>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Indian Wells, 06-17.03.2013

Status
Zamknięty.
adam_barwinek 9

adam_barwinek

Użytkownik
Lara Arruabarrena-Vecino - Maria Sharapova 1.set – suma gemów | powyżej 8.5 @ 2.25 Bet365✅
Sharapova nie przekonuje mnie swoją formą, na pewno jest daleka do optymalnej formy a gra z ciekawa 21 letnia Hiszpanka. W pinnacle są tez dwie oferty co powinny zostać pokryte:
Lara Arruabarrena-Vecino +7.5 @ 2.06 ⛔| powyżej 16.5 @ 1.943✅

Sara Errani - Marion Bartoli 1 @ 1.562 pinnacle ✅
Sara wyglada ostatnio bardzo przyzwoicie i nie powinna mieć kłopotów z Marion Bartoli. Nie zdziwię się jak będzie 2:0 dla Errani.
Sara Errani 2:0 @ 2.37 bet365 ✅
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Kolego powyżej: jak już coś piszesz to zajrzyj w słownik i ogarnij swoją składnię. Poza tym zero merytoryki.

Kirilenko M. (Rus) - Radwanska A. (Pol)
Typ: Handicap setów +1,5 Kirilenko ✅✅✅e: pierwszy set izzy
Kurs: 1.90
Unibet

W Indian Wells Rosjanka póki co ma na koncie 2 wygrane mecze (oba 2:1) z młodymi, obiecującymi Amerykankami (Burdette, McHale). Nie licząc kreczu (w Doha z Bychkovą) ma passę 8 wygranych spotkań z rzędu z takimi rywalkami jak Lisicki, Vesnina czy... Cirstea, którą pokonała 6:0, 6:2 (wczoraj Aga trochę bardziej się z nią męczyła:p). Tak naprawdę to ma w tym roku bilans niewiele gorszy niż Polka, bo na 15 gier przegrała tylko 3 (w tym wspomniany krecz) i to z nie byle kim, bo z Sereną i Errani. Aga jak już pisałem grała trudny, długi mecz z Rumunką, a wcześniej pokonała 2:0 Sanchez. W Dubaju jej mankamenty obnażyła Kvitova, z którą zawsze ciężko się jej grało. Co do H2H to jest zdecydowanie na korzyść Polki 5:2, ale dobrze pamiętam ich ostatni mecz na Wimbledonie w zeszłym roku (2:1 Radwańska) i wtedy Kiri napsuła naszej rodacze sporo krwi. Skończyło się w trzech setach, ale spotkanie było niezwykle zacięte i długie (blisko 3h). Rosjanka bardzo dobrze serwowała (9 asów i 70% pierwszego podania) i wytrzymywała wymiany z Agnieszką.
Dziś spodziewam się kolejnej ciężkiej przeprawy Polki.

Dla odważnych polecam typ na win Rosjanki, a sam pobieram bezpieczniejszy typ na handi setów.

Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
oeb 257

oeb

Użytkownik
Kirilenko Maria vs Radwańska Agnieszka
Typ: 1 +4.5 G @1.95 [Tobet]
Wydaje mi się, że dobrym pomysłem jest poszukanie czegoś w stronę Rosjanki. Mnie wpadł w oko handi +4.5 G, który jest bardzo realny w moim odczuciu. Agnieszka może mieć tutaj kłopoty z utrzymaniem serwisu, na tą chwilę żeby przełamać Polkę wcale nie trzeba być Sereną czy Azarenką. Kirilenko ma wszelkie atuty w garści, aby połamać Agnieszkę przynajmniej raz na seta. Duża szansa, że już pierwszy gem serwisowy Polki przyniesie breaka... Sęk w tym, czy Maria będzie równie rozrzutna w dawaniu szans, czytaj: czy będzie nałogowo szukać autów. Zaryzykuję tezę, że nie. Z Burdette poszła na wymianę ciosów i wygrała. Tutaj będzie inaczej. Aga odda inicjatywę Rosjance i będzie wyczekiwać na błędy, ale może się przeliczyć. Myślę, że bardziej zdeterminowana na kort wyjdzie Maria. A to choćby dlatego, że na pewno jest świadoma, że Iśkę może odprawić. W pamięci ma też na pewno mecz z Agą na Wimbledonie o którym wspomina toolmajster. Tam już Polka była jedną nogą za burtą, uratował ją deszcz i przerwa, podczas której adrenalina z Rosjanki zeszła, a Polka uspokoiła się i poukładała sobie wszystko w głowie i ostatecznie potrafiła zwyciężyć. Rosjanka będzie chciała rewanżu, być może nawet będzie miał on miejsce...
✅ 6/1 4/6 7/5

Azarenka Victoria vs Radwańska Urszula
Typ: Under 17.5 G @1.72 [Bet365]
Heh, dzisiaj najwyraźniej jestem przeciwko Polkom :p Ula gra dobrze i bardzo fajny wynik już teraz zanotowała na turnieju w Indian Wells. Stawiam jednak na to, że z mistrzynią Australian Open nie ugra więcej niż pięć gemów. Mam na to jeden argument i to nawet nie merytoryczny. Mianowicie zazwyczaj jak Vice przydarzy się gorszy mecz w którym zamula, to w następnym wychodzi na kort skoncentrowana od początku do końca i wygrywa pewnie (np w tym sezonie na AO trzy sety z Hampton a potem 6/1 6/1 z Vesniną, która grała dobry turniej). Zjebka od Samuela Sumyka działa cuda najwyraźniej... Może się na tym przejadę, ale zakład już puszczony więc odwrotu nie ma.
✅ 6/3 6/1
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
V. Azarenka - U. Radwańska - over 17,5 gemów (2.00)⛔
Bet365


Obawiam się że kolega wyżej może się przejechać, a napiszę może bo po prostu nie wiem co gra Ula Radwańska, ponieważ nie mogę się doczekać transmisji z jej ostatnio sensacyjnych zwycięstw. Ale wszystko wskazuje na to że Polka jest w formie. A co do Victorii Azarenki to nie mam wątpliwości - syndrom wypalenia się bliża wielkimi krokami. Po wczorajszym meczu bukmacherzy podobnie jak wielu obserwatorów przez chwile się zastanawiali czy Białorusinka nie sprzedała mecz. W pierwszym secie robiła tak kolosalne błędy, wyrzucała tak dużo piłek, do tego na twarzy malował się obraz obojętności że kursy przez chwilę zaczęły wariować na zwycięstwo Flipkens. Nie wiem ile z tego aktorstwa Azarenki ale prawda jest taka że zagrała jedno ze swoich chyba najgorszych spotkań w tym roku. Ciekaw jestem czy jest tak samo Victoria cięta na Ulę jak na Agnieszkę ale ostatnio pojedynek pokazywał obu Pań że łatwo Azarence się z Ulą nie gra. Pewnie dlatego że młoda Radwańska w przeciwieństwie do siostry używa siły do gry, a tylko w ten sposób raczej można nawiązać z Victorią walkę. Ula jest w gazie, co nie znaczy że będzie sensacja. Mecz powinien się skończyć w dwóch setach raczej, jeżeli Białorusinka nie będzie znowu pajacować tak jak w secie pierwszym. W każdym razie linia gemowa po kursie 2.00 jest bardzo atrakcyjna.

by scotratez​
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Petra Kvitova - Klara Zakopalova
Typ: 2
Kurs: 4,50 (BetFair)
To może być ciężki, zacięty mecz dwóch Czeszek. Spotkały się raz, w 2007 roku, w Czechach właśnie i to ta niżej rozstawiona była górą. Zobaczymy jakie warunki dzisiaj postawi Klara, ale ogólnie mówiąc jest value, więc ja próbuję. Kvitova jeszcze niedawno była w fatalnej formie, od jakiegoś czasu jest trochę lepiej, ale nadal daleko jej od formy, jej styl &quot;na pałę&quot; często zawodzi, popełnia niemało błędów. Z przebijaczkami sobie radzi, ale jak trafi na kogoś, kto potrafi zaatakować, to już nie wygląda to tak różowo. W tym turnieju straciła seta z Govortsovą, z Tsurenko też się trochę męczyła (2-0, ale jeden set po tb). Zakopa ograła tutaj Peer i Cibulkovą. Moim zdaniem powalczy i co najmniej seta wygra, ale liczę, że mecz także zdoła.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 26

krzysgd

Użytkownik
Petra Kvitova - Klara Zakopalova
Typ: 2
Kurs: 4,50 (BetFair)

To może być ciężki, zacięty mecz dwóch Czeszek. Spotkały się raz, w 2007 roku, w Czechach właśnie i to ta niżej rozstawiona była górą. Zobaczymy jakie warunki dzisiaj postawi Klara, ale ogólnie mówiąc jest value, więc ja próbuję. Kvitova jeszcze niedawno była w fatalnej formie, od jakiegoś czasu jest trochę lepiej, ale nadal daleko jej od formy, jej styl &quot;na pałę&quot; często zawodzi, popełnia niemało błędów. Z przebijaczkami sobie radzi, ale jak trafi na kogoś, kto potrafi zaatakować, to już nie wygląda to tak różowo. W tym turnieju straciła seta z Govortsovą, z Tsurenko też się trochę męczyła (2-0, ale jeden set po tb). Zakopa ograła tutaj Peer i Cibulkovą. Moim zdaniem powalczy i co najmniej seta wygra, ale liczę, że mecz także zdoła.
Nie do końca się mogę z Tobą zgodzić. Nie trafia zwłaszcza argument H2H, ponieważ Petra to 1990 rocznik, więc w 2007 jeszcze niewiele znaczyła w tourze. Klara, 8 lat starsza była wówczas w kwiecie wieku. Obecnie role się odwracają. Jak zwykle w meczach Kvitovej wszystko będzie zależeć od niej. Jednak kurs na handicap setowy w Betsson uważam za wart rozważenia:
Petra Kvitova - Klara Zakopalova ( 0 : 1.5 ) : typ 2 za 2,14 ⛔

Podobnie nie jestem przekonany do gładkiego zwycięstwa Agnieszki. Kirilenko od początku roku wygląda dość dobrze. więc kusi mnie kolejny handicap setowy:
M.Kirilenko - A.Radwanska ( 1.5 : 0 ) : typ 1 za 1,92 ✅
Agnieszka też nie wygląda źle. Obie są na korcie bardzo sprytne. Nieco silniejsza (uderzenie kończące) wydaje się być Maria. Za to Iśka jest dokładniejsza i bardziej regularna. Zatem spodziewam się wyrównanego meczu:
M.Kirilenko - A.Radwanska Gemy (4.5 : 0): 1 za 1,91 ✅ także w Betsson.

Jeszcze jedno spotkanie przykuwa uwagę:
Mona Barthel - Samantha Stosur : 1 za 1,60 ⛔
Niemka pokazała w meczu z Ivanowić, że jest w dużym gazie. Gdy tylko przyspieszyła, Serbka nie miała nic do powiedzenia. Australijka gra w tym roku sinusoidalnie. Jeżeli wzniesie się, da radę. Jednak za bardzo bym na to liczył. Jeżeli jednak słabiej wejdzie w mecz, lub Niemka zacznie z wysokiego &quot;C&quot;, to Stosur może się posypać i wejdzie gładkie 2-0:
Mona Barthel - S.Stosur ( 0 : 1.5 ) : 1 za 2,60 ⛔, oba kursy z Betsson.
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Barthel-Stosur 1 @1.5
Barthel ograla Ivanovic, a Anka ten turniej naprawde lubi. Co wiecej, uwazam ze Anka tez ogralaby Stosur. Poza tym rok wstecz Barthel ulegla tutaj triumfujacej Azarence minimalnie 1:2 (4-6 7-6 6-7). Cos mi sie wydaje, ze Stosur wciaz brakuje do odpowieniego rytmu i jeszcze to potrwa. Nie mam sily sie nawet dzis zbytnio nad tym rozwodzic wszystkim, ale wychodzi mi wygrana Niemki, mimo ze nie mialem okazji zobaczyc w IW akurat tej dwojki zawodniczek. Licze jednak, ze wyciagniete wnioski z dotychczasowych pojedynkow wystarcza i zachowam dobra passe.
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Arruabarrena-Vecino - Sharapova 1(+1.5sets) @ 5.91 Pinnacle
W 1/16 finału turnieju w Indian Wells Lara Arruabarrena-Vecino, zajmująca w rankingu WTA 87. pozycję zmierzy się z Marią Sharapovą, która sklasyfikowana jest na 3. miejscu. Zdecydowaną faworytką jest Rosjanka - finalistka ubiegłorocznej edycji, jednak nie przekreślałbym szans Hiszpanki, która wyrasta na &quot;czarnego konia&quot; tych zawodów. W poprzednich rundach odprawiła z kwitkiem Lepchenko(26) i pokonała Vinci(16), co już było sporą niespodzianką. Wcale się nie zdziwię, jeśli urwie seta Sharapovej. Maria wczoraj nieco męczyła się z inną zawodniczką z Hiszpanii Suarez-Navarro, oddając jej aż 8 gemów, więc czemu z Larą, która prezentuje się bardzo dobrze, miałoby pójść jej łatwiej..? Sądzę, że kurs na młodą Hiszpankę jest mocno przesadzony, a ona sama pokaże się z jak najlepszej strony i z pozytywnym skutkiem spróbuje pokonać rywalkę.
 
adam_barwinek 9

adam_barwinek

Użytkownik
Mam pytanie czy Azarenka jest przeziębiona czy cos? Ma ktoś jakieś informacje?

onet.pl ’’Azarenka w pierwszych gemach była zatkana dosłownie i w przenośni - miała problemy z nosem. Zaczęła grać dopiero wtedy, kiedy... porządnie go wydmuchała. - Wtedy marzyłam o łóżku, a nie o korcie tenisowym - tłumaczyła Azarenka. - Ale w końcu zaczęłam normalnie oddychać i mogłam się pozbierać - dodawała Białorusinka, podkreślając, że w tym okresie Flipkens grała jednak bardzo dobrze.’’

Bo jak tak to maże na Urszula Radwanska stawiać jest w niezłej formie a kurs 13.0 bet365 | 13.80 Pinnacle
 
maciaba 2

maciaba

Użytkownik
Nie no, przecież to jest kobieta terminator ona pewnie nie miewa nawet okresów =D Choćby nie wiem co to nie wierzę w wygraną rodaczki. Jeżeli faktycznie Azarenka ma jakieś poważne problemy ze zdrowiem to MOŻE polka urwie jej jakimś cudem seta.
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Ja miałem takie wrażenie właśnie z Handuchovą, grała bardzo słabo i tam miałem wrażenie ze już H ugra seta, a może i mecz. Tutaj dziś udało się to Filipkens. Rodaczce wątpie, gdyby to była siostra to może. Dla mnie zwykły no bet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Indian Wells
Spotkanie: Wozniacki - Petrova
Typ; Petrova
Kurs: 2.4
Bukmacher: Pinnacle Sports
Dziś mecz pomiędzy byłą jedynką światowego, która ostatnie dwa sezony ma bardzo słabe jej gra jest dużo gorsza serwis fatalny brak reguralności i niewymuszone błędy ktorych w tenisie Karoliny praktycznie nie było. Natomiast Nadia Petrova to jedna z moich ulubionych tenisistek zaczynała trenować w Polsce. W najlepszych okresie kariery 2006 rok 3 zawodniczka na świecie. Olbzrymi niewykorzystany talent. Jednak Nadia potrafi od czasu do czasu błysnąć dobrą grą. Ten sezon dość dobry poza Austalian Open gdzie odpadła z weteranką Date Krum. W Doha rtrzecia runda porażka z Kvitovą oraz w dubaju z Errani oba pojedynki zacięte 3 setowe. Tutaj gra bardzo pewnie gładie 2-0 z Voegele i Goerges.Natomiast wracając do Karoliny w Melbourne IV runda porażka z Kuzniecową później półfinał w Dubaju jednak pokonała zawodniczki w słabej formie i gładko przegrała z Kvitową w dwóch setach. W Kuala Lumpur komromitacja porażka wi rundzie z nikomu nieznaną Wang Qiang . W Indian Wells męki z Cornet natomiast mecz z Wesniną wygrny bo forma Rosjanki oglądałem praktycznie same niewymuszone błędy. Moim zdaniem w obecnej formie dużo lepsza Petrova i powinna to wygrać mimo niekorzystnego bilansu bezpośrednich meczów 2-4.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Mam pytanie czy Azarenka jest przeziębiona czy cos? Ma ktoś jakieś informacje?

onet.pl ’’Azarenka w pierwszych gemach była zatkana dosłownie i w przenośni - miała problemy z nosem. Zaczęła grać dopiero wtedy, kiedy... porządnie go wydmuchała. - Wtedy marzyłam o łóżku, a nie o korcie tenisowym - tłumaczyła Azarenka. - Ale w końcu zaczęłam normalnie oddychać i mogłam się pozbierać - dodawała Białorusinka, podkreślając, że w tym okresie Flipkens grała jednak bardzo dobrze.’’
Bo jak tak to maże na Urszula Radwanska stawiać jest w niezłej formie a kurs 13.0 bet365 | 13.80 Pinnacle
Sorki, że po meczu odpowiadam.
Raczej nie chodzi o przeziębienie, a raczej o jakieś alergie i tym podobne sprawy. Właśnie zaczyna się okres w którym osoby z alergią zaczynają mieć jakieś problemy z oddychaniem, katar i takie tam. Przed turniejem sporo mówiło się m.in o Kvitovej, która cierpi na astme i na Indian Wells nigdy sobie dobrze nie radziła właśnie ze względu na okres rozgrywania tego turnieju. Choć w tym roku jak na razie idzie jej całkiem nieźle.
 
oeb 257

oeb

Użytkownik
Errani Sara vs Sharapova Maria
Typ: 1 +5.5 G @1.83 [Bet365]
Zaufam Włoszce z dodatnim handi. Ogólnie myślę, że Sara powoli może zacząć odczuwać intensywność ostatnich swoich gier. Ale z drugiej strony to maleńki cyborg, który kondycyjnie bardzo się poprawił w zeszłym roku, więc chodzi mi po głowie że na godzinę, półtorej walki będzie jeszcze miała siły. A Maria Sharapova w najwyższej formie na Indian Wells nie przyjechała. Zamula, szczególnie w pierwszych setach i w dużej mierze nieudolności swoich oponentek zawdzięcza, że te sety zapisano na jej korzyść. Wczoraj młoda Hiszpanka ładnie się postawiła, miała swoją szansę ale wyszedł chyba brak doświadczenia... Był moment, że zrobiło się naprawdę gorąco dla Rosjanki, aż Thomas Hoegstedt zbiegł z trybun zaniepokojony. Przyniosło to skutek, Sharapova wygrała seta, a w drugim już zdominowała podłamaną Hiszpankę. Wydaje mi się, że jeśli Maria Sharapova da Włoszce podobną okazję, to Errani ma więcej argumentów od Lary Arruabareny aby ją wykorzystać. A na pewno ma argumenty żeby wygrać te siedem gemów potrzebne do pokrycia handi. Oczywiście czy tak będzie dowiemy się po meczu. Ale defensywny styl, dużo biegania po stronie Włoszki, chwiejny momentami serwis Rosjanki (szczególnie drugi) skłaniają mnie do zaryzykowania powyższego zakładu.
Grały ze sobą dwa razy, oba mecze z zeszłego roku. Ani razu handi by nie weszło, ale Sharapova była wtedy w obu przypadkach w świetnej formie. Pierwszy mecz to finał French Open, drugi to grupowy podczas mistrzostw WTA w Stambule. W takiej dyspozycji jak wtedy na ten moment Maria Sharapova nie jest, w czym upatruję szansę.
✅ 6 (6) /7 2/6
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Errani - Sharapova
Typ: 1 +5.5 gema✅
Kurs: 1.83

Wczoraj weszło to mam nadzieję że dzisiaj wejdzie . Sharapova dzisiaj ma przeciwniczkę dużo poważniejszą więc myślę że będzie musiała się bardzo napracować żeby wygrać. Można powiedzieć jeśli w ogóle wygra Rosjanka bo Errani to nie hiszpanka i ma całkiem duże szanse na win. Linia + 5.5 gema jest wyśmienita tak samo jak ilość gemów w meczu over 19.5 gema. Powinno spokojnie pokryć
 
nalog 40

nalog

Użytkownik
Kerber A. (Ger) - Stosur S. (Aus)
Typ: Kerber A. (Ger)
Kurs: 1.83

Co do Errani chciałem napisać kilka słów ale moi przedmówcy mnie wyprzedzili ???? +5.5 gema na Errani jak najbardziej do zagrania. Wydaje mi się że urwanie seta dla Sharapovej też wchodzi w grę ale jest to już bardziej ryzykowny typ.

Oglądałem spotkanie Kerber A. (Ger)-Wickmayer Y. (Bel) gdzie w pierwszym secie Niemka zagrała w miarę dobrze w 2 miała problemy ale zdołała go wyciągnąć. Co do Stosur... to już nie jest ta sama zawodniczka i chyba nie wróci do swojej szczytowej formy. Miałem przyjemność oglądać mecz Keys M. gdzie Samanta nie zachwycała swoją grą, grała takie balony, nie miała pomysłu na wykańczanie akcji serwis także nie był najlepszy. Następnie wymęczony mecz z Peng... Nie oglądałem spotkania z Barthel ale wątpię żeby z meczu na mecz poprawiła swą grę do tego poziomu by ograć Niemkę.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Spotkanie: Kerber A. (Ger) - Stosur S. (Aus)
Typ: Kerber
Kurs: 2.03
Pinnacle


Ja też obstawiam wygraną Kerber, ale po kursie z Pinnacle. Po kiepskich meczach po AO chyba wychodzi na prostą. 3 spotkania bez straty seta z niezłymi rywalkami (Muguruza, Wickmayer, Begu) robią wrażenie. Stosur męczy zaś swoje mecze i wygrywa je na styku. Szczerze zdziwiłem się, że udało jej się wygrać z Barthel. H2H 2:0 na korzyść Australijki, ale dziś jest dobra sposobność, by je przełamać.
 
S 378

songo

Użytkownik
A ja bym powiedział tak: jeśli Australijka zagra tak ją na to stać (jej forma zwyżkuje) to Niemka nie będzie tu miała za wiele do powiedzenia. Solidny rzemieślnik kontra zwycięzca US OPEN 2011. Lepsze podanie, lepszy backhand, lepsza gra przy siatce, lepszy return... Tylko te błędy własne( double foul i ue), czasem jej też tenisowe iq szwankuje, ale ostatnio chyba zaczęła się ogarniać i w dalszej części sezonu powinna być groźna.
Odpuszczę sobie ten mecz, ale dla mnie minimalną faworytką jest Australijka. Kerber wydaje mi się, że pewnego poziomu nigdy nie przeskoczy. Solidna niemiecka rzemieślniczość, precyzja. Ale fajerwerków brak.
Kerber kolejno pokonywała Begu, Wickmayer, Muruguzę. Zaś Stosur odprawiała z kwitkiem: Barthel, Peng i Keys. Wg mnie to był trudniejszy zestaw przeciwników.
Szanse procentowe na zwycięstwo imho: 55 do 45 na korzyść Samanty.
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
A ja bym powiedział tak: jeśli Australijka zagra tak ją na to stać (jej forma zwyżkuje) to Niemka nie będzie tu miała za wiele do powiedzenia. Solidny rzemieślnik kontra zwycięzca US OPEN 2011. Lepsze podanie, lepszy backhand, lepsza gra przy siatce, lepszy return... Tylko te błędy własne( double foul i ue), czasem jej też tenisowe iq szwankuje, ale ostatnio chyba zaczęła się ogarniać i w dalszej części sezonu powinna być groźna.
Odpuszczę sobie ten mecz, ale dla mnie minimalną faworytką jest Australijka. Kerber wydaje mi się, że pewnego poziomu nigdy nie przeskoczy. Solidna niemiecka rzemieślniczość, precyzja. Ale fajerwerków brak.
Kerber kolejno pokonywała Begu, Wickmayer, Muruguzę. Zaś Stosur odprawiała z kwitkiem: Barthel, Peng i Keys. Wg mnie to był trudniejszy zestaw przeciwników.
Szanse procentowe na zwycięstwo imho: 55 do 45 na korzyść Samanty.
powiedziales to o zawodniczce ktora ma jeden z gorszych bh w tour, ktory zreszta obiega jak moze

nie wiem jak na tym turnieju gra kerber, ale przed tym turniejem grala dno, tutaj widze cienkie zawodniczki wiec nie jaralbym sie wynikami

obie maja slaba psychike, a stosur jak jej duzo pilek wraca to tak jej czajnik paruje ze szkoda gadac a kerber przebija do bolu
 
S 378

songo

Użytkownik
powiedziales to o zawodniczce ktora ma jeden z gorszych bh w tour, ktory zreszta obiega jak moze
Owszem wielu piłek nim nie wygra. Nie widzę jednak, aby Kerber miała tutaj przewagę. Obiega jak może? Nie przesadzajmy, nie jest do damski F. Gonzales. Ten mecz sobie odpuszczę, zagram jak większość na Kvitową, która dziś powinna odnieść 9 zwycięstwo z rzędu. Łatwo może nie być, bo piękna Maria na hardzie to uznana marka, ale jednak na Czeszkę w formie to będzie za mało. A wy jakie macie zdanie o tym meczu?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom