>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Dubaj, Bogota & Memphis, 17-24.02.2013

Status
Zamknięty.
T 0

tonnyx

Użytkownik
Prawda taka, że Petra drugiego seta przegrała tylko i wyłącznie przez siebie, ale najbardziej śmieszyło mnie to ciągłe chodzenie Errani pod siatkę - chociaż i tak przy końcowej linii była bita jak małe dziecko. W trzecim secie Kvitova wróciła do dyspozycji z pierwszego i szybko rozegrała, ale trochę się wszyscy przejechaliśmy na tym -1.5 seta ???? Co myślicie o spotkaniu Erakovic z Lisicki? Obie spotkały się już w tym roku w Pattaya gdzie Lisicki wygrała, ale tam była bardziej faworyzowany i mimo wszystko seta straciła. Myślicie, że Erakovic jest w stanie powtórzyć wynik z tamtego meczu i chociaż seta ugrać? Łatwej drogi dziewczyna nie miała, ale grała genialnie. Uważam, że w nocy przy dobrej dyspozycji jest nawet w stanie ograć Lisicki.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Sabine Lisicki - Marina Erakovic
Typ: 2
Kurs: 3,30 (BetFair)
Wynik: ✅ 1-6 i krecz Lisicki (BetFair rozlicza jako wygraną)
Niemki za dużo w tym turnieju nie widziałem, ale jej tenis nie jest mi obcy. Gdy jest w gazie, to potrafi napsuć krwi kibicującym jej przeciwniczkom. Z tego co zaobserwowałem, to pewnie trzyma swoje podanie, a gorzej jest przy serwisie rywalek. Nie wiem jak Rybarikova mogła przegrać z nią w dwóch setach, mając dużą przewagę w każdym, no ale w WTA od 5-2 do seta bardzo daleka droga. Ogólnie z nią jest różnie. To czego mnie nauczyło doświadczenie, to korzystanie z takich kursów w tego typu spotkaniach, bo szansa na powodzenie jest zwykle większa, niż przewidują życzliwi oddsmakerzy. Granie na solidną tenisistkę w starciu z Sabiną dało mi zarobić wielokrotnie, to jest zawodniczka, której wiele brakuje w swojej grze do doskonałości. Oglądałem spotkanie Erakovic z Vogele i muszę przyznać, że było to niezłe widowisko, w którym przedmeczowo faworyzowałbym prędzej Szwajcarkę, a ta oberwała dość mocno, bo zdołała ugrać zaledwie 6 gemów. Podoba mi się gra Mariny, przekonała mnie do siebie. Rok temu także była tutaj w finale, świetnie się tu czuje, może teraz uda się zdobyć pierwszy w karierze tytuł dablju ti ej. Wcześniej poradziła sobie z Beck, Advidsson i Hampton, czyli także będąc w pozycji underdoga. Ciekawe jest to, że spotkały się ze sobą 4 lutego w turnieju w Pattaya i 2-1 wygrała niemiecka rakieta, a to potwierdza, że tym razem też może być zacięty bój. Czas na mały rewanż. Zaryzykuję i powierzę Erakovic trochę grosza, licząc mocno na to, że Lisicki nie będzie serwować jak natchniona i popełniać wystarczająco dużo błędów, by zejść z kortu z opuszczoną głową.
 
D 319

defox

Użytkownik
Ormaechea P @ 3.17 Pinnacle

Na jutro w oczy rzucił mi się ten typ. Nie widziałem żadnego meczu tej panny, ale ostatnie wyniki ma imponujące. Gra na swojej ulubionej nawierzchni, pokonała w tym turnieju nie byle kogo. Z drugiej strony Jankovic, przez którą dzisiaj rwałem włosy z głowy. Pierwsze podanie prawie nie istniało. Zwycięstwo zawdzięcza tylko błędom rywalki. Poprzednie wyniki również nie napawają optymizmem, Serbka jest bez formy. Ormaechea natomiast jest w gazie, polecam.
 
mouris 38

mouris

Użytkownik
Ormaechea P @ 3.17 Pinnacle

Na jutro w oczy rzucił mi się ten typ. Nie widziałem żadnego meczu tej panny, ale ostatnie wyniki ma imponujące. Gra na swojej ulubionej nawierzchni, pokonała w tym turnieju nie byle kogo. Z drugiej strony Jankovic, przez którą dzisiaj rwałem włosy z głowy. Pierwsze podanie prawie nie istniało. Zwycięstwo zawdzięcza tylko błędom rywalki. Poprzednie wyniki również nie napawają optymizmem, Serbka jest bez formy. Ormaechea natomiast jest w gazie, polecam.
Popieram z dwóch powodów:
1)Ormaechea jest w tym turnieju bardzo regularna. Poza pierwszym setem ze Schiavone w którym dopiero się &quot;rozbudzała&quot; na dalsze etapy tego turnieju.
2) Jankovic gra kichę! W półfinale, im dłużej on trwał tym słabiej grała i dosłownie cudem wygrała. We wcześniejszych postach pisałem, że brakuje jej błysku i to się sprawdza. Jeżeli przeciwniczka popełnia KARDYNALNE BŁĘDY! to to wykorzystuje. Niestety sama raczej nie prowadzi gry, gra asekuracyjnie i razi swoimi błędami.

Nawet proponuję zagrać Dw:two:0 dla Ormaechei którą widziałem od meczu ze Schiavone i jestem pełen podziwu dla młodej Argentynki w przeciwieństwie do Serbki

J.Jankovic-P.Ormaechea 2@3 bet365⛔
J.Jankovic-P.Ormaechea Dw;0:2 @ 4,5 bet365⛔


Młodą Argentynkę niestety zjadły nerwy, szkoda.Zagrała najsłabszy mecz w tym turnieju Pierwsze podanie na poziomie 40 kilku procent. Jankovic mimo słabej formy pokazała chłodniejszą głowę i wyrachowanie.Ogólnie mecz słaby
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Jelena Jankovic - Paula Ormaechea
Typ: 2
Kurs: 3,30 (BetFair)
Wynik: ⛔ 2-0
Tenisistkę z Argentyny już miałem okazję podpatrzeć jakiś czas temu i potencjał to ona ma ogromny. W tym turnieju tylko to potwierdza i moim zdaniem zasługuje na zwycięstwo. Mocno ślizgała się na krawędzi w spotkaniu z Schiavone, ale to przecież wybaczalne - wszyscy wiemy, jak dobra jest Włoszka na mączce, mimo swoich lat. Dobry mecz to był. Paula nie odpuściła, dopięła swego, konsekwencją czego jest w finale. Wczoraj także niezły półfinał w jej wykonaniu. Moim zdaniem kursy powinny być wyrównane, bo loteryjność rezultatu jest tak duża, że 3,30 to prezent (mniej ryzykowni gracze mogą kontrować po pierwszym secie). Na Knapp wczoraj był podobny odd i przegrała dopiero po tb w trzeciej partii. Jeśli chodzi o Jankovic to oglądałem dłuższe fragmenty jej poprzednich meczyków i strasznie męczy, nie błyszczy, jedyne co zauważyłem, a Serbka nie miała tego wcześniej, to większa cierpliwość, wytrzymuje przebijanki czekając na błąd rywalki, zobaczymy czy ta strategia dzisiaj będzie miała skuteczny sens. Mocno wierzę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom