>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty, wypłaty i minimalne stawki

S 3

shimek

Użytkownik
Witam wszystkich. Postawiłem w sts&#39;ie na Berdycha, który wygrał przez krecz Arguello, co z kasą? normalnie wyplacają czy dają po kursie 1.0?
 
masa16 0

masa16

Użytkownik
a ja mam takie pytanie czy ze swojego moneybookersa można przelać kase na obce konto bankowe, czy może tylko na swoje własne ?
 
O 0

olencja

Użytkownik
mam pytanie, nie wiem za bardzo gdzie to umieścić ale będę wdzięczna za każdą pomoc, mianowicie podczas przelewu pieniędzy z konta Pekao na konto TOBET ( dokładnie w momencie oczekiwania na potwierdzenie wpłaty na TOBEcie, przelew został już zrealizowany) wystąpił błąd(nie potrafię określić czym spowodowany ???? ) czy miał ktoś podobną sytuację? kiedy pieniądze pojawią się na moim koncie ? znajomi mówią że może to potrwać dość długo.... czy w ogóle się pojawią ???
 
B 0

bloczek

Użytkownik
Witam!
Aktualnie jestem zarejestrowany w bah , ale chce zarejestrować się u jak najwięcej buków.Mam tak problem poniewaz posiadam konto bankowe w iPKO, w którym przelewy do Polskich banków kosztują 50gr.I mam pytanie w jakich bukach mogę się zarejestrować i płacić za przelewy 50gr.
Pozdrawiam.
 
V 0

vip_madame

Użytkownik
Witam.

Zamierzam wypłacić gotówkę z dwóch kont u bukmachera i chciałam się dowiedzieć/upewnić jak należy poprawnie wypełnić druczek.
zaczynając od sportingbet:
Nazwa Banku - No właśnie,mój bank to ING Bank Śląski S.A ,mam właśnie tak wpisać w te pole?
Odział banku w (miasto) -tu należy wpisać miasto w którym mam bank,same miasto wystarczy,prawda? Nie trzeba żadnej ulicy i dokładnego adresu?
Nr rachunku to wiadomo
Dodatkowe instrukcje-tu chyba nic nie trzeba prawda?
Kwota: i właśnie tam jest jakaś regułka czytając ja rozumiem że mam wpisać kwotę bez przecinków czyli pełną kwotę,czyli np 1000 ,dobrze mówię?
Hasło: ?? tutaj tego nie rozumie...

Dalej Unibet...
Nazwa Banku (skrót) -no właśnie i tu nie wiem czy mam wpisać tylko ING czy całość normalnie ING Bank Śląski S.A ???
dalej tym IBAN I BIC to chyba nie muszę uzupełnić prawda?
i ostatnie Kwota: czy tu mam wpisać kwotę z przecinkami czy bez ? chodzi o to czy np 1000 czy 1,000 ???

Z góry dziękuje za pomoc i oczywiście pozdrawiam
 
Q 0

quss

Użytkownik
Jeśli płace tradycyjnym przelewem w np. expekcie to mam min. wpłatę i wypłatę 40 zł.
Więc jeśli wpłace to 40 zł zrobie zakład za np. 1zł i przykładowo wygram 2 zł to będę mógł wypłacić 41 zł? Czy kwota którą wpłacam jest na &quot;obrót&quot; i nie można jej bezpośrednio wypłacić?
 
punkix91 0

punkix91

Użytkownik
Tak, możesz ją wypłacić. Obrotu musisz dokonać tylko w przypadku bonusu powitalnego.

Nazwa Banku - No właśnie,mój bank to ING Bank Śląski S.A ,mam właśnie tak wpisać w te pole?
Wpisz tak jak mowisz.
Odział banku w (miasto) -tu należy wpisać miasto w którym mam bank,same miasto wystarczy,prawda? Nie trzeba żadnej ulicy i dokładnego adresu?
Nie jestem pewien, ale samo miasto wystarczy. Bo po co im adres oddzialu?

Dodatkowe instrukcje-tu chyba nic nie trzeba prawda?
Prawda

Kwota: i właśnie tam jest jakaś regułka czytając ja rozumiem że mam wpisać kwotę bez przecinków czyli pełną kwotę,czyli np 1000 ,dobrze mówię?
Dobrze mówisz. Nie mozesz wyplacac groszy.

Hasło: ?? tutaj tego nie rozumie...
Haslo do Twojego konta w sportingbecie

Nazwa Banku (skrót) -no właśnie i tu nie wiem czy mam wpisać tylko ING czy całość normalnie ING Bank Śląski S.A ???
Wpisanie ING Bank Śląski S.A. moim zdaniem jest bardziej na miejscu.

dalej tym IBAN I BIC to chyba nie muszę uzupełnić prawda?
Zgadza sie, tylko przy wyplacaniu EURO nalezy to uzupełnić.

Kwota: czy tu mam wpisać kwotę z przecinkami czy bez ? chodzi o to czy np 1000 czy 1,000 ???
Bez przecinków.
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
Do jakiego bukmachera mogę wpłacić kasę z konta w MB i przelać później bez grania na konto bankowe??
 
Do góry Bottom