>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Charleston & Monterrey, 01-07.04.2013

Status
Zamknięty.
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Mattek-Sands - Keys [email protected] bet365 ✅ 0:2 izi ;)
Nie rozumiem dlaczego kurs poszedł w górę. Wyjściowe kursy tp 1.8-1.8, a teraz nagle się zmieniło na 1.6-2.2.
Oglądałem wczoraj Keys z Min i Amerykanka mi zaimponowała, przede wszystkim swoim serwisem. Bardzo pewne trzymała swój serwis. Keys na tej &quot;mączce&quot; czuje się bardzo dobrze. Wiadomo, ze jest to całkiem inna mączka, jednak jak widać Keys ona leży.
Druga sprawa to forma w tym roku Keys. Od początku roku zaskakuje swoją grą oczywiście pozytywnie. Od turnieju w Sydney odpada dopiero z naprawdę topowymi zawodniczkami WTA takimi jak Li, Kerber, Stosur czy Lisicki. Zawodniczki pokroju Mattek-Sands w tym roku ogrywa bez problemu. Mattek-Sands męczyła sie z Rodionova i wygrała dopiero po tie breaku, a poźniej pewnie ograła Stephens, lecz podejrzewam, że Stephans trafiła na jakiś fatalny dzień i po prostu przeszła obok meczu.
Warto odnotować, że w pojedynku H2H jest 0-1. Zawodniczki spotkały się ze sobą pod koniec roku 2012 w Phoenix i góra była Keys. Oczywiście było tu zupełnie na innej nawierzchni, jednak z pewnością mecz ten da pewen komfort i przewagę psychiczną Keys.
Liczę, że młodsza Amerykanka będzie prezentowała podobny tenis co w meczu z Min, a wtedy Mattek-Sands będzie bez szans w tej rywalizacji. Uważam kurs za prezent od bukmacherów :cool:
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Turniej: WTA Charleston
Spotkanie: Pegula J. - Jankovic J.
Typ: Over 20,5 g
Kurs: 2,00
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Jak już pisałem Serbka wygląda słabo w Charleston i męczy te mecze. W nocy pokonała w trzech setach Garcię, ale była zdecydowaną faworytką, a mimo wszystko musiała gonić wynik po przegranym 1.secie. Ma na koncie 2 mecze w turnieju: pierwszy- 32 gemy, drugi- 34 gemy. Warto przy tym dodać, że mimo, że oba mecze to były 3.setówki, to bardzo często Jelenie zdarzają się wyniki powyżej 10 gemów w secie. Pegula natomiast gra solidnie. Pokonała mocną fizycznie Muguruzę oraz dość gładko Monę Barthel. Na 5 setów Amerykanki w Charleston tylko 1 był under 10 gemów. Piszę to wszystko, bo spodziewam się 3 setów, ale nawet bez nich bardzo prawdopodobny jest over 20 g.
Nie zgodze sie zupelnie ze Jankovic wyglada slabo w cherlston ogladalem jej wczorajszy pojedynek i czapki z glow za to jak grala ,bardzo duzo wymian z glebi kortu ,serwis poprawnie funkcjonawal jak na serbke ,malo prostych bledow co sie czesto jej zdarza,Garcia narzucila od samego poczatku wysoki poziom walczac o kazdy punkt ,mecz trwal prawie 3 godziny francuzka miala juz nawet pilke meczowa w tie breaku ale Jankovic zachowala zimna glowe i sie nie dala uwazam ze serbka wraca do dawnej formy wczoraj mnie przekonala ,musi jeszcze troche popracowac nad emocjami bo zdarrza jej sie gadac do siebie i odstawiac kabaret po przegranym punkcie.Dzisiaj serbce moze przeszkodzic w wygranej niestety zmeczenie a tak to Pegula nie ma szans,szkoda ze zamiast pojedynku jankovic z barthel zobaczymy Jankovic z anonimem ale barthel sama jej sobie winna strzelila focha i oddala mecz bez walki
 
M 101

marcinr

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis WTA Charleston
Spotkanie: Mattek-Sands - Keys
Typ
: Mattek-Sands
Kurs: 1,75
Bukmacher: Pinnacle
Kolejna runda WTA w Charleston. Mattek-Sands przechodzi najlepszy czas w karierze. Będąc nieco w opozycji do kol. Margosika - finał z Pavluchenkową wygrała wykorzystując i eksponując wszystkie wady Rosjanki. Grała solidnie z małą ilością błędów, niemiłosiernie goniąc rywalkę po korcie aż tej odechciało się grać. Była lepsza. Podobnie lepsza była wczoraj w pojedynku z faworyzowaną &quot;nową Sereną&quot; (Bułgarski Federer, Nowa Serena, ech..). Mattek jest szalona bo przyszywa sobie piłeczki i maluje kreski pod oczami ale jej tenis nie jest wariacki - gra ostatnio wyjątkowo stabilnie. Nie jest i nie będzie mistrzynią Wimbledonu ale wygrywa z kim ma wygrać, przestała popełniać tak dużo irytujących błędów, utrzymuje niezły serwis, nienajgorszy FH... Może bez większego błysku ale zwycięstwo w Malezji (chyba, nie pamiętam...) bardzo jej pomogło. Z drugiej strony Keyes - choćby wczorajszy pojedynek z Min pokazał jakiego typu to zawodniczka. Dopóki malutka Amerykanka przybijała, Madison czwartą-piątą piłkę w wymianie waliła w dwumetrowy aut lub w siatkę. Przełamanie na początku meczu i Keys zaczęły się trząść rączki, niestety Min nie miała czym zaszkodzić rywalce i pozwoliła wrócić do gry. Oczywiście, później wrócił I serwis (bez tego Keys nie istnieje) i malutka Min została zmieciona z kortu. Bethanie to inna półka - żadna tam mistrzyni - ale silna fizyczna nie da się stłamsić Madison, posiada naprawdę niezły serwis, szybka, dziwna cegła Charleston będze jej pomagać a Keys to marna defensorka. Doświadczenie ostatnich turniejów na korzyść Mattek, pomimo głupiego wyglądu na korcie to zawodniczka o mocnej psychice, nie posypie się przy jakimś przełamaniu, wystarczy że wciagnie młodszą rywalkę w długie wymiany i Keys wykończy się sama. Jeśli pierwszy seriws Keys nie będzie funkcjonował to możemy zoabczyć Madison z początku meczu z Min - zniechęconą, spanikowaną 19 latkę i krótki mecz. Spodziewałem się kursu ok 1,5 wiec subiektywnie patrząc 1,75 to sporo za dużo. Liczę mimo wszytko na fajny ofensywny tenis z obu stron, wszystkie atuty w rękach Bethanie.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Serena Williams - Mallory Burdette
Typ: 2 (+6,5)
Kurs: 2,45 (Unibet)
Wynik: ✅ 6/4 6/2

Serena wygrała swój pierwszy mecz tutaj z Giorgi bardzo od niechcenia. Dla mnie to nie jest w ogóle pewne, że obroni tytuł, jeżeli nie będzie lepiej grać. Włoszka ugrała 5 gemów, to Burdette może ugrać nawet więcej, jeżeli Williams nie będzie funkcjonować wszystko po jej myśli. Tamten mecz Williams był naprawdę kiepski z jej strony. Kto oglądał, ten powinien wiedzieć, o czym mówię. Mallory za to zgodnie z moim planem odprawiła Lisicki. Liczę, że będzie grała dość podobnie taktycznie do Giorgi, sporo ryzykując, do tego Serenka pomoże i większość handicapów będzie pokryta, bo tu jak najbardziej może być jakieś 6-4 7-6.
 
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
Stefanie Voegele - Julia Goerges
✅ Over 22,5 gemów 2,10 Bet365 ✅
Kolejna runda w Charleston i kolejne ciekawe spotkanie zapowiadające się przed nami. Świetnie spisująca się w tym roku Szwajcarka Voegele, zmierzy się z trochę bardziej doświadczoną Niemką Goerges. Tegoroczny bilans Voegele to 15:8; Goerges - 9:7. W Charleston jak na razie Szwajcarka pokonała Brazylijke Pereire w 3 setach, oraz bardzo dobrze spisującą się Hiszpankę Suarez Navarro, Niemka natomiast wyeliminowała Putintseve oraz we wczorajszym spotkaniu Białorusinkę Govorotsovą 2:1. Dobra tegoroczna forma 62 rakiety w rankingu Voegele oraz 30 Goerges sprawiają, że szykuje się nam dobry wyrównany pojedynek. H2H jak na razie po jednym spotkaniu na korzyść Niemki.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 358

koeman66

Użytkownik
Ja mysle, ze Wozniacka po wczorajszej latwej wygranej, wygra latwo i dzis. Z swojej strony polecam grac na Wozniacka w Pinnacle z handicapem azjatyckim -3 (przy wygranej Wozniackiej trzema setami jest zwrot), a kursik dobry. Petkovic to nie klasa dunki no i gra bardzo nieregularnie.
Wozniacki (hc -3) - Petkovic 1 1.59 Pinnacle
 
P 6

paulsien

Użytkownik
Mattek-Sands - Keys [email protected] bet365
Nie rozumiem dlaczego kurs poszedł w górę. Wyjściowe kursy tp 1.8-1.8, a teraz nagle się zmieniło na 1.6-2.2.
Oglądałem wczoraj Keys z Min i Amerykanka mi zaimponowała, przede wszystkim swoim serwisem. Bardzo pewne trzymała swój serwis. Keys na tej &quot;mączce&quot; czuje się bardzo dobrze. Wiadomo, ze jest to całkiem inna mączka, jednak jak widać Keys ona leży.
Druga sprawa to forma w tym roku Keys. Od początku roku zaskakuje swoją grą oczywiście pozytywnie. Od turnieju w Sydney odpada dopiero z naprawdę topowymi zawodniczkami WTA takimi jak Li, Kerber, Stosur czy Lisicki. Zawodniczki pokroju Mattek-Sands w tym roku ogrywa bez problemu. Mattek-Sands męczyła sie z Rodionova i wygrała dopiero po tie breaku, a poźniej pewnie ograła Stephens, lecz podejrzewam, że Stephans trafiła na jakiś fatalny dzień i po prostu przeszła obok meczu.
Warto odnotować, że w pojedynku H2H jest 0-1. Zawodniczki spotkały się ze sobą pod koniec roku 2012 w Phoenix i góra była Keys. Oczywiście było tu zupełnie na innej nawierzchni, jednak z pewnością mecz ten da pewen komfort i przewagę psychiczną Keys.
Liczę, że młodsza Amerykanka będzie prezentowała podobny tenis co w meczu z Min, a wtedy Mattek-Sands będzie bez szans w tej rywalizacji. Uważam kurs za prezent od bukmacherów :cool:
Jestem odmiennego zdania, specjalnie wstałem o 1 w nocy żeby zobaczyć pojedynek Mattek w meczu ze Stephens, fakt, że może to nie był najlepszy mecz czarnoskórej Amerykanki, ale jeśli się rzuca ją po korcie jak mopa po podłodze to za dużo nie można ugrać. Mattek jest przysposobiona ofensywnie w tym turnieju, to ONA prowadzi wymiany i jeśli będzie miała taki sam dzień jak ze Sloane to o wynik jestem spokojny
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Cirstea S - Safarova L. (1.84) Pinnacle
Bez zbędnych ceregieli i bez żadnych rozpisek, dzisiaj widzę bardziej Czeszkę, po meczu, która będzie się cieszyć ze zwycięstwa niż Rumunka. Rumunka, po ostatnim turnieju, widać było, że nawet kiedy prowadzi 3:1 w dodatku ma swoje podanie, potrafi być odłamana. Większość piłek gra siłowo co nie idzie trafić w kort. Lekkomyślnie gra.. co często ją to gubi. Natomiast po drugiej stronie spokojna Czeszka która powinna sobie z nią poradzić. Więcej się nie rozpisuję, bo zaraz znowu &#39;znawcy&#39; się odezwą jak się znają a potem przyjdzie co do czego, że mój kupon wejdzie a ich będzie wtopa..
✅ (3:6; 7:5; 1:6)
Pezio: Na przyszłość.. mnie nie pouczaj tylko patrz na SIEBIE ;) bo mądrzysz się jedynie, a potem się dziwisz, dlaczego ci nic nie wchodzi,jak nie masz o czymś pojęcia, to po prostu się nie produkuj, a mnie na pewno nie oczerniaj. Nie muszę dużo czytać, przed każdym meczem, żeby ocenić realnie kto może być lepszy w tym meczu, zwłaszcza, że Rumunka, nie lubi grać z leworęcznymi, no ale spierał się nie będę. I tyle.. / BRAWO CZESZKA!

Pozdro / Dla ryzykantów jeszcze polecam, zagrać na Lepchenko, że wygra chociaż jednego seta, z Venus.. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Andrea (Petko)
- gdyby nie kontuzja to kto wie czy już by nie była w top 10 ?
- waleczna, oddaje serducho na korcie,
- potrafi wiele, jest w/g mnie bardzo wszechstronna, swietne podanie, fajnie łączy
atak z obroną, potrafi tez zagrać woleja
- nalezy do myślących w WTA
- fajnie, że wróciła, jednak z powrotami w tenisie różnie bywa, na razie gra w kratke,
- Karolina to jednak za wysokie progi...
Karolajna ( Wozniacki)
- wygląda świetnie - jest wypoczęta i dobrze jej z oczu patrzy,
- od paru tygodni jest nie do poznania,
- po wtopie z jękliwą Marią lekko przygazowała,
- nawierzchnia na której grają w Cha. jest wprost stworzona dla dunki,
- Karo poprawiła regularność, pewna siebie, naewt atakuje i gra winery, he he...


Konkluzja: dunka powinna regularnością zajechać Petko, w/g mnie aktualnie różnica jest spora na korzyść Karoliny, mecz nie tylko do jednej bramki, niemka ambicją i wolą walki będzie się odgryzać, mi się marzy sytuacja przełamania dunki, wtedy pewnie buki wyjdą na live z kursem 1.50 - 1.60, etwdy zaatakuje, kurs 1.30 trochę za mały, Petko to nie jest laska do bicia...nawet po powrocie

Andre
---
http://www.youtube.com/watch?v=28rAxt7TIfI
ja ju odlicyam dni, a Wy _ kaman KAtowice WTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Turniej: WTA Charleston - R16,
Spotkanie: Williams S. (-7.5) v Burdette M. ✅
Typ: Burdette M.
Kurs: 1.83
Bukmacher: Pinnacle Sports
Stawka: 5/10
Analiza:
Spotkanie dwóch Amerykanek, w R16 turnieju w Charleston. Serena po wygranym turnieju w Miami złapała zadyszkę co widać było w meczu z Giorgi. Gdy trafia na słabsze rywalki, nie gra na 100% swoich możliwości, cieszy ją sama wygrana. Z drugiej strony młodsza o 10 lat - Burdette Malory, która jest niespodzianką tego turnieju jak i również sezonu. Łatwych rywalek w tym turnieju nie ma. 1R - Mladenovic (2:1), 2R - Lisicki (2:1). Ten drugi wynik musi imponować ponieważ Sabina Lisicki liczy się w stawce. Czysto sportowych argumentów tutaj ciężko szukać, każdy to wie. Ja jednak wyobrażam sobie taką sytuację, że Serena po prostu nie będzie chciała się szybko przejechać po młodszej rodaczce, tylko da jej szansę na pokazanie umiejętności. Co do nawierzchni (clay) to dodam, że nie ma się co martwić z powodu niewielu pojedynków na mączce Mallory bo każdy wie, że nawierzchnia w Charleston bardziej przypomina HARD niż CLAY, polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
PETKOVIC wozniacki over 21,5 bet365/2.10
Ja nie podzielam entuzjazmu co do dunki polskiego pochodzenia jedna jaskolka wiosny nie czyni to ze wczoraj zagrala fajne spotkanie nie znaczy ze dzisiaj pokona gladko Petkovic dunka chciala sie zrechabilitowac za niespodziewana porazke w 2 rundzie z mala znana ale zdolna hiszpanka..dawno sobie powiedzialem ze nie ma co wierzyc i inwestowac flote w Wozniacka bo kilka razy sie na niej przejechalem a przewaznie byla faworytka w tych spotkaniach.Petkovic odbudowuje powoli pozycje i jest glodna zwyciestw nad top10 jak malo ktora zawodniczka Jesli Muguruza w Miami mogla ograc WIELKA przebijaczke wozniacka to Petkovic tymbardziej
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Cirstea S - Safarova L. (1.84) Pinnacle
Natomiast po drugiej stronie spokojna Czeszka która powinna sobie z nią poradzić.
???? Naprawdę nie chcę się czepiać bo teoretycznie piszesz te analizy, powiedzmy że poświęcasz im swój wolny czas no ale jak można napisać taką bzdurę. Safarova jest spokojna? Widziałeś kiedyś jej mecz? Przecież ona gra siłowo, wali z FH i BH. Nie potrafi utrzymać piłki w korcie. Mógłbyś chociaż przed jakąkolwiek analizą poczytać coś o danej zawodniczce, nie wiem obejrzeć jakieś highlightsy bo potem zaliczasz takie faux pas na każdym kroku. I żeby nie było nie kwestionuje Twojego typu, Lusia jest w słabej formie ale może wystrzelić w każdej chwili, Cirstea podobny styl choć w mojej opinii nieco bardziej opanowana. No bet jak dla mnie.

Lepchenko v Venus Williams 1 @2,4/ Fortuna

Kursy już poleciały ale po @2,4 jak najbardziej do gry. Venus jest ostatnio w słabej dyspozycji, ponadto zmaga się z problemami zdrowotnymi(kręgosłup). Z tego powodu oddała walkowerem mecz ze Stephens w Miami(wcześniej ciężki bój z Date). W Charleston pokonała 2/1 Puiq, grając przy tym średnio(sporo błędów, fatalny 2nd serve). Lepchenko po słabiutkim poczatku sezonu odżyła w Fed Cup. Wygrała 2/1 z Vinci i 2/0 z Errani po naprawdę świetnych spotkaniach. Varvara to niewygodna zawodniczka. Leworęczna, nieźle serwuje, ma groźny forhend i potrafi również być regularna. Jak do tej pory ograła po 2/1 McHale i Johansson oddając drugie sety 4/6 jednak zarówno pierwszy i trzeci w pełni kontrolowała. Uważam, że po takim kursie warto zagrać na Lepchenko, najlepiej w buku gdzie krecz = porażka bo fizycznie Venus na pewno nie jest w 100% dyspozycji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dx2 230,1K

dx2

Użytkownik
Prosze was ... skonczcie juz o tej zielonej cegle pisac te glupoty. To ze jest inna to wiadomo od lat i tego nikt nie kwestionuje. To zee jest szybciej i bardziej twardo to widac po minucie, ale skoro zawodniczki wykonuja slizg to pisanie, ze jest bardziej podobna do twardej nawierzchni niz czerwonej cegly to faktycznie zabawne.
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Prosze was ... skonczcie juz o tej zielonej cegle pisac te glupoty. To ze jest inna to wiadomo od lat i tego nikt nie kwestionuje. To zee jest szybciej i bardziej twardo to widac po minucie, ale skoro zawodniczki wykonuja slizg to pisanie, ze jest bardziej podobna do twardej nawierzchni niz czerwonej cegly to faktycznie zabawne.
szybkościowo jest podobna do twardej, więc nie wiem o co Ci chodzi.
uważajcie dalej, że jak cegła to wolna i lepsze są defensywnie nastawione zawodniczki, albo te, co kochają grać na cegle... i wtapiajcie.
a Ty nie udawaj znawcy, bo zabawne jest to, co piszesz Ty, a nie inni, w tym ja.
 
dx2 230,1K

dx2

Użytkownik
Pora przeczytac jeszcze raz to co jest napisane powyzej.
Swoja droga na konkrety mozemy podykutowac, ktory argiument cie tak rozbawil ?
a) ze jest szybciej b) ze jest twardziej c) ze zawodniczki wykonuja slizg
Ktory najzabawniejszy, to sie tez posmieje ?
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, WTA Charleston, 19:30, 4.04
Pegula - Jankovic
typ; 1
3,73
Pinnacle
Analiza
Dzis w spotkaniu trzeciej rundy turnieju WTA w Charleston, reprezentantka gospodarzy Pegula spotka sie z Jelena Jankovic. Faworytka spotkania jest niewatpliwie doswiadczona Serbka, była numer jeden rankingu WTA, ja jednak licze tutaj po cichu na niespodzianke. Jankovic w tym roku w Charleston meczy sie niemilosiernie. W pierwszej rundzie trzy seta z Melanie Oudin, w drugiej trzy sety z C. Garcią. Dwa ciezkie spotkania, z zawodniczkami bez formy. Nie napawa to optymimzem dla obozu serbskiego w kontekscie walki z kolejna Amerykanka. Tym bardziej, ze spisuje sie ona tutaj znakomicie. Przeszla kwalifikacje, w turnieju glownym odprawila m.in. Mone Barthel bez straty seta. Amerykanka czuje sie tutaj znakomicie. Jankovic nie pomogla chyba zmiana nawierzchni po turnieju w Miami, ktory byl bardzo udany. W ostatich tygodniach Serbka rozegrala sporo spotkan i moze sie to jej odbic czkawka w tym spotkaniu. Sadze, ze Amerykanke stac na sprawienie niespodzianki i wyjdzie ona z tej potyczki zwyciesko.
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Pora przeczytac jeszcze raz to co jest napisane powyzej.

Swoja droga na konkrety mozemy podykutowac, ktory argiument cie tak rozbawil ?
a) ze jest szybciej b) ze jest twardziej c) ze zawodniczki wykonuja slizg

Ktory najzabawniejszy, to sie tez posmieje ?
jest podobna do twardej nawierzchni tylko i wyłącznie przez jej szybkość, nikt nie pisał, że na tej mączce się nie ślizga, bo jednak jest to mączka, ale podobna do twardej, bo jest SZYBKA. i tyle. tego, że to mączka to nie kwestionuje, ale moim zdaniem bliżej jej do hardu, niż do red clayu.
poza tym na hardzie ślizgi też są możliwe, oczywiście bez porównania do mączki, ale jeśli poleci bomba na green clayu, to ślizg niewiele pomoże.
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Serena Williams - Mallory Burdette
2 (+1.5sets) @ 6.5 Unibet
2 @ 21.9 Betfair


Korzystając z opóźnienia dorzucę swój typ. Charleston to raczej słaby turniej i wątpię, by Serena zagrała tu na 100%. Amerykanka ma za sobą niezły &quot; maraton&quot; w Miami, po którym nie miała czasu na odpoczynek. Pierwszy pojedynek z Giorgi pokazał objawy zmęczenia i &quot;kiepską&quot; grę Sereny. Zgadzam się z przedmówcami m.in. userem LubieKebab, którzy grają handi gemowe w stronę Burdette, ja jednak zaryzykuję na handi setowe. Sądzę, że Mallory stać na sprawienie niespodzianki i zwycięstwo. Wygrane z Mladenovic czy Lisicki to nie przypadek - tenisistka jest w bardzo dobrej formie. Sądzę, że szanse na wygranie choćby seta są na prawdę spore i po takim kursie żal byłoby nie spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Serena Williams - Mallory Burdette - powyżej 16,5 gemów (2,00)✅
Bet365


Podpinam się właściwie do typu wyżej ale raczej nie wróżę tak wspaniałych wieści jakimi byłby ugrany set przez Mallory. Dziewczyna ma za sobą długie spotkania, zwłaszcza z Sabiną które na pewno odbije się dzisiaj. Niemka żadnej rewelacji nie gra i mówienie że jest wielkim talentem niemieckiego tenisa powoli mnie nudzi. Ma petardę w rękach ale co z tego skoro nie myśli co robi na korcie. Sabina przegrała ten mecz z Mallory na własne życzenie. Serena Williams to killer i nawet jeżeli gra słabo a gra słabo w tym turnieju jak na jej umiejętności, zwłaszcza serwis jest kulawy to wątpię aby Amerykanka straciła seta chociaż życzę tego koledze wyżej, bo kurs na pewno atrakcyjny. Over gemowy jest natomiast bardzo tutaj realny zwłaszcza że młoda Amerykanka siłą także niezłą dysponuje więc lania na jedną stronę nie powinno być.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Serena Williams - Mallory Burdette
2 (+1.5sets) @ 6.5 Unibet
2 @ 21.9 Betfair

Korzystając z opóźnienia dorzucę swój typ. Charleston to raczej słaby turniej i wątpię, by Serena zagrała tu na 100%. Amerykanka ma za sobą niezły &quot; maraton&quot; w Miami, po którym nie miała czasu na odpoczynek. Pierwszy pojedynek z Giorgi pokazał objawy zmęczenia i &quot;kiepską&quot; grę Sereny. Zgadzam się z przedmówcami m.in. userem LubieKebab, którzy grają handi gemowe w stronę Burdette, ja jednak zaryzykuję na handi setowe. Sądzę, że Mallory stać na sprawienie niespodzianki i zwycięstwo. Wygrane z Mladenovic czy Lisicki to nie przypadek - tenisistka jest w bardzo dobrej formie. Sądzę, że szanse na wygranie choćby seta są na prawdę spore i po takim kursie żal byłoby nie spróbować.
Jakby nie chciała grać na 100% to by w ogóle nie przyjeżdżała.
Serena jak zagra swoje to rozjedzie ją 6:1 6:1, dlaczego ma zagrać drugi słaby mecz jak z Giorgi? ostatnio już byli tacy co po jej mękach z Cibulkovą dawali szanse Li a potem Radwańskiej, wiadomo jak się skończyło.
Mladenovic? Lisicki? Sabina jest w ostatnio w takiej formie, że dostaje baty od Halep a Mladenovic to zacznijmy od tego, że żadną wielką zawodniczką nie była i nie jest, a do jej ostatnich sukcesów należą baty od Niculsecu 0:6 2:6 we Florianopolis.
Poza tym nie żartujmy, że w tym meczu cokolwiek będzie zależało od Burdette, bo na taką zawodniczkę to jeden strzał Williams wystarcza. Jeśli tylko najlepsza tenisistka świata zagra swoje to ją zniszczy oddając kilka gemów.

Serena -7.5 (2.19) Pinnacle
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom