>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Doha, 11-17.02.2013

Status
Zamknięty.
macu90 20

macu90

Użytkownik
Azarenka nie gra nic nadzwyczajnego? Wczoraj Radwańska grała naprawdę solidnie a pozycja Viki ani razu nie była zagrożona. Może ja nie pamiętam wielkiej formy Białorusinki sprzed lat, ale według mnie, niewiele się ona różni od teraźniejszej (że nie zmiata po 6:0, 6:0? co to za wyznacznik?!).
Inna sprawa, że czorna pewnie się zepnie, chociaż na uso też się na pewno nastawiała na pełną petardę od początku a w drugim secie wiadomo jak było.
Nie neguję typu na Serenę, ale bez &#39;pitu pitu&#39;, że Azarenka średnio. Jakby nie było to ona okazała się lepsza na AO, bo wygrała ten turniej.
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Rzeczywiście zabawnie się nam tutaj przed finałem zrobiło. O ile rozumiem jeszcze granie z +1,5 seta na Azarenkę po dość dobrym kursie, tak pisanie jak to Białorusinka rozjedzie Serenę jest śmieszne po prostu. Amerykanka jest zawodniczką po prostu lepszą i jeśli tylko zagra swoje, to Viktoria tutaj szans nie ma. H2H pokazuje to dość dobitnie, niewiele Białorusinka do tej pory ugrała w bezpośrednich konfrontacjach. Niemniej jednak przestój w grze Amerykanki może się zdarzyć, a wówczas Azarenka na pewno postara się to wykorzystać. Reasumując, przewiduję tutaj mimo wszystko wygraną Sereny choć bardzo możliwe są tutaj 3 sety. Kurs na Amerykankę atrakcyjny na pewno nie jest i jeśli już coś tutaj grać, to próbowałbym over 20,5 gema po 1.80, ewentualnie handicap 1,5 seta na Białorusinkę po 1.82 Kursy z Unibetu.
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Generalnie pojęcie &quot;formy&quot; w kobiecym tenisie jest nieco inaczej rozumiane niż u mężczyzn. Tutaj dziewczyny zmieniają swoją dyspozycję z tygodnia na tydzień, a nawet z meczu na mecz. Chociażby przykład Kvitovej, która grała w tym roku i pod koniec 2012 niesamowitą padakę, a jak zagrała z Sereną każdy widział. Na pewno ciężej jest określić, która zawodniczka jest aktualnie w lepszej dyspozycji, bo wiadomo jak to jest z kobietami, wszystko się tutaj zmienia jak w kalejdoskopie stąd też niektórzy przestrzegają przed graniem WTA ???? Kolejnym przykładem jest chociażby Sharapova na AO 2013, gdzie lała wszystkich, czasami bez straty gema, a gdy przyszedł mecz z Na Li, odpadła sprawiając jedną z większych niespodzianek tego turnieju. Co do stwierdzenia, że Stosur jest bez formy to się z tym zupełnie zgadzam, Australijka nie gra swojego tenisa, ubiegły rok, tak jak i 2011 były o niebo lepsze niż obecny. Z tym, że jak już wspomniałem, dzisiaj może być bez formy, a za tydzień może grać we finale w Dubaju. Tak to jest z dzisiejszym kobiecym tenisem, dlatego ja też zalecam ostrożne granie WTA ???? Ci którzy grali grubo Williams - Kvitova 2:0, bo wszystkie znaki na niebie na to wskazywały mogli się o tym boleśnie przekonać.
W każdym razie mecz Azarenki z Williams to jeden z tych meczów, w którym każdy scenariusz jest równie prawdopodobny. Może się to skończyć gładko dla Sereny, może w 2 setach wygrać Azarenka, ale całkiem możliwe jest też długie, ciekawe 3 setowe spotkanie. Jeśli już miałbym wybierać, to ze względu na zawyżony kurs pograłbym Viktorię (kurs ok. 3.00)
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Granie na Victorie ma tutaj największy sens z prostego względu. Serena Williams nie gra tego co grała w ubiegłym roku. A to w poprzednim roku Amerykanka łomociła wszystkie swoje rywalki. Zgadza się Azarenka również nie gra swojego tenisa i to napisałem. Nie zachwycała, przynajmniej do meczu z Polką. Ale wczoraj z Agnieszką Radwańską pokazała że jest w stanie się wzbić na wyżyny i nie chodzi o pokonanie Polki tylko w sposób w jaki Białorusinka grała. Serwis jej trzymał jak nigdy, do tego popełniała bardzo mało błędów. Prawda jest taka że przy obecnej grze Williams to Azarenka będzie rządzić w polu. Amerykankę uratować może jedynie serwis. Wczoraj z Marią miała podwójnie łatwo, ponieważ serwis wchodził a w polu Sharapova odstawiała cyrk łądując piłkę co chwilę w siatkę. Tutaj będzie inna bajka. Jeżeli Azarenka zagra z takim zaanagażowaniem jak wczoraj Amerykanka będzie w niezłych tarapatach, ponieważ w meczu z Petra Kvitova i M. Sharapova pokazała że są problemy przy dłuższych wymianach, a z Azarenką takie właśnie się szykują. 50/50 i jak najbardziej po kursie 3.00 warto próbować na Białorusinkę ponieważ kurs 1,38 na Amerykankę przy jej dyspozycji i znaku zapytania dotyczącego jej przeziębienia jest zbyt ryzykowny.
by scotratez​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom