>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Charleston & Monterrey, 01-07.04.2013

Status
Zamknięty.
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Mattek ostatnie miesiące bardzo, bardzo słabe wypadła poza pierwsze setkę. Dobry występ w Kuala Lumpur gdzie przegrała dopiero w finale
Żeby moderator pisał takie bzdury to niezła kompromitacja - jak można grać bardzo, bardzo słabo i dojść do finału turnieju rangi WTA Tour?

Widzu/ Waż na słowa... Mattek była już w najlepszej 50 rankingu. Pozniej spadła w okolice top200 i takie ma miejsce, pasmo porażek. A ten finał to jeden wyjatek o jakim wsponialem. Jeden dobru turniej nie zmienia tego, ze ma fatalne miesiace za soba, nie 2,3 tylko z 12. Jak zaliczy 3,4 dobre imprezy wroci do poloy pierwszej setki wtedy bedzie mozna powiedziec, ze gra dobrze i ma zly okre za soba... Ale ok to ja pisze bzdury a Ty masz racje ????
&quot;waż na słowa&quot;?? wtf, co tzn? nie neguję typu, ale argumenty są bynajmniej śmieszne;
ps. znając życie i czytając twoją &quot;analizę&quot; wnioskuję, że przed przed AO pewnie nawet nie wiedziałeś kto to Stephens..
Widzu/ Spoko, każdy ma swoją opinie, Ciebie te argumenty nie przekonuja. Ja w ten sposób ten mecz rozkminiam i to moje rozumowanie.
No nie kojarzyłem Stephens, WTA szczerze to oglądam praktycznie tylko podczas Szlemów, i to rzadko. Staram sie unikać meczy pań ???? Mattek znałem duzo, duzo wczesniej, i chyba dobrze oceniam ich obecna dyspozycje. Pochwal sie swoimy przemysleniami, typami ????

mówisz i masz:
http://forum.bukmacherskie.com/f153/wta-tour-brisbane-shenzhen-and-auckland-30-12-2012-05-01-2013-a-85027-3.html#post3292665
http://forum.bukmacherskie.com/f153/australian-open-13-turniej-glowny-kobiet-86042-12.html#post3343338
Stephens - Mattek 2-6, 0-6 Widzu na prezydenta hahaha
Widzu/HAHHAH jakoś uwagi kolesia co w TD nia mial bilans 1:13 i ostatnie miejsce mnie nie interesuja. Ale mozesz sobie hejtowac i zdobywac punkty reputacji od ludzikow co nie napisali jednej trafionej analizy a tylko czekaja az ktos poda nie trafiony typ zeby sie posmiac. Pozdrawiam
co ma piernik do wiatraka? widzę, że nie masz pojęcia nie tylko o tenisie, ale w ogóle o bukmacherce hehe
ps. nie ma to jak dostać żółtą kartkę, za trafną uwagę dotyczącą typu:;/: napisałeś, żebym do ciebie nie pisał, a bez przerwy coś do mnie skubiesz, opanuj się!
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Lepchenko 1.25
Amerykanka małymi kroczkami permanentnie pnie się w rankingu. Jej gra wygląda całkiem solidnie. Potrafi trzymać gre, ma swietne kończące mocne topspiny, notabene trudne dla innych dziewczyn do odgrywania...potrafi naprawdę sporo, ma oczywiście przestoje, ale kto ich nie ma w tenisie...
W/g mnie amerykanka o kilka klas lepsza od francuski. Francuska w tym sezonie nie zachwyca, nie spełnia pokładanych w niej nadziejach francuskiej federacji, która bardzo dużo w nią zainwestowała...

---
 
grabi83 283

grabi83

Użytkownik
Barthel po 1 secie była bardzo zniesmaczona i zdenerwowana w rozmowie ze swoja trenerką, wyraźnie marudziła, także może warto na lajfie co pograć na Pegule, chociażby na wygrane gemy, a kurs dobry;)
edit: pisane przy 30:15 w 1 gemie drugiego seta.
pozdr.
edit2: 6:1 Pegula w 2 secie i pozamiatane ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 15

maciekgks

Użytkownik
Grabi83,
Warto dodać, że młoda Amerykanka pokazała naprawdę dobry tenis. Niezły serwis (jak na kobiety to chyba nawet bardzo dobry pierwszy), bezkompleksowa gra z głębi kortu, mocne celne uderzenia zarówno z FH i BH. Aż szkoda, że w nastepnej rundzie trafi na którąś z dwójki: Cirstea - Medina Garrigues (chyba, że coś źle spojrzałem). Pewnie trafi na Rumunkę, a wtedy jakieś handi +5,5 spokojnie powinno być do grania.
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Zagra z Rumunką, bo Hiszpanka oddała mecz walkowerem. I wcale nie odbierałbym szans Peguli, bo ja osobiście nie jestem zachwycony Cirsteą, tak jak statnio niektórzy. Rumunka gra typowo siłowy tenis, na jeden strzał, a kłopoty zaczynają się wtedy, gdy te bomby nie wchodzą. Jeśli buki wystawia 5.5 handi to będzie to zdecydowanie samobój.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Turniej: WTA Charleston
Spotkanie: Robson L. - Bouchard E.
Typ: Robson
Kurs: 1,81
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Robson zgodnie z planem, a może i nawet łatwiej niż przypuszczałem pokonała wczoraj Hiszpankę Cabezę Candelę (6:2,6:2). Wydaje mi się, że jest spora szansa, że osiągnie na tym turnieju dobry wynik - jest tu rozstawiona z numerem 16. Dziś Brytyjka trafia na Kanadyjkę Bouchard, która grała 2 mecze w kwalach, a wczoraj pokonała Włoszkę Burnett. Wcześniej w Miami Bouchard dostała poteżne baty od Marysi Sharapovej. Generalnie od Acapulco (nawierzchnia ziemna) Kanadyjka jakoś wybitnie nie gra i jest dziś jak najbardziej do ogrania. Styl gry moim zdaniem w roli faworytki stawia zawodniczkę z UK.

Wynik: 4:6, 6:3, 1:6
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
Laura Robson - Eugenie Bouchard
✅ Over 22,5 gemów 2,10 Bet365 ✅ Już w 1/16 finału w Charleston trafiły na siebie dwie młode i bardzo perspektywiczne zawodniczki. W tegorocznym bilansie spotkań lepiej wypada Kanadyjka Bouchard z wynikiem 11:7 ; Brytyjka 4:7, mimo że Robson jest dużo wyżej w rankingu WTA - 42 miejsce, natomiast jej rówieśniczka - 114. Robson po szokującym wyeliminowaniu z Australian Open Petry Kvitovej nic więcej do tej pory nie pokazała, jednak zwycięstwo we wczorajszym meczu z Hiszpanką Cabezą Canabella na pewno doda jej wiatru w skrzydła. Bouchard natomiast wygrała ostatnie 3 spotkania, a ostatnia porażka z Sharapovą nie powinna dziwić, gdyż jak widać jedynie Serena jest w stanie pokonać Rosjankę. Stawiam dziś na zacięte spotkanie, obie ambitne 19 latki będą chciały za wszelką cenę awansować do 1/8 finału, a sądzę, że są obecnie na podobnym poziomie gry.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
nalog 40

nalog

Użytkownik
Govortsova O. (Blr) - Goerges J. (Ger) 1,36 ✅ księżniczka Julka z wielkim fochem z 2 seta jakoś wymęczyła 2-1

Niemka gładkie 2-0 z Putintsevą... ale to nic nie znaczy... Goerges w moim odczuciu jest taką rozkapryszoną dziewczynką która naprawdę gra dobry tenis i mogłaby moim zdaniem śmiało wskoczyć wyżej w rankingu. Goerges jeśli wygra 1 set wygra mecz, przegrywając 1 set zazwyczaj odpuszcza w 2 secie i jest pozamiatane nie walczy gra od niechcenia. Więc trzymam mocno kciuki oby foch został w szatni a na kort wyszła zmotywowana z chęcią wygrania meczu. (jeśli ewentualnie Goerges przegra 1 set warto dać 2 set Govortsova O., 2 set -9,5 gema)

Keys M. (Usa) - Min G. (Usa) +5,5gema 1,50 ✅ nawet udało się wytypować gemy 6:4,6:3 ;)
Przyznam się szczerze że Min nigdy nie widziałem w akcji... nigdy nie słyszałem o tej zawodniczce;) Za to Keys nie zachwyciła mnie swoją grą we wczorajszym meczu z Cadantu. Wydaje mi się że jednak Keys wygra ten pojedynek ale pogromu tu nie będzie 6:4, 6:3 w moim odczuciu jak najbardziej do pogrania HC+5,5 to pokryje.

Burdette M. (Usa) - Lisicki S. (Ger) 1,32 ⛔ tak się przegrywa wygrany mecz...
To chyba prezent na podbicie kursu. Lisicki i Burdette to zupełnie inne ligi. Śmiało można dać jakiś lekki HC w stronę Lisicki. Strasznie chaotyczny mecz Burdette - Mladenovic. Nie potrafię sensownie uargumentować mojego typu, po prostu mam przeczucie że będzie lanie klasyczne w stylu Niemieckim.

Erakovic M. (Nzl)+5.5gema - Stosur S. (Aus) 1,55 ⛔ coś nie pykło....

Ciekawy pojedynek i wielki znak zapytania jeśli chodzi o grę Stosur. Forma Australijki od jakiegoś czasu jest malutka. Stosur jest nieregularna osstatni mecz zagrała 14 marca gdzie oddała mecz Kerber, być może jakaś kontuzja? nie mam pojęcia. Erakovic nie jest jakimś super tenis-destroyerem ???? dlatego typ podparłem HC+5.5 myślę, że Samanta już nigdy nie wróci do formy jaką prezentowała...

Garcia C. (Fra) +5,5gema - Jankovic J. (Srb) 1,75 ✅ zgodnie z planem.

Na koniec wisienka mecz zagadka. Gram go tak bo strasznie nie lubię Serbki.... Jankovic była jest i będzie królową ramy. Nie podoba mi się jej tenis. Wiem... to że nie lubię Jankovic to żaden argument więc żeby nie dostać 40 postów typu &quot;idź sobie pisać takie pierdoły gdzie indziej&quot; ???? powiem tak.... Jankovic wyciągnęła mecz z Oudin swoje gemy wygrywała dość niepewnie. Garcia pogoniła już Pliskova i Scheepers obie po 2-0. Możliwe że Serbka wygra ten mecz ale na 80% jestem pewny że HC +5,5 gema pokryje ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Mallory Burdette - Sabine Lisicki
Typ: 1
Kurs: 4,00 (BetFair)
Wynik: ✅ 3/6 7/6 7/5

Wczoraj Tatishvili sama ze sobą przegrała mecz, z totalnym brakiem formy (dawno nie widziałem aż takiej ofermy na korcie). Lisicki najmniejszego szału nie zrobiła. Za to Burdette w tym roku gra bardzo ładnie, dobrze serwuje. To trzeci turniej WTA pod rząd, w którym musiała przejść kwalifikacje i zrobiła to sprawniutko. Wyróżniłbym także trzecią rundę Indian Wells - przegrana z Kirilenko po 3 setach. W Miami przegrała z groźną Rybarikovą (która później stoczyła równy mecz z Agnieszką). Tutaj w pierwszej rundzie pokonała Mladenovic (grającą niezły tenis od jakiegoś czasu). Z byle kim nie przegrywa ostatnio, a już poprzedni sezon miała świetny. Dzisiaj też powinna na poważnie powalczyć. Martwi mnie tylko trochę ten brak doświadczenia na kortach ziemnych, ale czego oczekiwać od zdolniachy z 91&#39;, nie pochodzącej z Hiszpanii. ;) Dla mnie zakład dnia dzisiaj, chociaż ręki sobie uciąć nie pozwolę. Raczej polecam zagrać u bukmachera, który krecz Niemki rozliczy jako nasze zwycięstwo. Niedawno z Erakovic przegrała pierwszego seta i oddała mecz. Nie wiem dlaczego, ale tutaj też taką myśl do siebie dopuszczam.


Marina Erakovic - Samantha Stosur
Typ: 1
Kurs: 4,40 (BetFair)
Wynik: ⛔ 1/6 2/6

Od razu mnie przyciągnął ten kursik. Erakovic wygrała niedawno turniej w Memphis - wspomniałem w analizie wyżej o pokonaniu Lisicki. Wygrała tam też z Beck, Arvidsson, Hampton i Voegele. Co ciekawe, w żadnym z tych spotkań nie była faworytką (przed meczem nie było na nią niższego kursu, niż na rywalkę). Mega rzadko się zdarza taka sytuacja w tenisie, że taka outsiderka wygrywa turniej, ale pokazała się tam naprawdę z rewelacyjnej strony, forma rosnąca z spotkania na spotkanie. Potem się chyba wypaliła (albo chciała odpocząć?), bo pojawiły się przegrane w pierwszych rundach z Peer i Begu. Tutaj wczoraj ograła Hantuchovą w dwóch setach. Niezły mecz, Marina dała się tylko raz przełamać i to w pierwszym gemie meczu. Dla Samanthy będzie to pierwsze starcie z kortami ziemnymi w tym roku i pierwszy mecz w ogóle od trzech tygodni. Nie spodziewam się więc łatwego startu z jej strony, więc być może przegra pierwszego seta i będzie można złapać kurs wyraźnie ponad 2 na jej zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Grace Min - Madison Keys - 1 (3,31)⛔
Pinnacle Sports

Dużo niewiadomych w Charleston ze względu chociażby na jego rangę jak i nawierzchnię. Nie wszyscy się przykładają a i nie wszyscy sobie radzą na cegle. W Paryżu zapewne będzie inna bajka. Pojedynek dwóch Amerykanek zbudził u mnie zainteresowanie. Obie młode, z tym że to Grace Min zdaje się wiedzieć co to znaczy gra na cegle. W ubiegłym roku rozegrała aż 27 spotkania na tej nawierzchni w tym roku już 11. Madison Keys jest zupełnie zielona jeśli porównamy ją do koleżanki. W ubiegłym roku rozegrała tylko 3 spotkania na cegle a w tym roku tylko jedno z Cadantu i widać że miała wielkie problemy z pokonaniem rywalki która jest bez formy, ale która gra sporo na cegle. Powtarzam do znudzenia argument nawierzchni ponieważ będzie miał duży wpływ na dzisiejsze spotkanie. Nie przypadkowo zawodniczki które cieniują na hardach lepiej grają na cegle. Nie będę teraz wymieniał nazwisk ponieważ nie o to tutaj chodzi. W pojedynkach H2H jest 2:1 dla Grace Min. Wszystkie spotkania rozegrane na na hardzie. Madison Keys ma świetny serwis ale czy Amerykanka potrafi biegać po tej nawierzchni? Kurs zachęca na Grace Min która odprawia dość łatwo rywalki w tym turnieju.

by scotratez​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Ode mnie dziś dwa typy, oba na over setowy, oba z turnieju w Charleston.
Robson L. v Bouchard E. ✅
Typ: Over 2.5 sets,
Kurs: 2.25 Bet365,
Spotkanie dwóch zawodniczek, których kariera wchodzi w decydujący moment. Obie z rocznika 1994, czyli mają po 19 lat. Dziś spotkają się po raz drugi, pierwsze spotkanie wygrała Kanadyjka, w trzech setach. Myślę, że dziś będzie podobnie. Laura Robson to nie jest zawodniczka, która potrafi grać cały mecz na dobrym, równym poziomie. Zazwyczaj jej pojedynki są trzy setowe. Na trzynaście rozegranych spotkań w 2013 roku, było aż sześć pojedynków gdzie rozegrała trzy sety. Od przez cały marzec rozegrała trzy spotkania i we wszystkich schodziła z kortu po trzech setach. Statystyka Bouchard prezentuje się podobnie, jednak ona rozegrała więcej spotkań. Do tego dochodzi podobna klasa zawodniczek i myślę, że innej opcji niż trzy sety tutaj nie ma!

Keys M. v Min G. ⛔
Typ: Over 2.5 sets,
Kurs: 2.50 Bet365,
Tutaj sytuacja wygląda inaczej. Żadna z pań nie jest ekspertem w trzysetowych pojedynkach, ponieważ grają ich bardzo mało. Tutaj jednak argumentem jest to, że teoretycznie lepsza z Amerykanek, Keys nie gra zbyt dużo na clay&#39;u. Jej bilans na nawierzchni ziemnej to 11/4. Ciekawostką jest to, że 1/3 tych spotkań to pojedynki trzysetowe. Min rozegrała wiele więcej spotkań na clay&#39;u i jej bilans to 45/21. Z tych 61 spotkań - 16 to spotkania gdzie dwa sety nie wystarczyły aby rozstrzygnąć wynik. Ten typ polecam odważniejszym.
 
wmarczyk10 64

wmarczyk10

Użytkownik
Połączam się do typu na Caroline Garcia. Oglądałem mecz Jankovic z Oudin i Jankovic w deblu. Wygląda fatalnie, serwis dramatyczny, dziwnie przegrywane wymiany po wyrzutach piłki w aut 5 m. Popieram całkowicie handi i zakład na mecz po gignatycznym kursie 6.0 w bet365.
Garcia +5.5 1.83 ✅✅✅
Garcia mecz 6.00⛔⛔⛔
Było bardzo blisko, 2 MP w 2 secie w tie. szkoda bardzo ale koniowi udało się uciec spod gilotyny;/
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Grace Min - Madison Keys - 1 (3,31)
Pinnacle Sports

Dużo niewiadomych w Charleston ze względu chociażby na jego rangę jak i nawierzchnię. Nie wszyscy się przykładają a i nie wszyscy sobie radzą na cegle. W Paryżu zapewne będzie inna bajka. Pojedynek dwóch Amerykanek zbudził u mnie zainteresowanie. Obie młode, z tym że to Grace Min zdaje się wiedzieć co to znaczy gra na cegle. W ubiegłym roku rozegrała aż 27 spotkania na tej nawierzchni w tym roku już 11. Madison Keys jest zupełnie zielona jeśli porównamy ją do koleżanki. W ubiegłym roku rozegrała tylko 3 spotkania na cegle a w tym roku tylko jedno z Cadantu i widać że miała wielkie problemy z pokonaniem rywalki która jest bez formy, ale która gra sporo na cegle. Powtarzam do znudzenia argument nawierzchni ponieważ będzie miał duży wpływ na dzisiejsze spotkanie. Nie przypadkowo zawodniczki które cieniują na hardach lepiej grają na cegle. Nie będę teraz wymieniał nazwisk ponieważ nie o to tutaj chodzi. W pojedynkach H2H jest 2:1 dla Grace Min. Wszystkie spotkania rozegrane na na hardzie. Madison Keys ma świetny serwis ale czy Amerykanka potrafi biegać po tej nawierzchni? Kurs zachęca na Grace Min która odprawia dość łatwo rywalki w tym turnieju.

by scotratez​
Cały czas wspominasz, że grają na cegle, ale po raz kolejny powtarzam, że ta cegła, z cegłą czerwoną nie ma nic wspólnego. Zielony clay jest szybki, zbliżony na moje oko do hardu, aniżeli do czerwonej mączki. I wspominanie ciągle tego argumentu, jest trochę nie na miejscu. Proponuję pooglądać kilka spotkań i zobaczyć, jak wyglądają uderzenia na tym &quot;clayu&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 67

route66

Użytkownik
Cały czas wspominasz, że grają na cegle, ale po raz kolejny powtarzam, że ta cegła, z cegłą czerwoną nie ma nic wspólnego. Zielony clay jest szybki, zbliżony na moje oko do hardu, aniżeli do czerwonej mączki. I wspominanie ciągle tego argumentu, jest trochę nie na miejscu. Proponuję pooglądać kilka spotkań i zobaczyć, jak wyglądają uderzenia na tym &quot;clayu&quot;.
To idąc tym tokiem rozumowania h2h na hardzie 2-1 dla Min ????
Bronie typu bo sam go zagrałem na podstawie właśnie wyżej wymieniowy h2h oraz tego co widziałem co grała Keys
 
wow 331

wow

Użytkownik
Vekic Donna (+4g) vs Radwanska Urszula [1.75] Pinnacle
Gram to spotkanie w handi chociaż wierzę, że młodziutka Chorwatka awansuję do kolejnej rundy. Wielki talent, najmłodsza zawodniczka jaka zagrała w finale WTA ( przegrana z Begu w Tashkent). Jej mocne strony to przede wszystkim mocne odbicia z forhendu chociaż backhend też wiele nie odstaję. Ważne, co pokazała w wielu spotkaniach, że pomimo młodego wieku jest mocna psychicznie.
Lubi grac na hardzie, w tym sezonie jej bilans na tej nawierzchni to 5/3 ( porażki z Iśką, Mattek czy Vesniną na pewno ujmy nie przynoszą).
W pierwszej rundzie odprawiła z kwitkiem Amerykankę Cohen, gdzie patrząc na statystyki, zaprezentowała się całkiem przyzwoicie.
Jeśli chodzi o naszą Urszulę, to każdy jej mocne i słabe strony dobrze zna. W pierwszej rundzie zaprezentowała się raczej słabo z Sanchez, która kompletnie w tym roku sobie nie radzi.
H2H na korzyść Polki ale myślę, ze dziś w nocy Chorwatka jest w stanie nawiązać wyrównaną walkę. Dla mnie to spotkanie 50/50 a więc po takim kursie chyba warto spróbować.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Charleston
Spotkanie: Caroline Garcia vs Jelena Jankovic
Typ: Handicap setów +1,5 Garcia ✅✅✅e: 7:5, 6:7, 3:6
Kurs: 2,65
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Jankovic po półfinale w Miami jest chyba zmęczona, bo jej gra nie przekonuje w Charleston. Przeciętny występ Serbki w deblu i męki w starciu z Oudin to potwierdzają. Francuzka Garcia mimo, że w WTA sklasyfikowana jest na 138 miejscu dobrze się tu czuje. W kwalach odprawiła 6:2, 6:1 Pliskovą, a w 1 .meczu pokonała w dwóch setach Scheepers. Grały ze sobą w lutym 2012 w Kuala Lumpur i po mega zaciętym meczu z dwoma TB wygrała Serbka (6:7,6:4,6:7).
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis WTA Monterrey
Spotkanie: Vandeweghe C. - Davis L.
Typ: Vandeweghe ⛔⛔⛔ 4:6,6:7
Kurs: 2,55
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Wewnętrzny amerykański pojedynek. Lauren Davis jest 71. w rankingu WTA, a Coco 96. Davis w Monterrey miała na razie farta- krecz Puczkowej. W Miami przeszła kwale i odpadła w R32 z Cornet. Na IW się nie pokazała - porażka 0:2 z Halep, a w Memphis doszła do R16. Najbardziej lubi grać agresywnie i preferuje hard. O Vandeweghe pisałem już wcześniej, bo grałem na nią handi w meczu z Bartoli, który ostatecznie wygrała w trzech setach. Wydaje mi się, że fizycznie mocniejsza Coco wygrywając ten mecz może się na tym turnieju odrodzić. Mecz jak dla mnie 50/50, więc widzę value w graniu na Vandeweghe.
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Ostatnie 2 dni odpuściłem, i dobrze, bo kilka moich zawodniczek poprzegrywało, czy to w Meksyku czy w USA. Takiego miałem nosa. Dziś nos mi mówi:

Danie nr 1:

Keys 2,1 Bet365 ✅✅✅

Madison spotka się z rodaczką Bethanie Mattek-Sands. Madison zachwyca od początku tego sezonu. Fantastyczny wypad na Antypody. Mecze rozgrywane w stylu Sereny Williams na Wimbledonie. Szybie, gładkie zwycięstwa w Sydney, aż do porażki po wielkiej batalii z Li. Na RLA bardzo fajny mecz z Kerber potwierdzający wysoką kulturę tenisową Madison.

W Stanach też bardzo udane występy. Jak przegrywała to naprawdę z paniami, które się liczą w światku WTA. Porażka z Davis w Miami, która dla mnie obok Madison jest największą amerykańską gwiazdką WTA.

I te dobre wyniki trwają i trwają... Sezon młodej księżniczki dalej wyśniony.

Mattek-Sands to nieco szalona zawodniczka i stąd nieco szalony sezon - ups and downs, ups and downs. Niektórzy zachwycają się jej finałem w Malezji, ale dla mnie ten wynik był szczęśliwym układem w drabince oraz fatalnym dniem Rosyjskiego motylka - Pavluchenkovej. Tutaj ogromne kilkugodzinne męczarnie ze słabiusieńką Rodionovą oraz ogranie jak się okazało przereklamowanej albo nie wytrzymującej presji Stephens (3 sety ostatnio przegrane 0-6)

Zaryzykuję stwierdzenie, że Mattek-Sands zawodniczki tak wysokiej klasy jak Madison w tym roku nie pokonała, a Madison przegrywała tylko z lepszymi.

Drugie danie na dziś to:

Davis 1,5 Bet365 ✅✅✅

Już posypałem kilka pochwał w stronę Lauren, gdy pisałem o Madison. Dziś przyszła pora ograć Coco Vandeveghe.

Lauren ostatnio w dobrej formie. Fajna impreza w Miami, gdy była szczęśliwą przegraną po wycofaniu Viki. Batalia z Alize Cornet przegrana w 3 setach.

Vandeveghe od finału w Stanford w 2011 gra tak jakby myślała, że już wszystko wygrała w tenisie i grać nie musi. Klęska za klęską, porażka za porażka, wielokrotnie bez jakiegokolwiek pierwiastka waleczności. Toolmaster pisze, że Davis miała farta, ja powiem, że Coco wygrała los na loterii dostając Bartoli, która nie po raz pierwszy puszcza taki mniejszy turniej i przyjeżdża po startowe, by pozwiedzać nowe kraje. Jak Marion ma zagrać z Sharapovą albo Williams w QF Wielkiego Szlema ma wzrok zabójcy, a na takich meczach jak z Coco wzrok znudzonej studentki na zajęciach na uniwersytecie.

Więc dla mnie to Coco miała szczęście, a nie Lauren. Forma zdecydowanie dla Davis, umiejętności też więc dziś liczę na to, że Lauren zamelduje się w ćwierćfinale z Nastią Pavluchenkovą.

I jeszcze jedno danie na dziś:

Woźniacka 1,33 Bet365 krecz Petkovic

Bałem się, że Karolinka przyjechała tu bo jej chłopak niedaleko gra w turnieju golfowym i będziemy mieć podobny kwiatek jak w Malezji, gdzie przegrała z jakąś nieznaną Chinką. Dlatego odpuściłem pierwszy mecz, ale po tym jak Karolina rozprawila się latwiutko z Soler-Espinozą (nawet znając umiejętności Sylvii) dziś myślę, że Karolina spokojnie poradzi sobie z nierówną, grającą po kontuzji Petkovic.

Andra zawodziła już kilkakrotnie w tym sezonie. Gdy wszyscy myśleli, że odpali, tu przychodziła porażka. I tak od początku jej powrotu. Myślę, że Karolina to na ten moment zdecydowanie za wysokie progi dla Petkovic. Serce u Andrei do walki jest (w przeciwieństwie do Vandeveghe), ale dziś to za mało. Woźniacka ma największą broń na taką zawodniczkę jak Petkovic - regularność, której Andrei z powodu dużej przerwy brakuje.


Myślałem jeszcze o zagraniu na moją Stefanie, która ograła Suarez-Navarro i dziś gra z Julką Goerges, ale przestraszyłem mimo, że nieregularnego ale zawsze forhandu Niemki. Nie będę już tyle wymagał od Stefanie, ale będę za nią mocną trzymał dziś kciuki!

I moje dziewczyny nie zawiodły, brawo! Nawet Stefanie nie zawiodła. Tak jak komentatorzy biathlonu krzyczą ,,rach, ciach, ciach&quot; tak ja po udanych występach moich dziewczyn będę wznowił okrzyk Hip Hip Hura!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nalog 40

nalog

Użytkownik
Tenis - Charleston WTA clay-single
Jankovic J.-Pegula J. +5,5gema 1,50 ⛔

Wydaje mi się, że Pegula zdoła pokryć HC+5,5. Jankovic jak przewidywałem nie błyszczy, wczoraj była bliska porażki z Garcia. Serbka nie poprawi swojej gry z dnia na dzień. Na wygraną Amerykanki bym tu nie liczył ale wierzę, że podejmie walkę. Możliwe, że będziemy świadkami 3 setówki.

Tenis - Charleston WTA clay-single
Williams S.-Burdette M. +7,5gema 1,75

Według mnie kurs warty ryzyka. Wiliams pewnie wygra ten mecz ale nie wydaje mi się żeby wygrała go przewagą 8 gemów. Burdette grała wczoraj z Lisicki dość poprawny tenis. Oglądając mecz nie mogłem uwierzyć w to co widzę... najpierw 1 set gładko 6-3 następnie 2 set po wygranym TB przez Burdette no i set 3 gdzie strasznie chaotyczny na korzyść Burdette. Jeśli Giorgi wywalczyła z Viliams 5 gemów to czemu Burdette ma tego nie powtórzyć.

Wozniacka - warto zagrać
Mattek-Sands B. - Keys M. - dla mnie wielki znak zapytania. Może +21.5 gema?
Goerges - odpuszczam księżniczka Jula powinna wygrać 2-0 ale nikt nie wie kiedy przyjdzie foch...
Cirstea S. - Safarova L. - Rumunka powinna urwać seta, podoba mi się jej gra ale podobnie jak Goerges ma straszne wahania formy podczas meczu. Za drobne zagram (wynik 1. seta / wynik meczu ; Cirstea / Safarova po kursie 4,90) oraz Cristea wygra seta 1,40.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Turniej: WTA Charleston
Spotkanie: Pegula J. - Jankovic J.
Typ: Over 20,5 g ⛔⛔⛔ 16 g
Kurs: 2,00
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Jak już pisałem Serbka wygląda słabo w Charleston i męczy te mecze. W nocy pokonała w trzech setach Garcię, ale była zdecydowaną faworytką, a mimo wszystko musiała gonić wynik po przegranym 1.secie. Ma na koncie 2 mecze w turnieju: pierwszy- 32 gemy, drugi- 34 gemy. Warto przy tym dodać, że mimo, że oba mecze to były 3.setówki, to bardzo często Jelenie zdarzają się wyniki powyżej 10 gemów w secie. Pegula natomiast gra solidnie. Pokonała mocną fizycznie Muguruzę oraz dość gładko Monę Barthel. Na 5 setów Amerykanki w Charleston tylko 1 był under 10 gemów. Piszę to wszystko, bo spodziewam się 3 setów, ale nawet bez nich bardzo prawdopodobny jest over 20 g.

Nie zgodze sie zupelnie ze Jankovic wyglada slabo w cherlston ogladalem jej wczorajszy pojedynek i czapki z glow za to jak grala ,bardzo duzo wymian z glebi kortu ,serwis poprawnie funkcjonawal jak na serbke ,malo prostych bledow co sie czesto jej zdarza,Garcia narzucila od samego poczatku wysoki poziom walczac o kazdy punkt ,mecz trwal prawie 3 godziny francuzka miala juz nawet pilke meczowa w tie breaku ale Jankovic zachowala zimna glowe i sie nie dala uwazam ze serbka wraca do dawnej formy wczoraj mnie przekonala ,musi jeszcze troche popracowac nad emocjami bo zdarrza jej sie gadac do siebie i odstawiac kabaret po przegranym punkcie.Dzisiaj serbce moze przeszkodzic w wygranej niestety zmeczenie a tak to Pegula nie ma szans,szkoda ze zamiast pojedynku jankovic z barthel zobaczymy Jankovic z anonimem ale barthel sama jej sobie winna strzelila focha i oddala mecz bez walki
e: po pierwsze- Pegula to nie taki anonim jak sądzisz- jest bardzo młoda (rocznik 94 bodajże) i lepiej zapamiętaj to nazwisko.

po drugie- jeżeli podoba Ci się gra Jankovic w Charleston i uważasz, że wygląda ok to chyba nie widziałeś dobrego meczu Serbki z lat świetności. Męczyła się dwukrotnie z zawodniczkami, które powinna odprawić gładko 2:0. Garcia to zawodniczka z drugiej setki, a miała MB.

po trzecie-mój typ jest na over, a nie na win Peguli, ale Amerykanka ma spore szanse w tym meczu
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom