>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Indian Wells, 06-17.03.2013

Status
Zamknięty.
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
M. Kirilenko - M. Burdette 2:0 (1,90)⛔
Bet365
O Rosjance napisałem już ostatnio wszystko. Broni ważnych punktów, i nie odpuszcza takich turniejów gdzie ma dużą pulę do odrobienia o czym świetnie przypomina turniej w Pattya z tego roku. Forma Rosjanki jest i niech nikogo nie zmyli 3 setówka z Ch. McHale. Jak do tej pory to chyba najlepiej prezentująca się Amerykanka na kortach w Indian Wells. Trzeba przyznać że Jankeski odpadają jak muchy jedna po drugiej. Cała nadzieja pozostaje chyba w J. Hampton która będzie się mierzyć z nieobliczalną Urszulą. Podaje typ na 2:0 ponieważ wątpię aby M. Burdette zawiesiła podobnie wysoko poprzeczkę jak Ch. McHale Rosjance. Co prawda gromi rywalki ale żadna z nich nie była poważnym zagrożeniem patrząc na dyspozycję.
by scotratez​
 
oeb 257

oeb

Użytkownik
Errani Sara vs Larsson Johanna
Typ: Under 19.5 G @1.72

Myślę, że Errani jest w stanie rozstrzygnąć mecz w 19 gemach. Włoszka po falstarcie w pierwszej fazie sezonu zdaje się wracać na dobre tory. W Dubaju i Acapulco zameldowała się w finale, odpowiednio przegrywając z Kvitovą i pokonując Suarez Navarro. Tutaj w pierwszym meczu pograła na trzy sety z Lourdes Dominguez-Lino, ale Hiszpanka prezentuje podobny styl, stąd też panie łamały się na potęgę... Nie wydaje mi się, żeby Szwedka była w stanie pograć kombinacyjnie jak Lourdes, a bez tego ciężko o dobry wynik z Errani, bo samo przebijanie tu nie wystarczy. Wręcz przeciwnie, wtedy od razu akcje Włoszki rosną. Larsson nie należy do zawodniczek regularnych. Dwa mecze, które tu zagrała wygrała dość pewnie, bo dała się tylko dwa razy przełamać, a szans na przełamanie dała osiem. Teraz okaże się czy to co starczyło na Pavluchenkovą i fatalną Babos (której dała urwać seta), starczy na nawiązanie walki z zawodniczką z TOP10. Moim zdaniem nie starczy. Errani ostatnio złapała przyzwoity poziom, który powinien pokryć linię gemową.

✅ 6/3 6/1
 
mazepa 75

mazepa

Użytkownik
Errani Sara vs Larsson Johanna -1,5/+1,5
Typ: 2, 2,90 ⛔
Bet at Home

Z graniem na Errani to bym uważał. Trzy sety z Lourdes Dominguez-Lino to moim zdaniem nie przypadek. Errani wydaje mi się jest już lekko zmęczona, gra singla i debla. Pamiętajmy, że Indian Wells to kolejny turniej bez odpoczynku. Wczoraj ewidentnie odpuszczony debel z Vinci. W roku 2012 po zwycięstwie w Acapulco odrazu na dzień dobry porażka z King w Indian Wells. Larsson póki co radzi sobie całkiem dobrze wygrana z Pavluchenkovą w dwóch setach to nie przypadek. Ja bym ten mecz odpóścił, ale osobiście zagram na handicap +1,5 na Larsson.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
S. Errani - J. Larsson + 5,5 gemów J. Larsson (2.00)⛔
Bet365

Podzielam zdanie kolegi wyżej. Errani jest po dwóch intensywnych turniejach, właśnie odrobiła komplet punktów w Acapulco wygrywając turniej i wątpie aby Włoszka miała siły na Indian Wells. Włoszka gra po prostu za dużo. Zresztą jej gra w deblu z R. Vinci wszystko mówi za siebie. Włoszki przegrały z kretesem. Nie potrafiły wygrać własnego podania z ostatnimi rywalkami. Jak już się udało to w bólach i mękach. Nie wierze że ta niedyspozycja nie odbije się na dzisiejsze spotkanie zwłaszcza że już w drugiej rundzie męczyła się niemiłosiernie w 3 setach. Sama J. Larsson gra obiecującą w tym turnieju, pokonała ostatnio w dwóch setach A. Pavlyuchenkova. Jeżeli S. Errani wygra to spotkanie to raczej nie z płatka. A kurs na handicap jest zadowalający.
by scotratez​
 
mazepa 75

mazepa

Użytkownik
Kvitova P. - Tsurenko L.
Typ - 2, 4,20 ⛔

Gram przeciwko Kvitovej, mecz z Govorotsovą to była jakaś masakra. Czeszka w swojej najlepszej formie odprawiłaby Białorusinkę w dwóch krótkich setach, a ona męczyła się ponad 2 godziny. Mieliśmy tam festiwal przełamań 5 na korzyść Olgi i 6 na korzyść Kvitovej. Przypomnę, że Czeszka w tym sezonie gra przeciętnie, wygrana w Dubaju nie przekonuje mnie o jej wyokiej formie. Porażki z Mladenović w Paryżu, z Paluchenkovą w Brisbane z Cibulkovą w Sydney i z Robson w Australian Open tylko potwierdzają, że Kvitova w tym sezonie gra poprostu źle i ciężko będzie jej wygrać z Tsurenko, która w tym sezonie pokazała, że potrafi grać w tenisa ( półfinał w Brisbane) i nie ma nic do stracenia w starciu z Kvitovą. Pokonała już tutaj Bratchikovą, Moritę i zawsze groźną Shvedovą. Kurs jak najbardziej zachęca.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Stosur v Peng 1 (-4,5) @1,88 Pinnacle

Stosur ten sezon słabo, bez błysku. Z ciekawości odpaliłem wczoraj stream i się zdziwiłem. Sam rozegrała świetne spotkanie. Keys bardzo groźna, wczoraj nie miała nic do powiedzenia. Serwis Australijki miazga. Tylko jedna szansa na przełamanie Madison. 2nd serve z kickiem robił robotę [17/20]. Z Peng h2h 4/0, za każdym razem pokrywała handicap -4,5. Chinka pierwszy mecz od AO, wygrała 2/1 z Dulgheru. Spotkania nie widziałem, ale Rumunka do tej pory grała słabiutko, głównie w ITF. Pamiętam ją z triumfu w Warszawie, to taka rzemieślniczka, idealna na mączke. Jeśli Stosur zagra chociaż na 80% tego co wczoraj zmiecie Shuai.


Suarez-Navarro v Sharapova over 15,5 @1,4 [Unibet] , over 16,5 @1,72 [Expekt]

Linia w Unibecie wejdzie na lajcie. Suarez gra całkiem nieźle, świetny jednoręczny BH. Maryśka jakoś od porażki z Li w AO spuściła z tonu. W Doha pokonała co prawda Garcie, Zakopalova i Stosur, jednak wszystkie rywalki pokrywały linie 16,5. Wczoraj ograła 6/2 6/1 Schiavone, ale wiadomo jak gra Włoszka w tym roku. Hiszpanka jest groźna, bukmacherzy jej nie doceniają. Nie jest pasywna, stara się kończyć i jak dla mnie spokojnie ugra tutaj kilka gemów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
funt 2,9K

funt

Użytkownik

C.Wozniacki vs E.Vesnina ???? Vesnina, Elena (+5) @ 1.89 ⛔ 6:2,6:1

C.Wozniacki vs E.Vesnina ???? Over 19.5 @ 1.89 ⛔ 6:2,6:1 (Marathonbet)
W takim stylu to tylko Elenie w ITFach powalczyc

Jako, że to dziś jedyna sensowna propozycja w ofercie to zagramy podwójnie.. ????
Od pierwszego października zeszłego roku tylko dwie zawodniczki w cyklu WTA odprawiły Rosjankę na tej nawierzchni w meczu, gdzie rozegrano mniej niż 19 gemów..
Za każdym razem była to rozstawiona jedynka w turnieju..
Dwukrotnie Azarenka (notabene wtedy jeszcze liderka rankingu) i raz nasza Isia (ówczesny i obecny numer 4)..
Do pań, które pokonały Vesnine dołączyła jeszcze Maria Kirilenko, ale jej to &quot;zajęło&quot; 22 gemy..plus krecz w meczu z Bychkova w drugim secie (pierwszego przegrała 5:7)..
To pięć wtop na ostatnich 20 spotkań, pozostałe 15 meczy to wygrane, w tym zwycięstwo w turnieju w Hobart, gdzie rozegrała 5 meczy i 11 setów..przegrała tylko jednego seta 4:6 ze Schvedova..tych 10 wygranych to miazga..
6:2,6:4,6:2,6:1,6:3,6:2,6:2,6:2,6:3,6:4
No jeśli dziś Elena przegra z Wozniacką, to czy wdupi gładko w obu setach?
NIE!!
????
No może jeszcze o Karolince dla równowagi..
W sobotę grała z Alize Cornet.. Francuzki Funt nie trawi podobnie jak Jankovic, ale trzeba przyznać, że miała swojr szanse w tym meczu..
Wozniacki nie popełniła ani jednego podwójnego błędu i zaserwowała jednego asa.. ( to tyle z plusów Dunki )
Skuteczność pierwszego serwisu to marne 54 % (38/70), drugi to tragiczne 33% (8 wygranych piłek na 24).. No i dała się przełamać w meczu siedmiokrotnie !!!
Jeśli zagra tak lub podobnie dziś to Vesnina ją zje i nici z overu ????​
Jeszcze mała ciekawostka.. W poprzedniej rundzie tego turnieju obie panie rozegrały mecze 3 setowe i w sumie po 28 gemów..
 
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Ana Ivanovic - Mona Barthel 1 Bet365 2.2
Po tym jak kursy w dość szybkim tempie zaczęły rosnąc na Serbkę, grzechem by było nie postawić na nią choćby małej stawki. Zacznę od tego, że jest to chyba jej ulubiony turniej o czym świadczą wyniki uzyskiwane w latach 2008-2012
2008- Zwycięstwo
2009- Finał
2010- 2 runda
2011- Ćwierćfinał
2012- Półfinał
Atuty Ivanovic każdy zna, na pewno nie zabraknie efektownych winnerów, bo Mona to również przede wszystkim ofensywa. Obie bardzo łatwo pokonały swoje rywalki w pierwszej rundzie. H2H na korzyść Niemki, ale był to mecz na ziemi w Niemczech. Wtedy było 7:5 7:6. W prawdzie Barthel wygrała ostatnio turniej, ale to było w hali. Dziś również spodziewam się wyrównanego pojedynku, który na swoją korzyść rozstrzygnie piękna Ana ???? Publiczność będzie z nią. Nie ukrywam, że jestem fanem Any i nie bardzo przepadam za Barthel, więc moge byc troche nieobiektywny, ale szanse oceniam 55 do 45 dla Ivanovic.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Urszula Radwańska - Jamie Hampton - 1 (3,20)✅
Pinnacle Sports

Cóż, nie widziałem video żadnego w wykonaniu Uli w tym turnieju, ponieważ nawet nie było, ale wszystko wskazuje na to że Polka jest w gazie. Kiedy spotykała się z Jamie Hampton w Melborune to Amerykanka była w niesamowitym gazie i nawet Victoria Azarenka prawie wyleciała z turnieju przez młodą Amerykankę. Teraz sytuacja się wyrównała. Polka odprawiła sensacyjnie S. Stephens w dwóch setach a wcześniej pokonała gładko A. Rus 2:0. Na początku pomyślałem sobie, że udało się Uli pokonać A. Rus bo sama jest bez formy. S. Stephens także nie powala dyspozycją ale pokonanie jej 2:0 bez większych dramatów budzi moje zainteresowanie zwłaszcza że sama J. Hamtpon nie gra tego co w Melbourne. Oczywiście B. Mattek-Sands z którą się męczyła nie można uznać za wtopę ponieważ Bethanie od jakieś już czasu gra na wysokim poziomie. Później pokonała Tajwankę 6:3, 6:3 która ostatnio ma zadyszkę. Amerykanka jest oczywiście faworytką jednak patrząc na to co robi Polka szanse daję 50/50. Po takim kursie lekko na Polkę można spróbować.

by scotratez​
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
oeb 257

oeb

Użytkownik
Ivanovic Ana vs Barthel Mona
Typ: 2 -1.5 G @1.83 [Bet365]

Nie ufam Serbce w starciu z takimi przeciwniczkami jak Niemka. Na dzień dzisiejszy wydaje mi się, że siła ofensywna po stronie Barthel, toteż ku niej bym się skłaniał. Serbka w pierwszym meczu dostała prezent od losu w postaci dziewczyny z 471 miejsca rankingu WTA i wygrała w cuglach. Zaglądając w statystyki domniemywam, że z regularnym serwisem wciąż są problemy, bo trafiała pierwszym na poziomie 59%, co przełożyło się na wygranie 16 piłek z 25 po celnym pierwszym podaniu... Jak na klasę rywalki to bez rewelacji (ale wiadomo, że spinać się też nie było jakichś specjalnych powodów). Mona przeciwniczkę miała lepszą, bo Kiki Bertens już parę razy zdążyła pokazać się z dobrej strony. Skoro podane zostały liczby Ivanovic z pierwszego meczu, czas na liczby Mony Barthel: 71% trafienia pierwszym serwisem, zdobycz punktowa po wyżej wymienionym to 32 punkty z 46 okazji na ich zdobycie. Nawet, nawet... Inna kwestia to psychika obu. Niemka jakaś super regularna nie jest na pewno, ale Anie Ivanovic na dzień dobry daję 50% szans że posypie się mentalnie w którymś momencie meczu i zanotuje przestój gdzieś tak na 3-4 gemy, gdzie kompletnie nic jej nie będzie wychodzić (ileż razy już tak bywało). Jeśli Niemka wtedy ogarnie się na tyle, żeby podkręcić tempo to ma Serbkę na talerzu. Na to właśnie głównie liczę stawiając ten zakład. Oczywiście siatki i auty będą z obu stron, ale liczę że mniej UE popełni w tym meczu Mona Barthel.

Spoglądając na zestawienie występów Any Ivanovic sporządzone przez RvN19, rzuca mi się w oczy, że Serbce brakuje wyautowania w III rundzie w historii swoich występów na Indian Wells... No, czas najwyższy uzupełnić tę lukę.

✅ 1/6 6/3 0/6
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Panowie, czy ktoś oglądał mecz Szarapowej z Suarez-Navarro i może napisać, z czego wynikało to, że pojedynek był relatywnie wyrównany (dobra gra Suarez, słaba Szarapowej czy jeszcze coś innego?)/
P.S. Proszę o nie usuwanie chociaż przez jakiś czas moje postu.
 
T 10

tosiek

Użytkownik
Hampton J. (Usa) - Radwanska U. (Pol) 1 @ 1.40


Przeglądając ofertę spotkań turnieju singlowego kobiet na kortach twardych w Indian Wells zwróciił moją uwagę mecz, który ma się odbyć jutro po północy pomiędzy Jamie Hampton a Urszulą Radwańską. Kursy wystawione przez oddsmakerów na to spotkanie są prawidłowe. Hampton to niewiele starsza od Uli zawodniczka z USA. Dysponuje mocnym, płaskim serwisem i równie mocnym uderzeniem z głębi kortu. Mądrze konstruuje akcje, w których zdobywa punkty najczęściej potężnymi uderzeniami kończącymi z forhendu. W pełni wykorzystuje swoje atuty fizyczne w grze siłowej. Gra stylem ofensywnym, świetnie przy siatce. Czasami zdarzy jej się popełnić trochę błędów. Na szybkich nawierzchniach jest skuteczna i trudna do pokonania. Wystawiając kursy na to spotkanie oddsmakerzy oprócz umiejętności zawodniczek biorą pod uwagę między innymi tegoroczne ich spotkanie na AO, gdzie górą była Amerykanka. Moim zdaniem Ula po tej porażce na pewno wyciągnęła wnioski ale w tak krótkim czasie nie jest w stanie zmienić swojej schematycznej gry. Na pewno zdaje sobie sprawę, że przy grze z Hampton musi postawić na pełną ofensywe, ryzykować, utrzymać pierwszy serwis na wysokim poziomie, bardzo dużo biegać i przede wszystkim dużo kończyć. Biorąc pod uwagę jej umiejętności, obecną formę, wytrzymałość fizyczną i postawę na korcie ma małe szanse w jutrzejszym pojedynku. Hampton może nie błyszczy formą ale z Ulą powinna sobie poradzić jak nie w 2-óch to ostatecznie w 3 setach. W mojej opinii ten mecz będzie miał podobny scenariusz jak na tegorocznym AO, a Hampton, dzięki swojej regularności i argumentom jakie opisałem powyżej, powinna dziś wieczorem bez większego problemu zameldować się w kolejnej rundzie turnieju w Indian Wells.
 
mouris 38

mouris

Użytkownik
Panowie, czy ktoś oglądał mecz Szarapowej z Suarez-Navarro i może napisać, z czego wynikało to, że pojedynek był relatywnie wyrównany (dobra gra Suarez, słaba Szarapowej czy jeszcze coś innego?)/

P.S. Proszę o nie usuwanie chociaż przez jakiś czas moje postu.
Obserwowałem ten mecz jednym okiem. Masza gra bez błysku. Wczoraj wygrała większym doświadczeniem i opanowaniem. Szarapowa męczy się strasznie na korcie. Duży problem na IW stanowi jej serwis. Miała już problemy w spotkaniu ze słabą Schiavone.
Suarez-Navaro widziałem ją w ogóle drugi raz w tym roku. Pierwszy raz w Doha czy Dubaju jak dostała sromotne lanie od Petrovej, więc co do jej grania na hardzie mam dystans. Drugi raz wczoraj. Nie grała, źle zagrała kilka fajnych piłek ale też nie zachwyciła mnie.

Szarapowa w następnym spotkaniu gra z młodą Hiszpanką-Arruabarrena Vecino. Nie widziałem Hiszpanki, pokonała Karatantcheva, Lepchenko i Vinci. Skłaniam się na jakiś handicap na nią niż gładkie zwycięstwo Szarapowej
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
boogmacher 6

boogmacher

Użytkownik
Pon 3/11 G. Muguruza
11:05 AM M. Rybarikova 1.813 ⛔

PinnacleSports

Muguruza sprawiła już dwie niespodzianki. Wyrzuciła z turnieju Jovanowski oraz Makarovą. Moim zdaniem jej udział w IW zakończy mecz z Rybarikovą, która ostatnio jest w dobrej dyspozycji. Pokonała gładko Oprandi oraz w drugiej rundzie Safarovą. Panie grały ze sobą pod koniec stycznia tego roku w Paryżu i Słowaczka wygrała to spotkanie.
 
wow 331

wow

Użytkownik
G.Muguruza Blanco vs. M.Rybarikova over 21 [1.79]
Pinnacle

Jako,że nie wiem jakim sposobem nie wklepalałem analizy na Cirstee w handi ( analizy pisane na fonie, także różnie to bywa ... ) to od wczoraj chodzi mi po głowie właśnie spotkanie Muguruzy z Rybarikova... wiem, wiem typowy no bet ale ta linia jest do przeskoczenia tym bardziej,ze obie panie spotkały sie już dwa razy i były to overove pojedynki... Faworytką delikatnie wydawałaby sie jest Rybarikova ale ja tutaj wieksze szanse daje młodej Hiszpance, przede wszystkim ze względu na ta specyficzna nawierzchnie, wolny hard,gdzie piłka zachowuje sie nieco podobnie jak na cegle a wiadomo,ze ta nawierzchnia to atut Muguruzy. Nieprzypadkowo pokonała wyżej notowanych Jovanovski i Makarova...sam osobiście widziałem Muguruze na turnieju rozgrywanym w Florianopolis gdzie sporo krwi napsuła Venus, ulegając po trzysetowym pojedynku...
Typ na over i win Muguruzy warty do rozpatrzenia ;)

ps. przepraszam poloniste poniżej, pisownia poprawiona ( tak jak napisałem, analiza na fonie, błędy sie przytrafiaja. )
 
K 26

krzysgd

Użytkownik
G.Muguruza Blanco vs. M.Rybarikova over 21 [1.79]
Pinnacle
Jako,że nie wiem jakim sposobem nie wklepalałem analizy na Cirstee w handi ( analizy pisane na fonie, także różnie to bywa ... ) to od wczoraj chodzi mi po głowie właśnie spotkanie Muguruzy z Rybarikova... wiem, wiem typowy no bet ale ta linia jest do przeskoczenia tym bardziej,ze obie panie spotkały sie już dwa razy i były to overove pojedynki... Faworytką delikatnie wydawałaby sie jest Rybarikova ale ja tutaj wieksze szanse daje młodej hiszpance, przede wszystkim ze względu na ta specyficzna nawierzchnie, wolny hard,gdzie piłka zachowuje sie nieco podobnie jak na cegle a wiadomo,ze ta nawierzchnia to atut Muguruzy. Nieprzypadkowo pokonała wyżej notowanych Jovanovski i Makarova...sam osobiście widziałem Muguruze na turnieju rozgrywanym w Florianopolis gdzie sporo krwi napsuła Venus, ulegając po trzysetowym pojedynku...
Typ na over i win Muguruzy warty do rozpatrzenia ;)
1. Najważniejsze - nie wprowadzaj ludzi w błąd. Wpadłeś w pułapkę schematyzmu: Hiszpanka*= cegła. A tu zonk: http://www.itftennis.com/procircuit/players/player/profile.aspx?PlayerID=100103866 , wcale nie cegła, a właśnie hard. Myślę, że ona sama wie najlepiej, gdzie lubi grać.
2. Z Twoim overowym typem się zgadzam. A szanse na win Hiszpanki* ze starszą o 5 lat Słowaczką** oceniam 50/50 za 2,10 w bet365. ✅
3. *,** Nazwy narodowości (Hiszpanka, Słowaczka, Polka itd.) w języku polskim piszemy z wielkiej litery. Proszę ...
Sam spróbuję zagrać handicap setowy na Belgijkę
A.Kerber - Yanina Wickmayer ( 0 : 1.5 ) : 2 za 1,86 w Betsson. ⛔
Obie panny w bieżącym sezonie mocno rozregulowane, ale Angelika jakby bardziej pod kreską. Yanina dla osłody miała w styczniu final w Auckland. Potencjał większy ma Niemka, ale czy jest w stanie z niego skorzystać?
 
agnieszkabza 8

agnieszkabza

Użytkownik
Stosur -1,25 Keber -1,25
Też miałam grac mecz muguruza z rybarikova lecz zrezygnowałam z powodu nawierzchni Jest bardzo wolna jak na twarda a taka nawierzchnia sprzyja zawodniczka lubiacym cegłe
Zagram stosur i keber - co myslcie?
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Arruabarrena-V. L. (Esp)-Sharapova M. (Rus)
Typ: Over 16.5 gema✅
Kurs: 1.83

Myślę że linia spokojnie do pokrycia , wystarczy spojrzeć na ostatnie wyczyny Rosjanki że nie jest w jakiejś fantastycznej formie a Hiszpanka nie ma nic do stracenia więc będzie walczyć nawet pokuszę się o stwierdzenie że seta może wygrać no ale zobaczymy
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Indian Wells
Spotkanie: Errani - Bartoli
Typ: Bartoli
Kurs: 2.64
Bukmacher: Pinnacle
Mecz turnieju na kortach twardych Indian Wells. Chociaż korty twarde raczej z nazwy bo piłka odbija sie dość wolno wbrew pozorom. Spotykają się 11 w rankingu Bartoli oraz 8 Errani. Moim zdaniem bukmacherzy nie doceniają Francuzki , która gdy złapie formę potrafi wygrać z każdym. Początek sezomu Marion bardzo słaby jednak powoli zaczyna sie rozkręcać tutaj dwie gładie wygrane z Scheepers oraz będącą w niezłej formie Kuzniecovą. Natomiast Errani po falstarcie w Australian Open zaczyna grać bardzo dobrze finał w Dubaju i wygrana w Acapulco. będzie to jednak jej 18 mecz 0d 09.02 a więc bardzo dużo. Bartoli w tym czasie zagrała zaledwie 6 meczów. Moim zdaniem może to mieć znaczenie dla dzisiejszego meczu. Tym bardziej, że pojawiły się oznaki zmęczenia w trzysetówce z Dominguez Lino. Larsson ograła ponieważ Szwedka potrafi trafiać w siatkę albo wyrzucać po autach. Dziś jednak mimo korzystnego bilansu spotkań dla Włoszki 2-1 dla mnie faworytka będzie Bartoli ,która potrafi grać agresywnie i dokładnie. Moim zdaniem dziś wygra Bartoli. Jeżeli utrzyma wysoki procent pierwszego serwisu w wymianach powinna dać sobie radę.
 
nalog 40

nalog

Użytkownik
Errani S. (Ita) - Bartoli M. (Fra) ✅
Typ: Errani S. (Ita)
Kurs: 1.50 bet365
Niezły kurs wystawiono na Włoszkę. Konkretnie dlaczego na Errani bez zbędnego pier***. Bartoli nigdy nie posiadała jakichś nadzwyczajnych umiejętności szczególnie jeśli chodzi o dokładność. Bartoli wygrała z Kuznetsova to fakt... ale Rosjanka nie potrafiła utrzymać swojego podania. Co jest głównym czynnikiem który spowodował tak piękny kurs na Errani. Moim zdaniem gładkie 2-0 ale aż tak ryzykował nie będę stawiam czystą 2 na Włoszkę.
Kvitova P. (Cze) - Zakopalova K. (Cze) ✅
Typ: Kvitova P. (Cze)
Kurs: 1.22 bet365
Ciekawy pojedynek dwóch Czeszek, niestety nie oglądałem żadnego z wcześniejszych spotkań tych pań w Indian Wells. Jednak bez kombinacji stawiam na Kvitovą, wiadomo jaka jest... ma okresy że każda piłka ląduje w siatce ale kiedy wejdzie w grę jej zagrania są bardzo dobre silne i precyzyjne. Pomimo małego kursu szanse Kvitovej oceniam na jakiej 65% liczę na dobry serwis Petry oraz wiele kończących co potrafi robić doskonale.
Kirilenko M. (Rus) - Radwanska A. (Pol) ⛔ ????
Typ: Radwanska A. (Pol)
Kurs: 1.28 bet365
Na koniec mój typ na Agę. Kirilenko jakoś za bardzo mnie nie przekonuje swoją grą podobnie jak w przypadku Bartoli, to że pokonała Burdette M. (Usa) oraz McHale C. (Usa) oba mecze trzy setowe w moim odczuciu Agnieszce nie jest w stanie zagrozić. Ostatni mecz Radwańskiej co prawda wygrany 2-1 z młodą Rumunką Cirsteą, szczerze kibicowałem Adze w pojedynku z Rumunką ale wiem że Cristea jest niesamowicie groźną zawodniczką z wielkim potencjałem, oglądałem dużo jej meczy gdzie posyłała niesamowite piłki w kort, dziewczyna ma ogromny potencjał a że Aga poradziła sobie z Rumunką wierzę że poradzi sobie z Kirilenko.
PS nigdy nie sugeruj się czyjąś analizą, zawsze wyjdziesz na tym lepiej jeśli sam pomyślisz ;) to właśnie Ty jesteś najlepszym typerem ! Pozdrawiam i miłego dnia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom