>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Charleston & Monterrey, 01-07.04.2013

Status
Zamknięty.
hakan 256

hakan

Użytkownik
Serena vs Venus
Sprawa jest prosta, podrzędny turniej, grają kochające się siostrzyczki, więc wojny na wielki armaty nie powinno być. Serena jest zdecydowaną faworytką, ale nie spodziewam się, by rozbiła siostrę w pył. Serena broni tu tytułu, więc mniemam, że skoro dalej gra i zaszła do półfinału to raczej zagra już w samym finale i go obroni. Myślę, że jednak rodzinne zażyłości mogą tu odegrać pewną rolę, dlatego
kursy wysokie, więc można pokombinować:
Venus +1,5 seta 2,80
Serena dokładny wynik 2-1 4,10
Venus - 7,00
all Unibet
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Serena Williams - Venus Williams
Typ: 2
Kurs: 7,65 (Pinnacle)
Wynik: ⛔ 2/0

Ojojoj. Dawno nie było bratobójczego pojedynku między siostrzyczkami.
- często było tak, że jak się spotykały to wygrywała &#39;niefaworytka&#39;, ta na którą był wyższy kurs wystawiony przez bukmacherów
- H2H na korzyść Sereny 13:10, trzeba poprawić
- cztery ostatnie mecze wygrane przez Serenę
- Serena jest w średniej formie i da starszej siostrze wygrać
- Venus to wrak tenisistki, kiedy będzie miała szanse na kolejny finał? a Serena jeszcze pewnie parę turniejów w życiu zgarnie
- ojciec zdecydował
 
nafaelradal 79

nafaelradal

Użytkownik
Spotkanie: Serena Williams - Venus Williams
Typ: Venus Williams +5,5 gema
Kurs: 2,090
Bukmacher: Pinnacle
Dziś o godzinie 19:00 naszego czasu w Charleston, który jest pierwszym poważniejszym turniejem WTA na nawierzchni ziemnej dojdzie do pierwszego z półfinałów. Mecz ten z całą pewnością bardziej zainteresuje widzów, z powodu, iż grają dwie wielkie zawodniczki - siosty Williams. Serena po powrocie do tenisa gra najlepiej na świecie, chociaż normalką są u niej przestoje w grze, oraz braki w koncentracji. Venus już raczej tylko grywa i nie liczy się w dalszych fazach turniejów, gdzie tak właściwie praktycznie wcale jej nie ma. Venus powoli spada w rankingu, niedługo na pewno nadejdzie koniec jej wspaniałej tenisowej kariery. Dlaczego więc Venus miałaby ugrać wystarczającą ilość gemów (minimalnie 7), aby zakład wszedł? Dlatego, że Serena jej na to zwyczajnie pozwoli. Młodsza Amerykanka bardzo ceni sobie swoją siostrę, dla niej również podczas Szlemów występuje w deblu, gdzie się bardzo stara, co moim zdaniem jest bardziej chęcią wspólnego zwycięztwa z siostrą, niż samego tytułu deblowego. Podczas turnieju w Charleston Venus grała cięższe mecze, ale wyszła z nich zwycięzko. Ostatni mecz to już pewna wygrana i na pewno podniesienie pewności siebie. Serena gra po swojemu, czyli tyle ile wystarczy, bez szału, dopuszcza do zdobywania punktów przez przeciwniczki, ciągle niby kontrolując mecz. W 3 spotkaniach dała 16bp, przy których straciła swoje podanie 4 razy i czemu Venus miałaby z 2 takich bp nie wykorzystać? Myślę, że Serena może ten mecz odpuścić totalnie, aby dać Venus być może ostatnią szansę na grę w finale, bądź tytuł. Nie stawiam jednak na Venus po kursie ponad 7.00, lecz na bezpieczniejszy handicap gemowy po kursie, który na pewno jest zadowalający.
Wynik: Nawet połowy gemów potrzebnych do wejścia tego typu Venus nie ugrała.
A dla nas wszystkich typujących tak pięknie ten mecz wirtualny szampan na koszt NafaelaRadala! ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
WTA Charleston
???? Williams S. - Williams V.
Williams V. +5,5 ::: 2,09 ::: Pinnacle ::: 3/10
Krótko i na temat, wiem w tym meczu jedno, że nie opłaca się grać po kursie 1,10 na Serenę. Pojedynek &quot;siostrobójczy&quot; którego dawno nie widzieliśmy, a dokładnie to jakoś od 2009 roku nie licząc chyba pokazówek. Mecze sióstr zawsze były mniej więcej zacięte, tutaj głównie kieruje się tym, że Serena ma w tym meczu wszystko by wygrać, a siostrze może oddać ten mecz i po kursie 6,50 to ogromne value na Venus przy takich okolicznościach. Nawet jak wygra Serena to wątpię by pastwiła się nad swoją siostrą.
Wynik: 6:1 6:2 ⛔ Tragedia! ????
???? Williams S. - Williams V.
Williams V. +1,5 seta ::: 2,90 ::: Bet-at-home ::: 3/10
Tak jak już wcześniej pisałem, wynik tutaj może pójść równie dobrze w dwie strony. W 6 ich meczach mieliśmy 3 sety, a po takiej przerwie od 2009 roku założę się, że dziewczyny będą chciały ze sobą pograć trochę dłużej, chociażby dla publiki. Serena broni tutaj niby punktów, ale ona w każdym turnieju może zdobyć sobie finał, a Venus przez szansą na finał ostatnio niezbyt często stoi, to urwanie przez nią seta po kursie 2,90 jest dla mnie sporym value.
Wynik: 6:1 6:2 ⛔ Tragedia! ????
???? Williams S. - Williams V.
Powyżej 18,5 gemów ::: 1,75 ::: Pinnacle ::: 3/10
Liczę tutaj na długi pojedynek, a nawet jeżeli będzie on dwu setowy to wątpię by wynik wyglądał tutaj 6:3 6:3. Patrząc na historie pojedynków to linia była bardzo często pokryta bez najmniejszych problemów. Grają dwie siostry, jedna i druga będzie chciała ze sobą dłużej pograć, a pastwienie się na korcie nad siostrą nie jest na miejscu. Obie mają na tyle tupetu by stworzyć dobre widowisko.
Wynik: 6:1 6:2 ⛔ Tragedia! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wow 331

wow

Użytkownik
Williams S. vs Williams V.
Typ: over 18.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Obu zawodniczek oraz osiągnięć nikomu przedstawiać nie trzeba, przyjdzie im się już po raz 22 spotkać ze sobą. Pierwszy typ na to spotkanie jaki przyszedł mi do głowy to właśnie over. Może i linia nie jest ustawiona jakoś źle ale wg mnie powinna być przeskoczona o co najmniej dwa oczka. Oglądałem wczorajsze spotkania obu zawodniczek, Serena na wielkim spokoju zagrała z Burdette, która mimo wszystko zaprezentowała się na prawdę z dobrej strony. Jeśli chodzi o Serenę to wg. mnie nie gra na 100 % w Charleston, samym serwisem już tak nie straszyła jak w poprzednim turnieju. Jeśli chodzi o Venus, po trudnym i długim pojedynku z Lepchenko myślałem, że może jej zabraknąć sił na równy pojedynek z młodziutką Keys a jednak stawiła czoła. Keys swoją ofensywną grą sprawiała problemy Venus ale w kluczowych momentach za dużo piłek wysyłała w aut a dodać warto, że Venus na prawdę trafiła, sporo piłek czy to z serwisu czy z returnu wchodziło w koniec kortu.
Jeśli chodzi o historię spotkań sióstr to w w piętnastu ostatnich spotkaniach taka linia była na spokojnie pokrywana. Jakoś też nie chce mi się wierzyć by Serena w sposób zdecydowany chciała powoli kończącą karierę siostrę odprawić z kwitkiem.
Osobiście gram jeszcze na Venus, bo kto wie czy Serena po mimo, że broni tutaj tytułu nie będzie chciała dać siostrze zagrać, kto wie może w ostatnim finale w jej karierze, do tego na swoim terenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Serena Williams - Venus Williams
Tie-break @ 4.4 Bwin
Ile gemów wygra w 1. secie Venus Williams (USA)? Więcej niż 4.5 @ 3.2 Bwin

Widzę, że pojedynek sióstr Williams elektryzuje wszystkich typerów tenisa, więc i ja dorzucę swoją propozycję. Sądzę, że wynik spotkania dla postronnych obserwatorów to jedna wielka niewiadoma. Wszyscy widzą układ rodzinny i równo stawiają w kierunku Venus - a to handi gemowe lub też setowe. Ja patrzę podobnie i pierwszą myślą była wygrana seta przez starszą siostrę, jednak nie będę powtarzał typów innych użytkowników. Dlatego celuję w tie-breaka. Kurs jaki oferują buki jest bardzo kuszący, a prawdopodobieństwo wg mnie spore. Liczę, że siostry zrobią show za sprawą &quot;wyrównanej&quot; walki w jednym z setów osiągając apogeum właśnie w tie-breaku. Williamsowe w swoich meczach bardzo rzadko rozgrywają po 13 gemów w secie - Serena w tym roku na 51 setów zaliczyła zaledwie 2 tie-breaki, natomiast Venus na 35 tylko raz. Jednak w bezpośrednich pojedynkach takich sytuacji bywało kilka - z pięciu ostatnich aż w czterech jeden z setów kończył się wynikiem 7-6. Mam nadzieję, że taki rezultat zobaczymy dzisiaj. Drugim moim typem jest zdobycie przez Venus w pierwszym secie powyżej 4.5 gema - uważam, że co najmniej jedna z moich propozycji zrealizuje się na korcie.
 
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis- WTA Charleston
Spotkanie: Serena Williams- Venus Williams
Typ: Venus Williams
Kurs: 6,50
Bukmacher: bet365
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 19:10 pierwszy z półfinałów turnieju WTA Charleston, w którym to zmierzą się siostry Williams. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują za faworytkę tego pojedynkę młodszą z sióstr, ja jednak pokuszę się tutaj o zagranie na niespodziankę. Nie wiadomo jak obie podejdą do tego pojedynku. Znaczy nie wiadomo jak do niego podejdzie Serena. Obecny turniej to nie jest turniej jakiś wielki rangowo, tak jak w Miami choćby. Pula też dużo niższa. Dlatego czemu by nie dać Venus, która w tym sezonie nie zachwyca wygrać i dojść do finału tego turnieju? Ostatnie 4 spotkania pomiędzy oboma siostrami na korzyść Sereny. Wczoraj oglądałem Venus w spotkaniu z Keys i Serene w spotkaniu z Burdette i powiem szczerze, że Serena nie zachwyca mnie swoją grą. Gra tak jakby od niechcenia. Venus znowu nieźle spisywała się z Keys wygrała gładko 2-0 ale w tym spotkaniu widać było, że obie zawodniczki nastawiały się na kończący return. Lepiej wychodziło to Venus i to ona wygrała. W tym spotkaniu stawiam na starszą z sióstr.
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Dla mnie osobiście obstawianie meczu sióstr Williams to jak obstawienie liczb Lotka a tym bardziej pisanie analiz. Wiem że mecz już trwa , ale tu każdy wariant był możliwy przecież to są siostry i one każdy wariant mogły sobie przyjąć. Więc pisanie analiz w tym przypadku poprostu mija się z celem
 
D 319

defox

Użytkownik
Krótka piłka, bo mecz zaraz.
Voegele vs Jankovic 1 @ 2.8 Pinnacle
Kto oglądał mecz Jankovic z Francuzką ten wie, że Jankovic powinno tu nie być. Może jest to subiektywne odczucie, ale nie przekonuje mnie ona swoją grą kompletnie. Co prawda widziałem ją w tym turnieju dwa razy, ale mówię tutaj o jej aktualnych poczynaniach również na innych turniejach. Ostatnio wygrała kilka meczów ale nie pokonała nikogo liczącego się. Voegele ostatnio złapała wiatr w żagle i jej gra może się podobać. Wygrała w nocy z Caroline Wozniacki, a to już coś. Według mnie w tym kursie jest value, więc za odpowiednią stawkę zdecyduje się zagrać na Szwajcarkę, licząc na przegraną chimerycznej Serbki.
Stawka 4/10
 
cinekzs 1K

cinekzs

Użytkownik
Jankovic vs Voegele
Voegele @2.9 Wszyscy się jarają spotkaniem siostrzyczek, a tam raczej bez ustawek i innego tego typu śmiesznych kombinacji Serena zmiecie Venus szybko, zresztą już 6:1 w pierwszym secie o czymś świadczy... Nikt natomiast nie pisze nic o drugim półfinałowym spotkaniu Serbki Jankovic ze Szwajcarką Voegele, które to na pewno będzie o wiele ciekawszym spotkaniem. Jankovic ostatnio w wysokiej formie wygrany turniej w Bogocie, półfinał w Miami i porażka dopiero z Sharapovą no i półfinał tutaj świadczą o tym iż Serbka nie zapomniała jak się gra w tenisa. Z drugiej strony siatki stanie natomiast wielki talent ze Szwajcarii czyli Stefani Voegele, która gra niesamowity tenis na tym turnieju i wyeliminowała już takie zawodniczki jak Suarez-Navarro, Goerges czy Wozniacki oglądałem dwa ostatnie spotkania z niemką i dunką i muszę przyznać ze zaimponowała mi niesamowicie szwajcarka walecznością gdyż w obu tych meczach wychodziła zwycięsko ze stanu 0:1 w setach do tego dodam ze ma niesamowity return dzięki któremu w każdym ze spotkań w Charlstone miała ogromną ilość bp kolejno 13, 12, 13, 19, gdzie Jankovic w pierwszych dwóch spotkaniach broniła kolejno 22 i 13 break pointów co na pewno zaowocuje sporą ilością przełamań w tym spotkaniu. Do tego Stefanie dysponuje mocnym forehandem i dobrze biega do piłek, a jej returny często zamieniają się od razu w winnery dodając do tego fakt, że Jankovic jakiegoś specjalnie trudnego i mocnego serwisu nie posiada, a jej skuteczność pierwszego serwisu waha się w granicach 60% i jak zauważy co dzieję się po jej drugim podaniu to zapewne zrobi jakieś 8 double faultów, bo i tak mało co wygra po drugim serwisie. Serbka miała bardzo łatwą drabinkę w tym turnieju bo jedynie Oudin z którą broniła 22 break pointów znajduję się w pierwszej setce rankingu tj na 86 miejscu gdzie Voegele ograła kolejno 119, 20, 30, 10 rakiety światowego rankingu jak dla mnie to kurs 2.9 wygląda niesamowicie kusząco a szanse oceniam na 50-50 gdyż obie Panie mają podobny styl i zapewne będzie to bardzo wyrównane spotkanie po którym mam nadzieje szwajcarka zagra w finale z Sereną​
 
tefinho 96

tefinho

Użytkownik
to bylo zalosne ???? juz bardziej podkladac sie Serena nie mogla... Venus zagrala jak amatorka. Generalnie widac, ze wszyscy trafili co do zamiarow Sereny na mecz, wiec typy na over meczowy czy hani na Venus, mimo ze nietrafione - byly wlasciwe w moim odczuciu. Jednak nikt przewidziec nie moze, ze danego dnia, jedna z zawodniczek w szatni doznaje urazu glowy. Po czym wychodzi na stadion z przekonaniem, ze to mecz baseballowy ^^
Pod koniec sama Serena byla chyba zniesmaczona gra siostry i po prostu skrocila jej meki. Taka rodzinna przysluga
 
M 0

maciej_069

Użytkownik
bez kitu jak dla mnie hcs gemowy jakies -6,5 ewentualnie -5,5 w strone starszej z siostr byl mega pewny a tu taki mecz ;// ( np. 8 podwojnych bledow Venus i 1serwis na poziomie ledwo ponad 50% ) juz nawet zawodniczki pokroju Giorgi czy Burdette postawily sie bardziej Serenie ale mozna bylo sie w sumie spodziewac ze mlodsza z siostr bedzie chciala latwo awansowac do finalu i obronic punkty z poprzedniego sezonu ale wlasnie chyba sama sie nie spodziewala ze na takim lajcie wygra ;))
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Turniej: WTA Monterrey
Spotkanie: Kerber A.(-1.5 games) v Kirilenko M. ✅
Typ: Kerber A.
Kurs: 2.14
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Szybko krótko i na temat bo mecz za niedługo. Kerber jest w najlepszej formie w tym sezonie, gładkie zwycięstwo z Moritą, która zdołała ugrać zaledwie trzy gemy. MaKiri jak na razie bez przebłysków, wygrana w Pattaya na słabo obsadzonym turnieju, jak dla mnie to co jest teraz zdecydowanie przemawia za Angie. Za Kirilenko są statystyki, lepszy bilans na hardzie, lepszy tego roczny bilans. Jeśli Angie zagra podobnie jak w meczu z Ayumi Moritą to jestem spokojny o ten handicap, który w razie wygranego meczu powinna spokojnie pokryć. Dwa gemy to nie jest dużo. Nawet w razie trzysetówki nie będzie to zbyt dużym wyczynem. Kurs większy o 30-40 groszy więc jednak jest to coś, z całego serca polecam! Obie panie nigdy się nie spotkały w bezpośrednim pojedynku. MaKiri nie ma zbyt wielu argumentów w grze przeciwko takiej zawodniczce. Tutaj słabszy dzień Angie otwiera drzwi Rosjance, przy dobrej dyspozycji dnia Kerber wygra to w dwóch setach.
WTA Monterrey, Charleston:
Robson L. v Bouchard E. (Over 2.5 sets) 2.25 ✅
Keys M. v Min G. (Over 2.5 sets) 2.50 ⛔
Williams S. (-7.5) v Burdette M. (Burdette win) 1.83 ✅
Kerber A. v Morita A. (Kerber win) 1.59 ✅
Kerber A.(-1.5 games) v Kirilenko M. (Kerber win) 2.14 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, WTA Monterrey, 7.04, 1:30
Kerber - Kirilenko
typ; 0-2
3,3
BAH
Analiza
Dzis w nocy polskiego czasu dojdzie do ciekawego pojedynku w polfinale turnieju w Monterrey, Niemka, Andzelika Kerber spotka sie z Rosjanka, Maria Kirilenko. Bukmacherzy nie sa jednoznaczni w typie na faworytke tego spotkania, ja uwazam, ze wiecej szans na awans do finalu ma Rosjanka. Obie panie zdecydowaly sie jeszcze zagrac na twardej nawierzchni, gdyz na niej czuja sie lepiej niz na korcie ziemnym. Podanie jest po stronie Rosjanki, ktora duzo lepiej serwuje. Regularnosc, tu tez postawilbym krzyzyk przy Marii, ktora wydaje mi sie byc regularniejsza. Uwazam, ze Kerber musi zagrac conajmniej na 90% swoich mozliwosci, aby pokonac Rosjanke, ktora jest ostatnio w dobrej dyspozycji, pokonala przeciez Agnieszke Radwanska oraz Petre Kvitova w Indian Wells. Kerber zdarzaja sie wpadki w tym sezonie, nie jest ona w dyspozycji chocby z zeszlego roku. W Monterrey oddala juz seta innej Rosjance, Kudryatsevej. Dzis przyjdzie jej sie zmierzyc z o wiele lepsza Rosjanka i niesadze aby udalo jej sie to spotkanie wygrac.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Serena 1.05✅

Serena:

- zaraz po wczorajszym meczu była taka szczęsliwa i radosna...
- mówiła, że kocha tu grać i ta nawierzchnia bardzo jej odpowiada,
- wygląda fantastycznie!!!
- walczy obojętnie z kim na 100%
- kurs mały, ale co mnie to obchodzi, każdy zysk się liczy!!!


Jankovic

- Serbka po rozstaniu (kortowym) z matką złapałą równowage...
- naprawdę gra całkiem całkiem...
- w zderzeniu z ameykanką dostanie tęgie lanie!
- jezeli Serbka trafia na trzy nazwiska: Sharapova, Azarenka czy Serena W. to niestety nie może nic zrobić, jest tzw: przepaść...coś w stylu innych zawodniczek w turze...


---
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Serena 1.05
Jankovic
- jezeli Serbka trafia na trzy nazwiska: Sharapova, Azarenka czy Serena W. to niestety nie może nic zrobić, jest tzw: przepaść...coś w stylu innych zawodniczek w turze...
---
Akurat Jankovic z Serena ma jeden z najlepszych bilansow tourze, bo jest ledwo 5-4 dla Sereny. Oczywiscie ten bilans jest zrobiony glownie za czasow, kiedy Jankovic byla absolutnie topowa zawodniczka, ale jak widac powyzsze stwierdzenie nie jest prawdziwe, a gdy Jankovic byla zawodniczka top 5 to Serena nie nawidzila wrecz z nia grac. Oczywiscie Serena dzis wygra, ale nie bardzo wiem co komukolwiek po tym kursie to przyniesie, chyba ze masz zbedne 100 tysiecy PLN pozyczyc ???? Pzdr
 
wytrawny 29

wytrawny

Użytkownik
Akurat Jankovic z Serena ma jeden z najlepszych bilansow tourze, bo jest ledwo 5-4 dla Sereny. Oczywiscie ten bilans jest zrobiony glownie za czasow, kiedy Jankovic byla absolutnie topowa zawodniczka, ale jak widac powyzsze stwierdzenie nie jest prawdziwe, a gdy Jankovic byla zawodniczka top 5 to Serena nie nawidzila wrecz z nia grac. Oczywiscie Serena dzis wygra, ale nie bardzo wiem co komukolwiek po tym kursie to przyniesie, chyba ze masz zbedne 100 tysiecy PLN pozyczyc ???? Pzdr
@Andre@: W pełni się zgodzę. Nie bardzo jednak rozumiem dlaczego stawiasz po kursie 1.05 zamiast złapać w bet365 1.10 za 2000-3000zł. Typ mega pewny i nie ma zmiłuj.

@dx2: 100 000? A to już nie można wrzucić po prostu 3000 i cieszyć się z 300zł? Mało dla Ciebie jak na 15 sekund klikania na kompie?
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Turniej: WTA Charleston
Spotkanie: Williams S. - Jankovic J.
Typ: Jankovic +6,5g ⛔⛔⛔zabrakło 1 gema, a początek był obiecujący...
Kurs: 1,92
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Finał kobiet. Serena się nie zmęczyła w meczu sióstr, więc dziś liczę, że Jankovic się jej bardziej postawi. Serbka miała łatwiejsze przeciwniczki w drodze do finału, ale widać jednak jakiś postęp w jej poczynaniach na tym turnieju (2 pierwsze mecze były bardzo słabe). H2H 5:4 dla Amerykanki, czyli bardzo przyzwoity bilans Serbki (ostatni mecz na mączce wygrała Jelena). Liczę, że Serbka przynajmniej powtórzy wynik jaki uzyskała z Sereną Burdette.
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Williams S. - Jankovic J. 2(+1.5sets) @ 4.05 Pinnacle
Wczoraj wszyscy równo przekombinowali szukając układu i niespodzianki.. dzisiaj na układ nie ma co liczyć, ale na niespodziankę i owszem. Jankovic w tym sezonie powróciła do wysokiej formy - wygrana w Bogocie, półfinał w Miami, dzisiaj kolejna szansa na ostateczny triumf w Charleston; 12/12 wygranych na clayu robi wrażenie. sądzę, że spokojnie ugra seta z Sereną, która niby jest poza zasięgiem wszystkich inncyh tenisistek, jednak jest tylko człowiekiem i może mieć słabsze chwile. Ufam, że takowe przydarzą się w dzisiejszym finale, a Serbka skrupulatnie je wykorzysta i wygra przynajmniej jeden set.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Turniej: WTA Monterrey
Spotkanie: Kerber A. v Pavlyuchenkova A.
Typ: Over 20.5 games
Kurs: 1.79
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Finał turnieju w Monterrey, obie zawodniczki w dobrej formie od początku kwietnia, dla rywalek Pavlyuchenkova w Monterrey jest do zdobycia, w swojej historii nie przegrała tutaj meczu. W drodze do finału pokonała m.in Monicę Niculescu, która przez ostatnie miesiące jest na fali. Królowa Monterrey bo tak można Anastasię nazwać występowała tutaj dwa razy i w obu przypadkach podnosiła trofeum. Z drugiej strony Angelika Kerber, która w półfinale pokonała zawsze groźną Marię Kirilenko. Angelika dopiero wchodzi w rytm dobrej formy więc nie oczekujmy od razu kokosów. Myślę, że taka linia jest tutaj dobra, obie panie dobrze serwują w Monterrey wiec tie-break bardzo możliwy. Obie tenisistki bardzo często pokrywają taką linię więc czemu nie dziś? W umiejętnościach bardzo dużej przepaści nie ma, trzy sety bardzo możliwe. Do pokrycia linii mogą wystarczyć nawet dwa obfitujące w dużą liczbę gemów - sety. (np.7:5 6:3). Polecam przy tym również zagranie na Over 2.5 sets, jednak jest do dla mnie mniej pewny typ.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom