>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Hobart, Sydney

Status
Zamknięty.
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Hobart International​




Category: International
Place: Hobart, Australia
Date: Jan 05 - Jan 11
Surface: Hard
Prize Money: $250,000
Official Site: http://www.hobartinternational.com.au/

Apia International Sydney​




Category: International
Place: Sydney, Australia
Date: Jan 05 - Jan 10
Surface: Hard
Prize Money: $710,000
Official Site: http://www.apiainternational.com.au/

Drabinki kwalifikacyjne:​

 
K 203

krolwta

Użytkownik
Nie ma jeszcze tematu sydney, hobart. Kwale sie zaczynaja wiec prosze moda o przeniesienie jak temat powstanie.
Hobart kwal
Burnett - Glushko
typ: Glushko 6:3 2:0 zwrot // moze to i dobrze
kurs: 1,57 bet365
Pisze juz teraz bo imo kurs poleci. 22 letnia wloszka zagra z 24 letnia izrealka ukrainskiego pochodzenia. Burnett na hardzie ma ogolny bilans 23/25 wiec nie jest to jej ulubiona nawierzchnia. Glushko 143/95. Wloszka na hardzie nie wygrala z nikim dobrym, nie zdobyla zadnego tytulu (ma ich 4 - wszystkie na ziemi). Glushko posiada tytuly na hardzie zarowno w singlu jak i w deblu (w tatmtym roku 2 tytuly singlowe na ziemi) 3 runda USO, kilka dobrych hardzistek na rozkladzie. W tym roku wloszka jeszcze nie grala, natomiast ukrainka pokonala ambitna (moze i lepsza putintseva) i przegrala z barty ktora gra w tym tygodniu bardzo dobrze. Juniorsko ukrainka byla lepsza i bardziej ograna na hardzie co zreszta widac po wynikach. Generalnie: Glushko jest duzo lepsza i powinna wygrac. Kurs jest wyzszy niz powinien byc wiec warto zagrac. GL
edit by Maders: jest już temat od dobrych kilku minut, pozdrawiam ????
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
fajny typ na Glushko, wydaję mi się że powinien wejść.
Minella 2.11 betsson
Kursik fajny, Minella ostatnio zacięty mecz z Watson, niestety przegrany. W deblu fajnie, półfinał i chyba rezygnacja skoro razem z swoją deblową partnerką Scheepers, startują tutaj w kwalach. Mandy broni pierwszej rundy, którą osiągnęła w tamtym roku w Horbat, gdzie również przeszła kwale. Tsurenko niby uzdolniona,młoda, ale mimo wszystko nie przepadam za nią. Mówiąc krótko wiadomo jak to jest z tenisem u pań, a moim zdaniem Mandy może ograć Ukrainkę i taki kurs uważam że jest wart gry. Niedługo AO, Ukrainka broni tam 3 rundy, więc powinna na tym się skupić. Do tego końcówka sezonu słaba w wykonaniu Tsurenko, moim zdaniem tamte wyniki z AO, Czy IW to był po prostu przypadek. Mimo wszystko uważam że kurs wart gry, tym bardziej że to początek sezonu.
no i ciekawe co to będzie... Scheepers i Minella a także Voskobayeva grają dziś półfinał w deblu, więc ciekawe kto zrezygnuje z udziału w kwalach xd
 
dx2 229,7K

dx2

Użytkownik
Morita-Pironkova 1 @1.57
Japonka to bardzo dobra tenistka, choc brakuje argumentow silowych bez watpienia. W Shenzen Morita pokonala Safarova i to jest duzy plus. Rozumiem, ze pozniej ulegla 0-6 1-6 rodaczce Kurumi Nara (tutaj teraz co drugi pomysli, ze zwariowalem skoro Morita zaprezentowala takie dno), ale daje sobie reke uciac, ze ten mecz nie byl powazny. Morita po prostu chciala z Chin wyjechac, zeby zagrac kwalifkacje do Sydney, bo tak to odbieram. Rok temu Morita zrobila dokladnie to samo, czyli wygrala pierwszy mecz w Shenzen, a w drugi przegrala z kretesem, wygrywajac ledwo dwa gemy w meczu z Shuai Peng. Pozniej pojechala zagrac kwalifikacje do Sydney, ktore przeszla pewnie i dotarla tam do 2 rundy w turnieju glownynm, pokonujac Daniele Hantuchova, co jest naprawde dobrym wynikiem przy tak dobrze obsadzonym turnieju. Mysle, ze moze byc powtorka z rozrywki i bardzo podobny scenariusz.
Minella-Tsurenko
Ja bym dal jednak na Tsurenko, ale nie zagram zakladu za kase ????
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Babos T. (+4) v Davis L. ⛔ ostatni gem zadecydował..
1,91 Marathon
Kolejna analiza z typu rozkmin. Davis jeszcze piętnaście godzin temu była na korcie w Auckland a za około pięć, sześć godzin ma się zmierzyć w Australii a dokładnie w Sydney, gdzie jest inna strefa czasowa a co najważniejsze musiała pokonać ponad 2000 km. Dużo wrażeń jak na jeden dzień. Dodatkowo zagrała w Auckland trudny mecz, długi, męczący. Oglądałem transmisję z tego meczu i wydaje mi się, że zauważalny był grymas na twarzy Davis, myślę, że miała jakiś problem z prawą nogą. Co do samej gry to obie Panie stworzyły dramatyczne ale słabe widowisko. Davis grała tylko przez środek, zero swojej broni czyli kontowych zagrań, słaby mecz. Nie wydaje mi się, że po długiej podróży, zmianie strefy czasowej od dwie godziny, będzie w stanie zagrać lepsze spotkanie. Rywalką będzie Babos, która również nie bez problemów zakończyła występ w Shen zen, jednak tutaj bardziej wydaje mi się, że nie miała ochoty kontynuować meczu z Kichenok i po prostu za powód podała problemy gastrologiczne. Timea również miała długi dystans do pokonania, jednak czas działa na jej korzyść, ponieważ miała praktycznie dwa dni więcej do przygotowania się do turnieju w Sydney, przyzwyczajenia się do nowej strefy czasowej, czy wyjścia na jeden, dwa treningi. Na hardzie obie grają dobrze, półtorej roku temu zmierzyły się na twardej nawierzchni w Montrealu i górą była Węgierka. Handicap spokojnie do pokrycia, dla Lauren to będzie za dużo wrażeń jak na 24 godziny.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Bethanie Mattek-Sands - Luksika Kumkhum 1 @ 1,57 Bet365 ✅✅✅ 7-5 6-4

Amerykanka ostatnio odpadła w 1 rundzie z Petkovic, ale po walce. Pod koniec sezonu Niemka była w bardzo dobrej formie i widać, że po kontuzji trochę się odbudowała. Dobrego meczu potrzeba teraz Bethanie. Na hardzie notowała niezłe wyniki i ta nawierzchnia jest zdecydowanie pasującą pod jej styl. Jedyne co może martwić to serwis. Jeśli będzie potrafiła go utrzymać, to powinna dać radę. Lubi grać agresywnie, walczy na korcie, więc teraz powinna zacząć budować formę na Australian Open. Jeśli chodzi o młodą Tajke to radzi sobie tylko na hardzie. Raczej nie gra na innych nawierzchniach. Notowała całkiem przyzwoite wyniki, jednak to wciąż poziom ITF. Dlatego też uważam, że doświadczona Amerykanka powinna dzisiaj wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Na wstępie zaznaczę, że jeżeli macie zamiar grać ten typ to tylko jako singiel. Teraz coś o dzikich kartach, dostają je dość często gracze z tzw &#39;domu&#39; czyli jest to szansa do pokazania się zawodnikom którzy nie mają pieniędzy na opłacenie trenera/zakwaterowanie, bilety tam i z powrotem. Albo tacy zawodnicy którzy mają pieniądze, dojścia ale są mało ograni. Ostatnio Andy dostał chłopaka z ambicjami, ale rzemiosło techniczne było u niego w formie samouka - czyli na Andego znacznie za mało. Zresztą chcecie inwestować pieniądze w czyjeś słowa to dowiedzcie się czegoś więcej o zawodnikach o których napisałem wyżej -&gt; zapraszam do &#39;skillsów&#39; Murra&#39;ya z Zayed&#39;em :
Teraz przejdźmy do dzisiejszego spotkania, Sara to może i będzie latać od stanu do stanu na turnieje, ale ogrania u niej całkowicie jest brak i.. i tyle w zasadzie jestem w stanie o niej powiedzieć/wywróżyć. Porównać za to mogę zawodniczki z którymi grała i przegrała dość znacznie do Bertens, a były to m.in Anett Kontaveit (i przegrana 0:6, 1:6), Christina Makarova (i przegrana 2:6, 2:6) są to na pewno zawodniczki z którymi Bertens byłaby w stanie nawiązać walkę jak równy z równym.
Tutaj też właśnie Kiki ma start sezonu za sobą już w Brisbane gdzie odprawiła dość underowo (6:2, 6:1) młodą Amerykankę (Duval) w której Stany powoli dopatrują się następczyni Sereny, Duval to nie dziewczynka która wychodzi na kort i nie wie co się dzieje, przy ostatniej porażce nie była chora, a zagrała najlepiej jak potrafiła. Dlatego też to mnie nakierowywuje, że Bertens może ten under w tym spotkaniu pokryć.
Ale jako w gracza incognito + gra u siebie nie polecam tego grać w kuponie, bądź mocnym singlu. Value jest, ale na płaską stawkę.

Tomic S. - Bertens K. u16.5gema @1.72 Bet365 ⛔
1gem Bertens oddany po df, potem 3gem serwisowy Tomic, Kiki ma 30:40 nie łamie, 4gem serwisowy Tomic, Kiki ma 0:40 nie łamie. Spokojnie mogła zamknąć 1 set 1:6/2:6. Set drugi był taki już jak miało być całe spotkanie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Babos - Davis 1 @ 2,80⛔
Unibet

Od razu mówię, że jak ktoś gra to w takim buku gdzie krecz = przegrana kreczującej. Davis ciężki mecz wczoraj, do tego dochodzi podróż o czym wypominał Maders. Babos to groźna zawodniczka, ma czym uderzyć, ale mega, mega nieregularna. W pierwszym meczu w Shenzen sama skreczowała, jednak nie sądzę by to była kontuzja, tylko brak szans w tym meczu, a ona tak lubi. Nie ma co pisać, wiele zależy od Lauren, moim zdaniem jest ona nieco za słaba fizycznie by wytrzymać tutaj jakiś 3 setowy mecz, a na taki się zapowiada.
Można też zagrać over 21,5g @ 1,83⛔
Bet365
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Mattek-Sands B. - Watson H. 1 @ 1,75 Pinnacle 6-2 6-3 ✅✅✅
Kurs jest najwyższy, ale nie wszystkie buki jeszcze wystawiły ofertę na kwalifikacje, więc pewnie trochę spadnie. Gram konsekwentnie na Amerykankę. Wczoraj odprawiła bez problemów Tajkę, a zwycięstwo mogło być okazalsze jakby wykorzystała wszystkie BP. Najważniejsze dla niej, że serwis funkcjonował na całkiem niezłym poziomie, czyli 64% i tylko 1 DF. Jak na Nią to statystki bardzo dobre. Co do Watson. Brytyjczycy upatrywali w Niej rywalki dla Laury Robson. Teraz widać, że póki co mocno się pomylili. 2 lata temu notowała niezłe wyniki, była 39 w rankingu. Poprzedni sezon miała tragiczny, wypadła po za 100ke. Przegrywała co popadnie. Nie wiem co się z Nią stało, ale problem chyba tkwi w jej słabej psychice. Myślę, że w tym meczu nie odnotuje specjalnej zwyżki formy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Ja gram porażkę Bertens. Wczoraj wam dawałem ją w superlatywach odnośnie underu w spotkaniu z Tomic S. i gdyby była ułożona ona w pierwszym secie to typ byłby wszedł, ale jeżeli podeszła całkiem na poważnie do tego spotkania to zaprezentowała się żenująco. Po otwarciu spotkania od razu przełamała, po czym oddała gem swój również. Kolejny gem Tomic i okazję do 2/3br. najpierw 30:40, potem po przewadze. I nie daje rady, kolejny gem Tomic i Bertens ma przewagę 0:40 nie wykorzystuje znowu 3/4bp. Przy gemie swoim na 4:6 musi odrabiać stratę 2punktów 40:15*. Także przy ograniu Sary, niewykorzystanie 6bp jest to sporo.. 2gi set u Tomic po brejku poleciał dosć znacznie, bo już nie próbowała nawet walczyć (albo Bertens przypomniała jak się gra w tenisa?) w każdym razie w 1secie zdobywała dość łatwo punkty kiedy musiała odrabiać bp, a w secie 2gim jakby tej walki już brałko.
Varvara jak sama twierdzi jest podekscytowana wczorajszą wygraną. Zgranie z kortem jest odpowiednie, a statystki tylko to potwierdzają i nie chodzi tutaj o wynik (6:1, 6:0 z Claire), a punkty z pierwszego podania 16/22 73%, z drugiego podania 9/11 82%, z returnu 26/38 68%.
Lepchenko V. - Bertens K. wygra Lepchenko V. @1.68 PinnacleSports ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik

#1​

7/10

WTA - Hobart/Sydney
Christina McHale - Arantxa Parra Santonja
Christina McHale (1,28)✅ Bet365


Kurs nie powala, ale szczerze uważam, że i tak jest wysoki jak na tą parę. Christina to półka co najmniej wyżej od swojej rywalki, i ciężko mi sobie wyobrazić aby ta młoda utalentowana Amerykanka nie przeszła dalej. Arantxa ma już swoje lata i w przeciwieństwie do Sereny Williams nie gra z tego powodu lepiej. Christina miała pecha do losowania w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej. Trafiła na dzień dobry na bardzo niewygodną Camile Giorgi. Kolejny młody talent. Włoszka jest niebezpieczna na hardzie i udowodniła to podasz US Open gdzie zawędrowała aż do 4 rundy odprawiając między innymi C. Wozniacki. Christina przed turniejem w Sydney szukała szczęścia w Auckland jednak tam musiała uznać wyższość G. Muguruza, która także jest młodym wilkiem w tenisie, udowodniła to podczas ubiegłorocznego Indian Wells czy nawet podczas turnieju trawiastego w &#39;s-Hertogenbosch. Teraz rywalka dla Amerykanki jest bardziej łaskawa. Bez szaleństwa powinna ją wypunktować, dlatego w sety się nie bawię tutaj. Hiszpanka nie ma czym się pochwalić z ubiegłego roku i ciężko prognozować aby i nowy sezon zaczęła z przytupem. Oczywiście w pierwszej rundzie pokonała gładko swoją rywalkę z.. 433 miejsca w rankingu, także ciężko uznać to za wielki wyczyn, ale jak pokona Christine McHale na pewno będzie to jedno z większych wydarzeń dla niej w ostatnim okresie gry w tenisa. Uważam że Amerykanka ma więcej do zaoferowania od Hiszpanki, i jest w lepszej formie i to ona powinna przejść dalej.

http://www.oddsportal.com/tennis/australia/wta-sydney-2014/mchale-christina-parra-santonja-arantxa-hrPTddn6/
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Mestach A.S. v Arruabarrena - Vecino L. ✅
2,24 Marathon
Próbuję tutaj zagrać na zwycięstwo młodej Belgijki, która tym turniejem zaczyna ten sezon. Wczoraj Mestach podołała trudnemu zadaniu i w pozycji under doga, pokonała młodą Czeszkę Katerinę Siniakovą. Pierwszy set był bardzo wyrównany i ostatecznie wygrała go Czeszka, jednak w następnych dwóch setach nie zdobyła ani jednego gema, pogrom. Po statystykach widać, że Sophie zagrała słaby pierwszy set. Tylko 58% pierwszego serwisu, który niewątpliwie jest atutem w grze An powoduje, że gra się dobrze nie układa. Następne dwa sety to był popis serwisowy Belgijki. Odpowiednio 90 i 76 % wygranych piłek po pierwszym serwisie może robić wrażenie. Ten pierwszy set to był taki do rozpoznania według mnie, był to pierwszy mecz po kontuzji, którą odniosła podczas ITFu w Turcji, w połowie grudnia, jednak jak widać wszystko jest w porządku. Hard to dobra nawierzchnia dla Sophie, która bardzo dużo wkłada sił do swojej gry, dzisiaj pojedynek dwóch zawodniczek o podobnym typie, jednak jak dla mnie lepszym serwisem może pochwalić się Belgijka. Lara sezon zaczęła od ITFu rozgrywanego w Nantes, trzeba przyznać, że średni wybór, z Europy podróż od razu do Australii. Zdecydowanie lepiej Hiszpanka czuje się na nawierzchni ziemnej, tam ma więcej argumentów. Wczoraj rywalka nie była zbyt wymagająca, młoda zawodniczka z Uzbekistanu nie sprawiła problemów, dzisiaj zadanie zdecydowanie trudniejsze, wydaje mi się, że Belgijka jest w stanie powalczyć i wygrać to spotkanie. Hiszpanka jak dla mnie zawsze cieniuje na początku sezonu, nie potrafi złapać rytmu, zobaczymy jak dziś to będzie wyglądać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dx2 229,7K

dx2

Użytkownik
Ormaechea-Schmiedlova 2 @1.4
Obydwie graly dlugie mecze, tylko jest roznica wygrac po dlugum meczu z Abigail Spears i jest roznica wygrac po dlugim meczu z Lesia Tsurenko stad typuje zwyciestwo mlodej Czeszki. Schmiedlova grala bardzo dobrze juz w Shenzen, gdzie przegral w 3 setach z Monika Niculescu. Ormaechea niezla tenistka, szczegolnie bardzo dobry wyespe zaliczyla na ubiglorocznym French Open. W tej chwili jednak nie wydaje mi sie, zeby byla to zawdniczka, ktora rozdaje karty na korcie, a Czeszka w bardzo dobrym rytmie od konca ubieglego roku.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Keys M. - Halep S. 2 @ 1,33 Bet365 6-1 6-4 ⛔⛔⛔
Mecz pierwszej rundy turnieju w Sydney. Każdy pamięta jaki poprzedni sezon miała młoda Rumunka. Więcej sukcesów miała chyba tylko Williams o ile się nie mylę. Całkowite objawienie. Całkiem niezły serwis, dobra gra z głębi kortu, waleczność, fajnie się ją ogląda. Keys młodsza o 4 lata i poprzedni sezon też miała całkiem niezły i zawsze te 2-3 rundy przechodziła. Na początku sezonu odpadła z Vogele, która końcówkę sezonu miała bardzo dobrą. Niestety nie oglądałem i nie mogę zbytnio nic powiedzieć na temat tego meczu. Może forma jeszcze nie przyszła? W tym roku broni punktów za ćwierćfinał. Problem w tym, że dostała w 1 rundzie rywalkę z czołówki tour&#39;u. Pierwszy mecz Halep w tym roku i jeśli utrzyma w 75% taką dyspozycje jak przez cały poprzedni sezon to Amerykanka powinna przegrać.

Mattek-Sands B. - Goerges J. 1 @ 1,50 Bet365 zwrot - krecz Goerges
3 runda kwalifikacji do turnieju w Sydney. Skoro powiedziałem A i B to trzeba powiedzieć C i grać konsekwentnie na Amerykankę. Wczoraj odprawiła Watson, której forma z poprzedniego sezonu zbytnio się nie poprawiła. Gładkie 6-2 6-3, serwis 63% i 2 DF, czyli dalej całkiem przyzwoicie. Goerges poprzedni sezon miała fatalny, przegrywała wszystko jak leci, mecz wygrany potrafiła spartolić i oddać. Teraz niby wygrała dwa mecze w Auckland z Knapp i Ishizu. Niemka ma problemy z utrzymaniem serwisu, ale chyba najbardziej nie radzi sobie z własną głową. Pamiętam jej mecze z sezonu 2012 i potrafiła oddawać łatwe punkty, dużo DF, ale coś jednak grała. Jeśli poprawi trochę ten element to może w tym sezonie trochę zaskoczy. Sądzę jednak, że w tym meczu polegnie. Mattek-Sands może łatwo nie wygra, ale to ona powinna zameldować się w 1 rundzie.
 
dx2 229,7K

dx2

Użytkownik
Mattek-Sands B. - Goerges J. 1 @ 1,50 Bet365 3 runda kwalifikacji do turnieju w Sydney. Skoro powiedziałem A i B to trzeba powiedzieć C i grać konsekwentnie na Amerykankę. Wczoraj odprawiła Watson, której forma z poprzedniego sezonu zbytnio się nie poprawiła. Gładkie 6-2 6-3, serwis 63% i 2 DF, czyli dalej całkiem przyzwoicie. Goerges poprzedni sezon miała fatalny, przegrywała wszystko jak leci, mecz wygrany potrafiła spartolić i oddać. Teraz niby wygrała dwa mecze w Auckland z Knapp i Ishizu. Niemka ma problemy z utrzymaniem serwisu, ale chyba najbardziej nie radzi sobie z własną głową. Pamiętam jej mecze z sezonu 2012 i potrafiła oddawać łatwe punkty, dużo DF, ale coś jednak grała. Jeśli poprawi trochę ten element to może w tym sezonie trochę zaskoczy. Sądzę jednak, że w tym meczu polegnie. Mattek-Sands może łatwo nie wygra, ale to ona powinna zameldować się w 1 rundzie.
Proponuje wziac sobie na ten typ poprawke, ze Mattek gra w kwalifikacjach rozstawiona z &quot;jedynka&quot;, a to znaczy ze przy pierwszym wycofaniu sie kogokolwiek z turnieju glownego moze wejsc jako lucky loser nawet jezlei przegra. Oczywiscie mozna liczyc, ze nikt sie nie wycofa i Amerykanka bedzie musiec po prostu wygrac, ale tutaj jak widac jest rowniez inny czynnik ryzyka.
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Simona Halep &amp; Medison Keys

Simona Halep win 1.33 ⛔ co to k...ma byc
Simona Halep 2:0 1.90


Bardzo żadko dotykam takie ogryski ale w tym wypadku myśle ze warto przyjżeć się bliżej tym kursom i warto nawet grubo postawić.Simona Halep sezon 2013 najlepszy w karierze bez wątpienia,ogromny progres,kilka wygranych ważnych turniejów,spory skok w rankingu,niesamowicie zdolna bestia i co tu dużo mówić kariera wielka przed nią.Tak całkiem przypadkiem Oglądałem chwile Medison Keys podczas 1 r w Brisbane gdy grała z Voegele i nie wyglądało to najlepiej delikatnie mówiąc jak na dziewczyne uplasowaną na 38 miejscu w rankingu WTA ,sporo błędów ,praktycznie błąd gonił błąd,wyrzucała proste piłki w siną dal,w każdym gemie serwisowym DF,ktoś może powiedziec a poczatek sezonu,problemy z zaklimatyzowaniem sie,przeciwniczka wymagająca ale tak naprawde szwajcarka nic wilkiego nie robiła ot przebijała piłke na druga strone,wymgajacą przeciwniczkę Amerykanka dostanie w Sydney w postaci Simony Halep,Jeśli Rumunka poważnie traktuje turniej a nie tylko rozgrzewke przed AO to powinna ograć Keys z zamkniętymi oczyma bo mimo iż to WTA to
nie wiem co musiałoby sie wydarzyć w tym meczu aby Halep tego nie wygrała, z tak słabo dysponowana młodą gniewna z Stanów Zjednoczonych.

Ekaterina Makarova &amp; Jelena Jankovic ✅✅
Ekaterina Makarova win 3.00 bet365

Tym razem coś z tzw niespodzianek ,a czemu nie,Jankovic żadna wielka tenisitka nie jest jak dla mnie,kurs smaczny i warty ryzyka.Makarova w przeciwienstwie do koleżanki z Serbi niestety dopiero wchodzi w sezon ,jej pierwszy tak naprawde mecz od wow września czyli spora przerwa ale nic damy rade wkońcu chyba przez 3 miesiace nie zapomniała jak sie gra w tenisa a ogrywała już nie takie tenisistki jak Jankovic.Myślę że Rosjanka jest w stanie sie postawic Serbce i wygrać,ma świetny serwis,świetny forehand,jest wszechstronna i waleczna tenisistka,udowodnila to nie raz może gdyby głowa tak bardzo jej nie zawodziła to było by dużo lepiej
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Na dziś również polecam gre w stronę Lepchenko. W pierwszym swoim typie w Sydney polecałem under Bertens, gdzie podawałem w ciekawostce under właśnie u tej dziewczyny z kim dziś zagra Lepchenko, było to nie tak dawno i wątpię żeby rzemiosło gry się poprawiło tak aby kursy były tak wysokie. Owszem poczytać można trochę superlatyw od Duval:
“That match gave me a lot of confidence. Confidence isn’t something that comes easy, you have to work for it to. That definitely helped me a lot,” she revealed.
I thought I played really well today. I served really well today, that was something I had to do to give myself a chance so I am really happy,” Duval said.
a ja tutaj patrzę na wczorajsze spotkanie Lepchenko - Bertens, Lepchenko nie miała chwili zawachania przy swoim podaniu gdy gra się już ustabilizowała/wgrała się w kort. Przy stanie 1:3 pierwszego seta od razu był rebrejk Bertens i spokojnie zamknęła set otwarcia 6:4, w drugim secie już na poczatku miała okazję przełamać, ale zrobiła to niewiele później bo w gemie 2gim serwisowym Bertens i również do końca spotkania kontrolowała grę. Miała okazję na przełamanie, ale nie musiała się bronić (przynajmniej tego nie pamiętam).
Stąd lekkie moje zdziwienie odnośnie kursów, ze poczatkowo były dość wysokie. Ale jest to ostatnia runda kwalifikacji i jeżeli ktoś się wycofa to Lepchenko śmiało moze zatankować i puścić Duval do 1r. turnieju.. a, że sama ma nr2 w kwalifikacjach i jakby Sands wygrała to mogłoby dojść do takiej sytuacji, a że to one Lepchenko - Duval o ile się nie mylę otwierają dzisiejszy dzień tenisa w Sydney tak musza zagrać na 100%.
Z turnieju głównego nikt się na obecną chwile nie wycofał :
http://www.apiainternational.com.au/...014/01/MDS.pdf
ale nadal jest 1dno miejsce wolne i sądzę, że nawet jak Lepchenko zrobi swoją robote dobrze tak Duval dostanie dziką kartę w 1r. bo Australijczycy ją lubią.
Duval came to the attention of Australians last year with her sensational upset of Sam Stosur on Louis Armstrong Stadium in the first round of the US Open, and said she’d taken plenty of belief from that victory.
Lepchenko V. - Duval V. wygra Lepchenko V. @1.56 MarathonBet⛔
Lepchenko V. - Duval V. wygra DW 2:0 Lepchenko V @2.46 MarathonBet⛔
Lepchenko V. - Duval V. under 21.5gemów @1,83 Bet365⛔
Goerges krecz, a tu 5:7. 5:7
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dx2 229,7K

dx2

Użytkownik
Mowiac w skrocie. Niezaleznie od wyniku to Mattek w turnieju glownym juz jest. Jak slusznie kolega powyzej zauwazyl, w drabince jest wyjsciowo 7 miejsc, a zwyciezczyn kwalifikacji mamy 6, czyli jest jedno miejsce z urzedu dla lucky loser. Jedyne co Bethanie Mattek moze zrobic to grac dla reszty Amerykanek (przy dobrym ukladzie to wtedy na wygranej Mattek moga skorzystac nie tylko Lepchenko czy Duval, bo tam jeszcze jest McHale (nr 5) czy Davis (nr 8) i tez przy dobrym ukladzie moze pasc na nie jezeli by przegraly) . W kazdym razie Mattek i tak zagra w turnieju glownym czy wygra czy tez przegra swoj mecz.
 
dx2 229,7K

dx2

Użytkownik
ale nadal jest 1dno miejsce wolne i sądzę, że nawet jak Lepchenko zrobi swoją robote dobrze tak Duval dostanie dziką kartę w 1r. bo Australijczycy ją lubią.
Dzikie karty to juz sa dawno przeciez rozdane. Duval zeby zagrac w turnieju glownym to ma tylko jedna opcje - wygrac swoj mecz w kwalifikacjach.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Mowiac w skrocie. Niezaleznie od wyniku to Mattek w turnieju glownym juz jest. Jak slusznie kolega powyzej zauwazyl, w drabince jest wyjsciowo 7 miejsc, a zwyciezczyn kwalifikacji mamy 6, czyli jest jedno miejsce z urzedu dla lucky loser. Jedyne co Bethanie Mattek moze zrobic to grac dla reszty Amerykanek (przy dobrym ukladzie to wtedy na wygranej Mattek moga skorzystac nie tylko Lepchenko czy Duval, bo tam jeszcze jest McHale (nr 5) czy Davis (nr 8) i tez przy dobrym ukladzie moze pasc na nie jezeli by przegraly) . W kazdym razie Mattek i tak zagra w turnieju glownym czy wygra czy tez przegra swoj mecz.
Dobrze, że o tym fakcie wspomniałeś, bo ja nie spojrzałem na rozstawienie w kwalach. W takim razie można spróbować grać w stronę Georges, jeśli Mattek-Sands dostanie się jako LL. Pewniejszą opcją jest Lepchenko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom