>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wplaty/Wyplaty

mackso 10

mackso

Użytkownik
czy wypłaty na MB sa dokonywane w okreslonych godzinach, czy na bieżąco ??
wysyłałem zlecenie wypłaty kilka godzin temu a tu ani kasy na GB ani na MB.
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Nie wiecie czy w GB jest dalej bonus? Bo wplacilem dzisiaj 50 zł (kupon nie wszedł -30) i nic, wyslalem maila o 16:54 w sprawie bonusu i zero odpowiedzi? Dodadzą mi ten bonus?
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
Czy ten bonus odnosi się tylko do pokera?

&quot;Aby zachęcić Pana/Panią do założenia konta z prawdziwymi pieniędzmi, przygotowaliśmy specjalną ofertę bonusową. Jedyne co należy zrobić, to zlecić wpłatę i wpisać kod premii REALTODAY i otrzyma Pan/Pani gratis 100% od depozytu, aż do $50*. Jeżeli ma Pan/Pani jakiekolwiek pytania w związku z wpłatą, może Pan/Pani zadzwonić do nas o każdej porze.&quot;

https://secure.partyaccount.com/faq/...&amp;amp;brandID=PARTY


Pisałem do nich 2 razy czy chodzi tylko o pokera i dostawałem zawsze te same maile
 
K 0

kamil6

Użytkownik
Mi też cały czas odpisują tak samo i to chyba jednak tylko na pokera, ale warto się dowiedzieć, bo też chciałbym z tego skorzystać...
 
seba1307 0

seba1307

Użytkownik
witam!
zleciłem wczoraj pierwszy raz wypłate z konta w gamebookers i dzisiaj dostałem takiego maila :


Please keep this cash out receipt for your records.

Current Status of Request: PENDING APPROVAL.
Cash Out Amount : PLN 70.00.
PartyAccount Name : XXX.
Date/Time Transaction : 13-DEC-2008 15:25:47 EST.
Transaction ID : XXXXXXXX

All cash outs must first be &quot;approved&quot; by our internal review team (to ensure fairness) before they are processed by our Payments Team, this is why the current status of your request reads &quot;Pending Approval&quot;. The review normally takes 24-48 hours. However, this process is faster for players who have completed and returned the Preferred Player Application with supporting documents (available at http://www.pay-pro.com/preferred_member.html).

You can check the status of your cash out anytime by selecting &#39;Cashier&#39; from the Lobby, then &#39;Cashier History&#39;.

Checks will only be mailed or couriered to your registered address. To change your mailing address for future cash outs, please login to the PartyAcount and click &quot;My Account&quot; followed by &quot;Update Personal Info&quot;.


For additional help contact us anytime!

oraz następnego:

Your Cash out request received on 13-DEC-08 15:25 EST with transaction ID XXXXXXXX from your PartyAccount &quot;XXX&quot; has been approved and is currently being processed.

Please see the payment distribution below for complete issuing details:

Cash Out - Payment Distribution
-----------------------------------------------------------------
Payment ID Type Amount
-----------------------------------------------------------------
1111111 BankTransfer PLN 70.00

-----------------------------------------------------------------

To check the status of your Cash out, please follow these steps:

1) Select &#39;Cashier&#39; from the Lobby.
2) Click &#39;Cashier History&#39;.
3) Use the search function to find the information you require.

For more information about any applicable fees, timeframe for your Cash out or questions about your payment, please go to the Cashier Help section or contact our Payments Team via e-mail at [email protected] or by phone at the numbers provided below:



mógłby mi ktos przetłumaczyc mniej-więcej o co chodzi, poniewaz nie znam dobrze angielskiego i nie wiem czy mam cos zrobic czy to tylko potwierdzenie wypłaty ???

z góry dziekuje za odp.
 
S 8

sweetkokos

Użytkownik
dostalem to samo o seba1307. na maile nie odpisuja od 3 dni pisalem na wszyskie mozliwe adresy;/ ktos cos wie jak to w koncu z ta wyplata?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
dostalem to samo o seba1307. na maile nie odpisuja od 3 dni pisalem na wszyskie mozliwe adresy;/ ktos cos wie jak to w koncu z ta wyplata?
Zadzwoń. Jak miałem problemy i zadzowniłem to zaraz zadziałali. Na maile ciężko od nich dostać odpowiedź. Rozmowa tylko po angielsku.
UK, Rep. of Ireland, Spain, France, Belgium, Netherlands, Germany, Denmark, Italy, Switzerland, Sweden, Luxembourg, Hungary, Poland, Norway, Portugal and Channel Islands
00-800-2000-8282​
Canada
011-800-2000-8282​
Australia
0011-800-2000-8282​
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Też do nich kiedyś raz zadzwoniłem na Maltę ;) połączenie w 100% za friko. Konsultant Ci spokojnie doradzi i odpowie co i jak, nawet jak mu powiesz łamanym angielskim o co biega
 
wujamarcin 0

wujamarcin

Użytkownik
mam takie pytanko czy ktoś kiedyś wypłacał od nich kaskę czekiem ?ja to zrobiłem czek dostałem i w banku swoim pani nie bardzo wiedziała co z tym czekiem zrobić jakoś sie uporała zapłaciłem 20pln za tą operacje i niby za 3 miechy mam mieć kaskę to jakaś paranoja to na cholerę mi ten czek jak teraz z powrotem na Giblartar go wysłała hahaha
 
djhouse 0

djhouse

Użytkownik
Ja chciałem wyplacic pieniądze do konta bankowego.
Jednak pieniądze wypłacane są tylko w dolarach albo euro.
Wiec jak nie mam konta walutowego w banku to nie dostane pieniędzy w dolarach lub euro???

Owszem, moneybokkers jest też opcją, ale zeby wyplacic musze wplacic:/ Bez sensu. Gdyby mi nie była kasa potrzebna bym nie wyplacal a tu jeszcze wplacic musze...

Jak to jest z tymi kontami bankowymi?
 
wujamarcin 0

wujamarcin

Użytkownik
Przelew mi doszedł normalnie na konto karty kredytowej przeliczyli dolary na pln ale po drodze 30%skasowali na opłaty a na ten czek z giblartaru czekam dalej nie dużo kasy bo 50dolców ale coś
 
M 0

mistrzzakladow

Użytkownik
Mam pytanie poszedłem wczoraj do banku pko bp i wypełniłem tak samo jak się robi przelewy24 czyli taki tytuł dziwny co 15 minut się zmienia pisało napisz koniecznie to tylko to w tytule wpisałem no i nie wiem czy dojdzie kasa... podałem swoje dane więc w razie problemów mogą oni domyślić się gdzie wpłacić dzięki moim danym?
 
wujamarcin 0

wujamarcin

Użytkownik
...no i kaska wpłynęła z czeku na konto kurs był dobry dolara więc prowizję banku pokrył spoko można brać czekiem kasę ale czeeka się ok 1,5 miesiąca oplata taka sobie
 
porky 104

porky

Użytkownik
Witam.
Czy pieniądze do tego buka mogę wysłać w Banku Spółdzielczym poprzez wypełnienie normalnego druczku do przelewów? Bo jakoś nie mogę znaleźć numeru konta ani nic.
Jeżeli to pytanie jest durne to sorki.

Pozdrawiam
 
S 378

songo

Użytkownik
Ile trwa średnio wypłata pieniędzy z konta do mbanku? Nie znalazłem w tym wątku odpowiedzi. Z góry dzięki za info.
 
Do góry Bottom