>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Doha, 11-17.02.2013

Status
Zamknięty.
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Doha kwalifikacje

Yulia Putinseva - Marta Domachowska - 1 (1,50)✅
bet365

Młodziutka Kazaszka ma lepszą dyspozycję od Marty Domachowskiej. Yulia zajmuje co prawda 99 miejsce w rankingu ale niedawno ograła takie zawodniczki jak Bojana Jovanovsky ,K. Pliskova czy Ch. McHale. Pomimo młodego wieku ponieważ 18 lat ogrywa bardziej doświadczone zawodniczki. Z Marta Domachowską grała tylko raz w finale w 2011 roku w Samsun. Wówczas Yulia ograła w dwóch setach Polkę, a spotkanie odbyło się na hardzie. Dzisiaj ponownie się spotykają zawodniczki na hardzie. Polka od dłuższego czasu nie ma żadnych wyników, chyba większe zaangażowanie widać w jej sesji zdjęciowej w Playboyu niż w grze. Ostatnio uległa w Izraelu Rosjance z 331 miejsca w rankingu. No bez przesady.Polka rozegrała w tym roku dosłownie 3 spotkania w porównaniu do jej rywalki jest to bardzo mało. Kazaszka rozegrała już 3 turnieje, a to będzie jej 4. Tak jak napisałem wyżej jej wyniki wyglądają lepiej a Polka nie zachwyca już od długiego czasu i nie sądzą aby poradziła sobie z Yulią która pomimo młodego wieku jest bardziej ograna w tym roku i to nie z byle kim w przeciwieństwie do Domachowskiej.

by ѕcøtrateɀ​
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Dushevina + Garcia + Mattek-Sands = AKO 2.09 ✅✅✅
Polecam na dziś pograc tego tripla. Dushevina gra z anonimową Jugic-Salkic i nie ma szans, aby dziś przegrała. Garcia ostatnio notuje naprawdę dobre wyniki, m.in zwycięstwo ze Schiavone i nie powinna miec tu zandych problemów z Ukrainką. W meczu Mattek-Sands ze Spears zacznijmy od tego że Spears to przede wszytskim deblistka, w singlu gra bardzo sporadycznie. W pierwszej rundzie ograła Zheng, ale Mattek-Sands wydaję się byc w bardzo dobrej dyspozycji, dlatego typuje jej pewne zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Tamira Paszek - Ana Ivanovic - 2 (1,45)✅
unibet

Kursy na jutrzejsze Doha bardzo mozolnie rozstawiają bukmacherzy. Wybrałem kurs na Serbkę, ponieważ jutro opadnie co najmniej o 15%. Serbka ma o wiele więcej do zaoferowania na hardzie niż Austriaczka. Gdyby spotkanie odbywało się na trawie pewnie inaczej byśmy rozmawiali. Ana ma świetny forehand i mocny serwis. W Melbourne pokazała się z dobrej strony. Największym problemem Any Ivanovic jest standardowo główka. Nigdy nie wiadomo co się po niej spodziewać w poszczególnych setach więc odradzam kombinowanie na sety. Ana zrezygnowała z Fed Cupu dla Serbii z powodu odczuwania jeszcze bólów barka po turnieju Melbourne. Osobiście uważam że była to raczej zasłona dymna przed turniejem Doha aby specjalnie się nie forsować. Tamira nie powinna mieć argumentów na grę Serbki przy obecnej dyspozycji. Austriaczka nie radzi sobie z zawodniczkami dobrze serwującymi co pokazała Madison Keys w Melbourne. Ana z pewnością należy do zawodniczek które mają groźny serwis zwłaszcza pierwsze podanie. Jedynie co może martwić to duża ilość błędów podwójnych Serbki, jednak Austriaczka również często nimi sypie.

M. Barthel - Y. Putinseva - 2:0 (1,50)✅
bet365

Różnica poziomów powinna być widoczna, zwłaszcza że Niemka ma za sobą doskonały turniej w Paryżu. Jedynym minusem jest fakt że z hali trzeba się przesiąść na harda. To nie powinno jednak stanowić problemu dla Niemki która na tej nawierzchni również gra ciekawie. Jeżeli forma jest podtrzymana to powinniśmy zobaczyć skuteczność pierwszego podania co najmniej na poziomie 70%. Rywalka Niemki w kwalifikacjach pochwaliła się niezłą skutecznością ponad 60% jednak jej rywalki bardzo niskich lotów do tego dwa spotkania rozegrane na 3 sety. Kazaszka gra dzień po dniu więc powinno to się odbić. 2:0 na Niemkę szalonym pomysłem nie jest. Kursy są jakie są, ogólnie bukmacherzy nie poszaleli. Albo celować w niespodzianki albo w faworytów. Na tym etapie nie polecam. Pożyjemy zobaczymy co księżniczki prezentują.

by ѕcøtrateɀ​
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
U. Radwańska - N. Kichenok - 1 (1,42)✅
Pinnacle Sports

Ciekawy kurs wystawili bukmacherzy na Polkę w meczu z Ukrainką. Ja rozumiem że Ula nie zachwyca formą, ale bez przesady. Jej jutrzejsza rywalka jest do przeskoczenia i to powinna zrobić Ula, ponieważ limit fatalnych występów już się zakończył. O ile Melbourne w wykonaniu Uli wybaczam, ponieważ na jej drodze stanęła rewelacyjnie spisująca się J. Hamtpon o tyle jutrzejszej porażki nie wybaczę na pewno. Jej rywalka zajmuje 217 miejsce w rankingu i jak do tej pory gra z trzecim garniturem.. Fed Cup w wykonaniu Uli przemilczę, ponieważ fakt że atmosfera nie była tam przyjemna a i turniej nie należy do tych w których należy bić do upadłego. Ula przegrała z dziewczyna z 872 miejsca w rankingu. To obciach. Naprawdę. Nawet jeżeli dziewczyna ma za sobą serie 9 zwycięstw z rzędu z 3 garniturem. Mowa o Chorwatce Ana Konjuh. Wcześniej przegrała z G. Dulko. Oba spotkania należały do turnieju Fed Cup. Dla mnie ten turniej nie gra większej roli co nie zmienia faktu że Ula jest bez formy. Jutro oczekuje od niej przełamania się, ponieważ rywalka jest absolutnie w jej zasięgu.
M. Barthel - A. Kerber - 2 (1,95)⛔
Bwin

Dzisiejsze spotkanie Mony nie było złe ale nie było rewelacyjne. M. Barthel cały czas ma momenty rozluźnienia. Jest zbyt pewna swojego serwisu. Przy returnie w ogóle się momentami nie przykłada. Uważam że jutro dostanie zimny prysznic na głowę. Wyszedł jej turniej w Paryżu, ale rywalki nie były wielkich lotów jeśli spojrzymy na formę. K. Mladenovic także bazowała na serwisie, M. Bartoli totalnie nieprzygotowana, jedynie R. Vinci coś powalczyła. U. Radwańskiej komentować nie trzeba. Samym serwisem się nie wygra spotkania z A. Kerber. M. Barthel ma problemy z długim przebijaniem piłek. A. Kerber to zdecydowanie wyższa półka i na pewno nie będzie psuła tyle piłek ile jej ostatnia rywalka. M. Barthel sporo ostatnio gra, a jestem pewien że A. Kerber da jej niezły wycisk wytrzymałościowy na korcie. Osobiście przychylam się na Niemkę o Polskich korzeniach któa w Melbourne odpadło dopiero w 4 rundzie z dobrze dysponowaną E. Makarova. M. Barthel odpadła wtedy już w pierwszej rundzie z K. Pervak po trzech setach. Poza tym spotkanie odbywa się na hardzie a nie na hali więc dominacji M. Barthel nie powinno być, która na hali czuje się jak ryba w wodzie.

by ѕcøtrateɀ​
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Ula przegrała z dziewczyna z 872 miejsca w rankingu. To obciach.
Konjuh to mistrzyni tegorocznego, juniorskiego AO. Obciach może jest, ale Konjuh zapewne da o sobie znać w niedalekiej przyszłości, tym niemniej powinna te spotkanie wygrać.
Będę polował na zwycięstwa Chorwatki w jakichś ITF-ach jak także Siniakovej - Czeszki, która przegrała z nią w finale.
Co do typu to się zgadzam.
Duży turniej w Doha i na początek słaba Ukrainka.
Powinna ją przejść na luzie, a kursy naprawdę mnie satysfakcjonujące.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
T. Pironkova - R. Oprandi - 2 (1,83)✅
Bet365

Bukmacherzy ocenili obu Pań szanse mniej więcej po pół. Nie wydaje mi się jednak aby do końca tak było. Bułgarka podobnie jak Tamira Paszek dobre rezultaty osiąga w sezonie ale w części gdy grywa się na na trawie. Bułgarka od długiego już czasu jest bez stabilnej formy. Porażki przekłada ze sporadycznymi zwycięstwami. Bułgarka nie potrafi ograć w zasadzie nikogo z czołówki. W Fed Cupie ograła trzeci garnitur. No może poza A. Rus. Ale ona tak się składa jest bez formy. R. Oprandi w moim przekonaniu ma więcej do zaoferowania niż Bułgarka. Pytanie tylko jak często będą jej wchodzić dropshoty którymi lubi sobie bardzo urozmaicać grę. W Fed Cupie zaprezentowała się solidnie. Pokonała K. Flipkens i Y. Wickmayer. Pytanie jak bardzo chciało się grać jej rywalkom. Skłonny jestem stwierdzić że raczej dmuchały na ten cały Fed Cup. Nie zmienia to faktu że zwycięstwa były przekonujące. Spotkanie może potrwa trzy sety, ale jednak liczę na Szwajcarkę która jest według mnie bardziej regularna.

by ѕcøtrateɀ​
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
dx2 223,5K

dx2

Użytkownik
Zakopalova-Lepchenko 2 @1.83
Sporo juz w tym spotkaniu sie kursy zmienily bo startowaly od granic 1.6-2.2 na korzysc Zakopalovej i pewnie bym nie poistawil gdybym nie widzial meczu Fed Cupu Lepchenko z Errani. Lepchenko rok temu grala tutaj swietnie, smigla kwalifikacje, a w turnieju glownym pokonala Wozniak (tez jako kwalifikantke), Goerges i przegral dopiero z triumfatorka Agnieszka Radwanska 5-7 1-6, po bardzo zacietym i emocjonujacym 1 secie w szczegolnosci. Teraz Lepchenko w ubiegly weekned pojechala wraz z reprezentacja USA do Wloch na Fed Cup i o malo co w pojedynke nie wygrala USA tego losowania. Lepchenko ograla Vinci w 3 setach i Errani w 2 setach. Ten drugi mecz mialem okazje obejrzec i naprawde Errani nie grala zle. W ogole nie przywiazuje prawie uwagi do tego, ze mecz byl na cegle bo Lepchenko jest gotowa, jest forma i wnisoek jest chyba oczywiscty, ze przygotowala sie pod turniej w Doha. Zakopoalova ok, ta zawodniczka umie zaskoczyc, ma okresy w sezonie gdy gra bardzo dobrze, ale caly rok grac dobrze nie jest w stanie. I te punkty do obronienia , Lepchenko ma ich sporo, a Zakopalova przegrala rok temu w 1 rundzie a i Doha tez Czeszce jakos wybitnie nie lezala poprzednio. Wygra ten mecz Amerykanka moim zdaniem na podstawie tego co zobaczylem w ubiegly weekend.
 
lothar 251

lothar

Użytkownik
T. Pironkova - R. Oprandi - 2 (1,83)
Bet365

Bukmacherzy ocenili obu Pań szanse mniej więcej po pół. Nie wydaje mi się jednak aby do końca tak było. Bułgarka podobnie jak Tamira Paszek dobre rezultaty osiąga w sezonie ale w części gdy grywa się na na trawie. Bułgarka od długiego już czasu jest bez stabilnej formy. Porażki przekłada ze sporadycznymi zwycięstwami. Bułgarka nie potrafi ograć w zasadzie nikogo z czołówki. W Fed Cupie ograła trzeci garnitur. No może poza A. Rus. Ale ona tak się składa jest bez formy. R. Oprandi w moim przekonaniu ma więcej do zaoferowania niż Bułgarka. Pytanie tylko jak często będą jej wchodzić dropshoty którymi lubi sobie bardzo urozmaicać grę. W Fed Cupie zaprezentowała się solidnie. Pokonała K. Flipkens i Y. Wickmayer. Pytanie jak bardzo chciało się grać jej rywalkom. Skłonny jestem stwierdzić że raczej dmuchały na ten cały Fed Cup. Nie zmienia to faktu że zwycięstwa były przekonujące. Spotkanie może potrwa trzy sety, ale jednak liczę na Szwajcarkę która jest według mnie bardziej regularna.

by ѕcøtrateɀ​
Zgadzam się w 100% z typem Scotrateza, Pironkova pod formą to chyba najdelikatniejsze słowa jakimi można określić jej poczynania w tym sezonie, oglądałem jej ostatni mecz ze Szwajcarką Voegele i to był chyba najgorszy mecz w tym roku jaki miałem okazję oglądać ( nawet Robson-Kvitowa był lepszy :razz ???? . Bułgarka psuła na potęgę, wystarczyło że Szwajacarka utrzymywała piłkę w korcie i po prostu przebijała ją na drugą stronę i punkty same się zdobywały. Dziś przyjdzie jej się zmierzyć również ze Szwajcarką tym razem starszą i bardziej doświadczoną Rominą Oprandi dobrze wyszkoloną technicznie grającą bardzo urozmaicony tenis. Więc dzisiaj Bułgarka nie dość, że będzie musiała trochę pobiegać za czym nie przepada (samo przebijanie z końcowej linii raczej nic nie da) , to jeszcze będzie musiała popełnić jak najmniej błędów czy to jest możliwe w jej obecnej formie ? śmiem twierdzić, że nie. Dodatkowo obie panie grały ze sobą w tym roku podczas AO, górą była Oprandi 2:1.✅✅✅ easy game :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
I 13

ilsinho112

Użytkownik
Vinci R.(-2,5) - Wickmayer Y. Typ: 1
Kurs: 1,75 (Fortuna)
12.02.13r. 14:05
Spojrzałem w oferte i od razu rzucil mi sie ten mecz w oczy. Wickmayer w tym roku gra strasznie w kratke, przegrała gładko z Mladenovic czy Oprandi . Wymeczyla zwyciestwa z Voegle i Pavlyuchenkovą ,widać ze jest jakis kryzys z jej strony. Natomiast Vinci to juz duzo lepsza tenisistka ,przedwczoraj wygrała z Hampton po 3setowym boju ,jak wiemy Hampton ostatnio stala sie grozna rywalka dla kazdego wiec to zwyciestwo Vinci przed meczem nie bylo do konca takie pewne ,ale jednak poradzila sobie. Co by tu nie mowic ,jej forma tez nie jest jakas super ale wydaje mi sie ze dzis przyszedl moment aby Włoszka sie odblokowala z zagubiona rywalką ,dlatego smiało pobieram handi gemowe -2,5 na Vinci. 4/10 Polecam! ???? h2h 4:2 dla Włoszki.
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
WTA Doha
L.Robson-D.Hantuchova
typ 2
buk bet365
kurs 2,0

Spotkanie 1 rundy pomiedzy L.robson a hantuchova.minimalnie faworyzowana brytyjka w tym spotkaniu hmm bardzo dziwi mnie ten fakt gdyz brytyjka nie pokazuje w tym roku zupelnie nic i nie zanosi sie na nagly przyplyw formy,mysle ze buki sugeruja sie niedawno wygranym spotkaniem z Petrunia Kvitova a jakze wkoncu pokonala w 2 rundzie AO 7 rakiete swiata wielki sukces kto ogladal to spotkanie to wie jakie to bylo zenujace i na niskim poziomie, w ITF I CHALLENGERACH panie graja na wyzszym poziomie, spotkanie od samego poczatku niewiadomo bylo kto wygra gdyz obie panie psuly co druga pilke obdarowujac sie nawzajem prezentami nigdy wiecej nie chcialbym uczesniczyc w czyms podobnym ,marnujac swoj cenny czas ogladajac taka kaszane ok wracajac do tematu Daniela ciagle szuka formy widac to, bardzo fajnie zaprezentowala sie na Fed cup i mysle ze jest dobrze przygotowana do kolejnego wyzwania jakim jest turniej w Doha ,nawierzchnia jak i doswiadczenie zdecydowanie po stronie slowaczki ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
M.Niculescu (Rum) v J.Jankovic (Ser)
Typ:2 ⛔⛔⛔ e: jak dla mnie mega sensacja in minus:p jednak zakupy:p
1,68
Unibet

Serbka gra pierwszy turniej od AO, gdzie odpadła z Ivanovic po wygraniu 2 wcześniejszych gier. Rumunka pograła w turnieju wielkoszlemowym tylko przez 1,5 h , bo trafiła na Azarenkę ???? Ostatnio za to na plus może sobie zapisać turniej w Paryżu, ale przejdźmy do sedna. Rumunka to numer 60 rankingu WTA, a Serbka to obecnie numer 25, ale wszyscy pamiętamy ją jak dominowała w damskich turniejach. Bilans gier 5:0 na przestrzeni 4 lat i ani razu Rumunka nie wygrałą seta, co chyba jest wielce wymowne. Dodam tylko, że w tych pięciu meczach Niculescu ugrała zaledwie 24 gemy, co daje średnio 2 gemy z ułamkiem na seta. Chyba nic więcej nie muszę pisać ????

Dla odważniejszych:
Typ: Handicap setów Jankovic -1,5 ⛔
Kurs: 2,65
Bukmacher:Unibet
 
K 26

krzysgd

Użytkownik
dyscyplina: Tenis, WTA Doha
spotkanie: Monica Niculescu - Jelena Jankovic, games handicap ( 1.5 : 0 )
typ: 2 (Jelena Jankovic ) ⛔ jednak zakupy
kurs: 1,86
bukmacher: Betsson

Do stolicy Kataru tradycyjnie zjechała sama śmietanka damskich rakiet, ale nie tylko. Jako, że kursy na czołowe zawodniczki są jakie są, nie zachęcają do budowania dluższej taśmy, bo zazwyczaj lubi się zdarzyć, że któraś przylatuje do Dohy wylącznie na bezcłowe, luksusowe zakupy, mniej przejmując się zdarzeniami na korcie.*

W I rundzie od razu wypatrzyłem mecz balkańskich sąsiadek. Dlaczego? Wydaje mi się. ze styl Niculescu idealnie pasuje Jankowić (zresztą nie tylko jej). Mam na myśli szczególne podcięte, wolniutkie wrzutki forhandowe przeważnie na środek kortu, z których większość tenisistek zaawansowanych technicznie robi co chce. Jelena nawet bez formy swoją technikę ma i powinna to dzisiaj wykorzystać. Moje przypuszczenia potwierdza dotychczasowe H2H (5:0) pomiędzy nimi, gdzie Monice nie udało się urwać ani seta.

Tegoroczne wyniki obydwu pań nie rzucają na kolana . Rumunka z bardziej znanych nazwisk ma w tym roku na rozkładzie tylko Laurę Robson i Shuai Peng. Serbka dla odmianyTamirę Paszek i Johannę Larsson. Wszystkie cztery przeciwniczki dzisiejszych oponentek grają w 2013 beznadziejnie. Pozostaje mieć nadzieję, że Jankowić podtrzyma dobrą passę, a Niculescu nie wystrzeli nagle z jakąś superformą.

* - istnieje niestety niezerowe prawdopodobieństwo, że także w tym celu pojawiła się w Katarze Jankowić.

Wklejam posta, a tu ups, jestem już trzeci, który typuje zwycięstwo Serbki. Oby nam się darzyło.

Grałem także:
M.Niculescu - J.Jankovic 2:0 za 2,75 w Bet365 ⛔
Sorana Cirstea v Ons Jabeur 2:0 za 1,40 w Bet365 ⛔ przepraszam, grałem około 11:00, posta pisałem bez spojrzenia w livescore
Maria Kirilenko v Ekaterina Bychkova 2:0 za 1,44 w bet365 zwrot
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Maria Sharapova - Caroline Garcia - under 17,5 (1,61)✅
Bet365

Bardzo ciekawa linia gemowa. Bukmacherzy ze względu na dobre wyniki Francuzki w ostatnim czasie dali jej chyba kredyt zaufania. Cały czas pamiętam Maszę rozwalającą na czynniki pierwsze zawodniki w Melbourne które niestety do czołówki tracą kilka ładnych stopni. Francuzka jest młodą perspektywiczną zawodniczką, ma dopiero 19 lat i na pewno jeszcze coś osiągnie. Jednak jedyny wynik na jaki warto spojrzeć u niej w tym roku jak dla mnie, to porażka w 3 setach z Vesniną która gra kawał dobrego tenisa w tym roku. Cała reszta to dla mnie tło jeśli porównamy do tego Marie Sharapova. Linia gemowa jest w moim skromnym odczuciu przesadzona. Gdyby spotkanie odbywało się na hali, albo w Francji kto wie może, może parę gemów więcej byłoby. Oczywiście można zasugerować - hej! ona wygrała dwa spotkania kwalifikacyjne i pierwszą rundę nie tracąc seta. No tak, ale z kim. 436, 233, 434. Są to miejsca rankingowe zawodniczek. Dla porównania Masza w Melbourne rozwalała zawodniczki tracąc góra 4 gemy: 113, 85, 22, 34, 20. Tutaj Masza musiałby stracić 6 gemów z zawodniczką z 172 miejsca w rankingu. Oczywiście rankingi nie grają i nawet nie śmie argumentować typu cyframi ponieważ byłoby to zabawne. Chciałem po prostu zobrazować różnicę jaka jest pomiędzy Maria a Francuzką. Rosjanka może mieć zły dzień i się pomęczyć, jednak ona zwykle się &quot;męczy&quot; z dobrymi zawodniczkami. Ostatnio miało to miejsce z Agnieszką Radwańską i V. Azarenką w 2012 roku. Mowa oczywiście o pojedynkach wygranych. Wtedy przegrała co najmniej 6 gemów.



by ѕcøtrateɀ​
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
S. Williams - D. Gavrilova - under 16,5 (1,66)✅
Bet365

Właśnie zauważyłem ciekawą linie gemową i na to spotkanie. Mecz się rozpocznie zaraz więc oszczędzę rozwinięcia. Zagadką jedynie jest wejście S. Williams w turniej po kontuzji jakiej nabawiła się z S. Stepehens w Melbourne. Podejrzewam jednak że skoro Williams gra to jest ok. Rywalka ma niezłe rezultaty jednak znowu ciężko porównywać rywalki do S. Williams. Daria ma 18 lat i ciężko mi sobie wyobrazić aby sprostała petardom Amerykanki. Daria popełnia sporo błędów podwójnych średnio po 4-6. Jeżeli chce konkurować z S. Williams na gemy serwis musi być bardzo skuteczny. 6:2, 6:2 to i tak maks według mnie dla tej dziewczyny. Chociaż bardziej tu widzę 6:2 6:1, albo 6:3, 6:1. Kurs w każdym razie zachęcający

by ѕcøtrateɀ​
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
malinowy 22

malinowy

Użytkownik
Kerber pogrążyła się i totalnie skompromitowała dziś w moich oczach. To jak zagrała z jaką motywacją ...po prostu rozpacz i dno totalne. Aż żal patrzeć na jej twarz było. Bez ambicji bez charakteru bez klasy. Totalne dno jak dla mnie. Po co ona w ogóle wychodziła na kort? Ona to ma na serio jednak mega mocno zrytą psychikę (bo taką ma opinie od dłuższego czasu)
Dla mnie nieprzyzwoitością było (przed meczem) by ona dziś zaliczyła kolejna wtopę w tym sezonie... oj coś czuję że ten rok zweryfikuje jej prawdziwy charakter tenisowy i wskaże realny poziom oraz miejsce w szeregu ...
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Kompromitacja, rozpacz, brak pomysłu - to się cisnęło oglądając spotkanie A. Kerber z M. Barthel. Malinowy ma rację i się podpisuje pod tym, że Niemka nie powinna w ogóle uczestniczyć w tym turnieju. Co to w ogóle miało znaczyć? Wyszła na kort poprzebijać piłkę? Moja frustracja nie jest skierowana że nie wszedł typ tłumacze z góry ponieważ od początku było wiadomo że nie należał do tych z &quot;łatwiejszych&quot; ale rozczarowanie dotyczy gry Niemki. Spotkanie wyglądało jakby było albo ustawione już w szatni albo Niemka nie chciała w ogóle walczyć. Jej mina mówiła sama za siebie. Wyglądała jakby ktoś jej zabrał ulubioną lalkę barbie. Zero walki, zero pomysłu, wstyd. Można było przegrać po walce ale nie w tak koszmarnym stylu. Oczywiście należy pochwalić Mone Barthel za długie wymiany jakie prowadziła, siłę uderzeń oraz kreowanie gry. Nic dobrego nie można powiedzieć o A. Kerber - nawet jej pogratulowanie M. Barthel zwycięstwa wyglądało jakby zaraz miała ją uderzyć rakietą. Wstyd Pani A. Kerber. Jak się nie chciało grać trzeba było dać walkowera ale pewnie szejkowie rzucili monetą.


Typy jakoś wybitnie przeciwko Czeszkom. Oczywiście przez przypadek.

Ch. McHale - L. Safarova - 1 (2,00)✅
Bet365

Dzisiejsza gra Czeszki uświadomiła mi jedno. Czeszki mają jakiś kryzys formy. Oczywiście Lucie Safarova wygrała z Greczynką która pełniła roli raczej statystyki, ponieważ nawet piłki nie potrafiła dobrze przyjąć. Strzelała we wszystkich kierunkach po podaniu Lucie. Sama Safarova zawdzięcza wiele serwisowi. W momentach kryzysowych gdzie pojawiał się break dla Greczynki funkcjonował właściwie. Jednak sama wymiana Czeszki to ruletka. Nigdy nie wiesz czy piłka przejdzie na drugą stronę lub czy Czeszka trafi w linie. Ja rozumiem że był wiatr, przeszkdzał w wyrzucaniu piłek (Greczynce jak zwykle) ale poziom gry . Safarovej był naprawdę bardzo przeciętny. Greczynka nie powinna była ugrać tylu gemów. Owszem wyszedł jej czasami serwis ale jej gra to był jeden wielki worek błędów. Piłka jak nie lądowała w siatce to na aut, a nawet w trybuny. Amerykanka tymczasem rozmontowała V. Dushevine która też regularnością odbić nie powala, jednak forma McHale przekonuje mnie zdecydowanie bardziej niż Czeszki. Skoro kurs jest na nią wyższy - biorę.

S. Stephens - K. Zakopoleva - 1 (1,30)⛔
bet365

Kurs leci w dół więc lepiej łapać. S. Stephans chyba nie trzeba przedstawiać - wystarczy obejrzeć jej grę chociażby podczas Melbourne. Szybkość, mocny serwis, agresywna gra. Ciesze się że K. Zakopoleva w końcu wygrała jakiś mecz nawet jeżeli kosztem kontuzji (oczywiście droczę się, ponieważ Czeszka wygrywa ale w kratkę.) - jednak czeka ją teraz spotkanie z katem S. Williams z Melbourne. Turniej oczywiście inny, jednak także na hardzie. Patrząc na wyniki S. Stephans, to nie widać aby Amerykanka spuściła z tonu. Sądzę że wypunktuje K. Zakopoleva i awansuje do kolejnej rundy. Możliwe że na trzy sety ale powinna wygrać, ponieważ umiejętności, a przede wszystkim forma stoją po jej stronie. Może też za mocno napisane. Powiedzmy że K. Zakopoleva na Dohe formę też chwyciła - ale regularność jej stoi pod wielkim znakiem zapytania.

P. Kvitova - E. Makarova - 2 (2.00) ZWROT
bet365

Tutaj wiele pisać nie będę. Może powiem tak żeby nie urażać Petry. E. Makarova częściej trafia w kort niż Czeszka. Czeszka w Fed Cup mogła pokonać nawet R. Federera i tak nie zmieni to faktu że ten turniej jest traktowany z boku, i nie ma według mnie poważnego odniesienia do normalnych rozgrywek WTA. Nie chodzi o to aby szukać koniecznie typów przeciwko Petrze ale prawda jest taka że Rosjanka jest w gazie na hardach w tym roku. Rozprawiła się ze swoją pierwszą rywalką bardzo szybko. Co Petra może jej zaproponować? No powiedzmy Czeszka zje dobrze i się wyśpi. Może będzie mniej wyrzucać piłek, może nawet serwis jakoś będzie hulać. Może zacznie przebijać piłki dłużej jak 3-4 razy. Może będzie miała swój dzień i zacznie wszystko trafiać z returnu. A ma przecież potężne uderzenie. Teraz spójrzmy ile jest tych przypuszczeń. Nie ma elementu jakiego możemy być pewni jutro po jej grze, no może to że że jest nieobliczalna. Nieobliczalność jest jej bronią jak i autodestrukcją. Jak Patra będzie miała dobry dzień wygra, jak nie wątpię. Rosjanka zbyt solidnie gra aby Czeszka wystukała ją jej błędami, ponieważ śmiem twierdzić że sama Petra będzie robić ich więcej.

R. Vinci - U. Radwańska - 1 (1,22)⛔
Bet365

Czekam cały czas na całą paletę kursów jednak sam win na Włoszkę wygląda zachęcająco. Włoszka ma większy warsztat techniczny, większą regularność od Polki i forma jest nadal niezła. Co gra junior Radwańska w tej chwili dobrze wiemy na podstawie ostatnich spotkań wyłącznie oprócz tego ostatniego. Nie było niestety podglądu jednak proszę się nie sugerować efektownym wynikiem ponieważ rywalka naprawdę wysokich lotów nie była.. Nie bawię się tutaj w sety ponieważ sama Włoszka miewa zastoje ostatnio i pogrywa sobie na trzy sety nawet ze słabszymi rywalkami więc zwykły win na nią powinien być może nie inwestycją dnia ale bo ja wiem do AKO jak najbardziej.

by ѕcøtrateɀ​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wmarczyk10 64

wmarczyk10

Użytkownik
Turniej w Doha 2 runda pań biorę pod lupę mecz Stosur : Niculescu.
Zobaczyłem kurs na to spotkanie i od razu się przeraziłem, 1,72 na Australijkę? To prawda nie jest obecnie w świetnej formie jednak to nadal ta sama Sam która potrafi grać tenis na miarę TOP 10. H2H 3:0 na korzyść Stosur. Czy ostatnia słaba forma Australijki to argument żeby wystawiać taki kurs? Biorę go z pocałowaniem dłoni. Średnio grająca Niculesku nie wygra ze średnio grającą Samanthą, która przypominam w tamtym roku w tym turnieju grała w finale (w ćwierćfinale pokonująć Rumunke 2:1). Wszystko przemawia na korzyść mojego typu także brać teraz 1.72 bo jutro może być nawet 1.4.
TYP: SAMANTRA STORUR WYGRA MECZ - KURS: 1.72✅✅✅
Gratuluje i pozdrawiam znawców i fanatyków talentu Niculescu.
 
lothar 251

lothar

Użytkownik
Ch. McHale - L. Safarova - 1 (2,00)
Bet365

Dzisiejsza gra Czeszki uświadomiła mi jedno. Czeszki mają jakiś kryzys formy. Oczywiście Lucie Safarova wygrała z Greczynką która pełniła roli raczej statystyki, ponieważ nawet piłki nie potrafiła dobrze przyjąć. Strzelała we wszystkich kierunkach po podaniu Lucie. Sama Safarova zawdzięcza wiele serwisowi. W momentach kryzysowych gdzie pojawiał się break dla Greczynki funkcjonował właściwie. Jednak sama wymiana Czeszki to ruletka. Nigdy nie wiesz czy piłka przejdzie na drugą stronę lub czy Czeszka trafi w linie. Ja rozumiem że był wiatr, przeszkdzał w wyrzucaniu piłek (Greczynce jak zwykle) ale poziom gry . Safarovej był naprawdę bardzo przeciętny. Greczynka nie powinna była ugrać tylu gemów. Owszem wyszedł jej czasami serwis ale jej gra to był jeden wielki worek błędów. Piłka jak nie lądowała w siatce to na aut, a nawet w trybuny. Amerykanka tymczasem rozmontowała V. Dushevine która też regularnością odbić nie powala, jednak forma McHale przekonuje mnie zdecydowanie bardziej niż Czeszki. Skoro kurs jest na nią wyższy - biorę.

S. Stephens - K. Zakopoleva - 1 (1,30) bet365

Kurs leci w dół więc lepiej łapać. S. Stephans chyba nie trzeba przedstawiać - wystarczy obejrzeć jej grę chociażby podczas Melbourne. Szybkość, mocny serwis, agresywna gra. Ciesze się że K. Zakopoleva w końcu wygrała jakiś mecz nawet jeżeli kosztem kontuzji (oczywiście droczę się, ponieważ Czeszka wygrywa ale w kratkę.) - jednak czeka ją teraz spotkanie z katem S. Williams z Melbourne. Turniej oczywiście inny, jednak także na hardzie. Patrząc na wyniki S. Stephans, to nie widać aby Amerykanka spuściła z tonu. Sądzę że wypunktuje K. Zakopoleva i awansuje do kolejnej rundy. Możliwe że na trzy sety ale powinna wygrać, ponieważ umiejętności, a przede wszystkim forma stoją po jej stronie. Może też za mocno napisane. Powiedzmy że K. Zakopoleva na Dohe formę też chwyciła - ale regularność jej stoi pod wielkim znakiem zapytania.

P. Kvitova - E. Makarova - 2 (2.00)
bet365

Tutaj wiele pisać nie będę. Może powiem tak żeby nie urażać Petry. E. Makarova częściej trafia w kort niż Czeszka. Czeszka w Fed Cup mogła pokonać nawet R. Federera i tak nie zmieni to faktu że ten turniej jest traktowany z boku, i nie ma według mnie poważnego odniesienia do normalnych rozgrywek WTA. Nie chodzi o to aby szukać koniecznie typów przeciwko Petrze ale prawda jest taka że Rosjanka jest w gazie na hardach w tym roku. Rozprawiła się ze swoją pierwszą rywalką bardzo szybko. Co Petra może jej zaproponować? No powiedzmy Czeszka zje dobrze i się wyśpi. Może będzie mniej wyrzucać piłek, może nawet serwis jakoś będzie hulać. Może zacznie przebijać piłki dłużej jak 3-4 razy. Może będzie miała swój dzień i zacznie wszystko trafiać z returnu. A ma przecież potężne uderzenie. Teraz spójrzmy ile jest tych przypuszczeń. Nie ma elementu jakiego możemy być pewni jutro po jej grze, no może to że że jest nieobliczalna. Nieobliczalność jest jej bronią jak i autodestrukcją. Jak Patra będzie miała dobry dzień wygra, jak nie wątpię. Rosjanka zbyt solidnie gra aby Czeszka wystukała ją jej błędami, ponieważ śmiem twierdzić że sama Petra będzie robić ich więcej.
Dziś ponownie jak wczoraj ze względu na brak czasu podeprę się analizami Scotrateza.
Ch. McHale - L. Safarova - 1 (2,00) izi ✅
Bet365
Popieram typ na młodą Amerykankę. Ostatnio McHale wydaje się być w niezłej formie, być może wyniki nie do końca to odzwierciedlają ale jej gra wygląda ciekawie (wygrana z Parmentier w Paryżu i walka jak równy z równym w pierwszym secie spotkania z Bartoli). Safarova natomiast zraziła mnie dość mocno do siebie i swojej gry podczas AO i spotkania z Serbką Bojaną Jovanovski, żal było patrzeć na to co Lucie wyprawia miała 4:2 w pierwszym secie i serwis, przegrała seta, w drugim szybko dała się przełamać, Jovanovski miała 5:3 i serwis, Czeszka złamała na 5:4, niestety nie potrafiła utrzymać swojego podania popełniając 4 UE w tym gemie. Tak właśnie wygląda gra Czeszki, jak trafia to wszystko fajnie, gorzej jak przeciwnik utrzymuje piłkę w korcie dłużej, wtedy szuka kończących co często kończy się w połowie siatki lub za końcową linią. Amerykanka prezentuje podobny styl gry do Jovanovski dużo przebijania, trzymanie wymiany zmuszenie przeciwnika do błędu. Moim zdaniem Czeszka nie wytrzyma dzisiaj. Dodatkowo w zeszłym roku w AO górą była Amerykanka 2:0 (6:2, 6:4)

S. Stephens - K. Zakopoleva - 1 (1,30) ⛔ ehh... te pewniaki 13-tego :? ale jak się nie trzyma własnego serwisu przy 6:5 w trzecim to tak się to mści...
bet365
Tutaj nie ma co się rozpisywać, jeden z większych pewniaków (nie przepadam za tym słowem) dzisiejszego dnia. Kurs na pewno będzie spadał. Stephens największe objawienie tegorocznego AO, w którym odprawiła pretendentkę do tytułu S.Williams. Czeszka bardzo chimeryczna, podobnie jak jej koleżanka z reprezentacji opisana powyżej, strzela z końcowej linii ile fabryka dała i znów jak trafi to jest fajnie, jak przestanie to jest to kopalnia błędów dla przeciwniczek, dodatkowo słaby drugi serwis , lubi robić dużo DF .

P. Kvitova - E. Makarova Dla mnie NO BET. Obie leworęczne, obie lubiące popełniać mnóstwo błędów, ale jak zaczną trafiać to nie ma z czego zbierać. Dla mnie coin-flip 50/50.

Jeżeli chodzi o mecz Vinci- U.Radwańska to kurs 1.22 nie jest dla mnie atrakcyjny dla tego nie gram. Włoszka zdecydowaną faworytką.

Turniej w Doha 2 runda pań biorę pod lupę mecz Stosur : Niculescu.

Zobaczyłem kurs na to spotkanie i od razu się przeraziłem, 1,72 na Australijkę? To prawda nie jest obecnie w świetnej formie jednak to nadal ta sama Sam która potrafi grać tenis na miarę TOP 10. H2H 3:0 na korzyść Stosur. Czy ostatnia słaba forma Australijki to argument żeby wystawiać taki kurs? Biorę go z pocałowaniem dłoni. Średnio grająca Niculesku nie wygra ze średnio grającą Samanthą, która przypominam w tamtym roku w tym turnieju grała w finale (w ćwierćfinale pokonująć Rumunke 2:1). Wszystko przemawia na korzyść mojego typu także brać teraz 1.72 bo jutro może być nawet 1.4.

TYP: SAMANTRA STORUR WYGRA MECZ - KURS: 1.72
Kolego odsyłam do ostatniego meczu Stosur w Pucharze Federacji z Kvitovą, nie wiem ile w tym było olewki bo wynik ostatecznej rywalizacji drużyn był już znany przed meczem, ale moim zdaniem Samatha powinna szukać meczów w których mogłaby odbudować swoją formę. Bo jak na razie w tym roku to bida z nędzą porażki z przeciwniczkami które powinna zjadać na śniadanie ( Arvidsson, Zheng, Safarova, Kvitova) na prawdę nie przynosi to chluby zawodniczce która jeszcze kilka miesięcy temu grała w finale RG. Rumunka jest niewygodną przeciwniczką, gra techniczny tenis, cięty forehand, często zmienia rotację. Być może Stosur to wygra, ale ja przestrzegam przed inwestowaniem hajsu w ten mecz, szkoda nerwów, a 1.72 to dla mnie żadne value przy takiej grze Australijki.

edit: Po skończeniu analizy kursy na McHale 1,72-2,00 Safarova
 
borys_91 1

borys_91

Użytkownik
Pograłem już w stronę Makarovej, ale znalazłem informacje, że na ostatnim Fed Cup&#39;ie miała jakieś problemy ze stopą i że dziś może nie być w pełni sprawna. Macie panowie jakieś informacje z rzetelnego źródła na ten temat? Może ktoś oglądał jej weekendowe mecze z Japonkami i wie coś więcej?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom