>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wplaty/Wyplaty

krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
urygus, poczytaj sobie-jest na forum ;) tylko trzeba poszukać, co do GB to służę pomocą a NRB to o ile się nie mylę kilka(kilkanaście) pierwszych numerów konta (konto bankowe ma 26 cyfr) a kilka... pierwszych jest numerem identyfikującym bank (Numer rozliczeniowy banku). Kurde jak miałem praktykę w PKO to wiedziałem które to cyfry a teraz ...:/ pustka w głowie bo olewam PKO ✅


Jeszcze jedno dla nowych userów.

Jak macie robić 1 przelew do GB to nie wpisujcie w pola:
adres odbiorcy:
kod pocztowy:
miasto:

dotyczy banków internetowych i przelewów dokonywanych w ten sposób

UWAGA NIE WPISYWAĆ TAM NIC-ROBIĆ TAK JAK JEST NAPISANE W GB :!: A KASĘ ZAKSIĘGUJĄ WAM EXPRESOWO-JA CZEKAŁEM 1 DZIEŃ ROBOCZY :!: A jak wpisałem adres i takie tam bzdety to 5 dni :| więc chyba warto wpisać tylko to co podaje GB w zakładce wpłaty-a powiem wam że wasza radość z grania w tym buku będzie tym większa gdyż kasa będzie poprostu księgowana expresowo :mrgreen: ✅ ✅
 
urygus 0

urygus

Użytkownik
po jakim czasie bede miał pieniadze u buka jesli p rzelałem je przez moneybookers?
Dobrze zbobiłem jeśli przelałem z mojego konta .... na [email protected] ?
Może głupie pytania ale muszę to wiedzieć.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Jezu kochany - myśleć ludzie myśleć :!: (przelałeś chyba kase do GB jako darowiznę-nie wiem ale szybko sobie to odkręć :!: ) Napiszę spoooro teraz ale czytać uważnie.

Podany adres który napisałeś poniżej to jest [email protected] -to jest adres e-mail supportu (czyli takiego jakby biura kontaktu z klientem przez internet)
Supportu pytasz sie o coś czego nie wiesz, masz jakieś wątpliwości.
To że przelałeś przez MB to nie wiem ile zajdzie-ja jestem zadowolony z przelewu przez neta standardowego (przez bank intentetowy typu Mbank, Multibank-ten 2 szczególnie polecam studentom ???? )

Prawidłowo wypełniony przelew do GB wygląda następująco
TAK pisze w GB -żeby wypełnić
[w nawiasach jest napisane jak to wygląda na obrazku, który jest do ściągnięcia z linku]


Właściciel konta: Gamebookers (UK) Ltd. [nazwa odbiorcy]
Nazwa banu: Bank BPH S.A. [nie wpisywać nic :!: -nie ma, nie potrzebne :!: :!: ]
Numer konta: 45106000760000321000095406 [w pliku to rachunek obiorcy]
Kod banku: -
Tytuł wpłaty: [tutaj jest nazwa użytkownika GB oraz jego numer]Przykład: Wacek 2B/1111 [u mnie jest widoczne Krzysztof xx dalej to sami macie inne numery GB]
Waluta: PLN


A tak wygląda wypełnione

CLICK !!- Prawidłowo wypełnione pola przelwu -zamazane pola to są moje prywatne dane i dane mojego konta na GB
/kliknąć download now a ściągniecie sobie plik graficzny z pokazanym co gdzie i jak wypełnić/
Uwaga jak tak wypełnicie pola przelewu to gwarantuję wam że przelewik popłynie do nich maksymalnie szybko.
 
urygus 0

urygus

Użytkownik
Tyle napisałęś a nie na temat!!!Już wszystko wpożo mam kase na koncie.Robiąc przelew przez moneybookers trzeba podać e-maila i to niejest żadna darowizna ale dzięki za pomoc!!!
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
O ile dobrze zrozumiałem pytanie to chodzi Ci o to czy jak wpłacisz np. przelewem to czy możesz przelać kase na MB. Oczywiście, ale w takim wypadku prawdopodobnie będziesz musiał wysłać skan dowodu.
 
W 0

wania

Użytkownik
Witajcie mam pytanie .Chce wplacic kase do gamebookers przez MB i jezeli bym chcial ja sobie wyplacic po wygranej rowniez do MB to ile czasu ona idzie i czy nie trzeba im pokazywac jakiegos dowodu tozsamosci??
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witajcie mam pytanie .Chce wplacic kase do &lt;u&gt;Gamebookers&lt;/u&gt; przez MB i jezeli bym chcial ja sobie wyplacic po wygranej rowniez do MB to ile czasu ona idzie i czy nie trzeba im pokazywac jakiegos dowodu tozsamosci??
Transakcja przez moneybookers trwa parę sekund.
Przy wpłacie nie musisz pokazywać screenu dowodu, jednak przy wypłacie tak (zależy jakim sposobem, kartą VISA nie musisz)
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
A ja mam takie pytanie. Wpłaciłem do gamebooker ponad 100 zł (za pomocą netellera). Kaske z netellera odjęło ale na GB nie mam jeszcze :roll: Wiecie może ile to może trwac :?: :wink:

EDIT
napisałem maila i od razu mi zaksięgowali ;)
 
D 0

dandi1

Użytkownik
Witam . Wplacilem do GB poprzez neteller 155PLN . Jeszcze nie gralem zadnego zakladu . Moje pytanie brzmi : czy musze dokonac jakiegos obrotu przed wyplata na konto bankowe lub moneybookers tymi 155PLN??Prosze o jak najszybsza odpowiedz :]
 
D 0

dziubek_juve

Użytkownik
a ja tam wplacilem troche kaski(zeby bonusa otzrymac)zagralem za wszystko i kupon wszedl...na drugi dzien mi dodali bonus to chcialem sobie wyplacic pieniadze z tego wygranego kuponu(moje!) i nie moge tego zrobic :/ ????
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Dziubek bo ten zwrot bonusa musisz obrócic 3 razy po kursie minimalnym 1,60 i dopiero wtedy będziesz mógł wypłacic ;)
 
Do góry Bottom