5-4.

Dziś o 20 rozpocznie sie ostatni mecz pierwszej rundy MŚ pomiędzy Stephenem Maguire a Jamie Burnettem.
 
komaro 0

komaro

Użytkownik
Mamy za sobą już prawie całą 1 rundę Mistrzostw Świata. Jedyną niespodzianka wg. mnie jest awans Bonda, który nie grając niczego nadzwyczajnego pokonał triumfatora niedawnego China Open. Jutro druga sesja pojedynku Higgins-Holt, z którego mam nadzieje zwycięsko wyjdzie Szkot. Rozczarował mnie Murphy, na którego liczyłem na tych mistrzostwach, ale i tak nadal sądzę, że zajdzie on daleko, a Fu zostanie odprawiony do domu. Pewniakiem wg. mnie do awansu do kolejnej rundy jest Selby. Wielu pewnie powie, że nic w ostatnim pojedynku nie pokazał, ale jeśli pokonał Waldena, który ostatnio był w wysokiej formie to Dott może coś ugrać, ale wyłącznie w pierszej sesji. O Ronnim nie będę się rozpisywał, ponieważ pokazał już w pierwszym meczu jak dobrym jest zawdnikiem. Najciekawszym spotkaniem w drugiej rundzie uważam parę Carter-Robertson. Na pierwszy rzut oka faworytem wydaje się być Alli, jednak Neil sprawił na mnie dobre wrażenie w pierwszym meczu. Złośliwi powiedzą, że odesłał na emeryturę dziadka, ale ja widziałem w jego grze pomysł na rozegranie freima i niesamowity spokój. Na dokładne analizy przyjdzie jeszcze czas.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
VS



Ronnie O&#39;Sullivan - Mark Allen
Typ: O&#39;Sullivan - 3,5
Kurs: 1,75 milenium
⛔

Wynik: 11:13

Ronnie nie obroni tytułu... Mistrz Świata nie powinien tak podchodzić do Mistrzostw, panie O&#39;Sullivan zejdzie pan na drugi plan...


Spotkanie 1/16 Mistrzostw Świata 2009. Po jednej stronie stanie największa gwaizda snookera, mega gracz i jeden z najlepszych zawodników w historii - Ronnie O&#39;Sullivan. Po drugie stronie zaś zawodnik pierwszej 16, młody gracz z Irlandii Północnej, który dopiero przebija się do ściślejszej czołówki - Mark Allen. O&#39;Sullivan jest faworytem całych Mistrzostw i trudno się z tym nie zgodzić. Do tej imprezy podchodzi naprawdę poważnie i każdy mecz jest ważny. W pierwszym spotkaniu zaprezentował się super, wbił 4 setki i Bingham nie miał nic do powiedzenia. Dobrze że mógł ugrać te 5 fream&#39;ów???? The Rocket nie lubi grać długich meczy z taki graczami, woli szybko go ograć i być w następnej rundzie. W moich oczach Allen dla Roniego nie jest godnym przeciwnikiem, choć jest bardzo dobrym zawodnkiem o dużych możliwościach. Mark nie ma dobrego sezonu, w turniejach grał jako zawodnik rozstawiony ale nic wielkiego nie ugrał, chociaż grał w półfinale w Bahrainie. W zeszłym sezonie prezentował się dużo lepiej. Obaj zawodnicy usposobieni są ofensywnie i lubią szybką, widowiskową grę. Jeśli Mark Allen będzie chciał powalczyć z &quot;Rakietą&quot; to będzie musiał wbijać wysokie breaki po błędach przeciwnika, lub bardzo trzymać go na dystans. Ronnie nie lubi &quot;cackać&quot; się z graczami takiego pokroju. Jeśli irlandczyk w każdym freamie będzie mylił się choćby tylko raz, pozbawi go to szans. Anglik jest mistrzem w budowaniu wysokich break&#39;ów i takie wygrywające przy dobrym rozłożeniu bil są dla niego pestką. Roonie O&#39;Sullivan wygra ten z zapasem kilku fream&#39;ów. Typuje tutaj handi -3,5 gdyż wydaje mi się bardzo pewne, większość pozostałych buków powystawiało granice -4,5. Milenium robi taką przychylność więc należy z niej skorzystać.
 
beny30 0

beny30

Użytkownik
przychylam sie tutaj do opinii rybygangsty. O&#39;Sullivan powinien sobie spokojnie poradzić z młodym graczem jakim jest Allen. Co jak co, ale roni odpuszczał wszystkie turnieje po drodze takie jak Welsh Open czy China Open twierdząc ,że jedzie przygotowywac sie na Mistrzostwa Świata, dlatego moim zdaniem nie możliwe jest żeby teraz zakończył turniej w drugiej rundzie z Allenem.
Ja zagrałem juz kilka dni temu na roniego kiedy kurs byl jeszcze nieco wyzszy i po tym co zobaczyłem w 1 rundzie zainwestowałem bez zawahania wszystkiego środki na moim koncie i jestem w 100% pewny że jest to dobra inwestycja.
Zagrałem na czyste zwycięstwo, chociaż myśle że handi też powinno spokojnie wejść.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik


Marco Fu - Shaun Murphy
Typ: Fu
Kurs: 2,00 bet365⛔


Wynik: 3:13

To jest przewrotność w snookerze... Niesamowite baty dostał Fu, a w poprzedniej rundzie grał cudownie! Brawo Shaun za taką poprawę gry.

Ten mecz to będzie piękna okazja dla Fu aby zrewanżować się za finał UK Championhip 2009. Przypomnę, w finale po zaciętym finale wygrał Shaun Murphy 10:9. Mecz ten był raczej pod dyktandem azjaty, jednak przegrał tytuł. Tym razem jednak powinno być inaczej. Fu w pierwszym swoim meczu rozegrał świetne zawody i pokonał Joe Swaila 10:4. Praktycznie nie dał mu szans, świetna gra taktyczna a przedewszystkim skuteczność wbijania to były główne atuty reprezentata Hongkongu. Marco znany jet z tego, że potrafi bardzo dobrze zmobilizować się na godnych przeciwników i jest bardzo zdyscyplinowany w grze. Juz od pewnego czasu pokazuje iż nikt nie może go leckeważyć i że potrafi wygrać z każdym. Shaun Murphy w pierwszej rundzie wygrał 10:8 z Andrew Higginsonem, debiutantem Mistrzostw Świata. Szczerze mówiąc ledwo wygrał, jego gra to była jedna wielka padaczka. Murphy w tym sezonie gra słabo, wielki przebłysk miał właśnie na UK a tak to nic nie pokazywał. Mistrz Świata z 2005 roku jest bez formy, w moich oczach to nie ma dużych szans w starciu z Marco Fu. Szkoda że buki nie wystawiają handicap w drugą stronę, bo chętnie bym z tego skorzystał. Skoro taki kurs jest na Fu, z handi z -2,5 zakręciłby się w granicach 3... Faworytem buków jest anglik i powiem szczerze mnie to cieszy, dzięki temu mam wyższy kurs na Fu. Typuje tutaj handi -3,5 gdyż wydaje mi się bardzo pewne, większość pozostałych buków powystawiało granice -4,5. Milenium robi taką przychylność więc należy z niej skorzystać. Jak dla mnie pewne zwyciętwo azjaty.
 
sower 0

sower

Użytkownik
Typuje tutaj handi -3,5 gdyż wydaje mi się bardzo pewne, większość pozostałych buków powystawiało granice -4,5. Milenium robi taką przychylność więc należy z niej skorzystać.

Bwin granica też -3,5 stawka 1,80
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Murphy - Fu 2 - 2.0
Murphy zaprezentował się w swoim meczu z Higginsonem bardzo źle. Szczęście miał, że rywal w rozdawaniu prezentów był dość hojny bo mogłoby się skończyć szybkim pakowaniem. Zresztą taka forma Shauna nie dziwi bo od czasu zdobycia MŚ (a to już dobry kawałek czasu temu) znacznie obniżył loty i nie zmienia tego faktu nawet jeden wygrany turniej w tym sezonie (notabene w finale wygrał 10-9 właśnie z ... Fu). Jak to mawiają - wyjątek potwierdza regułę. I co się dzieje? I trafia w 2 rundzie na Magika &#39;małej gry&#39; Marco Fu. Szczerze to po tym co widziałem spodziewałem się zdecydowanie innych kursów. Buki mocno przegięły. Jak widać nie za bardzo siedzą w snookerze. Nie powiem, żeby mnie to martwiło jakoś szczególnie
Fu przyzwoicie gra od dłuższego już czasu. Solidność to najlepsza cecha określająca jego grę. Ale nie jest to tylko rzemieślnik. W jego przypadku doprawione to zostało sporą dozą techniki i taktyki. Widać, że Azjata dobrze przygotował się do turnieju. W Chinach szybko odpadł w 1 meczu puszczając spotkanie ziomkowi, żeby jechać do Sheffield i w spokoju prowadzić treningi. Szykuje się rewanż za wspomniany finał UK Champs. Moim zdaniem będzie on jak najbardziej udany.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom