>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Charleston & Monterrey, 01-07.04.2013

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Family Circle Cup

Miejsce: Charleston (USA)
Data: 01.04.2013-07.04.2013
Rozmiar drabinki: S-56 D-16
Nawierzchnia: Clay
Pula nagród: $795,707
Oficjalna strona: http://www.familycirclecup.com/



Whirlpool Monterrey Open

Miejsce: Monterrey (Meksyk)
Data: 01.04.2013-07.04.2013
Rozmiar drabinki: S-32 D-16
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród: $235,000
Oficjalna strona: http://abiertomonterrey.com/2013/




Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wow 331

wow

Użytkownik
Karatantcheva Sesil vs Castano Catalina over 20.5 [1.91] Marathon✅✅

W dniu dzisiejszym rozpoczynamy kwalifikacje do turnieju rozgrywanego w Charleston. Pierwszy spotkaniem które rzuciło mi się w oczy to pojedynek pomiędzy 33 letnia Kolumbijką Castano a dziesięć lat młodszą Kazaszką Sesil Karatantchevą.
Faworytką tego spotkania zdaję się być Kolumbijka, która na cegle radzi sobie całkiem nieźle a jej bilans w tym roku to 13/6. Generalnie lubi grać na cegle. W pokonanym boju pozostawiła w tym roku kilka zawodniczek wyżej od siebie notowanych w rankingu m.in. Hradecką, Pous-Tio, Fichman, Konta. Jeśli chodzi o przegrane pojedynki to spotkania zacięte, jak chociażby trzysetowe pojedynki z Cornet i Dominguez-Lino L.
No i w zasadzie wypadałoby grać właśnie na Castano ... może i Kazaszka wielkich wyników w ostatnim roku nie robi ale w każdym pojedynku potrafi napsuć sporo krwi przeciwniczce. Jej bilans na cegle w tym roku to 3/3. Jest wyżej w rankingu od Castano, obecnie 113 miejsce przy 186 przeciwniczki.
Obie panie spotkały się już w przeszłości i to całkiem nie dawno, w turniejach rozgrywanych w Cali i Bogocie, oba pojedynki wygrała Castano ale były to pojedynki trzysetowe. Także linia overowa bez problemu przeskoczona. Over i win Castano wydaję się warty do rozważenia.

Warto dodać, że linia na Bet365 ustawiona jest na poziomie 22.5, dla lubiących przedziały w sam raz ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Co do turnieju w Charleston:
- nie jest to typowa mączka, jest ona sporo szybsza niż czerwona cegła i tutaj zawodniczki ofensywnie usposobione spokojnie sobie poradzą, a może nawet będą miały przewagę
Polecam poczytać temat turniejowy z poprzedniego roku, zobaczyć na wyniki, kto jak sobie radził, zawsze coś się ciekawego znajdzie: Charleston 2012
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Duval - Ormaechea⛔
Typ: 1
Kurs:2.75

Tutaj liczę na niespodziankę czyli na wygraną Amerykanki która dała mi zarobić na kortach Miami. Młoda zawodniczka dobrze się zapowiada na przyszłość . Warto zwrócić uwagę jak walczyła z Jankovic , naprawdę dobrze się zaprezentowała natomiast Argentynka nic nadzwyczajnego . Warto spróbować po takim kursie
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Typu na Duval nie neguje ale Ormaechea to zupełnie inna zawodniczka na clayu niż na hard kortach i nie sugerowałbym się jej występami w Miami. Szczerze mówiąc wątpię w ewntualną wygraną Amerkanki która na ziemi gra od święta.
Typ Ormaechea 1,40 do tego polecam Pereire i Pliskovą.
✅✅✅
 
wow 331

wow

Użytkownik
Pliskova Karolina vs King Vania [1.58] Betsson ⛔

Nie jestem fanem takich kursów ale wg mnie tutaj nieco zawyżono kurs na Karolinę. Mam nadzieję, że nie złapię się w jakiegoś babola. Jeśli chodzi o Pliskovą to solidna forma w tym roku, na swoim koncie ma już zwycięstwa m.inn. Hradecką, Vandeweghe, Mattek, Moritą. W przegranych pojedynkach nie ustępowała swoim rywalką jak chociażby nie dawno w spotkaniu z Woźniacką gdzie to o włos nie sprawiła niespodzianki. Warto wspomnieć, że w tym roku ma już na koncie wygrany turniej w Kuala Lumpur.
Może i to nie jest typowa cegła ale jeśli chodzi o King to ona na taką nawierzchnie ma &quot;uczulenie&quot; wystarczy spojrzeć ile meczów za całą swoją karierę na cegle rozegrała ( bilans 23/31 ). Obie poprzednie spotkania przeszły dość łatwo, Pliskova w dwóch setach pokonała Riske Alison, natomiast King pokonała Rodionovą. Na pewno publiczność będzie po stronie Vani ale to jeden z nielicznych atutów po stronie Amerykanki.

jednak był babol.. a ja głupi dałem sie zwieść... przepraszam za ten niewypał ...

Z braku czasu, tak na sucho:

Burdette Mallory vs Chirico Louisa over 18.5 [1.91] Marathon⛔

Will Allie vs Zacarias Marcela [1.72] Bet365✅

Wienerova Lenka vs Jaksic Jovana over 20.5 ze wskazaniem na Wienerovą ⛔

czarny dzień ...
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Pliskova Karolina vs King Vania [1.58] Betsson Nie jestem fanem takich kursów ale wg mnie tutaj nieco zawyżono kurs na Karolinę. Mam nadzieję, że nie złapię się w jakiegoś babola. Jeśli chodzi o Pliskovą to solidna forma w tym roku, na swoim koncie ma już zwycięstwa m.inn. Hradecką, Vandeweghe, Mattek, Moritą. W przegranych pojedynkach nie ustępowała swoim rywalką jak chociażby nie dawno w spotkaniu z Woźniacką gdzie to o włos nie sprawiła niespodzianki. Warto wspomnieć, że w tym roku ma już na koncie wygrany turniej w Kuala Lumpur. Może i to nie jest typowa cegła ale jeśli chodzi o King to ona na taką nawierzchnie ma &quot;uczulenie&quot; wystarczy spojrzeć ile meczów za całą swoją karierę na cegle rozegrała ( bilans 23/31 ). Obie poprzednie spotkania przeszły dość łatwo, Pliskova w dwóch setach pokonała Riske Alison, natomiast King pokonała Rodionovą. Na pewno publiczność będzie po stronie Vani ale to jeden z nielicznych atutów po stronie Amerykanki.
No nie widzę tu innej opcji niż wygrana Pliskovej. A jak zobaczyłem kurs to padłem. 1.2 to max jaki bym tu wystawił. King jest w katastrofalnej formie. Gra po prostu beznadziejnie. Przegrana za przegraną ze średnimi rywalkami. Pliskova za to świetnie się rozwija. Robi coraz większe postępy. W tym sezonie wygrany turniej w Kuala Lumpur, W Miami minimalna przegrana z Wozniacki. Czeszka w każdym elemencie lepsza od Amerykanki. Jak dla mnie pewne 2:0 dla Pliskovej.
Pliskova @ 1.60
//
Nie wiem o co chodzi, ale ostatnio jak podam jakiś typ na forum, to nie wchodzi. Jakieś fatum. A co do meczu to nie wiem co tam się stało. Co za wała tam wymyślili. King która w ostatnich meczach przegrywała średnio co drugi swój gem serwisowy, dzisiaj nie dała złamać się ani razu. Na clayu na którym grac nie lubi. Nie wiem co tam musiała zagrać Pliskova, chyba najgorszy mecz życia.
 
wow 331

wow

Użytkownik
Niculescu Monica vs Date Kimiko over 20 [1.88] zwrot

Po wczorajszym wtopionym typie na Pliskovą lekko ręce opadły bo jeśli tam wszystko było w porządku to chyba Czeszka zagrała najgorszy mecz w tym roku...
Linia na to spotkanie moim skromnym zdaniem atrakcyjna. Faworytką co prawda jest Rumunka ale ja zawsze nie skreślam doświadczonej Japonki. Obie w tym roku prezentują dobrą formę, jeśli chodzi o Rumunkę nieco zawiodła w spotkaniu z Hampton, gdzie to w dość wyraźny sposób uległa już w pierwszej rundzie turnieju w Maiami ale nie można zapomnieć o wcześniejszych dobrych wynikach m.inn. wygranym turnieju w Florianopolis. Jeśli chodzi o Date to już kiedyś na forum pisałem, jak dla mnie fenomen by w tym wieku prezentować się na tym poziomie. Sporo pojedynków z uznanymi firmami, gdzie zdecydowanie w tym roku uległa tylko Makarovej i Rybarikovej. Liczę, że postawi tutaj Rumunce trudne warunki i pokusi się ugrać coś więcej. Obie bilans w tym roku podobny, Niculescu (12/6) Date (11/7).
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Witajcie ponownie;)
Udało mi się pozbierać i bardzo dobrze zarobić na turniejach w Indian Wells i w Miami, więc po ostatniej klęsce opisanej tutaj:
http://forum.bukmacherskie.com/f153/wta-tour-dubaj-bogota-and-memphis-17-24-02-2013-a-87903-4.html
Zemsta jest rozkoszą Bogów, na taki moment czekałem. Teliana Pereira, moja główna pogromczyni tamtego popołudnia w Bogocie zagra z moją Stefanie Voegele. Ja dalej wierzę w Stafanie i się nie zawiodłem na niej w Indian Wells i Miami, czym mi pomogła pozbierać się po brazylijskiej nawałnicy.
Dlatego na dzisiejszy wielkanocny poniedziałek mój number 1:
Voegele 1,61 Bet365✅✅✅
Argumenty w sumie podobne do tych wymienionych wtedy w Bogocie. Brazylijka to naprawdę żadna wielka tenisistka! Jej jedyne większe rankingowe skalpy to:
-ogranie Alize Cornet, która przyjechała do Bogoty na zakupy (potem pokazując dobrą formę w IW)
-ogranie Mandy Minelli, która grała tego dnia w baseball, a nie w tenisa (skupiając się na deblu, o czym mnie wtedy ostrzegał jeden z Was na forum, zwracam honor)
Teraz półka stoi już zdecydowanie wyżej, Szwajcarka w baseball grać nie będzie i mam nadzieje, że na zakupy nie przyjechała - znam lepsze miejsce na świecie na zakupy albo opalanie.
Stefanie lepsza w każdym elemencie gry, a takie panie jak Teliana odprawia z reguły z kwitkiem!
Mój number 2 na dziś to:
Garcia 1,83 Bet365✅✅✅
Karolina gra dziś z Chanelle Scheepers. Ranking dla Scheepers, ale forma dla Karoliny.
Kibice Chanelle chyba zamknęli się w ciemnej szafie po jej ostatnich wynikach.
- 2 gemy! z Date-Krumm,
- 3 gemy! z Babos, Vandeweghe, Zakopalovą
- planowa, ale bez walki porażka z Bartoli
Jedynie zwycięstwo z Mladenovic oświetla lekko tę ciemną szafę. Pamiętam ten mecz z livescore i serwis Francuzki funkcjonował wtedy fatalnie, błąd za błędem dały wyrównany pierwszy set. Drugi set to foch blondynki i aut za autem, więc było 6-0.
Dziś liczę, że Karolina pomści swoją rodaczkę. Oczywiście ona też może się obrazić, ale u niej psychika mocniejsza. Na dodatek jej ulubiona nawierzchnia na której toczyła wielki bój z Sharapovą w RG 2011. W kwalifikacjach wybrnęła w I rundzie z tarapatów, by wczoraj ograć łatwo Pliskovą (Majestro, siostry przyjechały chyba odwiedzić znajomych w Charleston, bo inaczej porażki z King wytłumaczyć się nie da).
Karolina szykowała się na ten cykl na kortach ziemnych, zamiast pojechać do IW i Miami grała Itfy na clayu. Nawet przegrała z noname&#39;m, ale dziś prawdziwa pierwsza bitwa przed wojną w RG. A że na tym polu bitwy zależy Karolinie pokazują bardzo udane kwalifikacje. Na start do pokonania szeregowa Scheepers, która ma ślepaki zamiast naboi. Te ślepaki wystarczają do 3 gemów na mecz, więc Karolina dziś powie: ,,Panie Generale, zadanie wykonane!&quot;

Kto razem ze mną śledził oba wyniki na live score wie, że o obu meczach możnaby książki napisać. Szalone zwroty akcji i emocje. Moje dziewczyny jednak nie zawiodły i obie pokazały ogromne serce do gry, za co je ogromnie cenię.
Hip Hip Hura!!! Wielkie brawa Stefanie i Caroline!✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
W 9

walczacy

Użytkownik
Hampton - Govorotsova Typ 2 3.00 (bet365)
Bardzo wysoki kurs na Govorotsova 3.00 zacheca do grania na tą zawodniczkę, ostani mecz pomiędzy tymi zawodniczkami zakonczyl się zwycięstwem 2:0 Govorotsovej , licze że teraz będzie podobnie obie zawodniczki raczej preferuja korty szybkie a te w Charleston do takich należa mimo że to nawierzchnia ziemia
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, WTA Charleston, 19:15, 1.04.2013
Pereira - Voegele
typ; 2-0
4,00
Betsson
Analiza
Dzis w spotkaniu pierwszej rundy turnieju na kortach ziemnych w Charleston, Brazylijka Pereira spotka sie ze Szwajcarka Voegele. Na początku warto nadmienić, ze mączka w Stanach różni sie do tej europejskiej, jest sporo szybsza, jednak dalej nie tak szybka jak korty twarde. To stawia w uprzywilejowanej sytuacji Brazylijke, ktora na kortach ziemnych czuje sie jak ryba w wodzie i zdecydowanie jest to jej ulubiona nawierzchnia. Pereira przeszla juz tutaj kwalifikacje, wygrywajac dwa spotkania bez straty seta, z odwieczna rywalka z Argentyny, Ormarchea i Elie. Voegele ostatnimi czasy grala naprawde niezle, bylo to jednak na kortach twardych. Dzis przyjdzie jej zmienic nawierzchnia i rozegrac spotkanie z rywalka, ktora bardzo dobrze sie tutaj czuje, to moze byc za wiele dla Szwajcarki. Nie jest ona zawodniczka z takimi umiejetnosciami aby bez problemu grac na innej nawierzchni po zmianie na tym samym poziomie. Sadze, ze mozemy byc dzis swiadkami bardzo szybkiego meczu na korzysc Brazylijki.
 
W 9

walczacy

Użytkownik
Voskoboeva - Daniilidou 1 1.16 ( bet365 )
Obie panie grały 18.03.2013 spotkanie zakończyło się gładką wygrana Galiny 2:0 , tutaj myslę że będzie podobnie Galina posiada dobry serwis jeżeli będzie jej siedział to spotkanie powinno przebiegać pod jej kontrolą i zakończyć się gładkim 2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 15

maciekgks

Użytkownik
Z Monterrey można też próbować na podbicie AKO Uli Radwańskiej, która gra z Amerykanką Marią Sanchez. Bet365 oferuje za zwycięstwo Uli 1,18 (można złapać nawet 1,25 na Pinku). Ciekawym odniesieniem jest niedawny mecz Marii Sanchez ze starszą z sióstr, Agnieszką, który Polka wygrała do 2 i do 1. Jeśli Ula nie zlekceważy rywalki, a raczej jeśli wiąże z tym turniejem jakieś plany to powinna sobie spokojnie poradzić. W końcu ostatnio znajduje się w świetnej dyspozycji i nie zmienia tego fatku nawet jej słabszy mecz z co by nie mówić czołową tenistką touru - Aną Ivanovic.
Ula Radwańska 2:1 Maria Sanchez
 
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Shvedova - King 1 Unibet 1.82 ⛔ 6:4 1:6 4:6
Moim zdaniem ten mecz to idealny moment dla Kazaszki na przełamanie serii 5 porażek. King od dłuższego czasu gra fatalnie, porażki z naprawdę anonimowymi tenisistkami. Tutaj w prawdzie pokonała Pliskova, która ostatnio jest w gazie,ale jestem bliżej stwierdzenia, że to Czeszka ten mecz przegrała.Co ciekawe King gra w Charleston nieprzerwanie od 2007 roku i nigdy nie zaszła dalej niż 2 runda. Z kolei widac, że Shvedowej ta specyficzna mączka służy, bo rok temu wygrała tu 4 mecze. Warto dodac, że panie spotkały się podczas US open gdzie górą była Yaroslava 6:2 6:4.
Do tego śmiało można dziś grac Lepchenko, nawet z handim -4,5 ✅
Pezio, dla Ciebie to no bet, ale ja widzę duże value po stronie Kazaszki, ostatnio praktycznie każdy mecz przegrywała po walce w 3 setach, w końcu to się zmieni. Dziś spodziewam się gładkiego 2:0, choćby ze względu na nawierzchnie, na której King gra sporadycznie. Każdy inaczej patrzy na dany mecz, więc poczekajmy i wszystko się wyjaśni. Niestety nie będzie streamu :/
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
King od dłuższego czasu gra fatalnie, porażki z naprawdę anonimowymi tenisistkami.
Kogo masz na myśli? Jedynie Kiick można nazwać anonimową. Mówisz, że od dłuższego czasu King gra fatalnie, co zatem można powiedzieć o grze Jarki? King gładko przeszła tutaj kwale co może zwiastować lepszą dyspozycję. Shvedova bez formy psuje mase piłek. Jak dla mnie typowy no bet, ewentualnie over gemowy. Obie nie zachwycają, ciężko przewidzieć czy któraś się obudzi(choć tak jak wspomniałem bliżej jest chyba Amerykance).
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Turniej: WTA Charleston
Spotkanie: Robson L. - Candela-Candeza E.
Typ: Robson L. ✅✅✅e: 6:2,6:2
Kurs: 1,65
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Brytyjka jest ponad 60 miejsc wyżej w rankigu WTA i jest po prostu lepszą tenisistką. Od AO (R32) idzie jej średnio, ale dziś powinna spokojnie ograć Hiszpankę, której eskapada po USA (IW, Miami) do tej pory to totalne fiasko - kończy swoje występy na kwalach. Robson ostatnio w Miami pokonała Giorgi, a w zaciętym meczu przegrała z Cornet. Natomiast 2 ostatnie mecze Hiszpanki to porażki w dwóch setach. Grały ze sobą raz - w zeszłym roku Brytyjka pokonała Hiszpankę 6:2,7:6 na kortach Rolanda Garrosa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Usa - Italy
???? Serena Williams - Camila Giorgi
Typ: undeer 17,5 gema
Kurs: 1,59
Pinnacle​

Serena jest po wygranym turnieju w Miami jednak nie sądzę by miało to negatywny wpływ. Raczej odwrotnie jest w grze i w gazie. Serena bardzo lubi grać w Charleston. W zeszłym roku wygrała ten turniej pokonując w finale Lucie Safarovą. Włoszka to numer 85 światowego rankingu. Jest młodą zawodniczką . Ostatnio nie spisuje się najlepiej. Parząc w historię gier Włoszka po Melbourne miała 2 miesiące przerwy , następnie porażka z Robson w Miami i w Charlestone w pierwszej rundzie 6:4 6:4 z Minellą co raczej nie rzuca na kolana lecz świadczy o przeciętności. Serena każdy turniej otwiera mocno w tym roku :
w Brisbane 6:2 6:1 z Lepchenko,
w Melbourne 6:0 6:0 z Gollovits,
w Doha 6:2 6:1 z Gavrilovą,
w Miami 6:1 6:1 z Penettą.

Także under jaki proponuje Pinnacle jak najbardziej do wzięcia. Wynik 6:3 6:2 lub nawet 6:4 6:1 załatwia sprawę. Nie ma raczej możliwości by Włoszka powalczyła z serwisem Amerykanki , sama przy swoim może odczuć niesamowite returny.
Uważam , że reprezentanta Włoch nie ma argumentów z Sereną. Mimo iż finał z Sharapovą był 2 dni temu to zmęczenie z tą rywalką nie będzie odgrywało roli. To Włoszka będzie zmuszona do ganiania po korcie a nie Amerykanka.

Serena wygrywa w dwóch setach 6:2 6:3. Słaby mecz Amerykanki. Rywalka ponad 10 df. Dopisało szczęście z tym underem ????
 
wow 331

wow

Użytkownik
Dushevina Vera vs Jaksic Jovana over 19.5 [1.80] unibet ✅ ✅

Przyznam szczerze, że zlekceważyłem troszkę młodą Serbkę w poprzednich rundach, zwłaszcza w pierwszej gdzie to spotkała się z Vickery, przegrywając na tym spotkaniu sporo funduszy.
Sprawdzając głębiej, kim jest ta nieco anonimowa zawodniczka widzę, że całkiem nie dawno, bo w 2011, była notowana na 13 miejscu juniorskiego rankingu, więc jakby nie było musi być to spory talent. Jak sama mówi, hard to jej ulubiona nawierzchnia więc ta w tym turnieju jak najbardziej musi jej odpowiadać, chociaż puki co to jej dopiero trzeci mecz ( 3 wygrane ) na tej nawierzchni w tym roku.
Bilans w tym roku to 23/3 pomijając, że były to zawodniczki jakby nie było drugiego jak nie trzeciego garnituru tenisowego świata, imponujący. O samej grze zbyt wiele powiedzieć nie jestem w stanie bo puki co nie było okazji oglądać jak się prezentuję na korcie. Widać, po tych poprzednich spotkaniach, że nie tak najgorzej utrzymuję podanie i nie popełnia wielu błędów.
Dlaczego widzę ją tutaj w roli doga ... ano dlatego, że Dushevina pomimo, że bardziej doświadczona, wyżej w rankingu ect. w tym roku prezentuje się bardzo przeciętnie. Bilans 6/6 na hardzie w tym roku ale ostatnią wygraną jaką zanotowała to jeszcze na początku lutego.
Zastanawiałem się pomiędzy handi +4.5 w stronę Serbki a właśnie tym overem. Wybieram over, bo chociaż wiem, że to zawsze jest 50/50 to ja tutaj nie widzę by jedna czy druga miała szybko zakończyć to spotkanie.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Stephens - Mattek DW 2:0 1.90 bet365
W mojej opinie kursy na wygranie meczu przez Sloane powinny wynosić max 1.15. Buki dały nie całą promocje, wiec podbijam typ na 2:0. Zacznijmy od Mattek, która ma za sobą wczorajszy 4 godziny maraton! Co na warunki WTA jest czymś naprawdę wyjątkowym. Amerykanka pokonała Rodionovą 6-4, 6:7,7:6. Dzisiaj ten mecz w sesji wieczornej, wiec Matek ma około 24h na odpoczynek, ale kobiece organizmy nie są przystosowane do takich dawek, mogę sobie tylko wyobrazić jak Mattek będzie dzisiaj zmęczona. Ta informacja to tylko jedno zza Stephens, najważniejsze jest forma i po prostu umiejętności. Tutaj Stephens bije Matek na głowę. Solane jest prawdziwą rewelacją tego sezonu, pokonała na AO samą Serene, pozniej trochę słabsze mecze no ale porażki np z Agą czy Azarenką wstydu jej nie przynoszą. Gramy na cegle, i tu czuje się dobrze, w każdym sezonie na tej nawierzchni ma pozytywny bilans. Mattek ostatnie miesiące bardzo, bardzo słabe wypadła poza pierwsze setkę. Dobry występ w Kuala Lumpur gdzie przegrała dopiero w finale. Tak to z rywalkami powiedzmy z top50 nie ma czego szukać. Stephens od pierwszej piłki przejmie inicjatywę, potrafi grać płasko, agresywnie i to powinno dać jej dzisiaj pewne zwycięstwo. Na koniec dodam, iż H2H 2:0 na korzyść Stephens, ostatni ich mecz w tamtym roku również na cegle, podczas RG 6:1,6:1. Dzisiaj podobny wynik, bardzo prawdopodobny...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Turniej: WTA Monterrey
Spotkanie: Vanderweghe C. - Bartoli M.
Typ: Handicap Vanderweghe +6.5g ✅✅✅e: 4:6,6:3,6:1
Kurs: 1,68
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Bartoli nie grała od 21-go marca, kiedy to w Miami skreczowała w starciu z Petkovic, ale teoretcznie to ciągle top15. Coco z kolei jest na 96 miejscu w rankingu WTA, a ostatnio kiepściutka forma (właściwie to cały początek sezonu ma do luftu). Czuję jednak, że te handi jest w tym meczu bezpieczne, bo przede wszystkim nie spodziewam się super gry i kondycji po Francuzce, która nawet jak jest zdrowa to ma w swoich meczach przestoje. Możliwe, że Bartoli będzie mieć dziś poważne problemy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom