>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Charleston & Monterrey, 01-07.04.2013

Status
Zamknięty.
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
jest podobna do twardej nawierzchni tylko i wyłącznie przez jej szybkość, nikt nie pisał, że na tej mączce się nie ślizga, bo jednak jest to mączka, ale podobna do twardej, bo jest SZYBKA. i tyle. tego, że to mączka to nie kwestionuje, ale moim zdaniem bliżej jej do hardu, niż do red clayu.
poza tym na hardzie ślizgi też są możliwe, oczywiście bez porównania do mączki, ale jeśli poleci bomba na green clayu, to ślizg niewiele pomoże.
Odpowiedzmy sobie na 2 zasadnicze pytania:
1. Czy ta zielona cegla jest szybsza, bardziej ubita i twardsza niz standardowa czerwona cegla, co czyni ja troche bardziej podobna do gry na twardym korcie ? ABSOLUTNIE TAK
2. Czy zielona cegla jest blizsza wlasciwosciami do typowo twardej nawierzchni NIZ WCIAZ DO STANDARDOWEJ NORMALNEJ cegly ? ABSOLUTNIE NIE
Juz nie zartujmy, bardziej podobna do twardej nawierzchni to wciaz nie znaczy, ze blizej do twardej nawierzchni niz typowej cegly.
Taki jest moje zdanie, a czy masz odmienne to juz tylko twoja indywidualna sprawa.
Sa elementy, z ktorymi sie zgadzam calkowicie, ze gra jest szybsza i pilka inaczej sie zachowuje, ale wciaz biega sie duzo bardziej niz po typowej cegle (i nie chodzi tylko o wykonywane slizgi !), pilka nieraz zle sie odbija na nierownosciach, co tez jest przypadloscia glownie nawierzchni ceglanych, a ze barwa robi jeszcze bardziej zludzenie twardego kortu to tez robi swoje.
Maczka to wciaz maczka, jak sam napisales, niewazne czy zielona jak w USA, niebieska jak w Madrycie. Kazda z nich rozni sie charakterystyka i wlasciwosciami, co czyni je szybsza lub wolniejsza. Przeciez czerwone maczki tez sa szybsze i wolniejsze, co ma zwiazek glownie z substancjami z jaka miesza sie ta cegle, a nawet takimi czynnikami jak wilgotnosc powietrza (dla przykladu wez takie Monte Carlo nad woda i tam cegla tez uchodzi za jeszcze wolniejsza). Ale pisanie, ze maczce (niezaleznie jakiego koloru), ktora i tak jest przeciez domieszka cegly z innymi substancjami w roznych proporcjach jest blizej do jakiejkolwiek innej nawierzchni czy to twardej, trawiastej czy jakiejkolwiek syntetycznej niz wciaz na typowej, standardowej maczki jest po prostu naduzyciem. I mnie nie przekonasz, choc swoje zdanie miec mozesz. Cokolwiek by dalej nastapilo, ja juz tej dyskusji nie kontynuuje. Dziekuje.
JESZCZE TAKI MALY EDIT Z MOJEJ STRONY.
Czy jakbys mial mleko (standardowa czerwona maczka) i dodal do niego kakao w proszku (te substancje z ktorymi mieszaja cegle) to czy wyszlaby kawa z cukrem (twarda nawierzchnia) ? Oczywiscie znalazlbys wlasciwosci, ktore upodobilyby to kakao do kawy z cukrem, bo plyn bylby slodszy i barwa bardziej podobny do kawy, ale czy temu kakao byloby blizej do kawy czy wciaz do mleka ? Ot taka refleksja mnie naszla i niezaleznie jak glupia by nie byla to chyba nietrudno znalezc analogie.
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Jakby nie chciała grać na 100% to by w ogóle nie przyjeżdżała.
Serena jak zagra swoje to rozjedzie ją 6:1 6:1, dlaczego ma zagrać drugi słaby mecz jak z Giorgi? ostatnio już byli tacy co po jej mękach z Cibulkovą dawali szanse Li a potem Radwańskiej, wiadomo jak się skończyło.
Mladenovic? Lisicki? Sabina jest w ostatnio w takiej formie, że dostaje baty od Halep a Mladenovic to zacznijmy od tego, że żadną wielką zawodniczką nie była i nie jest, a do jej ostatnich sukcesów należą baty od Niculsecu 0:6 2:6 we Florianopolis.
Poza tym nie żartujmy, że w tym meczu cokolwiek będzie zależało od Burdette, bo na taką zawodniczkę to jeden strzał Williams wystarcza. Jeśli tylko najlepsza tenisistka świata zagra swoje to ją zniszczy oddając kilka gemów.

Serena -7.5 (2.19) Pinnacle
Z całym szacunkiem, ale jak można porównywać niezwykle prestiżowy turniej w Miami z pulą 5 miliona dolców, w którym występują wszystkie najlepsze tenisistki z jakimś pizdrykiem w Charleston?
Gdyby nie punkty, które broni za zwycięstwo z ubiegłego sezonu to Serena pewnie by tu się nawet nie pokazywała; myślę, ze zabraknie jej motywacji, a wiadomo, ze gra z musu nie jest najlepsza;
Sabine bez formy? Dwa finały w tym roku to przecież żadne osiągnięcie.. ehh
Mladenovic jedno z odkryć tego roku, pokonała Wickmayer, Kvitovą czy Georgas pff babeczka nie ma pojęcia o tenisie przecież.. nie pisz takich bzdur o tych paniach!!
Wszystko warunkujesz dobrym występem Williams spoko; ja przeciwnie - liczę na gorszą dyspozycję, bo wiadomo, że umiejętności ma ponadprzeciętne i w nie nie wątpię, ale w sporcie nie tylko to się liczy:]
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Cirstea S. - Safarova L. (2.05) Unibet ⛔⛔⛔ 1-2 w setach

Nie mogę się przekonać do Czeszki przez jej chwiejną formę i jak dla mnie nie zasługuje na 19 miejsce w WTA. W Charleston wygrała z Lucic, ale to żadna wielka rywalka. Wcześniej Czeszka przegrywała mecze, które powinna wygrać (Oprandi, Rybarikova), a z Wozniacką nie miała nic do powiedzenia. Rumunka natomiast gra solidnie patrząc na jej wyniki, a pomijając zachwiania meczowe. W ostatnich tygodniach przegrywała tylko z mocnymi: Jankovic, Radwańska, Errani, Wozniacka- ugrała 6 gemów z Dunką, a Czeszka 4), a wygrywała z solidnymi Kerber,Stephens czy Solar Espinoza. H2H 2:1 dla Czeszki, ale obecna dyspozycja dla Rumunki stąd mój typ.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
L. Safarova - S. Cirstea - 1 (1,87)✅
Pinnacle Sports

Nie zgadzam się wyżej z analizą kolegi, ale o to właśnie chodzi aby każdy miał prawo do swojego spojrzenia. Według mnie faworytką tego spotkania będzie własnie nierówno grająca od jakiegoś czasu Czeszka. Po pierwsze to że Safarova ostatnio gra słabo nie oznacza że będzie grała słabo cały sezon zwłaszcza że miejsce w rankingu przypadkowe nie jest. Po drugie Czeszka na tej nawierzchni w przeciwieństwie do Rumunki czuje się bardzo dobrze. Lucie broni punktów z ubiegłego roku tutaj za finał. Więc uważam będzie gryźć siatkę z piłkami włącznie aby ten mecz wygrać. Rumunka co najwyżej spróbuje. Pierwszy mecz S. Cirstea był wymęczony ze słabą rywalką więc o formie Rumunki też wolałbym nie dyskutować. Na hardzie to może i pociągnęłaby L. Safarova tutaj jednak daje przewagę Czeszce. Porównywanie wyników obu zawodniczek do innych rywalek jest nieadekwatne ponieważ każda gra inną baśń w danym turnieju. Niektóre się nie przykładają inne tak. Nie jest tajemnicą że dziewczyny podchodzą ambitnie do turniejów w których bronią punktów. Kurs według mnie warty ryzyka na Czeszkę. Cegła w Charleston jest jaka jest, ale na pewno różni się od hardu. Sorana w ostatnich dwóch latach niewiele gra na mączkach,mączkopodobnych.

by scotratez​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, WTA Charleston, 5.04, 17:00
Keys - Mattek
typ: 2-0
4,00
Williamhill
Analiza
Dzis w spotkaniu trzeciej rundy turnieju WTA w Charleston dojdzie do pojedynku dwoch Amerykanek, jednej mlodej generacji - Keys oraz juz starszej - Mattek Sands. Faworytka bukmacherow jest ta bardziej doswiadczona, ale czy aby na pewno tak jest? W moim odczuciu to mlodsza powinni oni w dniu dzisiejszym faworyzowac. Keys osiaga w zenskim tenisie coraz lepsze wyniki. W tym roku byla juz w cwiercfinale w Memphis, drugiej rundzie w Miami, przeszla dwie rundy podczas Australian Open. Keys nie gra duzo ale skutecznie, nie zdarza jej sie przegrywac w pierwszych rundach. Nie jest inaczej rowniez w Charleston, pokonala juz tutaj Cadantu i Min bez straty seta. Przejdzmy teraz do Mattek. To zawodniczka ktora gra niezwykle silowo, wali praktycznie kazda pilke, jej gra polega na strzelaniu, wejdzie albo nie, jesli wiecej jest wyrzuconych pilek, przegrywa mecz. Nawierzchnia w Charleston nie jest na tyle szybka aby za kazdym razem konczyla ona akcje jednym strzalem. Wydaje mi sie ze nawierzchni kortu tutaj bardziej pasuje Keys. Rozgromila ona tu co prawda Stephens, ktora jednak nieco chyba odpuscila ten turniej. Wydaje mi sie ze dzis nie powtorzy takiego spotkania i to mlodsza z Amerykanek bedzie cieszyc sie z awansu do kolejnej rundy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
???? Naprawdę nie chcę się czepiać bo teoretycznie piszesz te analizy, powiedzmy że poświęcasz im swój wolny czas no ale jak można napisać taką bzdurę. Safarova jest spokojna? Widziałeś kiedyś jej mecz? Przecież ona gra siłowo, wali z FH i BH. Nie potrafi utrzymać piłki w korcie. Mógłbyś chociaż przed jakąkolwiek analizą poczytać coś o danej zawodniczce, nie wiem obejrzeć jakieś highlightsy bo potem zaliczasz takie faux pas na każdym kroku. I żeby nie było nie kwestionuje Twojego typu, Lusia jest w słabej formie ale może wystrzelić w każdej chwili, Cirstea podobny styl choć w mojej opinii nieco bardziej opanowana. No bet jak dla mnie.

// Nie wiem gościu skąd się urwałeś :grin:, ale na przyszłość czytaj ze zrozumieniem, bo ja nie miałem na myśli jej gry, ale jej głowy w grze. A tu jest znaczniejszy spokój od Rumunki.

Bez odbioru.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rooni 135

rooni

Forum VIP
Ja osobiscie przychylam sie do typu over 16.5 g w meczu Sereny z Burdette. Jeżeli chodzi o moje zdanie to amerykańska gwiazda tenisa napewno nie podchodzi to tego turnieju aż tak poważnie jak do poprzednich ... logika mówi czemu .. ale to też nie znaczy że nie wygra . Tak jak ktoś już wspomniał wyzej amerykanka broni tutaj punktów co wydaje mi się jej dla niej ważne . Bo już od pewnego dłuższego czasu widać w serenie powrót myślenia z przed kilku lat . Szkoda trochę że w pewnym momencie odłożyła tenis na boczny tor ale mniejsza z tym skupmy się na meczu . Jedyne o co mi chodzi to o to że w Serenie w poprzednim meczu było można zauważyć brak koncetracji przy niektórych piłkach gemach itd. Amerykanka poprostu moim zdaniem podchodzi lekceważąco do tych spotkań i w sumie nie ma się co dziwić po takich osiągnięciach , będąc w takiej formie. Giorgi i Burdette to nie są zawodniczki do których pewnie Serena podchodzi powaznie i dla tego widze tutaj bardzo duże szanse na over. Jeżeli chodzi o jej przeciwniczke to szczerze mówiąc mi osobiście jakoś nie zaimponowała w meczu z Lisicki. I to bardziej dla mnie Lisicki przegrała ten mecz. Tak jak ktoś juz wspomniał wyżej Burdette też ma mocne uderzenie i podejrzewam że dzisiaj z obu stron będzie duzo winnerów tak samo jak i nie wymuszonych błędów. Bo przecież co ma Burdette do stracenia ? a w meczu z lisicki było widac że dłuższe wymiany jej nie słuszą ... dlatego będzie starała się napewno z każdej możliwej pozycji utrudniać życie Serenie .. a podejrzewam że ta nie zostanie jej dłużna . Serena podejrzewam wejdzie na kort zeby znokautować swoją przeciwniczke ale przy lekceważącym podejściu do przeciwniczki podejrzewam że Serena trochę popsuje ... i jej przeciwniczka powinna wygrać kilka gemów . Jezeli chodzi o handi na sety raczej odradzabym . Okej serena trochę popsuje ale wiemy że przy nie korzystynym wyniku kobieta weźmie się w garść co nie raz już udawadniała w tym sezonie .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Tenis, WTA Charleston, 5.04, 17:00
Keys - Mattek
typ: 2-0
4,00
Williamhill
Analiza
Dzis w spotkaniu trzeciej rundy turnieju WTA w Charleston dojdzie do pojedynku dwoch Amerykanek, jednej mlodej generacji - Keys oraz juz starszej - Mattek Sands. Faworytka bukmacherow jest ta bardziej doswiadczona, ale czy aby na pewno tak jest? W moim odczuciu to mlodsza powinni oni w dniu dzisiejszym faworyzowac. Keys osiaga w zenskim tenisie coraz lepsze wyniki. W tym roku byla juz w cwiercfinale w Memphis, drugiej rundzie w Miami, przeszla dwie rundy podczas Australian Open. Keys nie gra duzo ale skutecznie, nie zdarza jej sie przegrywac w pierwszych rundach. Nie jest inaczej rowniez w Charleston, pokonala juz tutaj Cadantu i Min bez straty seta. Przejdzmy teraz do Mattek. To zawodniczka ktora gra niezwykle silowo, wali praktycznie kazda pilke, jej gra polega na strzelaniu, wejdzie albo nie, jesli wiecej jest wyrzuconych pilek, przegrywa mecz. Nawierzchnia w Charleston nie jest na tyle szybka aby za kazdym razem konczyla ona akcje jednym strzalem. Wydaje mi sie ze nawierzchni kortu tutaj bardziej pasuje Keys. Rozgromila ona tu co prawda Stephens, ktora jednak nieco chyba odpuscila ten turniej. Wydaje mi sie ze dzis nie powtorzy takiego spotkania i to mlodsza z Amerykanek bedzie cieszyc sie z awansu do kolejnej rundy.
Opis Mattek idealnie pasuje do Keys. Ona ma styl taki, że wejdzie albo nie, do tego znakomity pierwszy serwis. Mattek też gra ofensywnie ale nie można powiedzieć, że jest jednostrzałowcem, bo to Keys jest bardziej zawodniczka preferującą taki styl. Jednak z typem się zgadzam.
 
malkin_30 7

malkin_30

Użytkownik
Ja nie chce za bardzo tu sie madrzyc ale sytuacja &quot;polemiki&quot; wonderkido i pezio a takze wczesniejszej o nawierzchni Charleston pokazuje jak czasem ludzie teoretycznie podchodza do niektorych kwestii. Nie chce stawac po kogos stronie ale jak mozna opisywac gre zawodniczki nie widzac jej nigdy. U nas w punkcie jest gosciu co ma od 8 lat zeszyty z wszystkimi wynikami a nie widzial ani jednego meczu bo nawet nie ma neta i tv i teoretyzuje z zeszytow :)
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Keys v Venus 1 @2,6 / Bwin ⛔
Mecz zapewne jeszcze dzisiaj bo organizatorzy muszą nadgonić terminarz. Oglądałem spotkanie Keys z Mattek, młoda do stanu 5/1* w pierwszym secie cudownie grała, wszystko wchodziło. Potem pojawiły się błędy, Mattek coś tam przebijała i zrobiło się *5/6 (przy stanie *5/4 Keys została 3krotnie wydymana przez wielorybkę na krzesełku sędziowskim, w tym raz przy setowej gdzie już schodziła na przerwę). Tajbrek szczęśliwy a 2 set od stanu *2/4 mistrzowski. Ogólnie bardzo dobre spotkanie Madison. Venus śledziłem jedynie lajfskor no i miała już 6/2 3/0* potem przebudzenie Lepchenko, złamała na start w 3 secie ale jednak Williams ogarnęła 6/2. Zważywszy na nie najwyższą dyspozycję fizyczną Venus i 2 spotkanie w przeciągu kilku godzin klaruje się tutaj zdecydowany typ na Keys. Czekam tylko na kursy ale wszystko powyżej @2 łaaadować. Nawet pomijając aspekty kondycyjne to młoda jest naprawdę groźna, a Venus duuużo brakuje do lat świetności. Zdecydowanie Madison!
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
V.Williams-Keys 1 @1.57 + luzik ????
No to ja sie nie zgodze. Obejrzalem 1 set meczu Keys-Mattek i dla mnie to byla profanacja tenisa i musialem zmienic mecz. Mecz Venus z Lepchenko nieporownywalnie na wyzszym poziomie. Tylko oczywiscie zobaczymy jakie kursy tutaj bukmacherzy wystawia i czy warto bedzie na Venus zagrac. Poza tym dla Venus ten turniej to dobra okazja na zarobek i poprawienie sytaucji w rankingu. Jezeli Venus pokona Keys to prawdopodbnie spotka sie z siostra i wcale sie nie zdziwie, jezeli Venus awansuje dalej przez jakis krecz czy walkower czy nagle slabsza dyspozycje siostry. Serena juz i tak jest do przodu punktowo po wygranym turnieju w Miami, gdzie rok temu przegrala w cwiercfinale, wiec tutaj nawet odpadniecie w polfinale ja nie zaboli, a Venus punkty potrzebne sa bardzo. Jest to hipoteza, ale ...
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Turniej: WTA Monterrey - quarterfinal,
Spotkanie: Kerber A. v Morita A. ✅
Typ: Kerber A.
Kurs: 1.59
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Dla mnie Angie tutaj zdecydowaną faworytką, każdej tenisistce zdarza się stracić seta ze skazaną na porażkę rywalką, jednak dziś nie będzie na to miejsca. Dla Kerber hard to ulubiona nawierzchnia, Morita gra dużo na hardzie jednak bilans nie wygląda zbyt dobrze (112/105). H2H 2-2 - Dwa ostatnie pojedynki wygrane gładko przez Angie, Morita wygrywała 2007 i 2008r. (oba mecze 2:1). Obie z dobrym bilansem przystępują do tego spotkania, Kerber wygrała 14 spotkań z 21. Ayumi chwali się bilansem 19/8. Morita jeszcze nie pasuje do czołówki kobiecego tenisa, wygrywa gdzie ma wygrać, przegrywa gdzie ma przegrać, nie potrafi zrobić level up i pokonać kogoś z TOP 20. Dziś liczę na pokaz siły Angie!
 
tenmen 83

tenmen

Użytkownik
uważam że jeśli Venus wygra z Keys (mecz zacznie się za pare minut) to Serena podłoży się z Safarową... punkty do obrony przez Serene nie mają tu jakiegokolwiek znaczenia bo to dla niej żadna strata... w ten sposób siostry nie spotkają się w bratobójczym pojedynku (gdzie w przypadku zwycięstwa Venus nad Sereną pojawiłoby się dziesiątki spekulacji że ustawka itd)... swoją drogą Safarowa gra nieźle więc fakt że Serena z nią przegra wydaję się &quot;mniej podejrzany&quot;... zobaczymy czy Venus wygra z Keys i przy takim scenariuszu ciekaw jestem jakie kursy wystawią buki na Serenę z Safarową...
 
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
M. Niculescu - T. Babos
@ 1.32 Marathon ✅ 7-5 6-2
Kurs niski, chyba pierwszy raz podaję taki typ na forum, ale wydaje mi się, że warto.
Takim zawodniczkom jak Babos, gra się bardzo ciężko przeciwko Niculescu. Właściwie, Rumunka jest niewygodną rywalką dla większości tenisistek. Wyjątkiem są zawodniczki dobre technicznie, grające kombinacyjnie, potrafiące odgrywać slajsowane piłki. Wystarczy spojrzeć na bilans ze Schiavone, Radwańską czy Vinci. Prosta, siłowa gra Babos, głównie crossem forehandowym nie będzie skuteczna przeciwko Rumunce. Węgierka przekonała się o tym, trochę ponad miesiąc temu, kiedy to przegrała z Niculescu dosyć wyraźnie w dwóch setach. Rumunka swoim specyficznym chopem/slajsem forehandowym wybiera bardzo trudne piłki i dlatego ciężko jest ją skończyć. Babos żeby wygrywać punkty będzie musiała uderzać bardzo mocno, ryzykownie i na dużej skuteczności. Obawiam się podania Węgierki bo jest to niewątpliwie jej duży atut i na pewno kilka razy jej pomoże. Dobra postawa Babos pozwoli jej powalczyć. Jeśli zagra bez pomysłu, będzie to łatwe spotkanie dla Rumunki.
E: Andre@ bardzo ładnie to opisał w czasie kiedy ja pisałem swoją analizę. Nasze argumenty pokrywają się, jeszcze Niculescu musi potwierdzić nasze słowa na korcie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Teraz zobaczymy co bedzie robic Serena. Scenariuszy wiele, ale dopoki Serena nie znajdzie sie potencjalnie w finale to jej meczow nie rusze. Mozliwe scenariusze i hipotezy:
a) wszystko jest czysto, Serena gra do konca i wygrywa prawdopodobnie calosc
b) Serena pokonuje Safarova i oddaje mecz Venus walkowerem/ kreczem lub przegrywa z Venus na korcie
c) Serena przegrywa od razu z Safarova (liczac, ze Venus ogra z Safarova) w obawie przed wladzami WTA lub co gorsza gwizdami czy wyzwiskami ze strony kibicow jak ich to kiedys spotkalo w Indian Wells
Daleki jestem od wszelakich teorii spiskowych i smiac mi sie chce jak slysze slowo &quot;ustawka&quot;, ale tu z ciekawoscia popatrze co sie wydarzy ????
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
WTA KATOWICE !!! kwalifikacje
http://www.bnpparibaskatowiceopen.com/pl/news/56/sobotnie-kwalifikacje

Niculkescu 1.30
Monika:
- złapała wiatr w żagle,
- korty twarde jej bardzo pasują, widać że dobrze jej się na nich gra!
- jej wszechstronny tenis jest bardzo niewygodny dla zawodniczek, które tego nie trawią,
- osobiście różnorodny styl Moniki mi si bardzo podoba, gra niesamowite slajsy forhendowe, bekhendowe, nadaje niesamowite rotacje, potrafi także zagrać mocny klasyczny forhend i bekhend,
- jest niesamowicie waleczna i konsekwentna w swojej taktyce,
- jeżeli jej styl zostanie narzucony to powoli zagryza swoją &quot;ofiarę&quot;
- Babos jest w jej zasięgu, chyba Monika aktualnie jest na wyższym poziomie,
Babos:
- miałem okazje ją pare razy widzieć, solidna, dobrze fizycznie przygotowana,
- gra raczej atletyczny i siłowy tenis,
- jej z wycięstwo z Ivanović robi wrazenie, ale nie dla mnie, Serbka jest niezrównowazona emocjonalnie a jej tenis jest zmienny jak nastrój kobiecy, he he, sorry dziewczyny ( Agnieszka z for,)za tą paralele...
- myślę , ze sobie nie będzie radziła z takim stylem który preferuje rumunka,

---
Polska kadra stoi przed taką szansą zagrania barazy o wyższą grupę światową, a Kubot gra tak słabiutko...eh,
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
tenmen 83

tenmen

Użytkownik
S. Williams - Safarova 1,06 - 9,7 (Marathonbet) ... normalnie Serena zmiotłaby Safarową z kortu... jednakże każdy wie że układy i kalkulacje są w sporcie na porządku dziennym... tak więc do boju Safarova...
 
malkin_30 7

malkin_30

Użytkownik
Dx mysle ze jednak Serena zagra zwyczajny mecz bez zadnej ustawki bo juz nie raz sie spotykaly w pojedynkach ze soba. Patrzac na gre Venus w koncowce meczu z Varvara i caly mecz zKeys to nie widze wiekszych szans dla niej w pojedynku z lepsza polowka rodu Williams. Co byscie grali Querrey-Troicki? Ja dalem 40.5 over i jak patrze na mecz Novaka z Isnerem to Sam musi wygrac jesli Amerykanie chca powalczyc bo wliczam wygrana Bryanow w deblu. P.s. Wybiera sie ktos do Katowic na mecze?
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Ja tylko mowie, ze jak ktos da w cwiercfinale lub polfinale na Serene to jest ... odwazny.
Tak samo nie uwazam, ze warto stawiac na Niculescu przeciwko Babos, ktora przeciez rok temu wygrala tutaj w Monterrey, a jakos nikt o tym nie wspomnial. Niculescu jest duzo lepsza tenisistka. Jak ktos poszuka watpu dotyczacego Florianopolis to tam tez znajdzie opis meczu Niculescu-Babos, gdzie stawialem na Niculescu, ale tym razem okolicznosci troche inne jak widac i mecz moze byc tez calkiem inny. Ale nie che tutaj nikogo krytykowac czy szukac zaczepki, bo nie to jest moim celem. Zycze wszystki mpowodzenia w typowaniu. Good luck ????
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
S.Williams-V.Williams (+6,5 gema) 2 @1.61 bet365
Taki zaklad oferuje nam bet365 dla przykladu. Ja tu powaznie zastanawiam sie czy Venus nie wygra. Oczywiscie od strony czysto sportowej Serena duzo lepsza tenisistka jest, bo Venus juz nic istotnego w zyciu nie wygra, ale czy mlodsza siostra nie bedzie chciec wywindowac troche starszej? Kto to wie ? Serena jak wspomnialem punktowo zyskala na prestizowym Miami do ubieglego roku, a tutaj wczesniejszy exit czy duzo mnijsze pieniadze ja nie zabola. Juz raz mielismy przypadek z oddaniem meczu pomiedzy siostrami w Indian Wells. Ci co intresuja sie tenisem dluzej znakomicie pamietaja co wydarzylo sie w 2001 roku w tym duzym turnieju w IW w meczu polfinalowym, gdy Venus wycofala sie z polfinalu ... 4 minuty przed meczem. Oczywiscie nie musze dodawac, jak zareagowali zebrani tam kibice. W finale Serene czekalo notoryczne buczeniei nawet jak dzwigala trofeum kibice byli zdegustowani. Bylo to 12 lat temu i od tamtego momentu siostry Williams ani razu nie pojawily sie w Indian Wells. Rzekomo pod pretekstem rasistowskich wyzwisk, ale to chyba raczej nie to bylo powodem. Mysle, ze duzo ich to nauczylo, stad oddania meczu za darmo przed spotkaniem raczej bym sie nie spodziewal, ale wygrana Venus na korcie jest mozliwa. Ciekawy za to zaklad mamy na bwin, bo nawet jezeli Serena zagra jak najbardziej serio i wygra dzis, to szczerze watpie ze bedzie chciec zdemolowac siostre a 6,5 gema to wydaje sie naprawde sporo, bo to pokrywa nawet wyniki rzedu 6-3 6-3 czy 6-2 6-4.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom