>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Indian Wells, 06-17.03.2013

Status
Zamknięty.
K 26

krzysgd

Użytkownik
dyscyplina: Tenis WTA, Indian Wells, kwalifikacje
spotkanie: Garbine Muguruza v Gabriela Dabrowski
typ: Garbine Muguruza wygra 2-0 ✅ (6-3, 6-3)
kurs: 1,90

Bukmacher: Bet365

Analiza:
Dzisiaj panie rozpoczynają kwalifikacje do amerykańskiego turnieju Indian Wells 2013. Gramy na otwartym korcie o nawierzchni typu hard. Spośród wielu ciekawych par wybrałem pojedynek dwóch młodych, raczej perspektywicznych zawodniczek.

Hiszpanka Garbine Muguruza, 19 letnia (rocznik 1993), notująca od kilku lat systematyczny wzrost pozycji rankingowej, na stronie ITF podaje „hard” jako swą ulubioną nawierzchnię.Z jej osiągnięć w bieżącym roku warto odnotować zwycięstwa: z Rybarikową 2:1 (4-6, 6-1, 14-12) w 1 rundzie AO, z Knapp (7-5, 6-4) w Paryżu, ubiegłotygodniowe z Barrois (6-2, 6-2) we Florianapolis i tam też urwany set od Venus Williams w II rundzie 1:2 (4-6, 6-2, 5-7).

O rok starsza Kanadyjka Gabriele Dabrowski jako najlepszą dla siebie nawierzchnię podaje clay. Ona dla odmiany jakby zatrzymała się w rozwoju w granicach 3-5 setki rankingu. Jej aktywność singlowa w bieżącym roku pozostaje niewielka. W styczniu w małym turnieju na Florydzie pokonała na clayu w I rundzie Kolumbijkę Castano (7-5, 6-4), by w II ulec Słowence Zez-Peskiric (4-6, 4-6). Za to Dabrowski częściej pogrywała debla. W lutym wystąpiła w parze z Kudriawcewą na turnieju w Memphis i tam w I rundzie odprawiły Hlawackową i Hradecką, w II odpadly z Arwidsson, Larsson.

Na koniec jeszcze małe zestawienie porównawcze pozycji w rankingu WTA tenisistek na zakończenia poszczególnych lat, obrazujące wzrost lub stagnację w rozwoju obydwu pań:
rok........Garbine Muguruza..........Gabriele Dabrowski
aktualnie............96........................... .289
2012................104........................... .395
2011................249........................... .359
2010................432........................... .494
2009................687........................... .805

Zestawiając wszystkie te informacje stawiam na zdecydowane zwycięstwo Hiszpanki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Y. Putinseva - A Petkovic - 1 (2,20)⛔
Pinnacle Sports

Bardzo ciekawy pojedynek. A kurs według mnie zawyżony, wyłącznie dlatego że po drugiej stronie siatki Putinsevy będzie grać Andrea Petkovic. Niemka to w tej chwili nazwisko, podobnie jak Venus Williams. Forma Niemki jest w lesie. Widzi mi się tutaj linia bardziej 1,83 - 1,83. Szanse obu Pań są 50%. Putinseva notuje naprawdę dobre wyniki ostatnio. Jej gra co prawda nie powala na kolana, ponieważ ogranicza się do przebijania piłek na drugą stronę. Nie potrafi kończyć piłek. Ale to na Petkovic może starczyć, ponieważ Niemka ma problemy z długimi wymianami, a w tym elemencie Puntiseva prezentuje się lepiej. Serwis Niemki również słabo. Pamiętam mecz Kazaszki z Radwańską i śmiało przełamywała Polkę, która fakt faktem nie zachwycała. Wcześniej pokonała Laure Robson która również ostatnio spuściła z tonu. Jednak nawet olewając turniej w Dubaju to turniej w Melborune można wyróżnić na korzyść Kazaszki. Pokonała Ch. McHale i po trzech setach przegrała z Carla Suarez Navarro. Kazaszka cały czas ostatnio gra na hardach. Niemka z kolei gra niewiele i wyników na hardzie w tym roku brak. W ostatnim meczu przegrała kreczując w pierwszym secie z A. Barty. (193) Według mnie szanse na zwycięstwo Putinsevy są całkiem spore.

by scotratez​
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Indian Wells (USA) - Kwalifikacje, twarda
Pegula J. (Usa) - Lucic M. (Cro)
Typ: Pegula

Chciałem grać ten typ zaraz z rana i szkoda ,że się zagapiłem ,bo teraz kursy już wyraźnie spadły,ale mimo to warto zagrać. Tenisistki pierwszy raz w karierze się spotkają ze sobą na korcie. Jak widać po kursach nie ma wyraźnego faworyta w tym spotkaniu ,ale szanse typu oceniam na 70% ,a więc naprawdę wysoko , gdyż ponadto Pegula rozgrywać będzie to spotkanie na własnym terenie co na pewno pomoże jej w odniesieniu sukcesu. Czysto oceniając umiejętności tych zawodniczek są na podobnym poziomie ,ale tak jak juz wczesniej wspomniałem dochodzi doping kibiców , który powinien ponieść w ważnych momentach Pegulę i zaprezentuje jeden z najlepszych meczy w karierze. Polecam , co do Lucic to ostatnio ma wyraźnie więcej porażek niż zwycięstw ,dlatego podobnie powinno być i dziś , mimo ,że ta ostatnia porażka z Williams 6-3,6-3 nie zagrała wcale tak źle w tym meczu. Jednak stawiam dzisiaj na Pegulę ;)
Kurs 2,01 Pinnacle
 
I 13

ilsinho112

Użytkownik
Indian Wells.
skoro wy już coś bazgracie to i ja swoje dopisze ????
Doi M. - Larcherde Brito M. TYP:1 KURS:1,70 ????????
Bukmacher: Fortuna.
4.03. 19:05.
Nie jestem zwolennikiem talentu młodej Portugalki i stanowczo gram przeciwko niej . Doi co prawda w podobnym wieku ,ale styl i zacietosc jaka prezentuje na korcie jest conajmniej o klase wyzsza w moim domniemaniu. Pozatym jak to Azjatki ,wybiegane i waleczne do ostatniej piłki. Larcher w tym roku mało grała ,po kilkunastu dniach wolnego ,wrocila na kort 16.02 aby szybko ulec Cepelovej 2:0. Doi niedawno pokonała Brianti ,potem przegrala z Pliskovą ,ale na ten moment jej forma jest na pewno wyższa ,pozatym Larcher jest strasznie marudna i czesto sama sobie utrudnia gre. H2h 2:0 dla Doi. Gorąco polecam!! ????

Co ta skośnooka robi to poezja. 4 gemy gdzie została złamana z 40:15 . Nie rozumiem .:;/:
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Sevastova vs Rodionova
2,20
Typ:2 ✅✅✅ e:eek:ne:2, ale były emocje, bo w 3. secie było już 3:0
Bwin

Miałem reset kompa, więc w skrócie. Mam przeczucie co do Rosjanki (z paszportem od Kangurów), więc gram na jej win. Sevastova i jej wyniki nie przekonują mnie. W kwalach coś tam gra, ale w pierwszych rundach odpadała w Acapulco, Bogocie i Cali. Rodionova po porażce w Doha z Agą Radwańską miała długą przerwę, a ostatnio w 1. meczu w Dubaju odpadła z nieźle dysponowaną Byczkovą po 3. setach. Obie na 10 ostatnich meczów mają 4 porażki, ale rankingowo wyżej jest Radionova (108 vs 152). Sevastova ostatnio grała głównie na mączce, a tu gramy na hardzie, więc w tym upatruję gwoździa do jej trumny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Burdette (USA)-Czink (Wegry)
Typ:2 ⛔⛔⛔ e: 2:0 bez walki
Unibet
2,45

Amerykanka zajmuje w rankingu WTA 125. pozycję i jest ciągle młodą, perspektywiczną zawodniczką. Jak dotąd w tym roku ma bilans 4/2. Rok zaczeła w Sydney od porażki, a następnie grała w Midland 4 mecze. Następnie zaliczyła porażkę w Memphis z Keys i po 11 dniach odpoczynku przystąpiła do kwalifikacji w Indian Wells i wczoraj pokonała Słowaczkę Cepelovą. Czink jest dużo bardziej doświadczona (9 lat starsza) i grała w tym roku więcej. W rankingu WTA jest w 1. setce (97.), a w tym roku ma bilans 5/5, ale początek był słabą kontynuacją końcówki poprzedniego sezonu. W 1. rundzie ograła Amerykankę Cohen, a wcześniej grała w Brazylii, gdzie doszła do ćwierćfinału (porażka z Mladenovic) pokonując po drodze Shvedova. Wcześniej grała w memphis 2 mecze (porażka z Lisicki) i 2 mecze w Midland. Liczę dziś na większe ogranie i doświadczenie Węgierki, która prezentuje się przyzwoicie i grała w tym roku ze zdecydowanie lepszymi zawodniczkami (Ivanovic, Shvedova, Lisicki) niż Burdette.
 
boogmacher 6

boogmacher

Użytkownik
BNP PARIBAS OPEN QUALIFYING TENNIS

Tue 3/5 M. Burdette 1.588 ✅ 6:2 6:1
01:00 PM M. Czink

PinnacleSports

W przeciwieństwie do kolegi wyżej typuje w tym spotkaniu zwycięstwo młodej amerykanki. Ta różnica 30 miejsc w rankingu nie odzwierciedla tak naprawde różnicy w poziomie i jakości gry obu tenisistek. Burdette miała przerwę od połowy lutego. Wczoraj ograła dosyć spokojnie Cepelovą 6:3 6:3. Amerykanka gra u siebie i widać nastawia sie tutaj na udział w turnieju, stąd ten dwutygodniowy odpoczynek.
Czink ograła wczoraj Cohen, która nie ma co ukrywać nie znajduję się obecnie w wybitnej formie, po dosyć zaciętym spotkaniu 6-7 6-4 7-5. Myślę, że dziś ulegnie młodszej koleżance, która do meczu przystąpi &quot;swieższa&quot; i bardziej wypoczęta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Gabrine Muguruza Blanco - Maria Joao Koehler 2 @ 3.54 Pinnacle
W drugiej rundzie kwalifikacji do turnieju w Indian Wells zobaczymy pojedynek dwóch tenisistek z Półwyspu Iberyjskiego - Hiszpanka Muguruza Blanco, zajmująca w rankingu WTA 95.miejsce zmierzy się z Portugalką Koehler, sklasyfikowaną na 104. pozycji.
Uważam, że może być to jeden z najciekawszych pojedynków na tym etapie. Nieco dziwię się, widząc kursy wystawione przez bukmacherów. Dla Gabrine jest to już siódmy turniej w tym sezonie i w żadnym nie dotarła dalej niż do drugiej rundy. Oceniając jej formę na tej podstawie można rzec, iż nie jest ona najlepsza. Ostatnio co prawda urwała seta Venus Williams we Florianopolis, ale wg mnie był to przypadek. Z kolei jeśli chodzi o Koehler to u niej trudno ocenić dyspozycję. Po niezłym występie w AO, gdzie odpadła w drugiej rundzie po 3-setowym pojedynku z Jankovic(23), Maria szybko odpadła z dwóch turniejów - w Acapulco i Bogota. Jednak tam panie grały na nawierzchni ziemnej, co najwidoczniej w ogóle jej nie spasowało. Teraz grają na twardej i właśnie na takiej Portugalka prezentuje się zdecydowanie lepiej. Potwierdzeniem tego jest wczorajsze zwycięstwo z Dusheviną, która również była faworytką. Uważam, że pojedynek na pewno nie będzie łatwą przeprawą dla Hiszpanki, a nawet przeciwnie - Koehler ma spore szanse na sprawienie małej niespodzianki i awans do pierwszej rundy tego prestiżowego turnieju.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Burdette v Craybas 2-0 @1,55 Totomix ✅

Unikam jak ognia grania dokładnych wyników - zwłaszcza w WTA no ale ten typ wydaje się świetnym. Zacznę od tego, że kurs jaki wystawił Totomix zdecydowanie za duży. Dla porównania Fortuna ma 2-0 po @1,28. Unibet po @1,33. Burdette wysoka, dobrze zbudowana. Bardzo dobry serwis, dużo kończy, gra mocno. Taka rzemieślniczka. Jak ma formę jest bardzo groźna. Tutaj gładziutko w kwalach 6/3 6/3 z Cepelova i 6/2 6/1 z Czink. Craybas emerytka, filigranowa zawodniczka. Słabiutkie podanie, którego będzie dziś &#39;zabijane&#39; przez Mallory. Jill mogłaby być matką Burdette :razz: Przede wszystkim Craybas jest obecnie słabiutka, kompletnie bez formy. Ostatnio wtopy w ITF z Marand, młodziutką Chirico, Hogenkamp. Burdette powinna przejechać się po starszej rodaczce, nie ma żadnych argumentów aby Jill ugrała tutaj więcej niż 5-6 gemów(o które defacto będzie baaardzo trudno). Można spokojnie pobierać handi -5,5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Pennetta F - Schiavone F (1.90) / Expekt
Na dziś widzę faworytkę Penettę gdyż widzę że buki obie zawodniczki faworyzują.. Włoszka, grała ze swoją rodaczką dwukrotnie i dwa razy wygrała.. a dziś na hardzie, swojej ulubionej nawierzchni również może sobie poradzić, ze słabą w ostatniej formie Schiavone..
Schiavone, popełnia bardzo często w prestiżowych turniejach bardzo głupie błędy i często przegrywa swoje podania a jeśli jest odłamana, to często się denerwuję a to źle wróży na korcie, więcej gra siłą wg mnie niż umysłem.. a Pennetta zagra ten mecz spokojnie ale z krzykiem ???? i , wykorzysta ten moment, kiedy tylko nadarzy się okazja i zrobi wszystko żeby swoją rodaczkę wyprowadzić z rytmu od początku spotkania.. zakańczając mecz wygraniem całego meczu..
 
boogmacher 6

boogmacher

Użytkownik
BNP PARIBAS OPEN R1 TENNIS

Wed 3/6 A. Medina Garrigues (+1.5 Sets) 1.357 ✅
03:30 PM C. Dellacqua


Faworytem spotkania jest niewątpliwie hiszpanka. Jednak jej tegoroczne wyniki nie są rewelacyjne. Większość turniejów kończyła w pierwszej rundzie. Przed tygodniem WTA Florianopolis również zakończyła w pierwszej rundzie, jednak zagrała dobre spotkanie z późniejszą triumfatorką Niculescu 5-7 7-6 6-1. Dellacqua zanotowała jeszcze gorszy start w tym roku. Jedyne wygrane to dwa spotkania z kwalifikacji do IW. Nawet jeśli Dellacqua złapała jakąś formę i byłaby w stanie wygrać w co szczerze wątpie to nie wydaje mi się, aby Garrigues nie ugrała choćby seta. Kurs na handi bardzo przyzwoity.


Wed 3/6 A. Morita
03:30 PM L. Tsurenko (+1.5 Sets) 1.446 ✅


Obie zawodniczki znajdują się w w miare dobrej dyspozycji jak na swoje możliwośći. Morita odpadła w zeszłym tygodniu w półfinale w Kuala Lumpur z Pliskovą, która wygrała ten turniej. Tsurenko dobry wystep na AO gdzie w trzeciej rundzie odpadła z Wożniacką. W kwalifikacjach do IW łatwo ograła Zhou i Bratchikovą. Lekkim faworytem bukmacherów jest ukrainka. Ja spodziewam się wyrównanego spotkania i myślę, że handi na Tsurenko jak najbardziej do gry.

PinnacleSports
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
S. Kuznetsova - A. Hlavackova - 2:0 (1,45)✅
Expekt

Szykuje się szybki meczyk. S. Kuznetsova od dłuższego czasu aspiruje na czołowe miejsca rankingowe i trzeba przyznać że jej gra choć czasem w kratkę to wygląda bardzo dobrze. Pokazała to w ostatnich turniejach w tym roku zwłaszcza w Australii. Gorzej trochę było w Doha i Dubaju ale rywalki były rownież wyższego lotu. S. Stosur nawet coś w Doha zagrała. Co do rywalki Rosjanki to nic dobrego powiedzieć nie można. Przegrywa właściwie jak leci. Ostatnio wygrała z M. Oudin po trzech setach. Nic nie wskazuje ostatnio aby forma Czeszki miała iść w górę.W tym roku dosłownie jedno spotkanie na hardzie wygrała. Rosjanka dla porównania wygrała ich 14. Będzie to pierwsze oficjalne spotkanie obu zawodniczek jednak nie oczekiwałbym sensacji

L. Davis - S. Halep - 1 (1,55)⛔
Expekt


To co gra Simona Halep od początku tego roku to jakieś nieporozumienie. Rumunka jest zupełnie rozsypana i nawet jeżeli ma jakieś przebłyski to nie trwają one zbyt długo. Amerykanka z kolei ma za sobą świetne wyniki a przede wszystkim jest bardziej ograna w tym sezonie niż jej rywalka. Będzie grała u siebie więc komfort psychiczny powinien stać również po jej stronie. Dodam że Lauren w Hobart doszła aż do ćwierćfinału gdzie przegrała dopiero po 3 setach z S. Stephens. S. Halep z kolei ostatnio wygrała mecz dopiero z Greczynką Daniilidou po trzech setach której gra jest wręcz koszmarna. Po tym meczu Simona dała już walkowera z Daniela Hantuchova. Wyraźnie w grze S. Halep się nie układa. I nie sądzę aby udało jej się to naprawić z tak dobrze dysponowaną rywalką w Indian Wells.
by scotratez​
 
K 26

krzysgd

Użytkownik
dyscyplina: tenis WTA, Indian Wells, I runda
spotkanie: Kristina Mladenovic - Chanelle Scheepers
typ: dokładny wynik (Kristina Mladenovic ) 2:0 ⛔ ech 0:2
kurs: 2,00

bukmacher: Bet365

analiza:

Kristina Mladenowic ostatnio w wysokiej dyspozycji. Potwierdza to swymi lutowym dokonaniami tj. półfinałem na hali w Paryżu – porażka ze zwyciężczynią Moną Barthel i ćwierćfinałem w Memphis – tu porażka także z triumfatorką turnieju: Lisicki. W marcu Francuzka zanotowała dobry występ w brazylijskim Florianopolis docierając do półfinału – porażka z Rumunką Monicą Niculescu.

Chanelle Scheepers dla odmiany ma w tym roku zwyczaj odpadania w I rundach. W AO z Zakopałową, w Pattai z Date-Krumm, w Memphis z Vandeweghe. Jedynie we Florianopolis Afrykanerka się wyłamała i ograła w I rundzie 3- setowo Wenezuelkę Perez (258 m-ce WTA), by w II odpaść 0:2 z Węgierką Babos.

Tak więc dotychczasowe tegoroczne wyniki wskazują na pewną faworytkę: Mladenowic. Dla potrzeb „typów dnia” korzystam z opcji dokładny wynik 2:0 – tu po prostu mam wyższy kurs. Mocniej gram ten mecz na prostą 1 za 1,40 ⛔w Betsson.

Gram jeszcze:
Olga Poutchkova - Maria Sanchez : 1 za 1,58 ⛔
S.Kuznetsova - A.Hlavackova ( 0 : 1.5 ) : 1 za 1,41 ✅
Marina Erakovic - Shahar Peer ( 0 : 1.5 ) : 1 za 1,46 ⛔
wszystkie 3 kursy z Betsson
Sumarycznie na duuuży ⛔
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Marina Erakovic - Shakar Peer @ 5.00 Bet365 ✅
Shakar Peer ma duzo wieksze mozliwosci niz to co pokazuje przez ostatnie 2 sezony. Pamietam jak jeszcze 2 lata temu krecila sie w granicach top10 i pewnie malo kto sie spodziewal ze zaliczy taki regres formy. Izrealka dawno nic nie osiagniela notujac mnostwo porazek w ostatnim czasie ale to jest takie moje odczucie ze dzisiaj moze zagrac na miare oczekiwan. Gra teraz w duzym turnieju co jej sie ostatnio nie zdarzalo , motywacja i chec wygranej moze byc wieksza niz kiedykolwiek. Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze szanse sa na chwile obecna mizerne ale jest to WTA i takie &quot;niespodzianki&quot; to nie jakas rzadkosc . Erakovic ostatnio w formie ale i tak nie zasluzyla aby byc az tak gigatynczna fawoyrtka, Nie jest to czolowa rakieta wta , wygrala ostatnio turniej a czesto z takimi tenisistkami jest tak ze zanotuje 1-2 dobre wyniki to potem przegrywaja z kims &quot;slabszym&quot; juz w 1 rundzie i wlasnei na to dzis licze. Argumentow powaznych niemam ale w WTA wiec nie zawsze jest to potrzebne. Na koneic dodam ze nawierzchnia w IW jest dosc wolna co raczej bardziej pasuje Peer niz Erakovic.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Pennetta F - Schiavone F (1.90) / Expekt

Na dziś widzę faworytkę Penettę gdyż widzę że buki obie zawodniczki faworyzują.. Włoszka, grała ze swoją rodaczką dwukrotnie i dwa razy wygrała.. a dziś na hardzie, swojej ulubionej nawierzchni również może sobie poradzić, ze słabą w ostatniej formie Schiavone..

Schiavone, popełnia bardzo często w prestiżowych turniejach bardzo głupie błędy i często przegrywa swoje podania a jeśli jest odłamana, to często się denerwuję a to źle wróży na korcie, więcej gra siłą wg mnie niż umysłem.. a Pennetta zagra ten mecz spokojnie ale z krzykiem ???? i , wykorzysta ten moment, kiedy tylko nadarzy się okazja i zrobi wszystko żeby swoją rodaczkę wyprowadzić z rytmu od początku spotkania.. zakańczając mecz wygraniem całego meczu..
Hehe z tym h2h poleciałeś.. Schiavone prowadzi 4/2, na hardzie bilans 3/1. Obie są obecnie słabe ale nie wspomniałeś nic, że Flavia wróciła po kilku miesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją nadgarstka. Po powrocie prezentuje się słabiutko. Jak dla mnie typowy no-bet.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Mandy Minella vs Olga Govortsova
Typ: Minella
Pinnacle
2,73

Kolejny raz atakuję niezły kurs grając przeciwko faworytce. Dziś gram na ładną reprezentantkę Luxemburga przeciwko Białorusince. Mandy łapie się jeszcze w pierwszej setce WTA, a Olga jest pod koniec 7 dziesiątki. Minella była dużo aktywniejsza od początku roku (13 meczów i 6 zwycięstw) , dobrze zaczęła rok w Hobart, a ostatnio grała głównie na ziemi w Ameryce Południowej (clay to jej ulubiona nawierzchnia). Z drugiej strony Białorusinka, która w tym roku tylko 6 spotkań zagrała i z 2 wyszła zwycięsko. Od porażki na AO z Na Li zagrała tylko 2 mecze w lutym i oba przegrała do zera (Doha i Dubai). Wydaje mi się, że Govortsova nie będzie w pełni przygotowana do tego turnieju i jej forma to jedna wielka niewiadoma. Mając więc po drugiej siatki ładny kurs i ładną, ciekawą, solidną zawodniczkę nie waham się ani chwili.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Hehe z tym h2h poleciałeś.. Schiavone prowadzi 4/2, na hardzie bilans 3/1. Obie są obecnie słabe ale nie wspomniałeś nic, że Flavia wróciła po kilku miesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją nadgarstka. Po powrocie prezentuje się słabiutko. Jak dla mnie typowy no-bet.


Nie musiałem nic o niej wspominać, że wraca po kontuzji, bo wiele razy się zarzekała, że wróci mocniejsza, gotowa, która wygrywać będzie mecz za meczem, ale na kortach jakoś tego nie widzę.

Nawet swoje rodaczki, radzą sobie z nią bez problemu. To już nie te lata, co kiedyś może tam coś grała, ale już jej czas się skończył / pozdr ;)
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Nie musiałem nic o niej wspominać, że wraca po kontuzji, bo wiele razy się zarzekała, że wróci mocniejsza, gotowa, która wygrywać będzie mecz za meczem, ale na kortach jakoś tego nie widzę.

Nawet swoje rodaczki, radzą sobie z nią bez problemu. To już nie te lata, co kiedyś może tam coś grała, ale już jej czas się skończył / pozdr ;)
????

Ale to Pennetta wróciła po kontuzji, a nie Schiavone...
Lanie wody pierwsza klasa.
 
mouris 38

mouris

Użytkownik
Grace Min-Lourdes Domínguez Lino 1@ 1,72 bet365⛔
Osiemnastoletnia amerykanka-zwyciężczyni juniorskiego US OPEN 2011 bardzo dobrze spisuje się na kortach twardych jej bilans:72 wygrane do 40 porażek. W tym turnieju gra pierwszy raz. W eliminacjach pokonała Krystynę Pliskovą 2:1 oraz Cabeze-Candela 2:0. Ostatnio grała w Accapulco gdzie odpadła w 1 rundzie ze Schiavone urywając jej seta. Wcześniej Bogocie i Cali, również na mączce odpadła kolejno w 1 rundzie(Pereira) i w kwalifikacjach(Cohen). Obserwowałem ją od jakiegoś czasu i gra dość równo, faworytkom potrafi napsuć krwi. Nie zabija serwisem rywalek, ale serwuje równo.
Dodatkowe atuty jak dla mnie: -gra u siebie i jest wyższa od hiszpanki o 5 cm więc o odbiór serwisów jestem podwójnie spokojny.


31 letnia Hiszpanka zdecydowanie woli nawierzchnię ziemną niż twardą.Bilans 64 wygrane do 75 porażek.
W Indian Weels gra po raz czwarty 2012:3 runda, 2007: 2 runda, 2006: 2 runda.
Zaczyna tutaj od 1 rundy. W obecnym sezonie grała w Accapulco doszła tam do ćwierćfinału (Cornet), w Bogocie odpadła w 1/16(Knapp). Wcześniej grała także w 4 turniejach we wszystkich odpadała w 1 rundach:hala w Paryżu(Safarova), twarde korty w AO(Kuznetsova), Hobart(Shvedova), Brisbane(Hantuchova). Do tego dochodzi jeszcze Fed w którym wygrała ze Svitolina.

Jest szał???? Prowadziła 4-2 w drugim secie i nagle się coś stało....ah te kobiety:?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom