>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Doha, 11-17.02.2013

Status
Zamknięty.
lothar 251

lothar

Użytkownik
Piszesz o żenującej formie, o problemie z utrzymaniem podania przez Kvitovą...a jak sprawa wyglądała we wczorajszym meczu Petrovej? W pierwszym secie na 5 własnych podań, 4 przełamania...w kolejnym wprawdzie tylko raz oddała podanie a w kolejnym już 2 razy...trochę obiektywizmu...
Staram się być obiektywny w swoich analizach. Ten typ jest typowo przeciwko Kvitovej bo jest w żenującej formie, takie mam zdanie i uważam, że Petrova ma szansę powalczyć. Jeżeli nie podoba Ci się to co piszę użyj opcji ignoruj i problem będzie załatwiony, albo napisz coś sam, chętnie poczytam. Pozdrawiam
 
T 19

tenis1976

Użytkownik
Lothar wlasnie nam tu chodzi o obiektywizm i argumenty..Dodam tylko zupelnie personalnie ze jesli juz gram to przeciw Petrowej ktora lubi sie obrazic na tenis zwlaszcza grajac ze slabeuszem gdzie mozna zlapac i 4.00 kurs...A Kvitova tez nic nie gra teraz podzielam ta opinie.Omijam z daleka ten mecz bo obie maja kaprysy..
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Nie wydaje mi sie aby Barthel zagrala na podobnym poziomie z Wozniacki jak z Kerber poprostu nie jestem w stanie sobie tego wyobrazic aby Caroline gubila sie w grze jak kerber walila co 2 pilke w siatke i czekala na blad barthel,Caroline umie prowadzic dlugieee wymiany z glebi kortu i tym moze wykonczyc niemke ,umowmy sie w ostatnim meczu Barthel grala na wysokim poziomie poniewaz Kerber od samego poczatku do konca jej na to pozwalala.Szykuja sie 3 sety w ktorych zwyciezko powinna wyjsc Dunka
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Ja bym się od meczu Kvitovej z Petrovą trzymał z daleka. Widziałem obie w tym turnieju i delikatnie mówiąc są pod kreską. Fakt, że Makarova wczoraj nie była w pełni sił i pewnie dlatego mamy Petrę w kolejnej rundzie, ale zauważyłem, że z returnem już nie jest u niej tak fatalnie jak było to ostatnio i nie rzuca już tymi piłkami po autach jak wcześniej. Petrova z kolei gra tak jakby od niechcenia. Myślę, że dużo będzie zależeć od formy dnia obu pań. Choć tego nie gram to delikatnie skłaniałbym się ku Czeszce.

wnioskuje ze nie ogladales meczu z makarova....byl to najlepszy mecz na tym turnieju jesli chodzi o poziom, bombu szly az milo, Kvitova abrdzo duzo Winnerow, owszem bledy tez sie zdazaly...ale to normalne jak sie nie puszcza balonikow. Po makarovej nie bylo widac ze przeszkadza jej kontuzja, zeszla pewnie zeby nie poglebiac,
A jak widze granie przeciwko kvitovej kazde jej spotkanie to masa milionerow tu pewnie juz jest...

Powodzenia
 
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
Staram się być obiektywny w swoich analizach. Ten typ jest typowo przeciwko Kvitovej bo jest w żenującej formie, takie mam zdanie i uważam, że Petrova ma szansę powalczyć. Jeżeli nie podoba Ci się to co piszę użyj opcji ignoruj i problem będzie załatwiony, albo napisz coś sam, chętnie poczytam. Pozdrawiam
nie musisz od razu się tak unosić ???? mnie nie chodzi o to, żeby &quot;dowalić&quot; się do Twojej analizy, tylko o to, że piszesz, że Kvitova jest w żenującej formie...a w takim razie w jakiej jest Petrova? Turniej w Sydney porażka w pierwszej rundzie z Vinci 0-2...Australian Open porażka w pierwszej rundzie z Date Krumm 0-2 i co lepsze w gemach było 2-6, 0-6...no comment...w tym turnieju dopiero przyzwoicie zagrała z Hlavackova ale z Hsieh już szło strasznie pod górkę...Petra też nie ma rewelacyjnego początku sezonu bo 2 runda w Brisbane, Australian Open i Paryżu i porażka w 1 rundzie w Sydney...ale już ostatnio w Fed Cup dwa dośćprzyzwoite spotkania i wygrane z Gajdasova i Stosur...trudno na pewno tutaj wskazać faworytkę bo to są tylko kobiety...jak dla mnie w tym spotkaniu no bet...jednak jeśli miałbym kogoś na siłę szukać to byłaby to Czeszka...
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
nie musisz od razu się tak unosić ???? mnie nie chodzi o to, żeby &quot;dowalić&quot; się do Twojej analizy, tylko o to, że piszesz, że Kvitova jest w żenującej formie...a w takim razie w jakiej jest Petrova? Turniej w Sydney porażka w pierwszej rundzie z Vinci 0-2...Australian Open porażka w pierwszej rundzie z Date Krumm 0-2 i co lepsze w gemach było 2-6, 0-6...no comment...w tym turnieju dopiero przyzwoicie zagrała z Hlavackova ale z Hsieh już szło strasznie pod górkę...Petra też nie ma rewelacyjnego początku sezonu bo 2 runda w Brisbane, Australian Open i Paryżu i porażka w 1 rundzie w Sydney...ale już ostatnio w Fed Cup dwa dośćprzyzwoite spotkania i wygrane z Gajdasova i Stosur...trudno na pewno tutaj wskazać faworytkę bo to są tylko kobiety...jak dla mnie w tym spotkaniu no bet...jednak jeśli miałbym kogoś na siłę szukać to byłaby to Czeszka...
Ale ja nie mam analizy ;)

tylko robi sie masowka od poczatku sezonu przeciwko Kvitovej,Stosur i Wozniackiej.....moze to zmylic graczy ktorzy graja sporadycznie,nie ogladaja meczy. Robi sie to samo co przed IO w Kitzbuhel( czy jakos tak) dzien w dzien kazdy pisal i gral ten jedzie na olimiade i przegra...to samo jest teraz. to nijak sie ma do analizy i doradzenia innym.

Myle sie??
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Aż śmiech bierze od tych znaffców którzy typują dziś zwycięstwo Dunki. Tak jak pisałem już klika razy Wozniacki i Radwańska to dwie przybijaczki które tylko dzięki nieporadności po drugiej stronie kortu mogą wygrywać mecze.

Stawiajcie na Barthel i liczcie kasę nie przejmujcie się tymi znafffcami którzy grają w stronę Wozniacki.
Oby Bukmacherzy nie policzyli Twoich. Twój post jest na poziomie gimnazjum kolego. Trochę szacunku do innych. Takie posty jak Twoje należy tępić i nie dlatego że typ który podajesz ma duże szanse niepowodzenia, bo to normalne się mylić ale sposób w jaki to piszesz jest absurdalny. Pomijam brak szacunku do innych. Sugerujesz tu lokatę 100% nie pozostawiając szans dla Dunki co skutkuje tym że osoby które się nie znają na tenisie własnie zagrali grubo, a teraz przeżywają dramat. Gratuluje. Mam nadzieje że trochę pokory się nauczysz jeżeli Mona przegra. Tak jak pisałem to 50/50.
 
hooh34 23

hooh34

Użytkownik
Oby Bukmacherzy nie policzyli Twoich. Twój post jest na poziomie gimnazjum kolego. Trochę szacunku do innych. Takie posty jak Twoje należy tępić i nie dlatego że typ który podajesz ma duże szanse niepowodzenia, bo to normalne się mylić ale sposób w jaki to piszesz jest absurdalny. Pomijam brak szacunku do innych. Sugerujesz tu lokatę 100% nie pozostawiając szans dla Dunki co skutkuje tym że osoby które się nie znają na tenisie własnie zagrali grubo, a teraz przeżywają dramat. Gratuluje. Mam nadzieje że trochę pokory się nauczysz jeżeli Mona przegra. Tak jak pisałem to 50/50.
Sory ale nie rozumiem do czego pijesz...
Nigdzie nie napisałem to to lokata bankowa więc proszę nie wmawiać mi czegoś co nie padło. Druga sprawa to wszystko co było zawarte w mojej analizie pokryło się w meczu w 100% Barthel trafiała w kort=Dunka bez szans, Barthel waliła po outach=Wozniacka darmowe punkty a to że bardziej spodziewałem się pierwszej opcji niż drugiej a w meczu było inaczej ciężko było przewidzieć bo dziś Barthel wyglądała na zrezygnowaną.

christopher48 // Proszę o skończenie tej dyskusji, ponieważ prowadzi ona do niepotrzebnych przepychanek słownych, co skutkuje sporą ilością usuniętych postów. Pozdrawiam.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
K. Zakopalova - M. Sharapova - pierwszy set over 8,5 (2.00)✅
Bet365

Po obejrzeniu pierwszych dzisiejszych spotkań stwierdziłem że nie sposób przejść jednak obok tego typu. Dlaczego teraz? A no wyjaśniam. Wiatr na kortach rozdaje sporo punktów, a nie jest tajemnicą że Maria Sharapova nie umie sobie radzić w trudnych warunkach. W pierwszym spotkaniu Maria nie zachwyciła a under gemowy który zaproponowałem wszedł szczęśliwie. Dlaczego? Maria sporo piłek wyrzucała. Owszem, Francuzka prowadziła mądrze wymiany z Rosjanką i nie poddawała się presji, co nie zmienia faktu że Rosjanka popełniała błędy jakich nie widziałem u niej w Melborune. Nie wiem na ile wpłynął na to wiatr w Doha, na ile brak świeżości, ale skoro wiatr wieje nadal a Klara pokonała wczoraj S. Stephans śmiem twierdzić że forma u Czeszki jest. Więc nawet jeżeli wczoraj po dramatycznej 3 setówce nie będzie miała wystarczająco dużo sił na dzisiejszy pojedynek, to uważam że na pewno nie zabraknie ich na pierwszego seta. Statystyki między obiema zawodniczkami pokazują jasno że Marii Sharapovej nie leży Zakopaleva. Grały ze sobą cztery razy i trzy razy pierwszy set kończył się wynikiem 6:4, z tego raz na hardzie. Jedyny raz kiedy nie została złamana bariera 9 gemów był to turniej na trawie, wtedy było 6:2. Jak wiemy nie każdy potrafi grać na trawie. Uważam że kurs 2.00 jest atrakcyjny w tym przypadku. Jak to się mówi, a nóż widelec zwłaszcza że Maria nie powala.



by ѕcøtrateɀ​
 
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis- WTA Doha debel kobiet
Spotkanie: Garcia C./Mchale C.- Hantuchova D./Medina Garrigues A.
Typ: Garcia C./Mchale C.
Kurs: 4,00
Bukmacher: bet365
Analiza:

Okoł godziny 18 dojdzie do bardzo fajnego pojedynku w turnieju WTA w Doha w deblu pań gdzie Francusko-Amerykański debel Garcia C./Mchale C. spotka się ze Słowacko-Hiszpańską parą Hantuchova D./Medina Garrigues A.. Na początku trzeba powiedzieć jasno, że oba deble nie grają ze sobą na codzień w deblu. Wprawdzie debel Hantuchova D./Medina Garrigues A.grały ze sobą w tamtym roku w New Heaven gdzie odpadły w 1 rundzie, w tym sezonie w Australian Open i również porażka w pierwszej rundzie. W tym turnieju odprawiły w pierwszej rundzie Huber/Hsieh, czyli debel też nie mający ze sobą nic wspólnego. Garcia C./Mchale C.zagrały fajne zawody z Dusheviną/Jankovic i pokonały je w pierwszej rundzie bez straty seta mimo, że również stawiane były w roli zdecydowanie słabszego debla. Typ również popieram tym, że Mchale wprawdzie dzisiaj grała w singlu ale długo nie pograła ulegając Azarence 6-0,6-0. Hantuchova ciągle na korcie i gra 3 set z Errani a więc na pewno będzie dużo bardziej zmęczona. Jak dla mnie warto spróbować.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Radwańska - Wozniacki @ 2.90
Dunka lepsza w defensywie, lepsza w ofensywie. Lepszy serwis, mocniejsza fizycznie. Forma też bardzo dobra. H2H 5:3 na jej korzyść. Po prostu promocja, ale spokojnie możecie jeszcze poczekać bo kurs sobie rośnie ????
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Radwańska - Wozniacki @ 2.90

Dunka lepsza w defensywie, lepsza w ofensywie. Lepszy serwis, mocniejsza fizycznie. Forma też bardzo dobra. H2H 5:3 na jej korzyść. Po prostu promocja, ale spokojnie możecie jeszcze poczekać bo kurs sobie rośnie ????
Dobre prowo. :cool:

Nie przepadam za Polką, ale jutro powinna na spokojnie wygrać. Karolina jest w tym roku słabiutka. Gdy Cirstea i Barthel grały swoje to nie miała czego szukać. Dziś Niemka zagrała słabiutko. Kurs na Polkę nie rozpieszcza ale jest adekwatny. H2h 3-5 ale 2 ostatnie spotkania wygrała Radwańska. Handi gemowe -3,5 @1,87 do grania. Dunka jest w słabej dyspozycji, styl obie Panie mają podobny ale więcej atutów po stronie Agnieszki - zwłaszcza w ofensywie. Serwis także na korzyść Polki, znacznie poprawiła ten element. Tak jak wspominałem nie darzę wielką sympatią naszej Isi, dużo bardziej wolę Karo jednak obiektywnie i z dużym przekonaniem postawie jutro na Radwańską.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
No z tym graniem na Dunkę to nie jest zły pomysł jednak mnie Caro nie przekonuje na tyle aby wygrać z Agnieszką, no ale kursy nie są adekwatne do ryzyka u Polki więc warto poszukać małej sensacji. Mona Barthel zagrała przeciętnie. Dunka nie potrafi utrzymać serwisu. Radwańska pod tym względem spisuje się lepiej. Polka bardziej myśli na korcie i od dłuższego czasu uważam że ma na nią patent. Sama gra Polki rewelacyjna nie jest. Wszystko wskazuje na to że będzie to bardzo długie spotkanie. Obie defensorki obie będą bić się o każdy punkt. Dunka jest w lepszej dyspozycji niż ostatnio. Polka miała problemy z A. Ivanovic w drugim secie i gdyby nie słaba główka Serbki zobaczylibyśmy set numer 3. Caro tymczasem już notuje drugi tibreak w rzędu. S. Cirstea byłą bardzo blisko ogrania ją w pierwszym secie. Gdyby M. Barthel ograła w pierwszym secie C. Wozniacka również mogłoby być różnie. Granie na Dunkę jest trochę na wyrost. Spójrzmy na coś innego. Agnieszka ostatnio zagrała 3 sety 26 października w 2012 roku. Od tamtego czasu wszystkie jej pojedynki kończą się w dwóch. Rywalka jutro idealna na długą batalie. Obie grają w tej chwili podobnie. Ciężko ocenić która z nich wygra ale skoro buki dają już 2,62 i więcej na Dunkę, to czemu nie. Szanse są całkiem całkiem.

A. Radwańska - C. Wozniacka - over 21,5 gemów (1,83)⛔
Bet365

Z racji tego że kurs jest atrakcyjny a szanse C. Wozniackiej są mniej więcej w okolicach 50%

A. Radwańska C. Wozniacka - 2 (2,62)⛔
Bet365
S. Williams - P. Kvitova 2:0 (1,36)⛔
Bwin

Petra Kvitova wymęczyła wczoraj zwycięstwo nad N. Petrova. Obie zagrały delikatnie mówiąc słabo. Serena Williams tymczasem mając lekkie przeziębienie co było widać na korcie bardzo szybko się rozprawiła z młodą Radwańską która nie wiem w jaki sposób pokonała R. Vinci. Serena Williams ma zastoje jak za łatwo idzie. Przykładem jest drugi set z U. Radwańską. Amerykanka dała się przełamać Polce której nic nie wychodziło. Dzisiaj motywacja będzie większa ponieważ P. Kvitova nawet jeżeli nie gra na przyzwoitym poziomie to przynajmniej nazwiskiem straszy. Serwis Petry leży więc Amerykanka nie będzie miała problemu z returnowaniem. Jeżeli Serena będzie serwować na swoim dobrym poziomie to i Czeszka swoimi strzałami wiele nie ugra. Kurs na 2:0 to jakieś nie porozumienie w każdym razie.

by ѕcøtrateɀ​
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Ważna informacja (o której zapewne większość wie, ale może nie wszyscy) dotycząca Sereny Williams:
http://www.sportowefakty.pl/tenis/339449/wta-ad-dauha-urszula-radwanska-bez-szans-w-starciu-z-serena-williams
(...) W ćwierćfinale 15-krotna mistrzyni Wielkiego Szlema zmierzy się z oznaczoną numerem siódmym Czeszką Petra Kvitovą. Jeśli Amerykanka wygra ten pojedynek, to w poniedziałek zostanie nową liderką światowego rankingu. (...)

&quot;Wirtualny&quot; ranking WTA: http://www.tennis4wta.com/Siralama/s1_50.html
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Radwańska vs Wozniacki
over 21,5 gemów ⛔⛔⛔
Unibet
2,05

e: 20 gemów, oj Karolina, Karolina, jak można było tak spaprać 2. seta

Wyżej wspomniał o tym typie kolega scotratez, ja popieram, a na dodatek dziś dostałem lepszy kurs.
Zacznijmy od tego, że spodziewam się 3 setów, które dają bankowy win, ale nawet przy 2 wyrównanych setach mamy szanse na powodzenie (np: 6:3, 7:6). Aga nie gra dobrze, po prostu gra przyzwoicie co starczyło na Rodionovą i Ivanovic. W drugim secie z Serbką była już jednak pod ścianą i tylko psychika Any zawiodła i uratowała Polkę (ładna Serbka miała serving for set). Widać lekkie zmęczenie Polki, którego obawiał się trener Wiktorowski po meczach kadry. Caro gra nieźle, a przede wszystkim widać, że jej zależy i walczy, nawet jak ma tarapaty i tie breaki.Znają się doskonale, więc nie sugeruję ę H2H, który po prostu odzwierciedla aktualną formę. In plus dla Dunki może być ten straszny wiatr - Karolina jest mocniejsza fizycznie, a te niektóre serwisy Agi w tych warunkach proszą się o mocny return.
 
jasmin_bogow 1,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Ja dzisiaj lapie baardzo wysoki kurs na Stosur... wiekszosc zapewne to wysmieje, w normalnych warunkach i ja bym nawet nad tym nie myslal, ale... no tak, Sharapova nie gra jakos fenomenalnie w tym turnieju, to co pokazuje nie jest szczytem jej umiejetnosci i mozliwosci. Stosur gra po Stosurowemu, tzn wymecza wszystkie swoje wygrane, ale jednak wygrywa. Od dluzszego czasu Australijka jest cieniem samej siebie, jednak warto wziac pod uwage kilka faktorow - primo Sammy na pewno jest zmobilizowana na ten turniej, bo ma tu od groma punktow do obrony ( rok temu siegnela finalu ) secundo dotychczas pokonala ( teoretycznie ale i chyba praktycznie ) przeciwniczki trudniejsze niz miala Sharapova - Niculescu i Kuze - a byla stawiana jako przegrana w obu tych przypadkach.

Podsumowujac Stosur gra swoje - wiele pilek psuje, ale tez potrafi wygrac i wymeczyc te swoje mecze. Nie twierdzi, ze Sammy to na pewno wygra, rownie dobrze mecz moze skonczyc sie szybkim 2:0 dla Sharapovej, ale, ale... jest kilka rzeczy ktore przemawiaja tu za Stosur a do tego dochodzi kurs 6 jaki oferuje bodajze Pinnacle. Value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
strzala 377

strzala

Użytkownik
Radwańska vs Wozniacki
over 21,5 gemów
Unibet
2,05

Wyżej wspomniał o tym typie kolega scotratez, ja popieram, a na dodatek dziś dostałem lepszy kurs.
Zacznijmy od tego, że spodziewam się 3 setów, które dają bankowy win
6:0, 1:6, 1:6 policz czy aby na pewno over pokryty ;)? Chociaż oczywiście bardzo mało wątpliwy taki wynik, no ale nie można pisać że dają bankowo win trzy sety, bo tenis potrafi zaskakiwać ????
Ale typ popieram, już serio pisząc. Dwie najlepsze zawodniczki pod względem defensywy, wydaje się że Carolina zaczyna wracać na właściwe tory ( no o top1 może pomarzyć ale top10 w zasięgu jak najbardziej ). Szykuje się wyrównane i zapewne długie starcie. Będzie ciekawie.
PS. Bardzo fajnie że mecze Iśki pokazują na TVP2. Nareszcie tenis trafia do szerszej publiczności a mamy czołową zawodniczkę, elegancko że tenis staje się coraz bardziej popularny.
 
pawczak9 76

pawczak9

Użytkownik
Radwanska 1.40
Nie widze innego rozwiazania jak zwyciestwo naszej rodaczki. Forma agi wyraznie ustabilizowala sie na odpowiednim poziomie, mecz z Ivanovic pod kontrola mimo swietnej gry serbki w drugim secie. Wozniacki zdecydowanie przeciwnie forma waha sie duzo niepewnych zagran. Bedzie sporo przebijania, jak zawsze w meczu tych pań jednak jestem zdania ze Aga wyjdzie zwyciesko, to nie jest ta sama Wozniacki jak jeszcze 2 lata temu, jej forma obecnie jest zdecydowanie na nizszym poziomie, a forma Agi od tatmego czasu moim zdaniem wzrosla. Dodatkowa mobilizacja to mecz w TVP2 i mozliwosc pokazania sie szerszemu gronu rodaków...
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Jaka swietna gra Ivanovic? To Ivanovic dala ciala tak jak potrafi dac ciala i przegrala wygrany set! Gdyby doszlo do trzysetowki to serbka pewnie wygralaby ten mecz! Ja widzialem slaba gre serbki w pierwszym secie, a w drugim secie poprawila sie i powinna wygrac, bo Radwanska spuchla! Dunka gra natomiast lepiej niz w tamtym sezonie i jesli zagra dzisiaj tak jak wczoraj czy dzien wczesniej to pewnie wygra i dzis! Ja spodziewam sie dlugiego spotkania i gram takie cos:
Buk: Pinnacle
Radwanska - Wozniacki - over 20, kurs: 1.76
Gdybym mial wiecej funduszy to bym na Wozniacka zaryzykowal! Nie spodziewam sie dzisiaj krotkiego spotkania, a Radwanska wygladala wczoraj w drugim secie naprawde blado...
To jest tez ciekawe:
Wozniacki - (+4.5), kurs: 1.59
 
pawczak9 76

pawczak9

Użytkownik
Piszesz głupoty... TAK świetna gra Ivanovic w porównianiu z pierwszym setem, wchodził serwis i odważna gra zaprocentowała. Fakt była blisko wygrania 2 seta, ale jednak nie wygrała, dzięki temu że Aga opanowała nerwy i była pewna swojej formy. A gdybanie co by było gdyby zostaw dla siebie.
pozdrawaim i trzymam kciuki za Age
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom