>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Hobart, Sydney

Status
Zamknięty.
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Coś obiło mi się o uszy, że Cornet w meczu z Radwańską złapała kontuzję. Prawda to?
Bo jeżeli nie, to dzisiaj win Cornet z McHale po 1.71 wygląda bardzo fajnie.
Cornet udawała, że coś ją tam boli jak jej nie wyszło dane zagranie... Jak zagrała udaną piłkę to podskakiwała i nagle cudownie odżywała, aż śmiesznie to wyglądało... Jakąkolwiek kontuzję Cornet można włożyć między bajki, nic jej nie jest, a udawanie że coś ją boli w meczu z Isią to czysta gra psychologiczna, jest zdrowa i na pewno w pełni sił!!
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Makarova - Suarez Navarro⛔ Nie wiem jak ona to przegrała
Typ: 1
Kurs: 1.44 bet365


Nie wyobrażam sobie innego wyniku typ powinien wejść na 90%. Oglądałem dzisiaj Makarovą i naprwdę dobrze grała z serbką. Jutro rano zmierzy się z Hiszpanką która właściwie już powinna się pożegnać z turniejem. Dzisiejszy jej mecz to była katastrofa , przegrała pierwszy set a w drugim secie gdyby nie głupota Ormaechea która prowadziła tie-breaku 5-1 , też by przegrała drugi set. Ogólnie jej dzisiejszy mecz to była jakaś parodia.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
1# Christina McHale - Arantxa Parra Santonja - 1 (1,28) 7/10✅
2# Angelique Kerber - Dominika Cibulkova - 1 (1,53) 6/10 ✅
3# Agnieszka Radwańska - Bethanie Mattek-Sands - + 5,5 gemów Bethanie Mattek-Sands (1,80) 4/10 ✅



#3

4/10

WTA - Hobart/Sydney
Agnieszka Radwańska - Bethanie Mattek-Sands
+5,5 gemów Bethanie Mattek-Sands (1,80)✅ Bet365


Bukmacherzy standardowo nie szaleją z kursami na zwycięstwo Polki no i ciężko się dziwić skoro różnica rankingowa między zawodniczkami jest duża. Co prawda pojawiają się powoli korekty i kursy powoli na Polkę delikatnie się podnoszą jednak nie zmienia to faktu, że granie na Agnieszkę jest co najmniej stresujące. Po pierwsze mecz łatwy nie będzie. Agnieszka zmaga się z niewielkimi problemami z kontuzją od pucharu Hopman Cup. Nie przeszkodziło to jednak Polce aby dograć cały turniej przy dużych obciążeniach. Przypomnijmy, że Agnieszka rozegrała tam 3 mecze trzysetowe. Agnieszką grą na chwilę obecną nie porywa. Sporo piłek Polka wyrzuca jak na nią. Jakby tego było mało Agnieszka postanowiła wybrać się mimo wszystko do Syndey i grać. Tutaj akurat jej się nie dziwię, ponieważ ma w Sydney do obrony cały komplet punktów. Jednak czy to się uda? Jeżeli tak a wątpię to Polka wytankuje z siebie potężną ilość paliwa, do tego istnieje ryzyko powiększania urazu i efekt będzie taki, że Agnieszka podczas Malbourne będzie zdychać w każdym meczu. Oczywiście to tylko spekulacje. Faktem jest jednak to, że Polka nie trafiła dobrze na rywalkę. Amerykanka jest strasznie niewygodną tenisistką. Pomijam już to, że Bethanie ciężko się przełamuje. Amerykanka jest mocna psychicznie i często jej mecze rozstrzygają się w końcówkach setów. Nie inaczej było podczas jedynego spotkania Agnieszki z tą dziewczyną w 2012 roku podczas Melbourne, Polka wtedy prawie wyleciała z turnieju. Jakby tego było mało Bethanie w tym turnieju gra solidnie. Rywalki może nie powalały, ale serwis Amerykanki wygląda dobrze, a to oznacza że ciężko znowu będzie z ustaleniem wyniku. Polka powinna.. wygrać ten mecz ale obawiam się, że szykuje się kolejny ciężki mecz. Wszyscy mają z reguły problemy z tą Amerykańską mangą. Niedawno Petkovic potrzebowała wyniku 4-6 6-7 aby wygrać z tą dziewczyną, w ubiegłym roku w Cincinatti Vinci grająca wtedy dobry turniej potrzebowała wyniku 4-6,7-5, 3-6 aby pokonać Bethanie. Jeszcze wcześniej przegrała z nią. W tym turnieju wyleciała już turnieju rewelacyjna ostatnio E. Bouchard w dwóch setach. W ubiegłym roku problemy z nią miała zarówno Kerber, Na Li, Ivanovic, Kirilenko. Można naprawdę długo wymieniać. Wracając do meczu z 2012 roku z Melbourne Agnieszka ograła Mattek-Sands 6-7, 6-4,6-2. Tibreak był grany do 10. To naprawdę niewygodna rywalka a zwłaszcza jak w turnieju jej dobrze idzie. Ciężka przeprawa przed Polką. Na pewno obejrzę mecz, ale mój typ to handicap w stronę Amerykanki. Przykładowy wynik: 6-4,6-3 jest według mnie i tak łaskawy dla Polki a w zupełności wystarczy aby pokryć handicap. Warto spróbować ten typ bez wielkiego szału. Oby tylko nie skończyło się że handicap nie wejdzie bo Amerykanka szybciej ogra Polkę. (tego nie miało nie być ???? dzięki KrolWTA za sprostowanie!)
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
K 203

krolwta

Użytkownik
+5,5 gemów Bethanie Mattek-Sands (1,80)
popieram calym sercem. od siebie dodam, ze wczoraj mattek ograla bouchard z ktora isia miala troche problemow (na wlasne zyczenie). z drugiej strony gienia wczoraj wyrzucala pilki w out jak szalona. mattek jest bardzo niebezpieczna, waleczna i &#39;dziwna&#39; rywalka. wystarczy popatrzec na to jak wyglada na korcie - ubranie, wlosy, szalenstwo kolorow.
wczoraj pisalem, ze bouchard po hopmanie moze byc zmeczona i ze kurs1,4 na bouchard to no bet. tu uwazam podobnie - aga pograla troche i wlozyla cale serce w hopmana i moze sie to zemscic w dzisiejszym meczu.
Oby tylko nie skończyło się że handicap nie wejdzie po Amerykanka szybciej ogra Polkę.
wtedy wejdzie jak w maslo ???? poza tym kurs 5 na sands pewne value w sobie ma i mozna za pare groszy sprobowac.
tak wiec generalnie +5,5 jest solidna linia ktora powinna zostac pokryta przez szalona amerykanke. GL
Również zainteresował mnie ten typ. Jednak obawiam się czy bet wejdzie. Makarova rozegrała wczoraj pierwszy mecz od kilku miesięcy - niby wygrała dość ładnie, do tego dochodzi AO, no i nie wiadomo jak ona podchodzi do tego turnieju.
Dlugo nie moglem w to uwierzyc, ze wczoraj makarova tak gladko ograla JJ. dzis kurs 1,4 nie zachwyca niemniej jednak jak to juz ktos napisal - csn jest tu przypadkiem bo wczoraj przegrywala juz 1:5 w TB 2 seta i wygrala 7:5.. imo 1,4 na taki mecz jest kursem do przyjecia. GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Panowie w 100% popieram typ na mecz Isi z Bethanii. Już miałem pisać o tym rano, ale wyleciało mi z głowy i Mnei uprzedziliście. Amerykanka idzie jak burza w tym turnieju, bardzo gładko , bez rzadnych kłopotów przebrnęła eliminacje i w pierwszej rundzie wyrzuciła z turnieju będącą w formie pod koniec ubiegłego sezonu Bouchard, z którą Radwańska męczyła się w Perth podczas pucharu Hopmana. Dodatkowo Isia nie jest jeszcze w pełni dyspozycji, przed Nami AO i to jest priorytet dla Radwańskiej, myślę, że jutro gładko nie pokona Amerykanki, ba może mieć nawet problemy z wygraną z naładowaną energią przeciwniczką. Do tego dochodzi fakt, jak wspomniał kolega powyżej, że Radwańska zmaga się z lekką kontuzją z ostatniego turnieju, który jednak dograła do końca, czyli kolejny mały plusik po stronie Amerykanki. Ja spróbuję trochę inaczej, bo nie bawię się już w handicapy gemowe, wiele razy sie na nich juz przejechałem, ten jest bardzo ciekawy i myslę, że spokojnie zostanie pokryty, zaryzykuję bardziej, myślę, żę Bethanii spokojnie jest w stanie ugrać jutro seta, a kurs na to bardzo interesujący. Linia 19.5 gemowa też powinna jutro zostać spokojnie pokryta, bo jeśli Isia jutro wygra to po długim, bardzo zaciętym spotkaniu. GL.
A. Radwańska - B. Mattek-Sands Typ 2 +1.5 2.30 ComeOn✅
Over 19.5 1.83 Bet365
✅

Jeśli chodzi o pojedynek Makarova - Suarez Navarro to sprawa jest jasna, po tak słabym meczu Hiszpanki, który wygrała po mękach, nie wierzę, żeby dzisiaj nawiązała walkę z Rosjanką, która po prostu jest zawodniczką lepszą, kursy już od rana poleciały solidnie w dół, nei ma co się dziwić, Makarova wyeliminowała Jankovic w 2 setach, teraz pora na podobny scenariusz i gładką wygraną Rosjanki.

Makarova 1.38 Pinnacle Sports⛔
DW: 2:0 2.00 Pinnacle Sports⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
Nie wariujcie tak z Makarova...

Suarez Navarro już nie raz udowodniła, że potrafi zrobic niespodzianke z powietrza i wygrać z prawie każdym. Makarova wygrała z Jankovic, bo tej już nie chciało sie grać przed AO, ten mecz o niczym nie świadczy.

Nie mówię, że Ekaterina tego nie wygra, mówię że tutaj lepiej uważać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Kops-Jones R. / Spears A. - Hantuchova D. / Parra-Santonja A. 1 1,44✅

Bardzo doświadczona i bardzo zgrana para, praktycznie cały czas razem. Mowa tu o Raquel Kops-Jones i Abigail Spears. W zeszłym roku nie było szczęścia w losowaniu, bo pierwszej rundzie czeski duet Hlavackova-Hradecka. Dzisiaj powinno być łatwiej. Hantuchova i Parra-Santonja pierwszy turniej razem, ogólnie deblistki dobre, no ale może zabraknąć nieco zgrania. Amerykanki zaczęły turniej znakomicie, bo już w pierwszej rundzie pokonały lepszy moim zdaniem od dzisiejszych przeciwniczek duet - Kuznetsova/Makarova. Mecz meczowi nierówny, ale Kops-Jones/Spears to moim zdaniem na prawdę ciekawa para - solidna i zgrana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Davis - Errani 1 @ 4,33
Bet365

Dziwię się, że do tej pory nikt nie wpadł na ten pomysł i nie napisał tego typu w temacie. Moim zdaniem kurs znacznie przesadzony, gdyż Włoszka gra naprawdę słabo! W Shenzen wygrana z S. Sheng w 3 setach po Tb, gdzie kurs na wygraną Włoszki wynosił 1,08. W kolejnej rundzie przegrała po 3 setach z Vanią King, gdzie także była faworytką. Tutaj w Sydney w pierwszej rundzie pokonała w dwóch setach Vinci, jednak ta gra jeszcze gorzej niż Sara i ta wygrana naprawdę dużo jej nie daje. Kurs 4,33 moim zdaniem sporo przesadzony, nawet jeśli jest to 8 mecz dzień w dzień Amerykanki, gdyż gdy się wygrywa morale są na wysokim poziomie i zawsze ma się tą dodatkową siłę na walkę. Do turnieju głównego Amerykanka musiała przebijać się przez kwale, pokonała tam Babos, Doi i Scheepers, a w pierwszej rundzie Gajdosovą, co jak na moje w obecnej formie tenisistka groźniejsza od Włoszki. Nawierzchnia także pod Lauren i jesli tylko wytrzyma fizycznie i będzie grać jak dotychczas to spokojnie wygra ten mecz.
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Sydney&amp; Auckland
Mayer- Matosevic(+1,5 seta) 2 (1,35)✅
A. Radwańska- Mattek Sands(+5,5 gema) 2(1,8) ✅
------------------------------------------------------------------------
????A. Kerber
- Suarez Navarro 1(1,35)
Efortuna
Kilka słów ode mnie na temat tego meczu. Jak już napisaliście Hiszpanki nie powinno być już w turnieju, ale jest już w ćwierćfinale i pokonałą waszą Makarovą(sam odpuściłem ten mecz, bo czułem, że może nie wejść). Kerber pokonała Cibulkovą oraz Kanepi w 2 setach. Navarro grała w Brisbane z Kanepi i dostała dwa razy po 6-2. Ale jak wiadomo mecz meczowi nierówny ???? Kerber broni tutaj półfinału z poprzedniego roku i według mnie spokojnie po tym kursie można grać. Skoro Makarovą graliście po takim kursie to Kerber tym bardziej trzeba grać.
Wynik:
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
18. Klara Zakopalova - Shuai Zhang
Typ 1
Kurs 2.55
Pinnacle


Lekko na Klare tutaj, jestem bardzo zdziwiony takimi kursami. Jasne, Zhang w ostatnich turniejach ktore grala na hardzie radzila sobie calki calkiem, ale to byly glownie turnieje w Chinach - i tam, trzeba przyznac, nie grala zle, ale tez nie jakos fenomenalnie. A jak przyjechala na hard gdziekolwiek indziej to tak: odpadla w kwalifikacjach do US Open, New Haven, Miami, Dubaiu...i to z zawodniczkami ( nic nie ujmujac ) jak Schmiedlova czy Vandeweghe.
Klara natomiast zaliczyla lekki falstart w Shen Zen, ale tutaj juz gladko odprawila Meusberger, ponadto ma np w zeszlym roku na hardzie pokonana taka palete przeciwniczek o ktorej Zhang moze tylko pomarzyc - Cibulkova, Kirilenko, Stephens, Bartoli...
H2h 0:0, naprawde nie do konca rozumiem faworyzowanie tutaj Zhang, zwlaszcza ze jesliby np Zakopalova miala odpuscic, to odpuscilaby juz w pierwszej rundzie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
1# Christina McHale - Arantxa Parra Santonja - 1 (1,28) 7/10✅
2# Angelique Kerber - Dominika Cibulkova - 1 (1,53) 6/10 ✅
3# Agnieszka Radwańska - Bethanie Mattek-Sands - + 5,5 gemów Bethanie Mattek-Sands (1,80) 4/10 ✅
4 # Angelique Kerber - Carla Suarez-Navarro - 1 (1,25) 5/10 ✅



#4

5/10

WTA - Hobart/Sydney
Angelique Kerber - Carla Suarez-Navarro
Angelique Kerber (1,25)✅ Bet365


Chyba nie będę odkrywczy, może nawet będę w tej chwili minimalistą bez jaj który nie odważy się zaproponować Bethanie Mattek-Sands ale jak słusznie zauważył Jasmin_Bogow w tym turnieju ciężko się obstawia. Nie oszukujmy się ale Sydney to pole minowe. Większość meczów pomimo wyraźnych różnic w kursach to jednak 50/50. Dużo zawodniczek zbiera siły przed Melbourne, niektórzy chcą złapać ochłapa punktowego tutaj tylko, niektóre chcą się odrodzić tak jak Pironkova. Jaka jest Kerber w tym turnieju? Widziałem jej mecze i widać, że chce. A to naprawdę ważne w tym turnieju. Angelique Kerber jest tutaj fawortyką i jej się chce grać. To napawa optymizmem. Carla Suarez Navarro nie jest moją ulubioną tenisistką ale trzeba przyznać, jest niewygodna i nieustępliwa. Jedna z waleczniejszych kobiet pod warunkiem, że nie sprzedaje meczu. O tym można osobną dyskusję rozpocząć w którą na pewno chętnie włączyłby się Wonderkido. Hiszpanka lubi sprawić niespodzianki i przegrywać z amatorkami, dziś pokazała, że potrafi zrobić nawet niespodziankę i wygrać nie będąc faworytką. Czy jednak jest to wielka niespodzianka? Zacznijmy od tego że Makarova zagrała ten mecz na półgwizdka. Niemka pokonała według mnie bardzo dobrze przygotowaną do tego turnieju K. Kanepi która była bliska wyrzucenia samej Marii Sharapovej z turnieju w Brisbane. Żeby było zabawniej wcześniej bez problemu ograła C. Suarez-Navarro w dwóch setach. Jak dla mnie Hiszpanka jest nieregularna i pomimo, że zdarzają jej się dobre i genialne mecz to potrafi również zawalić całe spotkanie. Jej bronią to bieganie i regularne przebijanie piłek. Serwis u tej zawodniczki nie jest żadnym atutem. U Niemki serwis w całym turnieju wygląda solidnie. Według mnie forma przede wszystkim stoi po stronie Kerber i powinna wyrzucić z turnieju Hiszpankę i jej tańczący kabaret. Jednak bez szału w stawkach. Sydney to tylko czekoladowa posypka, większość się nastawia na tort jakim jest rzecz jasna Australian Open.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
C 105

ceeferem

Użytkownik
Mona Barthel - Monica Niculescu
Tomorrow, 08 Jan 2014, 05:30

Mecz 50/50 .... styl Moniki osobiście mnie wku... :grin: jak i pewnie nie tylko mnie... Piękna Mona kiepski ostatni sezon zwłaszcza 2 połowa....ale odziwo sztormowe korty Hobart jej leżą (2013 - finalistka, 2012 - zwyciężczyni)...spodziewam wyrównanego mecz więc idę w kierunku underdoga
TYP: MONA BARTHEL 2.20 (Pinnacle)

6-7 1-6 ⛔⛔⛔ odpadła PIĘKNĄ Mona
 
K 203

krolwta

Użytkownik
Pironkova - Errani
typ: pironkova over 10,5 gema ✅ 7:6 6:3 // no i wygrala 2:0
kurs: 1,95 bwin
Pironkova idzie jak burza w tym turnieju. pomijajac mecz z peer, pozostale wygrywa 2:0 w dobrym stylu. 5 spotkan i 4 razy wygrala bedac dogiem. Errani w tamtym roku osiagnela tu qf i wlasnie to spotkanie to qf. wloszka gra tu jeszcze debla z vinci co mozna przyjac za minus dla niej w tym spotkaniu. wiadomym jest, ze teoretycznie sara jest lepsza zawodniczka i ma papiery na wygrywanie jednak mysle, ze w tym meczu bedzie miala ciezka przeprawe. Panie spotkaly sie dawno temu i po 3 setowce wygrala errani. Mysle, ze teraz bulgarka powalczy i spokojnie pokryje linie 10,5 gema. Mozna isc dalej i postawic na wygrana Pironkovej jednak ja wole pewniej. moze sie okazac, ze bo bulgarka wygra 2:0.... GL
Candela - Vesnina
typ: candela +5,5 ✅ 4:6 6:2 4:1
kurs 2,1 bet365
imo jest to value. candela radzi sobie calkiem dobrze. przeszla kwale (podobno ja espinosa puscila ale mozemy gdybac) i 3 razy bedac dogiem wygrala. wczoraj potrafila sie wyciagnac z 0:4* co na pewno doda jej &#39;sily&#39; i &#39;wiary&#39; w ewentualnych gorszych chwilach. (fakt, ze pisalem, ze knapp to raczej nie byla ciezka przeciwniczka mimo roznicy rankingowej no ale wygrala). rosjanka oczywiscie lepsza i nic na to sie nie poradzi. to jest jednak sport i to jest wta i poki nie ma gsm nic nie wiadomo. Mysle, ze w kursie jest value a jak ktos ma u siebie +6,5 to juz zupelnie polecam. GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
grabi83 283

grabi83

Użytkownik
Piękna Mona kiepski ostatni sezon zwłaszcza 2 połowa
Kolega sie z choinki urwal piszac o niej PIEKNA, chyba, ze to ironia:
http://www.tennisworldusa.org/Editor/Img/MONA-BARTHEL-img7689_668.jpg
A tak nawiazujac do WTA, jutro o 9:30 polskiego czasu na turnieju w Sydney, zmierza sie Mattek Sands z Keys.
Idac za Bet365 w rywalizacji pan z USA wygrywa 2:1 Keys, natomiast w moim przekonaniu spotkanie wygra starsza o 10 lat Bethanie.
Gra bardziej agresywny i silowy tenis, do tego w dwoch poprzednich meczach pokazala charakter i ze jest w gazie, pojde za ciosem i stan rywalizacji sie jutro rano wyrowna.
WTA SYDNEY
9:30
Bet365: kurs 1.72 na Mattek Sands
pzdr.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Angelique Kerber - Carla Suarez-Navarro |1.25| ✅ [6:2; 6:4]
▶ B365 !

Podzielam tutaj zdanie Scotrateza, w 100% i podpisuję się pod tym. Niemka, nie dość, że ma mocny bity forehand po crossie, to jest regularniejszą zawodniczką od Hiszpanki. Nie popełnia głupich podwójnych błędów, ani nie uderza piłek na &#39;&#39;odwal się&#39;&#39; Jak to w zwyczaju bywa u Hiszpanki, zwłaszcza pamiętam moment kiedy miała 4 piłki meczowe z Keys, a wszystkie cztery piłki centruje na korytarz deblowy, w to samo miejsce! Nie można ufać tej zawodniczce, raz się na niej sparzyłem i nie mam zamiaru więcej. Angelika, ma to do siebie, że jest czujna, jak wchodzi na kort, to tylko by przełamać rywalkę i kontrolować swoje podanie. Rywalka jak najbardziej w jej zasięgu, zwłaszcza, że Hiszpanka nie lubi grać z zawodniczkami leworęcznymi. Nie osiąga z nimi zbyt obiecujących wyników. I mimo, że te mecze są zacięte to jej głowa może po prostu tego nie wytrzymać. Fakt, Kerberówna czasem sobie &#39;popłacze&#39; jak coś Jej tam nie wyjdzie, jak coś nie idzie po jej myśli, ale Ona jest tutaj faworytką i to Ona w tym meczu będzie rozdawać karty. Nie sądzę aby przechyliła Carla szale na swoją korzyść, również z racji tego, że jej samo podanie, podczas pierwszego serwisu, nie jest solidne. Jak nie w siatkę, to w aut. Może nie zawsze, ale przeważnie tak to u tej zawodniczki wygląda. Jeśli dojdzie do poważniejszych wymian, to Navarro, nie ma co się za bardzo pchać bo Niemka, pokaże Jej miejsce w szeregu. Wiadomo, Hiszpanka czasem odpali swój jednoręczny bekhend, ale ta wymiana, nie jest trudna do odbioru, zwłaszcza, że ona większość gra te piłki na środek kortu. Angela, lubi mieć kort, tylko dla siebie i na pewno będzie rozrzucała rywalkę na prawo i lewo, mimo że jest waleczna, ale do czasu... Stawiam na Kerber.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Safarova 3.20⛔
@ Petra mnie pozytywnie zaskoczyłą, skąd ta nagła metamorfoza? Może Radek maczał w tym palce. Z takim tenisem to Petra może się bić z Syreną, Azą o tytuł w Melbern, a Lucka, nie mam do niej pretensji, zagrała i tak bardzo przyzwoicie, pierwszy set elegancko, potem widziała, że nie ma bata na Petre. Hm, Petra grała kosmiczny tenis...

02:00 -
LIVE WTA Premier Sydney QF
L Safarova (CZE) vs P Kvitova (CZE)
Super tenis HD


Lucka podobała mi się w swoich dwóch ostatnich spotkaniach. Według mnie bardzo dobrze przepracowała przerwę świąteczno-noworoczną. Według mnie bardzo poprawiła regularność wymian. Lucka preferuje agresywną i płaską piłkę, lubi kończyć winerem. Do tego pierwsze podanie także ładnie wchodzi. Jej tenis, psycha i wiara w siebie może się podobać...Minimum seta powinna wygrać!
Na przeciwko Petra. Ten pojedynek to taki mecz a la &quot;Errani-Vinci&quot;. Dobre przyjaciółki, które razem trenują i razem się trzymają...Petra już tyle osiągnęła, może po cichutku puści dalej kumpele?
Petra cały czas mnie nie przekonuje. Podanie bardzo nieregularne, duże przestoje, masa przestrzelonych piłek. Ona czasami musie się mocno wku....żeby zacząć dobrze grać. Ostatni jej mecz z Cornet to niemiłosierne męki i braki w kondycji...Oferowany kurs na Petre to kpina! Jak serwis Petrze nie siądzie to w regularności i mocnym przebijaniu płaskich piłek Lucka jest o niebo lepsza...a taki styl tenisa obie preferują.
@ kluczem tego spotkania będzie regularność i dyspozycja dnia, panie będą grały prawie w samo południe naszego czasu...Petra pod względem kondycji słabiutko...Zapowiada sie ciekawy mecz, pewnie sporo zwrotów akcji i nerwów z jednej i z drugiej strony. Mecz po 50 % dla jednej i drugiej. Stawiam na Lucke!

Andre@
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
QF Sydney
Kvitova &amp; Safarova

over 20.5 1.83 bet365 ✅

Mega wybuchowa mieszanka stylów ofensywnych szykuje sie nam w pierwszym cwierćfinale w Sydney szczerze to podziwiam kogokolowiek kto ma na tyle odwagi aby postawić na którąs z Czeszek,trzeba być bardzo zaprzyjażnionym z adrenalina, to nie na moje nerwy,nie wyobrażam sobie aby ktoraś z pań szła równo od poczatku do końca,to są chyba mistrzynie jeśli chodzi o niejednostajny tenis i zastoje w grze,Lucie niczym Ivanovic potrafi przegrać wygrany mecz ,przegrywając seriami gemy i sety wszystko oczywiście przez problemy z psychika a Petra jak to Petra jako że każdy punkt musi być wygrany spektakularnie i koniecznie musi być winnerem to jeśli tych winnerow bedzie wiecej niż UE i serwis bedzie siedział to prawdopodobnie wygra prosta matematyka w jej przypadku o odpuszczaniu tutaj nie ma mowy raczej ,nie na tym etapie,po cichu nawet widzę właśnie Petre w roli triumfatorki turnieju,bo któż mugłby ja teraz zatrzymać? Kerber hehe dobre nieee a no chyba że jedynie Safarova.Generalnie Petra nie gra żle w tym turnieju ogladałem chwile Czeszke z Mchale i generalnie Amerykanka nie miała nic kompletnie do powiedzenia,coś tam probowała walczyć ale jedynie co jej pozostawało głównie to odprowadzać piłke wzrokiem i podziwiać asy których także nie było mało pragne zauważyć.Wcześniej zasugerowałem że Petra jest wg mnie faworytka ale over gemowy dużo bardziej bezpieczna opcja zdecydowanie ,zaoszczedżmy sobie nerwów na AO :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 12

mateusz-b

Użytkownik
WTA Sydney
Lucie Safarova - Petra Kvitova
typ: Zwycięzca meczu P. Kvitova
kurs: 1,30 Expekt 10/10
typ: Zwycięzca meczu P. Kvitova
kurs: 1,339 Pinnacle 10/10
typ: Petra Kvitova wygra 2-0
kurs: 1,66 Bet365 7/10
Ponoć wszyscy piszą (książki), a mało kto je czyta, dlatego po biernym uczestnictwie na FB od 19 września 2013 roku, czyli czytaniu, analizowaniu, podziwianiu wiedzy, czy ubolewaniu, że brakło jednego kosza (jak wczoraj), przestrzelono karnego, lub piłka trafiła w siatkę, zamiast w kort, postanowiłem i ja podać pierwszy typ. A ponieważ z wieloletniego doświadczenia (kibica sportowego) wiem, że ręka, noga, oko, mogą zawieść w każdej chwili i faworyt, zamienia się w przegranego, nie chciałbym się silić na jakieś głębokie i wysublimowane analizy. Otóż w środę 8 stycznia 2014 (godz. 2.00 polskiego czasu) na Ken Rosewall Arena w ramach turnieju WTA Apia International w Sydney zmierzą się dwie Czeszki: Lucie Safarova z Petrą Kvitovą. I choć aby zagrać z Kvitovą, Lucie Safarova pokonała Karolinę Wożniacką, niegdysiejszy nr 1 WTA, nota bene ostatnio nie przekonywującą, nie tylko z powodu leczenia kontuzji, ale i spraw poza sportowych, to ja zdecydowanie stawiam na Petrę. Argumenty, to nie tylko różnica pozycji rankingowych 27 – 6 na korzyść Kvitovej, doświadczenie, ilość zdobytych tytułów i wygranych meczów, ale przede wszystkim forma. Otóż oglądając Petrę, jak zmiotła z kortu Christinę McHale nie wierzyłem własnym oczom. To nie ta sama zawodniczka z końcówki poprzedniego sezonu, skrzywiona po nieudanych zagraniach, snująca się po korcie, waląca piłki kilka metrów za końcową linię i niekwestionowany nr 1 w podwójnych błędach serwisowych. Obecna forma Petry to szybkość, precyzja, zdecydowanie, stabilność psychiczna i siła. Czy czegoś jeszcze więcej potrzeba, by bronić honoru nr 2 w turnieju, gdy nr 1 już pożegnał się z rozgrywkami? Ponieważ nie wierzę w tzw. szczęście, to chyba nie, i jak dla mnie to faworytka do wygrania WTA Sydney.
A jak będzie, to kort pokaże i zweryfikuje moje wypociny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Hobart
Spotkanie: Muguruza - Wickmayer
Typ: Wickmayer
Kurs: 3,25
Bukmacher:Bet 365
Mecz turnieju na kortach twardych w Hobart. Spotykają się dwie równorzędne zawodniczki zawodniczki.. Hiszpanka zajmuje obecnie 58 miejsce w rankingu natomiast Belgijka 61. Wickmayer do niedawna grała bardzo dobrze była groźna dla najlepszych jednak ostatni sezon fatalny bardzo poważnie podejrzewana o doping nie może wrócić do dobrej gry. W tym sezonie bez rewelacji wygrana po kreczu z Robson. Natomiast Hiszpanka to młoda obiecująca zawodniczka , która osiąga już niezłe rezultaty. Obie zawodniczki grają bardzo mocno i dopóki wszystko wchodzi jest dobrze. Moim zdaniem dziś może czekać nas wyrównany pojedynek umiejętności podobne forma lekko na korzyść Muguruzy jednak kurs ponad 3 na Wickmayer biorę w ciemno.
 
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
Monica Niculescu - Estrella Cabeza-Candela
Typ 1

Kurs 1.35
Unibet
Estrella jak dla mnie tutaj znalazla sie dosc mocno przez przypadek. Jasne, przesza kwalifikacje, pokonala Knapp ( ale ta to akurat zbyt solidna zawodniczka nie jest ) Vesnine dopadla kontuzja...a Niculescu jest naprawde solidna zawodniczka. Jasne, nie jest to material na liderke rankingu:grin: ale to zawodniczka ktora zazwyczaj wygrywa z tym z kim ma wygrac. Dzisiaj ladnie odprawila Barthel, ktora wyzej cenie od Estrelli. Kurs odrobine za wysoki, tzn nie narzekam:smile: ale spodziewalem sie mniejszego. Spojrzmy prawdzie w oczy, Estrella nie czuje sie jak ryba w wodzie na hardzie, a jak juz gra na tej nawierzchni to zazwyczaj odpada w kwalifikacjach, niekoniecznie z zawodniczkami sklasyfikowanymi wyzej od Niej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom