>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Hobart, Sydney

Status
Zamknięty.
C 105

ceeferem

Użytkownik
S. Stosur - B. Joanowski
Tomorrow, 09 Jan 2014, 02:30
WYNIK: 6-3 6-2⛔⛔⛔ i nagle wróciła stara Sam....
TYP: Bojana J. (2.61 Pinnacle)

Męczy się Sam strasznie od początku roku. Najpierw zebrała baty w pucharze Hopmana aby w tym tygodniu męczyć się niemiłosiernie w 3 setówkach z Brengle oraz dzisiaj rano z Mladenovic. Francuska miała 6-4 w TB i serwis ale nie wytrzymała ciśnienia i ostatecznie przegrała. Bojana to inny poziom niż Brengle i Mladenovic, w obecnej dyspozycji Australijki z tak szarpną grą bez serwis kolejny raz nie uratuje spotkania w ostatnich piłkach meczu. Bojany nie widziałem jeszcze w tym roku ale tutaj ograła młodą obiecującą Beck oraz ze stratą seta zawodniczkę gospodarzy Rogowską. Mam tez wrażenie, że sama Sam nie czuję się dobrze ze swoją dyspozycją, a za rogiem główne danie AO. Więc trochę czasu na wyciszenie, regenerację i spokojny trening by się jej przydało.
 
K 203

krolwta

Użytkownik
Kvitova-Pironkova
typ: Pironkova +5,5 ✅ 6:4 6:3 pironkova // bulgarka bardzo mocna
kurs: 1,8 unibet
Kvitova w dobrej formie, ale pironkova gra genialnie i odprawia rywalki szybko, nie dajac im zludzen. Wczoraj typowalem over gemowy bulgarki, delikatnie weszac niespodzianke i stalo sie -SF. Krotko i na temat - imo linia wystawiona przyzwoicie i powinna zostac pokryta. GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
1# Christina McHale - Arantxa Parra Santonja - 1 (1,28) 7/10✅
2# Angelique Kerber - Dominika Cibulkova - 1 (1,53) 6/10 ✅
3# Agnieszka Radwańska - Bethanie Mattek-Sands - + 5,5 gemów Bethanie Mattek-Sands (1,80) 4/10 ✅
4 # Angelique Kerber - Carla Suarez-Navarro - 1 (1,25)✅ 5/10
5 # Angelique Kerber - Madison Keys - 1 (1,38)✅5/10
Podsumowanie:
suma stawek: 27
yield: 42,56%✅
zysk jednostkowy: 11,49​
-------------------------------------------------------

#5
5/10
WTA - Hobart/Sydney
Angelique Kerber - Madison Keys
Angelique Kerber (1,38) ✅Pinnacle Sports

Prawdopodobnie to mój ostatni typ z turniejów Hobart/Syndey a właściwie to tylko z Sydney, ponieważ Hobart nie ruszałem kijkiem. Ostatni ponieważ przesiadam się powoli na Australian Open. Finał pań w Sydney po prostu sobie obejrzę. Finał w którym mam nadzieje zobaczyć Kerber i Kvitova. Petry nie będę się podejmował zaproponowania po tak niskim kursie. Czeszka gra rewelacyjnie ale i rewelacyjnie jak na swoje możliwości gra Bułgarka i tylko ona sama wie dokąd doprowadzą ją w tej chwili marzenia, ponieważ jej gra jest naprawdę godna podziwu. Wracając do Kerber. Angelique od początku turnieju sprawia wrażenie głodnej gry i widać że stara się w tym turnieju a rywalki naprawdę miała niewygodne. Madison Keys ciężko oceniać. Pokonała Simone Halep a raczej Simona pokonała sama siebie swoimi błędami. Rumunka zakpiła sobie z turnieju w Sydney i oddała mecz może nie bez walki ale nie włożyła w niego koncentracji ani sił. Dopiero w drugim secie Rumunka się przebudziła i pokazała na co ją stać. Wygrała bodajże 4 po kolei gemy i była bliska wyrównania seta ale niestety znowu oddała swoje podanie i przegrała mecz. Madison Keys miała &quot;mokro w majtkach&quot;, musiał do niej zejść trener i radzić a właściwie uspokajać Amerykankę. Potem Madison miała szczęście do rywalek. Tomlajnovic to zupełnie inna pułka. Dziewczyna dobrze serwuje i to by było na tyle jeżeli chodzi o jej dobrą grę. Rzuciła parę asów na kort ale z samej gry w polu słabo. Zupełnie inna półka pomimo tego Keys potrzebowała 3 setów aby ogarnąć tą rywalkę. Potem miała fuksa i Mattek Sands skreczowała. Teraz czeka na nią rywalka która jest z wysokiej półki w niezłej formie a przede wszystkim chce jej się tutaj grać. Madison Keys nie jest zbyt stabilna emocjonalnie i podejrzewam że jeżeli Kerber będzie trzymać ją na bliski dystans w końcu Amerykanka nie wytrzyma presji i podda się grze Niemki. Bez szaleństwa ale typuje tutaj bardziej zrównoważoną, doświadczoną Angelique Kerber.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Ostatnio coś często się zgadzam z Scotratezem, z jego poglądami na mecz i muszę tutaj znowu się zgodzić. Niemka, rywalizować będzie z niewygodną dla niektórych przeciwniczek Amerykanką. Dlaczego niewygodną, dlatego że jest nieprzewidywalna, ma silny i mocny serwis który czasem dzięki niemu dekoncentruje rywalki. Ale podczas wymian często ładuję piłki w siatkę. Nie jest regularna w swoich wymianach. Pamiętamy jeszcze mecz z naszą Isią, gdzie upolowała nawet seta, pomijając już fakt że Aga grała wtedy jak by zgaszona. Jutro walka o finał w Sydney i nie widzę żadnego innego scenariuszu jak właśnie wygraną Angeliki. Odkąd tu gra w Sydney jeszcze ani razu nie przegrała seta. Jest w gazie, walczy i co najważniejsze nie poddaję się. Nie powinna mieć Niemka większych problemów z pokonaniem rywalki, ale że to mecz o wejście do finału to Amerykanka będzie na pewno stawiała opór. Ale tutaj raczej wygra doświadczenie i klasa wyższa na korzyść oczywiście Kerber. Lubi grać na twardych kortach, plasuje się na tej nawierzchni solidnie i nieustępliwie walczy o kolejne punkty w swojej karierze. Także znowu zaufam Niemce i liczę na łatwy pieniądz.

Madison Keys - Angelique Kerber |1.36| Betsson !
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dx2 228,9K

dx2

Użytkownik
Niculescu-Cabeza C. 1 @1.3
Rumunka to lepsza zawodniczka i bardziej uniwersalna. Niculescu juz w Shenzen grala 3 sety z Na Li. Tutaj tez dwa godne uwagi zwyciestwa z Rybarikova i Barthel. Cabeza raczej jest zaskoczeniem. Nie wem na ile ostatnia wygrana Hiszpanki nad Vesnina byla podyktowana podejsciem Rosjanki, ale Niculescu stoi u mnie wyzej w hierarchii, wiec licze na jej wygrana.
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Kvitova-Pironkova
typ: Pironkova +5,5
kurs: 1,8 unibet

Kvitova w dobrej formie, ale pironkova gra genialnie i odprawia rywalki szybko, nie dajac im zludzen. Wczoraj typowalem over gemowy bulgarki, delikatnie weszac niespodzianke i stalo sie -SF. Krotko i na temat - imo linia wystawiona przyzwoicie i powinna zostac pokryta. GL
Może i typ wejdzie, ale z tą genialniością Pironkovej to lekko Cię poniosło, bo wszystko dobrze wygląda przy wchodzącym pierwszym serwisie, natomiast przy drugim - dramat. A dzisiaj Kvitova grała koncertów przy swoim serwie , gdzie Safarova miała problem zdobycia punktów (pierwsza szansa na złamanie Petry pojawiławiła się chyba dopiero gdy ta już prowadziła 4-1 w 2secie). W każdym bądź razie pogralem @1,2 win Kvitovej na grubszym składaku.
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Sydney
Spotkanie: M Keys - A Kerber
Typ: 0-2 ✅
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Świetny start sezonu zaliczyła A Kerber, przegrała zaledwie raz z Jankovic. Widać że w ostatnim czasie pracowała nad sobą. Doszła do tego półfinału wygrywając wszystko po kolei bez straty seta, do tego dochodzi ta niesamowita pewność z jaką to robiła. U Amerykanki póki co cienko z formą w tym sezonie przegrała z Voegele, wygrała z Halep, ale to raczej Halep przegrała sama ze sobą, oraz wygrała z Tomljanovic ale to dużo słabsza zawodniczka od Kerber. Warto zauważyć że Niemka miała po drodze dużo silniejsze przeciwniczki niż Keys która nawet w ćwierćfinale nie musiała walczyć, ponieważ Mattek-Sands oddała mecz walkowerem. Można zauważyć że Kerber bardzo zależy na tytule w Sydney i na pewno będzie chciała zamknąć ten mecz w dwóch setach aby zostawić sobie siły na ciężki finał, prawdopodobnie z Kvitovą. Początek spotkania o 6 polskiego czasu
Wynik : 4-6 2-6 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
S. Stosur - B. Jovanovski

Krótko i na temat. Jak dobrze jeden z kolegów zauważył Samanta bardzo się męczy na poczatku sezonu, można śmiało napisać , że Jej forma pozostawia wiele do życzenia. Najpierw w pucharze Hopmana przegrała wszystkie mecze, po kolei z Bouchard, Pennettą i Naszą Isią, w Hobart wygrała 2 mecze, jednak po 3 setówkach i pojedynki kończyły się w tiebreku. Generalnie już powinna wylecieć z tego turnieju, jednak dzisiejsza Jej rywalka, Mladenovic, jak to się bardzo często u Niej zdarza, zawaliła sprawę, nei wytrzymała psychicznie, mając 2 piłki meczowe. Dzisiaj już nie będzie tak łatwo, Jovanovski jest lepiej grającą zawodniczką od 2 poprzednich rywalek Australijki, pokonała w dwóch setach Beck, a dzisiaj w 3 setach Rogowską, gdzie przespała pierwszy set, a w 2 i 3 secie oddała tylko przeciwniczce 2 gemy, co pokazuje, że jest na prawdę groźna. Samanta szuka formy na poczatku sezonu, gra na prawdę słabiutku, przed Nami AO i myślę, żę to jest priorytet dla Stosur i myślę, że nei będzie grała na 100% swoich możliwośći. Dodatkowo dochodzi zmęczenie, bo najpierw rozegrała 3 spotkania w Hopmanie, później 2 bardzo długie pojedynki w tym turnieju i nie wiem czy jest sens tak tracić siły przed zbliżającym się AO. Serbka przy dobrej dyspozycji, spokojnie dzisiaj powinna ugrać seta, ba zupełnie nie zdziwi Mnie porażka Samanty, kurs bardzo ciekawy i Wg Mnie warty ryzyka, za groszę win Jovanovski 2:0 za 4.60. GL

Jovanovski +1.5 seta 1.64 ComeOn⛔
Jovanovski win 2.65 ComeOn
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Angelique Kerber - Madison Keys 2(+4gems) @ 2.42 Pinnacle
Jakoś nie mogę sobie wyobrazić Kerber w finale.. Wszyscy twierdzą, że spisuje się świetnie na początku sezonu i typują na jej zdecydowane zwycięstwo. Może i coś w tym jest, jednak aż tak bym się nie napalał. Keys to młoda, utalentowana i bardzo ambitna zawodniczka, dlatego nie skreślałbym jej szans. Jeśli będzie miała dobry dzień i zagra na swoim wysokim poziomie to wróżę jej dobry wynik.
Pragnę dodać iż, Kerber obroniła już punkty zdobyte w poprzednim sezonie, w finale ciężko będzie pokonać wg mnie Kvitovą, która gra bardzo dobrze, a na horyzoncie widać zbliżające się AO; dla Niemki to drugi turniej w tym roku - może pasuje naładować baterie przed jedną z większych imprez sezonu.
 
K 203

krolwta

Użytkownik
Candela - Murguza
typ: candela +5,5 ⛔ 0:6 1:6 // przegralem przez pazernosc. czulem 0:2 ale kurs @1,5 nie zachwycal. pazerny zawsze traci dwa razy
kurs: 1,8 bet365
No i stalo sie - &#39;swieczuszka&#39; dokonala kolejnej niespodzianki. W SF spotka sie za swoja rodaczka muguruza. lista zawodniczek ktore candela odprawila w tym turnieju jest zacna i jednak trzeba jej przyznac, ze gra dobrze. muruguza jedynie wczoraj musiala sie &#39;zmeczyc&#39; bo i przeciwniczka byla dobra. obiektywnie patrzac candela gra dobre zawody i powinna pokryc taki handicap. Osobiscie uwazam, ze to juz koniec jej przygody z tym turniejem i ze przegra tu 0:2 ale wydaje mi sie, ze te 7 gemow ugra spokojnie. GL
Pironkova - Kerber
typ: pironkova +5,5 ✅ 6:4 6:4 pironkova // i ma dziewczyna 1 tytul. gg. tyle value mozna bylo na niej ugrac, ze glowa mala
kurs: 1,72 bet365
Tu tez sie stalo. Tak jak pisalem, pokonanie errani nie bylo imo jakas wielka niespodzianka ale to co bulgarka zrobila wczoraj niespodzianka mozna nazwac. napisze jeszcze raz, ze pironkova idzie jak burza i nie pozostawia rywalka zludzen. dzis zadanie bedzie miala najtrudniejsze bowiem zagra z kerber. nie ma co ukrywac, ze angelika jest najciezsza z rywalek z ktorymi przyszlo jej sie zmierzyc w tym turnieju. kerberowna szybko i latwo doszla do finalu (chwile meczyla sie z cibulkova) ale nie ma sie co dziwic - przeciez to top10. panie spotkaly sie 2 razy - obydwa spotkania na hardzie i jest po 1. rok temu w doha wygrala pironkova wiec &quot;nie bedzie to jej pierwszy raz&quot;. dodam jeszcze, ze mecz z anglea to bedzie jej 3 mecz w tym turnieju z leworeczna - moze ma dziewczyna jakis patent. Kurs na handi nie zachwyca jednak to jest az +5,5 wiec nie mozna miec pretensji. Kto wygra ? nie wiem. czy @4,5 na pironkova to value? zapewne jakies tak, jednak ja gram +5,5 i mysle, ze powinno wejsc. GL
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Uprzedziłeś Mnie KróluWTA z typem na Pironkovą. Co jak co, ale linia +5,5 powinna zostać spokojnie pokryta, w końcu jest to finał, i Bułgarka przypadkiem tu się nie znalazła. Wiadomo, sprawa jasna, Kerber jest tu faworytką, ale kurs 1.20 na Niemkę i to w finale? Co jak co ale bukmacherzy zupełnie nie doceniają Pironkovej, bo skoro kurs na Kerber w półfinale w meczu z Keys oscylował w okolicach 1.30, to teraz spodziewałem się przynajmniej podobnego lub nawet wyższego. Pironkova rozgrywa, można śmiało napisać, jeden z najlepszych turnieji w Jej karierze, idzie jak burza, w półfinale pokonała Kvitovą, czego zupełnie nie brałem pod uwagę, bo Czeszka jest w formie, czy odpuściła przed AO? Możliwe, ale nie zmienia to faktu, że to Pironkova zagra w Finale i wierze, że powalczy z Kerber? Czy wygra? Nie sądzę, ale linia zaproponowana przez Bet365 spokojnie powinna zostać pokryta, a po cichu nawet liczę, że Bułgarka wygra nawet seta, bo jeśli zagra tak jak w poprzednich meczach jest na to szansa. GL

+ 5,5 Pironkova 1.72 Bet365 ✅ jest w gazie Bułgarka ????


Zdania o Stosur nie zmieniłem od wczoraj, mój typ kompletnei nie wypalił. Pomimo tego, że Samantha gładko wygrała dzisiaj z Jovanovski, która zagrała dzisiaj słabo, a Stosur zrobiła po prostu swoje, wykorzystała słabszy dzień rywalki i pewnie wygrała w 2 setach. Był to myślę najlepszy pojedynek Stosur w tym roku, jednak wg Mnie jedna jaskółka wiosny nie czyni. W Półfinale spotka się z Klarą Zakopalovą. Widziałem dzisiejszy Jej mecz z A.Riske, mecz pełen emocji, rywalki co chwilę się przełamywały, jednak górą po 2 setach okazała się Czeszka, która pomimo, iż przegrywała w 2 secie 5:2,walczyła do końca, zdobyła 5 gemów pod rząd i pokonała rywalkę 7:5. A Amerykanka, warto nadmienić, to nie jest dziewczyna do bicia, w Auckland powalczyła z Ivanovic, w Hobart pokonała między innymi Pavlyuchenkova. Czeszkę spokojnie stać na sprawienie niespodzianki, jeśli tylko nie zabraknie jej zaangażowania jak w poprzednich spotkaniach, które wygrała nie tracąc nawet seta. Stosur traciła seta prawie w każdym pojedynku, nie licząc dzisiejszego spotkania z Serbką. Bukmacherzy wierzą w coraz to lepszą formę Samanthy, Ja jednak byłbym ostrożny, na pewno nie zagrałbym na Australijke po kursie 1.36, pomimo tego, iż gra przed własną publicznością, to forma pozostawia wiele do życzenia. 3.25 na Czeszkę to spore value, jednak dzisiaj spróbuję nieco ostrożniej, tak jak mówiłem, Klara, jeśli zagra podobnie jak w ostatnich spotkaniach, spokojnie stać ją na ugranie seta, a po cichu liczę na Jej wygraną po długim, zaciętym pojedynku. GL.

+1.5 seta K.Zakopalova 1.80 ComeOn✅
Over 21g 1.88 ComeOn
⛔
 
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Zakopalova - Muguruza 2 1,61 Bet365✅
No i mamy finał, którego chyba nikt przed rozpoczęciem turnieju się nie spodziewał. Stawiam na młodszą Hiszpanke z bardzo prostego powodu. Niezwykle łatwo przechodziła kolejne rundy turnieju, począwszy od kwalifikacji. Mimo 7 spotkan rozgrywanych dzien po dniu, nie może byc mowy o zmeczeniu. Wiekszośc spotkan konczyla przed upływem godziny, co jest niesamowitym wyczynem. Widac, że Muguruza coraz mocniej puka do czołowki. Już m.in w Indian Wells czy Miami pokazała, że potencjał ma ogromny. Jeśli nie spali się przed meczem to powinno byc dobrze ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
F 263

fidelio

Użytkownik
Zakopalova - Muguruza 2 1,61 Bet365
No i mamy finał, którego chyba nikt przed rozpoczęciem turnieju się nie spodziewał. Stawiam na młodszą Hiszpanke z bardzo prostego powodu. Niezwykle łatwo przechodziła kolejne rundy turnieju, począwszy od kwalifikacji. Mimo 7 spotkan rozgrywanych dzien po dniu, nie może byc mowy o zmeczeniu. Wiekszośc spotkan konczyla przed upływem godziny, co jest niesamowitym wyczynem. Widac, że Muguruza coraz mocniej puka do czołowki. Już m.in w Indian Wells czy Miami pokazała, że potencjał ma ogromny. Jeśli nie spali się przed meczem to powinno byc dobrze ????
Ale z kim ona tu wygrywała? Wickmayer i Flipkens to ograć potrafi nawet Kasia Piter, reszta to jakieś anonimowe postaci. Zakopalova pokonała jednak przynajmniej Stosur. Przy tych kursach to value zdecydowanie po stronie Zakopalovej. Jest też z pewnością bardziej doświadczona.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Panowie, dla Mnie to jest totalny NO BET. Jedna i druga jest w gazie, bez straty seta doszły do Finału. Nieco więcej meczy rozegrała Hiszpanka, bo doszły Jej jeszcze kwalifikacje, więc jakieś zmęczenie na pewno odczuwa. Jedna i Druga miała rywalki z nazwiskami bardziej znanymi, lecz ich forma pozostawia wiele do życzenia. Zakopalova pokonała jednak przynajmniej Stosur? Która to już w ogóle jest bez formy, na Hopmanie przegrała wszystkie mecze, tutaj traciła seta z rywalkami mało znanymi, jeden mecz dobry z Jovanovski, ale jak już pisałem wcześniej jedna jaskółka wiosny nie czyni, więc rywalki miały na podobnym poziomie. Value lekkie po stronie Czeszki, lecz Hiszpanka na prawdę jest mocna, więc najlepiej odpuścić, bo w tym meczu może wydarzyć się wszystko. GL
 
C 105

ceeferem

Użytkownik
Zakopalova K. - Muguruza B.G.
Tomorrow, 11 Jan 2014, 02:00

Obie Panie bez straty seta dotarły do finału aczkolwiek pobici w boju po stronie Klary robią większe wrażenie (Meusburger, Zhang, Riske, Stosur..vs..Mestach, Wickmayer, Flipkens, Cabez-Candela). Mecz typowy 50/50...doświadczenie po stronie Klary choć rok temu w deblu tutaj tytuł zdobyła Hiszpanka. Obie raz już się spotkały na hardzie i poszło na pełen dystans:
K.Z. - M.B.G. 6-4 4-6 7-6 (Seul 2012)
Nie mam pomysłu w jakim elemencie gry, któraś z dziewczyn może mieć przewagę nad drugą. Muguruzy tak naprawdę nikt pożądanie nie sprawdził w tym turnieju, a Klara z wyjątkiem paru momentów z Riske kontrolowała każde spotkanie. Nie widzę tutaj jazdy w easy w jakąkolwiek stronę, więc:
???? over 20,5 (1.76 Pinnacle)⛔
WYNIK: 4-6 0-6
żal było to oglądać...
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Jeśli ktoś zainteresowany to w betsafe kopnęli się z kursem na Niculescu/Zakopalova. Wszędzie dziewczyny są faworytkami na poziomie 1,6, a betsafe wystawił kurs 2,19. Można zrobić fajnego surebeta, o ile betsyfek nie przyświruje i nie zrobi zwrotu za &quot;źle wystawione kursy&quot;.
Osobiście pograłem na zwycięstwo Niculescu i Zakopalovej. Czeszka w b.dobrej formie(finał w singlu), Niculescu to też niezła zawodniczka. W deblu jest jeszcze lepiej, grają ze sobą od dawna, w tym roku już mają wygrany turniej na koncie. Przeciwniczki doświadczone, szczególnie Raymond, ale chyba za wiele ze sobą nie grały i myślę, że nie będą w stanie zatrzymać rozpędzonej pary czesko-rumuńskiej.
 
K 203

krolwta

Użytkownik
Muguruza - Zakopalova
typ: Muruguza -2,5 gema ✅ 6:4 6:0
kurs: 1,8 bet365
Porazke stosur czuc bylo w powietrzu wiec pogromczyni sie znalazla. muguruza jest dla manie fawotrytka po wygranej z flipkens. latwo zobaczyc, ze hiszpanka nie dosc, ze wygrala wszystkie pojedynki 2:0 to w kazdym wrecz rozbila rywalki. ktos powie - coz to za rywalki ? odpowiem - nizej notowane niz rywalki czeszki. faktem jest, ze czeska miala ciezsza drabinke w ktorej miala konkretne i dobre hardzistki. zakopalovej dochodzi debel a murguzie eliminacje. mysle, ze czeszka odegra tu czeski film i po prostu przegra w dwoch setach. szukajac value dam -2,5 ale naprawde delikatnie tylko po to, zeby popatrzec z wiekszymi emocjami. GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom